ساخت مبل

ساخت مبل

از 1390 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت مبل در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت کارشناسی و براورد هزینه اجرا

150,000 تومان

متوسط قیمت16,000,000 تومانکمینه قیمت2,000,000 تومانبیشینه قیمت30,000,000 تومان

آنچه درباره ساخت مبل خواهید خواند

 • ساخت مبل اداری و خانگی
 • سفارش ساخت مبل چه مزایایی دارد؟
 • مراحل طراحی و ساخت مبل
 • ساخت مبل راحتی
 • ساخت مبل سلطنتی (سفارش ساخت مبل استیل)
 • ساخت مبل کلاسیک
 • طراحی و ساخت مبل ال
 • ساخت مبل تختخواب شو
 • ساخت مبل با پالت چوبی
 • سفارش ساخت مبلمانمدرن
 • قیمت ساخت مبل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • طراحی و ساخت انواع مبلمان را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساخت مبل اداری و خانگی

قیمت ساخت مبل در مقابل خرید مبلمان گران قیمت،گزینه به صرفه تری است. طراحی و ساخت مبلمان موجب می شود کههمان چیزی که در ذهن خود دارید را به دست بیاورید. سفارش انواع مبلمان مانند ساختمبل ال، ساخت مبل با پالت چوبی، ساخت مبلمان راحتی و ساختمبل استیل دقیقا موجب می شود که با توجه به سلیقه فرد و بر اساس فضای وبودجه وی، انواع مبل و صندلی مورد نظر طراحی و ساخته شوند.

البته طراحی و ساختمبلمان محدود به مدل خاصی نیست. بلکه مواردی مانند طراحی مبل استیل، ساختمبل سلطنتی، ساخت مبل با پالت چوبی و ساخت مبلمان ادارینیز توسط طراحان و سازندگان هوم سرویز انجام می شود. در ادامه به معرفی انواع مدلمبلمان و همچنین عوامل موثر بر قیمت ساخت مبل می پردازیم.

سفارش ساخت مبل چه مزایایی دارد؟

سفارش ساخت مبل مزایای فراوانی به دنبال دارد. اولینمورد این گزینه است که طراحی مبلمان و ساخت مبلمان نسبت به خرید مبلمانجدید، به صرفه تر است. با سفارش ساخت مبلمان می توانید حداقل 15 درصد درهزینه خرید مبل صرفه جویی کنید. همچنین این کار موجب می شود که همانجزئیاتی که مد نظرتان است را اجرا کنید. در بسیاری از موارد با مراجعه به مراکزخرید مبلمان یا کارگاهای مبل سازی، مشاهده می کنید که مبلمان موجود دقیقا با آنچیزی که در ذهنتان است، تطابق ندارد. همچنین ساختن مبل سفارشی موجب میشود که شما دقیقا مبلمانی را در فضای مورد نظر بچینید که برای همان فضا طراحی شدهاست. به طور مثال بعضی از فضاها دارای کنج ها یا شرایطی است که نمی توان مبلمانیبا ابعاد و اندازه دقیق آنجا پیدا نمود. از این رو با مبل سفارشی می توانید دقیقاآن چیزی را که نیاز دارید، را اجرا کنید.

سفارش ساخت مبلمان موجب می شود که آن مبل اختصاصی برایشما ساخته شود و همتای آن در خانه ی دیگری نباشد. زمانی که شما به فکر طراحی و ساختمبلمان هستید تمام مواردی که در ذهنتان هست را اجرا می کنید. مواردی مانندراحت بودن آن، رنگ آن، میزان نرم بودن فوم و سایر موارد در طراحی مبل کاملا رعایتمی شوند.

مراحل طراحی و ساخت مبل

پس از انتخاب طرحمبلمان مورد نظر باید بر اساس طرح منتخب ابتدا کلاف مبل ساخته شود. ساختاسکلت مبل اولین قدم در ساختن مبل سفارشی است. به ترتیبی که با استفاده ازالوار اسکلت مورد نظر ساخته می شود. پس از طی کردن مرحله اول نوبت به اجرای نقش وطرح های مختلف روی مبلمان می رسد. همچنین پروسه رنگ کردن چوب نیز در این مرحلهانجام می شود. مرحله آخر نیز مربوط به دوخت پارچه مبل و رویه کوبی آن است که درنهایت موجب شکل گرفتن مبل می رسد.

ساخت مبل راحتی

مبلمان راحتی ازمواردی است که در هر خانه ای یک نمونه از آن برای استفاده روزمره پیدا می شود. سفارشساخت مبل راحتی بر اساس نظر مشتری به راحتی در انواع طرح ها و نقشه ها قابلانجام است و هیچ گونه محدودیتی در ابعاد و اندازه ندارند. حتی ساخت مبل تکنفره راحتی به صورت اختصاصی برای فضاهای خاص و دنج خانه ها نیز اخیرابسیار ترند شده است.

ساخت مبل سلطنتی (سفارش ساخت مبل استیل)

ساخت مبلمان سلطنتی از مواردی است که تنها به مهارت سازندهبرنمی گردد بلکه هنرهای نجاری و منبت کاری نیز در سفارش ساخت مبل سلطنتی نقشموثری دارند. طرح و نقش های متنوعی بر روی چوب مبل استیل قابل اجرا هستند که تنهاتوسط متخصصین و هنرمندانی در این زمینه که ادعای طراحی مبل سلطنتی یااستیل را دارند قابلا اجرا می باشند.

