banner

نصب و اجرای دیوارپوش

از 1334 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب دیوارپوش روی سطوح مختلف

قیمت دیوارپوش سقف پی وی سی(متر مربع)

13,000 الی 18,000 تومان

قیمت دیوارپوش دیوار پی وی سی(متر مربع)

13,000 الی 18,000 تومان

قیمت دیوارپوش دیوار ام دی اف(متر مربع)

17,000 الی 21,000 تومان

قیمت دیوارپوش سقف ام دی اف(متر مربع)

18,000 الی 22,000 تومان

قیمت زیرسازی دیوارپوش(متر مربع)

5,000 الی 8,000 تومان

قیمت نصب پروفیل دیوارپوش(متر طول)

6,000 الی 9,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب دیوار پوش پی وی سی، چوبی، سنگی و فایبرگلاس

مهمترین نکات در هنگام استفاده از این سرویس، توافق روی متراژ کار، نوع جنس و مصالح مورد استفاده، ضخامت ورق ها، نحوه اجرای بتونه کاری و هزینه های جابجایی مصالح می باشد.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

قیمت سرویس نصب دیوارپوش به صورت متراژی محاسبه می گردد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نصب دیوارپوش برای چه فضاهایی پیشنهاد می شود؟

با توجه به اهمیت بیشتر به دکوراسیون داخلی منازل، اداره جات و حتیشرکت ها نمونه های متقاوتی از انواع دیوارپوش ها روی کار آمده اند. دیوارپوشپذیرایی نقش مهمی در زیبایی دکوراسیون داخلی منازل دارد.  به این ترتیب در هنگام بازسازی ساختمان موارد وگزینه های متنوعی تحت عنوان نصب دیوار پوش، پیش روی کارفرما برایانتخاب قرار می گیرند. امروزه می توان دیوارها را با هر ماده، بافت و یا حتی هرطرحی با سایر لوازم موجود در فضا و منطبق با مبلمان آراسته کرد. دیوارپوش مدرن درعین کارایی، زیبایی بیشتری نیز به محیط هدیه می کنند. در ادامه توضیحاتی در ارتباطبا انواع دیوارپوش، طریقه نصب دیوار پوش و همچنین قیمتدیوارپوش و عوامل موثر بر هزینه نصب دیوارپوش ارائه میکنیم.

انواع دیوارپوش های ساختمان

در کل دیوارپوش ها به دو دسته دیوارپوش های داخلی و خارجی تقسیم میشوند. دیوارپوش های خارجی مقاومت خوبی در مقابل عوامل جوی دارند. به طور مثال سنگو ورقه های کامپوزیت دیوارپوش محسوب می شوند. اما دیوارپوش های داخلی ساختمان تنوعبسیار بالاتری دارند و از متریال های مختلفی تشکیل شده اند. این موارد تقریباجوابگوی هر سلیقه ای هستند. البته قیمت دیوارپوش ها و قیمت نصب دیوارپوشها نیز با هم تفاوت بسیاری دارند.

نصب دیوارپوش چوبی یا نصب دیوار پوش ام دی اف

از قدیمی ترین و جذابترین دیوارپوش ها نوع چوبی است. امروزه نصبدیوارپوش ام دی اف در خیلی از موارد جایگزین چوبی شده است، مگر اینکه هدفکارفرما استفاده از چوب طبیعی باشد که در این صورت کار به صورت سفارشی انجام میشود. دیوارپوش ام دی اف تا حدی عایق صدا و حرارت هم هستند. همچنین در اجرایدیوارپوش ام دی اف یا چوبی نیاز به انجام هیچ گونه زیرسازی نیست، اما نگهداریاز چوب کار چندان راحتی نیست و برای استفاده طولانی مدت بهتر است روکش های متناسبو ضد آب روی آن استفاده شود.

نصب دیوارپوش چرمی

نصب دیوارپوش چرمی برای اتاق پذیرایی و محیطهای پر رفت و آمد تر مانند لابی های هتل، مجتمع های تجاری استفاده می شود.دیوارپوش های چرمی نیز عایق خوبی در مقابل صدا و حرارت هستند. اغلب این نوعدیوارپوش ها ظاهر سه بعدی و بسیار شکیلی دارند. 

دیوارپوش سه بعدی

این نوع دیوارپوش تمثیل درستی از دیوارپوش مدرن هستند.این نوع دکوراسیون بسیار منحصر به فرد و زیباست. نصب دیوارپوش سه بعدی بهعلت خاصیت ضد آب و ضد حریق بودن بیشتر از سایر موارد مورد توجه قرار گرفته است.برای هر چه زیباتر شدن این نوع دیوارپوش ها از نورپردازی استفاده می شود.

قبل از اجرای دیوارپوش سه بعدی ابتدا باید زیرسازی لازم انجامشود و سینی زیرکار با استفاده از پیچ و رول پلاک به سطح مورد نظر قرار می گیرد وسیم کشی های مربوط به نورپردازی در این مرحله انجام می شود. سپس پنل اصلی دیوارپوشرا روی سطح زیرکار قرار می گیرد.

دیوارپوش پی وی سی

نصب دیوارپوش PVC به علت تنوع بالا در طرح و رنگ مورداستقبال سازندگان و سایر افراد قرار گرفته است. دیوارپوش  PVCروی کاشی به راحتی انجام می شود.  دیوارپوش پی وی سیبسیار با دوام است و در مقابل نفوذ آب مقاومت بسیار بالایی دارد. از این رو برای اجرا در سرویس بهداشتی مناسب هستند و به راحتیمی توانید اقدام به نصب دیوار پوش پی وی سی روی سرامیک و کاشی کنید و ازظاهر دلپذیر آن لذت ببرید. از مزایای دیگر اجرای دیوارپوش PVC طول عمر بالای این متریال است. از این رو دراستفاده طولانی مدت دچار هیچ گونه ایرادی نمی شوند. دیوارپوش پی وی سی نیازبه زیرسازی دارد و باید سطح صاف و همواری ایجاد نمود. البته دیوارپوش پی وی سیبرای دیوارهای دارای انحنا نیز مناسب است.

نصب دیوارپوش فایبرگلاس یا پلیمری

دیوارپوش پلیمری یکی از جدیدترین انواع دیورکوب ها است کهطرفداران زیادی پیدا کرده است. دیوارپوش فایبرگلاس نوعی متریال طبیعی به حساب میآیند که از مواد غیر سمی تشکیل شده است. دیوارپوش فایبرگلاس به شکلپارچه ای پر از تار و پود می باشد که مقاومت و استحکام نسبتا بالایی دارند. ایننوع دیوارپوش غیر قابل اشتعال می باشند. اجرای دیوارپوش فایبرگلاس نسبت بهسایر روشها به صرفه تر است و دارای طول عمر و استحکام بسیار بالایی هستند.

اگر دیواری دارای قناسی بدی باشد با استفاده از دیوارپوش پلیمری میتوان به راحتی ایرادات دیوار را از بین برد. از این نوع دیوارپوش سه بعدی در پشت تلویزیون و یا یک قسمت خاص از فضایداخلی ساختمان استفاده می شود.

دیوارپوش فایبرگلاس نیازی به زیرسازی ندارد و به راحتی تمامناهمواری ها را می پوشاند. همچنین نصب دیوارپوش فایبرگلاس در محیط های مرطوب نیزممانعتی ندارد زیرا امکان رشد قارچ و کپک در الیاف آنها وجود ندارد.

نصب دیوارپوش سنگی در منزل

این متریال دیوار پشت ال سی دی و یا دیوار شومینه بهترین انتخاب است.برای نصب دیوارپوش پذیرایی از سنگ های طبیعی و یا مصنوعی نیز استفادهمی شود. سنگ ها از مقاوم ترین مصالح ساختمانی هستند و در برابر خراشیدگی و ضربهتحمل بالایی دارند. سنگ های طبیعی بسیار زیباتر هستند و البته قیمت بالاتری همدارند. به همین علت معمولا همه دیوارها با سنگ پوشیده نمی شود و اغلب بزرگتریندیوار اتاق پذیرایی برای این کار در نظر گرفته می شود. چنانچه دیوارپوش سنگیدر دیوار شومینه قرار بگیرد، جلوه بسیار زیبایی پیدا می کند. استفاده از سنگ ها درفضای داخلی یکی از ابتکارات بسیار دوست داشتنی است.

