نصب لمینت

نصب لمینت

از 1423 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب لمینت در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت نصب لمینت 8 میل(متر مربع)

10,000 الی 15,000 تومان

قیمت نصب لمینت 12 میل(متر مربع)

12,500 الی 18,000 تومان

قیمت نصب قرنیز و اسکوتیا و کلیه پروفیل ها(متر طول)

6,500 الی 10,000 تومان

قیمت نصب لمینت پله با ابزار(هر پله)

50,000 الی 70,000 تومان

قیمت نصب کفپوش با چسب و دو دست زیرسازی(متر مربع)

16,000 الی 25,000 تومان

قیمت برش درب اتاق(عدد)

65,000 الی 90,000 تومان

قیمت برش درب ورودی(عدد)

85,000 الی 165,000 تومان

قیمت زیرسازی(بعد از بازدید)

توافقی

قیمت نظافت و پولیش(متر مربع)

10,000 الی 23,000 تومان

متوسط قیمت2,000,000 تومانکمینه قیمت700,000 تومانبیشینه قیمت2,200,000 تومان

آنچه درباره نصب لمینت خواهید خواند

 • نصب لمینت کف ساختمان
 • نصب کفپوش لمینت از چه اجزایی تشکیل شده است؟
 • مزایای اجرای لمینت کف چیست؟
 • طریقه‌ نصب لمینت کف توسط لمینت کار حرفه ای
 • نصب لمینت کف گام به گام
 • نصب لمینت پله
 • نصب کفپوش لمینت روی سیستم گرمایشی کف
 • چرا زیرسازی لمینت انجام می شود؟
 • نصب لمینت کف منزل در چه سطوحی انجام می شود؟
 • قیمت نصب کفپوش لمینت به چه مواردی بستگی دارد؟
 • نصب کفپوش لمینت را به لمینت کار حرفه ای هوم سرویز بسپارید

نصب لمینت کف ساختمان

نصب لمینت کفدر خانه و ساختمان های اداری موجب خاصشدن دکوراسیون می شود. این کفپوش زیبا، طول عمر زیادی دارد و در کوتاه ترین زماننصب می شود. گاهی شنیده می شود که لمینت صدا برداشته یا لق می زند و یا …. اغلبایرادات کفپوش لمینت مربوط به نحوه اجرای آن است. چنانچه عملیات زیرسازی کف بهدرستی انجام نشود، مشتری از نصب رضایت نخواهد داشت. زیرسازی لمینت قبل از نصبکفپوش لمینت انجام می شود. با توجه به سطح زیر کار، نوع اجرای زیرسازی هممتفاوت است. لمینت کار با استفاده از متریال مناسب، کف ساختمان را برای اجرایلمینت آماده می کند. این پروسه مهم ترین بخش در نصبکفپوش لمینت است.

لمینت یا پارکتلمینت نوعی کفپوش مصنوعی می باشد که ظاهری مشابه طرح چوبی یا حتی سنگیدارد. نصب لمینت ساختمان بر خلاف کفپوش چوبی به طور مستقیم از چوبدرختان ساخته نمی شود بلکه از چند لایه چوب فشرده تشکیل شده است که لایه رویی آنشباهت زیادی به چوب دارد. نصب لمینت کف دارای مزایای زیادی استکه همه این موارد آن را تبدیل به یکی از محبوب ترین کف پوش های ساختمان کردهاست. قیمت نصب لمینت به صرفه تر است و نحوه نصب لمینت کف نیزراحت تر از سایر موارد است. در ادامه به معرفی کفپوش لمینت، همچنین عواملموثر بر هزینه نصب لمینت ساختمان توسط نصاب لمینت هومسرویز می پردازیم.

نصب کفپوش لمینت از چه اجزایی تشکیل شده است؟

ممکن است هرفردی کف‌پوش لمینت را با کف‌پوش ساخته شده از چوب طبیعی اشتباهبگیرد، اما نکته قابل توجه این است که در کفپوش لمینت کف از چوب طبیعیاستفاده نشده است. در ساخت هر تایل لمینت از 4 لایه‌ ی مصنوعی مختلفی استفاده شدهاست که با طرح چوب در لایه رویی تزئین می شوند. ادغام شدن این چهار لایه برروی هم سبب شده است که اجرای لمینت کف به پوششی بسیار مستحکم و بادوامتبدیل شود که در کنار ظاهر زیبا مقاومت بسیار خوبی در مقابل عوامل فیزیکی و رطوبتدارند.

