بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه

از 1312 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بازسازی آشپزخانه در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ارایه طرح و اجرای بازسازی آشپزخانه

150,000 تومان

قیمت ساخت کابینت و ویترین آشپزخانه در بازسازی

توافقی

قیمت بازسازی و تغییر دکوراسیون آشپزخانه

توافقی

متوسط قیمت11,500,000 تومانکمینه قیمت3,000,000 تومانبیشینه قیمت20,000,000 تومان

آنچه درباره بازسازی آشپزخانه خواهید خواند

  • بازسازی آشپزخانه قدیمی با کمترین هزینه
  • مراحل ثبت سفارش برای بازسازی آشپزخانه مدرن در هوم سرویز چگونه است؟
  • بازسازی آشپزخانه قدیمی به چند طریق انجام می شود؟
  • تغییر دکوراسیون آشپزخانه چه خدماتی ارائه می شود؟
  • بازسازی آشپزخانه قدیمی شامل چه مواردی می شود؟
  • بازسازی آشپزخانه کوچک چقدر هزینه دارد؟
  • هزینه بازسازی آشپزخانه به چه مواردی بستگی دارد؟
  • صفر تا صد بازسازی آشپزخانه مدرن را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

بازسازی آشپزخانه قدیمی با کمترین هزینه

آشپزخانه به عنوان قلب خانه محسوب می شود. به این ترتیب هر گونه تغییر در طراحی و بازسازی آشپزخانه موجب ایجاد تغییرات اساسی و چشم گیر در دکوراسیون کلی منزل می شود.

قبل و بعد بازسازی آشپزخانه یکی از مثال های بارز در این زمینه است. با مشاهده نمونه کارهای بازسازی آشپزخانه به شما ثابت خواهد شد که تا چه حد دستتان برای اجرای تغییرات باز است. گاهی با بازسازی آشپزخانه قدیمی می توانید سبک خانه را به کلی تغییر دهید. خوشبختانه این مورد به اندازه آشپزخانه ربطی ندارد. در واقعیت در بازسازی آشپزخانه کوچک هر چه قدر هم که محدود باشد در صورت طراحی مهندسی، به مکان ایده آل تبدیل خواهد شد. در ادامه به راهکارهای موثر در تغییر دکوراسیون آشپزخانه و عوامل موثر بر هزینه بازسازی آشپزخانه می پردازیم، تا با اطلاعات بیشتری با بهترین شرکت بازسازی آشپزخانه ارتباط برقرار کنید و از ایده های مهیج و طراحی های منحصر به فردشان بهره مند شوید.

مراحل ثبت سفارش برای بازسازی آشپزخانه مدرن در هوم سرویز چگونه است؟

هوم سرویز با همکاری برترین اکیپ های متخصص و متبحر در زمینه بازسازي آشپزخانه آماده همکاری با شما هستند. برای استفاده از خدمات بازسازی خانه و به ویژه آشپزخانه تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت سفارش رایگان

در ابتدا تنها کافیست از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم 90002021 سفارش خود را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه شماره تماس، زمان و مکان و همینطور جزئیات بیشتری در خصوص بازسازی آشپزخانه خود را درج خواهید نمود.

· تماس تیم بازسازی آشپزخانه جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت سفارش، متخصصین هوم سرویز جهت اطلاع دقیق از وضعیت مکان، نوع طراحی و همچنین معرفی محدوده هزینه بازسازی آشپزخانه با شما تماس خواهند گرفت.

· اعزام متخصصین به محل

اقدامات مربوط به طراحی و نوسازی آشپزخانه پروسه ای است که تنها با مراجعه حضوری و بررسی دقیق مکان قابل اجرا است. از این رو پس از اعلام محدوده هزینه ها و توافقات اولیه، متخصصین جهت توضیح دقیق در ارتباط با انواع متریال، نحوه شروع کار و همچنین اندازه گیری دقیق به محل مراجعه خواهند نمود.

· عقد قرارداد و شروع

پس از بررسی دقیق مکان و توضیح متخصصین در ارتباط با مواردی که به طور حتم باید تعویض شوند و همچنین توافق روی محدوده هزینه بازسازی آشپزخانه، قراردادی منعقد می شود که تعهدات طرفین، متریالی که باید استفاده شوند و زمان شروع و پایان پروژه در آن ذکر می گردد. در نهایت تمام تعهدات در موعد مقرر طبق قرارداد انجام خواهد شد.

بازسازی آشپزخانه قدیمی به چند طریق انجام می شود؟

به طور کل بازسازی آشپزخانه قدیمی به دو صورت کلی و جزئی قابل اجرا است. در حالت کلی تغییرات از ابتدایی ترین قسمت ها مانند کاشیکاری دیوار آشپزخانه و حتی تعویض و یا تغییر مسیر لوله ها برای نصب سینک و .. شروع شود. اغلب در زمان هایی که نیاز به طراحی آشپزخانه مدرن باشد تغییرات وسیع تر خواهد بود.

