banner
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
سرامیک کاری و نصب سرامیک

سرامیک کاری

از 1398 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت هزینه سرامیک کاری کف چسبی و با ملات

قیمت سرامیک کاری در اندازه های 30*30 و 60*60 و 60*30 (متراژ بالای 20 متر هر متر مربع)چسبی

65,000 الی 90,000 تومان

قیمت سرامیک کاری کف 80*80 و 100*100 (بالای 20 متر هر متر مربع)- چسبی

80,000 الی 105,000 تومان

قیمت سرامیک کاری در اندازه های 30*30 و 60*60 و 60*30 (متراژ بالای 20 متر هر متر مربع)- با زیر سازی و پودر خشک ملاتی

120,000 الی 195,000 تومان

قیمت سرامیک کاری کف 80*80 و 100*100 (متراژ بالای 20 متر هر متر مربع)- با زیر سازی و پودر خشک ملاتی

135,000 الی 210,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط سرامیک کاری ساختمان و نصب انواع سرامیک در منزل

کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس را شامل نمی شود.

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

هزینه قرنیز کاری به همراه هزینه کاشی کاری محاسبه می گردد و هزینه مازاد برای مشتری نخواهد داشت، تنها در صورتی که سرویس قرنیز کاری مورد نظر مشتری باشد هزینه آن به صورت مجزا لحاظ خواهد شد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

سرامیک کاری ساختمان

یکی از آشناترین ومرسوم ترین راهکارها برای زیباسازی کف و دیوار سرامیک است. استفاده از اینمتریال تنها برای نصب سرامیک کف کاربرد ندارد بلکه نصب سرامیک نما،نصب سرامیک دیوار و همچنین برای سایر فضاهای خارجی و داخلیخانه کاربرد دارد. در کل سرامیک کاری ساختمان را به عنوان مرحلهنهایی برای پوشاندن کف و دیوارها در نظر می گیرند که سایر کفپوش و دیوار پوش هامانند پارکت به راحتی روی آن نصب می شوند.

در عین حال که ایناقدامات بسیار مرسوم هستند اما هر شخصی را نمی توان سرامیک کار حرفه ای نامید.این اقدامات باید کاملا حرفه ای انجام شوند تا کفپوش نهایت زیبایی را به دنبالداشته باشد. مورد دیگر که در سرامیک کاری اهمیتدارد هزینه نصب سرامیک کف است، عوامل زیادی بر هزینهسرامیک کاری ساختمان تاثیر دارند که در ادامه به انواع روش های سرامیککاری ساختمان و عوامل موثر بر هزینه سرامیک کاری ساختمان خواهیم پرداخت.

نصب سرامیک دیوار و کف چه مزایایی دارد؟

 • تنوع طرحو رنگ
 • ابعاد واندازه های متنوع
 • مقاومتبالا در برابر آب و رطوبت
 • مقاوم دربرابر حرارت و آتش سوزی
 • رنگ ثابتدر برابر نور خورشید
 • قابلیتشستشو و نظافت آسان دارای
 • مقاومتبالا در برابر ساییدگی، فشار و ضربه
 • ماندگاریو طول عمر بالا
 • بدونایجاد حساسیت و آلرژی
 • سازگار بامحیط زیست
 • کاهش مصرفانرژی در هوای گرم
 • هزینهارزان نصب و نگهداری
 • قابلیتترمیم و نوسازی

انواع روش های سرامیک کاری ساختمان

با توجه یه فضا وشرایط سرامیک کاری به دو روش نصب سرامیک چسبی و نصبسرامیک کف با سیمان انجام می شود که در ادامه به معرفی این دو روش ومزایا و معایب آنها خواهیم پرداخت.

