رویه کوبی مبل

رویه کوبی مبل

از 1389 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رویه کوبی مبل در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت رویه کوبی مبل استیل 9 نفره به همراه تعویض مصالح (اسفنج، فوم، ویسکوز و...)

5,500,000 الی 9,000,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل استیل 9 نفره به همراه ترمیم مصالح

3,800,000 الی 6,000,000 تومان

قیمت رویه کوبی و تعویض رویه کوبی مبل راحتی ایرانی 7 نفره به همراه تعویض مصالح (اسفنج، فوم، ویسکوز و...)مبل راحتی ال شکل 7 نفره

5,000,000 الی 7,500,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی ایرانی 7 نفره به همراه ترمیم مصالح

3,000,000 الی 4,500,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی خارجی به همراه تعویض مصالح

8,500,000 الی 1,100,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی ال 7 نفره به همراه تعویض مصالح

4,500,000 الی 6,500,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی ال 7 نفره به همراه ترمیم مصالح

3,500,000 الی 5,000,000 تومان

متوسط قیمت150,000 تومانکمینه قیمت150,000 تومانبیشینه قیمت1,500,000 تومان

آنچه درباره رویه کوبی مبل خواهید خواند

 • رویه کوبی مبل چیست؟
 • فوم و فنر مبلمان در رویه کوبی مبل چیست؟
 • انواع فوم مبلمان
 • انواع فنر در رویه کوبی مبلمان
 • رویه کوبی مبل چگونه انجام می شود؟
 • هزینه رویه کوبی مبل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • رویه کوبی مبل در منزل
 • صفر تا صد رویه کوبی مبل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

رویه کوبی مبل چیست؟

عملیات آماده سازی و تولید مبلمان با ساخت کلاف خام شروع می شود. کلاف، اسکلت و بدنه اصلی مبلمان است که کیفیت آن روی ماندگاری و طول عمر مبل ها تاثیرگذار است. عملیاتی روی کلاف خام انجام می شود تا مبل ها تکمیل شوند. این عملیات رویه کوبی مبل نام دارد. پروسه آماده سازی و تکمیل مبل ها در کارگاه و زیر نظر اساتید این حرفه انجام می شود. اما در شرایطی که مبل ها قدیمی شده و رنگ و روی اولیه را از دست داده باشند می تواند از رویه کوبی مبل در منزل برای ترمیم مبلمان استفاده کرد.

رویه کوبی مبل یکی از راهکارهایی است که مبلمانی که دوست دارید را با رنگ و طرح جدید نونوار کنید. رویه کوبی مبل شامل تعمیر فوم مبل، تغییر پارچه مبل، تعویض اسفنج، فنر و تعویض کوسن مبل ها است. رویه کوبی مبل راحتی، مبل استیل، مبل چستر و غیره بهترین راه حل برای نوسازی مبلمان قدیمی و تعمیر صندلی نهارخوری است. به طور کلی در در این فرآیند هر آنچه به جز اسکلت مبلمان، تعویض یا تعمیر می‌شوند. این موضوع در نهایت باعث می‌شود که مبلمان راحتی و حتی استیل، شکل ابتدایی خود را به دست آورد و همچنین در مواردی ظاهری زیباتر از روز اول پیدا کنند. در ادامه به انواع مراحل و عوامل موثر بر قیمت رویه کوبی مبل خواهیم پرداخت.

فوم و فنر مبلمان در رویه کوبی مبل چیست؟

فوم و فنر مبلمان از اصلی ترین متریال مبلمان اداری و خانگی هستند. نرمی و انعطاف پذیری قسمت نشیمن مبل ها به دلیل استفاده از فوم و اسفنج مرغوب و همچنین فنر استاندارد است. فنر و فوم در کنار یکدیگر راحتی، دوام و استحکام مبلمان را به وجود می آورند. هر کدام از این متریال به تنهایی نمی توانند ضامن کیفیت مبل ها باشد لازم است تا هم فوم و هم فنر با کیفیت در مبل استفاده نمود. اگر جنس فنر خوب نباشد خیلی زود، قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و کف مبلمان، شل و وارفته می شود.

انواع فوم مبلمان

از نظر ترکیبات شیمیایی و پروسه ساخت فوم ها به دو گروه گرم و سرد تقسیم می شوند. فوم گرم در هنگام تولید تحت دمای زیاد قرار گرفته و همین موضوع کیفیت فوم را کاهش داده است. در مبل های خوب همیشه از انواع فوم سرد استفاده می شود. فوم های گرم خیلی زود خورد شده و انسجام خود را از دست می دهند.