اما در بازسازي آشپزخانه جزئی تنها بخشی از آیتم ها اغلب بر اساس بودجه و تصمیم مشتری تغییر خواهد کرد. به طور مثال ساخت کابینت و یا نورپردازی سقف مد نظر مشتری است که در این صورت هزینه ها کمتر خواهد شد. البته گاهی تغییر در قسمتی از طراحی آشپرخانه در گرو تغییر در قسمت های دیگر است که توسط متخصصین شرح داده خواهد شد.

تغییر دکوراسیون آشپزخانه چه خدماتی ارائه می شود؟

در زمان بازسازی و تغییر دیزاین آشپزخانه اقدامات متعددی انجام می شود. که وابسته به هزینه بازسازی آشپزخانه مدنظر و همچنین شرایط فضا همه یا بخشی از آنها قابل انجام است.

· تعویض کابینت ها

به طور معمول اولین و مهم ترین چیزی که در طراحی آشپزخانه مدرن به چشم می آید نوع و مدل کابینت ها هستند. بر اساس وضعیت کابینت ها می توان اقدام به تعمیر کابینت آشپزخانه نمود. اما در بیشتر موارد برای بازسازی آشپزخانه کوچک باید به طور کل کابینت های قدیمی جدا شده و مدل های مدرن جایگزاری شوند.

· نصب کاشی های بین کابینتی

در زمان ساخت کابینت جدید قطعا نصب کاشی بین کابینتی هم توصیه می شود. زیرا می بایست کاشیها با کابینت های جدید همخوانی داشته باشد.

· نصب سقف کاذب

با توجه به طراحی آشپزخانه می توانید اقدام به کناف کاری سقف کنید. همچنین در زمان بازسازی آشپزخانه مدرن نصب سقف کاذب نیز انتخاب خوبی است و بیشتر در بازسازی آشپزخانه بزرگ پیشنهاد می شود.

· نورپردازی سقف

قسمت بسیار مهم در دیزاین آشپزخانه مربوط به نورپردازی سقف آشپزخانه است. زیباترین دکوراسیون آشپزخانه اغلب دارای نورپردازی خطی و مدرن هستند که زیبایی چندین برابری به فضا می بخشد.

· برداشتن دیوار اضافه و اپن کردن آشپزخانه

در طراحی و دکوراسیون مدرن محصور کردن فضا چندان پیشنهاد نمی شود. از این رو اپن کردن آشپزخانه موجب تغییرات وسیع و همچنین باز شدن فضا خواهد شد. اغلب در زمان برداشتن دیوار اضافی نیاز به خدمات برقکاری مجدد است و باید تعدادی کلید و پریز در دیوار های دیگر اضافه شود. همچنین گاهی به لوله کشی آب ساختمان است زیرا که گاهی با برداشتن دیوار باید محل قرارگیری سینک هم تغییر کند.

· بازسازی دیوار آشپزخانه

در طراحی های جدید، تنها در فضای بین کابینت ها و بالای اجاق گاز اقدام به اجرای کاشی دیوار می کنند و از کاشی بین کابینتی استفاده می شود. به این صورت در هزینه بازسازی دیوار آشپزخانه بسیار صرفه جویی می شود و هم فضا ظاهر مدرن تری به خود می گیرد. برداشتن آرک آشپزخانه و برداشتن اپن نیز از مواردی است که برای ایجاد آشپزخانه مدرن پیشنهاد می شود.

· بازسازی کف آشپزخانه

در طراحی های قدیمی آشپزخانه غیرهم سطح طراحی و اجرا می شد. اما امروزه این اختلاف سطح مورد پسند نیست و آشپزخانه بازسازی شده در سطح برابری از سایر فضاها اجرا می شود. بازسازی کف آشپزخانه از جمله مواردی است که حتما اجرای آن در گرو سایر قسمت های آشپزخانه است.

از آن جایی که وسایل گوناگونی در کف آشپزخانه قرار داده می شود، لازم است که قبل از تعویض کفپوش آشپزخانه، سطح زیرین کاملا صاف و تراز شود. در این مرحله باید از کفپوش های ضد نم استفاده کنید تا در مقابل رطوبت، مقاومت کافی داشته باشند. کفپوش سرامیکی مورد استفاده برای آشپزخانه به علت دوام بالا و قیمت مناسب بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. اخیرا نصب سرامیک طرح پارکت نیز مورد استقبال قرار گرفته است.

