تعمیر پکیج

تعمیر پکیج

از 2139 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر پکیج در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعویض مبدل اولیه

300,000 الی 400,000 تومان

قیمت اسیدشویی کامل و رسوب زدایی

600,000 الی 700,000 تومان

قیمت تعویض پمپ پکیج

300,000 الی 400,000 تومان

قیمت تعویض شير برقي

250,000 الی 300,000 تومان

قیمت تنظیم شعله محفظه احتراق پکیج

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت رفع نشتی و واشر بندی کامل پکیج

300,000 الی 400,000 تومان

قیمت سرویس دوره ای پکیج

700,000 الی 900,000 تومان

قیمت سرویس دوره ای پکیج(با اسیدشویی)

800,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت تعویض فن پکیج

300,000 الی 400,000 تومان

قیمت شارژ منبع انبساط پکیج

300,000 تومان

قیمت تعویض منبع انبساط پکیج

500,000 الی 600,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

250,000 تومان

متوسط قیمت900,000 تومانکمینه قیمت650,000 تومانبیشینه قیمت1,350,000 تومان

آنچه درباره تعمیر پکیج خواهید خواند

 • تعمیر پکیج دیواری و زمینی
 • سرویس پکیج چه مزایایی به دنبال دارد؟
 • نحوه سرویس پکیج
 • تعمیر پکیج دیواری
 • ایرادات شایع و عیب یابی پکیج دیواری
 • تعمیر برد پکیج
 • نحوه ی تنظیم ترموستات پکیج چگونه می باشد؟
 • آموزش نحوه تنظیم فشار پکیج
 • برندهای پکیج که توسط سرویسکار پکیج هوم سرویز عیب یابی و تعمیر می شوند
 • تعمیرکار پکیج برای رفع مشکلات دستگاه چه خدماتی ارائه می دهد
 • قیمت تعمیر پکیج دیواری به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدمات تعمیر و سرویس پکیج با کمک تعمیرکار پکیج حرفه ای هوم سرویز

تعمیر پکیج دیواری و زمینی

پکیج نمونه ی تقریبا جدید از سیستم‌های گرمایشی هستند که جای موتورخانه‌ها را گرفته اند. پکیج‌ها دارای مزایای زیادی هستند که نصب، تعمیر پکیج سریع آنها در محل یکی از مزایای آنها است. پکیج‌های گرمایشی از وسایل پرکاربرد در سال های اخیر هستند. طبعا با استفاده روز افزون از این تجهیزات نیاز بیشتری به تعمیر و سرویس پکیج دیواری می باشد. خدمات تعمیرات پکیج دیواری کار راحتی نیست و افرادی که به عنوان تعمیرکار پکیج مشغول به کار هستند باید آموزش سرویس و تعمیر پکیج را گذرانده و تجربه کافی در این زمینه را دارا باشند. در ادامه به عیب یابی پکیج و نحوه تعمیر پکیج دیواری و عوامل موثر بر قیمت تعمیر پکیج می پردازیم.

سرویس پکیج چه مزایایی به دنبال دارد؟

تعمیرات پکیج زمانی نیاز است که با مشکلاتی حادی مانند روشن نشدن پکیج، گرم نشدن آب، خاموش شدن ناگهانی پکیج، ارور پکیج و ... مواجه شوید. در صورتی که گاهی تنها چیزی که نیاز است خدمات سرویس پکیج است و ایراد جدی و خرابی در قطعات پکیج مشاهده نمی شود. سرویس پکیج در زمان بروز ایراد در پکیج انجام نمی‌شود. بلکه به صورت دوره ای و سالانه یا هر 6 ماه توسط تعمیرکار پکیج بررسی می‌شود. هزینه سرویس پکیج کمتر از قیمت تعمیر پکیج و یا قیمت تعویض قطعات پکیج است.

نحوه سرویس پکیج

بررسی قطعات و رسوب زدایی دستگاه، از جمله خدماتی است که در سرویس پکیج دیواری انجام می شود. سرویسکار پکیج در هر بار سرویس پکیج هنگام مراجعه، بر اساس چک لیستی مواردی که باید بررسی شوند را چک می کند.

به طور کلی موارد زیر در سرویس پکیج دیواری انجام می شود.

