تعمیر چیلر
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوله کشی و تاسیسات
/
نصب و تعمیر چیلر و هواساز

تعمیر چیلر

از 1045 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر چیلر در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت اسیدشویی

570,000 الی 800,000 تومان

قیمت شستسشوی سیکل

750,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت تعمیر سرسیلندر

550,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت تعویض شیر برقی

350,000 الی 600,000 تومان

قیمت تعویض اکسپنشن ولو

550,000 الی 1,300,000 تومان

قیمت تنظیم اکسپنشن ولو

330,000 الی 550,000 تومان

قیمت تعویض کمپرسور(از 3 تا 5 اسب قدرت)

950,000 الی 1,800,000 تومان

قیمت تعویض کمپرسور(از 7.5 تا 25 اسب قدرت)

1,100,000 الی 2,000,000 تومان

قیمت تعویض کمپرسور(از 30 تا 100 اسب قدرت)

1,900,000 الی 9,000,000 تومان

قیمت تعویض روغن

250,000 الی 540,000 تومان

قیمت شارژ گاز

1,100,000 الی 2,500,000 تومان

قیمت تعویض یا نصب لرزه گیر

750,000 الی 1,700,000 تومان

قیمت تعویض یا نصب کندانسور هوایی

200,000 الی 2,700,000 تومان

قیمت تعویض کندانسور آبی

900,000 الی 2,100,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی پکیج چیلر

850,000 الی 1,600,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی پکیج کولر

1,000,000 الی 1,800,000 تومان

قیمت تعویض کمپرسور اسکورال و پیستونی

600,000 الی 2,000,000 تومان

قیمت تعویض کور درایر

450,000 الی 1,000,000 تومان

متوسط قیمت700,000 تومانکمینه قیمت700,000 تومانبیشینه قیمت900,000 تومان

آنچه درباره تعمیر چیلر خواهید خواند

 • سرویس و تعمیر چیلر جذبی و تراکمی
 • مرکز تعمیرات چیلر معتبر را چگونه بیابیم؟
 • چه زمانی نیاز به تماس با تعمیرگاه مجاز چیلر است؟
 • تعمیر چیلر را به تعمیرگاه مجاز چیلر هوم سرویز بسپارید
 • تعمیرات چیلر خانگی و صنعتی
 • انواع چیلر
 • نصب چیلر جذبی بهتر است یا نصب چیلر تراکمی؟
 • سرویس چیلر چیست؟
 • سرویس چیلر را چه زمانی باید انجام داد؟
 • انواع خدمات سرویس چیلر و هواساز
 • شارژ گاز چیلر چگونه انجام می شود؟
 • تعمیر هواساز یا تعویض هوا ساز کدام به صرفه تر است؟
 • هزینه تعمیر چیلر را چگونه کاهش دهیم؟
 • قیمت تعمیر چیلر به چه مواردی بستگی دارد؟
 • شارژ گاز چیلر چه زمانی انجام می شود؟
 • انواع برندهای چیلر که در هوم سرویز تعمیر می شوند
 • بهترین تعمیرکار چیلر را سریعا خبر کنید.
 • عیب یابی و آموزش تعمیرات چیلر
 • تعمیر چیلر را به سرویسکار چیلر هوم سرویز بسپارید
 • نحوه ثبت درخواست سرویسکار چیلر در هوم سرویز چگونه است؟

سرویس و تعمیر چیلر جذبی و تراکمی

هدف از نصب چیلر، تامین هوای خنک در فضا و یا سرد کردن یک دستگاه صنعتی می باشد. راه اندازی چیلر نیازمند رعایت موارد خاصی می باشد. زیرا چیلرها جزو سیستم‌های سرمایشی پرهزینه هستند. برای استفاده بهینه از این تجهیزات سرویس چیلر و تعمیر چیلر جذبی و تراکمی باید با مهارت کامل انجام شود. به طور کل تعمیر چیلر، سرویس چیلر جذبی و تراکمی، تعمیر مینی چیلر، باید باید از تعمیرکار چیلر ماهر کمک بگیرید. تعمیر چیلر تراکمی و سرویس چیلر و نگهداری درست آن، موجب کیفیت بیشتر سرمایش در کل ساختمان می شود.

