تعمیر چیلر
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوله کشی و تاسیسات
/
نصب و تعمیر چیلر و هواساز

تعمیر چیلر

از 1045 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر چیلر در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت اسیدشویی

570,000 الی 800,000 تومان

قیمت شستسشوی سیکل

750,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت تعمیر سرسیلندر

550,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت تعویض شیر برقی

350,000 الی 600,000 تومان

قیمت تعویض اکسپنشن ولو

550,000 الی 1,300,000 تومان

قیمت تنظیم اکسپنشن ولو

330,000 الی 550,000 تومان

قیمت تعویض کمپرسور(از 3 تا 5 اسب قدرت)

950,000 الی 1,800,000 تومان

قیمت تعویض کمپرسور(از 7.5 تا 25 اسب قدرت)

1,100,000 الی 2,000,000 تومان

قیمت تعویض کمپرسور(از 30 تا 100 اسب قدرت)

1,900,000 الی 9,000,000 تومان

قیمت تعویض روغن

250,000 الی 540,000 تومان

قیمت شارژ گاز

1,100,000 الی 2,500,000 تومان

قیمت تعویض یا نصب لرزه گیر

750,000 الی 1,700,000 تومان

قیمت تعویض یا نصب کندانسور هوایی

200,000 الی 2,700,000 تومان

قیمت تعویض کندانسور آبی

900,000 الی 2,100,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی پکیج چیلر

850,000 الی 1,600,000 تومان

قیمت نصب و راه اندازی پکیج کولر

1,000,000 الی 1,800,000 تومان

قیمت تعویض کمپرسور اسکورال و پیستونی

600,000 الی 2,000,000 تومان

قیمت تعویض کور درایر

450,000 الی 1,000,000 تومان

متوسط قیمت900,000 تومانکمینه قیمت900,000 تومانبیشینه قیمت900,000 تومان

آنچه درباره تعمیر چیلر خواهید خواند

 • سرویس و تعمیر چیلر جذبی و تراکمی
 • مرکز تعمیرات چیلر معتبر را چگونه بیابیم؟
 • چه زمانی نیاز به تماس با تعمیرگاه مجاز چیلر است؟
 • تعمیر چیلر را به تعمیرگاه مجاز چیلر هوم سرویز بسپارید
 • تعمیرات چیلر خانگی و صنعتی
 • انواع چیلر
 • نصب چیلر جذبی بهتر است یا نصب چیلر تراکمی؟
 • سرویس چیلر چیست؟
 • سرویس چیلر را چه زمانی باید انجام داد؟
 • انواع خدمات سرویس چیلر و هواساز
 • شارژ گاز چیلر چگونه انجام می شود؟
 • تعمیر هواساز یا تعویض هوا ساز کدام به صرفه تر است؟
 • هزینه تعمیر چیلر را چگونه کاهش دهیم؟
 • قیمت تعمیر چیلر به چه مواردی بستگی دارد؟
 • شارژ گاز چیلر چه زمانی انجام می شود؟
 • انواع برندهای چیلر که در هوم سرویز تعمیر می شوند
 • بهترین تعمیرکار چیلر را سریعا خبر کنید.
 • عیب یابی و آموزش تعمیرات چیلر
 • تعمیر چیلر را به سرویسکار چیلر هوم سرویز بسپارید
 • نحوه ثبت درخواست سرویسکار چیلر در هوم سرویز چگونه است؟

سرویس و تعمیر چیلر جذبی و تراکمی

هدف از نصبچیلر، تامین هوای خنک در فضا و یا سرد کردن یک دستگاه صنعتی می باشد. راه اندازیچیلر نیازمند رعایت موارد خاصی می باشد. زیرا چیلرها جزو سیستم‌های سرمایشیپرهزینه هستند. برای استفاده بهینه از این تجهیزات سرویس چیلر و تعمیرچیلر جذبی و تراکمی باید با مهارت کامل انجام شود. به طور کل تعمیر چیلر، سرویس چیلر جذبی وتراکمی، تعمیر مینی چیلر، باید باید از تعمیرکار چیلر ماهر کمکبگیرید. تعمیر چیلر تراکمی و سرویس چیلر و نگهداری درست آن، موجب کیفیتبیشتر سرمایش در کل ساختمان می شود.