سرامیک کاری کفبا ملات

اغلب برای نصبسرامیک کف با ملات که ترکیبی از سیمان، ماسه و آب است استفاده می شود.این روش قدیمی به علت کیفیت و ماندگاری بالا بیشتر توصیه می شود. اگر کف تخریبباشد برای نصب باید از ملات سیمان استفاده کرد. البته این روش چون بار اضافیساختمان را افزایش می دهد در نظر خیلی از افراد روش خوبی نیست. اما اگر بخواهیمواقع گرا باشیم برای اجرای سرامیک در محیط های مرطوب مانند سرامیک کاری درسرویس بهداشتی و حمام، بهترین روش استفاده از ملات سیمان است.

سرامیک کاری باچسب

نصب سرامیککف چسبی امروز طرفداران زیادی پیدا کرده است. به علت سرعت بالا و همچنین کثیفکاری کمتر در هنگام نصب سرامیک با چسب روی سرامیک این روش بیشترمورد استفاده قرار می گیرد. البته سرامیک کاری با چسب در همهشرایط نیز قابل اجرا نیست. به طور مثال سرامیک چسبی در سرویسبهداشتی و حمام پیشنهاد نمی شود. زیرا امکان نفوذ آب در زیر کار و از بین رفتناستحکام زیرسازی سرامیک وجود دارد. همچنین اگر سطح زیر کار کاملا صاف و یکدست نیستو یا تعدادی از سرامیک ها شکسته هستند بهتر است از این روش استفاده نشود. مورددیگر اینکه شاید در مواردی این روش موجب افزایش ارتفاع کف سرویس یا آشپزخانه میشود. این اختلاف سطح ممکن است در باز و بسته شدن درب ها و کابینت ها مشکل ایجادکند.

انواع روش های چیدمان و نصب سرامیک ساختمان

سرامیک ها به روش هایمختلفی قابل چیدمان هستند. انتخاب روش چیدمان به موارد مختلفی بستگی دارد در ادامهبه معرفی انواع چیدمان سرامیک کف ساختمان و سرامیک کاری نمایساختمان خواهیم پرداخت.

سرامیک کاری سادهو مربعی

این روش مرسوم ترینروش چیدمان سرامیک است و مناسب برای فضاهای مانند پذیرایی و اتاق خواب است. اغلببرای سرامیک طرحدار از این روش استفاده می شود.

سرامیک کاریلوزی

اگر زیبایی برای شمابیشتر از هزینه نصب سرامیک اهمیت دارد، چیدمان به روشلوزی را پیشنهاد می کنیم. البته زمان اجرای سرامیک در روش لوزی بیشتر خواهدشد. به همین علت اجرت سرامیک کار نیز افزایش پیدا می کند.

سرامیک کاریآجری

چیدمان کاشی در اینروش دقیقا همانند چیدمان آجر در دیوار است. در این روش به علت خطای دید ایجاد شدهخطاهای احتمالی کاشیکار دیده نمی شود و اغلب برای اجرای کاشی های با کیفیت پایینتر این روش استفاده می شود.

نصب سرامیک بدونبند یا سرامیک رکتیفای

روش نصب سرامیکبدون بند برای افرادی مناسب است که به سطوحی صاف و بدون درز علاقه دارند.برای سرامیک کاری بدون بند باید لبه های و گوشه های سرامیک کاملا برش دادهشوند. زیرا در مراحل ساخت تمام این مصالح، لعاب از کناره های سرامیک سر می خورد وبر آمدگی در گوشه ها ایجاد می شود. به این ترتیب بدون برش نمی توان سرامیک را بهروش بدون بند کنار هم قرار داد. نصب سرامیک رکتیفای یا سرامیککالیبره به مواردی گفته می شود که بصورت دقیق و با دقت بالا برش خورده است و سایزبندی شده اند.

 در فرایند سرامیک کالیبره یک مرحله به برشکاریاختصاص داده شده است. در روش رکتیفای یا اصطلاحا برش رکتی دقت بالایی صرف کاهش خطادر سایز و کاملا گونیا بودن لبه های سرامیک می شود. نصب سرامیک بدون درز یاکالیبره دارای مزایای زیادی است. در این روش این تایل ها کاملا به هم می چسبند وسطح یک دستی ایجاد می کنند. البته در این روش باید کاملا برش سرامیک ها به یکاندازه باشد و با دقت برش داده شوند. طریقه نصب سرامیک بدون درز برایسرامیک های طرحدار مناسب است.

