عایق بندی صدای اتاق و اکوستیک درب
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
عایق بندی صدا و آکوستیک اتاق و درب

عایق بندی صدای اتاق و اکوستیک درب

از 1219 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت عایق بندی صدای اتاق و اکوستیک درب در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت عایق بندی صدا برای پنجره و درب اتاق

توافقی

قیمت عایق بندی و اکوستیک صدا واحد مسکونی یا تجاری

توافقی

متوسط قیمت850,000 تومانکمینه قیمت800,000 تومانبیشینه قیمت6,000,000 تومان

آنچه درباره عایق بندی صدای اتاق و اکوستیک درب خواهید خواند

  • عایق بندی صدای اتاق و آکوستیک اتاق
  • انواع عایق بندی صوتی
  • عایق بندی صوتی اتاق خواب
  • آکوستیک کردن دیوار منزل
  • آکوستیک ساختمان‌های آماده
  • لمسه کوبی درب جهت ایجاد عایق صوتی در ساختمان
  • قیمت آکوستیک کردن اتاق و محل کار به چه مواردی بستگی دارد؟

عایق بندی صدای اتاق و آکوستیک اتاق

عایق بندی صدا و آکوستیک کردن دیوار اتاقخواب اغلب در کنار هم به کار می روند. اما در واقعیت اتاق یا فضای موردبا استفاده از عایق صوتی یا عایق صدا دیوار یاضد صدا می شود و یا آکوستیک! عایق بندی صدا یعنی اجاره ورود و خروج صدا به فضایاتاق داده نمی شود. اما اکوستیک کردن اتاق یعنی امکان بازتابصدا در داخل فضای مورد نظر از بین برود.

در آکوستیککردن اتاق، خروجی‌های اتاق مانند آکوستیک درب و پنجره اتاق، کانالکولر، رادیاتورها و غیره بسیار حائز اهمیت‌ هستند. در فرآیند اکوستیک اتاق بایدبه کفپوش محل نیز توجه نمود. نحوه آکوستیک کردن کف اتاق یاآکوستیک کردن دیوار اتاق خواب به هدف کاربر بستگی دارد. به طور مثال آکوستیکاتاق گیمینگ با آکوستیک کردن دیوار اتاق ضبط صدا تفاوتدارد. همچنین وابسته به نوع کاربرد اتاق باید بررسی شود که در پروسه آکوستیک کردناتاق باید آکوستیک دیوار، آکوستیک درب، آکوستیککردن کف اتاق و یا آکوستیک سقف نیز اجرا شود یاخیر. که همه این موارد در قیمت آکوستیک اتاق خواب و قیمتعایق بندی صوتی ساختمان تاثیر دارند.

انواع عایق بندی صوتی

عایق بندی صوتی اتاق با عایق الاستومتری

عایق‌های شبیه بهشانه تخم‌مرغ و دورو چسب‌دار ازجمله نمونه عایق الاستومتری هستند که می‌توان بهسرعت آنها را اجرا نمود. اگر به دنبال عایقی هستید که قدرت جذب بالایی داشته باشد،این نوع عایق بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. از عایق الاستومتری بیشتر در محیط‌هایصنعتی، ساختمانی، سقف و دیوارهای مشترک به عنوان عایق صوتی استفاده می‌شود.

عایق بندی صدا با عایق پلی ‌اتیلن

عایق صوتی پلی اتیلنهمان رول‌هایی است که احتمالا در هنگام اسباب‌کشی برای جلوگیری از ورود ضربه بهوسایل از آن استفاده کرده ‌اید. عایق پلی اتیلن بهترین انتخاب برای دیوارهای مشترکدر خانه‌های آپارتمانی است. به صورت کلی می‌توانیم بگوییم بهتر است در حین ساختواحدها در بین دیوارهای مشترک از این نوع عایق استفاده شود. البته دقت کنید پس ازاتمام کار نیز استفاده از این عایق منعی ندارد و اما باز هم پس از اتمام کار بایدروی آن را با کناف یا مواردی نظیر این بپوشانید.

عایق صوتی پلی ‌ارتان

یکی از مشهورترینعایق صوتی موجود در بازار عایق پلی ‌ارتان است که از جمله پرطرفدارترین عایق‌ها دربرابر حرارت، برودت و صوت محسوب می شود. از این نوع عایق باید در هنگام ساخت بخش‌هایمختلف منزل استفاده کنید. برای مثال در عایق‌ کاری حفره‌های سفالی دیوار می‌تواناز پلی‌ارتان جامد استفاده کرد.

