دوحالته کردن پنجره دوجداره
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
دوحالته کردن پنجره دو جداره

دوحالته کردن پنجره دوجداره

از 1413 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت دوحالته کردن پنجره دوجداره در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب لولا و یراق عمود باز شو(دو حالته کردن پنجرهupvc) هر درب یا پنجره دوجداره

220,000 الی 280,000 تومان

متوسط قیمت705,000 تومانکمینه قیمت150,000 تومانبیشینه قیمت1,260,000 تومان

آنچه درباره دوحالته کردن پنجره دوجداره خواهید خواند

  • دوحالته کردن پنجره دوجداره
  • مزایای دوحالته کردن پنجره دوجداره لولایی چیست؟
  • تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته همیشه امکان پذیر است؟
  • تبدیل پنجره تک حالته به دو حالته چگونه انجام می شود؟
  • قیمت تبدیل پنجره دوجداره تک حالته به دو حالته به چه عواملی بستگیدارد؟
  • خدمات دوحالته کردن پنجره دوجداره را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

دوحالته کردن پنجره دوجداره

درب ها و پنجره هایدوجداره از نظر نحوه باز شوندگی تنوع فراوانی دارند. این تنوع در گرو استفاده ازیراق آلات خاص و متفاوت است که موجب می شود به طروق مختلف باز و بسته شوند. پنجرههای معمولی فقط به صورت افقی و یا به صورت کشوییباز و بسته می شوند، اما در پنجره دوجداره دو حالته علاوه بر حالت افقیبه صورت عمودی نیز باز و بسته می شود. در اکثر ساختمان های چند سال ساخته شده ازنمونه های تک حالته یا کشویی استفاده می شود که بنا به شرایط افراد به فکر تبدیلپنجره تک حالته به دو حالته می افتند. به این ترتیب می توان به صورت بهترو کاربردی تر از مزایای پنجره upvc بهرهبرد. در ادامه به مزایای دو حالته کردن پنجره UPVC و نحوه تبدیل پنجره تک حالته بهدو حالته و عوامل موثر بر قیمت دوحالته کردن پنجره دوجداره میپردازیم.

مزایای دوحالته کردن پنجره دوجداره لولایی چیست؟

دوحالته کردن پنجره مزایای زیادی دارد. یکی ازمزایای دوحالته کردن پنجره یو پی وی سی استفاده بهینه از فضااست. پنجره های دو حالته نیاز به فضای زیادی برای باز شدن ندارند به این ترتیب بااستفاده از این نوع پنجره می توان بدون تغییری در فضا از هوای بیرون بیشتریناستفاده را نمود. مورد دیگر اینکه این نمونه ها عایق بندی بهترین نسبت به نمونههای دیگر دارند. زیرا تعداد زاماک های بیشتری در این نوع پنجره به کار می رود کههمین موارد موجب عایق بندی بهتر و چفت شدن بهتر پنجره خواهد شد.

تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته همیشه امکان پذیر است؟

ممکن است در ساختمانیسکونت داشته باشید که دارای پنجره های دوجداره لولایی تک حالته است، که بنا بهدلایلی مانند فضای محدود، نیاز به دوحالته کردن پنجره دوجداره میباشد، اما ممکن است سوالاتی برایتان مطرح شود که آیا اصلا پنجره کنونی قابلیتدوحالته شدن را دارد یا خیر؟!

در واقعیت تبدیلپنجره تک حالته به دوحالته در همه شرایط امکان پذیر نیست. زیرا تمامپروفیل ها قابلیت دوحالته شدن را ندارند. عموما در تبدیل پنجره تک حالتهبه دو حالته با دو گزینه مواجه می شویم. مورد اول اینکه پنجره موجوددارای یراق آلات تک حالته قابل تنظیم و رگلاژ هستند و در مورد دوم در آنها از یراقآلات معمولی استفاده شده است. یراق آلات قابل تنطیم معمولا ایتالیایی، ترکیه ای،آلمانی و غیره هستند. در پنجره هایی که این یراق آلات به کار رفته باشند، معرف اینموضوع است که تولید کننده پنجره دوجداره کیفیت مقبولی ارائه داده است وپروسه تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته راحت تر انجام می شود.

