تعمیر پکیج

تعمیر پکیج

از 1862 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر پکیج در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت سرویس دوره ای پکیج(با اسیدشویی)

400,000 الی 650,000 تومان

قیمت اسیدشویی کامل و رسوب زدایی

400,000 الی 550,000 تومان

قیمت هواگیری هر رادیاتور پکیج

45,000 الی 80,000 تومان

قیمت تعویض پمپ پکیج

140,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعویض شير برقي یا دستي يا شير اتوماتيك پکیج

100,000 الی 160,000 تومان

قیمت تنظیم شعله محفظه احتراق پکیج

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت رفع نشتی و واشر بندی کامل پکیج

300,000 الی 400,000 تومان

متوسط قیمت700,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت1,100,000 تومان

آنچه درباره تعمیر پکیج خواهید خواند

 • تعمیر پکیج دیواری و زمینی
 • سرویس پکیج چه مزایایی به دنبال دارد؟
 • نحوه سرویس پکیج
 • تعمیر پکیج دیواری
 • ایرادات شایع و عیب یابی پکیج دیواری
 • تعمیر برد پکیج
 • نحوه ی تنظیم ترموستات پکیج چگونه می باشد؟
 • آموزش نحوه تنظیم فشار پکیج
 • برندهای پکیج که توسط سرویسکار پکیج هوم سرویز عیب یابی و تعمیر میشوند
 • تعمیرکار پکیج برای رفع مشکلات دستگاه چه خدماتی ارائه می دهد
 • قیمت تعمیر پکیج دیواری به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدمات تعمیر و سرویس پکیج با کمک تعمیرکار پکیج حرفه ای هوم سرویز

تعمیر پکیج دیواری و زمینی

پکیج نمونه ی تقریباجدید از سیستم‌های گرمایشی هستند که جای موتورخانه‌ها را گرفته اند. پکیج‌ها دارایمزایای زیادی هستند که نصب، تعمیر پکیج سریع آنها در محل یکی از مزایایآنها است. پکیج‌های گرمایشی از وسایل پرکاربرد در سال های اخیر هستند. طبعا بااستفاده روز افزون از این تجهیزات نیاز بیشتری به تعمیر و سرویس پکیج دیواریمی باشد. خدمات تعمیرات پکیج دیواری کار راحتی نیست و افرادی که به عنوان تعمیرکارپکیج مشغول به کار هستند باید آموزش سرویس و تعمیر پکیج را گذرانده وتجربه کافی در این زمینه را دارا باشند. در ادامه به عیب یابی پکیج و نحوه تعمیرپکیج دیواری و عوامل موثر بر قیمت تعمیر پکیج می پردازیم.

سرویس پکیج چه مزایایی به دنبال دارد؟

تعمیرات پکیج زمانی نیاز است که با مشکلاتی حادیمانند روشن نشدن پکیج، گرم نشدن آب، خاموش شدن ناگهانی پکیج، ارور پکیج و ...مواجه شوید. در صورتی که گاهی تنها چیزی که نیاز است خدمات سرویس پکیجاست و ایراد جدی و خرابی در قطعات پکیج مشاهده نمی شود. سرویس پکیج درزمان بروز ایراد در پکیج انجام نمی‌شود. بلکه به صورت دوره ای و سالانه یا هر 6ماه توسط تعمیرکار پکیج بررسی می‌شود. هزینه سرویس پکیج کمتر از قیمتتعمیر پکیج و یا قیمت تعویض قطعات پکیج است.

نحوه سرویس پکیج

بررسی قطعات ورسوب زدایی دستگاه، از جمله خدماتی است که در سرویس پکیج دیواری انجاممی شود. سرویسکار پکیج در هر بار سرویس پکیج هنگام مراجعه، بر اساس چک لیستیمواردی که باید بررسی شوند را چک می کند.

به طور کلی موارد زیردر سرویس پکیج دیواری انجام می شود.