 • رسوب گیری لوله پکیج
 • تمیز کردن گرد و خاک
 • تمیز کردن دودکش
 • تمیز کردن مشعل پکیج
 • بررسی پمپ پکیج
 • تمیز کردن جرقه زن
 • بررسی ترموستات
 • بررسی سنسورهای پکیج
 • تنظیم فشار آب و گاز
 • هواگیری پکیج
 • تعویض فیلتر رسوب گیر پکیج

تعمیر پکیج دیواری

در صورت بروز ایراد در نحوه کارکرد پکیج، نیاز به تعمیر پکیج می باشد. عیب یابی پکیج و نحوه تعمیر پکیج دیواری کار ساده ای نیست. اما در صورت مطلع بودن از ایراد کار در صورت نیاز به تعمیرکار پکیج، با ارائه اطلاعات صحیح به هرچه سریع تر انجام شدن پروسه تعمیر پکیج دیواری کمک می شود.

ایرادات شایع و عیب یابی پکیج دیواری

تعمیرات پکیج زمینی : علت چکه کردن پکیج چیست؟

یکی از ایرادات شایع در پکیج ، نشتی آب و چکه کردن آب از پکیج است. عوامل متعددی می تواند سبب این ایراد شوند، شایع ترین علت چکه کردن پکیج، عدم آب بندی صحیح هنگام تعمیرات پکیج است. سوراخ شدن مبدل ها علت دیگر است. پکیج ها در دو مدل، تک و دو مبدله در بازار موجود می باشند. گاهی به علت سوراخ شدن بدنه مبدل ها، پکیج چکه می کند. همانطور که می دانید در داخل پکیج لوله و اتصالاتی جهت انتقال آب تعبیه شده اند که از جنس برنج می باشند. در صورت ساییده شدن واشر، در اتصالات ایراد ایجاد شده و موجب چکه کردن پکیج می شود. همچنین به مرور زمان، انباشته شدن رسوبات در داخل لوله ها می توانند از علت های نشتی آب از پکیج شوند.

تعمیر پکیج دیواری : چرا آب پکیج زود سرد می شود؟

همیشه باید توازن و تعادلی بین مقدار آب مصرفی و توان پکیج باشد. اگر در اکثر مواقع آب گرم زود تمام می شود. پکیج شما برای میزان مصرفتان کم است و باید تعویض شود و نیازی به تعمیر پکیج نیست و صرفا پکیج کشش مصرف خانوار را ندارد.

تعمیر پکیج : چرا پکیج ، آب را بسیار داغ می کند؟

این مورد نسبت به مورد بالا بسیار مهم تر است و نشان دهنده ی ایراد در پکیج هست، حتما باید هرچه سریع تر به فکر تعمیرات پکیج خود باشید. زیرا گرمای بیش از اندازه موجب خسارت به پکیج می شود.

سرویس و تعمیر پکیج : علت سر و صدای پکیج دیواری چیست؟

گاهی اوقات ممکن است پکیج هنگام کار کردن سر و صدای خیلی زیادی تولید کند و این موضوع باعث شود که صدای آن غیرقابل تحمل شود، معمولا به صورت عادی پکیج ها صدای زیادی ندارند و اگر این مشکل وجود داشته باشد، احتمالا به خاطر وجود هوا در پکیج است. برای حل این مشکل باید هواگیری پکیج انجام شود.

علت انفجاری روشن شدن پکیج دیواری چیست؟

یکی از مشکلات دیگری که ممکن است در استفاده از پکیج دیواری به آن برخورد کنید، روشن شدن انفجاری پکیج دیواری است. در این مشکل وقتی شیر آب را باز می کنید و پکیج می خواهد شروع به کار کند، ناگهان صدایی مانند انفجار از آن شنیده می شود که این موضوع ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. دلیل اصلی این مشکل این است که به خاطر خراب بودن مشعل، جرقه زن و یا کم بودن فشار گاز، پکیج دیر روشن می شود و در هنگامی که پکیج در حال روشن شدن است، گاز محفظه آن را پر می کند و به محفض اینکه شعله روشن می شود، با گاز ترکیب شده و واکنشی انفجاری نشان می دهد.

