سقف آسمان مجازی

سقف آسمان مجازی

از 1402 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سقف آسمان مجازی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت اجرای اسمان مجازی با متریال(متر مربع)

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت اجرای آسمان مجازی بدون متریال(متر مربع)

95,000 الی 140,000 تومان

متوسط قیمت6,500,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت12,000,000 تومان

آنچه درباره سقف آسمان مجازی خواهید خواند

  • نصب سقف آسمان مجازی
  • سقف مجازی از چه چیزی ساخته شده است؟
  • مزایای نصب سقف آسمان مجازی چیست؟
  • نحوه نصب آسمان مجازی چگونه است؟
  • نصب آسمان مجازی در چه ساختمان های پیشنهاد می شود؟
  • نصب آسمان مجازی در سقف چه محل هایی بیشتر کاربرد دارد؟
  • قیمت نصب آسمان مجازی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • اجرای آسمان مجازی و سقف کشسان را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب سقف آسمان مجازی

آسمان مجازی نسل جدیدو مدرنی از انواع سقفهای کاذب می باشد. این سقف از ورق های پلکسی گلاستشکیل شده و با استفاده از تکنولوژی چاپ به تایل آسمان مجازی تبدیل میشوند که با در کنار هم قرار گرفتن این تایل ها نقش و طرح های چشم نوازی ایجاد میشود. سقف آسمان مجازی در طرح های متنوعی مانند سقف مجازی آسمانروز، آسمان شب، سقف کهکشانی، جنگل، دریا و اقیانوس و غیره موجودهستند. اجرای آسمان مجازی آشپزخانه در آپارتمان ها و حتی مراکزاداری و تجاری موجب ایجاد حس و حال حضور در طبیعت می شود که در روحیه افراد والبته خاص کردن فضا نقش بسیار موثری دارد. قیمت آسمان مجازی بهموارد مختلفی بستگی دارد که در ادامه به معرفی این سقف ها و البته عوامل موثربر قیمت آسمان مجازی خواهیم پرداخت.

سقف مجازی از چه چیزی ساخته شده است؟

متریال اصلی سقفمجازی از ورقه های پلاکسی گلاس می باشد کهمتشکل از نوعی ترموپلاستیک و به سقف آشپزخانه پلکسی نیز معروف است. امکان ایجادانواع طرح و نقوش مختلف بر روی این تایل ها وجود دارد. این تایل ها خاصیت ضد گرد وغبار، آنتی باکتریال و ضد حریق دارند و به راحتی جابجا می شوند. حتی اگر در اثرگذر زمان آلوده شوند، گرد و غبار روی آن به راحتی با یک دستمال نمدار در کمترینزمان از بین خواهد رفت.

مزایای نصب سقف آسمان مجازی چیست؟

نصب و اجرای سقفمجازی سه بعدی به راحتی انجام می شود و قابل تغییر دادن محل نصب هم وجوددارد. به عبارت دیگر در هنگام اسباب کشی می توانید به راحتی تایل ها را جداکرده و در مکان جدید نصب کنید. همچنین جهت نصب سقف مجازی نیازی به تخریب سقف اصلینیست. این سقف ها تنوع بالایی دارند و علاوه بر زیبایی خاص، حس آرامش مثال زدنی درافراد ایجاد می کنند. همچنین نور پردازی و گسترش نور زیادی دارند. علاوه برزیبایی، مقاومت سقف مجازی در مقابل آتش نیز از ویژگی های بسیار شگفت انگیزاین محصول است. همچنین قیمت سقف مجازی مقرون به صرفه است و می توان این سقفها را به صورت ترکیبی با انواع سقف های دیگر مانند سقف کشسان و کناف به کار برد.

نحوه نصب آسمان مجازی چگونه است؟

سقف کاذب آسمان مجازی از سه قسمت اصلی تشکیل شدهایت. اجرای نور، ساخت سازه یا قالب سقف برای قرارگیری تایل ها و درنهایت جاگذاری تایل های سقف مجازی قسمت های مهم در اجرای سقف مجازی هستند.

اجرای نور در سقفمجازی

هر نوع سقف مجازیبدون نورپردازی هیچ زیبایی نخواهند داشت. پس مهمترین قسمت در نصبسقف آسمان مجازی مرحله ایجاد نور آن است. این مرحله به عنوان اولین بخشقبل از نصب تابل ها انجام می شود و انواع لامپ led، fbl و یا لامپ های t5 و t4 در زیر کار اجرا می شوند که الیته اینلامپ ها بر اساس طرح انتخاب شده تغییر خواهند کرد.

سازه سقف کاذبآسمان مجازی

قسمت دوم اجرای سازهیا قالب سقف است که پس از نصب لامپ ها ایجاد می شود. این سازه باید در فاصله ایاستاندارد با لامپ ها نصب شوند، که البته این فاصله به نوع نورپردازی انجام شدهبستگی دارد. انواع مختلفی از سازه های سقف مجازی موجود هستند که بنا برسلیقه کارفرما انتخاب خواهد شد.