ساختمان چیلرها و طرز کار آنها نسبت به سایر سیستم های تهویه پیچیده تر است در همین راستا تعمیرات چیلر نیز به همان اندازه نیاز به تخصص دارد. از این رو برای جلوگیری از ایرادات پی در پی انجام سرویس چیلر توسط سرویسکار چیلر در بازه های زمانی مشخص پیشنهاد می شود. اینکه کلیه خدمات به بهترین نحو ممکن انجام شود باید از افراد و شرکت هایی معتبر در این زمینه کمک گرفته شود. در ادامه به معرفی انواع چیلر و هواساز و عوامل موثر بر هزینه سرویس چیلر و قیمت تعمیر چیلر جذبی و تراکمی می پردازیم.

مرکز تعمیرات چیلر معتبر را چگونه بیابیم؟

همانطور که پیش تر هم اعلام شد همه خدمات مربوط به نصب چیلر، سرویس چیلر و تعمیر چیلر جذبی و تراکمی باید توسط متخصصین و افرادی دارای شرایط لازم و کافی انجام شود. متاسفانه ممکن است افرادی سودجو خود را تعمیرکار چیلر بنامند اما این افراد تنها موجب خسارات بیشتر می شوند. زیراکه تعمیرات چیلر خانگی و صنعتی با قسمت های دیگر ساختمان متفاوت است و نیاز به دانش و تجربه در این زمینه است.

از این جهت دانش و تجربه را با هم بکار بردیم که تنها افرادی که مدارک فنی در این زمینه دارند قابل اعتماد نیستند. پروسه یادگیری این نوع مهارت ها بسیار زمان بر است. با کمک مرکز تعمیرات چیلر هوم سرویز ما با برترین متخصصین که دارای مهارت و تجربه لازم هستند مرتبط خواهید شد که دارای رزومه کاری موفق در این زمینه هستند.

چه زمانی نیاز به تماس با تعمیرگاه مجاز چیلر است؟

علائم زیادی ممکن است زنگ خطری باشند که سریعا باید با تعمیرکار چیلر تماس بگیرید. به طور کل در مواردی با مواجه شدن با مشکلاتی نظیر روشن نشدن و خنک نکردن چیلر و یا زمانی که مایل به راه اندازی چیلر هستید نیاز به خبر کردن سرویسکار چیلر دارید.

تعمیر چیلر را به تعمیرگاه مجاز چیلر هوم سرویز بسپارید

· بهترین تعمیرکار چیلر

ما دارای ویژگی های منحصر به فردی هستیم که موجب تمایز ما با دیگر ارائه دهندگان خدمات سرویس، عیب یابی و تعمیر چیلر هستند. یکی از این موارد کمک گیری از افرادی دارای رزومه کاری موفق و تایید شده هستند که بیشترین آمار رضایت را در بین مشتریان به خود اختصاص داده اند.

· ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن

تمام تلاش ما این است که کلیه خدمات سرویس چیلر، راه اندازی چیلر و تعمیر چیلر در کمترین زمان ممکن و بدون معطلی انجام شود. به این ترتیب می توانیم در تمام مناطق نزدیک ترین تعمیرکار چیلر را به محل اعزام کنیم.

· قیمت تعمیر چیلر منصفانه

ارائه قیمت ها توسط تعمیرکاران در محدوده نرخ شرکت و اتحادیه است و شما هیچ گاه با قیمت های نجومی خارج از عرف مواجه نخواهید شد. قبل از شروع به کار در ارتباط با مقدار هزینه ها با شما صحبت شده و پس از آن اقدام به ارائه خدمات خواهند نمود. در نتیجه قبل از هر موردی می توانید قیمت تعمیر چیلر را در کنار کیفیت بالا با سایرین مقایسه کنید.