ساختمان چیلرها و طرزکار آنها نسبت به سایر سیستم های تهویه پیچیده تر است در همین راستا تعمیراتچیلر نیز به همان اندازه نیاز به تخصص دارد. از این رو برای جلوگیری ازایرادات پی در پی انجام سرویس چیلر توسط سرویسکار چیلر در بازه های زمانیمشخص پیشنهاد می شود. اینکه کلیه خدمات به بهترین نحو ممکن انجام شود باید ازافراد و شرکت هایی معتبر در این زمینه کمک گرفته شود. در ادامه به معرفی انواعچیلر و هواساز و عوامل موثر بر هزینه سرویس چیلر و قیمت تعمیرچیلر جذبی و تراکمی می پردازیم.

مرکز تعمیرات چیلر معتبر را چگونه بیابیم؟

همانطور که پیش تر هماعلام شد همه خدمات مربوط به نصب چیلر، سرویس چیلر و تعمیر چیلر جذبی و تراکمیباید توسط متخصصین و افرادی دارای شرایط لازم و کافی انجام شود. متاسفانه ممکن استافرادی سودجو خود را تعمیرکار چیلر بنامند اما این افراد تنها موجب خسارات بیشترمی شوند. زیراکه تعمیرات چیلر خانگی و صنعتی با قسمت های دیگر ساختمان متفاوت استو نیاز به دانش و تجربه در این زمینه است.

از این جهت دانش وتجربه را با هم بکار بردیم که تنها افرادی که مدارک فنی در این زمینه دارند قابلاعتماد نیستند. پروسه یادگیری این نوع مهارت ها بسیار زمان بر است. با کمک مرکزتعمیرات چیلر هوم سرویز ما با برترین متخصصین که دارای مهارت و تجربه لازمهستند مرتبط خواهید شد که دارای رزومه کاری موفق در این زمینه هستند.

چه زمانی نیاز به تماس با تعمیرگاه مجاز چیلر است؟

علائم زیادی ممکن استزنگ خطری باشند که سریعا باید با تعمیرکار چیلر تماس بگیرید. به طور کل در مواردیبا مواجه شدن با مشکلاتی نظیر روشن نشدن و خنک نکردن چیلر و یا زمانی که مایل بهراه اندازی چیلر هستید نیاز به خبر کردن سرویسکار چیلر دارید.

تعمیر چیلر را به تعمیرگاه مجاز چیلر هوم سرویز بسپارید

· بهترین تعمیرکارچیلر

ما دارای ویژگی هایمنحصر به فردی هستیم که موجب تمایز ما با دیگر ارائه دهندگان خدمات سرویس، عیبیابی و تعمیر چیلر هستند. یکی از این موارد کمک گیری از افرادی دارای رزومه کاریموفق و تایید شده هستند که بیشترین آمار رضایت را در بین مشتریان به خود اختصاصداده اند.

· ارائه خدمات درکمترین زمان ممکن

تمام تلاش ما این استکه کلیه خدمات سرویس چیلر، راه اندازی چیلر و تعمیر چیلر در کمترین زمان ممکن وبدون معطلی انجام شود. به این ترتیب می توانیم در تمام مناطق نزدیک ترین تعمیرکارچیلر را به محل اعزام کنیم.

· قیمت تعمیر چیلرمنصفانه

ارائه قیمت ها توسطتعمیرکاران در محدوده نرخ شرکت و اتحادیه است و شما هیچ گاه با قیمت های نجومیخارج از عرف مواجه نخواهید شد. قبل از شروع به کار در ارتباط با مقدار هزینه ها باشما صحبت شده و پس از آن اقدام به ارائه خدمات خواهند نمود. در نتیجه قبل از هرموردی می توانید قیمت تعمیر چیلر را در کنار کیفیت بالا با سایرین مقایسهکنید.

