گرمایش از کف
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوله کشی و تاسیسات
/
اجرای سیستم گرمایش از کف

گرمایش از کف

از 1298 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت گرمایش از کف در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت لوله کشی بدون تخریب کف(هر متر طول)

20,000 الی 30,000 تومان

قیمت لوله کشی به همراهتخریب کف(هر متر طول)

25,000 الی 45,000 تومان

متوسط قیمت2,800,000 تومانکمینه قیمت600,000 تومانبیشینه قیمت5,000,000 تومان

گرمایش از کف

یکی از جدیدترین روشهای گرمایشی، اجرای سیستم گرمایش از کف ساختمان است. این روش یک روش لوکسمحسوب می شود. اجرای گرمایش از کف در مقایسه با دیگر سیستم های حرارتی موجبصرفه جویی در مصرف انرژی شده و موجبات رفاه و آسایش بیشتر ساکنین ساختمان نیزفراهم می آورد. زیرا حرارت در کل فضا یکسان پخش می شود و هوای مطلوبی را ایجاد میکند و از ایجاد دوده و سیاهی در دیوارها جلوگیری می کند. با خواباندن لوله ها براساس نقشه گرمایش از کف به صورت تابشی موجب انتقال حرارت می شود. در ادامه بهمزایا و معایب این نوع سیستم و عوامل موثر بر هزینه سیستم گرمایش از کف میپردازیم.

نحوه اجرای سیستم گرمایش از کف

برای راه اندازیگرمایش از کف، افراد متخصص باید قبل از هر چیزی، نقشه گرمایش از کف راتهیه کرده و اندازه لوله ها و فاصله لوله گرمایش از کف را تعیین کند. همچنینهر گونه زیرسازی و بتن ریزی گرمایش از کف که نیاز است باید انجام شود. به طورکل گرمایش از کف به دو روش مختلف انجام می شود. گرمایش از کف برقی و گرمایش با آبگرم. سیستم گرمایش با آب گرم در مقایسه با قیمت سیستم گرمایش از کف برقی بهصرفه تر است به خاطر همین سال هاست که در کل دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای نصب سیستم گرمایش از کف با پکیج نسبت به دیگر سیستم‌هایگرمایشی

در همه این سیستم هاگرما از کف اتاق به سمت بالا هدایت می شود. در اجرای سیستم گرمایش از کف، آب گرماز طریق لوله‌هایی که در کف ساختمان تعبیه شده اند عبور داده و از طریق انرژی تابشیگرما انتقال داده می شوند. در گرمایش از کف برقی نیز از نوعی کابل‌های حرارتی بهکاربرده می شوند که دارای خاصیت گرمایی هستند و پس از عبور الکتریسیته گرم می شوند.

در این روش مصرفانرژی به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا می کند. زیرا رادیاتورها به حدود 75 درجهحرارت نیاز دارند تا فضا را گرم کنند. اما در سیستم گرما از کف حدود دمایی 29 درجهکافی است و به این ترتیب مصرف سوخت کاهش پیدا می کند.

مورد دیگر اینکه دراتاق هایی که رادیاتور وجود دارد تقاوت دمایی وجود دارد. اما در این روش هوا درهمه ی قسمت ها کاملا دمای یکسانی دارد و اختلاف دما وجود ندارد.

اجرای گرمایش از کف فقط شامل هزینه ابتدایی است و نیاز بهتعمیر و نگهداری خاصی ندارد. این تجهیزات به راحتی با استفاده از شیرآلات قطع ووصل می شوند. پس اگر بخواهیم به صورت کلی این روش را با روش های دیگر مقایسه کنیم سیستمگرمایش از کف با پکیج گزینه اقتصادی تری است.

مورد دیگر اینکه اینروش مناسب فضاهای محدود است. زیرا هیچ قسمتی از فضا را اشغال نمی کند و کلیه فضادر دسترس قرار می گیرد.

اگر فرزند کوچکی درمنزل دارید با اجرای این روش دیگر هیچ نگرانی نخواهید داشت و محیط امنی برای کودکنوپای خود فراهم خواهید کرد.

مورد اخر اینکه اجرایگرمایش از کف سازگاری با تمام کفپوش ها دارد و می توانید روی آن را به هرطریقی با سنگ، سرامیک، موکت و فرش بپوشانید.

معایب راه اندازی گرمایش از کف

در کنار نظرات بیپایه و اساسی که یک سری افراد به طور کل در ارتباط با انتقال گرما از کف می دهند.مورد دیگری که در ارتباط با معایب گرمایش از کف مطرح می شود این مورد است که اینلوله ها به علت کف خواب بودن، پس از اجرا دیگر امکان تغییر ندارند. از این رومراحل ابتدایی باید با دقت و توسط متخصصین به درستی کف سازی و فوم بتن شوند تاایرادی پیش نیاید.

نصب سیستم گرمایش از کف از چه مراحلی تشکیل شده است؟

بهترین زمان نصبسیستم گرمایش از کف در ابتدای ساخت اتاق و ساختمان یا در هنگام بازسازی ساختماناست. قبل از راه اندازی سیستم گرمایش از کف، تهیه نقشه گرمایش از کف ابتدا بایدتوسط متخصصین طراحی شود. به طور کل این نقشه یه 4 صورت مارپیچ، دو طرفه، سه طرفهیا یو و چهار طرفه اجرا می شود. بر اساس محل مورد نظر و مساحت مکان هر کدام از ایننقشه ها اجرا می شوند. از طرح مارپیچ برای اجرای گرمایش از کف راهرو، در اتاق هاییبا دو دیوار سرد از طرح دو طرفه و در اتاق هایی با سه دیوار سرد از طرح سه طرفه U شکل استفاده می شود. بهترین نوع نقشه مربوطبه چهار طرفه است که برای اتاق پذیرایی استفاده می شود.

