نصب سقف کاذب

نصب سقف کاذب

از 1119 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب سقف کاذب در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت اجرای کناف با متریال(متر مربع)

250,000 الی 300,000 تومان

قیمت نصب هر ورق پلی کربنات

500,000 الی 850,000 تومان

قیمت نصب شیروانی(متر مربع)

130,000 الی 180,000 تومان

قیمت نصب آردواز(متر مربع)

130,000 الی 250,000 تومان

قیمت نصب سقف آسمان مجازی(متر مربع)

140,000 الی 220,000 تومان

قیمت نصب تایل 60*60 (متر مربع)

40,000 الی 65,000 تومان

قیمت تعمیرات

توافقی

متوسط قیمت800,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت1,600,000 تومان

آنچه درباره نصب سقف کاذب خواهید خواند

  • نصب سقف کاذب
  • انواع سقف های کاذب
  • اجرای سقف کاذب مناسب برای چه فضاهایی است؟
  • تعمیرات سقف کاذب
  • اجرای سقف کاذب برای خانه های قدیمی
  • قیمت نصب سقف کاذب به چه مواردی بستگی دارد؟
  • نصاب سقف کاذب ماهر را از هوم سرویز بخواهید

نصب سقف کاذب

نصب سقف کاذب به عنوان یک لایه پوشش روی سقف اصلیقرار می گیرد. اجرای سقف کاذب علاوه بر زیبایی موجب پوششتاسیسات و سیم کشی ها می شود. همچنین نصب سقف کاذب pvc امکان نورپردازی های زیبای دکوراتیو را نیزفراهم می کند. این سقف موجب کاهش ارتفاع سقف می شود، به همین منظور برای جلوگیریاز کاهش فضا، در همه قسمتهای منزل یا محل کار اقدام به نصب آن نمی کنند. امروزهطرح های متنوعی از سقف کاذب ارائه شده است که با توجه به سلیقه مشتریان ودکوراسیون مورد نظر انتخاب می شوند. در ادامه به معرفی انواع سقف کاذب، قیمتسقف کاذب و عوامل موثر بر قیمتنصب سقف کاذب می پردازیم.

انواع سقف های کاذب

نصب سقف کاذب باپنل های پیش ساخته گچی

در نصب سقفکاذب پیش ساخته از آلومینیوم استفاده می شود. روش نصب سقف کاذبگچی به ترتیبی است که قطعات گچی در داخل آن قرار می گیرند. این مدلها ازمقاومت بسیار بالایی در زمان زلزله برخوردارند.

سقف کاذبگریلیوم

گریلیوم نوعی سقفکاذب دکوراتیو است که به صورت متحرک و بازشو اجرا می شود. در سقف کاذب گریلیوم ازورقه های آلومینیوم، آهن و آلیاژ آنها استفاده می شود. اجرای سقف کاذبگریلیوم در گروه سقف های کاذب سلولی قرار داده می شود. نمای آن ها بهصورت خانه های مربع و مستطیلی شکل می باشد، که به طور مرتب در کنار هم جایگرفته اند. این سقف ها در بیمارستان ها، نمایشگاه ها، اماکن تجاری، اداری ورستوران ها استفاده می شوند.

سقف کاذب چوبی

یکی از زیباترین سقفها، اجرای سقف کاذب چوبی است. این مدل از یک بخش اصلی که متشکلاز چهار تیغه فولادی است، تشکیل شده است و قسمت های فرعی آن نیز با چوب پوشانیدهمی شود. نصب سقف کاذب چوبی برای پذیرایی، اتاق خواب و آشپزخانه بنابرنوع دکوراسیون فضا اجرا می شود. قیمت سقف کاذب چوبی نسبت به سایر موارد بالاتراست.

