نصب شیشه دوجداره

نصب شیشه دوجداره

از 1316 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب شیشه دوجداره در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت نصب و تعویض شیشه دوجداره(متر مربع)

200,000 الی 500,000 تومان

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت600,000 تومانبیشینه قیمت1,400,000 تومان

آنچه درباره نصب شیشه دوجداره خواهید خواند

  • نصب و تعویض شیشه پنجره دوجداره
  • انواع شیشه دوجداره
  • طریقه تعویض شیشه در و پنجره دوجداره
  • آیا نصب شیشه دوجداره روی پنجره آهنی امکان پذیر است؟
  • قیمت نصب شیشه دوجداره چگونه تعیین می‌شود؟
  • تعمیرات شیشه دوجداره شامل چه مواردی است؟
  • خدمات نصب و تعویض انواع شیشه درب و پنجره upvc توسط متخصصین هوم سرویز

نصب و تعویض شیشه پنجره دوجداره

شکستن و یا بروزایرادات دیگر روی شیشه پنجره و درب ها امری اجتناب ناپذیر است.نصب شیشه دوجداره با نصب شیشهساده روی پنجره متفاوت است. تعویض شیشه دوجداره پنجره upvc راحتی می توان جایگزین شیشه پنجره قدیمی نیز نمود. برای شروع تعویض شیشه دوجدارهپنجره upvc بایدتجربه لازم را داشته باشید. در ادامه به روش تعویض شیشه دوجداره شکسته و عواملموثر بر قیمت شیشه دوجداره می پردازیم.

انواع شیشه دوجداره

شیشه دوجدارهفلوت یا ساده

در پروسه ساختشیشه پنجره دو جداره فلوت هیچ نوع فرآیند خاصی روی شیشه صورت نمی گیرد. درواقع شیشه ساده همانطور که از کوره بیرون می آید، مورد استفاده قرار گرفته و دارایشرایط و ویژگی های خاصی نیست.

شیشه دوجدارهسکوریت

شیشه دوجداره سکوریتشیشه ای است که در طی گرم شدن با دمای بالا و سرد شدن به صورت سریع ساخته میشود. در این فرآیند شیشه دارای ویژگی های منحصر به فردی مانند مقاومت بالا دربرابر فشار و ضربه می شود.

شیشه دوجدارهلمینت

شیشه لمینت نیز ازشیشه های با مقاومت می باشد که در بین این دو شیشه از یک لایه ژله ای پر شده است .به این ترتیب در هنگام خورد شدن تکه های شیشه در داخل این ماده ژله ای فرو رفته ومانع پخش شدن تکه های شیشه می شود.

شیشه پنجرهدوجداره سند بلاست

یکی دیگر از مواردیکه در این زمینه استفاده می شود، سند بلاست است. در ساخت این مدل شیشه بااستفاده از ماسه و آب روی شیشه طرح هایی ایجاد می شود که موجب مات شدن و زیباترشدن شیشه می شود.

تعویض شیشه دوجدارهمشجر یا مات

شیشه های مات اجازهورود نور را به داخل خانه فضا می دهد اما از سمت دیگر دیده نمی شود. شیشه های ماتدارای طرح های متنوعی هستند که در هنگام تعویض شیشه پنجره دوجداره می تواناز آنها استفاده نمود.

شیشه دوجداره رنگی

تعویض شیشه دوجدارهرنگی از یکجداره ساده و یک جداره رنگی تشکیل شده است. این شیشه ها از عبور اشعه ماورا بنفشجلوگیری می کند.

شیشه دوجداره رفلکس

این مدل شیشه نیز ازیک جداره ساده و یک جداره شیشه رفلکس تشکیل شده است. این شیشه ها داخل ساختمان راتیره می کرده و در شب از بیرون، داخل ساختمان دیده می شود.

شیشه دوجدارهکرکره دار

در این مدل بین دوجداره کرکره و گاز آرگون قرار می گیرد. این تیغه های کرکره ای، از جنس آلومینیومیهستند و دیگر نیازی به شیشه مات ندارند. در هنگام نصب شیشه پنجره دوجدارهباید از انواع شیشه سکوریت شفاف و فوق شفاف استفاده نمود.

طریقه تعویض شیشه در و پنجره دوجداره

تعویض شیشه تک جدارهدر پنجره های آهنی قدیمی بسیار راحت بود. به ترتیبی که با باز کردن زهواره دور،شیشه قبلی را درآورده سپس شیشه جدید جایگزین می شود.

در هنگام تعویض و نصبشیشه پنجره دوجدارهupvc ،قسمت ثابت بسیار آسان تعویض می شود. اما در هنگام تعویض قسمت متحرک اوضاع کمی مشکلمی شود. در ابتدا باید زیر شیشه ای مخصوص زیر شیشه قرار داده شود تا شیشه در جایخود قرار داده شود. البته قبل از قرار دادن شیشه باید تمام قسمت های شیشه شکسته بهطور کامل جدا شود و شیشه جدید مجددا توسط زهواره ها محکم شوند.

آیا نصب شیشه دوجداره روی پنجره آهنی امکان پذیر است؟

نصب شیشه دوجداره رویپنجره قدیمی زمانی امکان پذیر است که اجزای دیگر نیز کاملا تعویض شوند. زیرا کهسایر قسمت های درب و پنجره کاملا عایق بندی نمی شوند و از ورود گرد و غبار به داخلخانه جلوگیری نمی شود. نصب شیشه دوجداره روی پنجره آهنی می‌توان تاحدی می توان از فواید مشابه با پنجره‌های دوجداره بهره مند شد، اما کاملا کاراییپنجره را ندارد.

قیمت نصب شیشه دوجداره چگونه تعیین می‌شود؟

هزینه نصب شیشهدوجداره و قیمتتعمیرات شیشه دوجداره به مواردی متعددی بستگی دارد. اولین مورد مدل پنجره ونحوه باز شدن پنجره بر قیمت نصب شیشه دوجداره تاثیر دارد. همچنین ابعادپنجره و نوع یراق آلات مورد نیاز و نوع شیشه مورد دیگری است که بر هزینه تعویضشیشه دوجداره پنجره و دستمزد نصب شیشه دوجداره تاثیر دارد. قیمتشیشه دوجداره رنگی از قیمت شیشه دوجداره رفلکس تا حدی بیشتر است زیراقیمت شیشه ها با هم تفاوت دارند.

تعمیرات شیشه دوجداره شامل چه مواردی است؟

اگر شیشه به هر دلیلیآسیب دیده، ترک خورده و یا حتی شکسته شده باشد. کارایی پنجره به طرز چشمگیری کاهشپیدا می کند. به همین علت باید اقدام به تعویض و تعمیرات شیشه دوجداره پنجرهنمود. پس از نصب مجدد شیشه باید عایق کاریها و یراق آلات بررسی شوند. این مواردتنها با مشاهده فیلم نصب شیشه دوجداره و مطالعه چندین مقاله در ارتباط با آموزشنصب شیشه دوجداره کسب نمی شود و نیاز به مهارت و تجربه بالا دارد. مورد دیگرگاز زدن پس از نصب است. این مرحله تعیین کننده کارایی نهایی درب و پنجره می باشد.گار آرگون یکی از گازهایی است که با استفاده از آن می‌توان به محصول با کیفیتی دستپیدا نمود.

خدمات نصب و تعویض انواع شیشه درب و پنجره upvc توسط متخصصین هوم سرویز

با افزایش روزافزوناز درب ها و پنجره های یو پی وی سی طبیعتا تعویض شیشه دوجداره شکسته نیزبیشتر درخواست می شود. با توجه به تمام توضیحات ارائه شده این خدمات کار چندانراحتی نیست و باید توسط متخصصین انجام شود. جهت اطلاع از هزینه نصب شیشه دوجداره خدمات تنها کاقیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید تا متخصصین ما با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب شیشه دوجداره و همچنین ارایه خدمات نصب شیشه دوجداره UPVC نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شیشه و آینه ارائه می دهد که شامل شیشه بری سیار و برش انواع شیشه ساختمانی (درب و پنجره), نصب شیشه سکوریت مغازه , تنظیم و تعویض استوپ و تعمیر پمپ شیشه سکوریت , شیشه بالکن ریلی و ثابت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب شیشه دوجداره

نصب شیشه دوجداره UPVC

تعویض شیشه دوجداره پنجره

شیشه دوجداره رفلکس، مشجر و مات

نصب شیشه دوجداره کرکره دار

تعویض شیشه دوجداره در

تعویض شیشه دوجداره شکسته و نصب شیشه دوجداره روی پنجره آهنی

تعمیرات شیشه دوجداره

نظرات کاربران

profile picture
ایرج جمشیدی

تر و تمیز بود و سرو وقت تشریف اوردند

profile picture
رامین غلامیان

همه چی خیلی عالی بود ایشون با دقت و خیلی حرفه ایی کارشونو انجام دادند ممنونم

profile picture
سپیده صفا

خیلی سریع و فرز اعزام شدند و کارشونو انجام دادند

profile picture
محمدرضا خانی

فوق العاده بود همه چیز عالی وبی نقص ممنون از خدمات رسانی خوبتون

شرایط تعویض شیشه دوجداره مشجر و معمولی

چنانچه مشتری نیاز به تهیه شیشه و پروفیل مناسب جهت تعمیرات توسط همیار داشته باشد، همیار پس تهیه، می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

قیمت نصب شیشه پنجره یو پی وی سی به صورت متراژی محاسبه می گردد و برآورد اعلامی در این خصوص بر اساس ضخامت شیشه انتخابی مشتری متفاوت خواهد بود.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

توری پنجره
توری پنجره
قیمت از 1,300,000 الی 4,000,000 تومان
ساخت حفاظ پنجره
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 450,000 الی 7,100,000 تومان
نماشویی
نماشویی
قیمت از 1,000,000 الی 2,000,000 تومان
دوحالته کردن پنجره دو جداره
دوحالته کردن پنجره دو جداره
قیمت از 100,000 الی 300,000 تومان