· تعمیر قطعات به جای تعویض قطعات

همانطور که می دانید هیچ چیزی جای قطعات فابریک دستگاه را نمی گیرد. در همین راستا هدف تعمیرکاران ما تعمیر قطعات تا جای ممکن است. به این ترتیب هم از هزینه تراشی های اضافه جلوگیری می شود و هم کیفیت دستگاه حفظ می شود.

تعمیرات چیلر خانگی و صنعتی

نصب و تعمیر چیلر هم به صورت خانگی و هم در فرایندهای صنعتی کاربرد دارد. آب سرد تامین شده، وظیفه خنک سازی دستگاهها و موتورها را بر عهده دارد. به علت هزینه بالای برق مصرفی در هزینه تعمیرات کولر گازی و اسپیلت در ساختمانهای بزرگ، خیلی از افراد نصب و تعمیر چیلر خانگی و مینی چیلر ها را جهت تهویه مطبوع ترجیح می دهند. عدم نصب صحیح آن منجر به بروز خرابی و در نتیجه بر جا گذاشتن خسارات مالی نسبتا سنگین می‌گردد. در این مقاله نکات پیرامون تاسیسات چیلر سرویس و تعمیرات چیلر خانگی، تعمیر چیلر گازی، تعمیر مینی چیلر، تعمیر چیلر سردخانه، تعمیر چیلر صنعتی، سرویس هواساز چیلر، اسیدشویی چیلر، تعمیر چیلر سقفی می پردازیم.

انواع چیلر

انواع چیلر با کاربری‌های متفاوت و برای فضاهای مختلف به کار برده می شوند. بر اساس نوع کارایی و طراحی های مختلف معمولا 5 نوع چیلر در بازار موجودند.

· چیلر خانگی

چیلرهای خانگی در ابعاد کوچک و همچنین توان کمتری ساخته می شوند. در این نوع چیلرها تمام اجزا در داخل بدنه هستند. چیلر خانگی از داکت اسپیلت ها کارایی بیشتری دارند و برای مکان های با متراژ بالا مناسب هستند. محل نصب چیلر در ساختمان باید به نحوی باشد که در صورت نیاز به تعمیر چیلر خانگی دسترسی آسانی داشته باشند.

· مینی چیلر

مینی چیلر از انواع چیلرهای تراکمی هستند که برای فضاهای کوچک گزینه مناسبی هستند. تعمیر مینی چیلرها تفاوت چندانی با سایر موارد ندارند.

· چیلر صنعتی

ظرفیت سرمایشی چیلر صنعتی بالاست. این دستگاهها با ظرفیت سرمایش زیاد برای استفاده ممتد در طول روز طراحی و تولید می‌شوند. چیلرهای صنعتی علاوه بر خنک کردن هوا، برای خنک کردن ماشین‌آلات و دستگاه‌های صنعتی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. این سیستم‌ها را در دو حالت چیلر جذبی و چیلر تراکمی ساخته می شوند.

· چیلر تراکمی

در چیلر تراکمی از دو نوع سیال هوا یا آب استفاده می شود. در هنگام تعیین محل قرار دادن چیلر در ساختمان باید در فضاهایی که جریان هوا برقرار باشد دقت نمود. برعکس برای نصب چیلر تراکمی آب خنک در فضاهای سربسته مانند موتورخانه‌ها و بخش‌های تاسیساتی ساختمان استفاده می شود.

· چیلر جذبی

در چیلرهای جذبی برای فرایند خنک سازی از یک ماده جذب کننده استفاده می‌شود. نصب چیلر جذبی در محیط‌های صنعتی استفاده می شود. اگر قصد نصب چیلر در ساختمان‌های غیر صنعتی را دارید، مناسب‌ترین قسمت برای این کار موتورخانه است. چون این سیستم برای فعالیت نیاز به جذب انرژی گرمای موتورخانه دارد.

