banner

اجرای آسمان مجازی

از 1402 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت و نصب سقف کشسان آسمان مجازی در منزل

قیمت ساخت و نصب سقف کشسان آسمان مجازی در منزل

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب سقف آسمان مجازی مات و شفاف

مهمترین نکات در هنگام استفاده از این سرویس، توافق روی متراژ کار، نوع جنس و مصالح مورد استفاده، ضخامت ورق ها و هزینه های جابجایی مصالح می باشد.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

قیمت سرویس نصب سقف کشسان به صورت متراژی محاسبه می گردد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

آسمان مجازی چیست؟

آسمان مجازی نسل جدیدو مدرنی از انواع سقفهای کاذب می باشد. این سقف از ورق های پلکسی گلاس تشکیل شده وبا استفاده از تکنولوژی چاپ به تایل آسمان مجازی تبدیل می شوند که با درکنار هم قرار گرفتن این تایل ها نقش و طرح های چشم نوازی ایجاد می شود. سقفآسمان مجازی در طرح های متنوعی مانند آسمان روز، آسمان شب، سقف کهکشانی،جنگل، دریا و اقیانوس و غیره موجود هستند. نصب آسمان مجازی با هدف فانتزیکردن فضا ایجاد می شود و در واقع حس و حال یک پنجره سقفی رو به یک محیط جذاب را دارد.اجرای آسمان مجازی در آپارتمان ها و حتی مراکز اداری و تجاری موجب ایجاد حسو حال حضور در طبیعت می شود که در روحیه افراد و البته خاص کردن فضا نقش بسیارموثری دارد. قیمت سقف آسمان مجازی به موارد مختلفی بستگی دارد که در ادامهبه معرفی سقف مجازی و البته عوامل موثر بر قیمت آسمان مجازی خواهیم پرداخت.

سقف مجازی از چه چیزی ساخته شده است؟

متریال اصلی آسمانمجازی یا تایل های آسمان مجازی ورقه های پلاکسی گلاس می باشد که متشکل ازنوعی ترموپلاستیک است. امکان ایجاد انواع طرح و نقوش مختلف بر روی تایل های آسمانمجازی وجود دارد. این تایل ها خاصیت ضد گرد و غبار، آنتی باکتریال و ضد حریق دارندو به راحتی جابجا می شوند. حتی اگر در اثر گذر زمان آلوده شوند، گرد و غبار روی آنبه راحتی با یک دستمال نمدار در کمترین زمان از بین خواهد رفت.

مزایای نصب سقف آسمان مجازی چیست؟

نصب و اجرای سقفمجازی به راحتی انجام می شود و قابل تغییر دادن محل نصب هم وجود دارد.  به عبارت دیگر در هنگام اسباب کشی می توانید بهراحتی تایل ها را جدا کرده و در مکان جدید نصب کنید. همچنین جهت نصب سقف آسمانمجازی نیازی به تخریب سقف اصلی نیست. سقف آسمان مجازی تنوع بالایی دارد و علاوه برزیبایی خاص، حس آرامش مثال زدنی در افراد ایجاد می کنند. همچنین نور پردازی وگسترش نور زیادی دارند. علاوه بر زیبایی، مقاومت سقف مجازی در مقابل آتش نیز ازویژگی های بسیار شگفت انگیز این محصول است. همچنین قیمت سقف مجازی مقرون به صرفهاست و می توان این سقف ها را به صورت ترکیبی با انواع سقف های دیگر مانند سقفکشسان و کناف به کار برد.

نحوه نصب آسمان مجازی چگونه است؟

سقف کاذب آسمان مجازی از سه قسمت اصلی تشکیل شده ایت.  اجرای نور، ساخت سازه یا قالب سقف برایقرارگیری تایل ها و در نهایت جاگذاری تایل آسمان مجازی قسمت های مهم در اجرای سقفآسمان مجازی هستند.

اجرای نور در آسمان مجازی

هر نوع سقف کاذب یامجازی بدون نورپردازی هیچ زیبایی نخواهند داشت. پس مهمترین قسمت در نصبسقف آسمان مجازی مرحله ایجاد نور آن است. این مرحله به عنوان اولین بخش قبل ازنصب تابل ها انجام می شود و انواع لامپ led، fbl  و یا لامپ های t5 و t4 درزیر کار اجرا می شوند که الیته این لامپ ها بر اساس طرح انتخاب شده تغییر خواهندکرد.

سازه سقف کاذبآسمان مجازی

قسمت دوم اجرای سازه یاقالب سقف است که پس از نصب لامپ ها ایجاد می شود. این سازه باید در فاصله ایاستاندارد با لامپ ها نصب شوند، که البته این فاصله به نوع نورپردازی انجام شدهبستگی دارد. انواع مختلفی از سازه های سقف آسمان مجازی موجود هستند که بنا برسلیقه  کارفرما انتخاب خواهد شد.