لایه پوششی یامحافظ کفپوش لمینت

لایه بیرونی لمینتمهم ترین قسمت لمینت است که در مقابل عواملی مانند ایجاد لکه ها و یا تغییر رنگلمینت مقاومت دارند.

لایه بصری یاطرح لمینت

برای تولید این قسمتلمینت از چاپگرهای باکیفیت استفاده می شود. کاغذ چاپ شده روی یک لایه داخلی تشکیلشده از چوب فشرده قرار داده می شود تا ظاهری مشابه با طرح چوب به خود بگیرد.

لایه داخلیکفپوش لمینت

در ساخت و تولیدلمینت این قسمت مهم ترین آن می باشد که موجب استحکام لمینت می شوند و آن را صافنگاه می دارد. در لایه داخلی لمینت کف از mdf یا hdf استفاده می شود.

لایه زیرین

این لایه مقاومتلمینت را در مقابل رطوبت بالا می برد. همانطور که گفته شد لمینت ضد آب نیست. اینبخش از لمینت مانع تاب خوردن لمینت می شود.

مزایای اجرای لمینت کف چیست؟

کف پوش لمینت ضد آب بوده و مقاومت بالایی نسبت به نمونههای چوبی دارند. همچنین لمینت کف در مقابل موارد تیز و برنده نیز مقاومت خوبیدارند. قیمت نصب لمینت کف نسبت به کفپوش های چوبی کمتراست و سرعت اجرای لمینت نیز بسیار بالا است.

در کل نصب کفپوشلمینت راحت‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر است. همچنین پروسه تعمیر ونگهداری از لمینت نیز آسان تر و کم هزینه تر است. مورد بعدی اینکه کفپوشلمینت در طرح های مختلف، رنگ و حتی اندازه های گوناگون موجود هستند که درمحیطی به راحتی اجرا می شوند. همچنین لمینت خانه سازگاری بیشتری با محیطزیست دارد.

طریقهنصب لمینت کف توسط لمینت کار حرفه ای

مهم‌ترین تفاوت لمینتبا پارکت در نحوه‌ نصب لمینت خانه است. در نمونه های چوبی از چسبمخصوصی استفاده می‌شود و کثیف‌کاری های زیادی به همراه خود دارد و بعد از نصب بایدروی آن ساب و لاک زده شود. اما در هنگام اجرای لمینت کف خانه این مراحلطی نمی شود. در واقعیت هیچ نیازی به استفاده از چسب نیست! در دور تا دور هر تایللمینت شیارهایی به نام کلیک نر و مادگی وجود دارند که در هم قفل می شوند. درنتیجه مراحل اجرای لمینت کف بسیار راحت و سریع انجام می شود.تنها مورد که بسیار با اهمیت است، مراحل زیرسازی لمینت ساختمان استکه باید به درستی انجام شود. استفاده از فوم جهت عایق صدا و حرارت از مهمترینمراحل نصب و اجرای لمینت کف است که باید با دقت توسط نصاب لمینتحرفه ای انجام شود.

نصب لمینت کف گام به گام

پس از خرید لمینت،تایل ها را به مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت در محل قرار دهید تا با دمای محیط یکسان شود.استراحت قطعات لمینت در محل، منجر به هم دما شدن و جاگیری بهتر قطعات تایل می شود.لمینت در اولین ردیف به فاصله کمی از دیوار قرار می گیرد. هر تایل به صورت متوالیدر کنار تایل دیگر قرار گرفته و به بعدی کلیک می شود. این کار با کمی حرکت قابلانجام است. دقت داشته باشید که تایل ها به درستی و بدون فاصله به یکدیگر چفت شوند.اتصال صحیح تایل ها در نصب کفپوش لمینت اهمیت زیادی دارد.