انواع سرامیک های موجود در بازار

سرامیک پرسلان

نصب سرامیک کف پرسلان جدیدترین محصول از خانواده های سرامیک استکه برای سرامیک کاری کف و سرامیک کاری نمای ساختمان استفادهمی شود. به سرامیک هایی که در دمای بالا پخته می شوند، سرامیکپرسلان نامیده می شود. این نوع سرامیک ها از مقاومت بالایی برخوردارند که بهعلت همین خصوصیت به آنها سنگ مصنوعی هم گفته می شود. هر چه این مصالح تحت دمایبیشتری پخته شوند، سطحی شیشه‌ای و براق‌تری پیدا خواهند کرد. ازین رو سطح سرامیکپرسلانی کاملا براق و صیقلی است. اگر در ساختمان خود مشکل نم و رطوبتدارید، نصب سرامیک پرسلانی بهترین انتخاب است. چرا که اینمحصول کم‌ترین میزان جذب آب را دارد و ضخامت آن نیز نسبت به سایر سرامیک‌ها مقداریبیش‌تر است.

سرامیک گرانیتی

سرامیک گرانیتی که کمتر از بیست سال است به بازار عرضهشده است. جایگاه ویژه ای در بین افراد پیدا کرده است. در هنگام ساخت و پخت سرامیکگرانیتی رنگ دانه اضافه می شود و موجب می شود تنوع بالایی در طرح و رنگ داشتهباشند. سطح آنها مات می باشد و معمولا برای جلای بیشتر آن ساب زده می شود. معمولاطرح آنها ابر رو بادی می باشد و مناسب فضاهای کوچک هستند.

سرامیک اسلب

نصب سرامیک اسلب نیار به مهارت بالایی دارد. سرامیکاسلب به سرامیک ها با ابعاد بزرگ گفته می شود. از این رو در صورت عدم مهارت سرامیککار در هنگام نصب سرامیک اسلب روی دیوار و کف ممکن است آنها دچار شکستگیشوند. سرامیک کاری کف ساختمان با استفاده از سرامیک های اسلبباید توسط افراد حرفه ای انجام شود زیرا عدم قراگیری صحیح و زیرسازی غیر اصولیممکن است نتیجه بدی را به دنبال داشته باشد.

سرامیک کف طرحپارکت

سرامیک های طرح پارکتبسیار مورد توجه قرار گرفته است. این کفپوش ها ظاهری چوب مانند دارند و درست شبیهپارکت لمینت های جدید هستند. البته این فقط ظاهر قضیه است سرامیک کف اصلااز جنس چوب نیست و با مواد معدنی تهیه می شود.سرامیک طرح چوب زیبایی فوق العاده ای دارد و اتاق پذیرایی را شیکو جذاب تر نشان می دهد. انواع سرامیک های سه بعدی طرح پارکت نیز وجود دارد که ظاهرمتفاوت تری دارند.

سرامیک تایلتراورتن

کاشی تراورتن مانندسنگ آهک زیبایی طبیعی و منحصر به فردی دارد اما این سرامیک ها در برابر آب، لک میشوند و نباید در مکان های مرطوب استفاده شوند. از سنگ، کاشی و سرامیک تراورتن بهدلیل زیبایی خاصی که دارد در کف سازی ساختمان استفاده می شود. تنها نکته مهم دورنگهداشتن این سرامیک ها از آب و رطوبت است. شاید بهتر باشد ریسک نکنید و تراورتنرا به جای کف، روی دیوار نصب کنید. به هر حال دیوار کمتر کثیف می شود و سرامیک هابیشتر عمر می کنند.

