عایق بندی صدای اتاق و اکوستیک درب
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
عایق بندی صدا و آکوستیک اتاق و درب

عایق بندی صدای اتاق و اکوستیک درب

از 1219 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت عایق بندی صدای اتاق و اکوستیک درب در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت عایق بندی صدا برای پنجره و درب اتاق

توافقی

قیمت عایق بندی و اکوستیک صدا واحد مسکونی یا تجاری

توافقی

متوسط قیمت5,000,000 تومانکمینه قیمت900,000 تومانبیشینه قیمت6,000,000 تومان

آنچه درباره عایق بندی صدای اتاق و اکوستیک درب خواهید خواند

  • عایق بندی صدای اتاق و آکوستیک اتاق
  • انواع عایق بندی صوتی
  • عایق بندی صوتی اتاق خواب
  • آکوستیک کردن دیوار منزل
  • آکوستیک ساختمان‌های آماده
  • لمسه کوبی درب جهت ایجاد عایق صوتی در ساختمان
  • قیمت آکوستیک کردن اتاق و محل کار به چه مواردی بستگی دارد؟

عایق بندی صدای اتاق و آکوستیک اتاق

عایق بندی صدا و آکوستیک کردن دیوار اتاق خواب اغلب در کنار هم به کار می روند. اما در واقعیت اتاق یا فضای مورد با استفاده از عایق صوتی یا عایق صدا دیوار یا ضد صدا می شود و یا آکوستیک! عایق بندی صدا یعنی اجاره ورود و خروج صدا به فضای اتاق داده نمی شود. اما اکوستیک کردن اتاق یعنی امکان بازتاب صدا در داخل فضای مورد نظر از بین برود.

در آکوستیک کردن اتاق، خروجی‌های اتاق مانند آکوستیک درب و پنجره اتاق، کانال کولر، رادیاتورها و غیره بسیار حائز اهمیت‌ هستند. در فرآیند اکوستیک اتاق باید به کفپوش محل نیز توجه نمود. نحوه آکوستیک کردن کف اتاق یا آکوستیک کردن دیوار اتاق خواب به هدف کاربر بستگی دارد. به طور مثال آکوستیک اتاق گیمینگ با آکوستیک کردن دیوار اتاق ضبط صدا تفاوت دارد. همچنین وابسته به نوع کاربرد اتاق باید بررسی شود که در پروسه آکوستیک کردن اتاق باید آکوستیک دیوار، آکوستیک درب، آکوستیک کردن کف اتاق و یا آکوستیک سقف نیز اجرا شود یا خیر. که همه این موارد در قیمت آکوستیک اتاق خواب و قیمت عایق بندی صوتی ساختمان تاثیر دارند.

انواع عایق بندی صوتی

عایق بندی صوتی اتاق با عایق الاستومتری

عایق‌های شبیه به شانه تخم‌مرغ و دورو چسب‌دار ازجمله نمونه عایق الاستومتری هستند که می‌توان به سرعت آنها را اجرا نمود. اگر به دنبال عایقی هستید که قدرت جذب بالایی داشته باشد، این نوع عایق بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. از عایق الاستومتری بیشتر در محیط‌های صنعتی، ساختمانی، سقف و دیوارهای مشترک به عنوان عایق صوتی استفاده می‌شود.

عایق بندی صدا با عایق پلی ‌اتیلن

عایق صوتی پلی اتیلن همان رول‌هایی است که احتمالا در هنگام اسباب‌کشی برای جلوگیری از ورود ضربه به وسایل از آن استفاده کرده ‌اید. عایق پلی اتیلن بهترین انتخاب برای دیوارهای مشترک در خانه‌های آپارتمانی است. به صورت کلی می‌توانیم بگوییم بهتر است در حین ساخت واحدها در بین دیوارهای مشترک از این نوع عایق استفاده شود. البته دقت کنید پس از اتمام کار نیز استفاده از این عایق منعی ندارد و اما باز هم پس از اتمام کار باید روی آن را با کناف یا مواردی نظیر این بپوشانید.

عایق صوتی پلی ‌ارتان

یکی از مشهورترین عایق صوتی موجود در بازار عایق پلی ‌ارتان است که از جمله پرطرفدارترین عایق‌ها در برابر حرارت، برودت و صوت محسوب می شود. از این نوع عایق باید در هنگام ساخت بخش‌های مختلف منزل استفاده کنید. برای مثال در عایق‌ کاری حفره‌های سفالی دیوار می‌توان از پلی‌ارتان جامد استفاده کرد.