نصب چیلر جذبی بهتر است یا نصب چیلر تراکمی؟

در مقایسه چیلر جذبی با نصب و تعمیر چیلر تراکمی باید به مصرف بسیار پایین انرژی چیلر جذبی اشاره کرد. زیرا چیلر جذبی یا با سوخت های فسیلی کار می کند یا از حرارت تولید شده دستگاههای دیگر سوخت گیری می کنند. به همین علت بسیار به صرفه تر هستند. با تعمیر چیلر و هواساز جذبی در مراکز درمانی و غیره که بسیار به برق اضطراری نیاز دارند. دیگر نیاز به خرید تجهیزات اضافی برای راه اندازی چیلر جذبی ندارند و با حداقل انرژی به کار می افتند. با توجه به اینکه قیمت خرید چیلر جذبی در مقایسه با قیمت چیلر تراکمی بسیار بالاست. اما قیمت تعمیر چیلر تراکمی با توجه به هزینه برق مصرفی، در دراز مدت قیمت تمام شده بالاتری خواهند داشت. در صورتی که فقط قیمت راه اندازی چیلر و هواساز جذبی بالاست و هزینه های ثانویه ندارد. همچنین چیلر جذبی صدای کمتری نسبت به چیلر تراکمی دارد. زیرا در ساخت چیلر جذبی کمپرسور استفاده نشده است. همچنین راه اندازی چیلر جذبی آلودگی کمتری به محیط زیست وارد می کند.

سرویس چیلر چیست؟

به طور معمول هر وسیله ای طی مرور زمان برای عملکرد بهتر باید سرویس شود. چیلرها هم از این قضیه جدا نیستند. به این ترتیب قبل از راه اندازی چیلر باید سرویس کار چیلر قطعات آن را به طور دقیق بررسی نموده و ایرادات احتمالی که ممکن است موجب خرابی چیلر شود را رفع کند. این قضیه برای تمام چیلرها با هر برندی صدق می کند. از این رو اگر می خواهید همیشه از سرمای مطبوع چیلر بهره مند شوید و مجبور به پرداخت هزینه تعمیر چیلر نباشید سرویس آن را از یاد نبرید. مواردی مانند رسوب زدایی چیلر، اسیدشویی چیلر موجب بالا رفتن عمر مفید این تجهیزات خواهد شد.

سرویس چیلر را چه زمانی باید انجام داد؟

سرویس چیلر تراکمی و جذبی موجب افزایش بازده چیلر شده و از ایجاد مشکلات بزرگتر جلوگیری می کند. اما تنها در صورتی که سرویس چیلر توسط یک متخصص ماهر و سرویس کار باتجربه انجام شود. تمام بخش ها و قطعات چیلر از جمله کندانسور، اپراتور، شیرهای انبساطی و کمپرسور توسط سرویسکار چیلر بررسی می شود.

در سرویس چیلر جذبی باید به این نکته توجه داشت، که سرمایش بر اساس یک سری واکنش های شیمیایی و فیزیکی بسیار حساس تولید می شود. ماده محلول مورد نیاز این فعل و انفعالات شیمیایی لیتیوم بروماید است. مقدار و اندازه لیتیوم بروماید بسیار در کیفیت کار چیلر تاثیرگزار است.از طرفی چون لیتیوم بروماید ماده ای بسیار خورنده است، باید همواره در سرویس چیلر کیفیت و اندازه این ماده چک شود. عدم تعمیر چیلر جذبی در هنگام بروز ایراد و عدم سرویس چیلر در زمانهای تعیین شده موجب می شود که این ماده به خود دستگاه آسیب برساند و عمر دستگاه را کاهش دهد.

