banner
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
تعمیر درب و پنجره دوجداره

تعمیر پنجره دوجداره UPVC

از 1412 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر، رگلاژ و رفع افتادگی پنجره دوجداره یو پی وی سی

قیمت تعمیر ریل

120,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعمیر لولا یک پنجره

100,000 تومان

قیمت تعمیر لولا دو پنجره

150,000 تومان

قیمت تعمیر لولا سه پنجره به بالا(هر عدد)

80,000 تومان

قیمت تعویض شیشه

70,000 الی 115,000 تومان

قیمت تعمیر دستگیره

75,000 الی 120,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تعمیر و رگلاژ درب دوجداره UPVC

چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه یراق آلات درب و پنجره مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار پس تهیه، می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس درب و پنجره یو پی وی سی توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

هزینه های تعمیر درب و پنجره یو پی وی سی دقیق پس از مراجعه حضوری اعلام می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تعمیرات درب و پنجره دوجداره UPVC

امروزه در اکثر ساختمان ها از پنجره های دوجداره استفاده می شود. طبعا با استفاده روز افزون از این متریال خدمات تعمیرات درب و پنجره UPVC نیز مورد نیاز است. پس از مدتی به علت های مختلف مانند عدم رعایت اصول صحیح نگهداری و یا استفاده از متریال و یراق آلات نامرغوب نیاز به تعمیر پنجره UPVC است. در ادامه به معرفی انواع ایرادات و نحوه تعمیر درب دوجداره و قیمت تعمیر پنجره دوجداره می پردازیم.

در چه مواردی به تعمیرات پنجره دوجداره UPVC نیاز است؟

 • رفع افتادگی پنجره دوجداره
 • رگلاژ پنجره upvc
 • نفود سرما و گرما از درزهای درب و پنجره UPVC
 • بسته نشدن پنجره دوجداره UPVC
 • نفوذ آب از اطراف پنجره دوجداره به داخل
 • خراب شدن لاستیک های اطراف شیشه پنجره دوجداره
 • عایق بندی پنجره دو جداره
 • تعمیر اسپانیولت پنجره
 • تعمیر قفل درب یو پی وی سی
 • تعمیر یاتعویض قفل درب دوجداره
 • تعمیر دستگیره درب دوجداره
 • شکستن یا دفرمه شدن لولای بازویی فریم لس

تعمیر دستگیره درب یو پی وی سی

برای اینکه دستگیره درب یو پی وی سی در اثر باز و بسته کردن مداوم، دچار آسیب کمتری شود لازم است تا از اهرم های توپر برای دستگیره استفاده شود. دستگیره هایی با اهرم توپر و بلندتر، فشار کمتری را به قفل درب upvc وارد می کنند. علاوه بر جنس، ضخامت دستگیره نیز در استحکام آن تاثیر دارد. دستگیره های غیر استاندارد خیلی زود تغییر حالت می دهند و یا اهرم دستگیره می شکند. همه دستگیره های مرغوب دارای چهار فنر فشرده هستند. این فنرها به سادگی از جای خود خارج نمی شوند. نصب دستگیره و قفل درب upvc به درب می بایست دارای رزوه های جای پیچ مقاوم باشد و خیلی زود دچار هرز شدگی یا شکستگی نشود.

تعمیر قفل درب upvc

اگر چه به ندرت ولی حتما هر قفلی یک روز خراب خواهد شد. وقتی قفل درب یو پی وی سی آسیب می بیند اولین گزینه اینست که قفل باید تعویض شود. اما جالب است بدانید که در بسیاری از موارد امکان تعمیر قفل درب upvc هم وجود دارد. به هر حال وقتی قفل درب و پنجره یو پی وی سی مشکل پیدا می کند دو راه پیش رو داریم:

 1. تعمیر قفل دربupvc
 2. تعویض قفل دربupvc

قبل از تعمیرات درب دوجداره UPVC چه اقداماتی باید انجام شود؟

اقدامات نگهداری از پنجره دوجداره موجب می شود که نیاز کمتری به تعمیرات در دوجداره و تعمیرات پنجره دوجداره باشد. مواردی مانند روغن کاری منظم قطعات مکانیکی پنجره ، همچنین نظافت لاستیک های درب و پنجره با موارد حاوی صابون موجب می شود که این قطعات دچار استهلاک کمتری شوند. تنظیم یراق آلات و رگلاژ پنجره دوجداره به صورت منظم موجب می شود که به ساختار کلی پنجره و درب آسیبی وارد نشود. همچنین در هنگام استفاده از پنجره دوجداره فریم لس دقت کنید تا پنجره زیاد باز نشود.