· تعمیر قطعات بهجای تعویض قطعات

همانطور که می دانیدهیچ چیزی جای قطعات فابریک دستگاه را نمی گیرد. در همین راستا هدف تعمیرکاران ماتعمیر قطعات تا جای ممکن است. به این ترتیب هم از هزینه تراشی های اضافه جلوگیریمی شود و هم کیفیت دستگاه حفظ می شود.

تعمیرات چیلر خانگی و صنعتی

نصب و تعمیرچیلر هم به صورت خانگی و هم در فرایندهای صنعتی کاربرد دارد. آب سردتامین شده، وظیفه خنک سازی دستگاهها و موتورها را بر عهده دارد. به علت هزینهبالای برق مصرفی در هزینه تعمیرات کولر گازی و اسپیلت درساختمانهای بزرگ، خیلی از افراد نصب و تعمیر چیلر خانگی و مینیچیلر ها را جهت تهویه مطبوع ترجیح می دهند. عدم نصب صحیح آن منجربه بروز خرابی و در نتیجه بر جا گذاشتن خسارات مالی نسبتا سنگین می‌گردد. در اینمقاله نکات پیرامون تاسیسات چیلر سرویس و تعمیرات چیلر خانگی، تعمیرچیلر گازی، تعمیر مینی چیلر، تعمیر چیلر سردخانه، تعمیر چیلرصنعتی، سرویس هواساز چیلر، اسیدشویی چیلر، تعمیر چیلر سقفی می پردازیم.

انواع چیلر

انواع چیلر با کاربری‌هایمتفاوت و برای فضاهای مختلف به کار برده می شوند. بر اساس نوع کارایی و طراحی هایمختلف معمولا 5 نوع چیلر در بازار موجودند.

· چیلر خانگی

چیلرهای خانگی درابعاد کوچک و همچنین توان کمتری ساخته می شوند. در این نوع چیلرها تمام اجزا درداخل بدنه هستند. چیلر خانگی از داکت اسپیلت ها کارایی بیشتری دارند و برای مکانهای با متراژ بالا مناسب هستند. محل نصب چیلر در ساختمان باید به نحوی باشد که درصورت نیاز به تعمیر چیلر خانگی دسترسی آسانی داشته باشند.

· مینی چیلر

مینی چیلر از انواعچیلرهای تراکمی هستند که برای فضاهای کوچک گزینه مناسبی هستند. تعمیر مینی چیلرهاتفاوت چندانی با سایر موارد ندارند.

· چیلر صنعتی

ظرفیت سرمایشی چیلرصنعتی بالاست. این دستگاهها با ظرفیت سرمایش زیاد برای استفاده ممتد در طول روزطراحی و تولید می‌شوند. چیلرهای صنعتی علاوه بر خنک کردن هوا، برای خنک کردن ماشین‌آلاتو دستگاه‌های صنعتی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. این سیستم‌ها را در دو حالتچیلر جذبی و چیلر تراکمی ساخته می شوند.

· چیلر تراکمی

در چیلر تراکمی از دونوع سیال هوا یا آب استفاده می شود. در هنگام تعیین محل قرار دادن چیلر در ساختمانباید در فضاهایی که جریان هوا برقرار باشد دقت نمود. برعکس برای نصب چیلرتراکمی آب خنک در فضاهای سربسته مانند موتورخانه‌ها و بخش‌های تاسیساتیساختمان استفاده می شود.

· چیلر جذبی

در چیلرهای جذبی برایفرایند خنک سازی از یک ماده جذب کننده استفاده می‌شود. نصب چیلر جذبی در محیط‌هایصنعتی استفاده می شود. اگر قصد نصب چیلر در ساختمان‌های غیر صنعتی رادارید، مناسب‌ترین قسمت برای این کار موتورخانه است. چون این سیستم برای فعالیتنیاز به جذب انرژی گرمای موتورخانه دارد.