انواع خدمات سرویس چیلر و هواساز

 • سرویس چیلر خانگی
 • سرویس چیلر آبی
 • سرویس مینی چیلر
 • سرویس چیلر جذبی
 • سرویس چیلر تراکمی
 • سرویس چیلر هواخنک

شارژ گاز چیلر چگونه انجام می شود؟

نگهداری و سرویس چیلر جذبی و تراکمی باید در فواصل زمانی معین و مشخص انجام شود. این تجهیزات بدون شک یکی از مهمترین دستگاههای تولید سرمایش در موتورخانه تاسیسات هر ساختمانی محسوب می شوند. از این رو تعمیرات و سرویس چیلر جذبی باید با دقت فراوان و توسط تعمیرکار چیلر جذبی ماهر و با تجربه انجام شود.

تعمیر چیلر تراکمی

باید در سرویس و تعمیر چیلر تراکمی تمامی قسمت ها و اجزای چیلر تراکمی بررسی شود. در مواردی مانند این که کمپرسور برفک زده است، یا استارت نخوردن کمپرسور و عدم سرمایش ساختمان و اتصالی برق در موتورخانه تاسیسات عواملی هستند که نشان دهنده ی این می باشد که باید اقدام به تعمیر چیلر تراکمی کنید. تعمیرات چیلر را باید به کارشناسان خبره سپرد. چرا که چیلر ها از تجهیزات پیچیده و گران قیمت ساختمان محسوب می شوند و در صورتی که خدماتی مانند تعمیر برد چیلر، تعمیر کندانسور چیلر و سایر تاسیسات چیلر به دست افراد متخصص سپرده نشود خسارات میلیونی به دستگاه وارد خواهد شد.

تعمیر چیلر جذبی

در صورتی که نیاز به خدمات تعمیر چیلر جذبی دارید ، احتمالا دارای موتورخانه مجهز و تناژ بالا هستید. همانطور که می دانید تعمیر چیلر جذبی جزو تجهیزاتی محسوب نمی شود که هر تعمیرکار فنی بی تجربه ای بتواند ادعای تعمیر آن را داشته باشد. تعمیر چیلر جذبی نیازمند سابقه طولانی مدت و تجربه زیاد تعمیرکار چیلر جذبی است. اولین نکته در هنگام تعمیر چیلر جذبی، رعایت این نکته است که آب ورودی به چیلر نباید خیلی داغ باشد.

بعضی از تعمیرکار چیلر جذبی در هنگام نصب و تعمیر چیلر و هواساز، بر اثر عدم تجربه، شیر آب گرم دیگ شوفاژ را مستقیم به چیلر وصل می کنند. این آب گرم بسیار برای چیلر مضر و مخرب است. تفکر اشتباه دیگر بعضی از تعمیرکار چیلر تراکمی و جذبی این است که، هرچه آب در برج خنک کننده بیشتر سرد شود، بازدهی بهتری چیلر خواهد داشت. در صورتی که این کار موجب هدررفتن روغن و ایجاد ایراد در کندانستور و اواپراتور دستگاه می شود.

تعمیر چیلر گازی

چیلر گازی یکی از انواع چیلرها است که این روزها تقاضا برای آن بسیار افزایش یافته است. اصول کار چیلر گازی مانند چیلر تراکمی است. با این تفاوت که کمپرسور توسط موتور احتراقی گاز سوز کار می کند. این امر موجب شده است که نیاز به پست برق برای راه اندازی چیلر گازی نباشد. تعمیر چیلر گازی نیز مانند سایر چیلرها کار تخصصی می باشد که باید درست و اصولی انجام شود. چون چیلر گازی به تازگی وارد بازار شده است لذا افراد کمی هستند که تخصص کافی در زمینه تعمیر چیلر گازی را داشته باشند.

