رویه کوبی مبل

رویه کوبی مبل

از 1389 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رویه کوبی مبل در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت رویه کوبی مبل استیل 9 نفره به همراه تعویض مصالح (اسفنج، فوم، ویسکوز و...)

5,500,000 الی 9,000,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل استیل 9 نفره به همراه ترمیم مصالح

3,800,000 الی 6,000,000 تومان

قیمت رویه کوبی و تعویض رویه کوبی مبل راحتی ایرانی 7 نفره به همراه تعویض مصالح (اسفنج، فوم، ویسکوز و...)مبل راحتی ال شکل 7 نفره

5,000,000 الی 7,500,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی ایرانی 7 نفره به همراه ترمیم مصالح

3,000,000 الی 4,500,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی خارجی به همراه تعویض مصالح

8,500,000 الی 1,100,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی ال 7 نفره به همراه تعویض مصالح

4,500,000 الی 6,500,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی ال 7 نفره به همراه ترمیم مصالح

3,500,000 الی 5,000,000 تومان

متوسط قیمت2,500,000 تومانکمینه قیمت2,500,000 تومانبیشینه قیمت5,000,000 تومان

آنچه درباره رویه کوبی مبل خواهید خواند

 • رویه کوبی مبل چیست؟
 • فوم و فنر مبلمان در رویه کوبی مبل چیست؟
 • انواع فوممبلمان
 • انواع فنر در رویه کوبی مبلمان
 • رویه کوبی مبل چگونه انجام می شود؟
 • هزینه رویه کوبی مبل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • رویه کوبی مبل در منزل
 • صفر تا صد رویه کوبی مبل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

رویه کوبی مبل چیست؟

عملیات آماده سازی وتولید مبلمان با ساخت کلاف خام شروع می شود. کلاف، اسکلت و بدنه اصلی مبلمان استکه کیفیت آن روی ماندگاری و طول عمر مبل ها تاثیرگذار است. عملیاتی روی کلاف خامانجام می شود تا مبل ها تکمیل شوند. این عملیات رویه کوبی مبل نام دارد.پروسه آماده سازی و تکمیل مبل ها در کارگاه و زیر نظر اساتید این حرفه انجام میشود. اما در شرایطی که مبل ها قدیمی شده و رنگ و روی اولیه را از دست داده باشندمی تواند از رویه کوبی مبل در منزل برای ترمیم مبلمان استفاده کرد.

رویه کوبی مبل یکی از راهکارهایی است که مبلمانی کهدوست دارید را با رنگ و طرح جدید نونوار کنید. رویه کوبی مبل شامل تعمیر فوم مبل،تغییر پارچه مبل، تعویض اسفنج، فنر و تعویض کوسن مبل ها است. رویهکوبی مبل راحتی، مبل استیل، مبل چستر و غیره بهترین راه حل برای نوسازیمبلمان قدیمی و تعمیر صندلی نهارخوری است. به طور کلی در دراین فرآیند هر آنچه به جز اسکلت مبلمان، تعویض یا تعمیر می‌شوند. این موضوع درنهایت باعث می‌شود که مبلمان راحتی و حتی استیل، شکل ابتدایی خود را به دست آورد وهمچنین در مواردی ظاهری زیباتر از روز اول پیدا کنند. در ادامه به انواع مراحل وعوامل موثر بر قیمت رویه کوبی مبل خواهیم پرداخت.

فوم و فنر مبلمان در رویه کوبی مبل چیست؟

فوم و فنر مبلمان ازاصلی ترین متریال مبلمان اداری و خانگی هستند. نرمی و انعطاف پذیری قسمت نشیمن مبلها به دلیل استفاده از فوم و اسفنج مرغوب و همچنین فنر استاندارد است. فنر و فومدر کنار یکدیگر راحتی، دوام و استحکام مبلمان را به وجود می آورند. هر کدام از اینمتریال به تنهایی نمی توانند ضامن کیفیت مبل ها باشد لازم است تا هم فوم و هم فنربا کیفیت در مبل استفاده نمود. اگر جنس فنر خوب نباشد خیلی زود، قابلیت ارتجاعیخود را از دست می دهد و کف مبلمان، شل و وارفته می شود.

انواع فوممبلمان

از نظر ترکیباتشیمیایی و پروسه ساخت فوم ها به دو گروه گرم و سرد تقسیم می شوند. فوم گرم درهنگام تولید تحت دمای زیاد قرار گرفته و همین موضوع کیفیت فوم را کاهش داده است.در مبل های خوب همیشه از انواع فوم سرد استفاده می شود. فوم های گرم خیلی زود خوردشده و انسجام خود را از دست می دهند.

فوم نمدی

از این نوع فوم درتهیه کوسن مبل استفاده می شود. فوم های نمدی در ضخامت های گوناگون تولید می شوند.معمولا سایر ترکیبات نیز در فوم نمدی دیده می شود و به تنهایی مورد استفاده ندارد.

فوم پنبه ای

این متریال به طورکامل از الیاف پنبه خالص تهیه شده و دارای ترکیبات متفرقه نیست. لایه های الیافپنبه بر روی هم قرار می گیرند و فوم به صورت لایه بندی شده است. این محصول شاملفوم های نازک و ضخیم است.

فوم صنعتی

این متریال کیفیتبالاییی ندارد و در تولید مبل های ارزان قیمت استفاده می شود. فوم های صنعتی دوامکمی دارند.

انواع فنر در رویه کوبی مبلمان

حالا نوبت به معرفیفنرهای مبل رسیده است. فنر بخش موثری در نشیمن مبلمان است که به نوعی نقش حامی فوم راهم دارد. حتی بهترین فوم و اسفنج نیز نمی تواند بدون فنر، کارایی مناسبی داشتهباشد. فنرها به اسکلت نصب می شوند و از قسمت رو و ظاهر مبل ها اصلا دید ندارند.برخی موارد روی این قسمت با آستری پوشانده شده و به هیچ وجه دیده نمی شود. در حالحاضر ۲ نوع فنر در صنعت مبل استفاده می شود فنر لول و فنر زیگزاگ.

رویه کوبی مبل چگونه انجام می شود؟

رویه کوبی مبل براساس میزان آسیب دیدگی مبل تعیین می شود. مواردی مانند پر کردن فوم مبل یا تعویضفوم مبلمان، تغییر دادن پارچه مبل، تعویض فنر مبل از جمله مواردی هستند که دراین فرایند انجام می شود.

رویه کوبی در واقعآخرین مرحله در ساخت مبلمان است. پس از آماده شدن اسکلت یا بدنه اصلی مبلمان نوبتبه روکوبی مبل می رسد. در رویه کوبی، کلاف مبلمان پر می شود و روی آنپارچه مبلی کشیده می‌شود و به این ترتیب مبل ظاهر نو و تازه ای پیدا می کند.

این اقدامات بایدتوسط فردی ماهر و کارآزموده انجام شود. یک رویه‌کوب ماهر باید بتواندپارچه مورد نظر را با ظرافت و بدون عیب و نقص، روی مبل بکشد که طرح پارچه به خوبیبر روی مبل قرار بگیرد.

رویه کوبی مبلراحتی

به علت استفاده زیاداز این مبلمان، رویه کوبی مبل راحتی بیشتر درخواست می شود. اینفرآیند ممکن است از تعمیر کناف مبل راحتی شروع شود و در نهایت با تغییر پارچهمبلی به اتمام برسد. در نتیجه نمی توان رقمی را به عنوان قیمت رویه کوبیمبل راحتی اختصاص داد و باید توسط تعمیرکار مبل راحتی اعلام شود.

رویه کوبی مبلاستیل

رویه کوبی مبلماناستیل جدید، نسبت به مبلمان کارکرده راحت تر است. در این مورد باید تمامموارد مربوط به ساختار و کلاف بندی مبل به طور دقیق بررسی و تمام ایرادات رفعشوند و نیازبه به دقت و زمان زیادی است. ابتدا باید کلاف مبل به دقت بررسی شود کهآیا قابل بازسازی است و یا خیر. اگر نیاز به ساخت اسکلت جدید در تهیهمبل باشد، هزینه رویه کوبی مبل استیل بسیار بالا میرود، در نتیجه در این حالت قیمت مقرون به صرفه نیست و باید مبل تعویضگردد.

رویه کوبی مبلچستر

مبل چستر از دسته مبلهای راحتی و بسیار زیبایی هستند که دارای کاناپه هایی با پشتی کوتاه و کم ارتفاع میباشند و لمسه کاری شده اند. در مبل چسترفیلد از پارچه های کتان و مخمل و حتی چرماستفاده می شود که دارای زیبایی چشمگیری هستند. مهم ترین نکته در رویه کوبی، گرمفوم است، مواردی مانند رنگ مبل، ساخت و اتصال لمسه ها در این پروسه باید با دقتانجام شود.

رویه کوبی مبلکلاسیک

رویه کوبی مبلکلاسیک از مواردی است که در دسته گروه رویه کوبی مبل سلطنتی قرارمی گیرند. این دسته از مبلمان علاوه بر تعمیر اسکلت مبل، نیاز به مرمت وتغییر رنگ چوب مبلمان نیز می باشد. مبل کلاسیک از تلفیق چوب و پارچه تشکیل شدهاست. از این رو خدماتی مانند تعویض فوم نشیمگاه مبل کلاسیک و خدمات مرمت رنگدر قسمت های چوبی آن انجام می شود.

