بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه

از 1312 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بازسازی آشپزخانه در زمستان 1402 چقدر است؟

قیمت ارایه طرح و اجرای بازسازی آشپزخانه

150,000 تومان

قیمت ساخت کابینت و ویترین آشپزخانه در بازسازی

توافقی

قیمت بازسازی و تغییر دکوراسیون آشپزخانه

توافقی

متوسط قیمت11,500,000 تومانکمینه قیمت3,000,000 تومانبیشینه قیمت20,000,000 تومان

آنچه درباره بازسازی آشپزخانه خواهید خواند

  • بازسازی آشپزخانه
  • بازسازی آشپزخانه بزرگ
  • بازسازی آشپزخانه قدیمی شامل چه مواردی می شود؟
  • بازسازی آشپزخانه کوچک چقدر هزینه دارد؟
  • هزینه بازسازی آشپزخانه به چه مواردی بستگی دارد؟
  • کلیه خدمات بازسازی آشپزخانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

بازسازی آشپزخانه

قطعا یکی از مهم ترین قسمت های هر خانه ای آشپزخانه است. آشپزخانه به عنوان قلب خانه محسوب می شود. به این ترتیب هر گونه تغییر در طراحی و بازسازی آشپزخانه موجب ایجاد تغییرات زیادی در دکوراسیون کلی منزل می شود.

قبل و بعد بازسازی آشپزخانه یکی از مثال های بارز در این زمینه است. این موارد به شما نشان می دهد که تا چه حد دستتان برای اجرای تغییرات باز است. گاهی با بازسازی آشپزخانه قدیمی می توانید کلیات سبک خانه را تغییر دهید. البته این به اندازه آشپزخانه ربطی ندارد. در واقعیت بازسازی آشپزخانه کوچک هر چه قدر هم که محدود باشد در صورت طراحی مهندسی به مکان ایده آل تبدیل خواهد شد، به شرطی که حداکثر استفاده از فضا صورت بگیرد. در ادامه به راهکارهای موثر در تغییرات دکوراسیون آشپزخانه و عوامل موثر بر هزینه بازسازی آشپزخانه می پردازیم، تا با دستان بازتری با بهترین شرکت بازسازی آشپزخانه ارتباط برقرار کنید و از ایده های مهیج و طراحی های منحسر به فردشان بهره مند شوید.

بازسازی آشپزخانه بزرگ

وقتی فضای آشپزخانه به اندازه کافی بزرگ باشد مشکل چندانی با دکوراسیون آشپزخانه ندارید. انواع کابینت در این فضا موجب دسترسی بیشتر می شود. اما مشکل اصلی در نوع چیدمان وسایل آشپزخانه است. نوع چیدمان در آشپزخانه بزرگ با فضاهای محدودتر متفاوت است ولی این به معنای هدر دادن فضا نیست. عنصر مهم در این فضا انتخاب رنگ سطوح بزرگ نظیر کف آشپزخانه و دیوارها است. خبر خوب اینکه محدودیتی در انتخاب رنگ های تیره ندارید و به خوبی می توانید طیف رنگی تیره را نیز به کار بگیرید. قهوه ای تیره، بلوطی، قهوه ای سوخته و حتی ترکیبات رنگی در این فضا جذاب و دوست داشتنی است.

در طراحی های جدید همچنان متریال طبیعی و چوب ها نقش زیادی در دکوراسیون آشپزخانه دارند. احتمالا چوب ها را خارج از آشپزخانه هم در مبلمان و دکوراسیون داخلی می بینید و این به خاطر حس خوبی است که از چوب منتقل می شود. استفاده از رنگ های سال در آشپزخانه مدرن نوعی بدعت است که با ریسک زیادی هم همراه است. رنگ های طبیعی چوب به خودی خود زیباست و می تواند الهام بخش دکوراسیون لوکس باشد. چوب درختان جنگلی از قدیمی ترین متریال هستند. این روزها روکش های طرح چوب برای درب کابینت و لوازم دکوراسیون جای چوب طبیعی را گرفته است.

بازسازی آشپزخانه قدیمی شامل چه مواردی می شود؟

بازسازی آشپزخانه قدیمی قسمت های زیادی را در بر می گیرد به همین علت هزینه بازسازی آشپزخانه قدیمی اغلب زیاد است. البته مراحل بازسازی بر اساس سلیقه کارفرما و البته میزان بودجه وی تعیین می شود. در واقع اولویت بندی در این زمینه از هنرهای متخصصین است. به این ترتیب این افراد می توانند قسمت های غیر ضروری را با هدف صرفه جویی در هزینه ها حذف کنند و یا راه حل های کم هزینه تری را جایگزین نمایند.