تعمیر چیلر سردخانه

تعمیر چیلر سردخانه از موارد بسیار ضروری برای صاحبان کسب ‌و ‌کار است. همانطور که می دانید هر ساعت به تعویق افتادن تعمیر چیلر سردخانه، احتمال فساد محصولاتی که نسبت به تغییر دما بسیار حساس هستند را بیشتر می کند. تعمیر چیلر سردخانه باید با دقت انجام شود تا احتمال خاموشی را به حداقل برساند. چون در این صورت طی هر بار خاموشی و کم شدن سرما ضررهای جبران ناپذیری به صاحبان مشاغل وارد خواهد شد.

تعمیر هواساز یا تعویض هوا ساز کدام به صرفه تر است؟

به توصیه بسیاری از تعمیرکار هواساز آپارتمانی، تعمیر دستگاه هواساز فرسوده زیاد به صرفه نیست. در واقع زمانی یک هواساز از کار میافتد که عمر مفید آن به اتمام رسیده باشد. تعمیر هواساز شامل قطعات متفاوتی مانند میل لنگ، فنر، سوپاپ، بلبرینگ و غیره هستند. در صورتی که در پروسه تعمیر هواساز نیاز به تعویض این قطعات باشد مطمعننا تعویض هواساز نسبت به تعمیر این قطعات به صرفه تر است.

هزینه تعمیر چیلر را چگونه کاهش دهیم؟

یکی از مهمترین نکاتی که هزینه تعمیر چیلر جذبی را تا مقدار بالایی کاهش می دهد، این است که حداقل سالی یکبار تشتک آب برج کاملا تمیز شود. و همواره از سالم بودن بادزن ها و سایر قسمت ها در هنگام سرویس چیلر و هواساز، اطمینان حاصل بشود. در صورتی که در هنگام سرویس چیلر، برج خنک کن به درستی توسط تعمیرکار چیلر تراکمی بازدید و ایرادات رفع نگردد بازدهی چیلر پایین می آید. و امکان رسوب گیری لوله های کندانسور بالا می رود وهزینه تعمیرات چیلردر صورت خرابی بالاتر می رود.

قیمت تعمیر چیلر به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر چیلر به موارد متعددی وابسته است. از این رو نمی توان قیمت واحدی را به عنوان هزینه تعمیر چیلر اعلام کرد و این عمل کاملا غیر حرفه ای است. بهترین راهکار بررسی حضوری و اعلام قیمت تعمیر چیلر جذبی است. اما به طور کل موارد زیر بیشترین تاثیر را بر هزینه تعمیر چیلر جذبی و تراکمی دارند.

· نوع چیلر

نوع و مدل چیلر و در مواردی برند دستگاه بر هزینه تعمیرات چیلر تاثیر دارند. زیرا نوع قطعه معیوب و در دسترس بودن یا نبودن آن به برند دستگاه مرتبط است. همچنین نوع چیلر نیز بر هزینه ها تاثیر دارد.

· نوع خرابی دستگاه

نوع ایراد دستگاه مهم ترین موردی است که هزینه تعمیرات چیلر را تغییر می دهد. به طور مثال قیمت تعمیر برد چیلر با قیمت تعمیر کندانسور چیلر برابر نیست.

· تعمیر یا تعویض قطعه

با توجه به شرایط کنونی بازار تعمیرات نسبت به تعویض قطعات باصرفه تر است. از این رو با تعمیر قطعات می توان در هزینه تعمیر چیلر جذبی و تراکمی صرفه جویی نمود.

شارژ گاز چیلر چه زمانی انجام می شود؟

یکی از مواردی که تاثیر زیادی در بازدهی چیلر دارد گاز چیلر است. از این رو در هر بار سرویس چیلر بررسی و شارژ گاز چیلر در صورت لزوم تاکید می شود. همواره تاکید بر این موضوغ است که شارژ مجدد گاز چیلر را توسط افراد متخصص در این زمینه انجام دهید. زیرا هر گونه اشتباه در این مورد می تواند خسارات جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد.

