banner
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
رابیتس کاری و رابیتس بندی

رابیتس بندی سقف و دیوار

از 1401 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رابیتس کاری سقف و دیوار ساختمان

قیمت رابیتس کاری سقف و دیوار ساختمان

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط راویز بندی سقف و دیوار ساختمان

مهمترین نکات در هنگام استفاده از این سرویس، توافق روی متراژ کار، نوع جنس و مصالح مورد استفاده، ضخامت ورق ها، نحوه اجرای بتونه کاری و هزینه های جابجایی مصالح می باشد.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

قیمت سرویس رابیتس کاری به صورت متراژی محاسبه می گردد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

رابیتس کاری یا راویز سقف چیست؟

رابیتس بندی از شبکه های فلزی تشکیل شده است که به نوعی پایه بسیاری از گچکاری ها و گچبری سقف می باشند. راویز سقف و رابیتسبندی ساختمان در زبان عامیانه به الفاظ گوناگونی خوانده می شوند. مواردیمانند راویز بندی ساختمان، رابیت و یاحتی راویس مواردی هستند که همه بر یک موضوع که همان رابیتس است،دلالت دارند.

رابیتس کاری روش تقریبا نوینی برای تزئین سقف و دیوار ساختمان است. علاوه برراویز سقف ، این ورقه های فلزی برای رابیتس دیوار، رابیتس اپنآشپزخانه (راویز اپن آشپزخانه) و آرک آشپزخانه، رابیتس سقف اتاق خواب،آشپزخانه و رابیتس سقف پذیرایی  نیز به کار برده میشوند. رابیتس یا راویز سقف ورق ساده فلزی می باشند که دارای چشمه هایی دراندازه های متفاوت هستند. تنها عامل تغییر دهنده ی قیمت رابیتس یا قیمتراویز در اندازه چشمه یا شبکه های آنها است. بیشترین کاربرد آن به عنوان راویزکاریسقف و دیوار است. در ادامه به معرفی انواع کاربرد راویز دیوار و سقف وعوامل موثر بر قیمت راویزکاری سقف و دیوار خواهیم پرداخت.

مراحل راویز سقف

برای راویز کاری سقف ابتدا باید زیرکاری هایی صورتبگیرد تا آماده نصب رابیتس نما و سقف بشود.

نصب میل گرد آویز برای راویز سقف

در مرحله اول در راویز سقف، میلگردهایی باید به عنوان پایهنگهدارنده ورق های رابیتس نصب شوند. این میله گردها به دو صورت دفنی و جوشی اجرامی شوند. در مواردی این پایه ها تعبیه شده اند و اگر اینطور نباشد باید مجددا بهتیر آهن یک میله گرد آویز جوش داده شود. پس از اجرای پایه، نوبت به نصب رابیتس میرسد.

راویز کاری سقف

در این مرحله، توری رابیتس روی میل گرد قرار می گیرد. برای محکم کاریاز دو روش جوشکاری و استفاده از سیم رابیتس بندی استفاده می شود. اینمورد انتخاب بهتری است و موجب می شود که استحکام کار بیشتر حفظ شود. در این مرحلهمهارت رابیتس بند بسیار شرط است که بتواند دقیقا ساختاری تراز ایجاد کندو این توری در تراز کامل با سقف اصلی قرار بگیرد. زیرا اگر اجرای راویز درست انجامنشود، هیچ راهکاری در مرحله بعد نمی توان انجام داد و کار زیبایی چندانی پیدا نمیکند.

 گچکاری رابیتس

مرحله آخر رابیتس کاری سقف آشپزخانه یا پذیرایی،اجرای گچ است. در این مرحله باید توری یا راویز با استفاده از گچ پر شود تا سازهمورد نظر شکل بگیرد.

کاربردهای رابیتس بندی کدامند؟

کاربردهای راویز کاری سقف به طور کل در صنعت ساختمان سازی بهمنظور ایجاد بستری برای زیبایی، پوشاندن تاسیسات برقی واجرای نورپردازی می باشد. نصب رابیتس کاربردهایمتفاوتی دارد که در ادامه به محبوب ترین آنها می پردازیم.

رابیتس نما

از مهمترین مزایای اجرای رابیتس در نما، ایجاد یک نمای یکدست است. اینروش موجب پیوستگی در دیوار مورد نظر نیز می شود. برای اجرای نما، یک زیرسازی مطمئننیاز است. به همین علت برای زیرسازی نما برای اجرای هر متریالی از راویزنما استفاده می شود.  

