banner
قیمت خدمات
/
لوله کشی و تاسیسات
/
اجرای سیستم گرمایش از کف

راه اندازی و اجرای گرمایش از کف

از 1298 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب و تعمیرات گرمایش از کف توسط تعمیرکار ماهر

قیمت لوله کشی بدون تخریب کف(هر متر طول)

20,000 الی 30,000 تومان

قیمت لوله کشی به همراهتخریب کف(هر متر طول)

25,000 الی 45,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب و اجرای سیستم گرمایش از کف

همیار می بایست ابتدا محل مورد نظر جهت اجرای سیستم گرمایش از کف را بررسی نموده و لوله کشی و تاسیسات ساختمان را نیز بررسی کند. سپس پیشنهادات خود را ارایه نماید و در نهایت در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام سرویس نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

چنانچه محل مورد نظر نیاز به تخریب مجدد داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا و بر اساس توافق صورت گرفته با همیار لحاظ می گردد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

سیستم گرمایش از کف چیست؟

یکی از جدیدترین روش های گرمایشی، اجرایسیستم گرمایش از کف ساختمان است. این روش یک روش لوکس محسوب می شود. سیستمحرارتی از کف در مقایسه با دیگر سیستم های حرارتی موجب صرفه جویی در مصرف انرژی شدهو موجبات رفاه و آسایش بیشتر ساکنین ساختمان نیز فراهم می آورد. زیرا حرارت در کلفضا یکسان پخش می شود و هوای مطلوبی را ایجاد می کند و از ایجاد دوده وسیاهی دردیوارها جلوگیری می کند. با خواباندن لوله ها در کف سیستم گرما از کف به صورت تابشی موجب انتقال حرارت می شود.در ادامه به مزایا و معایب این نوع سیستم و عوامل موثر بر قیمتسیستم گرمایش از کف می پردازیم.

نحوه اجرای سیستم گرمایش از کف

برای راهاندازی و اجرایگرمایش از کف، افراد متخصص باید قبل از هر چیزی، نقشه گرمایش ازکف را تهیه کرده و اندازه لوله ها و فاصله لوله گرمایش از کف راتعیین کند. همچنین هر گونه زیرسازی و بتن ریزی گرمایش از کف که نیاز است بایدانجام شود. به طور کل گرمایش از کف به دو روش مختلف انجام می شود. گرمایش از کفبرقی و گرمایش با آب گرم. سیستم گرمایش با آب گرم در مقایسه با قیمت سیستم گرمایش از کف برقی به صرفهتر است به خاطر همین سال هاست که در کل دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای نصب سیستم گرمایش از کف با پکیج نسبت به دیگرسیستم‌های گرمایشی

  • در همهاین سیستم ها گرما از کف اتاق به سمت بالا هدایت می شود. در سیستم گرمایشی آب ، آبگرم از طریق لوله‌هایی که در کف ساختمان تعبیه شده اند عبور داده و از طریق انرژیتابشی گرما انتقال داده می شوند. در گرمایش از کف برقی نیز از نوعی کابل‌هایحرارتی به کاربرده می شوند که دارای خاصیت گرمایی هستند و پس از عبور الکتریسیته گرممی شوند.
  • در اینروش مصرف انرژی به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا می کند. زیرا رادیاتورها به حدود 75درجه حرارت نیاز دارند تا فضا را گرم کنند. اما در سیستم گرما از کف حدود دمایی 29درجه کافی است و به این ترتیب مصرف سوخت کاهش پیدا می کند.
  • مورددیگر اینکه در اتاق هایی که رادیاتور وجود دارد تقاوت دمایی وجود دارد. اما در اینروش هوا در همه ی قسمت ها کاملا دمای یکسانی دارد و اختلاف دما وجود ندارد.
  • اجرایگرمایش از کف فقط شامل هزینه ابتدایی است و نیاز به تعمیر و نگهداری خاصی ندارد. اینتجهیزات به راحتی با استفاده از شیرآلات قطع و وصل می شوند. پس اگر بخواهیم بهصورت کلی این روش را با روش های دیگر مقایسه کنیم سیستم گرمایش از کف با پکیج گزینه اقتصادی تری است.
  • مورد دیگر اینکه این روش مناسب فضاهایمحدود است. زیرا هیچ قسمتی از فضا را اشغال نمی کند و کلیه فضا در دسترس قرار میگیرد.
  • اگر فرزند کوچکی در منزل دارید با اجرایاین روش دیگر هیچ نگرانی نخواهید داشت و محیط امنی برای کودک نوپای خود فراهمخواهید کرد.
  • مورد اخر اینکه اجرای گرمایش از کفسازگاری با تمام کفپوش ها دارد و می توانید روی آن را به هر طریقی با سنگ، سرامیک،موکت و فرش بپوشانید.