تعمیر برد پکیج

فرقی ندارد روی دستگاه آب ریخته یا گرد و خاک مشکل خرابی برد را به همراه داشته است. ایراد برد پکیج به هر علتی که باشد، عملکرد دستگاه مختل می شود. برد به نوعی مغز دستگاه است. در برخی از موارد امکان تعمیر برد پکیج وجود ندارد. در این صورت به محض بروز مشکل و خرابی برد لازم است تا این قطعه به طور کامل تعویض شود. اما پس از بررسی می توان نظر قطعی نسبت به تعمیر برد پکیج را اعلام کرد. در ابتدا لازم است تا ایراد برد به درستی تشخیص داده شود. تکنیسین با تجربه و حرفه ای تنها کسی است که در این زمینه می تواند اظهار نظر درستی داشته باشد.

نحوه ی تنظیم ترموستات پکیج چگونه می باشد؟

با توجه به اینکه عمل گرمایش در پکیج بر خلاف آبگرمکن کاملا با جریان برق انجام می شود، زمانی که می خواهید اقدام به تعمیر پکیج کنید، حتما از قطع کامل جریان برق اطمینان حاصل کنید. در هنگام تعمیر از تماس دست به به سیم کشی داخل پکیج خودداری کنید. بعد از رعایت نکات ایمنی، اقدام به تنظیم ترموستات کنید. دمای ترموستات باید بین 115 تا 125 فارنهایت باشد.

آموزش نحوه تنظیم فشار پکیج

برای افزایش فشار پکیج، باید از یک شیر آبی یا سیاه رنگی که ذر زیر پکیج نصب شده استفاده کنیم. شیر را در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید، همزمان به عقربه مانومتر نگاه کنید زمانی که فشار بر روی 1/5 قرار گرفت شیر را ببندید، یعنی در جهت عقربه های ساعت بچرخانید و کاملا محکم کنید. برای کاهش فشار پکیج باید مقداری آب را از یکی از رادیاتور ها ترجیحا رادیاتور حمام خارج کنیم. به این ترتیب فشار را کاهش می دهیم. شیر هواگیری رادیاتور را باز کنید همزمان به عقربه پکیج دقت کنید زمانی که روی 1/5 قرار گرفت، شیر هواگیری رادیاتور را ببندید.

برندهای پکیج که توسط سرویسکار پکیج هوم سرویز عیب یابی و تعمیر می شوند

 • تعمیر پکیج بوتان
 • تعمیر پکیج ایساتیس
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 • تعمیر پکیج آریستون
 • تعمیر پکیج تاچی و ...

تعمیرکار پکیج برای رفع مشکلات دستگاه چه خدماتی ارائه می دهد

 • هواگیری پکیج
 • رسوب گیری پکیج
 • اسیدشویی پکیج
 • تنظیمات فشار آب پکیج
 • تنظیمات شیر گاز پکیج
 • تعویض یا تعمیر قطعات پکیج

قیمت تعمیر پکیج دیواری به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر پکیج دیواری به موارد متعددی بستگی دارد. برای تعیین قیمت تعمیر پکیج دیواری ابتدا باید عیب یابی پکیج انجام شود. و این امکان وجود دارد که پکیج چند مشکل داشته باشد و به قطعات جدید نیاز داشته باشد و یا برعکس پکیج هیچ مشکلی نداشته باشد و شما با یک اشتباه کوچک نتوانسته باشید آن را روشن کنید.

هزینه تعمیر پکیج دیواری به موارد متعددی وابسته است.در ابتدا باید تعمیرکار پکیج دستگاه را به خوبی بررسی کند و قطعه یا قطعات معیوب را شناسایی کند و سپس هزینه تعمیر پکیج اعلام می شود. در صورت نیاز به تعوبض قطعه قیمت تعمیر پکیج شامل دو قسمت می شود قیمت قطعه و اجرت تعمیر پکیج. به طور کل قیمت خدمات بسیار متنوع هستند. اما اگر از ایراد دستگاه خود مطلع هستید مانند هزینه تعویض منبع انبساط پکیج، یا قیمت سرویس پکیج هستید با یک تماس قیمت به شما اعلام می شود.

همچنین عواملی مانند نوع پکیج، برند پکیج ، محل نصب پکیج و نوع ایراد بر هزینه تعمیرات پکیج تاثیرگذار هستند. به طور مثال قیمت تعمیر پکیج بوتان با سایر موارد متفاوت است.