هزینه رویه کوبی مبل به چه مواردی بستگی دارد؟

همانطورکه پیش تر بیان شد، روکوبی مبلمان کلاسیک و مبل راحتی مراحلگوناگونی دارند. به همین دلیل است که قیمت رویه کوبی مبل را نمیتوان قیمت ثابتی بر شمرد.

بنابراین برایبرآورد قیمت رویه کوبی، ابتدا باید نوع تعمیرات مورد نیاز مبل را بررسی و مشخص کرد.بعد از آن کارشناسان باید به مشتریان اطلاع بدهند که دقیقا چه انتظاراتی بایدداشته باشند. در نهایت با توجه به این دو مورد می‌توان نیاز مشتری را بررسی نمودو هزینه رویه کوبی مبل را تخمین زد. در ادامه به مهم‌ترینفاکتورهای موثر در تعیین قیمت رویه کوبی مبل خواهیم پرداخت:

 • قیمت رویه کوبی بر اساس فوم‌ها و فنرهای مبل
 • قیمت رویه کوبی بر اساس تعداد مبلمان
 • هزینه رویه کوبی بر اساس نوع مبل و شکل مبل
 • قیمت هر متر پارچهجدید انتخاب شده برای مبل.
 • میزان مهارت و دستمزدرویه کوب. (هزینه دستمزد رویه کوب بر اساس نوع مبل که میزان سختی کار راتعیین می‌کند و همچنین تعداد مبل‌ها مشخص می شود)

رویه کوبی مبل در منزل

در برخی موارد رویهکوبی مبل فرآیند پیچیده‌ای ندارد و می توان تمام این اقدامات را در منزلانجام داد. در صورتی که میزان آسیب دیدگی مبل کم باشد می توان خدمات درمنزل و بدون انتقال به کارگاه ها انجام داد. در این صورت تنها هزینهرویه کوبی دریافت خواهد شد و نیاز به هزینه جابجایی نیست.

صفر تا صد رویه کوبی مبل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در کنار مهارت دررویه کوبی مبل استفاده از متریال با کیفیت از جمله مواردی است که تعیین کنندهکیفیت کار در انتهای کار می باشد. بر این اساس باید مجریانی حرفه ای در این زمینانتخاب نمود. تمام خدمات توسط متخصصین هوم سرویز برای انواع مبلمان منزل واداری انجام می شود . برای دریافت این خدمات تنها کافیست به صورت رایگان در سامانههوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما جهت ارائه مشاوره و ارائهخدمات با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رویه کوبی مبل و همچنین ارایه خدمات رویه کوبی مبل راحتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مبلمان ارائه می دهد که شامل تعمیر مبل راحتی, ساخت مبلمان اداری و خانگی, رنگ کاری مبل چوبی قدیمی, تعویض پارچه مبل استیل, تعمیر صندلی اداری و مدیریتی, دوخت کاور مبل سلطنتی و دوخت کاور استیل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس رویه کوبی مبل

رویه کوبی مبل راحتی

رویه کوبی مبل استیل

رویه کوبی مبل چستر و چرم

رویه کوبی مبل اداری

رویه کوبی تشک مبلمان و رویه کوبی کوسن مبل

تعویض اسفنج و فنر مبلمان

تعویض فوم مبل

نظرات کاربران

profile picture
خانم ده نمکی

امتیاز 5 وااقعا کمه برای ایشون از مرحله به مرحله کار برامون عکس و فیلم میفرستاد پاسخگوییشون خیلی عالی بود و از طرز برخورد و رفتارشون بی نهایت رضایت داشتم و اتفاقا به دخترمم معرفیشون کردم بابت انجام کار ممنون از هوم سرویس اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر عالی باشید

profile picture
مینا ملکی

ایشون خیلی دقیق بررسی کردند و خب مشکل از سیم کشی داخلی نبود و خیالمونو راحت کردند دستشون درد نکنه

profile picture
یسری بندریان

خیلی عالی بودند

شرایط رویه کوبی مبل راحتی، استیل و رویه کوبی مبلمان اداری

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

کلیه قیمت های اعلامی در سرویس رویه کوبی مبل با احتساب هزینه جنس(هزینه پارچه، فوم و سایر قطعات و لوازم مورد نیاز) و اجرت می باشد و همیار مجاز به اخذ هزینه مازاد تحت هر عنوانی از مشتری نیست.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 420,000 الی 750,000 تومان
تعمیر لمینت
تعمیر لمینت
قیمت از 1,500,000 الی 2,600,000 تومان
پرده شویی
پرده شویی
قیمت از 600,000 الی 1,900,000 تومان
نصب پرده
نصب پرده
قیمت از 400,000 الی 950,000 تومان