بازسازی آشپزخانه قدیمی شامل چه مواردی می شود؟

بازسازی آشپزخانه قدیمی قسمت های زیادی را در بر می گیرد به همین علت هزینه بازسازی آشپزخانه قدیمی اغلب زیاد است. البته مراحل بازسازی بر اساس سلیقه کارفرما و البته میزان بودجه وی تعیین می شود. در واقع اولویت بندی در این زمینه از هنرهای متخصصین است. به این ترتیب این افراد می توانند قسمت های غیر ضروری را با هدف صرفه جویی در هزینه ها حذف کنند و یا راه حل های کم هزینه تری را جایگزین نمایند.

بازسازی آشپزخانه کوچک چقدر هزینه دارد؟

با کوچک تر شدن خانه ها مساحت آشپزخانه ها نیز کم شده است. مطمئنا هزینه بازسازی آشپزخانه کوچک نیز کمتر است زیرا متریال کمتری نیاز دارد. اما در این مواقع استفاده از حداکثر فضا در طراحی بیشترین اهمیت را دارد. در این زمان باید هدف کارفرما به خوبی مشخص شود. معمولا مدل کابینت ال برای فضاهای محدود انتخاب مناسب تری است. بسیاری از متریال های متداول مناسب این فضا نیست و استفاده از آنها فضای شما را بسته و محدودتر نشان می دهد. به طور مثال مواردی مانند استفاده از کابینت ممبران و صفحه های وسیع و همچنین رنگ های تیره موجب کوچک تر نشان داده شدن فضای آشپزخانه می شود. همچنین برای صرفه جویی در هزینه ها از کاشی های پر رنگ و لعاب استفاده نکنید، بلکه استفاده از کاشی های ساده انتخاب بهتر و به صرفه تری است.

هزینه بازسازی آشپزخانه به چه مواردی بستگی دارد؟

اگر تصمیم به نوسازی آشپزخانه خود گرفته اید قطعا مهم ترین موضوع در کنار کیفیت، هزینه بازسازی آشپزخانه است. قیمت بازسازی آشپزخانه به موارد زیادی بستگی دارد. ابتدا باید هدف خود را از بازسازی کابینت آشپزخانه ایرانی خود تعیین کنید. گاهی تنها تغییرات ظاهری بسنده می کند که طبعا هزینه ها نیز کاهش پیدا می کند. البته مواردی هستند که در ابتدای کار مشخص نمی شود و زمانی که دست به تخریب می زنید تاره متوجه ایرادات در آنها می شوید یکی از آن موارد تاسیسات و لوله کشی آشپزخانه است که در صورت ایراد داشتن هزینه نوسازی آشپزخانه نیز افزایش پیدا می کند. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر قیمت بازسازی آشپزخانه میپردازیم.

· سطح بازسازی آشپزخانه

مورد اولی که بر هزینه بازسازی آشپزخانه تاثیر دارد درجه و میزان تغییرات است. در بازسازی های سطحی هزینه ها کمتر است زیرا که المان های کمتری تغییر داده می شوند. اما در بازسازی های کامل صفر تا صد کلیه کارها توسط تیم بازسازي آشپزخانه پذیرفته و انجام می شود و طبیعتا قيمت بازسازي آشپزخانه بیشتر می شود. در نتیجه هزینه بازسازی آشپزخانه با توجه به نوع تغییرات مد نظرتان متفاوت خواهد بود. اگر قصد دارید هزینه ها را کاهش دهید، بهتر است از پرداختن به جزئیات خودداری کنید. اما از موارد اساسی به هیچ عنوان غافل نشوید.

· میزان کیفیت متریال بر هزینه بازسازی آشپزخانه تاثیر می گذارد

انواع متریال در بازه های قیمتی متنوع در بازار موجود هستند. به طور مثال استفاده از ورق های باکیفیت در زمان تعویض کابینت ها و یا استفاده از یراق، شیرآلات و کاشی های باکیفیت و درجه یک محدود هزینه ها را تغییر می دهد.

· تغییر در تاسیسات

گاهی در زمان نوسازی آشپزخانه نیاز به تغییرات اساسی مانند تغییر در محل نصب لوله های آب و یا نیاز به سیم کشی ساختمان است. این موارد قیمت بازسازی آشپزخانه را تغییر می دهد.

· هزینه های تخریب

پس از طراحی آشپزخانه، قسمت های اضافی باید حذف شوند و این اقدامات با تخریب و حمل نخاله شروع می شود. این هزینه ها هم به صورت مجزا محاسبه می شود. البته در صورتی که صفر تا صد بازسازی آشپزخانه را به شرکت هوم سرویز بسپارید تمام این اقدامات توسط همان تیم انجام می شود و نیازی به صرف هزینه های اضافی نیست.