 • رسوب گیریلوله پکیج
 • تمیز کردنگرد و خاک
 • تمیز کردندودکش
 • تمیز کردنمشعل پکیج
 • بررسی پمپپکیج
 • تمیز کردنجرقه زن
 • بررسی ترموستات
 • بررسی سنسورهایپکیج
 • تنظیم فشارآب و گاز
 • هواگیری پکیج
 • تعویض فیلتررسوب گیر پکیج

تعمیر پکیج دیواری

در صورت بروز ایراددر نحوه کارکرد پکیج، نیاز به تعمیر پکیج می باشد. عیب یابی پکیج و نحوه تعمیرپکیج دیواری کار ساده ای نیست. اما در صورت مطلع بودن از ایراد کار درصورت نیاز به تعمیرکار پکیج، با ارائه اطلاعات صحیح به هرچه سریع تر انجامشدن پروسه تعمیر پکیج دیواری کمک می شود.

ایرادات شایع و عیب یابی پکیج دیواری

تعمیرات پکیجزمینی :علت چکه کردن پکیج چیست؟

یکی از ایرادات شایعدر پکیج ، نشتی آب و چکه کردن آب از پکیج است. عوامل متعددی می تواند سبب اینایراد شوند، شایع ترین علت چکه کردن پکیج، عدم آب بندی صحیح هنگام تعمیرات پکیجاست. سوراخ شدن مبدل ها علتدیگر است. پکیج ها در دو مدل، تک و دو مبدله در بازار موجود می باشند. گاهی به علتسوراخ شدن بدنه مبدل ها، پکیج چکه می کند. همانطور که می دانید در داخل پکیج لوله واتصالاتی جهت انتقال آب تعبیه شده اند که از جنس برنج می باشند. در صورت ساییدهشدن واشر، در اتصالات ایراد ایجاد شده و موجب چکه کردن پکیج می شود. همچنین بهمرور زمان، انباشته شدن رسوبات در داخل لوله ها می توانند از علت های نشتی آب ازپکیج شوند.

تعمیر پکیجدیواری :چرا آب پکیج زود سرد می شود؟

همیشه باید توازن وتعادلی بین مقدار آب مصرفی و توان پکیج باشد. اگر در اکثر مواقع آب گرم زود تماممی شود. پکیج شما برای میزان مصرفتان کم است و باید تعویض شود و نیازی به تعمیرپکیج نیست و صرفا پکیج کشش مصرف خانوار را ندارد.

تعمیر پکیج :چراپکیج ، آب را بسیار داغ می کند؟

این مورد نسبت بهمورد بالا بسیار مهم تر است و نشان دهنده ی ایراد در پکیج هست، حتما باید هرچهسریع تر به فکر تعمیرات پکیج خود باشید. زیرا گرمای بیش از اندازه موجب خسارت بهپکیج می شود.

سرویس و تعمیرپکیج :علت سر و صدای پکیج دیواری چیست؟

گاهی اوقات ممکن استپکیج هنگام کار کردن سر و صدای خیلی زیادی تولید کند و این موضوع باعث شود که صدایآن غیرقابل تحمل شود، معمولا به صورت عادی پکیج ها صدای زیادی ندارند و اگر اینمشکل وجود داشته باشد، احتمالا به خاطر وجود هوا در پکیج است. برای حل این مشکلباید هواگیری پکیج انجام شود.

علت انفجاریروشن شدن پکیج دیواری چیست؟

یکی از مشکلات دیگریکه ممکن است در استفاده از پکیج دیواری به آن برخورد کنید، روشن شدن انفجاری پکیجدیواری است. در این مشکل وقتی شیر آب را باز می کنید و پکیج می خواهد شروع به کارکند، ناگهان صدایی مانند انفجار از آن شنیده می شود که این موضوع ممکن است دلایلمختلفی داشته باشد. دلیل اصلی این مشکل ایناست که به خاطر خراب بودن مشعل، جرقه زن و یا کم بودن فشار گاز، پکیج دیر روشن میشود و در هنگامی که پکیج در حال روشن شدن است، گاز محفظه آن را پر می کند و بهمحفض اینکه شعله روشن می شود، با گاز ترکیب شده و واکنشی انفجاری نشان می دهد.