عایق صوتی پشم سنگ

ازجمله ابتدایی ‌ترین عایق‌ های صوتی که در گذشته مورد استفاده بوده است، عایق پشم سنگ نام دارد. این نوع عایق فضای بسیار زیادی را از محیط اشغال می‌کند و علاوه بر این، پس از مدتی خاصیت خود را به کلی از دست می‌دهد. دقت داشته باشید با استفاده از این نوع عایق باید هر چند وقت یکبار برای تعویض آن اقدام کنید. البته باز هم به دلیل قیمت پایین این محصول، بسیاری از افراد برای خرید آن رغبت نشان می ‌دهند. پشم سنگ از جمله انواع عایق صوتی ارزان و پرطرفدار است.

آکوستیک کردن اتاق با پنل‌ آکوستیک

یکی از گران‌ترین عایق صوتی، پنل آکوستیک نام دارند که جز عایق‌های دکوراتیو نیز محسوب می‌شود. این محصول ظاهر بسیار زیبایی دارد و بعد از نصب نیز به هیچ عنوان نیاز به پوشانندگی در آن وجود ندارد. از نظر هزینه نیز به دلیل عدم استفاده از کناف و پنل‌ های گچی این عایق‌ها به صرفه‌تر هستند. پنل آکوستیک به تازگی وارد بازار شده و در همین مدت کم طرفداران زیادی پیدا کرده‌ است.

عایق بندی صوتی اتاق خواب

اگر در یک آپارتمان زندگی می کنید و با شنیدن مکالمات همسایگان دیگر یا سر و صداهای ساختمانها احساس ناراحتی می کنید. احتمالا به عایق بندی صدای ساختمان فکر کرده اید. متاسفانه دیوارها و درب های غیر استاندارد این صداها را با شدت بیشتری منعکس می کنند. به طور کل اگر صدای رفت و آمد طبقه بالایی خود را می شنوید یا سرو صداهای مهمان های طبقه کناری شما را اذیت می کنند. می توانید تمام این موارد را را رفع کنید. با عایق بندی صدا در ساختمان از طریق عایق صوتی دیوار و نصب صداگیر دیوار و عایق صوتی درب یا لمسه کوبی درب کاملا می توانید این مشکلات را از میان بردارید.

متاسفانه در شرایط کنونی با شلوغ شدن شهرها ، سازندگان منازل بیشتر به دنبال افزایش حاشیه سود خود هستند. به همین علت اقدامات لازم جهت آکوستیک کردن درب و پنجره ها را انجام نمی دهند تا هزینه بیشتری برایشان ایجاد نشود. البته همه فضاهای یک خانه مسکونی یا یک دفترکار نیاز به عایق بندی صدا ندارند. مواردی مانند عایق صوتی اتاق خواب یا آکوستیک کردن دفترکار در برابر صداها باعث افزایش کیفیت زندگی شخصی و کاری افراد خواهد شد.

آکوستیک کردن دیوار منزل

اکوستیک کردن دیوار منزل یکی از راهکارهای مفید برای جلوگیری از آلودگی صوتی است. متاسفانه آلودگی صوتی یکی از پیامدهای زندگی در شهرهای بزرگ است. آلودگی صوتی برای سلامتی روحی و جسمی انسان مضر می باشد. به همین علت افراد برای در امان ماندن از آسیب‌های آن اقدام به استفاده از نصب عایق صوتی یا آکوستیک دیوار و درب منازل و لمسه کوبی درب می کنند. بهترین زمان عایق بندی صوتی و آکوستیک اتاق و درب، مرحله ساخت آپارتمان است. اما خوب هیچ وقت دیر نیست.

آکوستیک ساختمان‌های آماده

در مواردی که ساختمان بدون عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان، عایق صوتی کف آپارتمان ساخته شود. ممکن است ساکنین بعد از سکونت در ساختمان، تصمیم به عایق‌بندی صدا در ساختمان بگیرند. در این صورت از پنل‌های آکوستیک که به صورت تخته‌ای و یا به صورت بافتی موجود هستند استفاده می شود. اغلب آنها روی دیوارها به صورت روکار نصب می شوند.

لمسه کوبی درب جهت ایجاد عایق صوتی در ساختمان

يکي از روش های صداگیری درب و ایجاد عایق صوتی درب، ساخت درب آکوستیک با لمسه کوبی است. لمسه کاری درب دقیقا به صورت لمسه دوزی انجام می شود. تنها تفاوتشان این است که در این روش دیگر نیازی به دوخت چرم نیست. یک دیگر از مزایای لمسه کاری درب آکوستیگ ضد صدا امکان ایجاد طرحها و اشکال متنوع تر است. مورد دیگر اینکه آکوستیک کردن درب به کمک لمسه کوبی باعث می شود عایق زیر چرم درب آکوستیک با ضخامت بیشتری باقی بماند.