نصب سرامیک در چه محل هایی بالاترین کارایی را دارد؟

 • سرامیک کاری ستون
 • سرامیک کاری دیوار
 • سرامیک کاری دیوار راه پله
 • سرامیک کاری نمای ساختمان
 • سرامیک کاری کف ساختمان

هزینه نصب سرامیک به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت سرامیک در مقایسه با سنگ بیشتر است. سرامیککار حرفه ای می تواند سرامیک دیوار را در زمان بسیار کوتاهی نصب کرد. هزینهنصب سرامیک شامل قیمت خرید مصالح و دستمزد نصاب است. لذا نوع سرامیک سرویسبهداشتی تصمیم مهمی است که بهتر است با مشورت انجام شود. هر نوع سرامیک را نمیتوان در این فضا نصب کرد. معمولا سرامیک کارها توصیه می کنند که اندازه ابعادسرامیک را متناسب با فضا انتخاب کنید تا کمترین پرتی را داشته باشید.

اگر تصمیم به سرامیککاری قسمتی از خانه خود را دارید قطعا مهمترین موضوع در نظر شما هزینه نصب سرامیکاست. قیمت نصب سرامیک کف به موارد مختلفی بستگی دارد. خوب اولینو مهمترین عامل در تعیین اجرت نصب سرامیک کف، متراژ فضا است. همچنین درصورتی که نوع چیدمان سرامیک از حالت ساده خارج شود قطعا دستمزد سرامیک کار نیزبیشتر خواهد شد.

دستمزد نصاب بهصورت متر مربع تعیین می شود ولی برخی از موارد قیمت نصب سرامیک دیوار راافزایش می دهد. چنانچه محل نصب دسترسی مناسبی نداشته باشد، سرامیک کاری به سختی ودر زمان طولانی تری انجام می شود. هر موردی که موجب افزایش زمان پروژه شود درنهایت قیمت نصب سرامیک حمام، سرویس بهداشتی و غیره را افزایش می دهد.

دستمزد نصب سرامیک های درجه یک از برندهای معروف اندکیمتفاوت است. مهم تر از بحث قیمت، مهارت نصاب است. سرامیک کارهای حرفه ای مهارتزیادی دارند و با کمترین میزان هدر دهی، کار را اجرا می کنند. این امر صرفه جوییزیادی در مصالح را به همراه دارد.

اجرت نصب سرامیک به شیوه اجرای سرامیک نیز بستگیدارد. به طور مثال قیمت نصب سرامیک چسبی از هزینه نصبسرامیک با ملات کمتر است. زیرا در این روش مصالح کمتری مورد نیاز است وهمچنین سختی کار کمتری در پی دارد به همین علت دستمزد نصب سرامیک کف کمتریتوسط سرامیک کار دریافت خواهد شد. همچنین مواردی مانند زیرسازی سطح ومحل نصب نیز بر قیمت نصب سرامیک دیوار موثر هستند. سرامیک کاری نمای ساختمانهزینه ای برابر با هزینه کف ساختمان نخواهد داشت.

خدمات نصب سرامیک دیوار و کف توسط سرامیک کار حرفه ای هوم سرویز

در صورت نیاز بهخدمات نصب سرامیک دیوار و کف کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویزثبت درخواست کنید. در صورتی که جهت خرید سرامیک به مشاوره نیاز دارید می توانیداز سرامیک کار حرفه ای هوم سرویز کمک بخواهید و به صورت آنلاین از هزینهنصب هر متر سرامیک توسط همیاران ما مطلع شوید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

سرامیک کاری کف ساختمان
سرامیک کاری نمای ساختمان
نصب سرامیک چسبی
نصب سرامیک با سیمان و ملات
نصب سرامیک بدون درز
نصب سرامیک روی دیوار
نصب سرامیک اسلب
نصب سرامیک پرسلان

همیاران سرویس سرامیک کاری

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
قیمت از 1,000,000 الی 6,000,000 تومان
نصب کاغذ دیواری
نصب کاغذ دیواری
قیمت از 500,000 الی 1,450,000 تومان
کناف کاری
کناف کاری
قیمت از 2,700,000 الی 2,700,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 11,500,000 الی 40,000,000 تومان