ردیف های بعدی را بهآرامی و با احتیاط بیشتری کار کنید. هر تایل را از بالا در کنار ردیف قبلی قرارداده و به راحتی متصل کنید. با یک چرخش ساده می توان ردیف بعدی را به ردیف اولمتصل کرد. این کار را برای همه ردیف ها و تا انتهای اتاق انجام دهید. برای محکمکردن لمینت با چکش پلاستیکی چند ضربه زده می شود به این ترتیب تایل ها کلیک بهتریخواهند داشت.

به طور معمول آخرینتایل در هر ردیف نیاز به برش دارد. علاوه بر آن در لبه درب های ورودی، زوایای دیوارها،شکستگی ها و قناسی ها همگی می بایست لمینت را برش داد. به هنگام برش هر تایل،قطعات را روی یکدیگر قرار ندهید و مراقب آسیب قطعات زیرین باشید.

نصب لمینت پله

نصاب لمینت پله از پله های بالاتر شروع شده و به باچکش پلاستیکی هر قطعه را در جای مناسب قرار داده می شود. استفاده ازپیچ مخصوص و بتونه کاری روی پیچ ها بخشی از مراحل نصب لمینت رویپله ها است. زمان اجرای لمینت روی پله همیشه بیشتر از کف سالن است.

نصب کفپوش لمینت روی سیستم گرمایشی کف

لمینت بافت مقاوم ترینسبت به کفپوش های چوبی قدیمی دارد و قابل اجرا روی سیستم های گرمایش از کف میباشد. استفاده از کفپوش روی سیستم های گرمایی نیازمند توجه و دقت بیشتری است.هنگام خرید دقت داشته باشید که این کفپوش با چگالی و ضخامت های متفاوتی به فروش میرسد. اگر از سیستم گرمایش از کف در ساختمان استفاده می کنید باید از کفپوش باضخامت کمتر و چگالی بالاتر استفاده کنید.

عابق بندی لوله هایآب و استفاده از فوم ۳ تا ۶ میلی متری قبل از جاگذاری کفپوش الزامی است. بهتر استسیستم گرمایشی حداقل ۲۴ ساعت قبل از اجرای کفپوش خاموش باشد تا گرمای محیط متعادلشود. رعایت فاصله ۸ تا ۱۰ میلی متری را در کنار دیوارها و ستون ها الزامی می داند.این فضا برای انبساط در نظر گرفته شده است. برای روشن کردن سیستم گرمایشی کف، توجهداشته باشید که دما را ناگهان زیاد نکنید بالا بردن دمای تدریجی به حفظ کیفیتلمینت کمک می کند.

چرا زیرسازی لمینت انجام می شود؟

عملیات زیرسازی موقع نصبلمینت در همه ساختمان ها انجام می شود. در واقع هر چقدر هم که کف ساختمان صافو هموار و یا تمیز باشد باز هم این عملیات اجرا می شود. علت اینست که کفپوشلمینت با چسب یا میخ به کف چسبانده نمی شود بلکه تایل ها به صورت کلیکی و باچفت کردن زبانه ها به هم قفل می شوند. در انتها با نصب قرنیز، کف لمینت ثابت میشود. برای اینکه لمینت ها حالت شناور پیدا نکنند و در اثر اصطکاک آسیب نبینندهمیشه زیرسازی اجرا می شود. همانطور که گفته شد تنها در محصولاتی که تایل ها بافوم تولید شده اند، می توان نصب لمینت ساختمان را بدون کفسازی انجام داد. در اغلبموارد با توجه به شرایط محیطی از انواع لایه برای زیر لمینت ها استفاده می شود.

نصب لمینت کف منزل در چه سطوحی انجام می شود؟

نصب لمینت رویسرامیک

قطعا بهترین سطحبرای اجرای لمینت کف خانه، سطوح سرامیکی هستند. این سطوح به علت تراز وصاف بودن بهترین شرایط را دارند. اما تنها موردی که قبل از نصب لمینت باید دقت کردکیفیت سرامیک ها است. یعنی سطح مورد نظر نباید دارای شکستگی های عمیق باشد. درصورت وجود شکستگی، باید ابتدا به وسیله سیمان کاملا محل مورد نظر پر شود و سپس رویآن مراحل نصب لمینت اجرا شوند.

