banner

نصب لمینت ساختمان

از 1423 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب لمینت کف روی سرامیک، موزاییک و سیمان

قیمت نصب لمینت 8 میل(متر مربع)

10,000 الی 15,000 تومان

قیمت نصب لمینت 12 میل(متر مربع)

12,500 الی 18,000 تومان

قیمت نصب قرنیز و اسکوتیا و کلیه پروفیل ها(متر طول)

6,500 الی 10,000 تومان

قیمت نصب لمینت پله با ابزار(هر پله)

50,000 الی 70,000 تومان

قیمت نصب کفپوش با چسب و دو دست زیرسازی(متر مربع)

16,000 الی 25,000 تومان

قیمت برش درب اتاق(عدد)

65,000 الی 90,000 تومان

قیمت برش درب ورودی(عدد)

85,000 الی 165,000 تومان

قیمت زیرسازی(بعد از بازدید)

توافقی

قیمت نظافت و پولیش(متر مربع)

10,000 الی 23,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب لمینت کف ساختمان

لمینت از مواد چوبی با فشردگی بالا ساخته شده و به وسیله شیارها به هم متصل می شوند.

حداقل نصب لمینت 50 متر مربع و حداقل نصب کفپوش 30 متر مربع و حداقل نصب قرنیز خالی 100 متر طول می باشد و پروفیل ها به صورت مجزا محاسبه می شود و برای متراژهای پایینتر ملاک محاسبه حداقل متراژ عنوان شده می باشد.

شستشوی و پولیش لمینت با مواد مخصوص پولیش و دستگاه پولیشر انجام می شود.

هزینه زیرسازی در صورت لزوم پس از بازدید نصاب اعلام می شود.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نصب لمینت چیست؟

نصب لمینت در منازل و ساختمان های اداری موجب خاص بودندکوراسیون می شود. این کفپوش زیبا، طول عمر زیادی دارد و در کوتاه ترین زمان نصبمی شود. گاهی شنیده می شود که لمینت صدا برداشته یا لق می زند و یا …. اغلبایرادات کفپوش لمینت مربوط به نحوه اجرای آن است. چنانچه عملیات زیرسازی کف بهدرستی انجام نشود، مشتری از نصب رضایت نخواهد داشت. زیرسازی لمینت قبل از نصبکفپوش لمینت انجام می شود. با توجه به سطح زیر کار، نوع اجرای زیرسازی هممتفاوت است. نصاب ماهر با استفاده از متریال مناسب، کف ساختمان را برای اجرایلمینت آماده می کند. این پروسه مهم ترین بخش دراجرای کفپوش لمینت است.

لمینت یا پارکت لمینتنوعی کفپوش مصنوعی می باشد که ظاهری مشابه طرح چوبی یا حتی سنگی دارد. نصبلمینت ساختمان بر خلاف کفپوش چوبی به طور مستقیم از چوب درختان ساخته نمیشود بلکه از چند لایه چوب فشرده تشکیل شده است که لایه رویی آن شباهت زیادی به چوبدارد. نصب لمینت کف دارای مزایای زیادی است که همه این موارد آنرا تبدیل به یکی از محبوب ترین کف پوش های ساختمان کرده است. هزینه نصبلمینت به صرفه تر است و نحوه نصب لمینت کف نیز راحت تراز سایر موارد است. در ادامه به معرفی کفپوش لمینت، همچنین عوامل موثر بر هزینهنصب لمینت ساختمان توسط نصاب لمینت هوم سرویز می پردازیم.

لمینت کف از چه اجزایی تشکیل شده است؟

ممکن است هرفردی کف‌پوش لمینت را با کف‌پوش ساخته شده از چوب طبیعی اشتباه بگیرد،اما نکته قابل توجه این است که در لمینت کف از چوب طبیعی استفاده نشده است.در ساخت هر تایل لمینت از 4 لایه‌ ی مصنوعی مختلفی استفاده شده است که با طرح چوبدر لایه رویی تزئین می شوند. ادغام شدن این چهار لایه بر روی هم سبب شده استکه اجرای لمینت کف به پوششی بسیار مستحکم و بادوام تبدیل شود کهدر کنار ظاهر زیبا مقاومت بسیار خوبی در مقابل عوامل فیزیکی و رطوبتدارند.   

