تعمیرات حوله خشک کن

تعمیرات حوله خشک کن

از 1295 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیرات حوله خشک کن در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت هواگیری رادیاتور

70,000 الی 100,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیرات حوله خشک کن حمام و سرویس بهداشتی

حوله خشک کن ها مانند سایر رادیاتورها اغلب از جنس آلومینیومی یا استیل هستند البته نمونه های قدیمی تر فولادی هستند که امروزه نصب آنها زیاد مرسوم نیست. برای تعمیر حوله خشک کن شما با تمام ایرادات مشابه رادیاتورهای دیگر مواجه هستید. حوله خشک کن ها در دو دسته حوله خشک کن برقی و حوله خشک کن آبی موجود هستند که سیستم تعمیر حوله خشک کن برقی با حوله خشک کن معمولی کاملا متفاوت است. مدل رادیاتور حوله خشک کن برقی هیچ نیازی به لوله کشی ندارد و صرفا از طریق برق گرمایش مورد نیاز را تامین می کند. اما حوله خشک کن آبی از طریق سیستم لوله کشی و اتصال به منبع حرارتی موتورخانه یا پکیج گرمای لازم را فراهم می کند. پس برای تعمیر حوله خشک کن باید در این پروسه انتقال گرما یا در خود رادیاتور به دنبال ایراد اساسی بگردید.

تعویض حوله خشک کن در بسیاری از مواقع انتخاب به صرفه ای نیست. زیرا که می توان ایرادات حوله خشک کن را با کمک از یک تعمیرکار حوله خشک کن ماهر با هزینه تعمیر حوله خشک کن مناسب به جای خرید یک نمونه جدید جایگزین کرد. در ادامه به توضیح ایرادات اساسی و متداول در حوله خشک کن و عوامل موثر بر قیمت تعمیر حوله خشک کن می پردازیم.

تعمیر سوراخ حوله خشک کن

یکی از بارزترین مشکلاتی که ممکن است برای انواع رادیاتورها اتفاق بیوفتد مسئله سوراخ شدن آنها است. عموما حوله خشک کن هایی که مدت طولانی از سرویس آنها می گذرد با این مشکل مواجه خواهند شد. تعمیر سوراخ حوله خشک کن به عامل ایجاد آن بستگی دارد. در واقع نشتی در حوله خشک کن یا ممکن است بر اثر خوردگی یا پوسیدگی ایجاد شود یا بر اثر ضربات فیزیکی. در صورت اتفاق مورد اول اگر حجم پوسیدگی خیلی زیاد باشد نمی توان به تعمیر رادیاتور حوله خشک کن زیاد امیدوار بود. ولی در مواقعی که حجم پوسیدگی و سوراخ کم باشد، می توان سوراخ را از بین برد البته قبل از آنکه سوراخ آن بزرگتر شود!

برای رفع این مشکل و تعمیر سوراخ حوله خشک کن باید ابتدا محل خوردگی یا شکستگی را به طور کامل تمیز کنید. برای پوشاندن سوراخ باید از چسب فولاد یا جوشکاری حوله خشک کن استفاده کنید. باز هم تاکید می کنیم که استفاده از چسب فولاد برای سوراخ های ریز استفاده می شود و برای رفع ایرادات بزرگ باید با یک تعمیرکار حوله خشک کن تماس بگیرید.

رفع نشتی شیر حوله خشک کن

نشتی شیر حوله خشک کن نیز یکی دیگر از مشکلات رایج در بین رادیاتورهای حوله خشک کن است که ممکن است بر اثر عوامل مختلفی ایجاد شود. ایجاد رسوب، از بین رفتن آب بندی شیر و خوردگی مغزی شیر همه ی این موارد می توانند موجب نشتی شیر حوله خشک کن شوند. برای تعمیر سوراخ حوله خشک‌ کن، می‌توان به سراغ چسب‌هایی که برای مسدود کردن سوراخ رادیاتور و همچنین جوگاری حوله خشک کن پرداخت.

نحوه تعمیر شیر حوله خشک کن

برای پیدا کردن علت نشتی حوله خشک کن و نحوه تعمیر شیر حوله خشک کن باید شیر پایین رادیاتور حوله خشک کن را کاملا باز کنید تا آب داخل رادیاتور به کلی خارج شود. سپس با استفاده از آچار آلن هوای داخل لوله ها را خارج کنید. اگر بعد از باز کردن شیر متوجه شدید که کل شیر حوله خشک کن هرز شده است باید به کلی شیر را تعویض کنید. اما اگر به علت از بین رفتن آب بندی، شیر نشتی پیدا کرده می توانید با کمک نوار تفلن مشکل را رفع کنید.

همچنین اگر شیر دچار رسوب شده است باید ابتدا باید برس سیمی کل خردگی ها را از بین ببرید و سپس تعیین کنید که شیر با آب بندی درست می شود یا باید شیر را تعویض کنید.

طریقه هواگیری رادیاتور حوله خشک کن

اگر دمای یکسانی در بین پره های رادیاتور حوله خشک کن وجود ندارد یا به عبارت دیگر بعضی از قسمت های رادیاتور حوله خشک کن سرد است، ممکن است هوا در بین نرده های حوله خشک کن محبوس شده باشد و به این ترتیب حوله خشک کن گرمایش خوبی از خود نشان نمی دهد. تنها راه حل در این مواقع، هواگیری حوله خشک کن است. قویترین علت گرم نشدن حوله خشک کن همین مورد است.