اما در مواردی که ازیراق آلات معمولی و غیر قابل تنظیم استفاده شده است. تبدیل پنجره UPVCتک حالته به دو حالته سخت تر می شود و ممکن است در مواردیحتی انجام این کار غیر ممکن شود. البته تصمیم در این مورد توسط نیرویمتخصص گرفته می شود. در مواردی که تشخیص داده شود می توان دوحالته UPVC را انجام داد، پروسه کار سخت تر می شودو باید لولای غیر قابل تنطیم از روی پنجره خذف شود و نمونه های جدیدتر روی آن نصبشود.

تبدیل پنجره تک حالته به دو حالته چگونه انجام می شود؟

تنها تفاوت بین پنجرهدوحالته و تک حالته در یراق آلات استفاده شده در ساختارشان هست. به این ترتیب برایتبدیل پنجره تک حالته به دوحالته باید یراق دوحالته upvc جایگزین نمونه های قدیمی شوند. نحوهدو حالته کردن پنجره دوجداره تک حالته به این صورت است که لنگه بازشو را بایداز لولا جدا نمود. اسپانیولیت دو حالته جایگزین نمونه قبلی می شود و زاماک ها بهتعداد معین اضافه می شوند و در نهایت لولای دوحالته پنجره دوجداره جایگزین قبلی میشود.

تنها موردی که درزمان تعویض لولاهای پنجره تک حالته به وجود می آید، باقی ماندن سوراخ های لولایپنجره تک حالته بر روی پروفیل است است که با استفاده از چسب باید پر شوند.

قیمت تبدیل پنجره دوجداره تک حالته به دو حالته به چه عواملی بستگیدارد؟

هزینه دوحالته کردنپنجره دوجداره به موارد متعددی بستگی دارد. در واقع نمی توان مبلغ ثابتی را بهعنوان قیمت تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته بیان کرد. اولینموردی که در قیمت دوحالته کردن پنجره UPVC تاثیر دارد مدل پنجره موجود است.همانطور که پیش تر گفتیم هر چه کیفیت پنجره موجود بیشتر باشد پروسه راحت تر استو اجرت دوحالته کردن پنجره دوحالته کمتر می شود. مورد دیگر کیفیت یراقآلات مانند اسپانیولت و زاماکی مورد استفاده است که قیمت تبدیل پنجره تکحالته به دو حالته را تغییر می دهد. همچنین تعداد زاماکی هایی که لازم استنیز موجب تغییر قیمت دوحالته کردن پنجره دوجداره UPVC می شود.

خدمات دوحالته کردن پنجره دوجداره را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

در صورتی که مایل بهتبدیل پنجره لولایی تک حالته به پنجره دوجداره دو حالته هستید می توانید به صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت ارائه مشاوره واعلام قیمت تبدیل پنجره دوجداره تک حالته به پنجره تک حالته با شما تماس گرفته وتوضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس دوحالته کردن پنجره دوجداره و همچنین ارایه خدمات تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات درب و پنجره ارائه می دهد که شامل نصب توری پنجره و درب, توری بالکن آکاردئونی, توری پلیسه پنجره upvc , تعمیر توری پنجره, ساخت پنجره آهنی ساده, نصب پنجره دوجداره UPVC, تعمیر پنجره دو جداره, ساخت پنجره آلومینیومی ساده , کلید سازی شبانه روزی, تعمیر پنجره آلومینیومی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس دوحالته کردن پنجره دوجداره

تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته

دوحالته کردن پنجره دوجداره UPVC

تبدیل پنجره ثابت به بازشو

تنطیم پنجره دوجداره دو حالته

تبدیل پنجره بازشو با ثابت و تعویض یراق آلات

تعویض یراق آلات پنجره تک حالته به دوحالته

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط تبدیل پنجره ثابت به بازشو و دوحالته کردن پنجره دوجداره

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه یراق آلات مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار پس تهیه، می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس درب و پنجره یو پی وی سی توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر درب و پنجره دوجداره
تعمیر درب و پنجره دوجداره
قیمت از 400,000 الی 1,500,000 تومان
توری پنجره
توری پنجره
قیمت از 1,100,000 الی 3,750,000 تومان
قفل و کلید
قفل و کلید
قیمت از 300,000 الی 750,000 تومان
ساخت حفاظ پنجره
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 400,000 الی 2,500,000 تومان