banner

تعمیرات پارکت چوبی

از 1422 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر پارکت چوبی و تعویض تایل پارکت چوبی

قیمت تعمیرات پارکت همراه با ساب و لاک(متر مربع)

105,000 الی 180,000 تومان

قیمت تعمیرات پارکت(زیر 10متر)

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تعمیر و تعویض پارکت چوبی قدیمی و آسیب دیده

پارکت از جنس چوب است و به کف زمین به وسیله چسب چسبانده می شود.

هزینه زیرسازی و تعمیر در صورت لزوم پس از بازدید نصاب اعلام می شود.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تعمیر پارکت چوبی منزل

پارکت چوبی از جمله کفپوش های ساختمانی است که اگر به درستی از آن نگهداری شود، طول عمر بالایی دارند. پارکت چوبی مقاومت بالایی دارد اما ممکن است طی مرور زمان به دلایل مختلف نیاز به تعمیرات پارکت قدیمی باشد. پارکت از چوب طبیعی مقاوم و با دوام ساخته شده است. خوشبختانه چنانچه سطح پارکت چوبی دچار فرسودگی شود، همیشه امکان تعمیر پارکت منزل وجود دارد. اما نکته مهم این است که ترمیم پارکت باید توسط متخصص انجام شود. به یاد داشته باشید که با شستن و سابیدن رویه چوب نمی توانید پارکت چوبی قدیمی را ترمیم کنید. متخصص تعمیر پارکت لمینت با استفاده از دستگاه پولیش پارکت و شیوه های خاص، کفپوش را ترمیم می کند، که این کار نیازمند تجربه و مهارت است. در ادامه ایرادات شایع در پارکت و نحوه تعمیر پارکت و عوامل موثر بر هزینه تعمیرات پارکت را شرح خواهیم داد. با کمک از متخصصین هوم سرویز به جای تعویض تایل پارکت با هزینه مناسب به تعمیر پارکت منزل بپردازید.

تعمیرات پارکت منزل و رفع لقی پارکت

لق شدن پارکت و صدای جیرجیر تایل پارکت می تواند علل زیادی داشته باشد. عدم زیرسازی صحیح، مشکلات کف بنا، یا رطوبت و غیره می توانند عامل ایجاد این مشکل باشند. چنانچه قسمت بیشتر پارکت سالم است و تنها بخش کوچکی از آن دچار لقی شده است، می توانید همان قسمت را جدا و تعویض کنید. البته ابتدا می بایست تایل هم رنگ و مناسب با رنگ پارکت را تهیه کنید تا پس از نصب، تناسب رنگی به هم نخورد. نحوه تعمیر پارکت لق شده به ترتیبی است که تایل لق شده توسط ابزار از محل خارج می شود و قطعه سالم به درستی جایگزین آن می شود. پس از خارج کردن قطعه لق شده، حتما کف را بررسی کنید، چنانچه مشکلی در کف وجود دارد برای جلوگیری از دوباره کاری، ابتدا باید مشکل کف توسط تعمیرکار پارکت برطرف شود.

تعمیر پارکت چوبی باد کرده

معمولا بیشترین مشکلی که در پارکت ها رخ می دهد و بسیار آزار دهنده است، تعمیر پارکت چوبی باد کرده است. باد کردن پارکت چوبی دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. عواملی مانند رطوبت، ریختن آب و یا عبور لوله آب گرم و بالا رفتن دمای لوله ها می توانند عامل تورم پارکت باشد.

هزینه تعمیر پارکت بادکرده بسیار کمتر از تعویض کل کفپوش است. تعمیرات پارکت منزل از یک جهت ساده است و آن اینکه پارکت چوبی محصولی یک تکه نیست. در واقع تایل های مستطیل شکل در کنار یکدیگر قرار می گیرند و کفپوش به صورت یکپارچه دیده می شود. اما هر کدام از این قطعات کاملا مجزا هستند و می توان آن را از محل خارج کرد. برای مثال سرامیک های کف هم به صورت تکی در کنار هم چیده می شوند. پارکت ها هم چنین حالتی دارند و همین ویژگی موجب سهولت ترمیم کفپوش های چوبی شده است.