معایب گرمایش از کف

در کنار نظرات بی پایه و اساسی که یک سری افراد به طور کل در ارتباطبا انتقال گرما از کف می دهند. مورد دیگری که در ارتباط با معایب گرمایش از کف مطرح می شود این مورد است که این لوله ها به علت کف خواب بودن، پس از اجرا دیگرامکان تغییر ندارند. از این رو مراحل ابتدایی باید با دقت و توسط متخصصین به درستیکف سازی و فوم بتن شوند تا ایرادی پیش نیاید.

نصب سیستم گرمایش از کف از چه مراحلی تشکیل شدهاست؟

بهترین زمان نصب سیستم گرمایش از کف در ابتدای ساخت اتاق و ساختمان یادر هنگام بازسازی ساختمان است. قبل از راه اندازی سیستم گرمایش از کف، تهیه نقشهگرمایش از کف ابتدا باید توسط متخصصین طراحی شود. به طور کل این نقشه یه 4صورت مارپیچ، دو طرفه، سه طرفه یا یو و چهار طرفه اجرا می شود. بر اساس محل موردنظر و مساحت مکان هر کدام از این نقشه ها اجرا می شوند. از طرح مارپیچ برای گرمایشاز کف راهرو، در اتاق هایی با دو دیوار سرد از طرح دو طرفه و در اتاق هایی با سهدیوار سرد از طرح سه طرفه U شکلاستفاده می شود. بهترین نوع نقشه مربوط به چهار طرفه است که برای اتاق پذیراییاستفاده می شود.

برای پوشاندن لوله ها باید اقدام به بتن ریزی نمود. بتن باید از کیفیتبالایی برخوردار باشد. سپس بعد از خشک شدن بتن می توان سیستم گرمایش از کف را راهاندازی نمود. از روشن کردن ناگهانی این سیستم و بالا بردن دما به صورت ناگهانی اجتنابکنید زیرا این انبساط شدید می تواند موجب آسیب به لوله ها شود.

قیمت نصب و اجرای سیستم گرمایش از کف به چهمواردی بستگی دارد؟

قیمت گرمایش از کف به موارد متعددی بستگی دارد. اولین موردیکه بر هزینه سیستم گرمایش از کف با پکیج تاثیر دارد نوع ساختمان (ویلایی،آپارتمان، پیلوت و...) است. مواردی مانند مساحت فضا، تعداد درب و پنجره و نوعطراحی سیستم بر مصرف لوله ها تاثیر دارد و در نتیجه هزینه گرمایش از کف راتغییر می دهد. قیمت سیستم گرمایش از کف برقی بیشتر از نمونه های دیگر است. زیرادر این صورت هزینه های مصرف انرژی بیشتر می شود.

تعداد درب ها و پنجره‌ها و عواملی از این دست بر روی طراحی سیستم ومیزان مصرف لوله‌ها و... تاثیرگذارند که در نتیجه بر روی هزینه سیستم گرمایش ازکف تمام شده نیز تاثیر دارند. برندها و متریال تجهیزات مورد استفاده مانند نوعلوله ها، ترموستات، شیر کلکتور، نحوه عایق کاری از مواردی هستند هزینه سیستمگرمایش از کف تاثیر دارند. از این رو قبل از هر تصمیمی با متخصصین هوم سرویزدر ارتباط با نحوه راه اندازی و اطلاع از هزینه ها مشورت کنید.

اجرای انواع سیستم های گرمایش از کف با کمک ازبرترین متخصصین این زمینه

اگر در ابتدای ساخت یا در حین بازسازی ساختمان هستید قطعا به فکر راهاندازی سیستم گرمایش از کف برقی یا آب گرم باشید. تنها کافیست به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما توضیحات لازم را در اختیارتانقرار دهند و شما را از هزینه ها و تجهیزات مورد نیاز آگاه کنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

سیستم گرمایش از کف با پکیج
اجرای سیستم گرمایش از کف برقی
نصب و اجرای سیستم گرمایش با آب گرم
اجرای انواع نقشه گرمایش از کف مارپیچ، چهار طرف، سه طرف و دو طرف

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

تعمیر و سرویس موتورخانه
تعمیر و سرویس موتورخانه
قیمت از 200,000 الی 1,000,000 تومان
سرویس و نگهداری استخر
سرویس و نگهداری استخر
قیمت از 250,000 الی 250,000 تومان
نصب و تعمیر چیلر و هواساز
نصب و تعمیر چیلر و هواساز
قیمت از 600,000 الی 5,000,000 تومان
لوله کشی آب و ساختمان
لوله کشی آب و ساختمان
قیمت از 350,000 الی 1,750,000 تومان