نصب لمینت رویسیمان

در صورتی که سطح موردنظر فاقد هر گونه کفپوش است، باید در نصب لمینت دقت بیشتری به خرج داد. قبل از هراقدامی میزان رطوبت کف را بررسی کنید. در صورت بالا بودن رطوبت باید لایه ای ازسیمان و پودر سنگ تهیه کنید و به عنوان زیر سازی روی سطح مورد نظر بکشید و کلیهناهمواری ها را بر طرف کنید. سپس برای نصب لمینت روی سیمان بایداز فوم سایلنت برای همسان سازی کف حتما استفاده کنید تا پس از مدتی تایل ها به سرو صدا نیوفتند.

نصب لمینت رویموزاییک

نصب لمینت رویموزاییک نیز از مواردی است که اگر موزاییک ها کاملا تراز باشند و شکستگینداشته باشند ممانعتی وجود ندارد و تنها نیاز به قرار دادن فوم است.

قیمت نصب کفپوش لمینت به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب لمینت به موارد متعددی بستگی دارد. مواردیمانند نوع سطح، اولین مورد تغییر دهنده ی قیمت نصب لمینت کف خانه است.طبعا هر چه سطح محیا تر باشد قیمت نصب لمینت نیز کاهش پیدا میکند. مورد بعدی متراژ کار است. به طور کل اجرت نصب لمینت ساختمان بهصورت متری محاسبه می شود و سایر هزینه ها در کنار این موارد اعلام خواهد شد.

نصب کفپوش لمینت را به لمینت کار حرفه ای هوم سرویز بسپارید

در صورت نیازبه خدمات نصب لمینت در منزل تنها کافیست به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا با برترین و مجرب ترین نصاب لمینتساختمان یا لمینت کار مشورت کنید و از دستمزد لمینت کار و اجرتنصب لمینت کف توسط برترین استادکاران مطلع شوید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب لمینت و همچنین ارایه خدمات نصب کفپوش لمینت توسط لمینت کار ماهر نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کفپوش ارائه می دهد که شامل نصب پارکت چوبی, تعمیر پارکت چوبی, ساب و لاک پارکت چوبی, تعمیر کفپوش لمینت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب لمینت

نصب کفپوش لمینت توسط لمینت کار ماهر

نصب لمینت ساختمان با زیرسازی

نصب لمینت ضد آب و نصب کفپوش لمینت طرح چوب

نصب کفپوش لمینت روی سرامیک

نصب کفپوش لمینت روی موزاییک و سیمان

نصب پارکت لمینت با چسب

نصب و اجرای فوم سایلنت و معمولی زیر لمینت

نظرات کاربران

profile picture
بهزاد راد

کیفیت کار واقعا عالی و تا جایی که بتونن تلاش کردند که سرویس با هزینه کمتری واسمون تموم شه

profile picture
حمید بقایی

تکنسین بسیار ماهر و مورد اطمینانی بودن با خوشرویی کارمونو انجام دادند متشکرم ازشون👌🙏

profile picture
محمد پورمحمدی

برای یک روز دو نیرو گرفتم که هردو واقعا عالی بودند بسیار خوش اخلاق و دقیق ممنونم

profile picture
محمد پورمحمدی

برای یک روز دو نیرو گرفتم که هردو واقعا عالی بودند بسیار خوش اخلاق و دقیق ممنونم

شرایط لمینت کار ماهر و نصاب لمینت کف ساختمان

لمینت از مواد چوبی با فشردگی بالا ساخته شده و به وسیله شیارها به هم متصل می شوند.

حداقل نصب لمینت 50 متر مربع و حداقل نصب کفپوش 30 متر مربع و حداقل نصب قرنیز خالی 100 متر طول می باشد و پروفیل ها به صورت مجزا محاسبه می شود و برای متراژهای پایینتر ملاک محاسبه حداقل متراژ عنوان شده می باشد.

شستشوی و پولیش لمینت با مواد مخصوص پولیش و دستگاه پولیشر انجام می شود.

هزینه زیرسازی در صورت لزوم پس از بازدید نصاب اعلام می شود.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

اجرای بلکا
اجرای بلکا
قیمت از 1,000,000 الی 1,000,000 تومان
نصب پرده
نصب پرده
قیمت از 350,000 الی 950,000 تومان
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 800,000 الی 8,000,000 تومان
ساخت درب چوبی
ساخت درب چوبی
قیمت از 700,000 الی 2,450,000 تومان