لایه پوششی یامحافظ لمینت

لایه بیرونی لمینتمهم ترین قسمت لمینت است که در مقابل عواملی مانند ایجاد لکه ها و یا تغییر رنگلمینت مقاومت دارند.

لایه بصری یاطرح لمینت

برای تولید این قسمتلمینت از چاپگرهای باکیفیت استفاده می شود. کاغذ چاپ شده روی یک لایه داخلی تشکیلشده از چوب فشرده قرار داده می شود تا ظاهری مشابه با طرح چوب به خود بگیرد.

لایه داخلی

در ساخت و تولیدلمینت این قسمت مهم ترین آن می باشد که موجب استحکام لمینت می شوند و آن را صافنگاه می دارد. در لایه داخلی لمینت کف از mdf یا hdf استفاده می شود.

لایه زیرین

این لایه مقاومتلمینت را در مقابل رطوبت بالا می برد. همانطور که گفته شد لمینت ضد آب نیست. اینبخش از لمینت مانع تاب خوردن لمینت می شود.

مزایای اجرای لمینت کف چیست؟

کف پوش های لمینت ضدآب بوده و مقاومت بالایی نسبت به نمونه های چوبی دارند. همچنین لمینت کف درمقابل موارد تیز و برنده نیز مقاومت خوبی دارند. هزینه نصب لمینت کف نسبتبه کفپوش های چوبی کمتر است و سرعت اجرای لمینت نیز بسیار بالا است.

در کل نصب لمینت راحت‌ترو مقرون‌به‌صرفه‌تر است. همچنین  پروسه تعمیر و نگهداری از لمینت نیزآسان تر و کم هزینه تر است. مورد بعدی اینکه کفپوش لمینت در طرحهای مختلف، رنگ و حتی اندازه های گوناگون موجود هستند که در محیطی به راحتی اجرامی شوند. همچنین لمینت خانه سازگاری بیشتری با محیط زیست دارد.

طریقه‌ نصب لمینت کف

مهم‌ترین تفاوت لمینتبا پارکت در نحوه‌ نصب لمینت خانه است. در نمونه های چوبی از چسبمخصوصی استفاده می‌شود و کثیف‌کاری های زیادی به همراه خود دارد و بعد از نصب بایدروی آن ساب و لاک زده شود. اما در هنگام اجرای لمینت کف خانه این مراحلطی نمی شود. در واقعیت هیچ نیازی به استفاده از چسب نیست! در دور تا دور هر تایللمینت شیارهایی به نام کلیک نر و مادگی وجود دارند که در هم قفل می شوند. درنتیجه مراحل اجرای لمینت کف بسیار راحت و سریع انجام می شود. تنها موردکه بسیار با اهمیت است، مراحل زیرسازی لمینت ساختمان است که باید بهدرستی انجام شود. استفاده از فوم جهت عایق صدا و حرارت از مهمترین مراحل نصبو اجرای لمینت کف است که باید با دقت توسط نصاب لمینت حرفهای انجام شود.

نصب لمینت گام به گام

پس از خرید لمینت،تایل ها را به مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت در محل قرار دهید تا با دمای محیط یکسان شود.استراحت قطعات لمینت در محل، منجر به هم دما شدن و جاگیری بهتر قطعات تایل می شود.لمینت در اولین ردیف به فاصله کمی از دیوار ثرار می گیرد. هر تایل به صورت متوالیدر کنار تایل دیگر قرار گرفته و به بعدی کلیک می شود. این کار با کمی حرکت قابلانجام است. دقت داشته باشید که تایل ها به درستی و بدون فاصله به یکدیگر چفت شوند.اتصال صحیح تایل ها در نصب کفپوش لمینت اهمیت زیادی دارد.

