user
تعمیر پنجره دوجداره UPVC
هوم سرویز
/
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
تعمیر درب و پنجره دوجداره

تعمیر پنجره دوجداره UPVC

از 1412 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر پنجره دوجداره UPVC در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر ریل درب یا پنجره دوجداره

120,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض لولا درب و پنجره دوجداره

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعویض شیشه درب یا پنجره دوجداره

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض دستگیره درب یا پنجره دوجداره

95,000 الی 150,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیرات درب و پنجره دوجداره UPVC

امروزه در اکثرساختمان ها از پنجره های دوجداره استفاده می شود. طبعا با استفاده روز افزون ازاین متریال خدمات تعمیرات درب و پنجره UPVC نیز مورد نیاز است. پس از مدتی به علتهای مختلف مانند عدم رعایت اصول صحیح نگهداری و یا استفاده از متریال و یراق آلاتنامرغوب نیاز به تعمیر پنجره UPVC است. در ادامه به معرفی انواع ایراداتو نحوه تعمیر درب دوجداره و قیمت تعمیر پنجرهدوجداره می پردازیم.

در چه مواردی به تعمیرات پنجره دوجداره UPVC نیاز است؟

 • رفع افتادگی پنجره دوجداره
 • رگلاژ پنجره upvc
 • نفود سرما و گرما از درزهای درب وپنجره UPVC
 • بسته نشدن پنجره دوجداره UPVC
 • نفوذ آب از اطراف پنجره دوجداره به داخل
 • خراب شدن لاستیک های اطراف شیشه پنجرهدوجداره
 • عایق بندی پنجره دو جداره
 • تعمیر اسپانیولت پنجره
 • تعمیر قفل درب یو پی وی سی
 • تعمیر یاتعویض قفل درب دوجداره
 • تعمیر دستگیره درب دوجداره
 • شکستن یا دفرمه شدن لولای بازویی فریم لس

تعمیر دستگیرهدرب یو پی وی سی

برای اینکه دستگیرهدرب یو پی وی سی در اثر باز و بسته کردن مداوم، دچار آسیب کمتری شود لازم است تااز اهرم های توپر برای دستگیره استفاده شود. دستگیره هایی با اهرم توپر و بلندتر،فشار کمتری را به قفل دربupvc وارد میکنند. علاوه بر جنس، ضخامت دستگیره نیز در استحکام آن تاثیر دارد. دستگیره های غیراستاندارد خیلی زود تغییر حالت می دهند و یا اهرم دستگیره می شکند. همه دستگیرههای مرغوب دارای چهار فنر فشرده هستند. این فنرها به سادگی از جای خود خارج نمیشوند. نصب دستگیره و قفل دربupvc به درب میبایست دارای رزوه های جای پیچ مقاوم باشد و خیلی زود دچار هرز شدگی یا شکستگی نشود.

تعمیر قفل درب upvc

اگر چه به ندرت ولیحتما هر قفلی یک روز خراب خواهد شد. وقتی قفل درب یو پی وی سی آسیب می بیند اولینگزینه اینست که قفل باید تعویض شود. اما جالب است بدانید که در بسیاری از مواردامکان تعمیر قفل دربupvc هم وجوددارد. به هر حال وقتی قفل درب و پنجره یو پی وی سی مشکل پیدا می کند دو راه پیش روداریم:

 1. تعمیر قفلدربupvc
 2. تعویض قفلدربupvc

قبل از تعمیرات درب دوجداره UPVC چه اقداماتی باید انجام شود؟

اقدامات نگهداری ازپنجره دوجداره موجب می شود که نیاز کمتری به تعمیرات در دوجداره و تعمیراتپنجره دوجداره باشد. مواردی مانند روغن کاری منظم قطعات مکانیکی پنجره ،همچنین نظافت لاستیک های درب و پنجره با موارد حاوی صابون موجب می شود که اینقطعات دچار استهلاک کمتری شوند. تنظیم یراق آلات و رگلاژ پنجره دوجداره بهصورت منظم موجب می شود که به ساختار کلی پنجره و درب آسیبی وارد نشود. همچنین درهنگام استفاده از پنجره دوجداره فریم لس دقت کنید تا پنجره زیادباز نشود.