نصب چیلر جذبی بهتر است یا نصب چیلر تراکمی؟

در مقایسه چیلر جذبیبا نصب و تعمیر چیلر تراکمی باید به مصرف بسیار پایین انرژی چیلر جذبی اشارهکرد. زیرا چیلر جذبی یا با سوخت های فسیلی کار می کند یا از حرارت تولید شدهدستگاههای دیگر سوخت گیری می کنند. به همین علت بسیار به صرفه تر هستند. با تعمیرچیلر و هواساز جذبی در مراکز درمانی و غیره که بسیار به برق اضطراری نیاز دارند.دیگر نیاز به خرید تجهیزات اضافی برای راه اندازی چیلر جذبی ندارند و با حداقلانرژی به کار می افتند. با توجه به اینکه قیمت خرید چیلر جذبی در مقایسهبا قیمت چیلر تراکمی بسیار بالاست. اما قیمت تعمیر چیلر تراکمی باتوجه به هزینه برق مصرفی، در دراز مدت قیمت تمام شده بالاتری خواهند داشت. درصورتی که فقط قیمت راه اندازی چیلر و هواساز جذبی بالاست و هزینه های ثانویهندارد. همچنین چیلر جذبی صدای کمتری نسبت به چیلر تراکمی دارد. زیرا در ساخت چیلرجذبی کمپرسور استفاده نشده است. همچنین راه اندازی چیلر جذبی آلودگیکمتری به محیط زیست وارد می کند.

سرویس چیلر چیست؟

به طور معمول هروسیله ای طی مرور زمان برای عملکرد بهتر باید سرویس شود. چیلرها هم از این قضیهجدا نیستند. به این ترتیب قبل از راه اندازی چیلر باید سرویس کار چیلرقطعات آن را به طور دقیق بررسی نموده و ایرادات احتمالی که ممکن است موجب خرابیچیلر شود را رفع کند. این قضیه برای تمام چیلرها با هر برندی صدق می کند. از اینرو اگر می خواهید همیشه از سرمای مطبوع چیلر بهره مند شوید و مجبور به پرداختهزینه تعمیر چیلر نباشید سرویس آن را از یاد نبرید. مواردی مانند رسوب زداییچیلر، اسیدشویی چیلر موجب بالا رفتن عمر مفید این تجهیزات خواهد شد.

سرویس چیلر را چه زمانی باید انجام داد؟

سرویس چیلر تراکمی و جذبی موجب افزایش بازده چیلر شده واز ایجاد مشکلات بزرگتر جلوگیری می کند. اما تنها در صورتی که سرویسچیلر توسط یک متخصص ماهر و سرویس کار باتجربه انجام شود. تمام بخش ها و قطعاتچیلر از جمله کندانسور، اپراتور، شیرهای انبساطی و کمپرسور توسط سرویسکارچیلر بررسی می شود.

در سرویس چیلرجذبی باید به این نکته توجه داشت، که سرمایش بر اساس یک سری واکنش هایشیمیایی و فیزیکی بسیار حساس تولید می شود. ماده محلول مورد نیاز این فعل وانفعالات شیمیایی لیتیوم بروماید است. مقدار و اندازه لیتیوم بروماید بسیار درکیفیت کار چیلر تاثیرگزار است.از طرفی چون لیتیوم بروماید ماده ای بسیار خورندهاست، باید همواره در سرویس چیلر کیفیت و اندازه این ماده چک شود. عدم تعمیرچیلر جذبی در هنگام بروز ایراد و عدم سرویس چیلر در زمانهای تعیینشده موجب می شود که این ماده به خود دستگاه آسیب برساند و عمر دستگاه را کاهش دهد.

انواع خدمات سرویس چیلر و هواساز

 • سرویسچیلر خانگی
 • سرویسچیلر آبی
 • سرویسمینی چیلر
 • سرویسچیلر جذبی
 • سرویسچیلر تراکمی
 • سرویسچیلر هواخنک

شارژ گاز چیلر چگونه انجام می شود؟

نگهداری و سرویس چیلرجذبی و تراکمی باید در فواصل زمانی معین و مشخص انجام شود. این تجهیزات بدون شکیکی از مهمترین دستگاههای تولید سرمایش در موتورخانه تاسیسات هرساختمانی محسوب می شوند. از این رو تعمیرات و سرویس چیلر جذبی باید با دقت فراوانو توسط تعمیرکار چیلر جذبی ماهر و با تجربه انجام شود.

