تعمیر فلاش تانک

تعمیر فلاش تانک

از 1021 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر فلاش تانک در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب فلاش تانک روکار

230,000 الی 330,000 تومان

قیمت نصب فلاش تانک توکار

350,000 الی 450,000 تومان

قیمت تعویض شناور فلاش تانک

140,000 الی 180,000 تومان

قیمت آب بندی فلاش تانک

140,000 الی 220,000 تومان

قیمت عیب یابی و تعمیر فلاش تانک

200,000 الی 400,000 تومان

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت270,000 تومانبیشینه قیمت600,000 تومان

آنچه درباره تعمیر فلاش تانک خواهید خواند

 • تعمیر فلاش تانک ( تعمیر سیفون توالت )
 • انواع فلاش تانک
 • طریقه نصب فلاش تانک
 • تعمیر فلاش تانک توکار
 • راهکارهای عیب یابی و تعمیر فلاش تانک
 • تعمیر فلاش تانک توالت فرنگی و تعمیر فلاش تانک دیواری
 • قیمت تعمیر فلاش تانک توالت به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدمات نصب و تعمیرات فلاش تانک را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر فلاش تانک ( تعمیر سیفون توالت )

فلاش تانک همان سیفوناست که برای توالت فرنگی و ایرانی نصب می شود. سیفون توالت یک مخزن پر ازآب است که در موقع لزوم با تخلیه شدن این آب، مواد زائد به مجرای فاضلاب هدایت میشود. کارکرد همه سیفون های توالت تقریبا مشابه است و طبق یک سیستم ساده کار میکند. نصب فلاش تانک توکار و روکار با توجه به ابعاد فضای سرویسبهداشتی، انتحاب می شود. کارکرد مداوم فلاش تانک موجب فرسودگی قطعات فلاشتانک می شود. در این صورت چاره ای جز تعمیر فلاش تانک نیست.قیمت تعویض فلاش تانک خیلی بیشتر ازهزینه تعمیر فلاشتانک است.در ادامه به معرفی انواع فلاش تانک ها، عیب یابی و تعمیر فلاش تانک و عواملموثر بر قیمت نصب فلاش تانک دیواری و قیمت تعمیر فلاش تانک میپردازیم.

انواع فلاش تانک

فلاش تانک ضدباکتری با آنتی باکتریال

تنها تفاوت فلاش تانک‌هایآنتی باکتریال یا ضد باکتری در حفظ بیشتر بهداشت توسط آنها است. در این نوع ساختارفلاش تانک‌ها از مواد و مصالح آنتی باکتریال استفاده شده است.

فلاش تانک‌هایدوگانه

نصب فلاش تانک دوگانه برایصرفه جویی آب استفاده می شوند. در فلاش تانک‌های دوگانه مخزن آنها به دو قسمت کوچکو بزرگ تقسیم ‌شده اند. به طوری که خروجی هر کدام از این دو قسمت نیز جداگانه قابلتنظیم می باشد. بنا به نیاز هر کدام از دکمه‌های کوچک یا بزرگ قابل استفاده است.دراین صورت حجم قابل‌توجهی از آب ذخیره می شود. نصب فلاش تانک روکار دوزمانه موجب صرفه جویی ۵۰ تا ۷۰ درصد در مصرف آب می شود.

نصب فلاش تانکتوکار

نصب فلاش تانک‌ توکار نوع دیگری از انواع فلاش تانک‌ها استکه ویژگیهای خاص خود را دارد. مخزن فلاش تانک در دیوار قرار می گیردو فقط دکمه تخلیه آب روی دیوار دیده می شود. این نوع فلاش تانک بسیارمناسب برای مکانهای پر رفت و آمد و محدود است. زیرا هم فضای کمتری را اشغال می‌کنندهم ظاهر بهتری به سرویس بهداشتی می‌دهند.

البته باید به ایننکته هم توجه کنید که اگر می‌خواهید اقدام به نصب فلاش تانک‌ توکار استفادهکنید باید از قبل به فکر تاسیسات سرویس بهداشتی باشید. البته در کنار مزایای آن،معایبی نیز وجود دارند. یکی از این معایب نحوه تعمیر فلاش تانک توکار است. زیرادر این نوع با مشکل عدم دسترسی به مخزن رو به رو هستید.