رگلاژ پنجره upvc چگونه انجام می شود؟

یکی از پر درخواستترین مواردی که در راستای تعمیر پنجره دوجداره upvc و تعمیر درب upvc مطرح می شود مبحث رگلاژ پنجرهدوجداره است. رگلاژ پنجره upvc یا رگلاژدرب دوجداره به معنای تنظیم قطعات مختلف پنجره و در است. به این ترتیب تمامقطعات درب و پنجره در جای خود قرار گرفته و ایرادی درباز و بسته شدن پنجره و درب مشاهده نمی شود.

اغلب رگلاژدرب و پنجره یو پی وی سی باید توسط تعمیرکار یا سرویسکار درب و پنجرهدوجداره یو پی وی سی انجام شود. مواردی مانند بسته نشدن پنجره دوجداره یا رفعافتادگی پنجره دوجداره تماما به علت از رگلاژ خارج شدن پنجره اتفاق میافتد. دلایلی همچون نصب نامناسب و استفاده غیر صحیح از درب و پنجره دوجداره موجبمی شود که به رگلاژ درب دوجداره نیاز شود.

رگلاژ پنجره یو پی ویسی و رگلاژ پنجره دوجداره الومینیومی یک تخصص است و نیاز به تجربهبالایی دارد. به طور کلی در بحث رگلاژ درب و پنجره یو پی وی سی چند نکته اساسیوجود دارد که در صورت رعایت نکردن آن موارد و یا انجام نادرست رگلاژ پنجرهدوجداره دوحالته ممکن است موجبات شکسته شدن شیشه پنجره فراهم شود.

تعمیر و رگلاژ انواع پنجره های دوجداره

 • رگلاژ پنجره دوجداره دوحالته لولایی
 • رگلاژ پنجره دوجداره تک حالته
 • رگلاژ و تعمیر پنجره دوجداره فولکس واگنی
 • پنجره دوجداره کشویی
 • رگلاژ پنجره فریم لس

برای رگلاژ درب دوجداره کدام قسمت ها بررسی می شوند؟

برای رگلاژدرب UPVC باید بین اجزایمختلف درب یک انسجام صحیح ایجاد شود. تعمیرکار درب دوجداره ابتدا باید به قسمت هایمختلف درب اجهاف کامل داشته باشد و بتواند کارکرد صحیح یا غیر صحیح هر قطعه راتشحیص بدهد. به طور مثال شیشه در مبحث رگلاژ درب بو پی وی سی بسیار بااهمیت است. وزن بالای شیشه دوجداره باید به درستی در تمام قاب درب پخش شود و درببه راحتی باز و بسته شود، اسپانولیت یا اسپانیولیت نیز باید کاملا تنظیم و بررسیشود.

عایق بندی پنجره دوجداره

مورد دیگری که افرادرا ترغیب به انجام تعمیرات پنجره یو پی وی سی می کند از بین رفتن عایقبندی پنجره دوجداره است. ممکن است گرد و خاک از درزهای پنجره دوجدارهوارد فضا شود و یا شاهد مصرف انرژی بالاتری باشید. تمام این موارد زنگ خطری هستندکه باید اقدام به عایق بندی پنجره upvc نمایید. چسب کاری و درزگیری اطرافپنجره دوجداره اغلب به وسیله چسب و فوم انجام می شود و با استفاده از لاستیک هایدرزگیری با کیفیت از هدررفت انرژی و ورود گرد و خاک از درزهای پنجره جلوگیری میشود.

برای آب بندیپنجره دوجداره از چسب سیلیکون ماستیک استفاده می شود، که حتما باید ازبرندهای مطرح و معتبر باشد. البته در مواردی نیز ممکن است بنا بر شرایط پنجره وفریم از فوم برای آب بندی پنجره های دوجداره استفاده شود.

علت بسته نشدن پنجره دوجداره چیست؟

رگلاژ شیشه پنجرهدوجداره، یکی از مهمترین مواردی است که در نحوه ی بسته شدن درب و پنجره دوجداره وتعمیر پنجره یو پی وی سی تاثیر دارد. در پروسه رگلاژ درب upvc مواردی مانند:شیشه، لولا،اسپانولیت،لاستیک، ریل، قفل و غیره بررسی می شود. تمامی موارد فوق به درستی باید تنظیم شوندتا به این ترتیب کارایی لازم پنجره و درب دوجداره تامین شود.

