تعمیر حوله خشک کن

تعمیر حوله خشک کن

از 1295 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر حوله خشک کن در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت هواگیری رادیاتور حوله خشک کن

140,000 الی 180,000 تومان

قیمت تعمیر یا تعویض شیر باز و بسته کن حوله خشک کن

100,000 الی 140,000 تومان

متوسط قیمت1,050,000 تومانکمینه قیمت1,050,000 تومانبیشینه قیمت1,050,000 تومان

آنچه درباره تعمیر حوله خشک کن خواهید خواند

  • تعمیر حوله خشک کن حمام و سرویس بهداشتی
  • تعمیر حوله خشک کن سوراخ شده
  • رفع نشتی شیر حوله خشک کن
  • نحوه تعمیر حوله خشک کن
  • طریقه هواگیری حوله خشک کن
  • تعویض حوله خشک کن یا تعمیر حوله خشک کن کدام؟!
  • قیمت تعمیر حوله خشک کن به چه مواردی بستگی دارد؟
  • تعمیر حوله خشک کن حمام را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر حوله خشک کن حمام و سرویس بهداشتی

این تجهیزات مانندسایر رادیاتورها اغلب از جنس آلومینیومی یا استیل هستند البته نمونه های قدیمی ترفولادی هستند که امروزه استفاده از آنها زیاد مرسوم نیست. حوله خشک کن ها در دودسته برقی و آبی موجود هستند که سیستم تعمیر حوله خشک کن برقی باتعمیر حوله خشک کن معمولی کاملا متفاوت است. برای تعمیر حوله خشک کن بایددر این پروسه انتقال گرما یا در خود رادیاتور به دنبال ایراد اساسی بگردید.

تعویض حوله خشک کن دربسیاری از مواقع انتخاب به صرفه ای نیست. زیرا که می توان ایرادات آن را با کمک ازیک تعمیرکار حوله خشک کن ماهر با هزینه تعمیر حوله خشککن مناسب به جای خرید یک نمونه جدید جایگزین کرد. در ادامه به توضیحایرادات اساسی و متداول در حوله خشکن ها و عوامل موثر بر قیمت تعمیر حوله خشککن می پردازیم.

تعمیر حوله خشک کن سوراخ شده

یکی از بارزترینمشکلاتی که ممکن است برای انواع خشک کن ها اتفاق بیوفتد مسئله سوراخ شدن آنها است.عموما آنهایی که مدت طولانی از سرویسان می گذرد با این مشکل مواجه خواهند شد. تعمیرسوراخ حوله خشک کن به عامل ایجاد آن بستگی دارد. در واقع نشتی یا ممکناست بر اثر خوردگی یا پوسیدگی ایجاد شود یا بر اثر ضربات فیزیکی. در صورت اتفاقمورد اول اگر حجم پوسیدگی خیلی زیاد باشد نمی توان به تعمیر حوله خشک کن زیادامیدوار بود. ولی در مواقعی که حجم پوسیدگی و سوراخ کم باشد، می توان سوراخ را ازبین برد البته قبل از آنکه سوراخ آن بزرگتر شود!

برای رفع این مشکل وتعمیر حوله خشک کن باید ابتدا محل خوردگی یا شکستگی را به طور کامل تمیز کنید.برای پوشاندن سوراخ باید از چسب فولاد یا جوشکاری استفاده کنید. باز هم تاکید میکنیم که استفاده از چسب فولاد برای سوراخ های ریز استفاده می شود و برای رفعایرادات بزرگ باید با یک تعمیرکار حوله خشک کن تماس بگیرید.

رفع نشتی شیر حوله خشک کن

نشتی شیر حوله خشک کننیز یکی دیگر از مشکلات رایج است که ممکن است بر اثر عوامل مختلفی ایجاد شود.ایجاد رسوب، از بین رفتن آب بندی شیر و خوردگی مغزی شیر همه ی این موارد می توانندموجب نشتی شیر حوله خشک کن شوند. برای تعمیر سوراخ حوله خشک‌ کن، می‌توان به سراغچسب‌هایی که برای مسدود کردن سوراخ رادیاتور و همچنین جوشکاری حوله خشک کن پرداخت.

نحوه تعمیر حوله خشک کن

برای پیداکردن علت نشتی حوله خشک کن و نحوه تعمیر شیر حوله خشک کن باید شیر پایینرا کاملا باز کنید تا آب داخل آن به کلی خارج شود. سپس با استفاده از آچار آلنهوای داخل لوله ها را خارج کنید. اگر بعد از باز کردن شیر متوجه شدید که کل شیر آنهرز شده است باید به کلی شیر را تعویض کنید. اما اگر به علت از بینرفتن آب بندی، شیر نشتی پیدا کرده می توانید با کمک نوار تفلن مشکل را رفع کنید.