نصب تایل سقف آسمانمجازی

نصب تایل سقف مجازیآخرین مرحله از اجرای سقف است. قرارگیری این تایل ها در کنار هم در واقع تصویرآسمان مجازی را به نمایش می گذارند. تعداد تایل ها به نوع تصویر، میزان مساحت دردسترس و بودجه در نظر گرفته شده بستگی دارد.

نصب آسمان مجازی در چه ساختمان های پیشنهاد می شود؟

علاوه بر اجرای سقفسه بعدی در منازل می توان از این نوع سقف در سایر مراکز عمومی و درمانی نیزبهره برد. در واقع با اجرای سقف مجازی در محیط های عمومی از میزان استرس مراجعهکنندگان کاسته و موجب انتقال حس آرامش به افراد می شود. نصب سقف مجازی در هتل،رستوران ها، بیمارستان ها، درمانگاه ها، ادارات و آسمان مجازی استخر وغیره از جمله مکان هایی هستند که این نوع دکوراسیون می تواند تاثیرات مثبتی در پیداشته باشد.

نصب آسمان مجازی در سقف چه محل هایی بیشتر کاربرد دارد؟

سقف مجازی درداخل خانه ها در قسمت های مختلف کاربرد دارد. آسمان مجازی اتاق خواب، آسمانمجازی پذیرایی، آسمان مجازی سرویس بهداشتی، آسمان مجازیراهرو، آسمان مجازی آشپزخانه از قسمت های در خانه هستند. با نصب سقفمجازی آشپزخانه می توان این قسمت را به نقطه کانونی در دکوراسیون منزلتبدیل نمود. البته در طراحی های مدرن اجرای سقف مجازی پذیرایی و سقفمجازی اتاق خواب نیز جایگاه ویژه ای دارند.

قیمت نصب آسمان مجازی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت آسمان مجازی به موارد متعددی بستگی دارد. مهمترینعامل در تعیین قیمت سقف مجازی ابعاد مورد نظر است. زیرا هر چهمساحت بیشتر باشد به تعداد طلق بیشتر، تعداد سازه های بیشتری و همچنین اجرای نوربیشتری نیاز است. در نتیجه قیمت آسمان مجازی دستشویی در مقایسه با قیمتآسمان مجازی پذیرایی یا قیمت سقف مجازی آشپزخانه کمتر می شود. نوعسازه یا قالب سقف مجازی سه بعدی نیز عامل دیگری است که تغییر دهندی قیمتسقف آسمان مجازی است. استفاده از قالب گچی نسبت به قالب فلزی مقرون به صرفهتر است. همچنین هزینه ساخت آسمان مجازی به نوع طلق مورد استفاده نیزوابستگی شدیدی دارد. انواع طلق pvc یاپلکسی در ساخت این سقف ها استفاده می شود که طلق های پی وی سی شفاقیت بالاتریدارند. به همین علت موجب افزایش قیمت آسمان مجازی اتاق خواب یا قیمتآسمان مجازی سرویس بهداشتی خواهند شد.

مورد نهایی کیفیت چاپو نوع چاپ طرح مورد نظر است. اگر نیاز به چاپ طرح منتخب بر روی ورق pvc باشد قیمت سقف آسمان مجازی افزایش پیدامی کند و طبعا استفاده از نمونه های آماده هزینه های کمتری در پی دارد.

اجرای آسمان مجازی و سقف کشسان را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز بهمشاوره و دریافت قیمت از بهترین نصاب سقف مجازی و نصاب سقفکشسان هوم سرویز تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید تا از نمونه کارهای متخصصین ما و هزینه اجرای انواع سقف مجازی مطلعشوید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سقف آسمان مجازی و همچنین ارایه خدمات سقف آسمان مجازی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سقف کاذب ارائه می دهد که شامل نصب سقف کاذب ساده , کناف کاری ساختمان, اجرای سقف پلی کربنات, رابیتس بندی و رابیتس کاری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سقف آسمان مجازی

سقف آسمان مجازی

نصب سقف مجازی سه بعدی

نصب سقف مجازی آشپزخانه

نصب آسمان مجازی پذیرایی

نصب سقف آسمان مجازی کشسان در سرویس بهداشتی و راهرو

اجرای آسمان مجازی طرح شب و طبیعت

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

شرایط نصب سقف آسمان مجازی آشپزخانه و سقف مجازی سرویس بهداشتی

مهمترین نکات در هنگام استفاده از این سرویس، توافق روی متراژ کار، نوع جنس و مصالح مورد استفاده، ضخامت ورق ها و هزینه های جابجایی مصالح می باشد.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

قیمت سرویس نصب سقف کشسان به صورت متراژی محاسبه می گردد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب دیوارپوش
نصب دیوارپوش
قیمت از 1,000,000 الی 12,000,000 تومان
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
قیمت از 1,000,000 الی 12,000,000 تومان
توری پلیسه ای
توری پلیسه ای
قیمت از 400,000 الی 3,200,000 تومان
جوشکاری
جوشکاری
قیمت از 400,000 الی 800,000 تومان