سقف آسمان مجازی

سقف آسمان مجازی

از 1402 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سقف آسمان مجازی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت اجرای اسمان مجازی با متریال(متر مربع)

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت اجرای آسمان مجازی بدون متریال(متر مربع)

95,000 الی 140,000 تومان

متوسط قیمت6,500,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت12,000,000 تومان

آنچه درباره سقف آسمان مجازی خواهید خواند

  • نصب سقف آسمان مجازی
  • سقف مجازی از چه چیزی ساخته شده است؟
  • مزایای نصب سقف آسمان مجازی چیست؟
  • نحوه نصب آسمان مجازی چگونه است؟
  • نصب آسمان مجازی در چه ساختمان های پیشنهاد می شود؟
  • نصب آسمان مجازی در سقف چه محل هایی بیشتر کاربرد دارد؟
  • قیمت نصب آسمان مجازی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • اجرای آسمان مجازی و سقف کشسان را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب سقف آسمان مجازی

آسمان مجازی نسل جدید و مدرنی از انواع سقفهای کاذب می باشد. این سقف از ورق های پلکسی گلاس تشکیل شده و با استفاده از تکنولوژی چاپ به تایل آسمان مجازی تبدیل می شوند که با در کنار هم قرار گرفتن این تایل ها نقش و طرح های چشم نوازی ایجاد می شود. سقف آسمان مجازی در طرح های متنوعی مانند سقف مجازی آسمان روز، آسمان شب، سقف کهکشانی، جنگل، دریا و اقیانوس و غیره موجود هستند. اجرای آسمان مجازی آشپزخانه در آپارتمان ها و حتی مراکز اداری و تجاری موجب ایجاد حس و حال حضور در طبیعت می شود که در روحیه افراد و البته خاص کردن فضا نقش بسیار موثری دارد. قیمت آسمان مجازی به موارد مختلفی بستگی دارد که در ادامه به معرفی این سقف ها و البته عوامل موثر بر قیمت آسمان مجازی خواهیم پرداخت.

سقف مجازی از چه چیزی ساخته شده است؟

متریال اصلی سقف مجازی از ورقه های پلاکسی گلاس می باشد که متشکل از نوعی ترموپلاستیک و به سقف آشپزخانه پلکسی نیز معروف است. امکان ایجاد انواع طرح و نقوش مختلف بر روی این تایل ها وجود دارد. این تایل ها خاصیت ضد گرد و غبار، آنتی باکتریال و ضد حریق دارند و به راحتی جابجا می شوند. حتی اگر در اثر گذر زمان آلوده شوند، گرد و غبار روی آن به راحتی با یک دستمال نمدار در کمترین زمان از بین خواهد رفت.

مزایای نصب سقف آسمان مجازی چیست؟

نصب و اجرای سقف مجازی سه بعدی به راحتی انجام می شود و قابل تغییر دادن محل نصب هم وجود دارد. به عبارت دیگر در هنگام اسباب کشی می توانید به راحتی تایل ها را جدا کرده و در مکان جدید نصب کنید. همچنین جهت نصب سقف مجازی نیازی به تخریب سقف اصلی نیست. این سقف ها تنوع بالایی دارند و علاوه بر زیبایی خاص، حس آرامش مثال زدنی در افراد ایجاد می کنند. همچنین نور پردازی و گسترش نور زیادی دارند. علاوه بر زیبایی، مقاومت سقف مجازی در مقابل آتش نیز از ویژگی های بسیار شگفت انگیز این محصول است. همچنین قیمت سقف مجازی مقرون به صرفه است و می توان این سقف ها را به صورت ترکیبی با انواع سقف های دیگر مانند سقف کشسان و کناف به کار برد.

نحوه نصب آسمان مجازی چگونه است؟

سقف کاذب آسمان مجازی از سه قسمت اصلی تشکیل شده ایت. اجرای نور، ساخت سازه یا قالب سقف برای قرارگیری تایل ها و در نهایت جاگذاری تایل های سقف مجازی قسمت های مهم در اجرای سقف مجازی هستند.

اجرای نور در سقف مجازی

هر نوع سقف مجازی بدون نورپردازی هیچ زیبایی نخواهند داشت. پس مهمترین قسمت در نصب سقف آسمان مجازی مرحله ایجاد نور آن است. این مرحله به عنوان اولین بخش قبل از نصب تابل ها انجام می شود و انواع لامپ led، fbl و یا لامپ های t5 و t4 در زیر کار اجرا می شوند که الیته این لامپ ها بر اساس طرح انتخاب شده تغییر خواهند کرد.

سازه سقف کاذب آسمان مجازی

قسمت دوم اجرای سازه یا قالب سقف است که پس از نصب لامپ ها ایجاد می شود. این سازه باید در فاصله ای استاندارد با لامپ ها نصب شوند، که البته این فاصله به نوع نورپردازی انجام شده بستگی دارد. انواع مختلفی از سازه های سقف مجازی موجود هستند که بنا بر سلیقه کارفرما انتخاب خواهد شد.

نصب تایل سقف آسمان مجازی

نصب تایل سقف مجازی آخرین مرحله از اجرای سقف است. قرارگیری این تایل ها در کنار هم در واقع تصویر آسمان مجازی را به نمایش می گذارند. تعداد تایل ها به نوع تصویر، میزان مساحت در دسترس و بودجه در نظر گرفته شده بستگی دارد.

