ساخت مبل

ساخت مبل

از 1390 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت مبل در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت کارشناسی و براورد هزینه اجرا

150,000 تومان

متوسط قیمت16,000,000 تومانکمینه قیمت2,000,000 تومانبیشینه قیمت30,000,000 تومان

آنچه درباره ساخت مبل خواهید خواند

 • ساخت مبل اداری و خانگی
 • سفارش ساخت مبل چه مزایایی دارد؟
 • مراحل طراحی و ساخت مبل
 • ساخت مبل راحتی
 • ساخت مبل سلطنتی (سفارش ساخت مبل استیل)
 • ساخت مبل کلاسیک
 • طراحی و ساخت مبل ال
 • ساخت مبل تختخواب شو
 • ساخت مبل با پالت چوبی
 • سفارش ساخت مبلمان مدرن
 • قیمت ساخت مبل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • طراحی و ساخت انواع مبلمان را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساخت مبل اداری و خانگی

قیمت ساخت مبل در مقابل خرید مبلمان گران قیمت، گزینه به صرفه تری است. طراحی و ساخت مبلمان موجب می شود که همان چیزی که در ذهن خود دارید را به دست بیاورید. سفارش انواع مبلمان مانند ساخت مبل ال، ساخت مبل با پالت چوبی، ساخت مبلمان راحتی و ساخت مبل استیل دقیقا موجب می شود که با توجه به سلیقه فرد و بر اساس فضای و بودجه وی، انواع مبل و صندلی مورد نظر طراحی و ساخته شوند.

البته طراحی و ساخت مبلمان محدود به مدل خاصی نیست. بلکه مواردی مانند طراحی مبل استیل، ساخت مبل سلطنتی، ساخت مبل با پالت چوبی و ساخت مبلمان اداری نیز توسط طراحان و سازندگان هوم سرویز انجام می شود. در ادامه به معرفی انواع مدل مبلمان و همچنین عوامل موثر بر قیمت ساخت مبل می پردازیم.

سفارش ساخت مبل چه مزایایی دارد؟

سفارش ساخت مبل مزایای فراوانی به دنبال دارد. اولین مورد این گزینه است که طراحی مبلمان و ساخت مبلمان نسبت به خرید مبلمان جدید، به صرفه تر است. با سفارش ساخت مبلمان می توانید حداقل 15 درصد در هزینه خرید مبل صرفه جویی کنید. همچنین این کار موجب می شود که همان جزئیاتی که مد نظرتان است را اجرا کنید. در بسیاری از موارد با مراجعه به مراکز خرید مبلمان یا کارگاهای مبل سازی، مشاهده می کنید که مبلمان موجود دقیقا با آن چیزی که در ذهنتان است، تطابق ندارد. همچنین ساختن مبل سفارشی موجب می شود که شما دقیقا مبلمانی را در فضای مورد نظر بچینید که برای همان فضا طراحی شده است. به طور مثال بعضی از فضاها دارای کنج ها یا شرایطی است که نمی توان مبلمانی با ابعاد و اندازه دقیق آنجا پیدا نمود. از این رو با مبل سفارشی می توانید دقیقا آن چیزی را که نیاز دارید، را اجرا کنید.

سفارش ساخت مبلمان موجب می شود که آن مبل اختصاصی برای شما ساخته شود و همتای آن در خانه ی دیگری نباشد. زمانی که شما به فکر طراحی و ساخت مبلمان هستید تمام مواردی که در ذهنتان هست را اجرا می کنید. مواردی مانند راحت بودن آن، رنگ آن، میزان نرم بودن فوم و سایر موارد در طراحی مبل کاملا رعایت می شوند.