تعمیر برد پکیج

فرقی ندارد رویدستگاه آب ریخته یا گرد و خاک مشکل خرابی برد را به همراه داشته است. ایراد بردپکیج به هر علتی که باشد، عملکرد دستگاه مختل می شود. برد به نوعی مغز دستگاه است.در برخی از موارد امکان تعمیر برد پکیج وجود ندارد. در این صورت به محضبروز مشکل و خرابی برد لازم است تا این قطعه به طور کامل تعویض شود. اما پس ازبررسی می توان نظر قطعی نسبت به تعمیر برد پکیج را اعلام کرد. در ابتدا لازم استتا ایراد برد به درستی تشخیص داده شود. تکنیسین با تجربه و حرفه ای تنها کسی استکه در این زمینه می تواند اظهار نظر درستی داشته باشد.

نحوه ی تنظیم ترموستات پکیج چگونه می باشد؟

با توجه به اینکه عملگرمایش در پکیج بر خلاف آبگرمکن کاملا با جریان برق انجام می شود، زمانی که میخواهید اقدام به تعمیر پکیج کنید، حتما از قطع کامل جریان برق اطمینان حاصلکنید. در هنگام تعمیر از تماس دست به به سیم کشی داخل پکیج خودداری کنید. بعد ازرعایت نکات ایمنی، اقدام به تنظیم ترموستات کنید. دمای ترموستات باید بین115 تا 125 فارنهایت باشد.

آموزش نحوه تنظیم فشار پکیج

برای افزایش فشارپکیج، باید از یک شیر آبی یا سیاه رنگی که ذر زیر پکیج نصب شده استفاده کنیم. شیررا در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید، همزمان به عقربه مانومتر نگاه کنید زمانیکه فشار بر روی 1/5 قرار گرفت شیر را ببندید، یعنی در جهت عقربه های ساعتبچرخانید و کاملا محکم کنید. برای کاهش فشار پکیج باید مقداری آب را از یکی ازرادیاتور ها ترجیحا رادیاتور حمام خارج کنیم. به این ترتیب فشار را کاهش می دهیم.شیر هواگیری رادیاتور را باز کنید همزمان به عقربه پکیج دقت کنید زمانی که روی 1/5قرار گرفت، شیر هواگیری رادیاتور را ببندید.

برندهای پکیج که توسط سرویسکار پکیج هوم سرویز عیب یابی و تعمیر میشوند

 • تعمیر پکیجبوتان
 • تعمیر پکیجایساتیس
 • تعمیر پکیجایران رادیاتور
 • تعمیرپکیج آریستون
 • تعمیر پکیجتاچی و...

تعمیرکار پکیج برای رفع مشکلات دستگاه چه خدماتی ارائه می دهد

 • هواگیری پکیج
 • رسوب گیریپکیج
 • اسیدشویی پکیج
 • تنظیماتفشار آب پکیج
 • تنظیمات شیرگاز پکیج
 • تعویض یاتعمیر قطعات پکیج

قیمت تعمیر پکیج دیواری به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر پکیجدیواری به موارد متعددی بستگی دارد. برای تعیین قیمت تعمیر پکیج دیواری ابتدا بایدعیب یابی پکیج انجام شود. و این امکان وجود دارد که پکیج چند مشکل داشته باشد و بهقطعات جدید نیاز داشته باشد و یا برعکس پکیج هیچ مشکلی نداشته باشد و شما با یکاشتباه کوچک نتوانسته باشید آن را روشن کنید.

هزینه تعمیر پکیجدیواری به موارد متعددی وابسته است.در ابتدا باید تعمیرکار پکیج دستگاه را به خوبیبررسی کند و قطعه یا قطعات معیوب را شناسایی کند و سپس هزینه تعمیر پکیج اعلام میشود. در صورت نیاز به تعوبض قطعه قیمت تعمیر پکیج شامل دو قسمت می شود قیمت قطعه واجرت تعمیر پکیج. به طور کل قیمت خدمات بسیار متنوع هستند. اما اگر از ایراددستگاه خود مطلع هستید مانند هزینه تعویض منبع انبساط پکیج، یا قیمت سرویس پکیجهستید با یک تماس قیمت به شما اعلام می شود.