برای پوشاندن لوله هاباید اقدام به بتن ریزی نمود. بتن باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. سپس بعد ازخشک شدن بتن می توان سیستم گرمایش از کف را راه اندازی نمود. از روشن کردن ناگهانیاین سیستم و بالا بردن دما به صورت ناگهانی اجتناب کنید زیرا این انبساط شدید میتواند موجب آسیب به لوله ها شود.

هزینه گرمایش از کف به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت گرمایش از کف بهموارد متعددی بستگی دارد. اولین موردی که بر هزینه سیستم گرمایش از کف باپکیج تاثیر دارد نوع ساختمان (ویلایی، آپارتمان، پیلوت و...) است. مواردی مانندمساحت فضا، تعداد درب و پنجره و نوع طراحی سیستم بر مصرف لوله ها تاثیر دارد و درنتیجه هزینه راه اندازی گرمایش از کف را تغییر می دهد. قیمت سیستمگرمایش از کف برقی بیشتر از نمونه های دیگر است. زیرا در این صورت هزینه هایمصرف انرژی بیشتر می شود.

تعداد درب ها و پنجره‌هاو عواملی از این دست بر روی طراحی سیستم و میزان مصرف لوله‌ها و... تاثیرگذارند کهدر نتیجه بر روی هزینه سیستم گرمایش از کف تمام شده نیز تاثیر دارند.برندها و متریال تجهیزات مورد استفاده مانند نوع لوله ها، ترموستات، شیر کلکتور،نحوه عایق کاری از مواردی هستند هزینه راه اندازی سیستم گرمایش از کف تاثیردارند. از این رو قبل از هر تصمیمی با متخصصین هوم سرویز در ارتباط با نحوه راهاندازی و اطلاع از هزینه ها مشورت کنید.

اجرای سیستم گرمایش از کف را متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر در ابتدای ساختیا در حین بازسازی ساختمان هستید قطعا به فکر راه اندازی سیستم گرمایش از کفبرقی یا آب گرم باشید. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید تا متخصصین ما توضیحات لازم را در اختیارتان قرار دهند و شما را ازهزینه ها و تجهیزات مورد نیاز آگاه کنند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس گرمایش از کف و همچنین ارایه خدمات نصب سیستم گرمایش از کف با پکیج نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات گرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر پکیج دیواری و زمینی, نصب پکیج دیواری, تعمیر آبگرمکن دیواری، تعمیر آبگرمکن مخزن دار, نصب آبگرمکن دیواری, سرویس و تعمیر رادیاتور شوفاژ, نصب رادیاتور پره ای, تعمیر شوفاژخانه, تعمیرات حوله خشک کن, نصب حوله خشک کن در حمام و سرویس بهداشتی, طراحی و ساخت شومینه مدرن و کلاسیک, تعمیر شومینه گازی، تعمیر شومینه سنگی، تعمیر شومینه دیواری، برقی و ... می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس گرمایش از کف

نصب سیستم گرمایش از کف با پکیج

اجرای سیستم گرمایش از کف برقی

نصب و اجرای سیستم گرمایش با آب گرم

اجرای نقشه گرمایش از کف مارپیچ

گرمایش از کف چهارطرف، سه طرف و دو طرف

عیب یابی و تعمیرات ایرادات گرمایش از کف

نظرات کاربران

profile picture
محمد اسماعیلی

خیلی اقای خوبی بودند کارشون حرف نداشت دفعه بعدی هم با ایشون میخواهیم سرویسمون انجام شود با تشکر

profile picture
محمدحسن میرزامحمدی

خوب بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهیم انجام شود ممنونم

profile picture
مهدی امام‌جمعه

خیلی عالی و تمیز شدند فرش ها و هیچ گونه اسیبی هم ندیدند

profile picture
محسن صادقیان

انسان موجه و مودب و خیلی خوبی بودند قیمتشون هم نسبت به سایر جاهایی که صحبت کردم کمتر و منصفانه تر بود تشکر

شرایط نصب و اجرای سیستم گرمایش از کف

همیار می بایست ابتدا محل مورد نظر جهت اجرای سیستم گرمایش از کف را بررسی نموده و لوله کشی و تاسیسات ساختمان را نیز بررسی کند. سپس پیشنهادات خود را ارایه نماید و در نهایت در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام سرویس نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

چنانچه محل مورد نظر نیاز به تخریب مجدد داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا و بر اساس توافق صورت گرفته با همیار لحاظ می گردد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر و سرویس موتورخانه
تعمیر و سرویس موتورخانه
قیمت از 250,000 الی 600,000 تومان
سرویس و نگهداری استخر
سرویس و نگهداری استخر
قیمت از 150,000 الی 500,000 تومان
نصب و تعمیر چیلر و هواساز
نصب و تعمیر چیلر و هواساز
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
لوله کشی آب و ساختمان
لوله کشی آب و ساختمان
قیمت از 400,000 الی 4,000,000 تومان