تعمیر حوله خشک کن

تعمیر حوله خشک کن

از 1295 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر حوله خشک کن در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت هواگیری رادیاتور حوله خشک کن

80,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض شیر باز و بسته کن حوله خشک کن

150,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

250,000 تومان

متوسط قیمت800,000 تومانکمینه قیمت800,000 تومانبیشینه قیمت800,000 تومان

آنچه درباره تعمیر حوله خشک کن خواهید خواند

  • تعمیر حوله خشک کن حمام و سرویس بهداشتی
  • تعمیر حوله خشک کن سوراخ شده
  • رفع نشتی شیر حوله خشک کن
  • نحوه تعمیر حوله خشک کن
  • طریقه هواگیری حوله خشک کن
  • تعویض حوله خشک کن یا تعمیر حوله خشک کن کدام؟!
  • قیمت تعمیر حوله خشک کن به چه مواردی بستگی دارد؟
  • تعمیر حوله خشک کن حمام را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر حوله خشک کن حمام و سرویس بهداشتی

این تجهیزات مانند سایر رادیاتورها اغلب از جنس آلومینیومی یا استیل هستند البته نمونه های قدیمی تر فولادی هستند که امروزه استفاده از آنها زیاد مرسوم نیست. حوله خشک کن ها در دو دسته برقی و آبی موجود هستند که سیستم تعمیر حوله خشک کن برقی با تعمیر حوله خشک کن معمولی کاملا متفاوت است. برای تعمیر حوله خشک کن باید در این پروسه انتقال گرما یا در خود رادیاتور به دنبال ایراد اساسی بگردید.

تعویض حوله خشک کن در بسیاری از مواقع انتخاب به صرفه ای نیست. زیرا که می توان ایرادات آن را با کمک از یک تعمیرکار حوله خشک کن ماهر با هزینه تعمیر حوله خشک کن مناسب به جای خرید یک نمونه جدید جایگزین کرد. در ادامه به توضیح ایرادات اساسی و متداول در حوله خشکن ها و عوامل موثر بر قیمت تعمیر حوله خشک کن می پردازیم.

تعمیر حوله خشک کن سوراخ شده

یکی از بارزترین مشکلاتی که ممکن است برای انواع خشک کن ها اتفاق بیوفتد مسئله سوراخ شدن آنها است. عموما آنهایی که مدت طولانی از سرویسان می گذرد با این مشکل مواجه خواهند شد. تعمیر سوراخ حوله خشک کن به عامل ایجاد آن بستگی دارد. در واقع نشتی یا ممکن است بر اثر خوردگی یا پوسیدگی ایجاد شود یا بر اثر ضربات فیزیکی. در صورت اتفاق مورد اول اگر حجم پوسیدگی خیلی زیاد باشد نمی توان به تعمیر حوله خشک کن زیاد امیدوار بود. ولی در مواقعی که حجم پوسیدگی و سوراخ کم باشد، می توان سوراخ را از بین برد البته قبل از آنکه سوراخ آن بزرگتر شود!

برای رفع این مشکل و تعمیر حوله خشک کن باید ابتدا محل خوردگی یا شکستگی را به طور کامل تمیز کنید. برای پوشاندن سوراخ باید از چسب فولاد یا جوشکاری استفاده کنید. باز هم تاکید می کنیم که استفاده از چسب فولاد برای سوراخ های ریز استفاده می شود و برای رفع ایرادات بزرگ باید با یک تعمیرکار حوله خشک کن تماس بگیرید.

رفع نشتی شیر حوله خشک کن

نشتی شیر حوله خشک کن نیز یکی دیگر از مشکلات رایج است که ممکن است بر اثر عوامل مختلفی ایجاد شود. ایجاد رسوب، از بین رفتن آب بندی شیر و خوردگی مغزی شیر همه ی این موارد می توانند موجب نشتی شیر حوله خشک کن شوند. برای تعمیر سوراخ حوله خشک‌ کن، می‌توان به سراغ چسب‌هایی که برای مسدود کردن سوراخ رادیاتور و همچنین جوشکاری حوله خشک کن پرداخت.

نحوه تعمیر حوله خشک کن

برای پیدا کردن علت نشتی حوله خشک کن و نحوه تعمیر شیر حوله خشک کن باید شیر پایین را کاملا باز کنید تا آب داخل آن به کلی خارج شود. سپس با استفاده از آچار آلن هوای داخل لوله ها را خارج کنید. اگر بعد از باز کردن شیر متوجه شدید که کل شیر آن هرز شده است باید به کلی شیر را تعویض کنید. اما اگر به علت از بین رفتن آب بندی، شیر نشتی پیدا کرده می توانید با کمک نوار تفلن مشکل را رفع کنید.

همچنین اگر شیر دچار رسوب شده است باید ابتدا باید برس سیمی کل خردگی ها را از بین ببرید و سپس تعیین کنید که شیر با آب بندی درست می شود یا باید شیر را تعویض کنید.

طریقه هواگیری حوله خشک کن

اگر دمای یکسانی در بین پره های حوله خشکن وجود ندارد یا به عبارت دیگر بعضی از قسمت های آن سرد است، ممکن است هوا در بین نرده محبوس شده باشد و به این ترتیب گرمایش خوبی از خود نشان نمی دهد. تنها راه حل در این مواقع، هواگیری حوله خشک کن است. قویترین علت گرم نشدن حوله خشک کن همین مورد است.

نحوه هواگیری حوله خشک کن کار سختی نیست کافی است شیر هواگیری را باز کنید تا هوای محبوس آزاد شود و آب در تمام قسمت های آن جریان پیدا کند.

تعویض حوله خشک کن یا تعمیر حوله خشک کن کدام؟!

این تجهیزات هم مانند هر وسیله دیگری عمر مفید دارند اگر شرایطی ایجاد شود که هزینه تعمیر حوله خشک کن بسیار بالا باشد تعویض آن اقدام صحیح تری است. زیرا حداقل این اطمینان را دارید که تا مدت ها هزینه ی دیگری برای شما به همراه نخواهد داشت. اما قطعا تشخیص این مورد تنها از یک تعمیرکار حوله خشک کن برمی آید.

اما اگر صرفا به دنبال تعویض حوله خشک کن برای ایجاد تغییرات هستید باید بدانید در صورتی که سایز نمونه جدید با قبلی یکسان نیست. باید به فکر تغییرات کلی در لوله کشی و تاسیسات هم باشید.

قیمت تعمیر حوله خشک کن به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر حوله خشک کن به عوامل مختلفی بستگی دارد. در واقعیت نوع خرابی و البته میزان خرابی تعیین کننده قیمت تعمیر حوله خشک کن است. به همین علت تا عیب یابی توسط تعمیرکار صورت نگیرد و قطعات معیوب شناسایی نشوند نمی توان نرخ ثابتی را به عنوان قیمت تعمیر حوله خشک کن حمام ارائه نمود.

تعمیر حوله خشک کن حمام را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر نیاز به یک متخصص دارید تا تعمیرات حوله خشک کن را کاملا اصولی انجام دهند و نگرانی از هیچ بابتی در آینده نداشته باشید با هوم سرویز همراه شوید. می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. همیاران ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر حوله خشک کن و همچنین ارایه خدمات تعمیرات حوله خشک کن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات گرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر پکیج دیواری و زمینی, نصب پکیج دیواری, تعمیر آبگرمکن دیواری، تعمیر آبگرمکن مخزن دار, نصب آبگرمکن دیواری, سرویس و تعمیر رادیاتور شوفاژ, نصب رادیاتور پره ای, تعمیر شوفاژخانه, طراحی و ساخت شومینه مدرن و کلاسیک, نصب حوله خشک کن در حمام و سرویس بهداشتی, تعمیر شومینه گازی، تعمیر شومینه سنگی، تعمیر شومینه دیواری، برقی و ..., نصب سیستم گرمایش از کف پکیج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر حوله خشک کن

تعمیرات حوله خشک کن

تعمیر سوراخ حوله خشک ‌کن

تعمیر شیر حوله خشک کن

رفع نشتی شیر حوله خشک کن

هواگیری حوله خشک کن

جابجایی حوله خشک کن

نظرات کاربران

profile picture
لیوزا امیرعبداللهیان

بسیار متخصص با تجربه ،محترم وپیگیری هستند ومنصف ومتعهد به انجام صحیح کار .بسیار راضی بودم.

شرایط تعمیرات حوله خشک کن و تعمیر نشتی حوله خشک کن

همیار می بایست ابتدا محل لوله کشی حوله خشک کن و خود رادیاتور را بررسی نموده و پیشنهاد خود را ارایه مینماید و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر حوله خشک کن نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

چنانچه محل مورد نظر جهت لوله کشی و نشت یابی حوله خشک کن نیاز به تخریب داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا و بر اساس توافق صورت گرفته با همیار لحاظ می گردد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

install-repair-tank-flash
نصب و تعمیر فلاش تانک
قیمت از 675,000 الی 1,100,000 تومان
package-installation-repair
سرویس و تعمیر پکیج
قیمت از 550,000 الی 1,400,000 تومان
engine-room-service
تعمیر و سرویس موتورخانه
قیمت از 1,200,000 الی 1,200,000 تومان
underfloor-heating
اجرای سیستم گرمایش از کف
قیمت از 10,000,000 الی 10,000,000 تومان