رگلاژ پنجره upvc چگونه انجام می شود؟

یکی از پر درخواست ترین مواردی که در راستای تعمیر پنجره دوجداره upvc و تعمیر درب upvc مطرح می شود مبحث رگلاژ پنجره دوجداره است. رگلاژ پنجره upvc یا رگلاژ درب دوجداره به معنای تنظیم قطعات مختلف پنجره و در است. به این ترتیب تمام قطعات درب و پنجره در جای خود قرار گرفته و ایرادی در باز و بسته شدن پنجره و درب مشاهده نمی شود.

اغلب رگلاژ درب و پنجره یو پی وی سی باید توسط تعمیرکار یا سرویسکار درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی انجام شود. مواردی مانند بسته نشدن پنجره دوجداره یا رفع افتادگی پنجره دوجداره تماما به علت از رگلاژ خارج شدن پنجره اتفاق می افتد. دلایلی همچون نصب نامناسب و استفاده غیر صحیح از درب و پنجره دوجداره موجب می شود که به رگلاژ درب دوجداره نیاز شود.

رگلاژ پنجره یو پی وی سی و رگلاژ پنجره دوجداره الومینیومی یک تخصص است و نیاز به تجربه بالایی دارد. به طور کلی در بحث رگلاژ درب و پنجره یو پی وی سی چند نکته اساسی وجود دارد که در صورت رعایت نکردن آن موارد و یا انجام نادرست رگلاژ پنجره دوجداره دوحالته ممکن است موجبات شکسته شدن شیشه پنجره فراهم شود.

تعمیر و رگلاژ انواع پنجره های دوجداره

 • رگلاژ پنجره دوجداره دوحالته لولایی
 • رگلاژ پنجره دوجداره تک حالته 
 • رگلاژ و تعمیر پنجره دوجداره فولکس واگنی
 • پنجره دوجداره کشویی
 • رگلاژ پنجره فریم لس

برای رگلاژ درب دوجداره کدام قسمت ها بررسی می شوند؟

برای رگلاژ درب UPVC باید بین اجزای مختلف درب یک انسجام صحیح ایجاد شود. تعمیرکار درب دوجداره ابتدا باید به قسمت های مختلف درب اجهاف کامل داشته باشد و بتواند کارکرد صحیح یا غیر صحیح هر قطعه را تشحیص بدهد. به طور مثال شیشه در مبحث رگلاژ درب بو پی وی سی بسیار با اهمیت است. وزن بالای شیشه دوجداره باید به درستی در تمام قاب درب پخش شود و درب به راحتی باز و بسته شود، اسپانولیت یا اسپانیولیت نیز باید کاملا تنظیم و بررسی شود.

عایق بندی پنجره دوجداره

مورد دیگری که افراد را ترغیب به انجام تعمیرات پنجره یو پی وی سی می کند از بین رفتن عایق بندی پنجره دوجداره است. ممکن است گرد و خاک از درزهای پنجره دوجداره وارد فضا شود و یا شاهد مصرف انرژی بالاتری باشید. تمام این موارد زنگ خطری هستند که باید اقدام به عایق بندی پنجره upvc نمایید. چسب کاری و درزگیری اطراف پنجره دوجداره اغلب به وسیله چسب و فوم انجام می شود و با استفاده از لاستیک های درزگیری با کیفیت از هدررفت انرژی و ورود گرد و خاک از درزهای پنجره جلوگیری می شود.

