user
نوسازی و بازسازی آشپزخانه

نوسازی و بازسازی آشپزخانه

از 1312 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نوسازی و بازسازی آشپزخانه در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت ارایه طرح و اجرای بازسازی آشپزخانه

150,000 تومان

قیمت ساخت کابینت و ویترین آشپزخانه در بازسازی

توافقی

قیمت بازسازی و تغییر دکوراسیون آشپزخانه

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

بازسازی آشپزخانه شامل چه قسمت هایی می شود؟

قطعا یکی از مهم ترینقسمت های هر خانه ای آشپزخانه است. آشپزخانه به عنوان قلب خانه محسوب می شود. بهاین ترتیب هر گونه تغییر در طراحی و بازسازی آشپزخانه موجب ایجادتغییرات زیادی در دکوراسیون کلی منزل می شود.

قبل و بعد بازسازیآشپزخانه یکیاز مثال های بارز در این زمینه است. این موارد به شما نشان می دهد که تا چه حددستتان برای اجرای تغییرات باز است. گاهی با بازسازی آشپزخانه قدیمی میتوانید کلیات سبک خانه را تغییر دهید. البته این به اندازه آشپزخانه ربطی ندارد.در واقعیت بازسازی آشپزخانه کوچک هر چه قدر هم که محدود باشد درصورت طراحی مهندسی به مکان ایده آل تبدیل خواهد شد، به شرطی که حداکثر استفاده ازفضا صورت بگیرد. در ادامه به راهکارهای موثر در تغییرات دکوراسیونآشپزخانه و عوامل موثر بر هزینه بازسازی آشپزخانه میپردازیم، تا با دستان بازتری با بهترین شرکت بازسازی آشپزخانه ارتباطبرقرار کنید و از ایده های مهیج و طراحی های منحسر به فردشان بهره مند شوید.

نوسازی آشپزخانه بزرگ

وقتی فضای آشپزخانهبه اندازه کافی بزرگ باشد مشکل چندانی با دکوراسیون آشپزخانه ندارید. انواعکابینت در این فضا موجب دسترسی بیشتر می شود. امامشکل اصلی در نوع چیدمان وسایل آشپزخانه است. نوع چیدمان در آشپزخانه بزرگ بافضاهای محدودتر متفاوت است ولی این به معنای هدر دادن فضا نیست. عنصر مهم در اینفضا انتخاب رنگ سطوح بزرگ نظیر کف آشپزخانه و دیوارها است. خبر خوب اینکه محدودیتیدر انتخاب رنگ های تیره ندارید و به خوبی می توانید طیف رنگی تیره را نیز به کاربگیرید. قهوه ای تیره، بلوطی، قهوه ای سوخته و حتی ترکیبات رنگی در این فضا جذاب ودوست داشتنی است.

درطراحی های جدید همچنان متریال طبیعی و چوب ها نقش زیادی در دکوراسیون آشپزخانهدارند. احتمالا چوب ها را خارج از آشپزخانه هم در مبلمان و دکوراسیون داخلی میبینید و این به خاطر حس خوبی است که از چوب منتقل می شود. استفاده از رنگ های سالدر آشپزخانه مدرن نوعی بدعت است که با ریسک زیادی هم همراه است. رنگ های طبیعی چوببه خودی خود زیباست و می تواند الهام بخش دکوراسیون لوکس باشد. چوب درختان جنگلیاز قدیمی ترین متریال هستند. این روزها روکش های طرح چوب برای درب کابینت و لوازمدکوراسیون جای چوب طبیعی را گرفته است.

مراحل بازسازی آشپزخانه قدیمی

بازسازی آشپزخانهقدیمی قسمتهای زیادی را در بر می گیرد به همین علت هزینه بازسازی آشپزخانه قدیمی اغلبزیاد است. البته مراحل بازسازی بر اساس سلیقه کارفرما و البته میزان بودجه ویتعیین می شود. در واقع اولویت بندی در این زمینه از هنرهای متخصصین است. به اینترتیب این افراد می توانند قسمت های غیر ضروری را با هدف صرفه جویی در هزینه هاحذف کنند و یا راه حل های کم هزینه تری را جایگزین نمایند.

بازسازی کفآشپزخانه

امروزه آشپزخانه اپنترند شده است. به عبارت دیگر آشپزخانه به عنوان بخشی از کل فضای منزل است. درطراحی های قدیمی آشپزخانه غیرهم سطح طراحی و اجرا می شد. اما امروزه این اختلافسطح مورد پسند نیست و آشپزخانه بازسازی شده در سطح برابری ازسایر فضاها اجرا می شود. بازسازی کف آشپزخانه از جمله مواردی استکه حتما اجرای آن در گرو سایر قسمت های آشپزخانه است. تعویض سرامیک و کاشیآشپزخانه باید با تعویض کابینت ها همراه باشد.