ردیف های بعدی را بهآرامی و با احتیاط بیشتری کار کنید. هر تایل را از بالا در کنار ردیف قبلی قرارداده و به راحتی متصل کنید. با یک چرخش ساده می توان ردیف بعدی را به ردیف اولمتصل کرد. این کار را برای همه ردیف ها و تا انتهای اتاق انجام دهید. برای محکمکردن لمینت با چکش پلاستیکی چند ضربه زده می شود به این ترتیب تایل ها کلیک بهتریخواهند داشت.

به طور معمول آخرینتایل در هر ردیف نیاز به برش دارد. علاوه بر آن در لبه درب های ورودی، زوایایدیوارها، شکستگی ها و قناسی ها همگی می بایست لمینت را برش داد. به هنگام برش هرتایل، قطعات را روی یکدیگر قرار ندهید و مراقب آسیب قطعات زیرین باشید.

نصب لمینت پله

نصاب لمینت پله از پله های بالاتر شروع شده و به با چکشپلاستیکی هر قطعه را در جای مناسب قرار داده می شود. استفاده از پیچ مخصوص وبتونه کاری روی پیچ ها بخشی از مراحل نصب لمینت روی پله ها است.زمان اجرای لمینت روی پله همیشه بیشتر از کف سالن است.

نصب لمینت رویسیستم گرمایشی کف

لمینت بافت مقاوم ترینسبت به کفپوش های چوبی قدیمی دارد و قابل اجرا روی سیستم های گرمایش از کف میباشد. استفاده از کفپوش روی سیستم های گرمایی نیازمند توجه و دقت بیشتری است.هنگام خرید دقت داشته باشید که این کفپوش با چگالی و ضخامت های متفاوتی به فروش میرسد. اگر از سیستم گرمایش از کف در ساختمان استفاده می کنید باید از کفپوش باضخامت کمتر و چگالی بالاتر استفاده کنید.

عابق بندی لوله هایآب و استفاده از فوم ۳ تا ۶ میلی متری قبل از جاگذاری کفپوش الزامی است. بهتر استسیستم گرمایشی حداقل ۲۴ ساعت قبل از اجرای کفپوش خاموش باشد تا گرمای محیط متعادلشود. رعایت فاصله ۸ تا ۱۰ میلی متری را در کنار دیوارها و ستون ها الزامی می داند.این فضا برای انبساط در نظر گرفته شده است. برای روشن کردن سیستم گرمایشی کف، توجهداشته باشید که دما را ناگهان زیاد نکنید بالا بردن دمای تدریجی به حفظ کیفیتلمینت کمک می کند.

چرا زیرسازی لمینت انجام می شود؟

عملیات زیرسازی موقعنصب لمینت در همه ساختمان ها انجام می شود. در واقع هر چقدر هم که کف ساختمان صافو هموار و یا تمیز باشد باز هم این عملیات اجرا می شود. علت اینست که کفپوش لمینتبا چسب یا میخ به کف چسبانده نمی شود بلکه تایل ها به صورت کلیکی و با چفت کردنزبانه ها به هم قفل می شوند. در انتها با نصب قرنیز، کف لمینت ثابت می شود. برایاینکه لمینت ها حالت شناور پیدا نکنند و در اثر اصطکاک آسیب نبینند همیشه زیرسازیاجرا می شود. همانطور که گفته شد تنها در محصولاتی که تایل ها با فوم تولید شدهاند، می توان نصب لمینت ساختمان را بدون کفسازی انجام داد. در اغلب موارد با توجهبه شرایط محیطی از انواع لایه برای زیر لمینت ها استفاده می شود.

