نصب دیوارپوش

نصب دیوارپوش

از 1334 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب دیوارپوش در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت دیوارپوش سقف پی وی سی(متر مربع)

15,000 الی 22,000 تومان

قیمت دیوارپوش دیوار پی وی سی(متر مربع)

15,000 الی 20,000 تومان

قیمت دیوارپوش دیوار ام دی اف(متر مربع)

19,000 الی 25,000 تومان

قیمت دیوارپوش سقف ام دی اف(متر مربع)

20,000 الی 28,000 تومان

قیمت زیرسازی دیوارپوش(متر مربع)

7,000 الی 11,000 تومان

قیمت نصب پروفیل دیوارپوش(متر طول)

8,000 الی 11,000 تومان

متوسط قیمت1,225,000 تومانکمینه قیمت150,000 تومانبیشینه قیمت2,300,000 تومان

آنچه درباره نصب دیوارپوش خواهید خواند

  • نصب دیوار پوش برای چه فضاهایی پیشنهاد می شود؟
  • انواع دیوارپوش های ساختمان
  • قیمت نصبدیوارپوش به چه مواردی بستگی دارد؟
  • نصب انواع دیوار پوش را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب دیوار پوش برای چه فضاهایی پیشنهاد می شود؟

با توجه به اهمیتبیشتر به دکوراسیون داخلی منازل، اداره جات و حتی شرکت ها نمونه های متقاوتی ازانواع دیوارپوش ها روی کار آمده اند. دیوارپوش پذیرایی نقش مهمیدر زیبایی دکوراسیون داخلی منازل دارد. به این ترتیب در هنگام بازسازیساختمان موارد و گزینه های متنوعی تحت عنوان نصب دیوار پوش، پیشروی کارفرما برای انتخاب قرار می گیرند. امروزه می توان دیوارها را با هر ماده،بافت و یا حتی هر طرحی با سایر لوازم موجود در فضا و منطبق با مبلمان آراستهکرد. دیوارپوش مدرن در عین کارایی، زیبایی بیشتری نیز به محیطهدیه می کنند. در ادامه توضیحاتی در ارتباط با انواع دیوارپوش، طریقه نصبدیوار پوش و همچنین قیمت دیوارپوش و عوامل موثربر اجرت نصب دیوارپوش ارائه می کنیم.

انواع دیوارپوش های ساختمان

در کل دیوارپوش ها بهدو دسته دیوارپوش های داخلی و خارجی تقسیم می شوند. دیوارپوش های خارجی مقاومتخوبی در مقابل عوامل جوی دارند. به طور مثال سنگ و ورقه های کامپوزیت دیوارپوشمحسوب می شوند. اما دیوارپوش های داخلی ساختمان تنوع بسیار بالاتری دارند و ازمتریال های مختلفی تشکیل شده اند. این موارد تقریبا جوابگوی هر سلیقه ای هستند.البته قیمت دیوارپوش ها و قیمت نصب دیوارپوش ها نیز باهم تفاوت بسیاری دارند.

نصب دیوارپوشچوبی یا نصب دیوار پوش ام دی اف

از قدیمی ترین وجذابترین دیوارپوش ها نوع چوبی است. امروزه نصب دیوارپوش ام دی اف درخیلی از موارد جایگزین چوبی شده است، مگر اینکه هدف کارفرما استفاده از چوب طبیعیباشد که در این صورت کار به صورت سفارشی انجام می شود. دیوارپوش ام دی اف تاحدی عایق صدا و حرارت هم هستند. همچنین در اجرای دیوارپوش ام دی اف یاچوبی نیاز به انجام هیچ گونه زیرسازی نیست، اما نگهداری از چوب کار چندان راحتینیست و برای استفاده طولانی مدت بهتر است روکش های متناسب و ضد آب روی آن استفادهشود.

نصب دیوارپوشچرمی

نصب دیوارپوشچرمی برای اتاق پذیرایی و محیط های پر رفت و آمد تر مانند لابی های هتل،مجتمع های تجاری استفاده می شود. دیوارپوش های چرمی نیز عایق خوبی در مقابل صدا وحرارت هستند. اغلب این نوع دیوارپوش ها ظاهر سه بعدی و بسیار شکیلی دارند.

نصب دیوارپوش سهبعدی

این نوع دیوارپوشتمثیل درستی از دیوارپوش مدرن هستند. این نوع دکوراسیون بسیار منحصر بهفرد و زیباست. نصب دیوارپوش سه بعدی به علت خاصیت ضد آب و ضد حریق بودنبیشتر از سایر موارد مورد توجه قرار گرفته است. برای هر چه زیباتر شدن این نوعدیوارپوش ها از نورپردازی استفاده می شود.

قبل از اجرایدیوارپوش سه بعدی ابتدا باید زیرسازی لازم انجام شود و سینی زیرکار بااستفاده از پیچ و رول پلاک به سطح مورد نظر قرار می گیرد و سیم کشی های مربوط بهنورپردازی در این مرحله انجام می شود. سپس پنل اصلی دیوارپوش را روی سطح زیرکارقرار می گیرد.

دیوارپوش پی ویسی

نصب دیوارپوش PVC به علت تنوع بالا در طرح و رنگ مورداستقبال سازندگان و سایر افراد قرار گرفته است. دیوارپوش pvc روی کاشی به راحتی انجام می شود. دیوارپوش پی وی سیبسیار با دوام است و در مقابل نفوذ آب مقاومت بسیار بالایی دارد. از این رو برایاجرا در سرویس بهداشتی مناسب هستند و به راحتی می توانید اقدام به نصب دیوارپوش پی وی سی روی سرامیک و کاشی کنید و از ظاهر دلپذیر آن لذت ببرید. ازمزایای دیگر اجرای دیوارپوش PVC طولعمر بالای این متریال است. از این رو در استفاده طولانی مدت دچار هیچ گونه ایرادینمی شوند. دیوارپوش پی وی سی نیاز به زیرسازی دارد و باید سطح صاف و همواریایجاد نمود. البته دیوارپوش پی وی سی برای دیوارهای دارای انحنا نیزمناسب است.

نصب دیوارپوشفایبرگلاس یا پلیمری

دیوارپوشپلیمری یکی از جدیدترین انواع دیورکوب ها است که طرفداران زیادی پیدا کردهاست. دیوارپوش فایبرگلاس نوعی متریال طبیعی به حساب می آیند که از مواد غیر سمیتشکیل شده است. دیوارپوش فایبرگلاس به شکل پارچه ای پر از تار و پود میباشد که مقاومت و استحکام نسبتا بالایی دارند. این نوع دیوارپوش غیر قابل اشتعالمی باشند. اجرای دیوارپوش فایبرگلاس نسبت به سایر روشها به صرفه تر استو دارای طول عمر و استحکام بسیار بالایی هستند.

اگر دیواری دارایقناسی بدی باشد با استفاده از نصب دیوارپوش پلیمری می توان به راحتی ایرادات دیوار را از بینبرد. از این نوع دیوارپوش سه بعدی در پشت تلویزیون و یا یک قسمت خاص از فضای داخلیساختمان استفاده می شود.

دیوارپوش فایبرگلاس نیازی به زیرسازی ندارد و به راحتیتمام ناهمواری ها را می پوشاند. همچنین نصب دیوارپوش فایبرگلاس در محیط های مرطوبنیز ممانعتی ندارد زیرا امکان رشد قارچ و کپک در الیاف آنها وجود ندارد.

نصب دیوارپوشسنگی در منزل

این متریال دیوار پشتال سی دی و یا دیوار شومینه بهترین انتخاب است. برای نصب دیوارپوش پذیرایی ازسنگ های طبیعی و یا مصنوعی نیز استفاده می شود. سنگ ها از مقاوم ترین مصالحساختمانی هستند و در برابر خراشیدگی و ضربه تحمل بالایی دارند. سنگ های طبیعیبسیار زیباتر هستند و البته قیمت بالاتری هم دارند. به همین علت معمولا همهدیوارها با سنگ پوشیده نمی شود و اغلب بزرگترین دیوار اتاق پذیرایی برای این کاردر نظر گرفته می شود. چنانچه دیوارپوش سنگی در دیوار شومینه قراربگیرد، جلوه بسیار زیبایی پیدا می کند. استفاده از سنگ ها در فضای داخلی یکی ازابتکارات بسیار دوست داشتنی است.

نصب دیوارپوشگچی

پنل گچی یا دیوارپوشگچی از مخلوط گچ و آب ساخته می شوند. دانه های گچ به کاررفته در آن ریزتر ازگچ های ساختمانی می باشد. این پانل ها به شکل مکعب مستطیل و دارای سطح صاف و یاسطوح طرح دار سه بعدی هستند که به راحتی در کنار یکدیگر قرار می گیرند. اجرایدیوارپوش گچی کار چندان سختی نیست زیرا همگی دارای پایه ای گچی هستند وروی دیوار قرار می گیرند.