راه حل اصولی تعمیرات پارکت لمینت در منزل به این صورت است که پارکت ها را بردارید و مجدد به عایق‌کاری لوله‌ها بپردازید و یا قرار دادن فوم متال سایلنت زیر تایل ها از انتقال حرارت به پارکت جلوگیری کنید.  اما از آنجایی‌ قیمت تعمیر پارکت در روش اول یعنی عایق کاری بسیار بالا خواهد رفت. کم هزینه ترین راه این است که از نزدیک‌ترین دیوار به پارکت باد کرده شروع به برداشتن پارکت ها کنید و تایل هایی که از هم بازشده را دوباره به هم قفل کنید و در صورت لزوم به شیارهای باز شده کمی چسب بزنید، و در ردیف آخر نیز ممکن است  براثر انبساط بین تایل ها ها کمی پارکت اضافه بماند که باید برش داده شود.

باز شدن درز کفپوش

ماندگاری چوب طبیعی خیلی زیاد است اما این متریال نیاز به نگهداری و رسیدگی دارد. بعد از مدتی امکان دارد روی سطح چوب دچار درز و شکاف شود و یا اینکه  بین تایل ها فاصله بیوفتد. نحوه تعمیر پارکت منزل و درزگیری تایل ها با بتونه انجام می شود. این کار شباهت زیادی به دوغاب در کاشیکاری کف دارد. در واقع ابتدا درزها با بتونه به خوبی پر می شوند. همه گوشه ها، زیر شوفاژها، درز و فاصله بین قطعات با بتونه مخصوص چوب پوشانیده می شوند. سپس با استفاده از سمباده نرم برای هم سطح کردن کفپوش چوبی استفاده می شود.

تعمیر پارکت سوخته

مورد بعدی که در واقع نقطه ضعف پارکت های چوبی است، تعمیر پارکت سوخته است. جنس رویه پارکت های چوبی در مقابل حرارت مستقیم بسیار حساس است. به همین علت در صورت مجاورت با گرما ممکن است تغییر شکل دهند. تعمیرات پارکت سوخته تنها با تعویض تایل امکان پذیر است. اما اگر تنها رویه آنها دچار آسیب شده است با بتونه کاری و پولیش می توان تا حدی آثار سوختگی را از بین برد.

خدمات تعمیر پارکت چوبی قدیمی با هوم سرویز

اگر نیاز به تعمیرات پارکت لمینت ، هوم سرویز آماده ارائه خدمات تخصصی در این زمینه می باشد. بارها پیش آماده که استفاده از نیروی ناوارد که هزینه تعمیر پارکت کمتری دریافت می کنند، بعدها موجب دوباره کاری و صرف هزینه های بالاتر برای ما شده اند و یا اینکه می توانید در هوم سرویز با پرداخت هزینه تعمیرات پارکت بر اساس نرخ اتحادیه و کمک از تعمیرکار پارکت حرفه ای خدمات با کیفیت دریافت کنید. یا به عبارت دیگر یکبار برای همیشه کار را درست و با کیفیت انجام دهید.

هزینه تعمیر پارکت به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه تعمیرات پارکت به موارد زیادی بستگی دارد. اولین مورد حجم آسیب است. اگر در مواردی نیاز به تعمیر تایل پارکت باشد قیمت تعمیر پارکت بیشتر می شود. در کل معیار اقدامات مربوط به تعمیرات پارکت لمینت بر اساس متر مربع می باشد. طبیعی است که هر چه متراژ بالاتر باشد هزینه تعمیر پارکت بیشتر خواهد شد.

خدمات تعمیر پارکت توسط متخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر پارکت تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. با ثبت درخواست رایگان در کمترین زمان ممکن متخصصین ما با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در ارتباط با هزینه تعمیر پارکت در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

این سرویس شامل خدمات زیر است

تعمیر و لق‌گیری پارکت کف
تعمیر و تعویض کفپوش و پارکت خراب و پوسیده
تعویض پارکت چوبی قدیمی
زیرسازی پارکت با فوم معمولی و سایلنت
رفع فاصله و از بین بردن درز بین بین پارکت
کفسابی پارکت و اجرای روغن جلای پارکت

همیاران سرویس تعمیرات پارکت چوبی

 نظرات کاربران

profile picture
ناهید مشایخی
3 هفته پیش |محمد حسن محمدی

خیلی مودب خیلی تمیز کار هستن و همه چیز خوب بود

خدمات مرتبط

بازسازی آشپزخانه
بازسازی آشپزخانه
قیمت از 450,000 الی 4,800,000 تومان
کناف کاری
کناف کاری
قیمت از 2,700,000 الی 2,700,000 تومان
دوخت پرده
دوخت پرده
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 11,500,000 الی 40,000,000 تومان