نصب تایل سقفکاذب آسمان مجازی

نصب تایل سقف مجازیآخرین مرحله از اجرای سقف است. قرارگیری این تایل ها در کنار هم در واقع تصویرآسمان مجازی را به نمایش می گذارند. تعداد تایل ها به نوع تصویر، میزان مساحت دردسترس و بودجه در نظر گرفته شده بستگی دارد.  

نصب آسمان مجازی در چه ساختمان های پیشنهاد می شود؟

علاوه بر اجرای سقفسه بعدی یا سقف آسمان مجازی در منازل می توان از این نوع سقف در سایر مراکزعمومی و درمانی نیز بهره برد. در واقع با اجرای سقف مجازی در محیط های عمومی ازمیزان استرس مراجعه کنندگان کاسته و موجب انتقال حس آرامش به افراد می شود. نصبآسمان مجازی در هتل، رستوران ها، بیمارستان ها، درمانگاه ها، ادارات و آسمانمجازی استخر و غیره از جمله مکان هایی هستند که این نوع دکوراسیون می تواندتاثیرات مثبتی در پی داشته باشد.

نصب آسمان مجازی در سقف چه محل هایی بیشتر کاربرد دارد؟

سقف مجازی در داخل خانه ها در قسمت های مختلف کاربرددارد. آسمان مجازی اتاق خواب، آسمان مجازی پذیرایی، آسمان مجازیسرویس بهداشتی، آسمان مجازی راهرو، آسمان مجازی آشپزخانه ازقسمت های پر طرفدار جهت نصب سقف مجازی در خانه هستند. با نصب سقف مجازیآشپزخانه می توان این قسمت را به نقطه کانونی در دکوراسیون منزل تبدیل نمود.همچنین با نصب سقف آسمان مجازی در سرویس بهداشتی و حمام نیز می توان زیبایی بینظیری در این قسمت از منزل ایجاد کرد. البته در طراحی های مدرن اجرای آسمانمجازی پذیرایی و آسمان مجازی اتاق خواب نیز جایگاه ویژه ای دارند.

قیمت نصبآسمان مجازی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه نصب آسمانمجازی به مواردمتعددی بستگی دارد. مهمترین عامل در تعیین قیمت آسمان مجازی ابعاد مورد نظراست. زیرا هر چه مساحت بیشتر باشد به تعداد طلق بیشتر، تعداد سازه های بیشتری وهمچنین اجرای نور بیشتری نیاز است. در نتیجه قیمت آسمان مجازی دستشویی درمقایسه با قیمت آسمان مجازی پذیرایی یا آسمان مجازی آشپزخانه کمترمی شود. نوع سازه یا قالب سقف مجازی نیز عامل دیگری است که تغییر دهندی هزینه اجرایسقف آسمان مجازی است. استفاده از قالب گچی نسبت به قالب فلزی مقرون به صرفه تراست. همچنین هزینه ساخت آسمان مجازی به نوع طلق مورد استفاده نیز وابستگیشدیدی دارد. انواع طلق pvc یا پلکسی در ساخت آسمان مجازی استفاده می شود که طلق های پی وی سیشفاقیت بالاتری دارند. به همین علت موجب افزایش قیمت آسمان مجازی اتاق خوابیا قیمت آسمان مجازی سرویس بهداشتی خواهند شد.

مورد نهایی کیفیت چاپ و نوع چاپ طرح مورد نظر است. اگرنیاز به چاپ طرح منتخب بر روی ورق pvc باشد قیمت سقفآسمان مجازی افزایش پیدا می کند و طبعا استفاده از نمونه های آماده و آسمانمجازی ساده هزینه های کمتری در پی دارد.

اجرای آسمان مجازی و سقف کشسان توسط متخصصین نصبآسمان مجازی هوم سرویز

در صورت نیاز بهمشاوره و دریافت قیمت از بهترین نصاب سقف آسمان مجازی و نصاب سقف کشسانهوم سرویز تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تااز نمونه کارهای متخصصین ما و هزینه اجرای انواع آسمان مجازی مطلع شوید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

نصب و اجرای آسمان مجازی طرح شب و طبیعت
نصب سقف آسمان مجازی طرح سه بعدی
نصب سقف کشسان ساتن و نورگذر
اجرای آسمان مجازی مات و براق
نصب سقف آسمان مجازی کشسان در سرویس بهداشتی، راهرو و آَشپزخانه و پذیرایی منزل

همیاران سرویس اجرای آسمان مجازی

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

نصب دیوارپوش
نصب دیوارپوش
قیمت از 1,000,000 الی 12,000,000 تومان
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
قیمت از 1,000,000 الی 12,000,000 تومان
توری پلیسه ای
توری پلیسه ای
قیمت از 670,000 الی 2,000,000 تومان
جوشکاری
جوشکاری
قیمت از 220,000 الی 400,000 تومان