نصب سقف کاذب

نصب سقف کاذب

از 1052 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب سقف کاذب در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت اجرای کناف با متریال(متر مربع)

250,000 الی 300,000 تومان

قیمت نصب هر ورق پلی کربنات

500,000 الی 850,000 تومان

قیمت نصب شیروانی(متر مربع)

130,000 الی 180,000 تومان

قیمت نصب آردواز(متر مربع)

130,000 الی 250,000 تومان

قیمت نصب سقف آسمان مجازی(متر مربع)

140,000 الی 220,000 تومان

قیمت نصب تایل 60*60 (متر مربع)

40,000 الی 65,000 تومان

قیمت تعمیرات

توافقی

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت900,000 تومانبیشینه قیمت1,450,000 تومان

آنچه درباره نصب سقف کاذب خواهید خواند

  • نصب سقف کاذب
  • انواع سقف های کاذب
  • اجرای سقف کاذب مناسب برای چه فضاهایی است؟
  • تعمیرات سقف کاذب
  • اجرای سقف کاذب برای خانه های قدیمی
  • قیمت نصب سقف کاذب به چه مواردی بستگی دارد؟
  • نصاب سقف کاذب ماهر را از هوم سرویز بخواهید

نصب سقف کاذب

نصب سقف کاذب به عنوان یک لایه پوشش روی سقف اصلی قرار می گیرد. اجرای سقف کاذب علاوه بر زیبایی موجب پوشش تاسیسات و سیم کشی ها می شود. همچنین نصب سقف کاذب pvc امکان نورپردازی های زیبای دکوراتیو را نیز فراهم می کند. این سقف موجب کاهش ارتفاع سقف می شود، به همین منظور برای جلوگیری از کاهش فضا، در همه قسمتهای منزل یا محل کار اقدام به نصب آن نمی کنند. امروزه طرح های متنوعی از سقف کاذب ارائه شده است که با توجه به سلیقه مشتریان و دکوراسیون مورد نظر انتخاب می شوند. در ادامه به معرفی انواع سقف کاذب، قیمت سقف کاذب و عوامل موثر بر قیمتنصب سقف کاذب می پردازیم.

انواع سقف های کاذب

نصب سقف کاذب با پنل های پیش ساخته گچی

در نصب سقف کاذب پیش ساخته از آلومینیوم استفاده می شود. روش نصب سقف کاذب گچی به ترتیبی است که قطعات گچی در داخل آن قرار می گیرند. این مدلها از مقاومت بسیار بالایی در زمان زلزله برخوردارند.

سقف کاذب گریلیوم

گریلیوم نوعی سقف کاذب دکوراتیو است که به صورت متحرک و بازشو اجرا می شود. در سقف کاذب گریلیوم از ورقه های آلومینیوم، آهن و آلیاژ آنها استفاده می شود. اجرای سقف کاذب گریلیوم در گروه سقف های کاذب سلولی قرار داده می شود. نمای آن ها به صورت خانه های مربع و مستطیلی شکل می باشد، که به طور مرتب در کنار هم جای گرفته اند. این سقف ها در بیمارستان ها، نمایشگاه ها، اماکن تجاری، اداری و رستوران ها استفاده می شوند.

سقف کاذب چوبی

یکی از زیباترین سقف ها، اجرای سقف کاذب چوبی است. این مدل از یک بخش اصلی که متشکل از چهار تیغه فولادی است، تشکیل شده است و قسمت های فرعی آن نیز با چوب پوشانیده می شود. نصب سقف کاذب چوبی برای پذیرایی، اتاق خواب و آشپزخانه بنابر نوع دکوراسیون فضا اجرا می شود. قیمت سقف کاذب چوبی نسبت به سایر موارد بالاتر است.

نصب سقف کاذب pvc پی وی سی

امروزه، یکی از محبوب‌ترین انواع سقف‌ها در بازار جهانی، سقف پلی وینیل کلراید یا سقف کاذب پی وی سی است. سقف کاذب پی وی سی که اغلب از پلاستیک ساخته می‌شود. به دلیل مقاومت در برابر رطوبت، از سقف‌ پی وی سی در حمام، سرویس بهداشتی و مکان‌هایی مانند کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها که سقف نیز به شستشوی مداوم دارد، کاربرد دارند. به دلیل تغییر رنگ سقف پی وی سی در معرض نور خورشید، از این نوع سقف‌ها در محیط‌های بیرونی معمولا استفاده نمی شود.

نصب سقف کاذب طلقی

سقف کاذب طلقی در محل هایی مانند سقف کاذب پاسیو و بالکن کاربرد دارد. جهت نصب سقف کاذب حیاط خلوت برای تمیز ماندن جای پارک خودرو از بارش برف و باران اقدام به اجرای سقف طلقی می کنند. قیمت سقف کاذب طلقی نسبت به سایر موارد مناسب تر است و از ظاهر زیبایی برخوردار است. از مزایای سقف کاذب پلکسی گلس مقاومت بالا و خاصیت شستشوی آن می توان نام برد. همچنین نورگیر حبابی نیز سازه ای مدرن برای استفاده حداکثری از نور روز است. این سازه در پاسیو و سقف کاذب حیاط خلوت اجرا می شود و امکان روشنایی بیشتر را درطول روز فراهم می کند. ظاهر گنبدی شکل پوشش نورگیر جلوه خاصی به ساختمان می دهد. این نورگیرها در مقایسه با نورگیرهای تخت، شکیل تر هستند.

اجرای سقف کاذب مناسب برای چه فضاهایی است؟

این سقف ها به علت سهولت در نصب و مزایای زیاد در تمامی مکانها قابل اجرا هستند. البته وابسته به نوع طراحی دکوراسیون و شرایط محیط اقدام به نصب نمونه های متفاوت از آنها می کنند.

سقف کاذب سالن پذیرایی

سقف کاذب سالن پذیرایی بسته به نوع طراحی و دکوراسیون کلی فضا انتخاب و نصب می شوند. به طور مثال در صورتی که میزان نورپردازی و روشنایی اهمیت داشته باشد، اقدام به کناف کاری سالن پذیرایی با میزان نورپردازی زیاد می کنند. در صورتی که آرامش و سبک متعادل در محیط اهمیت داشته باشد، اقدام به اجرای سقف کاذب چوبی می کنند.

نصب سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام

جهت نصب سقف کاذب دستشویی از انواع سقف های ضد آب استفاده می شود. معمولا این اقدامات برای کوتاه کردن سقف حمام و سرویس بهداشتی انجام می شود. از مزایای دیگر سقف کاذب حمام می توان به پوشاندن کامل لوله های تهویه هوا، کاهش هزینه های کاشی کاری، عایق صدا و گرما و جلوگیری از نم زدگی و انتقال رطوبت در حمام و دستشویی نام برد.

نصب سقف کاذب آشپزخانه

یکی از بهترین راهها برای برای زیباتر نشان دادن آشپزخانه، نصب سقف کاذب آشپزخانه می باشد. این سقف علاوه بر زیبایی موجب عایق بندی و پوشش تجهیزات تاسیسات نیز می شود. این سقف ها از مقاومت بالایی برخوردار هستند و در مدت زمان کوتاه نصب می شوند.

تعمیرات سقف کاذب

در بسیاری از آپارتمان ها سقف کاذب وجود دارند. ممکن است طی مرور زمان سبک سقف کاذب از نظر شما دمده شده باشد و یا به دلایل مختلف نیاز به تعمیرات سقف کاذب باشد. معمولا در تعمیرات منازل یکی از اقداماتی که توسط صاحبان منازل یا طراحان دکوراسیون پیشنهاد می شود، ایجاد تغییر و تعمیرات سقف کاذب و یا ساخت سقف کاذب جدید و مدرن می باشد. تعویض یا تعمیر سقف کاذب تاثیر شگرفی در زیباسازی منازل و ساختمان ها دارد.