انواع برندهای چیلر که در هوم سرویز تعمیر می شوند

 • تعمیرات چیلر گرین
 • تعمیرات چیلر گری
 • تعمیر چیلر ال جی
 • تعمیر چیلر آرسان
 • تعمیر چیلر میدیا
 • تعمیر چیلر هیتاچی
 • تعمیر چیلر اشنایدر
 • تعمیر چیلر بی کلد
 • تعمیر چیلر ساروال
 • تعمیر چیلر ساری پویا
 • تعمیر چیلر ساران
 • تعمیر چیلر تراست
 • تعمیر چیلر اکسیژن
 • تعمیر چیلر یورک
 • تعمیر چیلر وستن ایر
 • تعمیر چیلر ابارا
 • تعمیرات چیلر مانلی
 • تعمیر چیلر اسکرال، لیزر و ...

بهترین تعمیرکار چیلر را سریعا خبر کنید.

با توجه به دلایل گفته شده، نصب و تعمیر چیلر و هواساز جذبی و تراکمی چیزی نیست که بشود به هر کس سپرد. تنها افرادی که آموزش تعمیر چیلر را به صورت کامل گذرانده باشند از پس اینکار بر می آیند. اگر ایرادی در هنگام نصب و تعمیر چیلر در قدم اول ایجاد شود، این ایراد تا آخر همراه ما خواهد بود مگر اینکه یک نفر دیگر کل تاسیسات و لوله کشی رو تغییر بدهد. که در این صورت هزینه تعمیر چیلر از خرید چیلر بالاتر تمام می شود. پس بهترین تعمیرکار چیلر را انتخاب کنید و به خاطر کاهش در هزینه تعمیر چیلر افراد ناوارد و بی تجربه را به کمک نگیرید. چون حتما پشیمان می شوید. هوم سرویز اینجاست تا تمام کارهایتان را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

عیب یابی و آموزش تعمیرات چیلر

این وسایل دارای مشکلات رایجی هستند که هر کدام از آنها نشان دهنده ی ایراد در قطعاتی خاص است. که عیب یابی چیلر نیاز به تخصص در همه قطعات این دستگاه دارد تا با عیب یابی صحیح دقیقا قطعه یا قطعات معیوب شناسایی و رفع ایراد شوند.

علت برفک زدن کمپرسور چیلر چیست؟

موارد زیادی موجب این ایراد می شود مواردی مانند عدم گردش هوا و سوختن فن اواپراتور، سوختن هیتر کارتر، ایراد در کندانسور و غیره موجب این ایراد می شوند که همه این موارد و حتی میزان گاز چیلر توسط متخصص باید بررسی شود.

علت روشن نشدن کمپرسور چیلرچیست؟

این مشکل می تواند علت های زیادی داشته باشد مواردی مانند وصل نبودن سوییچ، یوختن فیوز و هر گونه ایراد در سیم کشی ممکن است موجب این ایراد باشند.

علت صدای زیاد کمپرسور چبلر چیست؟

شارژ گاز چیلر به اندازه صحیح نیست. اویل پمپ ایراد پیدا کرده است و یا مشکل می تواند به یاتاقان های کولر مرتبط باشد. همچنین عمده ایرادات در هنگام تعمیر کمپرسور چیلر ناشی از کم شدن روغن کمپرسور است که باید سرویسکار همه این موارد را بررسی نماید.

کمپرسور چیلر یکسره و بدون وقفه کار می کند

زمانی که چیلر نتواند محیط را به دمای ایده آل و مد نظر برساند اتومات نمی کند و بی وقفه کار می کند. در بیشتر مواقعی که حجم چیلر با فضای مورد نظر همخوانی ندارد این ایراد به وجود می آید. همچنین ایراد در قسمت های دیگر مانند تعمیر کندانسور چیلر، ایراد در اوراپراتور چیلر نیز موجب این ایراد می شوند.

