banner

تعمیر در چوبی اتاق و سرویس بهداشتی

از 1355 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر درب ام دی اف و تعمیرات درب چوبی اتاق خواب و حمام

قیمت تعمیر درب ام دی اف و تعمیرات درب چوبی اتاق خواب و حمام

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تعمیرات و تعویض درب چوبی شکسته اتاق و سرویس خواب

چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و همچنین هزینه حمل و نقل را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تعمیر درب چوبی منزل

با توجه به قدمتاستفاده از درب های چوبی در دکوراسیون داخلی مطمئنا نیاز به خدمات تعمیر دربچوبی نیز همیشه احساس می شود. هر وسیله ای طی مرور زمان و طی یک سری اتفاقاتممکن است دچار ایراداتی شود که درب اتاق یا درب سرویس بهداشتی نیز ازاین قضیه مستثنی نیستند. درب های چوبی در کنار زیبایی زیادی که دارند دربرابر ضربه، فشار و یا رطوبت بیشتر آسیب می بینند. در همه موارد هم  تعویضدرب چوبی اتاق خواب راه حل مناسب نیست. در مواقعی تعمیرات دربچوبی با هزینه های کمتر و در زمان سریع تری انجام می شود، بدون اینکهنیاز به خرید نمونه های جدید باشد. در صورتی که نیاز به تعمیرات دربدستشویی، تعمیرات درب حمام و اتاق خواب دارید، در ادامه با ماهمراه باشید. در ادامه به انواع ایرادات شایع در دربهای چوبی ، مراحل تعمیرات دربچوبی اتاق خواب و البته عوامل موثر بر تعیین هزینه تعمیر درب چوبی توسط تعمیرکاردرب چوبی خواهیم پرداخت.

تعمیر درب چوبی باد کرده

وسایل چوبی زیباییزیادی دارند، ولی در عین زیبایی، نگهدای از آنها کمی سخت است. همانطور که میدانید علت ورم کردن درب چوبی نفوذ رطوبت به داخل بافت چوب است. تعمیردرب چوبی باد کرده در صورتی که در مراحل ابتدایی کار باشد قابل انجاماست. زیرا اگر در ابتدای کار متوجه این مشکل شوید وتا مرحله پوسیدگی نرسد، امکان تعمیر وجود دارد.

به طوری که با سشواریا هر وسیله دیگر رطوبت چوب را از بین ببرید و سپس به کمک سرنگ یا چاقو به آرامیچسب چوب را در داخل شیارهای چوب بریزید و طرفین درب را به هم فشار دهید به اینترتیب به ترمیم درب چوبی ام دی اف پرداخته اید. امادر صورتی که میزان رطوبت بالا باشد و لایه های چوب را از بین برده باشد، بایدابتدا با سمباده و کاتر تمام قسمت های آسیب دیده را جدا کنید و سپس به بتونهکاری درب چوبی بپردازید. البته موارد اینچنینی، در صورت استفاده از درب های چوبی ضد آب مانند pvc , hdf کمتر اتفاق می افتد.

رفع پوسیدگی درب چوبی حمام و دستشویی

درب سرویس بهداشتی وحمام همواره در معرض رطوبت و آب قرار دارد. ازین رو امروزه از درب ضدآب برای نصب در این مکانها استفاده می شود. چوب را باید از رطوبت دورنگهدارید زیرا خیس شدن درب چوبی، موجب پوسیدگی آن می شودجهت پیشگیری از پوسیده شدن درب، استفاده ازروغن جلا و پولیش پیشنهاد می شود. با ایجاد یک لایه پوشش محافظ تا حد زیادی مانعآسیب به چوب خواهید شد. قبل از اینکه کمی پوسیدگی یا یک سوراخ کوچک بهکل درب آسیب بزند، باید به فکر تعمیر درب چوبی پوسیده باشید.

تعمیر درب چوبی شکسته

چوب در برابر ضربه وضربه بسیار آسیب پذیر است. در موقع جابجایی وسایل و اسباب کشی امکان شکستن دربواحد وجود دارد. گاهی سهوا ضرباتی به درب وارد می شود و خیلی ساده بخشی از آن میشکند. مشاهده درب چوبی شکسته و ایجاد یک حفره بزرگ روی درب یکیاز بدترین اتفاقاتی است که ممکن است پیش بیاید. آیا به محض مواجه شدن با این مشکلفوری به فکر تعویض درب چوبی می افتید؟ خیر! خوب اینکه تعمیر دربچوبی شکسته امکان پذیر است. در بعضی از موارد تعمیردرب شکسته با اقدامات سطحی مانند با چسب کاری قابل رفع است. اما گاهی پیشنهادمی شود که درب به کلی کنده شود و به کارگاه نجاری انتقال پیدا کند. پس عمق شکستگیتعیین کننده است که تعمیرات درب چوبی شکسته چگونه انجام می شود...

طریقه تعمیر دربچوبی شکسته سرویس بهداشتی و اتاق خواب

تمیز کردن محل شکستگی

وقتی چوب بر اثرشکستگی با بروز رطوبت سوراخ می شود. در محل حفره مقدار زیادی خرده چوب وبراده های ریز وجود دارد که باید کاملا پاک شوند. لبه های اضافی دورتا دورمحل شکستگی درب را با استفاده از یک کاتر کاملا صاف و تمیز کنید. اینکارها چندان وقت تان را نمی گیرند ولی حتما باید قبل از شروع تعمیرات دربچوبی انجام شوند. سپس گوشه های تیز حفره باید کامل صاف و هموار شوند. برای پرکردن سوراخ ایجاد شده روی درب، از دستمال کاغذی یا اسپری فوم استفاده کنیدتعمیرکار درب چوبی برای پر کردن حفرهو ایجاد پوشش کافی از فوم پاششی کمک می گیرد.