بازسازی کف آشپزخانه

امروزه آشپزخانه اپن ترند شده است. به عبارت دیگر آشپزخانه به عنوان بخشی از کل فضای منزل است. در طراحی های قدیمی آشپزخانه غیرهم سطح طراحی و اجرا می شد. اما امروزه این اختلاف سطح مورد پسند نیست و آشپزخانه بازسازی شده در سطح برابری از سایر فضاها اجرا می شود. بازسازی کف آشپزخانه از جمله مواردی است که حتما اجرای آن در گرو سایر قسمت های آشپزخانه است. تعویض سرامیک و کاشی آشپزخانه باید با تعویض کابینت ها همراه باشد.

از آن جایی که وسایل گوناگونی در کف آشپزخانه قرار داده می شود، لازم است که قبل از تعویض کفپوش آشپزخانه، سطح زیرین کاملا صاف و تراز شود. در ابن مرحله باید از کفپوش های ضد نم استفاده کنید تا در مقابل رطوبت مقاومت کافی داشته باشند. کفپوش سرامیکی مورد استفاده برای آشپزخانه به علت دوام بالا و قیمت مناسب بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

بازسازی دیوار آشپزخانه

در گذشته تمام دیوارهای آشپزخانه از کاشی استفاده می شد. از این رو هزینه بازسازی کاشی دیوار آشپزخانه ها بالا می شود. البته در بازسازی دیوار اغلب این دوباره کاری ها انجام نمی شود و تنها در فضای بین کابینت ها و بالای اجاق گاز اقدام به اجرای کاشی دیوار آشپزخانه می کنند و از کاشی بین کابینتی استفاده می شود. به این صورت در هزینه بازسازی دیوار آشپزخانه بسیار صرفه جویی می شود و هم فضا ظاهر مدرن تری به خود می گیرد. برداشتن آرک آشپزخانه و برداشتن اپن آشپزخانه نیز از مواردی است که برای ایجاد آشپزخانه مدرن پیشنهاد می شود.

بازسازی کابینت آشپزخانه

بازسازی کابینت یکی از پرهزینه ترین قسمت ها است. این قسمت بسیار وسیع است و هیچ محدودیتی ندارد. اگر بودجه محدودی دارید می توانید برای بازسازی کابینت آشپزخانه MDF تنها به تعویض درب ها بپردازید. مورد بعدی اینکه می توانید با تعویض روکش درب کابینت ها موجب تغییرات بالا با هزینه اندک شوید. در کل اگر در این پروسه با چیدمان و قفسه کابینت های فلزی مشکلی ندارید می توانید با تغییرات جزئی به نوسازی آشپزخانه بپردازید. اما اگر به دنبال تغییرات وسیع هستید باید کل کابینت ها را تعویض کنید و دست به طراحی های جدید بزنید.

بازسازی آشپزخانه کوچک چقدر هزینه دارد؟

با کوچک تر شدن خانه ها مساحت آشپزخانه ها نیز کم شده است. مطمئنا هزینه بازسازی آشپزخانه کوچک نیز کمتر است زیرا متریال کمتری نیاز دارد. اما در این مواقع استفاده از حداکثر فضا در طراحی بیشترین اهمیت را دارد. در این زمان باید هدف کارفرما به خوبی مشخص شود. معمولا مدل کابینت ال برای فضاهای محدود انتخاب مناسب تری است. خیلی از متریال های متداول در این قسمت، مناسب فضا نیست و استفاده از آنها فضاهای شما را بسته و محدودتر نشان می دهد. به طور مثال مواردی مانند استفاده از کابینت ممبران و صفحه های وسیع و همچنین رنگ های تیره موجب کوچک تر نشان داده شدن فضای آشپزخانه می شود. همچنین برای صرفه جویی در هزینه ها از کاشی های پر رنگ و لعاب استفاده نکنید، بلکه استفاده از کاشی های ساده انتخاب بهتر و به صرفه تری است.

هزینه بازسازی آشپزخانه به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت بازسازی آشپزخانه به موارد زیادی بستگی دارد. ابتدا باید هدف خود را از بازسازی کابینت آشپزخانه ایرانی خود تعیین کنید. گاهی تنها تغییرات ظاهری بسنده می کنید که طبعا هزینه ها نیز کاهش پیدا می کند. البته مواردی هستند که در ابتدای کار مشخص نمی شود و زمانی که دست به تخریب می زنید تاره متوجه ایرادات در آنها می شوید یکی از آن موارد تاسیسات و لوله کشی آشپزخانه است که در صورت ایراد داشتن هزینه نوسازی آشپزخانه نیز افزایش پیدا می کند.