همچنین اگر شیر دچاررسوب شده است باید ابتدا باید برس سیمی کل خردگی ها را از بین ببرید و سپس تعیینکنید که شیر با آب بندی درست می شود یا باید شیر را تعویض کنید.

طریقه هواگیری حوله خشک کن

اگر دمای یکسانی دربین پره های حوله خشکن وجود ندارد یا به عبارت دیگر بعضی از قسمت های آن سرد است،ممکن است هوا در بین نرده محبوس شده باشد و به این ترتیب گرمایش خوبی از خود نشاننمی دهد. تنها راه حل در این مواقع، هواگیری حوله خشک کن است. قویترین علتگرم نشدن حوله خشک کن همین مورد است.

نحوه هواگیری حولهخشک کن کار سختی نیست کافی است شیر هواگیری را باز کنید تا هوای محبوس آزادشود و آب در تمام قسمت های آن جریان پیدا کند.

تعویض حوله خشک کن یا تعمیر حوله خشک کن کدام؟!

این تجهیزات هم مانندهر وسیله دیگری عمر مفید دارند اگر شرایطی ایجاد شود که هزینه تعمیر حولهخشک کن بسیار بالا باشد تعویض آن اقدام صحیح تری است. زیرا حداقل این اطمینانرا دارید که تا مدت ها هزینه ی دیگری برای شما به همراه نخواهد داشت. اما قطعاتشخیص این مورد تنها از یک تعمیرکار حوله خشک کن برمی آید.

اما اگر صرفا بهدنبال تعویض حوله خشک کن برای ایجاد تغییرات هستید باید بدانید در صورتی که سایز نمونهجدید با قبلی یکسان نیست. باید به فکر تغییرات کلی در لوله کشی و تاسیسات همباشید.

قیمت تعمیر حوله خشک کن به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر حوله خشککن بهعوامل مختلفی بستگی دارد. در واقعیت نوع خرابی و البته میزان خرابی تعیینکننده قیمت تعمیر حوله خشک کن است. به همین علت تا عیب یابی توسطتعمیرکار صورت نگیرد و قطعات معیوب شناسایی نشوند نمی توان نرخ ثابتی را به عنوان قیمتتعمیر حوله خشک کن حمام ارائه نمود.

تعمیر حوله خشک کن حمام را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر نیاز به یک متخصصدارید تا تعمیرات حوله خشک کن را کاملا اصولی انجام دهند و نگرانی از هیچ بابتی درآینده نداشته باشید با هوم سرویز همراه شوید. می توانید به صورت رایگاندر سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. همیاران ما جهت مشاوره رایگان و اعلامهزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر حوله خشک کن و همچنین ارایه خدمات تعمیرات حوله خشک کن نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات گرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر پکیج دیواری و زمینی, نصب پکیج دیواری, تعمیر آبگرمکن دیواری، تعمیر آبگرمکن مخزن دار, نصب آبگرمکن دیواری, سرویس و تعمیر رادیاتور شوفاژ, نصب رادیاتور پره ای, تعمیر شوفاژخانه, طراحی و ساخت شومینه مدرن و کلاسیک, نصب حوله خشک کن در حمام و سرویس بهداشتی, تعمیر شومینه گازی، تعمیر شومینه سنگی، تعمیر شومینه دیواری، برقی و ..., نصب سیستم گرمایش از کف پکیج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر حوله خشک کن

تعمیرات حوله خشک کن

تعمیر سوراخ حوله خشک ‌کن

تعمیر شیر حوله خشک کن

رفع نشتی شیر حوله خشک کن

هواگیری حوله خشک کن

جابجایی حوله خشک کن

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

شرایط تعمیرات حوله خشک کن و تعمیر نشتی حوله خشک کن

همیار می بایست ابتدا محل لوله کشی حوله خشک کن و خود رادیاتور را بررسی نموده و پیشنهاد خود را ارایه مینماید و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر حوله خشک کن نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

چنانچه محل مورد نظر جهت لوله کشی و نشت یابی حوله خشک کن نیاز به تخریب داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا و بر اساس توافق صورت گرفته با همیار لحاظ می گردد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب و تعمیر فلاش تانک
نصب و تعمیر فلاش تانک
قیمت از 250,250 الی 600,000 تومان
سرویس و تعمیر پکیج
سرویس و تعمیر پکیج
قیمت از 400,000 الی 850,000 تومان
تعمیر و سرویس موتورخانه
تعمیر و سرویس موتورخانه
قیمت از 100,000 الی 800,000 تومان
اجرای سیستم گرمایش از کف
اجرای سیستم گرمایش از کف
قیمت از 80,000 الی 190,000 تومان