برای پاشیدن فوم رویمحل سوراخ درب از یک وسیله ساده شبیه به سرنگ یا اپلیکاتور استفاده می شود. اینوسیله پلاستیکی مقداری ماده مخصوص را در خود جای می دهد که با فشار روی آن فوم بهمحل حفره تزریق می شود. البته این وسیله بزرگتر از یک سرنگ معمولی است. پس ازتزریق فوم درون حفره چوبی مدتی زمان لازم است تا فوم خشک شود. این ماده در مجاورتهوا به وضوح افزایش حجم می دهد. نتیجه این می شود که حفره به طور کامل با فومپوشیده می شود. فوم را به همین صورت ه مدت 10 ساعت رها کنید .

سطح درب را کاملا صاف و یکدست کنید

بعد از خشک شدن فومبه دلیل افزایش حجم، لازم است تا لبه های اضافی که از حفره به بیرون زده شده کاملاجدا شود. با استفاده از کاتر فوم را با سطح در، هم سطح کنید. فرقی ندارد دربضد سرقت آپارتمان باشد، در کمد چوبی یا در اتاق خواب. همیشه به همین صورت می توان حفره ها را پرکرد. در این مرحله از بتونه و کمی هاردنر برای پوشاندن فوم و محل حفره استفاده میشود. این ترکیب بر خلاف فوم خیلی زود خشک می شود پس لازم است تا به سرعت کار راانجام دهید. پس از خشک شدن بتونه از تکه ای کاغذ سمباده برای صاف کردن سطح آناستفاده کنید

تعویض یا تعمیر روکش درب چوبی

براثر گذر زمان و برخوردهایاشیا و افراد، روکش درب ها فرسوده یا پوسیده می شوند. که این موضوع باعث از بینرفتن زیبایی اولیه درب چوبی خواهد شد. در این مواقع یا باید به تعمیر روکشدرب چوبی یا به تعویض روکش درب چوبی پوسیده پرداخت. تعویض یا  تعمیر روکش دربچوبی ضد سرقت امر بسیار امرتخصصی می باشد، که باید توسط افراد باتجربه در این زمینه شود.

هزینه تعمیرات درب چوبی سرویس بهداشتی و اتاق خواب به چه مواردی بستگیدارد؟

معمولا نرخ ثابتی رانمی توان به قیمت تعمیر درب چوبی اختصاص داد. زیرا هزینهتعمیر در چوبی به عواملی مانند نوع خرابی ، میزان شکستگی و همچنین نوع درببستگی دارد. به طور مثال هزینه تعمیر درب چوبی ضد سرقت از هزینهتعمیر درب چوبی قدیمی بسیار بالاتر است چون نوع چوب و روکش درب ضدسرقت تفاوت دارد. همچنین جنس درب نیزعامل بسیار مهمی در تخمین قیمت تعمیر درب چوبی است. به طور مثال هزینهتعمیر درب چوبی MDF،با هزینه تعمیر درب Hdf برابر نیست. به طور کلی می توانگفت دستمزد تعمیر درب چوبی پس از بررسی میزان ایرادات و جنس بدنهاعلام می شود.

تعمیر درب چوبی اتاق خواب را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

مراحل تعمیرات دربچوبی در منزل، وقتی به طور عملی وارد کار شوید، چندان راحت نخواهد بود ومتوجه ریزه کاری های زیادی خواهید شد. تعمیر درب چوبی پوسیده دستشویی ازاین مراحل نیز مشکل تر است. بدون تردید اگر ابزار کافی در اختیار نداشته باشید نمیتوانید تعمیرات درب سرویس بهداشتی یا اتاق خواب را دقیق و تمیز انجامدهید. ازین رو پیشنهاد می کنیم تعمیر درب چوبی و تعویض درب چوبی رابه همیاران هوم سرویز بسپارید تا با مناسب ترین هزینه تعمیرات درب چوبی،ایرادات درب منزلتان به راحتی رفع شوند. جهت ثبت سفارش و هماهنگی برای بازدیدهمیار تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

کوتاه کردن و تعویض لولای درب چوبی
تعمیر در چوبی شکسته و پوسیده
بتونه کاری و تعمیر شکستگی درب چوبی
تعویض روکش درب اتاق خواب
تعویض درب چوبی شکسته
تعمیر در ام دی اف و تعمیر درب چوبی با روکش اچ دی اف

همیاران سرویس تعمیر در چوبی اتاق و سرویس بهداشتی

 نظرات کاربران

profile picture
علیرضا شاه میر
1 ماه پیش |شاهین چوزوکلی

ایشون همه ی نکته های مثبت و باهم داشتن خوش قول بودن تو کارشون که از همه مهم تر بود برای من خوش قول کار بلد وقت شناس و کارشون هم خیلی خیلی تمیز بود باعث شدن مشتری دائمی شما شوم

profile picture
ایمان حیدرعلی

بسیار با اخلاق کاری و بسیار زیاد با تجربه بودن کارو به بهترین نحو با قیمت خیلی خوب برامون انجام دادن حتما دوباره هم توی کارامون از ایشون و مخصوصا از هوم سرویز استفاده میکنیم

profile picture
بهرام مسافریان
3 ماه پیش |شاهین چوزوکلی

خیلی عالی بود کار اقای چوزوکلی خیلی خیلی عالی انسان بسیار مودب و حرفه ای بودن

خدمات مرتبط

رویه کوبی مبل
رویه کوبی مبل
قیمت از 3,200,000 الی 3,200,000 تومان
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان
تعمیر پارکت
تعمیر پارکت
قیمت از 730,000 الی 2,500,000 تومان
جوشکاری
جوشکاری
قیمت از 220,000 الی 400,000 تومان