تعمیر چیلر را به سرویسکار چیلر هوم سرویز بسپارید

شرکت هوم سرویز با جمع آوری بهترین سرویسکار چیلر جذبی و تراکمی آماده خدمت رسانی به کابران خود است. اگر می خواهید نصب و تعمیر چیلر درست و اصولی انجام بگیرد همیار هوم سرویز رو خبر کنید. همیاران هوم سرویز آماده سرویس دهی و تعمیرات چیلر و هواساز در برندهای متنوع هستند.

نحوه ثبت درخواست سرویسکار چیلر در هوم سرویز چگونه است؟

پس چنانچه به تعمیرکار چیلر تراکمی ماهر نیاز داشتید. درخواستتان را در هوم سرویز به صورت رایگان از طریق سایت یا اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید. با پاسخ بخ چندین سوال نزدیک ترین سرویسکار با شما تماس خواهد گرفت. می توانید از مشاوره رایگان ما و قیمت خدمات مطلع شوید و سپس متخصصین ما در روز و ساعت تعیین شده در محل حضور پیدا خواهند نمود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر چیلر و همچنین ارایه خدمات تعمیر چیلر جذبی و تعمیر چیلر تراکمی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر کولر آبی سلولوزی، پرتابل، رومیزی و ..., نصب کولر آبی روی پشت بام، بالکن و تراس, تعمیر کولر گازی و تعمیر اسپلیت در محل, نصب کولر گازی, تعمیر کولر گازی پنجره ای, شارژ گاز کولر اسپلیت, نصب فن کویل سقفی و دیواری, خدمات شستشو و نظافت کانال کولر, سرویس اسپیلت و شستشوی پنل خارجی اسپلیت, سرویس کولر آبی با روغنکاری قطعات کولرآبی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر چیلر

تعمیر چیلر جذبی و تعمیر چیلر تراکمی

نصب چیلر خانگی، نصب مینی چیلر، نصب چیلر صنعتی، و نصب چیلر تراکمی و جذبی

سرویس چیلر تراکمی، سرویس چیلر جذبی و مینی چیلر

تعمیر هواساز خانگی و آپارتمانی

تعمیر کمپرسور چیلر ، تعمیر برد چیلر، پمپ سلوشن، ترموستات، پرشر و سایر تجهیزات چیلر و هواساز

سرویس چیلر و شستشوی مدار و اسیدشویی چیلر و هواساز

نظرات کاربران

profile picture
خانم خطیب

بسیار باشخصیت منصف و ماهر بودن و خیلی تمیز کار کردن

profile picture
فرانک حسین وند

بهترین شخص برای سرویس پکج بااخلاق،مهربان، کاردرست خلاصه عالی عالی

profile picture
محمد نوری

خوش اخلاق و کار درست از هر لحاظ حساب کنی نمره شون 20 بود

profile picture
آرمین جزایری

از کیفیت کارشون راضی بودم خوب بود

شرایط سرویس چیلر و تعمیرات چیلر جذبی و تراکمی

سرویس چیلر و سیستم های سرمایشی با توجه به سیستم و تجهیزات سرمایشی شما به منظور رفع ایرادات، تعمیر، بازبینی قطعات و افزایش کارایی چیلرها می تواند شامل این موارد گردد: عیب یابی برقی و مکانیکی تجهیزات، نشت یابی و رطوبت زدایی تجهیزات، شارژ گاز چیلر ها، تعویض فیلتر و روغن کمپرسور، رسوب زدایی و اسید شویی کندانسور، پاکسازی و تمیز کردن فیلترها

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

installing-repairing-electricity-generator
نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری
قیمت از 900,000 الی 900,000 تومان
surge-protector
نصب محافظ برق ساختمان
قیمت از 270,000 الی 3,200,000 تومان
electrical-wiring
برق کشی ساختمان
قیمت از 400,000 الی 1,500,000 تومان
water-purifier
دستگاه تصفیه آب
قیمت از 300,000 الی 400,000 تومان