نحوه هواگیری حوله خشک کن کار سختی نیست کافی است شیر هواگیری حوله خشک کن را باز کنید تا هوای محبوس آزاد شود و آب در تمام قسمت های حوله خشک کن جریان پیدا کند.

تعویض حوله خشک کن یا تعمیرات رادیاتور خشک کن کدام؟!

حوله خشک کن ها هم مانند هر وسیله دیگری عمر مفید دارند اگر شرایطی ایجاد شود که هزینه تعمیرات رادیاتور حوله خشک کن بسیار بالا باشد تعویض حوله خشک کن اقدام صحیح تری است. زیرا حداقل این اطمینان را دارید که تا مدت ها هزینه ی دیگری برای شما به همراه نخواهد داشت. اما قطعا تشخیص این مورد تنها از یک تعمیرکار رادیاتور حوله خشک کن برمی آید.

اما اگر صرفا به دنبال تعویض حوله خشک کن برای ایجاد تغییرات هستید باید بدانید در صورتی که سایز حوله خشک کن جدید با نمونه قبلی یکسان نیست. باید به فکر تغییرات کلی در لوله کشی و تاسیسات هم باشید.

قیمت تعمیر حوله خشک کن به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر حوله خشک کن به عوامل مختلفی بستگی دارد. در واقعیت نوع خرابی و البته میزان خرابی حوله خشک کن تعیین کننده قیمت تعمیر حوله خشک کن است. به همین علت تا عیب یابی توسط تعمیرکار رادیاتور حوله خشک کن صورت نگیرد و قطعات معیوب شناسایی نشوند نمی توان نرخ ثابتی را به عنوان قیمت تعمیر رادیاتور حمام ارائه نمود.

تعمیر رادیاتور حوله خشک کن با هوم سرویز

اگر نیاز به یک متخصص دارید تا تعمیرات حوله خشک کن را کاملا اصولی انجام دهند و نگرانی از هیچ بابتی در آینده نداشته باشید با هوم سرویز همراه شوید. می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. همیاران ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیرات حوله خشک کن و همچنین ارایه خدمات تعمیرات حوله خشک کن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات گرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر پکیج دیواری و زمینی, نصب پکیج دیواری, سرویس و تعمیر آبگرمکن دیواری، زمینی و مخزن دار, نصب آبگرمکن گازی ایستاده (زمینی)، نصب آبگرمکن دیواری, سرویس و تعمیر رادیاتور شوفاژ, نصب رادیاتور پره ای, سرویس و تعمیر موتورخانه, طراحی و ساخت انواع شومینه مدرن و کلاسیک, نصب حوله خشک کن در حمام و سرویس بهداشتی, تعمیر انواع شومینه از جمله تعمیر شومینه گازی، سنگی، دیواری، برقی و ..., نصب سیستم گرمایش از کف با پکیج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیرات حوله خشک کن

تعمیرات حوله خشک کن

تعمیر سوراخ حوله خشک ‌کن

تعمیر شیر حوله خشک کن

رفع نشتی شیر حوله خشک کن

هواگیری رادیاتور حوله خشک کن

جابجایی حوله خشک کن

نظرات کاربران

profile picture
داود وکیلی

خیلی عالی بودند هم کیفیتشون عالی بود هم خود اقای شهرکی

profile picture
رویا اذرنیا

کیفیت کاری خودشون خیلی خوب بود فقط یکم گرد و خاک زیاد شد که طبیعیه دستشون درد نکنه

profile picture
معصومه ناظمی

ممنونم از هوم سرویز و اقای محمدی هم از لحاظ اخلاقی هم رفتاری هم کاری خیلی خوب بودند بسیار باوجدان و کاربلد

profile picture
میرحسن هاشمی

خیلی اقای خوبی بودند و کارشونم خیلی خوب و با قیمت مناسب انجام داند

شرایط سرویس و تعمیر نشتی رادیاتور حمام

همیار می بایست ابتدا محل لوله کشی حوله خشک کن و خود رادیاتور را بررسی نموده و پیشنهاد خود را ارایه مینماید و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر حوله خشک کن نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

چنانچه محل مورد نظر جهت لوله کشی و نشت یابی حوله خشک کن نیاز به تخریب داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا و بر اساس توافق صورت گرفته با همیار لحاظ می گردد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب و تعمیر فلاش تانک
نصب و تعمیر فلاش تانک
قیمت از 200,000 الی 355,000 تومان
سرویس و تعمیر پکیج
سرویس و تعمیر پکیج
قیمت از 250,000 الی 730,000 تومان
تعمیر و سرویس موتورخانه
تعمیر و سرویس موتورخانه
قیمت از 70,000 الی 70,000 تومان
اجرای سیستم گرمایش از کف
اجرای سیستم گرمایش از کف
قیمت از 80,000 الی 190,000 تومان

خدمات تعمیرات حوله خشک کن در این شهرها ارائه می شود: