تعمیرات شوفاژ

تعمیرات شوفاژ

از 1026 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیرات شوفاژ در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت هواگیری هر رادیاتور

35,000 الی 55,000 تومان

قیمت آب بندی بین پره ها

75,000 الی 100,000 تومان

قیمت تعویض شیر شوفاژ

55,000 الی 95,000 تومان

قیمت سرویس کامل(هر رادیاتور)

90,000 الی 150,000 تومان

قیمت نصب هر رادیاتور

85,000 الی 110,000 تومان

قیمت باز کردن رادیاتور

45,000 الی 65,000 تومان

قیمت نصب ترموستات اتاقی هر عدد

65,000 الی 90,000 تومان

قیمت نصب ترموستات اتاقی با کنترل دور فن هر عدد

55,000 الی 100,000 تومان

قیمت نصب ترموستات بیرونی هر عدد

160,000 الی 370,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

سرویس و تعمیرات شوفاژخانه تاسیسات

نصب و سرویس شوفاژ را نباید به روزهای سرد سال موکول کرد. اگر سیستم گرمایش منزل از نوع مرکزی و شوفاژخانه است. باید سرویس موتورخانه و سرویس رادیاتور شوفاژ را در ابتدای لیست نگهداری از تاسیسات ساختمان قرار دهید. بعضی از افراد با شروع فصل سرما به فکر تعمیرات شوفاژ و تعمیرات موتور خانه می افتند. برای اینکه سرویس کار شوفاژ زمان کافی برای تعمیرات رادیاتور شوفاژ، موتورخانه داشته باشد باید به طور مرتب سرویس موتورخانه را در طول سال انجام داد.

درخواست نصب و تعمیر شوفاژ تحت عناوین تعمیر رادیاتور شوفاژ، تعمیر شوفاژ برقی، تعمیر پکیج، تعمیر موتورخانه شوفاژ هم جستجو می شود. تعمیرات شوفاژ شامل آب دادن رادیاتور، هواگیری شوفاژ، نصب شوفاژ، تعمیر سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ و تعمیرات موتورخانه میباشد.

آموزش تعمیر شوفاژ

آموزش تعمیرات شوفاژ شامل تنظیم مشعل موتورخانه، تعویض و یا ترمیم منبع دوجداره، تعمیر سیستم موتورخانه شوفاژ، تعمیر منبع انبساط پشت بام، تعمیر دیگ موتورخانه، تعمیر و تعویض پمپ های شوفاژ، هواگیری رادیاتور شوفاژ ، شستشوی کویل، تعویض شیر فلکه موتورخانه و در نهایت نصب رادیاتور است. با توجه یه تخصصی بودن مبحث تعمیر شوفاژخانه پیشنهاد میشود که این اقدامات توسط تعمیرکار و سرویس کار شوفاژ آموزش دیده انجام شود.

علت سرد شدن یکباره آب گرم مصرفی چیست؟

معمولا علت سرد شدن ناگهانی آب ، خاموش شدن مشعل موتورخانه است. در صورتی که یقین پیدا کردید ایراد از خاموش شدن مشعل است. باید علت اصلی خاموش شدن را پیدا کنید.
جهت تعمیرات موتورخانه باید برق مشعل موتورخانه ، وضعیت سوخت رسانی و کلیدهای روی کنترل پنل را بررسی کنید. بررسی کلیدها به دانش تخصصی تعمیرات شوفاژخانه نیاز دارد. زیرا هرکدام از انواع موتورخانه ها با سوخت گازوییلی یا گازی تنطیمات متفاوتی از یکدیگر دارند.

علت نشت آب از شوفاژ چیست؟

نشت آب رادیاتور مسئله بسیار مهمی است و باید سریعا پیگیری و رفع شود. اگر در اطراف شوفاژ یا رادیاتور، نم و خیسی احساس کردید احتمالا شیر یا پمپ ایراد پیدا کرده است. اگر تشخیص دادید ایراد از شیر فشار است. ممکن است فشار زیاد در دیگ بخار علت اصلی باشد. اما اگر ایراد از پمپ است، پمپ باید توسط تعمیرکار شوفاژ تعویض شود.

چرا همه قسمت های شوفاژ گرم نمی شود؟

اگر گرما به صورت یکسان در کل شوفاژ پخش نمیشود. باید به هواگیری شوفاژ موتورخانه بپردازید.

علت بوی سوختن در موتورخانه چیست؟

اگر به محض ورود در موتورخانه بوی شدید سوختن احساس کردید. جهت تعمیرات موتورخانه شوفاژ باید مشعل گازی را تنظیم کنید. زیرا عدم تنظیم مشعل علاوه بر بالا بردن مصرف سوخت ، تولید گازهای موجب تولید گازهای سمی می شود. که بسیار خطرناک و سرطانزا است.

علت سر وصدا در رادیاتور شوفاژ چیست؟

صدای تق و تق که در رادیاتور شنیده می شود اغلب به معنای این است که بین انشعاب ورودی و خروجی رادیاتور، ارتباط درستی برقرار نشده است. علت دیگر صدای خش خش می تواند به دلیل وجود فشار بیش از حد داخل رادیاتور نیز باشد. که علت این ایراد به قدرت و سرعت بیش از حد پمپ موتورخانه مربوط می شود.

علت گرم نشدن شوفاژ چیست؟

رسوب گرفتن شوفاژ، زنگ زدگی و پوسیدگی شوفاژ و یا هواگیری شوفاژ ممکن است موجب بروز این ایرادات شوند. همانطور که میدانید آب پس از گرم شدن در دیگ بخار وارد شوفاژ می‌شود. در زمان ورود به شوفاژ این امکان وجود دارد که همراه خود رسوباتی نیز به داخل شوفاژ وارد کند. در این موارد که شوفاژ رسوب گرفته است، نمی‌تواند به درستی محیط را گرم کند و شوفاژ سرد می‌شود.
برای تعمیر شوفاژ پس از عیب یابی شوفاژ باید آن را از محل خود باز کنید و پس از آن آب اسید را درون لوله‌های شوفاژ بریزید. پس از 15 الی 20 دقیقه با آب لوله‌های آن را شستشو دهید. در آخر شاهد تخلیه رسوب‌ها از آن خواهید بود. بدین ترتیب تعمیرات شوفاژ در محل به تمام می رسد.

نحوه سرویس شوفاژ

روشن شدن پمپ و ورود آب جدید به مخزن موتورخانه باعث ورود هوا به شوفاژ یا موتورخانه میشود. که در این صورت باید به سرویس رادیاتور شوفاژ بپردازید. تعمیرکار شوفاژ در صورتی که بخواهد به هواگیری شوفاژ موتورخانه بپردازد. باید از پایین ترین طبقه و دورترین شوفاز به دیگ بخار شروع به کار می کند.
برای شروع هواگیری شوفاژ باید از پیج هواگیری شوفاژ و یا آچار فرانسه برای باز کردن شیر استفاده کنید. پیچ را در خلاف عقربه های ساعت بچرخانید. به محض شنیدن تخلیه هوا، یعنی عملیات هواگیری شوفاژ موتورخانه شما با موفقیت به اتمام رسیده است. پس از اتمام هوا ، آب فضای خالی لوله ها را اشغال میکند و ایراد رفع می شود.

هواگیری شوفاژ موتورخانه باید سیستم گرمایشی را کاملا خاموش کنید و صبر کنید که کاملا رادیاتور سرد شود. زیرا در غیر این صورت هم امکان سوختگی وجود دارد. ممکن است بعد از بازکردن شیر در هنگام روشن بودن سیستم، هوای بیشتری وارد شوفاژ شود.

تعمیرات شوفاژ خانه تهران

متخصصین لوله کش و سرویس کار شوفاژ همه خدمات نصب و تعمیر شوفاژ را انجام می دهند. نصب رادیاتور شوفاژ، تعمیرات شوفاژ، تشخیص خرابی در شوفاژ خانه، تعمیر موتورخانه شوفاژ، تعویض رادیاتورهای قدیمی، هواگیری رادیاتور شوفاژ، نصب ترموستات اتاقی، آب بندی بین پره ها و حتی تعمیر شوفاژ سوراخ شده توسط متخصصین آموزش دیده و با تجربه هوم سرویز در مناطق ۲۲ گانه تهران پذیرفته می شود.

تعمیر موتورخانه شوفاژ

سرویس دوره ای موتورخانه می تواند مانع از صرف هزینه زیاد برای تعمیرات موتورخانه و تعویض قطعات اصلی شود. تعمیر موتورخانه شوفاژ نیاز به تخصص و تجربه دارد. هرگز بدون اطلاع کافی شخصا اقدام به تعمیرات موتورخانه و تعمیر رادیاتور پره ای شوفاژ نکنید. به طور معمول برای سرویس موتورخانه این موارد بررسی می شود.

ابتدا شیر گاز، شیلنگ گاز، فیلنر گاز مشعل بررسی شده و هر گونه نشتی و یا خرابی برطرف می شود. وجود کوچکترین نشتی گاز می تواند خطرساز باشد لذا در صورت مشاهده و اطلاع از نشتی گاز با سرویس کار شوفاژ تماس بگیرید.

هزینه تعمیر شوفاژ

هزینه تعمیر شوفاژ مربوط به موارد مختلفی می شود. بخشی از آن ‌ها مرتبط به هزینه تعمیر موتورخانه می باشد. مانند تعمیر دیگ موتورخانه شوفاژ ، تعمیر پمپ شوفاژ یا تعمیر پمپ آب موتورخانه و برخی دیگر مستقیما فقط به تعمیر رادیاتور شوفاژ بستگی دارد. مواردی که صرفا به هزینه تعمیر رادیاتور شوفاژ بستگی دارند عبارت اند از هواگیری شوفاژ، سرویس شوفاژ، نصب شوفاژ و تعمیر رادیاتور. همچنین مساحت خانه نیز بر هزینه سرویس شوفاژخانه بستگی دارد. زیرا که برای گرم نگاه داشتن خانه های بزرگ تر وسایل گرمایشی بیشتری نصب شده اند. ازین رو در صورت نیاز به تعمیر و یا سرویس این وسایل تعمیرکار شوفاژ رقم بالاتری را به عنوان هزینه سرویس شوفاژ در نظر میگیرد.

تعمیرات شوفاژ اگر فقط شامل هواگیری باشد مطمئنا قیمت تعمیرات شوفاژ بسیار کم خواهد بود. اگر سرویس‌ های بیشتری مانند تعمیرات شوفاژ خانه یا پاکسازی مبدل و شستشوی فیلترها با اسید را نیز شامل شود طبیعتا قیمت تعمیر موتورخانه شوفاژ بیشتر می شود.

تعمیرکار شوفاژ تهران

تعمیرات شوفاژ شمال تهران معمولا باید زودتر از سایر مناطق تهران شروع کنید. زیرا میزان برودت سرما در این منطقه بیشتر است باید تعمیرکار شوفاژ شمال تهران را سریع تر خبر کنید.

جهت نصب رادیاتور حمام، تعمیرات پکیج شوفاژ و شوفاژ دیواری ، عیب یابی سیستم موتورخانه و شوفاژ در کل تعمیرات شوفاژ غرب تهران می توانید از تعمیرکار شوفاژ غرب تهران هوم سرویز کمک بگیرید.

تعمیرات شوفاژ شرق تهران شامل سرویس کامل هر رادیاتور به همراه عیب یابی و تعویض قطعات رادیاتور میباشد. تعمیرکار شوفاژ شرق تهران هوم سرویز صفر تا صد خدمات نصب و تعمیر شوفاژ از لوله کشی شوفاژ تا نصب رادیاتور ها را بر عهده میگیرند.

با تعمیرات شوفاژ جنوب تهران هوم سرویز از این پس ساکنین مناطق جنوب و جنوب شرق تهران می توانند نصب و تعمیر شوفاژ را با کمترین هزینه تجربه کنند. رفع نشتی شوفاژ و تعویض رادیاتورهای قدیمی، تعویض شیر شوفاژ، آب بندی بین پره ها، بازکردن رادیاتور و رسوب گیری به همراه تعمیرات موتورخانه همه و همه توسط تعمیرکار شوفاژ جنوب تهران هوم سرویز انجام می شود.

خدمات سرویس شوفاژ و موتورخانه هوم سرویز

به طور کل برای افزایش طول عمر همه نوع تاسیسات به سرویس و نگهداری آنها نیاز میباشد. در صورتی که به تعمیرات تخصصی موتورخانه شوفاژ و سرویس رادیاتورها و تعمیر شوفاژ خانه تاسیسات نیاز دارید. میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا از خدمات با کیفیت و تضمینی تعمیرکاران ما در سراسر تهران بهره مند شوبد.


هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیرات شوفاژ و همچنین ارایه خدمات سرویس و تعمیر رادیاتور شوفاژ نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات گرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر پکیج دیواری و زمینی, نصب پکیج دیواری, سرویس و تعمیر آبگرمکن دیواری، زمینی و مخزن دار, نصب آبگرمکن گازی ایستاده (زمینی)، نصب آبگرمکن دیواری, سرویس و تعمیر موتورخانه, نصب رادیاتور پره ای, تعمیرات حوله خشک کن, طراحی و ساخت انواع شومینه مدرن و کلاسیک, نصب حوله خشک کن در حمام و سرویس بهداشتی, تعمیر انواع شومینه از جمله تعمیر شومینه گازی، سنگی، دیواری، برقی و ..., نصب سیستم گرمایش از کف با پکیج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیرات شوفاژ

سرویس و تعمیر رادیاتور شوفاژ

هواگیری رادیاتور

آب بندی بین پره های رادیاتور

تعویض شیر رادیاتور شوفاژ

تعمیر رادیاتور شوفاژ پره ای، پنلی، قرنیزی و تعمیر رادیاتور آلومینیومی

تعمیر و سرویس رادیاتور شوفاژ ایران رادیاتور، بوتان، ایساتیس، آریستون و ....

نظرات کاربران

profile picture
حمید اسپندیانی

کارشون عالی بسیار مرد شریفی بودن

profile picture
سالار نامی

عالی بود کارشون

profile picture
زهرا شیبانی فرد

خیلی عالی بودم واقعا قیمتی که گرفتن خیلی کم بود و کارشون هم عالی بود

profile picture
شاهین شاکرچوبری

بسیار عالی کار کردن

شرایط سرویس و هواگیری رادیاتور شوفاژ

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر نماید.

تهیه لوازم و قطعات یدکی درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

سرویس و تعمیر پکیج
سرویس و تعمیر پکیج
قیمت از 250,000 الی 730,000 تومان
لوله کشی پکیج و شوفاژ
لوله کشی پکیج و شوفاژ
قیمت از 12,500,000 الی 12,500,000 تومان
تعمیر و سرویس موتورخانه
تعمیر و سرویس موتورخانه
قیمت از 70,000 الی 70,000 تومان
نصب درب و پنجره دوجداره
نصب درب و پنجره دوجداره
در حال بروزرسانی قیمت

خدمات تعمیرات شوفاژ در این شهرها ارائه می شود: