تعمیرات پارکت چوبی

تعمیرات پارکت چوبی

از 1422 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیرات پارکت چوبی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیرات پارکت به همراه ساب و لاک(هر متر مربع)

300,000 الی 370,000 تومان

قیمت تعمیرات پارکت(زیر 20متر)

توافقی

متوسط قیمت2,000,000 تومانکمینه قیمت1,200,000 تومانبیشینه قیمت5,000,000 تومان

آنچه درباره تعمیرات پارکت چوبی خواهید خواند

  • تعمیر پارکت چوبی منزل
  • خدمات تعمیر پارکت چوبی قدیمی با هوم سرویز
  • هزینه تعمیر پارکت به چه عواملی بستگی دارد؟
  • خدمات تعمیر پارکت توسط متخصصین هوم سرویز

تعمیر پارکت چوبی منزل

پارکت چوبی از جملهکفپوش های ساختمانی است که اگر به درستی از آن نگهداری شود، طول عمربالایی دارند. پارکت چوبی مقاومت بالایی دارد اما ممکن است طی مرور زمان به دلایلمختلف نیاز به تعمیرات پارکت قدیمی باشد. پارکت از چوبطبیعی مقاوم و با دوام ساخته شده است. خوشبختانه چنانچه سطح پارکت چوبی دچارفرسودگی شود، همیشه امکان تعمیر پارکت منزل وجود دارد. اما نکتهمهم این است که ترمیم پارکت باید توسط متخصص انجام شود. به یاد داشته باشیدکه با شستن و سابیدن رویه چوب نمی توانید پارکت چوبی قدیمی را ترمیم کنید. متخصص تعمیر پارکتلمینت با استفاده از دستگاه پولیش پارکت و شیوه های خاص، کفپوشرا ترمیم می کند، که این کار نیازمند تجربه و مهارت است. در ادامه ایرادات شایع درپارکت و نحوه تعمیر پارکت و عوامل موثر بر هزینه تعمیرات پارکت راشرح خواهیم داد. با کمک از متخصصین هوم سرویز به جای تعویض تایل پارکت با هزینهمناسب به تعمیر پارکت منزل بپردازید.

تعمیرات پارکتمنزل و رفع لقی پارکت

لق شدن پارکت و صدایجیرجیر تایل پارکت می تواند علل زیادی داشته باشد. عدم زیرسازی صحیح، مشکلات کفبنا، یا رطوبت و غیره می توانند عامل ایجاد این مشکل باشند. چنانچه قسمت بیشترپارکت سالم است و تنها بخش کوچکی از آن دچار لقی شده است، می توانید همان قسمت راجدا و تعویض کنید. البته ابتدا می بایست تایل هم رنگ و مناسب با رنگ پارکت را تهیهکنید تا پس از نصب، تناسب رنگی به هم نخورد. نحوه تعمیر پارکت لق شده بهترتیبی است که تایل لق شده توسط ابزار از محل خارج می شود و قطعه سالم به درستیجایگزین آن می شود. پس از خارج کردن قطعه لق شده، حتما کف را بررسی کنید، چنانچهمشکلی در کف وجود دارد برای جلوگیری از دوباره کاری، ابتدا باید مشکل کفتوسط تعمیرکار پارکت برطرف شود.

تعمیر پارکتچوبی باد کرده

معمولا بیشترین مشکلیکه در پارکت ها رخ می دهد و بسیار آزار دهنده است، تعمیر پارکت چوبی بادکرده است. باد کردن پارکت چوبی دلایل مختلفی می تواندداشته باشد. عواملی مانند رطوبت، ریختن آب و یا عبور لوله آب گرم و بالا رفتن دمایلوله ها می توانند عامل تورم پارکت باشد.

هزینه تعمیر پارکتبادکرده بسیار کمتر از تعویض کل کفپوش است. تعمیراتپارکت منزل از یک جهت ساده است و آن اینکه پارکت چوبی محصولی یک تکه نیست. درواقع تایل های مستطیل شکل در کنار یکدیگر قرار می گیرند و کفپوش به صورت یکپارچهدیده می شود. اما هر کدام از این قطعات کاملا مجزا هستند و می توان آن را از محلخارج کرد. برای مثال سرامیک های کف هم به صورت تکی در کنار هم چیده می شوند. پارکتها هم چنین حالتی دارند و همین ویژگی موجب سهولت ترمیم کفپوش های چوبی شده است.

راه حل اصولی تعمیراتپارکت لمینت در منزل به این صورت است که پارکت ها را بردارید و مجددبه عایق‌کاری لوله‌ها بپردازید و یا قرار دادن فوم متال سایلنت زیر تایل ها ازانتقال حرارت به پارکت جلوگیری کنید. اما از آنجایی‌ قیمت تعمیرپارکت در روش اول یعنی عایق کاری بسیار بالا خواهد رفت. کم هزینه ترینراه این است که از نزدیک‌ترین دیوار به پارکت باد کرده شروع به برداشتن پارکت هاکنید و تایل هایی که از هم بازشده را دوباره به هم قفل کنید و در صورت لزوم بهشیارهای باز شده کمی چسب بزنید، و در ردیف آخر نیز ممکن است براثر انبساط بینتایل ها ها کمی پارکت اضافه بماند که باید برش داده شود.

باز شدن درزکفپوش

ماندگاری چوب طبیعیخیلی زیاد است اما این متریال نیاز به نگهداری و رسیدگی دارد. بعد از مدتی امکاندارد روی سطح چوب دچار درز و شکاف شود و یا اینکه بین تایل ها فاصلهبیوفتد. نحوه تعمیر پارکت منزل و درزگیری تایل ها با بتونه انجاممی شود. این کار شباهت زیادی به دوغاب در کاشیکاری کف دارد. در واقع ابتدا درزهابا بتونه به خوبی پر می شوند. همه گوشه ها، زیر شوفاژها، درز و فاصله بین قطعات بابتونه مخصوص چوب پوشانیده می شوند. سپس با استفاده از سمباده نرم برایهم سطح کردن کفپوش چوبی استفاده می شود.

تعمیر پارکتسوخته

مورد بعدی که در واقعنقطه ضعف پارکت های چوبی است، تعمیر پارکت سوخته است. جنس رویهپارکت های چوبی در مقابل حرارت مستقیم بسیار حساس است. به همین علت در صورت مجاورتبا گرما ممکن است تغییر شکل دهند. تعمیرات پارکت سوخته تنها باتعویض تایل امکان پذیر است. اما اگر تنها رویه آنها دچار آسیب شده است با بتونهکاری و پولیش می توان تا حدی آثار سوختگی را از بین برد.

خدمات تعمیر پارکت چوبی قدیمی با هوم سرویز

اگر نیاز به تعمیراتپارکت لمینت ، هوم سرویز آماده ارائه خدمات تخصصی در این زمینه می باشد. بارهاپیش آماده که استفاده از نیروی ناوارد که هزینه تعمیر پارکت کمتریدریافت می کنند، بعدها موجب دوباره کاری و صرف هزینه های بالاتر برای ما شده اند ویا اینکه می توانید در هوم سرویز با پرداخت هزینه تعمیرات پارکت بر اساسنرخ اتحادیه و کمک از تعمیرکار پارکت حرفه ای خدمات با کیفیت دریافت کنید. یا بهعبارت دیگر یکبار برای همیشه کار را درست و با کیفیت انجام دهید.

هزینه تعمیر پارکت به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه تعمیراتپارکت به موارد زیادی بستگی دارد. اولین مورد حجم آسیب است. اگر در مواردینیاز به تعمیر تایل پارکت باشد قیمت تعمیر پارکت بیشتر می شود.در کل معیار اقدامات مربوط به تعمیرات پارکت لمینت بر اساس متر مربع می باشد.طبیعی است که هر چه متراژ بالاتر باشد هزینه تعمیر پارکت بیشتر خواهدشد.

خدمات تعمیر پارکت توسط متخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز بهدریافت خدمات تعمیر پارکت تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویزثبت درخواست کنید. با ثبت درخواست رایگان در کمترین زمان ممکن متخصصینما با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در ارتباط با هزینه تعمیر پارکت دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیرات پارکت چوبی و همچنین ارایه خدمات تعمیر پارکت چوبی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کفپوش ارائه می دهد که شامل نصب پارکت چوبی, ساب و لاک پارکت چوبی, نصب کفپوش لمینت توسط لمینت کار ماهر, تعمیر کفپوش لمینت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیرات پارکت چوبی

تعمیر پارکت چوبی

تعمیرات پارکت قدیمی

تعویض پارکت چوبی

تعمیر پارکت سوخته

تعمیر پارکت چوبی باد کرده

تعمیر و لق‌گیری پارکت کف

از بین بردن درز بین بین پارکت

نظرات کاربران

profile picture
سعید جویان

فوق العاده بودند تشکر ویژه میکنم ازشون دستشون درد نکنه

profile picture
ماني افشار

ممنون از هوم سرویز راضی هستم

profile picture
فرحناز رضایی

بسیار پرانرژی و با پشتکار و با اخلاق بودند کار را در تایم کمی انجام دادند متشکرم خیلی راضی بودم

profile picture
حسن اولیایی

اقای محمدی خیلی اقای خوبی بودند خیلی هماهنگ و همراه ممنون ازشون

شرایط تعمیر و تعویض پارکت چوبی قدیمی و آسیب دیده

پارکت از جنس چوب است و به کف زمین به وسیله چسب چسبانده می شود.

هزینه زیرسازی و تعمیر در صورت لزوم پس از بازدید نصاب اعلام می شود.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

بازسازی آشپزخانه
بازسازی آشپزخانه
قیمت از 450,000 الی 4,800,000 تومان
کناف کاری
کناف کاری
قیمت از 1,200,000 الی 2,000,000 تومان
دوخت پرده
دوخت پرده
قیمت از 1,810,000 الی 1,810,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 4,500,000 الی 67,000,000 تومان