تعمیر چیلرتراکمی

باید در سرویسو تعمیر چیلر تراکمی تمامی قسمت ها و اجزای چیلر تراکمی بررسیشود. در مواردی مانند این که کمپرسور برفک زده است، یا استارت نخوردن کمپرسور وعدم سرمایش ساختمان و اتصالی برق در موتورخانه تاسیسات عواملی هستند کهنشان دهنده ی این می باشد که باید اقدام به تعمیر چیلر تراکمی کنید. تعمیراتچیلر را باید به کارشناسان خبره سپرد. چرا که چیلر ها از تجهیزات پیچیده وگران قیمت ساختمان محسوب می شوند و در صورتی که خدماتی مانند تعمیر برد چیلر،تعمیر کندانسور چیلر و سایر تاسیسات چیلر به دست افراد متخصص سپرده نشودخسارات میلیونی به دستگاه وارد خواهد شد.

تعمیر چیلر جذبی

در صورتی که نیاز بهخدمات تعمیر چیلر جذبی دارید ، احتمالا دارای موتورخانه مجهز وتناژ بالا هستید. همانطور که می دانید تعمیر چیلر جذبی جزو تجهیزاتیمحسوب نمی شود که هر تعمیرکار فنی بی تجربه ای بتواند ادعای تعمیر آن را داشتهباشد. تعمیر چیلر جذبی نیازمند سابقه طولانی مدت و تجربه زیاد تعمیرکارچیلر جذبی است. اولین نکته در هنگام تعمیر چیلر جذبی، رعایت این نکته است کهآب ورودی به چیلر نباید خیلی داغ باشد.

بعضی از تعمیرکارچیلر جذبی در هنگام نصب و تعمیر چیلر و هواساز، بر اثر عدم تجربه، شیر آب گرم دیگشوفاژ را مستقیم به چیلر وصل می کنند. این آب گرم بسیار برای چیلر مضر و مخرب است.تفکر اشتباه دیگر بعضی از تعمیرکار چیلر تراکمی و جذبی این است که، هرچه آب در برجخنک کننده بیشتر سرد شود، بازدهی بهتری چیلر خواهد داشت. در صورتی که این کار موجبهدررفتن روغن و ایجاد ایراد در کندانستور و اواپراتور دستگاه می شود.

تعمیر چیلر گازی

چیلر گازی یکی ازانواع چیلرها است که این روزها تقاضا برای آن بسیار افزایش یافته است. اصول کارچیلر گازی مانند چیلر تراکمی است. با این تفاوت که کمپرسور توسط موتوراحتراقی گاز سوز کار می کند. این امر موجب شده است که نیاز به پست برق برای راهاندازی چیلر گازی نباشد. تعمیر چیلر گازی نیز مانند سایر چیلرها کارتخصصی می باشد که باید درست و اصولی انجام شود. چون چیلر گازی به تازگی وارد بازارشده است لذا افراد کمی هستند که تخصص کافی در زمینه تعمیر چیلر گازی راداشته باشند.

تعمیر چیلرسردخانه

تعمیرچیلر سردخانه از موارد بسیار ضروری برای صاحبان کسب ‌و ‌کار است.همانطور که می دانید هر ساعت به تعویق افتادن تعمیر چیلر سردخانه، احتمال فسادمحصولاتی که نسبت به تغییر دما بسیار حساس هستند را بیشتر می کند. تعمیر چیلرسردخانه باید با دقت انجام شود تا احتمال خاموشی را به حداقل برساند. چون دراین صورت طی هر بار خاموشی و کم شدن سرما ضررهای جبران ناپذیری به صاحبان مشاغلوارد خواهد شد.