رابیتس بندی دیوار

رابیتس دیوار مانع از ایجاد شکاف و ترک روی دیوار می شود و موجب می شود کهبخش های مختلف دیوار به یکدیگر متصل شوند. برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون، رابیتسکاری دیوار برای اجرای دیوار کاذب و همچنین اجرای نور در دیوار انتخاببسیار مدرن و جذابی است.

رابیتس کاری سقف ساده

رابیتس کاری سقف ساده (راویز سقف شیروانی) بهترین روشبرای ایجاد تغییرات بزرگ است. در واقع اگر به دنبال ایجاد تغییرات با هزینهمعقولانه هستید، می توانید با این اقدامات بستری زیبا در دکوراسیون داخلی منزلخود ایجاد کنید.

رابیتس بندی سقف کاذب

همانطور که پیش تر هم اشاراتی در این زمینه داشتیم برای اجرای سقف گچینیاز به راویزکاری است. راویز سقف همان بستر مورد نیاز برای ایجادسقف مورد نظر است. که با توجه به نوع سقف، نوع طرح کارفرما و همچنین سنگینی سازهمورد نظر باید توسط رابیتس بند با مهارت اجرا شود.

راویزکاری سقف در چه محل هایی به کار برده میشود؟

راویز آشپزخانه، رابیتس کاری سقف آشپزخانه، راویز سقف شیروانی، رابیتسبندی سقف پذیرایی، رابیتس بندی اتاق خواب و رابیتساپن آشپزخانه از جمله محل های پر درخواست و محبوب برای اجرای راویزهستند. این موارد با اهداف متفاوت مانند پوشاندن ترک، پنهان سازی تاسیساتو اجرای نور مخفی طراحی و اجرا می شوند.

قیمت رابیتس کاری ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه رابیتس کاری و قیمت راویز سقف بهموارد مختلفی بستگی دارد. هزینه های جانبی مانند نصب میلگرد در صورت نیاز وجوشکاری در قیمت راویز سقف تاثیر دارد. همچنین متراژ پروژه و نوعطرح مورد نظر نیز بر قیمت راویزکاری تاثیرگذار است. مورد بعدیمدت زمان اجرای کار است. یقینا مدت زمان رابیتس سقف ساده با راویزکاریستون یا رابیتس سقف آشپزخانه تفاوت دارد و این موارد تغییردهنده ی قیمت راویزکاری ساختمان هستند. 

قیمت هر متر مربع راویز کاری از جمله مواردی است که معمولاافرادی که در پی اجرای رابیتس هستند، مد نظرشان است. البته موارد این چنینی کاملابر قیمت روز متریال مورد استفاده در نصب رابیتس مانند میلگرد و ورق های فولادیبستگی دارد در کنار این موارد اجرت راویزکار نیز به صورت متریاعلام می شود.

راویزکار حرفه ای و متخصص را در هوم سرویز جستجوکنید

ظرافت و دقت نصاب رابیتس یا رابیتس کار درانتهای پروژه به راحتی نشان داده می شود. هر گونه سهل انگاری و بی دقتی می تواندنتایج بدی به دنبال داسته باشد. به همین علت در این دسته از خدمات مهارت فرد متخصصتنها عامل مهم است و بقیه موارد در درجات پایین تر قرار می گیرند. جهت مشاوره وآشنایی با برترین متخصصین در این زمینه تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست نمایید و از قیمت دقیق نصب رابیتس مطلع شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

رابیتس بندی اپن و آرک آشپزخانه
رابیتس بندی سقف آشپزخانه
رابیتس کاری سقف پذیرایی و اتاق خواب
راویز کاری سقف شیروانی
رابیتس بندی جهت زیرسازی و اجرای انواع سطوح گچی
رابیتس بندی نما جهت اجرای انواع نور مخفی و ....

همیاران سرویس رابیتس بندی سقف و دیوار

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

تعویض پارچه مبل
تعویض پارچه مبل
قیمت از 8,000,000 الی 9,200,000 تومان
ساب و لاک پارکت
ساب و لاک پارکت
قیمت از 600,000 الی 8,000,000 تومان
ساخت کابینت آشپزخانه
ساخت کابینت آشپزخانه
قیمت از 600,000 الی 8,000,000 تومان
تعمیر درب چوبی
تعمیر درب چوبی
قیمت از 400,000 الی 1,500,000 تومان