نصب سقف کاذب pvc پی وی سی

امروزه، یکی از محبوب‌ترینانواع سقف‌ها در بازار جهانی، سقف پلی وینیل کلراید یا سقف کاذبپی وی سی است. سقف کاذب پی وی سی که اغلب از پلاستیک ساخته می‌شود. بهدلیل مقاومت در برابر رطوبت، از سقف‌ پی وی سی در حمام، سرویس بهداشتی و مکان‌هاییمانند کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها که سقف نیز به شستشوی مداوم دارد، کاربرد دارند. به دلیل تغییر رنگسقف پی وی سی در معرض نور خورشید، از این نوع سقف‌ها در محیط‌های بیرونی معمولااستفاده نمی شود.

نصب سقف کاذب طلقی

سقف کاذب طلقی درمحل هایی مانند سقف کاذب پاسیو و بالکن کاربرد دارد. جهت نصب سقفکاذب حیاط خلوت برای تمیز ماندن جای پارک خودرو از بارش برف و باراناقدام به اجرای سقف طلقی می کنند. قیمت سقف کاذب طلقی نسبتبه سایر موارد مناسب تر است و از ظاهر زیبایی برخوردار است. از مزایای سقفکاذب پلکسی گلس مقاومت بالا و خاصیت شستشوی آن می توان نام برد. همچنیننورگیر حبابی نیز سازه ای مدرن برای استفاده حداکثری از نور روز است. این سازه درپاسیو و سقف کاذب حیاط خلوت اجرا می شود و امکان روشنایی بیشتر رادرطول روز فراهم می کند. ظاهر گنبدی شکل پوشش نورگیر جلوه خاصی به ساختمان می دهد.این نورگیرها در مقایسه با نورگیرهای تخت، شکیل تر هستند.

اجرای سقف کاذب مناسب برای چه فضاهایی است؟

این سقف ها به علتسهولت در نصب و مزایای زیاد در تمامی مکانها قابل اجرا هستند. البته وابستهبه نوع طراحی دکوراسیون و شرایط محیط اقدام به نصب نمونه های متفاوت از آنها میکنند.

سقف کاذب سالنپذیرایی

سقف کاذب سالنپذیرایی بستهبه نوع طراحی و دکوراسیون کلی فضا انتخاب و نصب می شوند. به طور مثال در صورتی کهمیزان نورپردازی و روشنایی اهمیت داشته باشد، اقدام به کناف کاریسالن پذیرایی با میزان نورپردازی زیاد می کنند. در صورتی که آرامش و سبکمتعادل در محیط اهمیت داشته باشد، اقدام به اجرای سقف کاذب چوبی میکنند.

نصب سقف کاذبسرویس بهداشتی و حمام

جهت نصب سقفکاذب دستشویی از انواع سقف های ضد آب استفاده می شود. معمولا ایناقدامات برای کوتاه کردن سقف حمام و سرویس بهداشتی انجام میشود. از مزایای دیگر سقف کاذب حمام می توان به پوشاندن کامل لوله هایتهویه هوا، کاهش هزینه های کاشی کاری، عایق صدا و گرما و جلوگیری از نم زدگی وانتقال رطوبت در حمام و دستشویی نام برد.

نصب سقف کاذبآشپزخانه

یکی از بهترین راههابرای برای زیباتر نشان دادن آشپزخانه، نصب سقف کاذب آشپزخانه میباشد. این سقف علاوه بر زیبایی موجب عایق بندی و پوشش تجهیزات تاسیساتنیز می شود. این سقف ها از مقاومت بالایی برخوردار هستند و در مدت زمان کوتاه نصبمی شوند.

تعمیرات سقف کاذب

در بسیاری ازآپارتمان ها سقف کاذب وجود دارند. ممکن است طی مرور زمان سبک سقف کاذب از نظر شمادمده شده باشد و یا به دلایل مختلف نیاز به تعمیرات سقف کاذب باشد.معمولا در تعمیرات منازل یکی از اقداماتی که توسط صاحبان منازل یا طراحاندکوراسیون پیشنهاد می شود، ایجاد تغییر و تعمیرات سقف کاذب و یا ساخت سقفکاذب جدید و مدرن می باشد. تعویض یا تعمیر سقف کاذب تاثیر شگرفی درزیباسازی منازل و ساختمان ها دارد.