اجرای سقف کاذب برای خانه های قدیمی

بسیاری از ایرادات در تاسیسات ساختمانهای قدیمی به وسیله این سقف پوشانده می شوند. همچنین این سازه از اتلاف انرژی که خیلی در سازه های قدیمی شایع است جلوگیری می کند. البته همه این موارد در مقابل زیبایی که به ساختمان می بخشد و سبک مدرن و زیبایی که ایجاد می کند بسیار ناچیزند.

قیمت نصب سقف کاذب به چه مواردی بستگی دارد؟

عوامل متعددی در هزینه نصب سقف کاذب موثرند. اولین عامل قیمت سقف کاذب است که بر قیمت اجرای نصب کاذب تاثیر دارد. مورد بعدی که تعیین کننده قیمت نصب سقف کاذب است متراژ کار است. همچنین نحوه ی اجرای بتونه کاری، هزینه های جابجایی مصالح و غیره همه بر اجرت نصب سقف کاذب می باشد. هزینه تعمیرات سقف کاذب پس از بررسی محل اعلام می شود.

نصاب سقف کاذب ماهر را از هوم سرویز بخواهید

تمام مواردی که بیان کردیم در صورتی به درستی انجام می شود که نصاب سقف کاذب مهارت لازم در این زمینه را داشته باشد. در واقع از اولین مرحله که انتخاب نوع سقف است تا آخرین مرحله نصب باید با مهارت و تجربه انجام شود. تعمیرات سقف کاذب در صورتی که با مهارت انجام شود از دوباره کاری های بعدی جلوگیری خواهد کرد. در صورتی که مایلید توضیحات لازم در زمینه قیمت سقف کاذب، اجرت نصب سقف کاذب و مدت زمان تحویل در اختیار شما قرار بگیرد به صورت رایگان در هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب سقف کاذب و همچنین ارایه خدمات نصب سقف کاذب ساده نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سقف کاذب ارائه می دهد که شامل کناف کاری ساختمان, اجرای سقف پلی کربنات, رابیتس بندی و رابیتس کاری, سقف آسمان مجازی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب سقف کاذب

نصب سقف کاذب ساده

نصب سقف کاذب pvc

نصب سقف کاذب گچی

اجرای سقف کاذب شیشه‌ای

نصب و اجرای سقف کاذب آلومینیومی

نصب سقف کاذب طرح چوب

نظرات کاربران

profile picture
خانم بیگی

سرساعت اومدن و کارشون کیفیت فوق العاده ای داشت واقعا انسان شریف و خوش اخلاقی بودن.

profile picture
اقا لاریان

عالی بود. ممنون از ایشون. تمیز کار کردن و منصف

profile picture
نازنین حسن زاده

کارشون فوق‌العاده تمیز بود و به قرار اولیه پایبند بودن و واقعا آچار فرانسه هستن و تو اکثر کارا مهارت دارن و مهمتر از همه اخلاق خوبی دارن اقای پورقربان رو به همتون پیشنهاد میکنم

profile picture
شاهین شهیدی

خیلی اقای خوبی بودند خیلی دقیق کارهارو انجام دادند ممنون از مجموعه محترم هوم سرویز من از دیگر سایت های مشابه استفاده کرده بودم اصلا راضی نبودم ولی تجره همکاری با هوم سرویز خیلی عالی بود

شرایط نصب سقف کاذب PVC، گچی، چوبی و اکوستیک

مهمترین نکات در هنگام استفاده از این سرویس، توافق روی متراژ کار، نوع جنس و مصالح مورد استفاده، ضخامت ورق ها، نحوه اجرای بتونه کاری و هزینه های جابجایی مصالح می باشد.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

قیمت سرویس نصب سقف کاذب به صورت متراژی محاسبه می گردد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

reconstruction-decoration
بازسازی و دکوراسیون
قیمت از 1,600,000 الی 5,500,000 تومان
repair-sofa
تعمیر مبل
قیمت از 600,000 الی 7,000,000 تومان
wallpaper
نصب کاغذ دیواری
قیمت از 400,000 الی 2,000,000 تومان
making-wall-closet
ساخت کمد دیواری
قیمت از 50,000 الی 50,000 تومان