· ابعاد آشپزخانه و تاثیر آن بر قیمت بازسازی آشپزخانه

همچنین مورد بعدی که موجب تغییرات بالایی در قیمت ها می شود، ابعاد آشپزخانه است. طبعا هر چه ابعاد آشپزخانه بیشتر باشد متریال بیشتری مورد نیاز است و قیمت بازسازی آشپزخانه نیز بالاتر می شود. تجهیرات مورد نیاز مانند سینک، هود، فر، گاز رومیزی همه از مواردی هستتند که اغلب در نوسازی آشپزخانه باید تعویض شوند و هزینه این موارد نیز به قیمت بازسازی آشپزخانه اضافه می شود. در صورتی که به قیمت دقیق برای بررسی کلی اوضاع نیاز دارید با متخصصین دکوراسیون و بازسازی آشپزخانه هوم سرویز مشورت کنید.

صفر تا صد بازسازی آشپزخانه مدرن را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

متخصصین ما در جهت بازسازی و دکوراسیون آشپزخانه با مدرن ترین ایده ها می توانند شما را در این راستا راهنمایی کنند. جهت اطلاع از هزینه دقیق و اطلاع از ایده های طراحان و همچنین مشاهده نمونه کارهای بازسازی آشپزخانه کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت سفارش کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بازسازی آشپزخانه و همچنین ارایه خدمات بازسازی آشپزخانه قدیمی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب پوستر کاغذ دیواری, نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی خانه ویلایی, طراحی دکوراسیون داخلی, طراحی دکوراسیون مغازه, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, ساخت آبنما در حیاط منزل, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان, غرفه سازی نمایشگاه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه قدیمی

بازسازی آشپزخانه کوچک و بزرگ

بازسازی کف آشپزخانه

بازسازی کابینت آشپزخانه

تخریب دیوار، آرک، اپن و سقف های قدیمی آشپزخانه

طراحی کانتر برای آشپزخانه

جابجایی تاسیسات قدیمی و تبدیل آنها به نمونه های مدرن و کارآمدتر

نمونه کارهای بازسازی آشپزخانه هوم سرویز

Arayan Tarsim آرایان ترسیم
بازسازی آشپزخانه و پذیرایی
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
بازسازی آشپزخانه
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
بازسازی آشپزخانه و پذیرایی
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
بازسازی آشپزخانه
Arayan Tarsim آرایان ترسیم

نظرات کاربران

profile picture
احمد تاجیک

خوش اخلاق و حرفه ای👍 کارشونو خیلی تمیز و مرتب انجام دادن. ما کوچکترین کاری هم در منزل داشته باشیم از هوم سرویز نیرو میگیریم چون واقعا نیروهای کاربلد و مطمئن اعزام میکنن. ممنونم از پیگیری و پشتیبانی قوی‌تون. 🌷🌷

profile picture
سودابه شمس

تعمیر در خیلی آن تایم و دقیق انجام شد👌 از هوم سرویز خیلی ممنونم🙏

profile picture
سحر سوفی

واقعا حرفه ای بودن. سرعت کاریشون بالا بود و دقیقا در زمان مد نظرم کار رو تحویل دادن . عالی و درجه یک👍😍

profile picture
علی جوادی

با سلام و احترام، من برای اولین بار از خدمات اپلیکیشن هوم سرویس استفاده کردم و بابت کار مورد نظر آقای قاسم گل‌محمدی کار را پذیرفتند و با هم به توافق رسیدیم انجام بدهند، اصلا فکر نمیکردم که به این سرعت کار صبح تا عصر رو البته با حوصله و دقت کار، تو ۴ ساعت تموم کنه. ممنونم از آقای گل‌محمدی و بطور خاص از هوم سرویس من دوباره و حتما از هوم سرویس استفاده می‌کنم.

شرایط بازسازی آشپزخانه کوچک و قدیمی و بازسازی کابینت آشپزخانه

هوم سرویز افراد با تجربه و خوشنام را به شما معرفی می نماید و انتخاب همیار پس از مشاهده نمونه کارها و برآورد دقیق زمان و هزینه و ثبت قرارداد صورت میگیرد.

چنانچه نیاز به طراحی به صورت سه بعدی داشته باشید هزینه طراحی به صورت مجزا محاسبه می گردد.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کارها و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام نماید. همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع مصالح و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

making-kitchen-cabinets
ساخت کابینت آشپزخانه
قیمت از 3,000,000 الی 20,000,000 تومان
knauf-work
کناف کاری
قیمت از 1,000,000 الی 1,500,000 تومان
pleated-lace
توری پلیسه ای
قیمت از 1,500,000 الی 3,000,000 تومان
tiling
کاشیکاری و نصب کاشی
قیمت از 1,300,000 الی 4,000,000 تومان