دوحالته کردن پنجره دوجداره
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
دوحالته کردن پنجره دو جداره

دوحالته کردن پنجره دوجداره

از 1413 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت دوحالته کردن پنجره دوجداره در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نصب لولا و یراق عمود باز شو(دو حالته کردن پنجرهupvc) هر درب یا پنجره دوجداره

220,000 الی 280,000 تومان

متوسط قیمت1,950,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت6,200,000 تومان

آنچه درباره دوحالته کردن پنجره دوجداره خواهید خواند

  • دوحالته کردن پنجره دوجداره
  • مزایای دوحالته کردن پنجره دوجداره لولایی چیست؟
  • تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته همیشه امکان پذیر است؟
  • تبدیل پنجره تک حالته به دو حالته چگونه انجام می شود؟
  • قیمت تبدیل پنجره دوجداره تک حالته به دو حالته به چه عواملی بستگی دارد؟
  • خدمات دوحالته کردن پنجره دوجداره را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

دوحالته کردن پنجره دوجداره

درب ها و پنجره های دوجداره از نظر نحوه باز شوندگی تنوع فراوانی دارند. این تنوع در گرو استفاده از یراق آلات خاص و متفاوت است که موجب می شود به طروق مختلف باز و بسته شوند. پنجره های معمولی فقط به صورت افقی و یا به صورت کشویی باز و بسته می شوند، اما در پنجره دوجداره دو حالته علاوه بر حالت افقی به صورت عمودی نیز باز و بسته می شود. در اکثر ساختمان های چند سال ساخته شده از نمونه های تک حالته یا کشویی استفاده می شود که بنا به شرایط افراد به فکر تبدیل پنجره تک حالته به دو حالته می افتند. به این ترتیب می توان به صورت بهتر و کاربردی تر از مزایای پنجره upvc بهره برد. در ادامه به مزایای دو حالته کردن پنجره UPVC و نحوه تبدیل پنجره تک حالته به دو حالته و عوامل موثر بر قیمت دوحالته کردن پنجره دوجداره می پردازیم.

مزایای دوحالته کردن پنجره دوجداره لولایی چیست؟

دوحالته کردن پنجره مزایای زیادی دارد. یکی از مزایای دوحالته کردن پنجره یو پی وی سی استفاده بهینه از فضا است. پنجره های دو حالته نیاز به فضای زیادی برای باز شدن ندارند به این ترتیب با استفاده از این نوع پنجره می توان بدون تغییری در فضا از هوای بیرون بیشترین استفاده را نمود. مورد دیگر اینکه این نمونه ها عایق بندی بهترین نسبت به نمونه های دیگر دارند. زیرا تعداد زاماک های بیشتری در این نوع پنجره به کار می رود که همین موارد موجب عایق بندی بهتر و چفت شدن بهتر پنجره خواهد شد.

تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته همیشه امکان پذیر است؟

ممکن است در ساختمانی سکونت داشته باشید که دارای پنجره های دوجداره لولایی تک حالته است، که بنا به دلایلی مانند فضای محدود، نیاز به دوحالته کردن پنجره دوجداره می باشد، اما ممکن است سوالاتی برایتان مطرح شود که آیا اصلا پنجره کنونی قابلیت دوحالته شدن را دارد یا خیر؟!

در واقعیت تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته در همه شرایط امکان پذیر نیست. زیرا تمام پروفیل ها قابلیت دوحالته شدن را ندارند. عموما در تبدیل پنجره تک حالته به دو حالته با دو گزینه مواجه می شویم. مورد اول اینکه پنجره موجود دارای یراق آلات تک حالته قابل تنظیم و رگلاژ هستند و در مورد دوم در آنها از یراق آلات معمولی استفاده شده است. یراق آلات قابل تنطیم معمولا ایتالیایی، ترکیه ای، آلمانی و غیره هستند. در پنجره هایی که این یراق آلات به کار رفته باشند، معرف این موضوع است که تولید کننده پنجره دوجداره کیفیت مقبولی ارائه داده است و پروسه تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته راحت تر انجام می شود.