عایق صوتی پشمسنگ

ازجمله ابتدایی ‌ترینعایق‌ های صوتی که در گذشته مورد استفاده بوده است، عایق پشم سنگ نام دارد. ایننوع عایق فضای بسیار زیادی را از محیط اشغال می‌کند و علاوه بر این، پس از مدتیخاصیت خود را به کلی از دست می‌دهد. دقت داشته باشید با استفاده از این نوع عایقباید هر چند وقت یکبار برای تعویض آن اقدام کنید. البته باز هم به دلیل قیمت پاییناین محصول، بسیاری از افراد برای خرید آن رغبت نشان می ‌دهند. پشم سنگ از جملهانواع عایق صوتی ارزان و پرطرفدار است.

آکوستیک کردن اتاق با پنل‌ آکوستیک

یکی از گران‌ترینعایق صوتی، پنل آکوستیک نام دارند که جز عایق‌های دکوراتیو نیز محسوب می‌شود.این محصول ظاهر بسیار زیبایی دارد و بعد از نصب نیز به هیچ عنوان نیاز بهپوشانندگی در آن وجود ندارد. از نظر هزینه نیز به دلیل عدم استفاده از کناف و پنل‌های گچی این عایق‌ها به صرفه‌تر هستند. پنل آکوستیک به تازگی وارد بازار شده و درهمین مدت کم طرفداران زیادی پیدا کرده‌ است.

عایق بندی صوتی اتاق خواب

اگر در یک آپارتمانزندگی می کنید و با شنیدن مکالمات همسایگان دیگر یا سر و صداهای ساختمانهااحساس ناراحتی می کنید. احتمالا به عایق بندی صدای ساختمان فکرکرده اید. متاسفانه دیوارها و درب های غیر استاندارد این صداها را با شدت بیشتریمنعکس می کنند. به طور کل اگر صدای رفت و آمد طبقه بالایی خود را می شنوید یا سروصداهای مهمان های طبقه کناری شما را اذیت می کنند. می توانید تمام این موارد را رارفع کنید. با عایق بندی صدا در ساختمان از طریق عایق صوتی دیوار و نصبصداگیر دیوار و عایق صوتی درب یا لمسه کوبی درب کاملا می توانید اینمشکلات را از میان بردارید.

متاسفانه در شرایطکنونی با شلوغ شدن شهرها ، سازندگان منازل بیشتر به دنبال افزایش حاشیه سود خودهستند. به همین علت اقدامات لازم جهت آکوستیک کردن درب و پنجرهها را انجام نمی دهند تا هزینه بیشتری برایشان ایجاد نشود. البته همه فضاهای یکخانه مسکونی یا یک دفترکار نیاز به عایق بندی صدا ندارند. مواردیمانند عایق صوتی اتاق خواب یا آکوستیک کردن دفترکار در برابر صداهاباعث افزایش کیفیت زندگی شخصی و کاری افراد خواهد شد.

آکوستیک کردن دیوار منزل

اکوستیک کردندیوار منزل یکی از راهکارهای مفید برای جلوگیری از آلودگی صوتی است.متاسفانه آلودگی صوتی یکی از پیامدهای زندگی در شهرهای بزرگ است. آلودگی صوتی برایسلامتی روحی و جسمی انسان مضر می باشد. به همین علت افراد برای در امان ماندن ازآسیب‌های آن اقدام به استفاده از نصب عایق صوتی یا آکوستیکدیوار و درب منازل و لمسه کوبی درب می کنند. بهترینزمان عایق بندی صوتی و آکوستیک اتاق و درب، مرحله ساختآپارتمان است. اما خوب هیچ وقت دیر نیست.

آکوستیک ساختمان‌های آماده

در مواردی که ساختمانبدون عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان، عایق صوتی کف آپارتمان ساخته شود. ممکناست ساکنین بعد از سکونت در ساختمان، تصمیم به عایق‌بندی صدا درساختمان بگیرند. در این صورت از پنل‌های آکوستیک که به صورت تخته‌ای و یا بهصورت بافتی موجود هستند استفاده می شود. اغلب آنها روی دیوارها به صورت روکار نصبمی شوند.

لمسه کوبی درب جهت ایجاد عایق صوتی در ساختمان

يکي از روش هایصداگیری درب و ایجاد عایق صوتی درب، ساخت درب آکوستیک با لمسه کوبی است. لمسه کاری درب دقیقا به صورت لمسه دوزی انجام می شود.تنها تفاوتشان این است که در این روش دیگر نیازی به دوخت چرم نیست. یک دیگر ازمزایای لمسه کاری درب آکوستیگ ضد صدا امکان ایجاد طرحها و اشکالمتنوع تر است. مورد دیگر اینکه آکوستیک کردن درب به کمک لمسه کوبی باعثمی شود عایق زیر چرم درب آکوستیک با ضخامت بیشتری باقی بماند.