برای آب بندی پنجره دوجداره از چسب سیلیکون ماستیک استفاده می شود، که حتما باید از برندهای مطرح و معتبر باشد. البته در مواردی نیز ممکن است بنا بر شرایط پنجره و فریم از فوم برای آب بندی پنجره های دوجداره استفاده شود.

علت بسته نشدن پنجره دوجداره چیست؟

رگلاژ شیشه پنجره دوجداره، یکی از مهمترین مواردی است که در نحوه ی بسته شدن درب و پنجره دوجداره و تعمیر پنجره یو پی وی سی تاثیر دارد. در پروسه  رگلاژ درب upvc مواردی مانند: شیشه، لولا،اسپانولیت، لاستیک، ریل، قفل و غیره بررسی می شود. تمامی موارد فوق به درستی باید تنظیم شوند تا به این ترتیب کارایی لازم پنجره و درب دوجداره تامین شود.

رفع افتادگی پنجره دوجداره چگونه انجام می شود؟

معمولا وقتی پنجره دوجداره دچار افتادگی می شود، به راحتی بسته نمی شود یا اگر بسته شود به راحتی باز نخواهد شد و گیر می کند، مواقعی که این اتفاقات رخ می دهند اصطلاحا گفته می شود که پنجره دچار افتادگی شده است. البته این ها تنها مختص به پنجره نیست بلکه افتادگی درب دوجداره نیز به دلایل مختلف مانند استفاده از متریال نامرغوب، اندازه گیری اشتباه، نشست ساختمان، انبساط و انقباض، استفاده از یراق آلات نامرغوب و غیره موجب بروز این ایرادات می شوند.

قیمت تعمیر درب و پنجره دوجداره به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر پنجره دوجداره تحت تاثیر عوامل مختلفی است. اولین مورد نوع ایراد درب دوجداره یا پنجره دوجداره است. در مواقعی تنها هزینه رگلاژ پنجره نیاز است و نیاز به تعویض و یا تعمیر قطعات نمی باشد. اما در صورتی که نیاز به تعویض قطعات باشد قیمت تعمیر پنجره دوجداره بر اساس قطعه معیوب و همچنین اجرت تعمیر پنجره دوجداره تعیین می شود. مورد دیگر مدل پنجره است، قطعات انواع پنجره ها از متریال و قطعات مختلفی تشکیل شده اند که در همین راستا هزینه تعمیر پنجره دوجداره کشویی با هزینه تعمیر پنجره دوجداره فولکس واگنی برابر نخواهد بود.

تعمیر درب و پنجره دوجداره آلومینیومی توسط متخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز به تعمیرات پنجره دوجداره معمولی، تعمیر پنجره دوجداره کشویی، تعمیر پنجره دوجداره لولایی تک حالته و دوحالته و تعمیر درب upvc تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت رگلاژ درب دوجداره و سایر هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

عایق بندی پنجره دو جداره
تعمیر قفل درب یو پی وی سی
تعمیر دستگیره درب دوجداره
تعمیر اسپانیولت پنجره
رگلاژ پنجره upvc
رگلاژ درب دوجداره UPVC
رفع افتادگی و دفرمه شدن پنجره و درب دوجداره

همیاران سرویس تعمیر پنجره دوجداره UPVC

 نظرات کاربران

profile picture
خانم لواسانی
3 ماه پیش |هاشم آقا زاده

خیلی کارشون خوب بود و در کار خیلی ملاحظه کردن که آرام کار کنن واقعا ازشون قدردانی میکنم بابت زحمتایی که این مدت برای ما کشیدن

خدمات مرتبط

عایق بندی صدا و آکوستیک اتاق و درب
عایق بندی صدا و آکوستیک اتاق و درب
قیمت از 150,000 الی 900,000 تومان
قفل و کلید
قفل و کلید
قیمت از 150,000 الی 800,000 تومان
توری پلیسه ای
توری پلیسه ای
قیمت از 670,000 الی 2,000,000 تومان
نصب سایبان کولر
نصب سایبان کولر
قیمت از 150,000 الی 900,000 تومان