رابیتس کاری
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
رابیتس کاری و رابیتس بندی

رابیتس کاری

از 1401 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رابیتس کاری در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت رابیتس کاری

توافقی

متوسط قیمت4,300,000 تومانکمینه قیمت600,000 تومانبیشینه قیمت8,000,000 تومان

آنچه درباره رابیتس کاری خواهید خواند

  • رابیتس کاری یا راویز سقف چیست؟
  • مراحل راویز سقف
  • کاربردهای رابیتس بندی کدامند؟
  • راویزکاری سقف در چه محل هایی به کار برده می شود؟
  • قیمت رابیتس کاری ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟
  • رابیتس بندی و راویز سقف پذیرایی و آشپزخانه را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

رابیتس کاری یا راویز سقف چیست؟

خدمات رابیتس کاری و رابیتسبندی یا در اصطلاح عامیانه راویز کاری از شبکه های فلزی تشکیل شده است که بهنوعی پایه بسیاری از گچ کاری ها و گچبری سقف می باشند. راویز سقف و رابیتسبندی ساختمان در زبان عامیانه به الفاظ گوناگونی خوانده می شوند. مواردیمانند راویز بندی ساختمان، رابیت و یا حتی راویس مواردیهستند که همه بر یک موضوع که همان رابیتس بندی است، دلالت دارند.

رابیتس کاری و رابیتسبندی روشتقریبا نوینی برای تزئین سقف و دیوار ساختمان است. علاوه بر راویز سقفو رابیتس کاری سقف ساده، این ورقه های فلزی برای رابیتس کاری ستون،رابیتس دیوار، رابیتس سقف آشپزخانه (راویز اپن آشپزخانه)و آرک آشپزخانه، رابیتس سقف اتاق خواب و رابیتس سقف پذیرایی نیزبه کار برده می شوند. رابیتس یا راویز سقف ورق ساده فلزی می باشند کهدارای چشمه هایی در اندازه های متفاوت هستند. تنها عامل تغییر دهنده ی قیمترابیتس یا قیمت راویز در اندازه چشمه یا شبکه های آنهااست. در ادامه به معرفی انواع کاربرد رابیتس کاری و عوامل موثر بر قیمت راویزکاریسقف و دیوار خواهیم پرداخت.

مراحل راویز سقف

برای راویزکاری سقف ابتدا باید زیرکاری هایی صورت بگیرد تا آماده نصب رابیتس نما وسقف بشود.

نصب میل گردآویز برای راویز سقف

در مرحله اولدر راویز سقف، میلگردهایی باید به عنوان پایه نگهدارنده ورق هایرابیتس نصب شوند. این میله گردها به دو صورت دفنی و جوشی اجرا می شوند. در مواردیاین پایه ها تعبیه شده اند و اگر اینطور نباشد باید مجددا به تیر آهن یک میله گردآویز جوش داده شود. پس از اجرای پایه، نوبت به رابیتس کاری می رسد.

راویز کاری سقف

در این مرحله، توریرابیتس روی میل گرد قرار می گیرد. برای محکم کاری از دو روش جوشکاری واستفاده از سیم رابیتس بندی استفاده می شود. این مورد انتخاب بهتری است وموجب می شود که استحکام کار بیشتر حفظ شود. در این مرحله مهارت رابیتسبند بسیار شرط است که بتواند دقیقا ساختاری تراز ایجاد کند و این توری درتراز کامل با سقف اصلی قرار بگیرد. زیرا اگر اجرای راویز درست انجام نشود، هیچراهکاری در مرحله بعد نمی توان انجام داد و کار زیبایی چندانی پیدا نمی کند.

گچکاریرابیتس

مرحله آخر رابیتسکاری سقف آشپزخانه یا پذیرایی، اجرای گچ است. در این مرحله باید توری یاراویز با استفاده از گچ پر شود تا سازه مورد نظر شکل بگیرد.

کاربردهای رابیتس بندی کدامند؟

کاربردهای راویزکاری سقف به طور کل در صنعت ساختمان سازی به منظور ایجاد بستری برای زیبایی،پوشاندن تاسیسات برقی و اجرای نورپردازی می باشد. نصب رابیتس کاربردهایمتفاوتی دارد که در ادامه به محبوب ترین آنها می پردازیم.

رابیتس نما

از مهمترین مزایایاجرای رابیتس در نما، ایجاد یک نمای یکدست است. این روش موجب پیوستگی در دیوارمورد نظر نیز می شود. برای اجرای نما، یک زیرسازی مطمئن نیاز است. به همین علتبرای زیرسازی نما برای اجرای هر متریالی از راویز نما استفاده میشود.

رابیتس بندیدیوار

رابیتس دیوار مانعاز ایجاد شکاف و ترک روی دیوار می شود و موجب می شود که بخش های مختلف دیوار بهیکدیگر متصل شوند. برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون، رابیتس کاری دیوار برایاجرای دیوار کاذب و همچنین اجرای نور در دیوار انتخاب بسیار مدرن و جذابی است.