دیوارپوش گچی رویتمامی سطوح دیگر امکان پذیر است و می تواند هر گونه سطح ناهمواری رابپوشاند. اجرای دیوار پوش روی سیمان نیز از این قضیه مستثنی نیست و بهراحتی انجام می شود. تنها نصاب دیوارپوش باید مهارت لازم در این زمینهرا دارا باشد. تنها عیب این نوع دیوار پوش ها وزن نسبتا بالای آنهاست و بار اضافیبه دیوارها وارد می کنند.

نصب دیوار پوشفومی

دیوار پوش فومی کهاغلب به صورت دیوارپوش پشت چسب دار موجود هستند یک گزینه اقتصادی است. در واقعبرای کسانی که هزینه نصب دیوارپوش و قیمت دیوار پوش برایشاناهمیت دارد می توانند از این متریال استفاده کنند. مراحل اجرای دیوارپوش فومیبسیار سریع انجام می شود.

قیمت نصبدیوارپوش به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب دیوارپوش به موارد مختلفی بستگی دارد. اولین ومهمترین مورد، انتخاب نوع دیوارپوش است. قیمت دیوارپوش ها با هم تفاوتبسیاری دارند. مورد بعدی نحوه اجرای دیوار پوش است. اگر دیوارپوش چسبی باشد هزینهنصب دیوارپوش مبلغ چندانی نمی شود. اما اگر نیاز به زیرسازی باشدقطعا دستمزد نصب دیوارپوش نیز بالاتر می شود. متراژ کار نیز عاملمهم بعدی در تخمین قیمت نصب دیوارپوش و دستمزد نصاب دیوار پوش استهر چه مساحت بیشتر باشد قیمت اجرای دیوارپوش نیز طبیعتا بالا می رود.

نصب انواع دیوار پوش را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر قصدنصب دیوارکوب یا دیوارپوش را دارید همواره ممکن است سوال هایی در ارتباطبا سطح کنونی دیوار خود داشته باشید. سوال هایی از قبیل اینکه آیا نصب دیوارپوشروی کاشی امکان پذیر است؟ یا اینکه نصب دیوار پوش روی دیوارسیمانی نیاز به زیرسازی دارد یا خیر؟

جهت مشاوره و اطلاعدقیق از شرایط خرید و نصب دیوارپوش می توانید به صورت رایگان با متخصصین ما مشورتکنید. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز می توانید از نزدیکترین نصاب دیوارپوش قیمت بگیرید و در کوتاهترین زمان به اهداف خودبرسید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب دیوارپوش و همچنین ارایه خدمات نصب دیوار پوش پی وی سی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب پوستر کاغذ دیواری, بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی, بازسازی آشپزخانه قدیمی, طراحی دکوراسیون داخلی, طراحی دکوراسیون مغازه, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, ساخت آبنما در حیاط منزل, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان, غرفه سازی نمایشگاه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب دیوارپوش

نصب دیوار پوش پی وی سی

نصب دیوارپوش چوبی و ام دی اف

نصب دیوار پوش فومی

نصب دیوار پوش سه بعدی 3D

نصاب دیوار پوش جهت نصب دیوار پوش در سرویس بهداشتی و حمام

اجرای دیوار پوش روی دیوار گچی، سیمانی، رنگ پلاستیک و روغن

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

شرایط نصب دیوار پوش پی وی سی (pvc) ، چوبی، سنگی و فایبرگلاس

مهمترین نکات در هنگام استفاده از این سرویس، توافق روی متراژ کار، نوع جنس و مصالح مورد استفاده، ضخامت ورق ها، نحوه اجرای بتونه کاری و هزینه های جابجایی مصالح می باشد.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

قیمت سرویس نصب دیوارپوش به صورت متراژی محاسبه می گردد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

رابیتس کاری و رابیتس بندی
رابیتس کاری و رابیتس بندی
قیمت از 150,000 الی 2,300,000 تومان
نصب لمینت
نصب لمینت
قیمت از 1,900,000 الی 2,300,000 تومان
نصب شیشه دوجداره
نصب شیشه دوجداره
قیمت از 350,000 الی 2,200,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 4,500,000 الی 67,000,000 تومان