نصب دیوارپوش گچی

پنل گچی یا دیوارپوش گچی از مخلوط گچ و آب ساخته می شوند. دانه های گچبه کاررفته در آن ریزتر از گچ های ساختمانی می باشد. این پانل ها به شکل مکعبمستطیل و دارای سطح صاف و یا سطوح طرح دار سه بعدی هستند که به راحتی در کناریکدیگر قرار می گیرند. اجرای دیوارپوش گچی کار چندان سختی نیست زیرا همگیدارای پایه ای گچی هستند و روی دیوار قرار می گیرند.

دیوارپوش گچی روی تمامی سطوح دیگر امکان پذیر است و می تواند هر گونهسطح ناهمواری را بپوشاند. اجرای دیوار پوش روی سیمان نیز از این قضیهمستثنی نیست و به راحتی انجام می شود. تنها نصاب دیوارپوش بایدمهارت لازم در این زمینه را دارا باشد. تنها عیب این نوع دیوار پوش ها وزن نسبتابالای آنهاست و بار اضافی به دیوارها وارد می کنند.

نصب دیوار پوش فومی

دیوار پوش فومی که اغلب به صورت دیوارپوش پشت چسب دار موجود هستند یکگزینه اقتصادی است. در واقع برای کسانی که هزینه نصب دیوارپوش و قیمتدیوار پوش برایشان اهمیت دارد می توانند از این متریال استفاده کنند. مراحلاجرای دیوارپوش فومی بسیار سریع انجام می شود.

هزینه نصب دیوارپوش به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب دیوارپوش به موارد مختلفی بستگی دارد. اولین ومهمترین مورد، انتخاب نوع دیوارپوش است. قیمت دیوارپوش ها با هم تفاوتبسیاری دارند. مورد بعدی نحوه اجرای دیوار پوش است. اگر دیوارپوش چسبی باشد هزینهنصب دیوارپوش مبلغ چندانی نمی شود. اما اگر نیاز به زیرسازی باشد قطعا دستمزدنصب دیوارپوش نیز بالاتر می شود. متراژ کار نیز عامل مهم بعدی درتخمین قیمت نصب دیوارپوش است هر چه مساحت بیشتر باشد قیمت اجرایدیوارپوش نیز طبیعتا بالا می رود.

نصب دیوارکوب یا دیوارپوش ها روی سطوح مختلف

اگر قصد نصب دیوارکوب یا دیوارپوش را دارید همواره ممکن استسوال هایی در ارتباط با سطح کنونی دیوار خود داشته باشید. سوال هایی از قبیل اینکهآیا دیوارپوش روی کاشی امکان پذیر است؟ یا اینکه نصب دیوار پوش رویدیوار سیمانی نیاز به زیرسازی دارد یا خیر؟

جهت مشاوره و اطلاع دقیق از شرایط خرید و نصب دیوارپوش می توانید بهصورت رایگان با متخصصین ما مشورت کنید. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویزمی توانید از نزدیک ترین نصاب دیوارپوش قیمت بگیرید و در کوتاهترین زمان بهاهداف خود برسید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

نصب انواع دیوار پوش پی وی سی و پلاستیکی
نصب دیوارپوش سنگی، چوبی و ام دی اف
نصب دیوار پوش چسبی و فومی
نصب دیوار پوش سه بعدی 3D
نصب دیوار پوش در سرویس بهداشتی و حمام
نصب و اجرای دیوار پوش روی دیوار گچی، سیمانی، رنگ پلاستیک و روغن

همیاران سرویس نصب و اجرای دیوارپوش

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

رابیتس کاری و رابیتس بندی
رابیتس کاری و رابیتس بندی
قیمت از 150,000 الی 2,300,000 تومان
نصب لمینت
نصب لمینت
قیمت از 150,000 الی 2,300,000 تومان
نصب شیشه دوجداره
نصب شیشه دوجداره
قیمت از 150,000 الی 2,300,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 11,500,000 الی 40,000,000 تومان