تعمیر هواساز یا تعویض هوا ساز کدام به صرفه تر است؟

به توصیه بسیاری ازتعمیرکار هواساز آپارتمانی، تعمیر دستگاه هواساز فرسوده زیاد بهصرفه نیست. در واقع زمانی یک هواساز از کار میافتد که عمر مفید آن به اتمام رسیدهباشد. تعمیر هواساز شامل قطعات متفاوتی مانند میل لنگ، فنر، سوپاپ، بلبرینگ و غیرههستند. در صورتی که در پروسه تعمیر هواساز نیاز به تعویض این قطعات باشد مطمعنناتعویض هواساز نسبت به تعمیر این قطعات به صرفه تر است.

هزینه تعمیر چیلر را چگونه کاهش دهیم؟

یکی از مهمترین نکاتیکه هزینه تعمیر چیلر جذبی را تا مقدار بالایی کاهش می دهد، ایناست که حداقل سالی یکبار تشتک آب برج کاملا تمیز شود. و همواره از سالم بودن بادزنها و سایر قسمت ها در هنگام سرویس چیلر و هواساز، اطمینان حاصل بشود. درصورتی که در هنگام سرویس چیلر، برج خنک کن به درستیتوسط تعمیرکار چیلر تراکمی بازدید و ایرادات رفع نگردد بازدهی چیلرپایین می آید. و امکان رسوب گیری لوله های کندانسور بالا می رود وهزینه تعمیراتچیلردر صورت خرابی بالاتر می رود.

قیمت تعمیر چیلر به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر چیلر بهموارد متعددی وابسته است. از این رو نمی توان قیمت واحدی را به عنوان هزینهتعمیر چیلر اعلام کرد و این عمل کاملا غیر حرفه ای است. بهترین راهکار بررسیحضوری و اعلام قیمت تعمیر چیلر جذبی است. اما به طور کل موارد زیر بیشترین تاثیررا بر هزینه تعمیر چیلر جذبی و تراکمی دارند.

· نوع چیلر

نوع و مدل چیلر و درمواردی برند دستگاه بر هزینه تعمیرات چیلر تاثیر دارند. زیرا نوع قطعهمعیوب و در دسترس بودن یا نبودن آن به برند دستگاه مرتبط است. همچنین نوع چیلر نیزبر هزینه ها تاثیر دارد.

· نوع خرابیدستگاه

نوع ایراد دستگاه مهمترین موردی است که هزینه تعمیرات چیلر را تغییر می دهد. به طور مثال قیمت تعمیربرد چیلر با قیمت تعمیر کندانسور چیلر برابر نیست.

· تعمیر یا تعویضقطعه

با توجه به شرایطکنونی بازار تعمیرات نسبت به تعویض قطعات باصرفه تر است. از این رو با تعمیر قطعاتمی توان در هزینه تعمیر چیلر جذبی و تراکمی صرفه جویی نمود.

شارژ گاز چیلر چه زمانی انجام می شود؟

یکی از مواردی کهتاثیر زیادی در بازدهی چیلر دارد گاز چیلر است. از این رو در هر بار سرویس چیلربررسی و شارژ گاز چیلر در صورت لزوم تاکید می شود. همواره تاکید بر اینموضوغ است که شارژ مجدد گاز چیلر را توسط افراد متخصص در این زمینه انجام دهید.زیرا هر گونه اشتباه در این مورد می تواند خسارات جبران ناپذیری به دنبال داشتهباشد.

انواع برندهای چیلر که در هوم سرویز تعمیر می شوند

 • تعمیراتچیلر گرین
 • تعمیراتچیلر گری
 • تعمیرچیلر ال جی
 • تعمیرچیلر آرسان
 • تعمیرچیلر میدیا
 • تعمیرچیلر هیتاچی
 • تعمیرچیلر اشنایدر
 • تعمیرچیلر بی کلد
 • تعمیرچیلر ساروال
 • تعمیرچیلر ساری پویا
 • تعمیرچیلر ساران
 • تعمیرچیلر تراست
 • تعمیرچیلر اکسیژن
 • تعمیرچیلر یورک
 • تعمیرچیلر وستن ایر
 • تعمیرچیلر ابارا
 • تعمیراتچیلر مانلی
 • تعمیرچیلر اسکرال، لیزر و ...