اما در مواردی که از یراق آلات معمولی و غیر قابل تنظیم استفاده شده است. تبدیل پنجره UPVC تک حالته به دو حالته سخت تر می شود و ممکن است در مواردی حتی انجام این کار غیر ممکن شود. البته تصمیم در این مورد توسط نیروی متخصص گرفته می شود. در مواردی که تشخیص داده شود می توان دوحالته UPVC را انجام داد، پروسه کار سخت تر می شود و باید لولای غیر قابل تنطیم از روی پنجره خذف شود و نمونه های جدیدتر روی آن نصب شود.

تبدیل پنجره تک حالته به دو حالته چگونه انجام می شود؟

تنها تفاوت بین پنجره دوحالته و تک حالته در یراق آلات استفاده شده در ساختارشان هست. به این ترتیب برای تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته باید یراق دوحالته upvc جایگزین نمونه های قدیمی شوند. نحوه دو حالته کردن پنجره دوجداره تک حالته به این صورت است که لنگه بازشو را باید از لولا جدا نمود. اسپانیولیت دو حالته جایگزین نمونه قبلی می شود و زاماک ها به تعداد معین اضافه می شوند و در نهایت لولای دوحالته پنجره دوجداره جایگزین قبلی می شود.

تنها موردی که در زمان تعویض لولاهای پنجره تک حالته به وجود می آید، باقی ماندن سوراخ های لولای پنجره تک حالته بر روی پروفیل است است که با استفاده از چسب باید پر شوند.

قیمت تبدیل پنجره دوجداره تک حالته به دو حالته به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه دوحالته کردن پنجره دوجداره به موارد متعددی بستگی دارد. در واقع نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان قیمت تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته بیان کرد. اولین موردی که در قیمت دوحالته کردن پنجره UPVC تاثیر دارد مدل پنجره موجود است. همانطور که پیش تر گفتیم هر چه کیفیت پنجره موجود بیشتر باشد پروسه راحت تر است و اجرت دوحالته کردن پنجره دوحالته کمتر می شود. مورد دیگر کیفیت یراق آلات مانند اسپانیولت و زاماکی مورد استفاده است که قیمت تبدیل پنجره تک حالته به دو حالته را تغییر می دهد. همچنین تعداد زاماکی هایی که لازم است نیز موجب تغییر قیمت دوحالته کردن پنجره دوجداره UPVC می شود.

خدمات دوحالته کردن پنجره دوجداره را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که مایل به تبدیل پنجره لولایی تک حالته به پنجره دوجداره دو حالته هستید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت ارائه مشاوره و اعلام قیمت تبدیل پنجره دوجداره تک حالته به پنجره تک حالته با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس دوحالته کردن پنجره دوجداره و همچنین ارایه خدمات تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات درب و پنجره ارائه می دهد که شامل نصب توری پنجره و درب, توری بالکن آکاردئونی, توری پلیسه پنجره upvc , تعمیر توری پنجره, ساخت پنجره آهنی ساده, نصب پنجره دوجداره UPVC, تعمیر پنجره دو جداره, ساخت پنجره آلومینیومی ساده , کلید سازی شبانه روزی, تعمیر پنجره آلومینیومی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس دوحالته کردن پنجره دوجداره

تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته

دوحالته کردن پنجره دوجداره UPVC

تبدیل پنجره ثابت به بازشو

تنطیم پنجره دوجداره دو حالته

تبدیل پنجره بازشو با ثابت و تعویض یراق آلات

تعویض یراق آلات پنجره تک حالته به دوحالته

نظرات کاربران

profile picture
سیدحسین میری

بسیار باحوصله و دقیق و دلسوز و ماهر بودن ایشون.

شرایط تبدیل پنجره ثابت به بازشو و دوحالته کردن پنجره دوجداره

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه یراق آلات مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار پس تهیه، می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس درب و پنجره یو پی وی سی توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

repair-of-double-glazed-window
تعمیر درب و پنجره دوجداره
قیمت از 550,000 الی 1,200,000 تومان
mosquito-netting-service
توری پنجره
قیمت از 1,500,000 الی 3,800,000 تومان
lock-and-key
قفل و کلید
قیمت از 550,000 الی 750,000 تومان
window-fence
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 3,200,000 الی 3,200,000 تومان