مراحل طراحی و ساخت مبل

پس از انتخاب طرح مبلمان مورد نظر باید بر اساس طرح منتخب ابتدا کلاف مبل ساخته شود. ساخت اسکلت مبل اولین قدم در ساختن مبل سفارشی است. به ترتیبی که با استفاده از الوار اسکلت مورد نظر ساخته می شود. پس از طی کردن مرحله اول نوبت به اجرای نقش و طرح های مختلف روی مبلمان می رسد. همچنین پروسه رنگ کردن چوب نیز در این مرحله انجام می شود. مرحله آخر نیز مربوط به دوخت پارچه مبل و رویه کوبی آن است که در نهایت موجب شکل گرفتن مبل می رسد.

ساخت مبل راحتی

مبلمان راحتی از مواردی است که در هر خانه ای یک نمونه از آن برای استفاده روزمره پیدا می شود. سفارش ساخت مبل راحتی بر اساس نظر مشتری به راحتی در انواع طرح ها و نقشه ها قابل انجام است و هیچ گونه محدودیتی در ابعاد و اندازه ندارند. حتی ساخت مبل تک نفره راحتی به صورت اختصاصی برای فضاهای خاص و دنج خانه ها نیز اخیرا بسیار ترند شده است.

ساخت مبل سلطنتی (سفارش ساخت مبل استیل)

ساخت مبلمان سلطنتی از مواردی است که تنها به مهارت سازنده برنمی گردد بلکه هنرهای نجاری و منبت کاری نیز در سفارش ساخت مبل سلطنتی نقش موثری دارند. طرح و نقش های متنوعی بر روی چوب مبل استیل قابل اجرا هستند که تنها توسط متخصصین و هنرمندانی در این زمینه که ادعای طراحی مبل سلطنتی یا استیل را دارند قابلا اجرا می باشند.

ساخت مبل کلاسیک

مبل کلاسیک شبیه به ساخت مبلمان استیل است. این مبلمان بیش تر نقش تزئینی در منزل دارند و راحتی چندانی نسبت به مبلمان راحتی و مدرن ندارند. این موارد بیشتر برای پذیرایی از میهمانان استفاده می شود.

طراحی و ساخت مبل ال

طراحی مبل ال از آن دسته از مواردی استفاده می شود که باید انحصارا برای فضای مورد نظر انجام شود. ممکن است که نیاز به طراحی و ساخت مبل ال برای جلوی تلویزیون باشد که ابعاد آنها و همچنین تعداد آنها کاملا بر اساس آن چیزی که نیاز است اجرا می شود.

ساخت مبل تختخواب شو

با محدود شدن فضاها سفارش ساخت مبل تختخواب شو نیز بیشتر مورد درخواست قرار گرفت. ساخت اسکلت و کلاف مبل تختخواب شو با ساخت مبل ساده تفاوت های زیادی دارد. از این رو سازندگان این مبل ها باید دارای مهارت لازم در این زمینه باشند. استفاده از یرق آلات مناسب اولین موردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. طراحی مبل تختخواب شو بر اساس نیاز مشتری و همچنین فضای در دسترس او به راحتی انجام می شود.

ساخت مبل با پالت چوبی

یکی از جدیدترین موارد، ساخت مبلمان با پالت چوبی است. در کنار استفاده از پالت چوبی از انواع پارچه و چرم نیز برای رویه این مبلمان استفاده می شود. این ها از نمونه های مدرنی هستند که در کنار سادگی، زیبایی زیادی را به محیط اطراف خود می بخشند. همچنین سفارش ساخت مبلمان با پالت چوبی هزینه مناسب تری نسبت به نمونه های آماده در کارگاه مبل سازی دارند.

سفارش ساخت مبلمان مدرن

ساخت مبلمان سفارشی مدرن هیچ محدودیتی ندارد. در طراحی و ساخت مبل سفارشی مدرن از تلفیق سبک مبلمان سلطنتی و مدرن استفاده می شود. قبل از سفارش ساخت باید به این مورد دقت کنید که دقیقا چه انتظاری از مبلمان خود دارید. اگر از مساحت زیادی در دسترس دارید، می توانید هم از سبک استیل و هم راحتی برخوردار شوید. اما اگر تنها فضا برای چیدمان یک دست مبل دارید، می توانید از طراحی و ساخت مبلمان راحتی پذیرایی که تا حدی هر دو نیاز را رفع می کنند استفاده کنید.

قیمت ساخت مبل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت ساخت مبل به موارد متنوعی بستگی دارد. مورد اول نوع مبلمان مورد نظر است. طبعا قیمت ساخت مبلمان استیل با قیمت ساخت مبل راحتی یکسان نیست. مورد بعدی نوع متریال مورد استفاده در پروسه ساخت است. نوع چوب و جنس پارچه انتخاب شده نیز تاثیر مستقیمی بر هزینه ساخت مبل می گذراند. تعداد مبلمان و سفارشی بودن و خاص بودن طرح نیز در هزینه طراحی و قیمت سفارش ساخت مبل تاثیرگذارند. هر چه مبل خاص تر باشد و نیاز به ساخت کلاف خاصی باشد مطمئنا دستمزد ساخت مبل بیشتر خواهد شد.

طراحی و ساخت انواع مبلمان را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که طرح خاصی مد نظر دارید که در جایی مشابه آن را ندیده اید می توانید از متخصصین ما کمک بگیرید. سفارش ساخت انواع مبلمان مدرن و کلاسیک با بهترین متریال در کارگاه های مبل سازی هوم سرویز توسط برترین متخصصین در این زمینه انجام می شود. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت ساخت مبل با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت مبل و همچنین ارایه خدمات ساخت مبلمان اداری و خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مبلمان ارائه می دهد که شامل تعمیر مبل راحتی, رویه کوبی مبل راحتی, رنگ کاری مبل چوبی قدیمی, تعویض پارچه مبل استیل, تعمیر صندلی اداری و مدیریتی, دوخت کاور مبل سلطنتی و دوخت کاور استیل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت مبل

ساخت مبلمان اداری و خانگی

ساخت مبل استیل

ساخت مبل با پالت چوبی

ساخت مبل راحتی

ساخت مبلمان تختخواب شو

طراحی و ساخت مبل راحتی کشودار یا باکس‌دار و...

نظرات کاربران

profile picture
سید کیوان جزایری

بسیار از ایشان سپاسگزاریم ازشما ممنونم که انتخابتون برای نیرو عالی بود خواهش میکنم از ایشان تقدیر وسلام مرابه ایشان برسانید

profile picture
رضا زاهدی فر

با سلام جناب رودبارانی بسیار انسان مرتب و کاربلد ، وقت شناس و با شخصیتی بودند.

profile picture
مریم اسدی

آقای اتفاقی روز تعطیل تشریف آوردن کار ما رو به بهترین شکل انجام دادن من بالاترین امتیاز رو بهشون میدم کارشون فوق العاده بود👍

profile picture
هومن رستمی

بسیار انسان محترم و کاربلدی بودند و نهایت دقت را داشتند.هزینه انجام کار منصفانه بود.

شرایط طراحی و ساخت انواع مبلمان چوبی سفارشی

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

کلیه قیمت های اعلامی در سرویس طراحی و ساخت با احتساب هزینه جنس(هزینه پارچه، فوم و سایر قطعات و لوازم مورد نیاز) و اجرت می باشد و همیار مجاز به اخذ هزینه مازاد تحت هر عنوانی از مشتری نیست.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

curtain-installation
نصب پرده
قیمت از 600,000 الی 2,274,000 تومان
parquet-installation-repair
نصب پارکت
قیمت از 28,000,000 الی 28,000,000 تومان
carpet-cleaning
قالیشویی
قیمت از 668,000 الی 1,385,000 تومان
making-wall-closet
ساخت کمد دیواری
قیمت از 24,000,000 الی 24,000,000 تومان