banner

ساخت مبلمان اداری و مسکونی

از 1390 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت طراحی و ساخت انواع مبلمان راحتی و استیل

قیمت کارشناسی و براورد هزینه اجرا

150,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط طراحی و ساخت انواع مبلمان سفارشی

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

کلیه قیمت های اعلامی در سرویس طراحی و ساخت با احتساب هزینه جنس(هزینه پارچه، فوم و سایر قطعات و لوازم مورد نیاز) و اجرت می باشد و همیار مجاز به اخذ هزینه مازاد تحت هر عنوانی از مشتری نیست.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

طراحی و ساخت مبلمان اداری و خانگی

هزینه ساخت مبل در مقابل خرید مبلمان گران قیمت، گزینه به صرفه تری است. طراحی مبلمان منزل و ساخت مبل سفارشی موجب می شود که همان چیزی که در ذهن خود دارید را به دست بیاورید. سفارش انواع مبلمان مانند ساخت مبل ال، ساخت مبل با پالت چوبی، ساخت مبل راحتی و ساخت مبل استیل دقیقا موجب می شود که با توجه به سلیقه فرد و بر اساس فضای و بودجه وی، انواع مبل و صندلی مورد نظر طراحی و ساخته شوند.

البته طراحی و ساخت مبلمان محدود به مدل خاصی نیست. بلکه مواردی مانند طراحی و ساخت مبل استیل، ساخت مبل سلطنتی، ساخت مبل راحتی، طراحی مبل کلاسیک، ساخت مبل با پالت چوبی و ساخت مبلمان اداری نیز توسط طراحان و متخصصین هوم سرویز انجام می شود. هزینه ساخت مبلمان بر اساس طرح و مدل مبل مورد نظر تعیین می شود. در ادامه به معرفی انواع مدل مبلمان و همچنین عوامل موثر بر هزینه طراحی و ساخت مبلمان می پردازیم.

ساخت مبل سفارشی چه مزایایی دارد؟

ساخت مبل سفارشی مزایای فراوانی به دنبال دارد. اولین مورد این گزینه است که طراحی مبلمان و ساخت مبلمان نسبت به خرید مبلمان جدید، به صرفه تر است. با سفارش ساخت مبل می توانید حداقل 15 درصد در هزینه خرید مبل صرفه جویی کنید. همچنین ساخت مبل سفارشی موجب می شود که همان جزئیاتی که مد نظرتان است را اجرا کنید. در بسیاری از موارد با مراجعه به مراکز خرید مبلمان یا کارگاهای مبل سازی، مشاهده می کنید که مبلمان موجود دقیقا با آن چیزی که در ذهنتان است، تطابق ندارد. همچنین ساختن مبل سفارشی موجب می شود که شما دقیقا مبلمانی را در فضای مورد نظر بچینید که برای همان فضا طراحی شده است. به طور مثال بعضی از فضاها دارای کنج ها یا شرایطی است که نمی توان مبلمانی با ابعاد و اندازه دقیق آنجا پیدا نمود. از این رو با ساخت مبل سفارشی می توانید دقیقا آن چیزی را که نیاز دارید، را اجرا کنید.

سفارش ساخت مبلمان موجب می شود که آن مبل اختصاصی برای شما ساخته شود و همتای آن در خانه ی دیگری نباشد. زمانی که شما به فکر طراحی و ساخت مبلمان میوفتید تمام مواردی که در ذهنتان هست را اجرا می کنید. مواردی مانند راحت بودن آن، رنگ آن، میزان نرم بودن فوم و سایر موارد در طراحی مبل کاملا رعایت می شوند. همچین با ساخت مبل سفارشی دقیقا می توانید طرح مبلمانی ست با سایر لوازم منزل خود بسازید. 

مراحل طراحی و ساخت مبل

پس از انتخاب طرح مبلمان مورد نظر باید بر اساس طرح منتخب ابتدا کلاف مبل ساخته شود. ساخت اسکلت مبل اولین قدم در ساختن مبل سفارشی است. به ترتیبی که با استفاده از الوار اسکلت مورد نظر ساخته می شود. پس از طی کردن مرحله اول نوبت به اجرای نقش و طرح های مختلف روی مبلمان می رسد. همچنین پروسه رنگ کردن چوب نیز در این مرحله انجام می شود. مرحله آخر نیز مربوط به دوخت پارچه مبل و رویه کوبی آن است که در نهایت موجب شکل گرفتن مبل می رسد.

ساخت مبل راحتی

مبلمان راحتی از مواردی است که در هر خانه ای یک نمونه از آن برای استفاده روزمره پیدا می شود. سفارش ساخت مبل راحتی بر اساس نظر مشتری به راحتی در انواع طرح ها و نقشه ها قابل انجام است و هیچ گونه محدودیتی در ابعاد و اندازه ندارند. حتی ساخت مبل تک نفره راحتی به صورت اختصاصی برای فضاهای خاص و دنج خانه ها نیز اخیرا بسیار ترند شده است.

ساخت مبل سلطنتی (سفارش ساخت مبل استیل)

ساخت مبل سلطنتی از مواردی است که تنها به مهارت در ساخت مبل برنمی گردد بلکه هنرهای نجاری و منبت کاری نیز در سفارش ساخت مبل سلطنتی نقش موثری دارند. طرح و نقش های متنوعی بر روی چوب مبل استیل قابل اجرا هستند که تنها توسط متخصصین و هنرمندانی در این زمینه که ادعای طراحی مبل سلطنتی یا ساخت مبل استیل را دارند قابلا اجرا می باشند.

ساخت مبل کلاسیک

ساخت مبل کلاسیک شبیه به ساخت مبلمان استیل است. این مبلمان بیش تر نقش تزئینی در منزل دارند و راحتی چندانی نسبت به مبلمان راحتی و مدرن ندارند. این موارد بیشتر برای پذیرایی از میهمانان استفاده می شود.

طراحی و ساخت مبل ال

طراحی مبل ال از آن دسته از مواردی استفاده می شود که باید انحصارا برای فضای مورد نظر انجام شود. ممکن است که نیاز به طراحی و ساخت مبل ال برای جلوی تلویزیون باشد که ابعاد آنها و همچنین تعداد آنها کاملا بر اساس آن چیزی که نیاز است اجرا می شود.

ساخت مبل تختخواب شو

با محدود شدن فضاها سفارش ساخت مبل تختخواب شو نیز بیشتر مورد درخواست قرار گرفت. ساخت اسکلت و کلاف مبل تختخواب شو با ساخت مبل ساده تفاوت های زیادی دارد. از این رو سازندگان این مبل ها باید دارای مهارت لازم در این زمینه باشند. استفاده از یرق آلات مناسب در ساخت مبل تختخواب شو اولین موردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. طراحی مبل تختخواب شو بر اساس نیاز مشتری و همچنین فضای در دسترس او به راحتی انجام می شود.

ساخت مبل با پالت چوبی

یکی از جدیدترین موارد، ساخت مبل با پالت چوبی است. در کنار استفاده از پالت چوبی از انواع پارچه و چرم نیز برای رویه این مبلمان استفاده می شود. ساخت مبل با پالت چوبی از نمونه های مدرنی هستند که در کنار سادگی، زیبایی زیادی را به محیط اطراف خود می بخشند. همچنین سفارش ساخت مبل با پالت چوبی هزینه مناسب تری نسبت به نمونه های آماده در کارگاه مبل سازی دارند.

 سفارش ساخت مبل مدرن

ساخت مبل سفارشی مدرن هیچ محدودیتی ندارد. در طراحی و ساخت مبل سفارشی مدرن از تلفیق سبک مبلمان سلطنتی و مدرن استفاده می شود. قبل از سفارش ساخت مبل باید به این مورد دقت کنید که دقیقا چه انتظاری از مبلمان خود دارید. اگر از مساحت زیادی در دسترس دارید، می توانید هم از سبک استیل و هم راحتی برخوردار شوید. اما اگر تنها فضا برای چیدمان یک دست مبل دارید، می توانید از طراحی و ساخت مبلمان راحتی پذیرایی که تا حدی هر دو نیاز را رفع می کنند استفاده کنید.

قیمت طراحی مبل و هزینه ساخت مبل به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه ساخت مبل سفارشی به موارد متنوعی بستگی دارد. مورد اول نوع مبلمان مورد نظر است. طبعا هزینه ساخت مبل استیل با هزینه ساخت مبل راحتی یکسان نیست. مورد بعدی نوع متریال مورد استفاده در پروسه ساخت است. نوع چوب و جنس پارچه انتخاب شده نیز تاثیر مستقیمی بر هزینه ساخت مبل می گذراند. تعداد مبلمان و سفارشی بودن و خاص بودن طرح نیز در هزینه طراحی و ساخت مبل تاثیرگذارند. هر چه مبل خاص تر باشد و نیاز به ساخت کلاف خاصی باشد مطمئنا دستمزد ساخت مبل بیشتر خواهد شد.

طراحی و ساخت انواع مبلمان توسط متخصصین هوم سرویز

در صورتی که طرح خاصی مد نظر دارید که در جایی مشابه آن را ندیده اید می توانید از متخصصین ما کمک بگیرید. سفارش ساخت انواع مبلمان مدرن و کلاسیک با بهترین متریال در کارگاه های مبل سازی هوم سرویز توسط برترین متخصصین در این زمینه انجام می شود. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت ساخت مبل با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

طراحی و ساخت مبلمان سفارشی
ساخت مبل استیل، ساخت مبل راحتی، کاناپه در طرح های مختلف
ساخت انواع مبلمان اداری و مسکونی چرم و پارچه ای
ساخت مبل با پالت چوبی در اندازه های سفارشی
ساخت مبلمان تختخواب شو
طراحی و ساخت مبل راحتی کشودار یا باکس‌دار

همیاران سرویس ساخت مبلمان اداری و مسکونی

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

نصب پرده
نصب پرده
قیمت از 230,000 الی 500,000 تومان
نصب پارکت
نصب پارکت
قیمت از 1,200,000 الی 1,200,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 370,000 الی 761,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 11,500,000 الی 40,000,000 تومان