همچنین عواملی مانندنوع پکیج، برند پکیج ، محل نصب پکیج و نوع ایراد بر هزینه تعمیرات پکیج تاثیرگذارهستند. به طور مثال قیمت تعمیر پکیج بوتان با سایر موارد متفاوت است.

تعرفه تعمیرات پکیجبر اساس نوع قطعه معیوب اعلام می شود. در صورت نیاز به تعویض یا تعمیر قطعه، تعرفهتعمیر پکیج تغییر می کند. همچنین قیمت سرویس پکیج نیز به چند مورد بستگی دارد.مواردی مانند رسوب زدایی، رفع کد خطاهای پکیج، تعویض قطعه‌ پکیج بر هزینه سرویسپکیج تاثیر دارد.

خدمات تعمیر و سرویس پکیج با کمک تعمیرکار پکیج حرفه ای هوم سرویز

با توجه بهاهمیت پکیج شوفاژ دیواری در صورت ایراد باید سریعا اقدام به تعمیراتپکیج کرد. در صورت نیاز به تعمیرکار و تعمیرکار پکیج کافیست به صورترایگان در هوم سرویز درخواست نمایید. همکاران ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینهسرویس و تعمیرات پکیج اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایانسرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر پکیج و همچنین ارایه خدمات تعمیر پکیج دیواری و زمینی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات گرمایشی ارائه می دهد که شامل نصب پکیج دیواری, تعمیر آبگرمکن دیواری، تعمیر آبگرمکن مخزن دار, نصب آبگرمکن دیواری, سرویس و تعمیر رادیاتور شوفاژ, تعمیر شوفاژخانه, نصب رادیاتور پره ای, تعمیرات حوله خشک کن, طراحی و ساخت شومینه مدرن و کلاسیک, نصب حوله خشک کن در حمام و سرویس بهداشتی, تعمیر شومینه گازی، تعمیر شومینه سنگی، تعمیر شومینه دیواری، برقی و ..., نصب سیستم گرمایش از کف پکیج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر پکیج

تعمیر پکیج دیواری و زمینی

سرویس پکیج و تعمیر برد پکیج

اسیدشویی پکیج، جرم‌گیری و رسوب‌زدایی پکیج

سرویس پکیج، هواگیری پکیج، تعمیر ترموستات پکیج ، مشعل پکیج و تنظیم فشار آب و گاز

تعویض قطعات پکیج و تعویض فیلتر رسوب گیر پکیج

تعمیر پکیج‌ بوتان، ایران رادیاتور، فرولی، تاچی و...

نظرات کاربران

profile picture
علیرضا حسینی

عالی بودند و تعمیرات به طور کامل انجام شد متشکرم

profile picture
مجید عسگری

خیلی راضی بودیم قیمت هم مناسب بود

profile picture
وحید ابراهیم زاده

سر وقت اومدن و منصف بودند تشکر

profile picture
رضا خاکی نژاد

جوان شایسته ایی بودند و کار را به بهترین شکل انجام دادند

شرایط تعمیرات پکیج، سرویس پکیج و تعویض قطعات پکیج

تهیه لوازم و قطعات یدکی درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

سرویس دوره ای پکیج شامل :تعویض رسوب گیرهای ورودی، باز کردن فیلتر سه راهی ورودی، کنترل سیستم دودکش، کنترل و بازدید مشعل، بازدید پمپ، کنترل فیلتر و تعویض، تنظیمات فشار آب و گاز و کنترل حرارت، کنترل قطعات داخلی، هواگیری شوفاژ

مدت زمان تقریبی سرویس پکیج حدود یک ساعت می باشد.

سرویس و تعمیر پکیج را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

gas-piping
لوله کشی گاز
قیمت از 700,000 الی 1,400,000 تومان
water-plumbing-sewerage
لوله کشی آب و ساختمان
قیمت از 450,000 الی 1,500,000 تومان
boiler-plumbing
لوله کشی پکیج و شوفاژ
قیمت از 200,000 الی 5,199,000 تومان
installation-repair-washing-machine
تعمیر ماشین لباسشویی
قیمت از 300,000 الی 2,000,000 تومان