بهترین تعمیرکار چیلر را سریعا خبر کنید.

با توجه به دلایلگفته شده، نصب و تعمیر چیلر و هواساز جذبی و تراکمی چیزی نیست که بشود به هر کسسپرد. تنها افرادی که آموزش تعمیر چیلر را به صورت کامل گذرانده باشند ازپس اینکار بر می آیند. اگر ایرادی در هنگام نصب و تعمیر چیلر در قدم اول ایجادشود، این ایراد تا آخر همراه ما خواهد بود مگر اینکه یک نفر دیگر کل تاسیسات و لوله کشی رو تغییر بدهد. که در این صورت هزینهتعمیر چیلر از خرید چیلر بالاتر تمام می شود. پس بهترین تعمیرکار چیلررا انتخاب کنید و به خاطر کاهش در هزینه تعمیر چیلر افراد ناوارد و بی تجربه را بهکمک نگیرید. چون حتما پشیمان می شوید. هوم سرویز اینجاست تا تمام کارهایتان را بهبهترین نحو ممکن انجام دهد.

عیب یابی و آموزش تعمیرات چیلر

این وسایل دارایمشکلات رایجی هستند که هر کدام از آنها نشان دهنده ی ایراد در قطعاتی خاص است. کهعیب یابی چیلر نیاز به تخصص در همه قطعات این دستگاه دارد تا با عیب یابی صحیحدقیقا قطعه یا قطعات معیوب شناسایی و رفع ایراد شوند.

علت برفک زدنکمپرسور چیلر چیست؟

موارد زیادی موجب اینایراد می شود مواردی مانند عدم گردش هوا و سوختن فن اواپراتور، سوختن هیتر کارتر،ایراد در کندانسور و غیره موجب این ایراد می شوند که همه این موارد و حتی میزانگاز چیلر توسط متخصص باید بررسی شود.

علت روشن نشدنکمپرسور چیلرچیست؟

این مشکل می تواندعلت های زیادی داشته باشد مواردی مانند وصل نبودن سوییچ، یوختن فیوز و هر گونهایراد در سیم کشی ممکن است موجب این ایراد باشند.

علت صدای زیادکمپرسور چبلر چیست؟

شارژ گاز چیلر به اندازه صحیح نیست. اویل پمپ ایراد پیداکرده است و یا مشکل می تواند به یاتاقان های کولر مرتبط باشد. همچنین عمده ایراداتدر هنگام تعمیر کمپرسور چیلر ناشی از کم شدن روغن کمپرسور است که بایدسرویسکار همه این موارد را بررسی نماید.

کمپرسور چیلریکسره و بدون وقفه کار می کند

زمانی که چیلر نتواندمحیط را به دمای ایده آل و مد نظر برساند اتومات نمی کند و بی وقفه کار می کند. دربیشتر مواقعی که حجم چیلر با فضای مورد نظر همخوانی ندارد این ایراد به وجود میآید. همچنین ایراد در قسمت های دیگر مانند تعمیر کندانسور چیلر، ایراد دراوراپراتور چیلر نیز موجب این ایراد می شوند.

تعمیر چیلر را به سرویسکار چیلر هوم سرویز بسپارید

شرکت هوم سرویز باجمع آوری بهترین سرویسکار چیلر جذبی و تراکمی آماده خدمت رسانی به کابرانخود است. اگر می خواهید نصب و تعمیر چیلر درست و اصولی انجام بگیرد همیار هومسرویز رو خبر کنید. همیاران هوم سرویز آماده سرویس دهی و تعمیرات چیلر و هواساز دربرندهای متنوع هستند.