نصب آسمان مجازی در چه ساختمان های پیشنهاد می شود؟

علاوه بر اجرای سقف سه بعدی در منازل می توان از این نوع سقف در سایر مراکز عمومی و درمانی نیز بهره برد. در واقع با اجرای سقف مجازی در محیط های عمومی از میزان استرس مراجعه کنندگان کاسته و موجب انتقال حس آرامش به افراد می شود. نصب سقف مجازی در هتل، رستوران ها، بیمارستان ها، درمانگاه ها، ادارات و آسمان مجازی استخر و غیره از جمله مکان هایی هستند که این نوع دکوراسیون می تواند تاثیرات مثبتی در پی داشته باشد.

نصب آسمان مجازی در سقف چه محل هایی بیشتر کاربرد دارد؟

سقف مجازی در داخل خانه ها در قسمت های مختلف کاربرد دارد. آسمان مجازی اتاق خواب، آسمان مجازی پذیرایی، آسمان مجازی سرویس بهداشتی، آسمان مجازی راهرو، آسمان مجازی آشپزخانه از قسمت های در خانه هستند. با نصب سقف مجازی آشپزخانه می توان این قسمت را به نقطه کانونی در دکوراسیون منزل تبدیل نمود. البته در طراحی های مدرن اجرای سقف مجازی پذیرایی و سقف مجازی اتاق خواب نیز جایگاه ویژه ای دارند.

قیمت نصب آسمان مجازی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت آسمان مجازی به موارد متعددی بستگی دارد. مهمترین عامل در تعیین قیمت سقف مجازی ابعاد مورد نظر است. زیرا هر چه مساحت بیشتر باشد به تعداد طلق بیشتر، تعداد سازه های بیشتری و همچنین اجرای نور بیشتری نیاز است. در نتیجه قیمت آسمان مجازی دستشویی در مقایسه با قیمت آسمان مجازی پذیرایی یا قیمت سقف مجازی آشپزخانه کمتر می شود. نوع سازه یا قالب سقف مجازی سه بعدی نیز عامل دیگری است که تغییر دهندی قیمت سقف آسمان مجازی است. استفاده از قالب گچی نسبت به قالب فلزی مقرون به صرفه تر است. همچنین هزینه ساخت آسمان مجازی به نوع طلق مورد استفاده نیز وابستگی شدیدی دارد. انواع طلق pvc یا پلکسی در ساخت این سقف ها استفاده می شود که طلق های پی وی سی شفاقیت بالاتری دارند. به همین علت موجب افزایش قیمت آسمان مجازی اتاق خواب یا قیمت آسمان مجازی سرویس بهداشتی خواهند شد.

مورد نهایی کیفیت چاپ و نوع چاپ طرح مورد نظر است. اگر نیاز به چاپ طرح منتخب بر روی ورق pvc باشد قیمت سقف آسمان مجازی افزایش پیدا می کند و طبعا استفاده از نمونه های آماده هزینه های کمتری در پی دارد.

اجرای آسمان مجازی و سقف کشسان را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به مشاوره و دریافت قیمت از بهترین نصاب سقف مجازی و نصاب سقف کشسان هوم سرویز تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا از نمونه کارهای متخصصین ما و هزینه اجرای انواع سقف مجازی مطلع شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سقف آسمان مجازی و همچنین ارایه خدمات سقف آسمان مجازی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سقف کاذب ارائه می دهد که شامل نصب سقف کاذب ساده , کناف کاری ساختمان, اجرای سقف پلی کربنات, رابیتس بندی و رابیتس کاری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سقف آسمان مجازی

سقف آسمان مجازی

نصب سقف مجازی سه بعدی

نصب سقف مجازی آشپزخانه

نصب آسمان مجازی پذیرایی

نصب سقف آسمان مجازی کشسان در سرویس بهداشتی و راهرو

اجرای آسمان مجازی طرح شب و طبیعت

نظرات کاربران

profile picture
رضا مقصودی

کار به موقع و با کیفیت مورد نظر ما اتجام شد.

profile picture
پیمان تائبی

شخص محترمی بودند و با مهارت بند کشی کردند. در انتها هم نظافت کردند. از هوم سرویز هم تشکر میکنم.

profile picture
صادق توکلی نژاد

واقعا کارشون رو حرفه ای انجام دادن

profile picture
شهروز برزگر

استاد کار با اخلاق و کاردان تبدیل توالت ایرانی به فرنگی را بسیار تمیز انجام دادند با تشکر از هوم سرویز برای معرفی آقای شهاب گل محمدی

شرایط نصب سقف آسمان مجازی آشپزخانه و سقف مجازی سرویس بهداشتی

مهمترین نکات در هنگام استفاده از این سرویس، توافق روی متراژ کار، نوع جنس و مصالح مورد استفاده، ضخامت ورق ها و هزینه های جابجایی مصالح می باشد.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

قیمت سرویس نصب سقف کشسان به صورت متراژی محاسبه می گردد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

wallcovering-installation
نصب دیوارپوش
قیمت از 2,800,000 الی 2,800,000 تومان
wooden-library-shelf
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
قیمت از 14,000,000 الی 14,000,000 تومان
pleated-lace
توری پلیسه ای
قیمت از 500,000 الی 2,400,000 تومان
welding-forging
جوشکاری
قیمت از 400,000 الی 800,000 تومان