نصب شیشه دوجداره

نصب شیشه دوجداره

از 1316 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب شیشه دوجداره در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نصب و تعویض شیشه دوجداره(متر مربع)

350,000 الی 650,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

250,000 تومان

متوسط قیمت2,600,000 تومانکمینه قیمت1,500,000 تومانبیشینه قیمت3,000,000 تومان

آنچه درباره نصب شیشه دوجداره خواهید خواند

  • نصب و تعویض شیشه پنجره دوجداره
  • انواع شیشه دوجداره
  • طریقه تعویض شیشه در و پنجره دوجداره
  • آیا نصب شیشه دوجداره روی پنجره آهنی امکان پذیر است؟
  • قیمت نصب شیشه دوجداره چگونه تعیین می‌شود؟
  • تعمیرات شیشه دوجداره شامل چه مواردی است؟
  • خدمات نصب و تعویض انواع شیشه درب و پنجره upvc توسط متخصصین هوم سرویز

نصب و تعویض شیشه پنجره دوجداره

شکستن و یا بروز ایرادات دیگر روی شیشه پنجره و درب ها امری اجتناب ناپذیر است. نصب شیشه دوجداره با نصب شیشه ساده روی پنجره متفاوت است. تعویض شیشه دوجداره پنجره upvc را حتی می توان جایگزین شیشه پنجره قدیمی نیز نمود. برای شروع تعویض شیشه دوجداره پنجره upvc باید تجربه لازم را داشته باشید. در ادامه به روش تعویض شیشه دوجداره شکسته و عوامل موثر بر قیمت شیشه دوجداره می پردازیم.

انواع شیشه دوجداره

شیشه دوجداره فلوت یا ساده

در پروسه ساخت شیشه پنجره دو جداره فلوت هیچ نوع فرآیند خاصی روی شیشه صورت نمی گیرد. در واقع شیشه ساده همانطور که از کوره بیرون می آید، مورد استفاده قرار گرفته و دارای شرایط و ویژگی های خاصی نیست.

شیشه دوجداره سکوریت

شیشه دوجداره سکوریت شیشه ای است که در طی گرم شدن با دمای بالا و سرد شدن به صورت سریع ساخته می شود. در این فرآیند شیشه دارای ویژگی های منحصر به فردی مانند مقاومت بالا در برابر فشار و ضربه می شود.

شیشه دوجداره لمینت

شیشه لمینت نیز از شیشه های با مقاومت می باشد که در بین این دو شیشه از یک لایه ژله ای پر شده است . به این ترتیب در هنگام خورد شدن تکه های شیشه در داخل این ماده ژله ای فرو رفته و مانع پخش شدن تکه های شیشه می شود.

شیشه پنجره دوجداره سند بلاست

یکی دیگر از مواردی که در این زمینه استفاده می شود، سند بلاست است. در ساخت این مدل شیشه با استفاده از ماسه و آب روی شیشه طرح هایی ایجاد می شود که موجب مات شدن و زیباتر شدن شیشه می شود.

تعویض شیشه دوجداره مشجر یا مات

شیشه های مات اجازه ورود نور را به داخل خانه فضا می دهد اما از سمت دیگر دیده نمی شود. شیشه های مات دارای طرح های متنوعی هستند که در هنگام تعویض شیشه پنجره دوجداره می توان از آنها استفاده نمود.

شیشه دوجداره رنگی

تعویض شیشه دوجداره رنگی از یک جداره ساده و یک جداره رنگی تشکیل شده است. این شیشه ها از عبور اشعه ماورا بنفش جلوگیری می کند.

شیشه دوجداره رفلکس

این مدل شیشه نیز از یک جداره ساده و یک جداره شیشه رفلکس تشکیل شده است. این شیشه ها داخل ساختمان را تیره می کرده و در شب از بیرون، داخل ساختمان دیده می شود.

شیشه دوجداره کرکره دار

در این مدل بین دو جداره کرکره و گاز آرگون قرار می گیرد. این تیغه های کرکره ای، از جنس آلومینیومی هستند و دیگر نیازی به شیشه مات ندارند. در هنگام نصب شیشه پنجره دوجداره باید از انواع شیشه سکوریت شفاف و فوق شفاف استفاده نمود.

طریقه تعویض شیشه در و پنجره دوجداره

تعویض شیشه تک جداره در پنجره های آهنی قدیمی بسیار راحت بود. به ترتیبی که با باز کردن زهواره دور، شیشه قبلی را درآورده سپس شیشه جدید جایگزین می شود.

در هنگام تعویض و نصب شیشه پنجره دوجدارهupvc ، قسمت ثابت بسیار آسان تعویض می شود. اما در هنگام تعویض قسمت متحرک اوضاع کمی مشکل می شود. در ابتدا باید زیر شیشه ای مخصوص زیر شیشه قرار داده شود تا شیشه در جای خود قرار داده شود. البته قبل از قرار دادن شیشه باید تمام قسمت های شیشه شکسته به طور کامل جدا شود و شیشه جدید مجددا توسط زهواره ها محکم شوند.

آیا نصب شیشه دوجداره روی پنجره آهنی امکان پذیر است؟

نصب شیشه دوجداره روی پنجره قدیمی زمانی امکان پذیر است که اجزای دیگر نیز کاملا تعویض شوند. زیرا که سایر قسمت های درب و پنجره کاملا عایق بندی نمی شوند و از ورود گرد و غبار به داخل خانه جلوگیری نمی شود. نصب شیشه دوجداره روی پنجره آهنی می‌توان تا حدی می توان از فواید مشابه با پنجره‌های دوجداره بهره مند شد، اما کاملا کارایی پنجره را ندارد.

قیمت نصب شیشه دوجداره چگونه تعیین می‌شود؟

هزینه نصب شیشه دوجداره و قیمت تعمیرات شیشه دوجداره به مواردی متعددی بستگی دارد. اولین مورد مدل پنجره و نحوه باز شدن پنجره بر قیمت نصب شیشه دوجداره تاثیر دارد. همچنین ابعاد پنجره و نوع یراق آلات مورد نیاز و نوع شیشه مورد دیگری است که بر هزینه تعویض شیشه دوجداره پنجره و دستمزد نصب شیشه دوجداره تاثیر دارد. قیمت شیشه دوجداره رنگی از قیمت شیشه دوجداره رفلکس تا حدی بیشتر است زیرا قیمت شیشه ها با هم تفاوت دارند.

تعمیرات شیشه دوجداره شامل چه مواردی است؟

اگر شیشه به هر دلیلی آسیب دیده، ترک خورده و یا حتی شکسته شده باشد. کارایی پنجره به طرز چشمگیری کاهش پیدا می کند. به همین علت باید اقدام به تعویض و تعمیرات شیشه دوجداره پنجره نمود. پس از نصب مجدد شیشه باید عایق کاریها و یراق آلات بررسی شوند. این موارد تنها با مشاهده فیلم نصب شیشه دوجداره و مطالعه چندین مقاله در ارتباط با آموزش نصب شیشه دوجداره کسب نمی شود و نیاز به مهارت و تجربه بالا دارد. مورد دیگر گاز زدن پس از نصب است. این مرحله تعیین کننده کارایی نهایی درب و پنجره می باشد. گار آرگون یکی از گازهایی است که با استفاده از آن می‌توان به محصول با کیفیتی دست پیدا نمود.

خدمات نصب و تعویض انواع شیشه درب و پنجره upvc توسط متخصصین هوم سرویز

با افزایش روزافزون از درب ها و پنجره های یو پی وی سی طبیعتا تعویض شیشه دوجداره شکسته نیز بیشتر درخواست می شود. با توجه به تمام توضیحات ارائه شده این خدمات کار چندان راحتی نیست و باید توسط متخصصین انجام شود. جهت اطلاع از هزینه نصب شیشه دو جداره خدمات تنها کاقیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب شیشه دوجداره و همچنین ارایه خدمات نصب شیشه دوجداره UPVC نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شیشه و آینه ارائه می دهد که شامل شیشه بری سیار و برش انواع شیشه ساختمانی (درب و پنجره), نصب شیشه سکوریت مغازه , تنظیم و تعویض استوپ و تعمیر پمپ شیشه سکوریت , شیشه بالکن ریلی و ثابت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب شیشه دوجداره

نصب شیشه دوجداره UPVC

تعویض شیشه دوجداره پنجره

شیشه دوجداره رفلکس، مشجر و مات

نصب شیشه دوجداره کرکره دار

تعویض شیشه دوجداره در

تعویض شیشه دوجداره شکسته و نصب شیشه دوجداره روی پنجره آهنی

تعمیرات شیشه دوجداره

نظرات کاربران

profile picture
سلوان حسن زاده

واقعا زحمت کشیدن کاملا راضی بودیم

profile picture
سارا عاشوری

سروقت اومدن و هم رفتارشون عالی بود هم سرعت عمل بالایی داشتن. ممنون از هوم سرویز

profile picture
همایون بیگدلی

ایشان به کارشان خیلی مسلط هستند و خیلی دقیق وسریع کارها را انجام دادند و ما خیلی راضی بودیم حتی ایشان را به همسایه مان معرفی کردیم

profile picture
فرزاد جانی

بسیار حرفه ای و در کار خودشان استاد و منصف بودند.

شرایط تعویض شیشه دوجداره مشجر و معمولی

چنانچه مشتری نیاز به تهیه شیشه و پروفیل مناسب جهت تعمیرات توسط همیار داشته باشد، همیار پس تهیه، می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

قیمت نصب شیشه پنجره یو پی وی سی به صورت متراژی محاسبه می گردد و برآورد اعلامی در این خصوص بر اساس ضخامت شیشه انتخابی مشتری متفاوت خواهد بود.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

mosquito-netting-service
توری پنجره
قیمت از 1,700,000 الی 4,800,000 تومان
window-fence
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 3,200,000 الی 3,200,000 تومان
facade-washing
نماشویی
قیمت از 2,500,000 الی 3,000,000 تومان
double-glazing
دوحالته کردن پنجره دو جداره
قیمت از 500,000 الی 2,500,000 تومان