درب آکوستيک ضدصدا با استفاده از عايق اسفنجي دورو یا صاف با چگالی حدود بین 25 کیلوگرم برمتر مربع و ضخامت 2 تا 3 سانتیمتر انجام می شود. همچنین برای روکش عایق صوتیدر ساختمان نیز از چرم مصنوعی یا پارچه های مخملی استفاده می شود.

قیمت آکوستیک کردن اتاق و محل کار به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت آکوستیک اتاق به موارد زیادی بستگی دارد. هنگامخرید فوم های آکوستیک درب و عایق صدا می بایست المان های مختلفی مانند جنس،کاربرد، ضخامت و انعطاف پذیری آنها را مد نظر قرار داد. همانطور که پیش تر معرفیکردیم فوم های عایق صدا انواع مختلفی دارند از این رو هزینهآکوستیک کردن اتاق خواب نیز تفاوت های چشمگیری دارند. کمک از کارشناسانمتخصص هوم سرویز در مورد خرید عایق اکوستیک به افراد کمک می کند تا هزینه هایاضافی پرداخت نکنند.

قیمت عایق بندی صوتی اتاق بر اساس ابعاد اتاق و نوع متریالدرخواستی متفاوت است. جهت اطلاع دقیق قیمت درب آکوستیک ضدصدا، قیمت اکوستیک اتاق و قیمت عایق صوتی اتاق خواب می توانیدبه صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

عایق بندی صدای اتاق وآکوستیک اتاق توسط متخصصین هوم سرویز

در صورتی که نیاز به لمسه کاریدرب، اجرای عایق بندی صوتی دیوار و درب در منزل یا شرکت ها هستید.می توانید از متخصصین ما کمک بخواهید. همیاران ما اطلاعات لازم درباره انواع عایقآکوستیک درب، اکوستیک کردن اتاق خواب، استودیو ، عایق موتورخانه و صداگیری والبته قیمت پنل اکوستیک را در اختیار شما قرار خواهند داد.

همانطور که می دانیددر کنار کیفیت متریال، میزان مهارت اجرا کننده نیز در کیفیت نهایی کار بسیار تاثیرگذار است. متخصصین هوم سرویز در جهت انتخاب بهترین عایق صدا و نحوهنصب عایق صوتی برای دیوار بهترین راهکارها را پیش روی شما خواهند گذاشت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس عایق بندی صدای اتاق و اکوستیک درب و همچنین ارایه خدمات آکوستیک کردن اتاق خواب نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات ساختمانی ارائه می دهد که شامل درخواست کارگر ساده ساختمانی و کارگر ساده بنایی, دریل کاری دیوار , کانال سازی کولر ، هواساز و چیلر, شارژ کپسول پودر و گاز آتش نشانی, نصب مه پاش و رطوبت ساز خانگی, برش لیزری پلکسی, اجرای سقف شیروانی ویلا، آلاچیق و پارکینگ, پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب یا راپل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس عایق بندی صدای اتاق و اکوستیک درب

آکوستیک کردن اتاق خواب

عایق بندی صوتی دفترکار

عایق بندی صوتی دیوار، کف و سقف ساختمان

اجرای انواع عایق صوتی پشم سنگ، فوم پلی اتیلن، پانل گچی و پنل آکوستیکی

نصب انواع عایق صوتی روکار با استفاده از پنل آکوستیک شانه تخم مرغی، صاف و ترکیبی

آکوستیک اتاق گیمینگ و آکوستیک کردن دیوار اتاق ضبط صدا و غیره

نظرات کاربران

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

شرایط اجرای عایق کاری صوتی و آکوستیک کردن اتاق خواب

این سرویس شامل مشاوره، کارشناسی و برآورد هزینه و اجرای عایق بندی صدا، صوت و آکوستیک کردن اتاق و درب ها توسط همیاران متخصص هوم سرویز می شود.

همیاران این حوزه از میان متخصصین معتبر و دارای مجوز اتحادیه انتخاب شده اند.

همیار جهت طراحی و عایق بندی صدا و آکوستیک کردن اتاق ها و درب ها موظف است ابتدا از محل بازدید نموده و پس از طراحی و تایید مشتری نسبت به عقد قرارداد مکتوب اقدام نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست