banner
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
دوحالته کردن پنجره دو جداره

دوحالته کردن پنجره دوجداره

از 1413 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تبدیل پنجره دوجداره تک حالته لولایی به دو حالته

قیمت نصب لولا و یراق عمود باز شو(دو حالته کردن پنجره) هر پنجره

115,000 الی 130,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه یراق آلات مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار پس تهیه، می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس درب و پنجره یو پی وی سی توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

دوحالته کردن پنجره دوجداره

درب ها و پنجره های دوجداره از نظر نحوه باز شوندگی تنوع فراوانی دارند. این تنوع در گرو استفاده از یراق آلات خاص و متفاوت است که موجب می شود به طروق مختلف باز و بسته شوند. پنجره های معمولی فقط به صورت افقی  و یا به صورت کشویی باز و بسته می شوند، اما در پنجره دوجداره دو حالته علاوه بر حالت افقی به صورت عمودی نیز باز و بسته می شود. در اکثر ساختمان های چند سال ساخته شده از نمونه های تک حالته یا کشویی استفاده می شود که بنا به شرایط افراد به فکر تبدیل پنجره تک حالته به دو حالته می افتند. به این ترتیب می توان به صورت بهتر و کاربردی تر از مزایای پنجره upvc بهره برد. در ادامه به مزایای دو حالته کردن پنجره UPVC و نحوه تبدیل پنجره تک حالته به دو حالته و عوامل موثر بر قیمت دوحالته کردن پنجره می پردازیم.

مزایای دوحالته کردن پنجره دوجداره لولایی چیست؟

دوحالته کردن پنجره مزایای زیادی دارد. یکی از مزایای دوحالته کردن پنجره یو پی وی سیاستفاده بهینه از فضا است. پنجره های دو حالته نیاز به فضای زیادی برای باز شدن ندارند به این ترتیب با استفاده از این نوع پنجره می توان بدون تغییری در فضا از هوای بیرون بیشترین استفاده را نمود. مورد دیگر اینکه این نمونه ها عایق بندی بهترین نسبت به نمونه های دیگر دارند. زیرا تعداد زاماک های بیشتری در این نوع پنجره به کار می رود که همین موارد موجب عایق بندی بهتر و چفت شدن بهتر پنجره خواهد شد.

آیا تمام پنجره های UPVC تک حالته به دوحالته تبدیل می شوند؟

ممکن است در ساختمانی سکونت داشته باشید که دارای پنجره های دوجداره لولایی تک حالته است، که بنا به دلایلی مانند فضای محدود، نیاز به دوحالته کردن پنجره upvc می باشد، اما ممکن است سوالاتی برایتان مطرح شود که آیا اصلا پنجره کنونی قابلیت دوحالته شدن را دارد یا خیر؟!

در واقعیت تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته در همه شرایط امکان پذیر نیست. زیرا تمام پروفیل ها قابلیت دوحالته شدن را ندارند. عموما در تبدیل پنجره تک حالته به دو حالته با دو گزینه مواجه می شویم. مورد اول اینکه پنجره موجود دارای یراق آلات تک حالته قابل تنظیم و رگلاژ هستند و در مورد دوم در آنها از یراق آلات معمولی استفاده شده است. یراق آلات قابل تنطیم معمولا ایتالیایی، ترکیه ای، آلمانی و غیره هستند. در پنجره هایی که این یراق آلات به کار رفته باشند، معرف این موضوع است که تولید کننده پنجره دوجداره کیفیت مقبولی ارائه داده است و پروسه تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته راحت تر انجام می شود.

اما در مواردی که از یراق آلات معمولی و غیر قابل تنظیم استفاده شده است. تبدیل پنجره UPVCتک حالته به دو حالته سخت تر می شود و ممکن است در مواردی حتی انجام این کار غیر ممکن شود. البته تصمیم در این مورد توسط  نیروی متخصص گرفته می شود. در مواردی که تشخیص داده شود می توان دوحالته UPVC را انجام داد، پروسه کار سخت تر می شود و باید لولای غیر قابل تنطیم از روی پنجره خذف شود و نمونه های جدیدتر روی آن نصب شود.

تبدیل پنجره تک حالته به دو حالته چگونه انجام می شود؟

تنها تفاوت بین پنجره دوحالته و تک حالته در یراق آلات استفاده شده در ساختارشان هست. به این ترتیب برای تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته باید یراق دوحالته upvc جایگزین نمونه های قدیمی شوند. نحوه دو حالته کردن پنجره تک حالته upvc به این صورت است که لنگه بازشو را باید از لولا جدا نمود. اسپانیولیت دو حالته جایگزین نمونه قبلی می شود و زاماک ها به تعداد معین اضافه می شوند و در نهایت لولای دوحالته پنجره دوجداره جایگزین قبلی می شود.

تنها موردی که در زمان تعویض لولاهای پنجره تک حالته به وجود می آید، باقی ماندن سوراخ های لولای پنجره تک حالته بر روی پروفیل است است که با استفاده از چسب باید پر شوند.

هزینه تبدیل پنجره دوجداره تک حالته به دو حالته به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه دوحالته کردن پنجره به موارد متعددی بستگی دارد. در واقع نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان قیمت تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته بیان کرد. اولین موردی که در قیمت دو حالته کردن پنجره UPVC تاثیر دارد مدل پنجره موجود است. همانطور که پیش تر گفتیم هر چه کیفیت پنجره موجود بیشتر باشد پروسه راحت تر است و اجرت دوحالته کردن پنجره دوحالته کمتر می شود. مورد دیگر کیفیت یراق آلات مانند اسپانیولت و زاماکی مورد استفاده است که قیمت تبدیل پنجره تک حالته به دو حالته را تغییر می دهد. همچنین تعداد زاماکی هایی که لازم است نیز موجب تغییر قیمت دوحالته کردن پنجره دوجداره UPVC می شود.

خدمات دوحالته کردن پنجره UPVC توسط متخصصین هوم سرویز

در صورتی که مایل به تبدیل پنجره لولایی تک حالته به پنجره دوجداره دو حالته هستید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت ارائه مشاوره و اعلام قیمت تبدیل پنجره دوجداره تک حالته به پنجره تک حالته با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته
دوحالته کردن پنجره دوجداره UPVC
نصب یراق آلات تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته

همیاران سرویس دوحالته کردن پنجره دوجداره

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

تعمیر درب و پنجره دوجداره
تعمیر درب و پنجره دوجداره
قیمت از 300,000 الی 530,000 تومان