رفع افتادگی پنجره دوجداره چگونه انجام می شود؟

معمولا وقتی پنجرهدوجداره دچار افتادگی می شود، به راحتی بسته نمی شود یا اگر بسته شود به راحتی بازنخواهد شد و گیر می کند، مواقعی که این اتفاقات رخ می دهند اصطلاحا گفته می شود کهپنجره دچار افتادگی شده است. البته این ها تنها مختص به پنجره نیست بلکه افتادگیدرب دوجداره نیز به دلایل مختلف مانند استفاده از متریال نامرغوب، اندازهگیری اشتباه، نشست ساختمان، انبساط و انقباض، استفاده از یراق آلات نامرغوب و غیره موجب بروز این ایرادات می شوند.

قیمت تعمیر درب و پنجره دوجداره به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر پنجرهدوجداره تحتتاثیر عوامل مختلفی است. اولین مورد نوع ایراد درب دوجداره یا پنجره دوجداره است.در مواقعی تنها هزینه رگلاژ پنجره نیاز است و نیاز به تعویض و یاتعمیر قطعات نمی باشد. اما در صورتی که نیاز به تعویض قطعات باشد قیمتتعمیر پنجره دوجداره بر اساس قطعه معیوب و همچنین اجرت تعمیرپنجره دوجداره تعیین می شود. مورد دیگر مدل پنجره است، قطعات انواع پنجرهها از متریال و قطعات مختلفی تشکیل شده اند که در همین راستا هزینه تعمیرپنجره دوجداره کشویی با هزینه تعمیر پنجره دوجداره فولکس واگنی برابرنخواهد بود.

تعمیر درب و پنجره دوجداره آلومینیومی توسط متخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز بهتعمیرات پنجره دوجداره معمولی، تعمیر پنجره دوجداره کشویی، تعمیر پنجرهدوجداره لولایی تک حالته و دوحالته و تعمیر درب upvc تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت رگلاژ درب دوجدارهو سایر هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهندداد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر پنجره دوجداره UPVC و همچنین ارایه خدمات عایق بندی پنجره دو جداره نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات درب و پنجره ارائه می دهد که شامل ساخت و نصب توری پنجره و درب, نصب توری آکاردئونی بالکن , نصب توری پلیسه ای پنجره upvc , تعمیر توری فلزی پنجره و تعمیر توری درب بالکن و تراس, ساخت چهارچوب آهنی درب و پنجره, ساخت پنجره دو جداره UPVC, ساخت و نصب پنجره آلومینیومی ساده , کلید سازی در محل شبانه روزی, تبدیل پنجره تک حالته به دوحالته , رگلاژ درب آلومینیومی کشویی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر پنجره دوجداره UPVC

عایق بندی پنجره دو جداره

تعمیر قفل درب یو پی وی سی

تعمیر دستگیره درب دوجداره

تعمیر اسپانیولت پنجره

رگلاژ پنجره upvc

رگلاژ درب دوجداره UPVC

رفع افتادگی و دفرمه شدن پنجره و درب دوجداره

نظرات کاربران

profile picture
خانم لواسانی
6 ماه پیش |هاشم آقا زاده

خیلی کارشون خوب بود و در کار خیلی ملاحظه کردن که آرام کار کنن واقعا ازشون قدردانی میکنم بابت زحمتایی که این مدت برای ما کشیدن

شرایط تعمیر و رگلاژ درب دوجداره UPVC

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه یراق آلات درب و پنجره مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار پس تهیه، می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس درب و پنجره یو پی وی سی توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

هزینه های تعمیر درب و پنجره یو پی وی سی دقیق پس از مراجعه حضوری اعلام می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

عایق بندی صدا و آکوستیک اتاق و درب
عایق بندی صدا و آکوستیک اتاق و درب
قیمت از 150,000 الی 900,000 تومان
قفل و کلید
قفل و کلید
قیمت از 200,000 الی 560,000 تومان
توری پلیسه ای
توری پلیسه ای
قیمت از 940,000 الی 2,640,000 تومان
نصب سایبان کولر
نصب سایبان کولر
قیمت از 150,000 الی 900,000 تومان

خدمات تعمیر پنجره دوجداره UPVC در این شهرها ارائه می شود:

تعمیر پنجره دوجداره UPVC تهران
تعمیر پنجره دوجداره UPVC کرج
تعمیر پنجره دوجداره UPVC شیراز
تعمیر پنجره دوجداره UPVC مشهد