درب آکوستيک ضد صدا با استفاده از عايق اسفنجي دورو یا صاف با چگالی حدود بین 25 کیلوگرم بر متر مربع و ضخامت 2 تا 3 سانتیمتر انجام می شود. همچنین برای روکش عایق صوتی در ساختمان نیز از چرم مصنوعی یا پارچه های مخملی استفاده می شود.

قیمت آکوستیک کردن اتاق و محل کار به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت آکوستیک اتاق به موارد زیادی بستگی دارد. هنگام خرید فوم های آکوستیک درب و عایق صدا می بایست المان های مختلفی مانند جنس، کاربرد، ضخامت و انعطاف پذیری آنها را مد نظر قرار داد. همانطور که پیش تر معرفی کردیم فوم های عایق صدا انواع مختلفی دارند از این رو هزینه آکوستیک کردن اتاق خواب نیز تفاوت های چشمگیری دارند. کمک از کارشناسان متخصص هوم سرویز در مورد خرید عایق اکوستیک به افراد کمک می کند تا هزینه های اضافی پرداخت نکنند.

قیمت عایق بندی صوتی اتاق بر اساس ابعاد اتاق و نوع متریال درخواستی متفاوت است. جهت اطلاع دقیق قیمت درب آکوستیک ضد صدا، قیمت اکوستیک اتاق و قیمت عایق صوتی اتاق خواب می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

عایق بندی صدای اتاق و آکوستیک اتاق توسط متخصصین هوم سرویز

در صورتی که نیاز به لمسه کاری درب، اجرای عایق بندی صوتی دیوار و درب در منزل یا شرکت ها هستید. می توانید از متخصصین ما کمک بخواهید. همیاران ما اطلاعات لازم درباره انواع عایق آکوستیک درب، اکوستیک کردن اتاق خواب، استودیو ، عایق موتورخانه و صداگیری و البته قیمت پنل اکوستیک را در اختیار شما قرار خواهند داد.

همانطور که می دانید در کنار کیفیت متریال، میزان مهارت اجرا کننده نیز در کیفیت نهایی کار بسیار تاثیر گذار است. متخصصین هوم سرویز در جهت انتخاب بهترین عایق صدا و نحوه نصب عایق صوتی برای دیوار بهترین راهکارها را پیش روی شما خواهند گذاشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس عایق بندی صدای اتاق و اکوستیک درب و همچنین ارایه خدمات آکوستیک کردن اتاق خواب نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات ساختمانی ارائه می دهد که شامل درخواست کارگر ساده ساختمانی و کارگر ساده بنایی, دریل کاری دیوار , کانال سازی کولر ، هواساز و چیلر, شارژ کپسول پودر و گاز آتش نشانی, نصب مه پاش و رطوبت ساز خانگی, برش لیزری پلکسی, اجرای سقف شیروانی ویلا، آلاچیق و پارکینگ, پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب یا راپل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس عایق بندی صدای اتاق و اکوستیک درب

آکوستیک کردن اتاق خواب

عایق بندی صوتی دفترکار

عایق بندی صوتی دیوار، کف و سقف ساختمان

اجرای انواع عایق صوتی پشم سنگ، فوم پلی اتیلن، پانل گچی و پنل آکوستیکی

نصب انواع عایق صوتی روکار با استفاده از پنل آکوستیک شانه تخم مرغی، صاف و ترکیبی

آکوستیک اتاق گیمینگ و آکوستیک کردن دیوار اتاق ضبط صدا و غیره

نظرات کاربران

profile picture
Farshad Hadaegh

از هر لحاظ از کار ایشون راضی بودم

profile picture
آمنه جنوبی

Az aghaye Ghasghaee besyar Mamnonam nareshon sari bi naghs Va Ali bod

profile picture
مهناز فراهانی

آقای قاجاریان بسیار مودب بودن و کلی اطلاعات مفید درمورد مراقبت و نگهداری گل و گیاه در اختیارمون قرار دادن.

profile picture
علي اميري

بسيار از ايشان راضي بوديم.

شرایط اجرای عایق کاری صوتی و آکوستیک کردن اتاق خواب

این سرویس شامل مشاوره، کارشناسی و برآورد هزینه و اجرای عایق بندی صدا، صوت و آکوستیک کردن اتاق و درب ها توسط همیاران متخصص هوم سرویز می شود.

همیاران این حوزه از میان متخصصین معتبر و دارای مجوز اتحادیه انتخاب شده اند.

همیار جهت طراحی و عایق بندی صدا و آکوستیک کردن اتاق ها و درب ها موظف است ابتدا از محل بازدید نموده و پس از طراحی و تایید مشتری نسبت به عقد قرارداد مکتوب اقدام نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست