بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه

از 1312 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بازسازی آشپزخانه در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت ارایه طرح و اجرای بازسازی آشپزخانه

150,000 تومان

قیمت ساخت کابینت و ویترین آشپزخانه در بازسازی

توافقی

قیمت بازسازی و تغییر دکوراسیون آشپزخانه

توافقی

متوسط قیمت11,500,000 تومانکمینه قیمت3,000,000 تومانبیشینه قیمت20,000,000 تومان

آنچه درباره بازسازی آشپزخانه خواهید خواند

  • بازسازی آشپزخانه
  • بازسازی آشپزخانه بزرگ
  • بازسازی آشپزخانه قدیمی شامل چه مواردی می شود؟
  • بازسازی آشپزخانه کوچک چقدر هزینه دارد؟
  • هزینه بازسازی آشپزخانه به چه مواردی بستگی دارد؟
  • کلیه خدمات بازسازی آشپزخانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

بازسازی آشپزخانه

قطعا یکی از مهم ترینقسمت های هر خانه ای آشپزخانه است. آشپزخانه به عنوان قلب خانه محسوب می شود. بهاین ترتیب هر گونه تغییر در طراحی و بازسازی آشپزخانه موجب ایجادتغییرات زیادی در دکوراسیون کلی منزل می شود.

قبل و بعد بازسازیآشپزخانه یکیاز مثال های بارز در این زمینه است. این موارد به شما نشان می دهد که تا چه حددستتان برای اجرای تغییرات باز است. گاهی با بازسازی آشپزخانه قدیمی میتوانید کلیات سبک خانه را تغییر دهید. البته این به اندازه آشپزخانه ربطی ندارد.در واقعیت بازسازی آشپزخانه کوچک هر چه قدر هم که محدود باشد در صورتطراحی مهندسی به مکان ایده آل تبدیل خواهد شد، به شرطی که حداکثر استفاده از فضاصورت بگیرد. در ادامه به راهکارهای موثر در تغییرات دکوراسیون آشپزخانه وعوامل موثر بر هزینه بازسازی آشپزخانه می پردازیم، تا با دستانبازتری با بهترین شرکت بازسازی آشپزخانه ارتباط برقرار کنید واز ایده های مهیج و طراحی های منحسر به فردشان بهره مند شوید.

بازسازی آشپزخانه بزرگ

وقتی فضای آشپزخانهبه اندازه کافی بزرگ باشد مشکل چندانی با دکوراسیون آشپزخانه ندارید.انواع کابینت در این فضا موجب دسترسی بیشتر می شود. امامشکل اصلی در نوع چیدمان وسایل آشپزخانه است. نوع چیدمان در آشپزخانه بزرگ بافضاهای محدودتر متفاوت است ولی این به معنای هدر دادن فضا نیست. عنصر مهم در اینفضا انتخاب رنگ سطوح بزرگ نظیر کف آشپزخانه و دیوارها است. خبر خوب اینکه محدودیتیدر انتخاب رنگ های تیره ندارید و به خوبی می توانید طیف رنگی تیره را نیز به کاربگیرید. قهوه ای تیره، بلوطی، قهوه ای سوخته و حتی ترکیبات رنگی در این فضا جذاب ودوست داشتنی است.

در طراحی های جدیدهمچنان متریال طبیعی و چوب ها نقش زیادی در دکوراسیون آشپزخانه دارند.احتمالا چوب ها را خارج از آشپزخانه هم در مبلمان و دکوراسیون داخلی می بینید واین به خاطر حس خوبی است که از چوب منتقل می شود. استفاده از رنگ های سال درآشپزخانه مدرن نوعی بدعت است که با ریسک زیادی هم همراه است. رنگ های طبیعی چوب بهخودی خود زیباست و می تواند الهام بخش دکوراسیون لوکس باشد. چوب درختان جنگلی ازقدیمی ترین متریال هستند. این روزها روکش های طرح چوب برای درب کابینت و لوازمدکوراسیون جای چوب طبیعی را گرفته است.

بازسازی آشپزخانه قدیمی شامل چه مواردی می شود؟

بازسازی آشپزخانهقدیمی قسمتهای زیادی را در بر می گیرد به همین علت هزینه بازسازی آشپزخانه قدیمی اغلبزیاد است. البته مراحل بازسازی بر اساس سلیقه کارفرما و البته میزان بودجه ویتعیین می شود. در واقع اولویت بندی در این زمینه از هنرهای متخصصین است. به اینترتیب این افراد می توانند قسمت های غیر ضروری را با هدف صرفه جویی در هزینه هاحذف کنند و یا راه حل های کم هزینه تری را جایگزین نمایند.

بازسازی کفآشپزخانه

امروزه آشپزخانه اپنترند شده است. به عبارت دیگر آشپزخانه به عنوان بخشی از کل فضای منزل است. درطراحی های قدیمی آشپزخانه غیرهم سطح طراحی و اجرا می شد. اما امروزه این اختلافسطح مورد پسند نیست و آشپزخانه بازسازی شده در سطح برابری ازسایر فضاها اجرا می شود. بازسازی کف آشپزخانه از جمله مواردی استکه حتما اجرای آن در گرو سایر قسمت های آشپزخانه است. تعویض سرامیک و کاشیآشپزخانه باید با تعویض کابینت ها همراه باشد.

از آن جایی که وسایلگوناگونی در کف آشپزخانه قرار داده می شود، لازم است که قبلاز تعویض کفپوش آشپزخانه، سطح زیرین کاملا صاف و تراز شود. در ابن مرحله بایداز کفپوش های ضد نم استفاده کنید تا در مقابل رطوبت مقاومت کافی داشته باشند.کفپوش سرامیکی مورد استفاده برای آشپزخانه به علت دوام بالا و قیمت مناسب بیشترمورد استفاده قرار می گیرد.

بازسازی دیوارآشپزخانه

در گذشته تمام دیوارهایآشپزخانه از کاشی استفاده می شد. از این رو هزینه بازسازی کاشی دیوارآشپزخانه ها بالا می شود. البته در بازسازی دیوار اغلب این دوباره کاریها انجام نمی شود و تنها در فضای بین کابینت ها و بالای اجاق گاز اقدام به اجرایکاشی دیوار آشپزخانه می کنند و از کاشی بین کابینتی استفاده می شود. به این صورتدر هزینه بازسازی دیوار آشپزخانه بسیار صرفه جویی می شود و همفضا ظاهر مدرن تری به خود می گیرد. برداشتن آرک آشپزخانه و برداشتناپن آشپزخانه نیز از مواردی است که برای ایجاد آشپزخانه مدرن پیشنهادمی شود.

بازسازی کابینتآشپزخانه

بازسازی کابینت یکی از پرهزینه ترین قسمت ها است. اینقسمت بسیار وسیع است و هیچ محدودیتی ندارد. اگر بودجه محدودی دارید می توانیدبرای بازسازی کابینت آشپزخانه MDF تنهابه تعویض درب ها بپردازید. مورد بعدی اینکه می توانید با تعویض روکش درب کابینت هاموجب تغییرات بالا با هزینه اندک شوید. در کل اگر در این پروسه با چیدمان و قفسهکابینت های فلزی مشکلی ندارید می توانید با تغییرات جزئی به نوسازی آشپزخانهبپردازید. اما اگر به دنبال تغییرات وسیع هستید باید کل کابینت ها را تعویض کنید ودست به طراحی های جدید بزنید.

بازسازی آشپزخانه کوچک چقدر هزینه دارد؟

با کوچک تر شدن خانهها مساحت آشپزخانه ها نیز کم شده است. مطمئنا هزینه بازسازی آشپزخانه کوچک نیزکمتر است زیرا متریال کمتری نیاز دارد. اما در این مواقع استفاده از حداکثر فضا درطراحی بیشترین اهمیت را دارد. در این زمان باید هدف کارفرما به خوبی مشخص شود.معمولا مدل کابینت ال برای فضاهای محدود انتخاب مناسب تری است. خیلی از متریال هایمتداول در این قسمت، مناسب فضا نیست و استفاده از آنها فضاهای شما را بسته ومحدودتر نشان می دهد. به طور مثال مواردی مانند استفاده از کابینت ممبران و صفحههای وسیع و همچنین رنگ های تیره موجب کوچک تر نشان داده شدن فضای آشپزخانه می شود.همچنین برای صرفه جویی در هزینه ها از کاشی های پر رنگ و لعاب استفاده نکنید، بلکهاستفاده از کاشی های ساده انتخاب بهتر و به صرفه تری است.

هزینه بازسازی آشپزخانه به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت بازسازیآشپزخانه بهموارد زیادی بستگی دارد. ابتدا باید هدف خود را از بازسازی کابینتآشپزخانه ایرانی خود تعیین کنید. گاهی تنها تغییرات ظاهری بسنده می کنیدکه طبعا هزینه ها نیز کاهش پیدا می کند. البته مواردی هستند که درابتدای کار مشخص نمی شود و زمانی که دست به تخریب می زنید تاره متوجه ایرادات درآنها می شوید یکی از آن موارد تاسیسات و لوله کشی آشپزخانه است که در صورت ایرادداشتن هزینه نوسازی آشپزخانه نیز افزایش پیدا می کند.

در نتیجه هزینهبازسازی آشپزخانه با توجه به نوع تغییرات مد نظرتان متفاوت خواهد بود.اگر قصد دارید هزینه ها را کاهش دهید، بهتر است از پرداختن به جزئیات خودداریکنید. همچنین مورد بعدی که موجب تغییرات بالایی در قیمت ها می شود، ابعاد آشپزخانهاست. طبعا هر چه ابعاد آشپزخانه بیشتر باشد متریال بیشتری مورد نیاز است و قیمت بازسازیآشپزخانه نیزبالاتر می شود. تجهیرات مورد نیاز مانند سینک، هود، فر، گاز رومیزی همه از مواردیهستتند که اغلب در نوسازی آشپزخانه باید تعویض شوند و هزینه اینها هم به قیمتبازسازی آشپزخانه اضافه می شود. در صورتی که به قیمت دقیق برای بررسی کلیاوضاع نیاز دارید با متخصصین دکوراسیون و بازسازی آشپزخانه هومسرویز مشورت کنید.

کلیه خدمات بازسازی آشپزخانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

متخصصین ما درجهت بازسازی و دکوراسیون آشپزخانه با مدرن ترین ایده ها ای زمینهمی توانند شما را در این راستا راهنمایی کنند. جهت اطلاع از هزینه دقیق و اطلاع ازایده های طراحان ما کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بازسازی آشپزخانه و همچنین ارایه خدمات بازسازی آشپزخانه قدیمی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب پوستر کاغذ دیواری, نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی, طراحی دکوراسیون داخلی, طراحی دکوراسیون مغازه, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, ساخت آبنما در حیاط منزل, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان, غرفه سازی نمایشگاه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه قدیمی

بازسازی آشپزخانه کوچک و بزرگ

بازسازی کف آشپزخانه

بازسازی کابینت آشپزخانه

تخریب دیوار، آرک، اپن و سقف های قدیمی آشپزخانه

طراحی کانتر برای آشپزخانه

جابجایی تاسیسات قدیمی و تبدیل آنها به نمونه های مدرن و کارآمدتر

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط بازسازی آشپزخانه کوچک و قدیمی و بازسازی کابینت آشپزخانه

هوم سرویز افراد با تجربه و خوشنام را به شما معرفی می نماید و انتخاب همیار پس از مشاهده نمونه کارها و برآورد دقیق زمان و هزینه و ثبت قرارداد صورت میگیرد.

چنانچه نیاز به طراحی به صورت سه بعدی داشته باشید هزینه طراحی به صورت مجزا محاسبه می گردد.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کارها و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام نماید. همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع مصالح و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت کابینت آشپزخانه
ساخت کابینت آشپزخانه
قیمت از 3,000,000 الی 20,000,000 تومان
کناف کاری
کناف کاری
قیمت از 1,200,000 الی 2,200,000 تومان
توری پلیسه ای
توری پلیسه ای
قیمت از 400,000 الی 2,700,000 تومان
کاشیکاری و نصب کاشی
کاشیکاری و نصب کاشی
قیمت از 800,000 الی 3,400,000 تومان