ساخت مبل کلاسیک

مبل کلاسیک شبیه به ساخت مبلمان استیل است. اینمبلمان بیش تر نقش تزئینی در منزل دارند و راحتی چندانی نسبت به مبلمان راحتی ومدرن ندارند. این موارد بیشتر برای پذیرایی از میهمانان استفاده می شود.

طراحی و ساخت مبل ال

طراحی مبل ال از آن دسته از مواردی استفاده می شودکه باید انحصارا برای فضای مورد نظر انجام شود. ممکن است که نیاز به طراحی و ساختمبل ال برای جلوی تلویزیون باشد که ابعاد آنها و همچنین تعداد آنها کاملابر اساس آن چیزی که نیاز است اجرا می شود.

ساخت مبل تختخواب شو

با محدود شدنفضاها سفارش ساخت مبل تختخواب شو نیز بیشتر مورد درخواست قرارگرفت. ساخت اسکلت و کلاف مبل تختخواب شو با ساخت مبل ساده تفاوتهای زیادی دارد. از این رو سازندگان این مبل ها باید دارای مهارت لازم در اینزمینه باشند. استفاده از یرق آلات مناسب اولین موردی است که باید مورد توجه قراربگیرد. طراحی مبل تختخواب شو بر اساس نیاز مشتری و همچنین فضای در دسترساو به راحتی انجام می شود.

ساخت مبل با پالت چوبی

یکی از جدیدترینموارد، ساخت مبلمان با پالت چوبی است. در کنار استفاده از پالتچوبی از انواع پارچه و چرم نیز برای رویه این مبلمان استفاده می شود. این ها ازنمونه های مدرنی هستند که در کنار سادگی، زیبایی زیادی را به محیط اطراف خود میبخشند. همچنین سفارش ساخت مبلمان با پالت چوبی هزینه مناسب تری نسبت بهنمونه های آماده در کارگاه مبل سازی دارند.

سفارش ساخت مبلمانمدرن

ساخت مبلمانسفارشی مدرن هیچ محدودیتی ندارد. در طراحی و ساخت مبل سفارشیمدرن از تلفیق سبک مبلمان سلطنتی و مدرن استفاده می شود. قبل از سفارش ساخت بایدبه این مورد دقت کنید که دقیقا چه انتظاری از مبلمان خود دارید. اگر از مساحتزیادی در دسترس دارید، می توانید هم از سبک استیل و هم راحتی برخوردار شوید. امااگر تنها فضا برای چیدمان یک دست مبل دارید، می توانید از طراحی و ساخت مبلمانراحتی پذیرایی که تا حدی هر دو نیاز را رفع می کنند استفاده کنید.

قیمت ساخت مبل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت ساخت مبل به موارد متنوعی بستگی دارد. مورداول نوع مبلمان مورد نظر است. طبعا قیمت ساخت مبلمان استیل با قیمتساخت مبل راحتی یکسان نیست. مورد بعدی نوع متریال مورد استفاده در پروسهساخت است. نوع چوب و جنس پارچه انتخاب شده نیز تاثیر مستقیمی بر هزینهساخت مبل می گذراند. تعداد مبلمان و سفارشی بودن و خاص بودن طرح نیزدر هزینه طراحی و قیمت سفارش ساخت مبل تاثیرگذارند. هر چه مبل خاص ترباشد و نیاز به ساخت کلاف خاصی باشد مطمئنا دستمزد ساخت مبل بیشترخواهد شد.

طراحی و ساخت انواع مبلمان را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که طرح خاصیمد نظر دارید که در جایی مشابه آن را ندیده اید می توانید از متخصصین ما کمکبگیرید. سفارش ساخت انواع مبلمان مدرن و کلاسیک با بهترین متریال در کارگاه هایمبل سازی هوم سرویز توسط برترین متخصصین در این زمینه انجام می شود. تنها کافیستبه صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا متخصصین ما جهت مشاوره واعلام قیمت ساخت مبل با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت مبل و همچنین ارایه خدمات ساخت مبلمان اداری و خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مبلمان ارائه می دهد که شامل تعمیر مبل راحتی, رویه کوبی مبل راحتی, رنگ کاری مبل چوبی قدیمی, تعویض پارچه مبل استیل, تعمیر صندلی اداری و مدیریتی, دوخت کاور مبل سلطنتی و دوخت کاور استیل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت مبل

ساخت مبلمان اداری و خانگی

ساخت مبل استیل

ساخت مبل با پالت چوبی

ساخت مبل راحتی

ساخت مبلمان تختخواب شو

طراحی و ساخت مبل راحتی کشودار یا باکس‌دار و...

نظرات کاربران

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

شرایط طراحی و ساخت انواع مبلمان چوبی سفارشی

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

کلیه قیمت های اعلامی در سرویس طراحی و ساخت با احتساب هزینه جنس(هزینه پارچه، فوم و سایر قطعات و لوازم مورد نیاز) و اجرت می باشد و همیار مجاز به اخذ هزینه مازاد تحت هر عنوانی از مشتری نیست.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب پرده
نصب پرده
قیمت از 400,000 الی 1,000,000 تومان
نصب پارکت
نصب پارکت
قیمت از 400,000 الی 9,500,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 491,000 الی 947,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 4,500,000 الی 67,000,000 تومان