از آن جایی که وسایلگوناگونی در کف آشپزخانه قرار داده می شود، لازم است که قبلاز تعویض کفپوش آشپزخانه، سطح زیرین کاملا صاف و تراز شود. در ابن مرحله بایداز کفپوش های ضد نم استفاده کنید تا در مقابل رطوبت مقاومت کافی داشته باشند.کفپوش سرامیکی مورد استفاده برای آشپزخانه به علت دوام بالا و قیمت مناسب بیشترمورد استفاده قرار می گیرد.

بازسازی دیوارآشپزخانه

در گذشته تمامدیوارهای آشپزخانه از کاشی استفاده می شد. از این رو هزینه بازسازی کاشیدیوار آشپزخانه ها بالا می شود. البته در بازسازی دیوار اغلب این دوبارهکاری ها انجام نمی شود و تنها در فضای بین کابینت ها و بالای اجاق گاز اقدام بهاجرای کاشی دیوار آشپزخانه می کنند و از کاشی بین کابینتی استفاده می شود. به اینصورت در هزینه بازسازی دیوار آشپزخانه بسیار صرفه جویی می شود وهم فضا ظاهر مدرن تری به خود می گیرد. برداشتن آرک آشپزخانه و برداشتناپن آشپزخانه نیز از مواردی است که برای ایجاد آشپزخانه مدرنپیشنهاد می شود.

بازسازی کابینتآشپزخانه

بازسازی کابینت یکیاز پرهزینه ترین قسمت ها است. این قسمت بسیار وسیع است و هیچ محدودیتی ندارد. اگربودجه محدودی دارید می توانید برای بازسازی کابینت آشپزخانه MDF تنها به تعویض درب ها بپردازید. موردبعدی اینکه می توانید با تعویض روکش درب کابینت ها موجب تغییرات بالا با هزینهاندک شوید. در کل اگر در این پروسه با چیدمان و قفسه کابینت های فلزی مشکلی نداریدمی توانید با تغییرات جزئی به نوسازی آشپزخانه بپردازید. اما اگر به دنبال تغییراتوسیع هستید باید کل کابینت ها را تعویض کنید و دست به طراحی های جدید بزنید.

بازسازی آشپزخانه کوچک چقدر هزینه دارد؟

با کوچک تر شدن خانهها مساحت آشپزخانه ها نیز کم شده است. مطمئنا هزینه بازسازی آشپزخانه کوچک نیزکمتر است زیرا متریال کمتری نیاز دارد. اما در این مواقع استفاده از حداکثر فضا درطراحی بیشترین اهمیت را دارد. در این زمان باید هدف کارفرما به خوبی مشخص شود.معمولا مدل کابینت ال برای فضاهای محدود انتخاب مناسب تری است. خیلی از متریال هایمتداول در این قسمت، مناسب فضا نیست و استفاده از آنها فضاهای شما را بسته ومحدودتر نشان می دهد. به طور مثال مواردی مانند استفاده از کابینت ممبران و صفحههای وسیع و همچنین رنگ های تیره موجب کوچک تر نشان داده شدن فضای آشپزخانه می شود.همچنین برای صرفه جویی در هزینه ها از کاشی های پر رنگ و لعاب استفاده نکنید، بلکهاستفاده از کاشی های ساده انتخاب بهتر و به صرفه تری است.

هزینه بازسازی آشپزخانه به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت بازسازیآشپزخانه بهموارد زیادی بستگی دارد. ابتدا باید هدف خود را از بازسازی کابینتآشپزخانه ایرانی خود تعیین کنید. گاهی تنها تغییرات ظاهری بسنده می کنیدکه طبعا هزینه ها نیز کاهش پیدا می کند. البته مواردی هستند که درابتدای کار مشخص نمی شود و زمانی که دست به تخریب می زنید تاره متوجه ایرادات درآنها می شوید یکی از آن موارد تاسیسات و لوله کشی آشپزخانه است که در صورت ایرادداشتن هزینه نوسازی آشپزخانه نیز افزایش پیدا می کند.