فوم نمدی

از این نوع فوم در تهیه کوسن مبل استفاده می شود. فوم های نمدی در ضخامت های گوناگون تولید می شوند. معمولا سایر ترکیبات نیز در فوم نمدی دیده می شود و به تنهایی مورد استفاده ندارد.

فوم پنبه ای

این متریال به طور کامل از الیاف پنبه خالص تهیه شده و دارای ترکیبات متفرقه نیست. لایه های الیاف پنبه بر روی هم قرار می گیرند و فوم به صورت لایه بندی شده است. این محصول شامل فوم های نازک و ضخیم است.

فوم صنعتی

این متریال کیفیت بالاییی ندارد و در تولید مبل های ارزان قیمت استفاده می شود. فوم های صنعتی دوام کمی دارند.

انواع فنر در رویه کوبی مبلمان

حالا نوبت به معرفی فنرهای مبل رسیده است. فنر بخش موثری در نشیمن مبلمان است که به نوعی نقش حامی فوم را هم دارد. حتی بهترین فوم و اسفنج نیز نمی تواند بدون فنر، کارایی مناسبی داشته باشد. فنرها به اسکلت نصب می شوند و از قسمت رو و ظاهر مبل ها اصلا دید ندارند. برخی موارد روی این قسمت با آستری پوشانده شده و به هیچ وجه دیده نمی شود. در حال حاضر ۲ نوع فنر در صنعت مبل استفاده می شود فنر لول و فنر زیگزاگ.

رویه کوبی مبل چگونه انجام می شود؟

رویه کوبی مبل بر اساس میزان آسیب دیدگی مبل تعیین می شود. مواردی مانند پر کردن فوم مبل یا تعویض فوم مبلمان، تغییر دادن پارچه مبل، تعویض فنر مبل از جمله مواردی هستند که در این فرایند انجام می شود.

رویه کوبی در واقع آخرین مرحله در ساخت مبلمان است. پس از آماده شدن اسکلت یا بدنه اصلی مبلمان نوبت به روکوبی مبل می رسد. در رویه کوبی، کلاف مبلمان پر می شود و روی آن پارچه مبلی کشیده می‌شود و به این ترتیب مبل ظاهر نو و تازه ای پیدا می کند.

این اقدامات باید توسط فردی ماهر و کارآزموده انجام شود. یک رویه‌کوب ماهر باید بتواند پارچه مورد نظر را با ظرافت و بدون عیب و نقص، روی مبل بکشد که طرح پارچه به خوبی بر روی مبل قرار بگیرد.

رویه کوبی مبل راحتی

به علت استفاده زیاد از این مبلمان، رویه کوبی مبل راحتی بیشتر درخواست می شود. این فرآیند ممکن است از تعمیر کناف مبل راحتی شروع شود و در نهایت با تغییر پارچه مبلی به اتمام برسد. در نتیجه نمی توان رقمی را به عنوان قیمت رویه کوبی مبل راحتی اختصاص داد و باید توسط تعمیرکار مبل راحتی اعلام شود.

رویه کوبی مبل استیل

رویه کوبی مبلمان استیل جدید، نسبت به مبلمان کارکرده راحت تر است. در این مورد باید تمام موارد مربوط به ساختار و کلاف بندی مبل به طور دقیق بررسی و تمام ایرادات رفع شوند و نیازبه به دقت و زمان زیادی است. ابتدا باید کلاف مبل به دقت بررسی شود که آیا قابل بازسازی است و یا خیر. اگر نیاز به ساخت اسکلت جدید در تهیه مبل باشد، هزینه رویه کوبی مبل استیل بسیار بالا می رود، در نتیجه در این حالت قیمت مقرون به صرفه نیست و باید مبل تعویض گردد.

رویه کوبی مبل چستر

مبل چستر از دسته مبل های راحتی و بسیار زیبایی هستند که دارای کاناپه هایی با پشتی کوتاه و کم ارتفاع می باشند و لمسه کاری شده اند. در مبل چسترفیلد از پارچه های کتان و مخمل و حتی چرم استفاده می شود که دارای زیبایی چشمگیری هستند. مهم ترین نکته در رویه کوبی، گرم فوم است، مواردی مانند رنگ مبل، ساخت و اتصال لمسه ها در این پروسه باید با دقت انجام شود.

رویه کوبی مبل کلاسیک

رویه کوبی مبل کلاسیک از مواردی است که در دسته گروه رویه کوبی مبل سلطنتی قرار می گیرند. این دسته از مبلمان علاوه بر تعمیر اسکلت مبل، نیاز به مرمت و تغییر رنگ چوب مبلمان نیز می باشد. مبل کلاسیک از تلفیق چوب و پارچه تشکیل شده است. از این رو خدماتی مانند تعویض فوم نشیمگاه مبل کلاسیک و خدمات مرمت رنگ در قسمت های چوبی آن انجام می شود.