تعرفه تعمیرات پکیج بر اساس نوع قطعه معیوب اعلام می شود. در صورت نیاز به تعویض یا تعمیر قطعه، تعرفه تعمیر پکیج تغییر می کند. همچنین قیمت سرویس پکیج نیز به چند مورد بستگی دارد. مواردی مانند رسوب زدایی، رفع کد خطاهای پکیج، تعویض قطعه‌ پکیج بر هزینه سرویس پکیج تاثیر دارد.

خدمات تعمیر و سرویس پکیج با کمک تعمیرکار پکیج حرفه ای هوم سرویز

با توجه به اهمیت پکیج شوفاژ دیواری در صورت ایراد باید سریعا اقدام به تعمیرات پکیج کرد. در صورت نیاز به تعمیرکار و تعمیرکار پکیج کافیست به صورت رایگان در هوم سرویز درخواست نمایید. همکاران ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه سرویس و تعمیرات پکیج اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر پکیج و همچنین ارایه خدمات تعمیر پکیج دیواری و زمینی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات گرمایشی ارائه می دهد که شامل نصب پکیج دیواری, تعمیر آبگرمکن دیواری، تعمیر آبگرمکن مخزن دار, نصب آبگرمکن دیواری, سرویس و تعمیر رادیاتور شوفاژ, تعمیر شوفاژخانه, نصب رادیاتور پره ای, تعمیرات حوله خشک کن, طراحی و ساخت شومینه مدرن و کلاسیک, نصب حوله خشک کن در حمام و سرویس بهداشتی, تعمیر شومینه گازی، تعمیر شومینه سنگی، تعمیر شومینه دیواری، برقی و ..., نصب سیستم گرمایش از کف پکیج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر پکیج

تعمیر پکیج دیواری و زمینی

سرویس پکیج و تعمیر برد پکیج

اسیدشویی پکیج، جرم‌گیری و رسوب‌زدایی پکیج

سرویس پکیج، هواگیری پکیج، تعمیر ترموستات پکیج ، مشعل پکیج و تنظیم فشار آب و گاز

تعویض قطعات پکیج و تعویض فیلتر رسوب گیر پکیج

تعمیر پکیج‌ بوتان، ایران رادیاتور، فرولی، تاچی و...

نظرات کاربران

profile picture
بابک عینعلی

اول تشکر میکنم ازعوامل هوم سرویز دوم اینکه بسیار اقای شکوهی کاربلد ومنصف وهمه‌چی تموم بودن امیدوارم هرلحظه هرجا هستن تندرست وموفق باشن

profile picture
فرانک حسین وند

بهترین شخص برای سرویس پکج بااخلاق،مهربان، کاردرست خلاصه عالی عالی

profile picture
محمد نوری

خوش اخلاق و کار درست از هر لحاظ حساب کنی نمره شون 20 بود

profile picture
خانم میرابی

کاربلد و حرفه آیی منصف به شدت پیشنهاد میکنم

شرایط تعمیرات پکیج، سرویس پکیج و تعویض قطعات پکیج

تهیه لوازم و قطعات یدکی درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

سرویس دوره ای پکیج شامل : تعویض رسوب گیرهای ورودی، باز کردن فیلتر سه راهی ورودی، کنترل سیستم دودکش، کنترل و بازدید مشعل، بازدید پمپ، کنترل فیلتر و تعویض، تنظیمات فشار آب و گاز و کنترل حرارت، کنترل قطعات داخلی، هواگیری شوفاژ

مدت زمان تقریبی سرویس پکیج حدود یک ساعت می باشد.

سرویس و تعمیر پکیج را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

gas-piping
لوله کشی گاز
قیمت از 1,700,000 الی 4,000,000 تومان
water-plumbing-sewerage
لوله کشی آب و ساختمان
قیمت از 1,100,000 الی 5,000,000 تومان
boiler-plumbing
لوله کشی پکیج و شوفاژ
قیمت از 700,000 الی 700,000 تومان
installation-repair-washing-machine
تعمیر ماشین لباسشویی
قیمت از 800,000 الی 2,600,000 تومان