نصب لمینت کف منزل در چه سطوحی انجام می شود؟

نصب لمینت رویسرامیک

قطعا بهترین سطحبرای اجرای لمینت کف خانه، سطوح سرامیکی هستند. این سطوح به علت تراز وصاف بودن بهترین شرایط را دارند. اما تنها موردی که قبل از نصب لمینت باید دقت کردکیفیت سرامیک ها است. یعنی سطح مورد نظر نباید دارای شکستگی های عمیق باشد. درصورت وجود شکستگی، باید ابتدا به وسیله سیمان کاملا محل مورد نظر پر شود و سپس رویآن مراحل نصب لمینت اجرا شوند.

نصب لمینت رویسیمان

در صورتی که سطح موردنظر فاقد هر گونه کفپوش است، باید در نصب لمینت دقت بیشتری به خرج داد. قبل از هراقدامی میزان رطوبت کف را بررسی کنید. در صورت بالا بودن رطوبت باید لایه ای ازسیمان و پودر سنگ تهیه کنید و به عنوان زیر سازی روی سطح مورد نظر بکشید و کلیهناهمواری ها را بر طرف کنید. سپس برای نصب لمینت روی سیمان بایداز فوم سایلنت برای همسان سازی کف حتما استفاده کنید تا پس از مدتی تایل ها به سرو صدا نیوفتند.

نصب لمینت رویموزاییک

نصب لمینت رویموزاییک نیزاز مواردی است که اگر موزاییک ها کاملا تراز باشند و شکستگی نداشته باشند ممانعتیوجود ندارد و تنها نیاز به قرار دادن فوم است.

قیمت نصب لمینت به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه نصب لمینت به موارد متعددی بستگی دارد. مواردیمانند نوع سطح، اولین مورد تغییر دهنده ی قیمت نصب لمینت کف خانه است.طبعا هر چه سطح محیا تر باشد هزینه نصب لمینت نیز کاهش پیدا میکند. مورد بعدی متراژ کار است. به طور کل اجرت نصب لمینت ساختمان بهصورت متری محاسبه می شود و سایر هزینه ها در کنار این موارد اعلام خواهد شد.

نصاب لمینت حرفه ای هوم سرویز 

در صورت نیازبه خدمات نصب لمینت در منزل تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست کنید تا با برترین و مجرب ترین نصاب لمینت ساختمان مشورتکنید و از دستمزد نصاب لمینت ساختمان و اجرت نصبلمینت کف توسط برترین استادکاران مطلع شوید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

زیرسازی و کف‌سازی برای نصب لمینت
نصب و اجرای فوم سایلنت و معمولی زیر لمینت
اجرای لمینت ضد آب و نصب کفپوش لمینت طرح چوب
نصب پارکت لمینت با چسب
نصب کفپوش لمینت روی سرامیک، موزاییک و سیمان
تعویض لمینت کف و بازسازی کفپوش لمینت

همیاران سرویس نصب لمینت ساختمان

 نظرات کاربران

profile picture
علی مولانا
4 روز پیش |زهرا مقیمی

خیلی سریع رسیدن و کارم راه افتاد از شرکت خوبتون از ایشون کمال تشکر و دارم

profile picture
صحتی
1 هفته پیش |رضا سبزعلی زاده

عالی بودن انقدر با ادب و کاربلد و با تجربه بودن توی کار که نیاز به تذکر هیچ نقطه ای بابت نظافت نبود

profile picture
حمید بابایی

کارشون خیلی عالی بود گل ها سرحال و سر زنده شدن ممنونم

profile picture
ابراهیمی
1 هفته پیش |میر علیرضا سیدی

کارمون نظافت منزل تخلیه بود ایشون سنگ تموم گذاشتن بینهایت عالی و با کمالات بودن فوق العاده بود هر چی بگم کم گفتم

خدمات مرتبط

اجرای بلکا
اجرای بلکا
قیمت از 300,000 الی 4,500,000 تومان
نصب پرده
نصب پرده
قیمت از 230,000 الی 500,000 تومان
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 500,000 الی 1,200,000 تومان
ساخت درب چوبی
ساخت درب چوبی
قیمت از 1,400,000 الی 7,250,000 تومان