رابیتس بندی سقفکاذب

همانطور که پیش تر هماشاراتی در این زمینه داشتیم برای اجرای سقف گچی نیاز به راویزکاریاست. راویز سقف همان بستر مورد نیاز برای ایجاد سقف مورد نظر است. که باتوجه به نوع سقف، نوع طرح کارفرما و همچنین سنگینی سازه مورد نظر باید توسط رابیتسبند با مهارت اجرا شود.

راویزکاری سقف در چه محل هایی به کار برده می شود؟

راویز آشپزخانه، رابیتس کاری سقف آشپزخانه، راویزسقف شیروانی، رابیتس بندی سقف پذیرایی، رابیتس بندی اتاقخواب و رابیتس اپن آشپزخانه از جمله محل های پر درخواست ومحبوب برای اجرای راویز هستند. این موارد با اهداف متفاوت مانند پوشاندن ترک،پنهان سازی تاسیسات و اجرای نور مخفی طراحی و اجرا می شوند.

قیمت رابیتس کاری ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه رابیتس کاری و قیمتراویز سقف به موارد مختلفی بستگی دارد. مورد اول متراژ و مساحت مورد نظر است.بر اساس نوع طراحی و اندازه فضا زمان اجرای انجام کار تغییر می کند و قیمت رابیتسبندی نیز تغییر می کند. به طور مثال قطعا زمان مورد نیاز برای رابیتس کاری سقفساده، با رابیتس کاری ستون، رابیتس کاری سقف آشپزخانه یا رابیتسکاری سقف پذیرایی یکسان نخواهد بود.

هزینه های جانبیمانند نصب میلگرد در صورت نیاز و جوشکاری در قیمت راویز سقف تاثیردارد. همچنین متراژ پروژه و نوع طرح مورد نظر نیز بر قیمت راویزکاری تاثیرگذاراست. قیمت هر متر مربع راویز کاری از جمله مواردی است که معمولاافرادی که در پی اجرای رابیتس هستند، مد نظرشان است. البته موارد این چنینی کاملابر قیمت روز متریال مورد استفاده در نصب رابیتس مانند میلگرد و ورق های فولادیبستگی دارد در کنار این موارد اجرت راویزکار نیز به صورت متری اعلام میشود. هر متر مربع رابیتس کاری بر اساس متریال مورد استفاده و مهارت آرماتوربندمتفاوت است. مهارت نصاب در هنگام راویز کاری بسیار اهمیت دارد. و افراد با مهارتبیشتر اغلب دستمزد بیشتری را به عنوان هزینه راویز کاری دریافت خواهند نمود.

رابیتس بندی و راویز سقف پذیرایی و آشپزخانه را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

ظرافت و دقت نصابرابیتس یا رابیتس کار در انتهای پروژه به راحتی نشان داده می شود.هر گونه سهل انگاری و بی دقتی می تواند نتایج بدی به دنبال داسته باشد. به همینعلت در این دسته از خدمات مهارت فرد متخصص تنها عامل مهم است و بقیه موارد دردرجات پایین تر قرار می گیرند. جهت مشاوره و آشنایی با برترین متخصصین در اینزمینه تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید و ازقیمت دقیق رابیتس کاری مطلع شوید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رابیتس کاری و همچنین ارایه خدمات رابیتس بندی و رابیتس کاری نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سقف کاذب ارائه می دهد که شامل نصب سقف کاذب ساده , کناف کاری ساختمان, اجرای سقف پلی کربنات, سقف آسمان مجازی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس رابیتس کاری

رابیتس بندی و رابیتس کاری

راویز سقف آشپزخانه و راویز اپن آشپزخانه

رابیتس سقف پذیرایی و اتاق خواب

راویز کاری سقف شیروانی

رابیتس کاری ستون و دیوار

رابیتس بندی نما جهت اجرای انواع نور مخفی و ....

رابیتس کاری جهت زیرسازی و اجرای انواع سطوح گچی

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

شرایط راویز سقف پذیرایی و آشپزخانه و راویز کاری دیوار

مهمترین نکات در هنگام استفاده از این سرویس، توافق روی متراژ کار، نوع جنس و مصالح مورد استفاده، ضخامت ورق ها، نحوه اجرای بتونه کاری و هزینه های جابجایی مصالح می باشد.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

قیمت سرویس رابیتس کاری به صورت متراژی محاسبه می گردد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعویض پارچه مبل
تعویض پارچه مبل
قیمت از 3,500,000 الی 3,500,000 تومان
ساب و لاک پارکت
ساب و لاک پارکت
قیمت از 12,300,000 الی 104,000,000 تومان
ساخت کابینت آشپزخانه
ساخت کابینت آشپزخانه
قیمت از 600,000 الی 8,000,000 تومان
تعمیر درب چوبی
تعمیر درب چوبی
قیمت از 500,000 الی 1,500,000 تومان