اجرای سقف کاذب برای خانه های قدیمی

بسیاری از ایرادات درتاسیسات ساختمانهای قدیمی به وسیله این سقف پوشانده می شوند. همچنین این سازه ازاتلاف انرژی که خیلی در سازه های قدیمی شایع است جلوگیری می کند. البته همه اینموارد در مقابل زیبایی که به ساختمان می بخشد و سبک مدرن و زیبایی که ایجاد می کندبسیار ناچیزند.

قیمت نصب سقف کاذب به چه مواردی بستگی دارد؟

عوامل متعددیدر هزینه نصب سقف کاذب موثرند. اولین عامل قیمت سقف کاذباست که بر قیمت اجرای نصب کاذب تاثیر دارد. مورد بعدی که تعیینکننده قیمت نصب سقف کاذب است متراژ کار است. همچنین نحوه ی اجرایبتونه کاری، هزینه های جابجایی مصالح و غیره همه بر اجرت نصب سقفکاذب می باشد. هزینه تعمیرات سقف کاذب پس از بررسی محل اعلام می شود.

نصاب سقف کاذب ماهر را از هوم سرویز بخواهید

تمام مواردی که بیانکردیم در صورتی به درستی انجام می شود که نصاب سقف کاذب مهارتلازم در این زمینه را داشته باشد. در واقع از اولین مرحله که انتخاب نوع سقف استتا آخرین مرحله نصب باید با مهارت و تجربه انجام شود. تعمیرات سقف کاذب درصورتی که با مهارت انجام شود از دوباره کاری های بعدی جلوگیری خواهد کرد. در صورتیکه مایلید توضیحات لازم در زمینه قیمت سقف کاذب، اجرت نصب سقف کاذب ومدت زمان تحویل در اختیار شما قرار بگیرد به صورت رایگان در هوم سرویز درخواستخودتان را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب سقف کاذب و همچنین ارایه خدمات نصب سقف کاذب ساده نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سقف کاذب ارائه می دهد که شامل کناف کاری ساختمان, اجرای سقف پلی کربنات, رابیتس بندی و رابیتس کاری, سقف آسمان مجازی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب سقف کاذب

نصب سقف کاذب ساده

نصب سقف کاذب pvc

نصب سقف کاذب گچی

اجرای سقف کاذب شیشه‌ای

نصب و اجرای سقف کاذب آلومینیومی

نصب سقف کاذب طرح چوب

نظرات کاربران

profile picture
شاهین شهیدی

خیلی اقای خوبی بودند خیلی دقیق کارهارو انجام دادند ممنون از مجموعه محترم هوم سرویز من از دیگر سایت های مشابه استفاده کرده بودم اصلا راضی نبودم ولی تجره همکاری با هوم سرویز خیلی عالی بود

profile picture
شاهین وهابی

راضی بودم از نحوه کاریشون و همه چیز خوب بود

profile picture
فاطمه مرجانی

عالی بود هم برخورد هم کاری بینظیر بودن

شرایط نصب سقف کاذب PVC، گچی، چوبی و اکوستیک

مهمترین نکات در هنگام استفاده از این سرویس، توافق روی متراژ کار، نوع جنس و مصالح مورد استفاده، ضخامت ورق ها، نحوه اجرای بتونه کاری و هزینه های جابجایی مصالح می باشد.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

قیمت سرویس نصب سقف کاذب به صورت متراژی محاسبه می گردد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

بازسازی و دکوراسیون
بازسازی و دکوراسیون
در حال بروزرسانی قیمت
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 750,000 الی 3,000,000 تومان
نصب کاغذ دیواری
نصب کاغذ دیواری
قیمت از 800,000 الی 5,500,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 4,500,000 الی 67,000,000 تومان