هزینه رویه کوبی مبل به چه مواردی بستگی دارد؟

همانطور که پیش تر بیان شد، روکوبی مبلمان کلاسیک و مبل راحتی مراحل گوناگونی دارند. به همین دلیل است که قیمت رویه کوبی مبل را نمی توان قیمت ثابتی بر شمرد.

بنابراین برای برآورد قیمت رویه کوبی، ابتدا باید نوع تعمیرات مورد نیاز مبل را بررسی و مشخص کرد. بعد از آن کارشناسان باید به مشتریان اطلاع بدهند که دقیقا چه انتظاراتی باید داشته باشند. در نهایت با توجه به این دو مورد می‌توان نیاز مشتری را بررسی نمود و هزینه رویه کوبی مبل را تخمین زد. در ادامه به مهم‌ترین فاکتورهای موثر در تعیین قیمت رویه کوبی مبل خواهیم پرداخت:

 • قیمت رویه کوبی بر اساس فوم‌ها و فنرهای مبل
 • قیمت رویه کوبی بر اساس تعداد مبلمان
 • هزینه رویه کوبی بر اساس نوع مبل و شکل مبل
 • قیمت هر متر پارچه جدید انتخاب شده برای مبل.
 • میزان مهارت و دستمزد رویه کوب. (هزینه دستمزد رویه کوب بر اساس نوع مبل که میزان سختی کار را تعیین می‌کند و همچنین تعداد مبل‌ها مشخص می شود)

رویه کوبی مبل در منزل

در برخی موارد رویه کوبی مبل فرآیند پیچیده‌ای ندارد و می توان تمام این اقدامات را در منزل انجام داد. در صورتی که میزان آسیب دیدگی مبل کم باشد می توان خدمات در منزل و بدون انتقال به کارگاه ها انجام داد. در این صورت تنها هزینه رویه کوبی دریافت خواهد شد و نیاز به هزینه جابجایی نیست.

صفر تا صد رویه کوبی مبل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در کنار مهارت در رویه کوبی مبل استفاده از متریال با کیفیت از جمله مواردی است که تعیین کننده کیفیت کار در انتهای کار می باشد. بر این اساس باید مجریانی حرفه ای در این زمین انتخاب نمود. تمام خدمات توسط متخصصین هوم سرویز برای انواع مبلمان منزل و اداری انجام می شود . برای دریافت این خدمات تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما جهت ارائه مشاوره و ارائه خدمات با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رویه کوبی مبل و همچنین ارایه خدمات رویه کوبی مبل راحتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مبلمان ارائه می دهد که شامل تعمیر مبل راحتی, ساخت مبلمان اداری و خانگی, رنگ کاری مبل چوبی قدیمی, تعویض پارچه مبل استیل, تعمیر صندلی اداری و مدیریتی, دوخت کاور مبل سلطنتی و دوخت کاور استیل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس رویه کوبی مبل

رویه کوبی مبل راحتی

رویه کوبی مبل استیل

رویه کوبی مبل چستر و چرم

رویه کوبی مبل اداری

رویه کوبی تشک مبلمان و رویه کوبی کوسن مبل

تعویض اسفنج و فنر مبلمان

تعویض فوم مبل

نظرات کاربران

profile picture
خانم ده نمکی

امتیاز 5 وااقعا کمه برای ایشون از مرحله به مرحله کار برامون عکس و فیلم میفرستاد پاسخگوییشون خیلی عالی بود و از طرز برخورد و رفتارشون بی نهایت رضایت داشتم و اتفاقا به دخترمم معرفیشون کردم بابت انجام کار ممنون از هوم سرویس اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر عالی باشید

profile picture
مینا ملکی

ایشون خیلی دقیق بررسی کردند و خب مشکل از سیم کشی داخلی نبود و خیالمونو راحت کردند دستشون درد نکنه

profile picture
یسری بندریان

خیلی عالی بودند

شرایط رویه کوبی مبل راحتی، استیل و رویه کوبی مبلمان اداری

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

کلیه قیمت های اعلامی در سرویس رویه کوبی مبل با احتساب هزینه جنس(هزینه پارچه، فوم و سایر قطعات و لوازم مورد نیاز) و اجرت می باشد و همیار مجاز به اخذ هزینه مازاد تحت هر عنوانی از مشتری نیست.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

dry-cleaning-couch
خشک شویی مبل
قیمت از 1,000,000 الی 1,400,000 تومان
installation-repair-laminate
تعمیر لمینت
قیمت از 7,600,000 الی 13,000,000 تومان
curtains-washing
پرده شویی
قیمت از 1,750,000 الی 2,600,000 تومان
curtain-installation
نصب پرده
قیمت از 500,000 الی 1,270,000 تومان