نحوه ثبت درخواست سرویسکار چیلر در هوم سرویز چگونه است؟

پس چنانچهبه تعمیرکار چیلر تراکمی ماهر نیاز داشتید. درخواستتان را در هوم سرویزبه صورت رایگان از طریق سایت یا اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید. با پاسخ بخ چندینسوال نزدیک ترین سرویسکار با شما تماس خواهد گرفت. می توانید از مشاوره رایگان ماو قیمت خدمات مطلع شوید و سپس متخصصین ما در روز و ساعت تعیین شده در محل حضورپیدا خواهند نمود.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر چیلر و همچنین ارایه خدمات تعمیر چیلر جذبی و تعمیر چیلر تراکمی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر کولر آبی سلولوزی، پرتابل، رومیزی و ..., نصب کولر آبی روی پشت بام، بالکن و تراس, تعمیر کولر گازی و تعمیر اسپلیت در محل, نصب کولر گازی, تعمیر کولر گازی پنجره ای, شارژ گاز کولر اسپلیت, نصب فن کویل سقفی و دیواری, خدمات شستشو و نظافت کانال کولر, سرویس اسپیلت و شستشوی پنل خارجی اسپلیت, سرویس کولر آبی با روغنکاری قطعات کولرآبی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر چیلر

تعمیر چیلر جذبی و تعمیر چیلر تراکمی

نصب چیلر خانگی، نصب مینی چیلر، نصب چیلر صنعتی، و نصب چیلر تراکمی و جذبی

سرویس چیلر تراکمی، سرویس چیلر جذبی و مینی چیلر

تعمیر هواساز خانگی و آپارتمانی

تعمیر کمپرسور چیلر ، تعمیر برد چیلر، پمپ سلوشن، ترموستات، پرشر و سایر تجهیزات چیلر و هواساز

سرویس چیلر و شستشوی مدار و اسیدشویی چیلر و هواساز

نظرات کاربران

profile picture
آقای اکبری

از دستگاه به روز و دقیقی استفاده کردند و راهنمایی و مشاوره ایی که برای عیب خودرو اعلام کردند درست بود و ازشون کمال تشکر رو دارم

profile picture
مریم قدیری

خانم بسیار محترم و جوانی بودند که نگاه اول فکر کردم هجده ساله هستند و میخواستم رد کتنم ولی باایشون صحبت کردم متوجه شدم بالای بیست سال هستند ولی بااین حال بسیار کاربلد و حرفه ای بودند و بسیار از ایشون راضیم و بنظرم تمام همکاران شما گلچین شده اند

profile picture
مریم قدیری

بسیار آقای نازنین و باشخصیت و فرشته ای بودند خیلی از شرکت های مختلف سرویس گرفته بودم ولی واقعا همکاران شما از نظر کاری و رفتاری فوق العاده بودند و فکر نمیکردم انقدر خدمات خوبی ارائه بشود . بنظرم نیروها گلچین شدند

profile picture
علی نجاریان

بسیار آقای با ادب و خوبی بودند و پاسخگوییشون خیلی خوب بود و کارشون هم بی عیب بود

شرایط سرویس چیلر و تعمیرات چیلر جذبی و تراکمی

سرویس چیلر و سیستم های سرمایشی با توجه به سیستم و تجهیزات سرمایشی شما به منظور رفع ایرادات، تعمیر، بازبینی قطعات و افزایش کارایی چیلرها می تواند شامل این موارد گردد:عیب یابی برقی و مکانیکی تجهیزات، نشت یابی و رطوبت زدایی تجهیزات، شارژ گاز چیلر ها، تعویض فیلتر و روغن کمپرسور، رسوب زدایی و اسید شویی کندانسور، پاکسازی و تمیز کردن فیلترها

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

installing-repairing-electricity-generator
نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری
قیمت از 900,000 الی 900,000 تومان
surge-protector
نصب محافظ برق ساختمان
قیمت از 900,000 الی 900,000 تومان
electrical-wiring
برق کشی ساختمان
قیمت از 300,000 الی 1,000,000 تومان
water-purifier
دستگاه تصفیه آب
قیمت از 250,000 الی 600,000 تومان