در نتیجه هزینه بازسازی آشپزخانه باتوجه به نوع تغییرات مد نظرتان متفاوت خواهد بود. اگر قصد دارید هزینه ها راکاهش دهید ، بهتر است از پرداختن به جزئیات خودداری کنید. همچنین مورد بعدی کهموجب تغییرات بالایی در قیمت ها می شود، ابعاد آشپزخانه است. طبعا هر چه ابعادآشپزخانه بیشتر باشد متریال بیشتری مورد نیاز است و هزینه ها نیز بالاتر می شود.تجهیرات مورد نیاز مانند سینک، هود، فر، گاز رومیزی همه از مواردی هستتند که اغلبدر نوسازی آشپزخانه باید تعویض شوند و هزینه اینها هم به قیمت بازسازیآشپزخانه اضافه می شود. در صورتی که به قیمت دقیق برای بررسی کلی اوضاعنیاز دارید با متخصصین دکوراسیون و بازسازی آشپزخانه هوم سرویز مشورت کنید.

شرکت بازسازی آشپزخانه هوم سرویز در کنار شماست

متخصصین ما درجهت بازسازی و دکوراسیون آشپزخانه با مدرن ترین ایده ها ای زمینه میتوانند شما را در این راستا راهنمایی کنند. جهت اطلاع از هزینه دقیق و اطلاع ازایده های طراحان ما کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نوسازی و بازسازی آشپزخانه و همچنین ارایه خدمات تخریب دیوار، آرک، اپن و سقف های قدیمی آشپزخانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب و تعمیر پرده , طراحی و دوخت پرده حریر، تور و پارچه ای, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب پوستر کاغذ دیواری, نصب دیوار پوش پی وی سی , تغییر طراحی و دکوراسیون داخلی منزل, بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی, طراحی دکوراسیون مغازه, موکت کاری و نصب انواع موکت روی سیمان، سرامیک، موزاییک و سنگ, طراحی و اجرای روف گاردن, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آبنما در حیاط منزل, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, غرفه سازی نمایشگاه , اجرای نمای کامپوزیت ساختمان می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نوسازی و بازسازی آشپزخانه

تخریب دیوار، آرک، اپن و سقف های قدیمی آشپزخانه

جابجایی تاسیسات قدیمی و تبدیل آنها به نمونه های مدرن و کارآمدتر

تغییرات در کف آشپزخانه

اجرای نورپردازی مدرن در آشپزخانه

استفاده کاربردی از فضای آشپزخانه و ایجاد مثلث جادویی در تناسب بین سینک، گاز و یخچال

اجرای کاشی های بین کابینتی

طراحی کانتر برای آشپزخانه

ساخت جزیره و بازسازی کابینت آشپزخانه

نظرات کاربران

profile picture
الهام حسنی
4 هفته پیش |زهرا نقی پور

خیلی سریع کار را انجام دادند .درست به موقع امدند و خیلی خوش برخورد بودند

profile picture
نرگس نجومي
2 ماه پیش |سینا اسماعیلی

سریع کار می کردند و خوش برخورد بودند . کارشون عالی بود .

profile picture
کمیل عباسی

اگر از امتیاز 5 هم بالاتر بود برای ایشون میزاشتم عالی بینظیر با صبر و حوصله با اخلاق درکل سرویس و خدمات پشتیبانی سایت و همیار شریف پور درجه ی یک بودن

profile picture
غلامرضا تبریزی

انسان بسیار شریفی بودن همون روز هم اومدن و تعویض انجام شد بسیار سریع و با کمترین قیمت انجام شد

شرایط تعمیرات و نوسازی آشپزخانه های قدیمی

هوم سرویز افراد با تجربه و خوشنام را به شما معرفی می نماید و انتخاب همیار پس از مشاهده نمونه کارها و برآورد دقیق زمان و هزینه و ثبت قرارداد صورت میگیرد.

چنانچه نیاز به طراحی به صورت سه بعدی داشته باشید هزینه طراحی به صورت مجزا محاسبه می گردد.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کارها و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام نماید. همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع مصالح و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت کابینت آشپزخانه
ساخت کابینت آشپزخانه
قیمت از 3,000,000 الی 20,000,000 تومان
کناف کاری
کناف کاری
قیمت از 2,000,000 الی 2,800,000 تومان
توری پلیسه ای
توری پلیسه ای
قیمت از 940,000 الی 2,640,000 تومان
کاشیکاری و نصب کاشی
کاشیکاری و نصب کاشی
قیمت از 600,000 الی 900,000 تومان

خدمات نوسازی و بازسازی آشپزخانه در این شهرها ارائه می شود:

نوسازی و بازسازی آشپزخانه تهران
نوسازی و بازسازی آشپزخانه کرج
نوسازی و بازسازی آشپزخانه شیراز
نوسازی و بازسازی آشپزخانه مشهد