در نتیجه هزینه بازسازی آشپزخانه با توجه به نوع تغییرات مد نظرتان متفاوت خواهد بود. اگر قصد دارید هزینه ها را کاهش دهید، بهتر است از پرداختن به جزئیات خودداری کنید. همچنین مورد بعدی که موجب تغییرات بالایی در قیمت ها می شود، ابعاد آشپزخانه است. طبعا هر چه ابعاد آشپزخانه بیشتر باشد متریال بیشتری مورد نیاز است و قیمت بازسازی آشپزخانه نیز بالاتر می شود. تجهیرات مورد نیاز مانند سینک، هود، فر، گاز رومیزی همه از مواردی هستتند که اغلب در نوسازی آشپزخانه باید تعویض شوند و هزینه اینها هم به قیمت بازسازی آشپزخانه اضافه می شود. در صورتی که به قیمت دقیق برای بررسی کلی اوضاع نیاز دارید با متخصصین دکوراسیون و بازسازی آشپزخانه هوم سرویز مشورت کنید.

کلیه خدمات بازسازی آشپزخانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

متخصصین ما در جهت بازسازی و دکوراسیون آشپزخانه با مدرن ترین ایده ها ای زمینه می توانند شما را در این راستا راهنمایی کنند. جهت اطلاع از هزینه دقیق و اطلاع از ایده های طراحان ما کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بازسازی آشپزخانه و همچنین ارایه خدمات بازسازی آشپزخانه قدیمی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب پوستر کاغذ دیواری, نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی, طراحی دکوراسیون داخلی, طراحی دکوراسیون مغازه, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, ساخت آبنما در حیاط منزل, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان, غرفه سازی نمایشگاه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه قدیمی

بازسازی آشپزخانه کوچک و بزرگ

بازسازی کف آشپزخانه

بازسازی کابینت آشپزخانه

تخریب دیوار، آرک، اپن و سقف های قدیمی آشپزخانه

طراحی کانتر برای آشپزخانه

جابجایی تاسیسات قدیمی و تبدیل آنها به نمونه های مدرن و کارآمدتر

نمونه کارهای بازسازی آشپزخانه هوم سرویز

Arayan Tarsim آرایان ترسیم
بازسازی آشپزخانه و پذیرایی
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
بازسازی آشپزخانه
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
بازسازی آشپزخانه و پذیرایی
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
بازسازی آشپزخانه
Arayan Tarsim آرایان ترسیم

نظرات کاربران

profile picture
خانم ده نمکی

امتیاز 5 وااقعا کمه برای ایشون از مرحله به مرحله کار برامون عکس و فیلم میفرستاد پاسخگوییشون خیلی عالی بود و از طرز برخورد و رفتارشون بی نهایت رضایت داشتم و اتفاقا به دخترمم معرفیشون کردم بابت انجام کار ممنون از هوم سرویس اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر عالی باشید

profile picture
حمیدرضا صابری

بسیار خوش برخورد سریع و حواس جمع بود همیار من و پیشنهاد میکنم به بقیه دوستان

profile picture
مهدی جلالپور

کیفیت کار بسیار بالا بود لکه بری ها بدرستی انجام شد ممنونم

profile picture
ابوالفضل زنگنه

من هم سرویس نقاشی داشتم و هم سرویس دوغاب ممنونم واقعا هردو سرویسی ک گرفتم عالی بود تشکر میکنم

شرایط بازسازی آشپزخانه کوچک و قدیمی و بازسازی کابینت آشپزخانه

هوم سرویز افراد با تجربه و خوشنام را به شما معرفی می نماید و انتخاب همیار پس از مشاهده نمونه کارها و برآورد دقیق زمان و هزینه و ثبت قرارداد صورت میگیرد.

چنانچه نیاز به طراحی به صورت سه بعدی داشته باشید هزینه طراحی به صورت مجزا محاسبه می گردد.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کارها و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام نماید. همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع مصالح و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

making-kitchen-cabinets
ساخت کابینت آشپزخانه
قیمت از 3,000,000 الی 20,000,000 تومان
knauf-work
کناف کاری
قیمت از 1,200,000 الی 12,000,000 تومان
pleated-lace
توری پلیسه ای
قیمت از 500,000 الی 1,600,000 تومان
tiling
کاشیکاری و نصب کاشی
قیمت از 600,000 الی 4,500,000 تومان