فلاش تانکاتوماتیک

نصب فلاش تانک اتومات در سرویس های بهداشتی هم زمان با بازو بسته شدن درب سرویس، مخزن به صورت اتوماتیک مخزن تخلیه می شود. البته میزان هدررفت آب در این نوع فلاش تانک بسیار زیاد است. نحوه نصب قطعات فلاشتانک اتوماتیک تفاوت چندانی با سایر مدل ها ندارد.

طریقه نصب فلاش تانک

معمولا روش نصب درهمه نوع ها و برندها با هم یکی هستند. به طور مثال روش نصب فلاش تانکمحک با طریقه نصب قطعات فلاش تانک ایمن آب،تاپ یا قهرمان تفاوت چندانی ندارند. فقط کافیست با قطعات مختلفآنها آشنا باشید. پمپ تخلیه، شناور یا فلوتر، واشر دیافراگمی فلاش تانک و والهنگ از مهمترین قطعات فلاش تانگ می باشد.

 • پس ازتهیه ابزار و وسایل نصب باید با مطالعه دفترچه راهنما ارتفاع نصب فلاشتانک دکمه‌ای را تعیین کنید.
 • در مرحلهبعد باید استپ به کاسه توالت وصل شود. تا قبل از نصب کامل، سرپوش آن را برندارید.
 • لوله هارا با دقت و محکم به هم وصل کنید.
 • طریقه نصبفلاش تانک در این مرحله به این صورت است که فلوتر هماهنگ با جهت انشعابدر جای خود باید قرار بگیرد. همزمان با محکم کردن مهره از بیرون، طناب کششی از سوراخروبه‌روی فلوتر را وارد کرده و در بست گیره‌ای قرار بدهید.
 • پس ازبستن اجزای مخزن سیفون, باید کاسه سیفون را به لوله ها و روی دیوار قرارداد. با اندازه گیری درست باید سیفون روی دیوار نصب شود که در بهترین حالت و تعادلکامل باشد.

تعمیر فلاش تانک توکار

تعمیر فلاش تانک توکا با فلاش تانک ساده تفاوت دارد.به طور معمول نیاز به سرویس فلاش تانک توکار نیست. در صورت خرابی وایراد همه تعمیرات از طریق کلید روی دیوار قابل انجام می باشد. اغلب برای تعمیرفلاش تانک نیازی به تخریب کلی دیوار نمی باشد مگر موضوع مربوط به نشتی ازسیفون باشد.

راهکارهای عیب یابی و تعمیر فلاش تانک

تعمیر فلاشتانک کار ساده ای نیست و نیاز به تجربه و تخصص دارد. همانطور که پیش تر همگفتیم فلاش تانک یک مخزن ذخیره آب است که در توالت ها، پمپ تخلیه فلاشتانک وظیفه ریزش آب برای نظافت کاسه توالت را بر عهده دارد. تعمیر فلاشتانک های توکار به دلیل عدم دسترسی، هزینه بیشتری دارد. اما تعمیر فلاش تانکدیواری به راحتی قابل انجام است زیرا اجزای آن در دسترس قرار دارند.

بسیار دیده شده که دراثر استفاده مکرر از این سیستم، مشکلاتی در آبگیری و یا تخلیه آب به وجود آمده کهلوله کش اقدام به تعمیر فلاش تانک می کند. قبل از اقدام به تعمیرفلاش تانک دیواری ابتدا باید علت آسیب دستگاه تشخیص داده شود.بدون عیب یابی فلاش تانک نمی توان اقدام به تعویض قطعات فلاش تانکو تعمیر فلاش تانک توکار کرد. به طور معمول برای عیب یابی فلاش تانک اینموراد بررسی می شود.

تعمیر فلاش تانک:آب بندی نشدن فلاش تانک

چنانچه آب به داخلکاسه توالت خود به خود سرریز می شود. باید سریعا به تعمیر فلاش تانک پرداخت.نادیده گرفتن این امر منجر به هدر رفتن آب و پرداخت آب بهای بیشتر می شود. علاوهبر این، با تخلیه آب، فشار آب سیفون برای تخلیه زائدات کاسه توالت کم می شود.علت اصلی سر ریز شدن آب به داخل کاسه توالت، آب بندی نشدن آن است. برای حل این مشکل باید به تعویض واشر دیافراگمی فلاش تانک پرداخت.

تعمیر سیفونتوالت :علت کم شدن فشار تخلیه آب فلاش تانک چیست؟

چنانچه floater یا شناور فلاش تانک خراب شود، مخزنبه صورت کامل پر نمی شود و آب کافی برای شستشوی کاسه توالت جمع نمی شود. فلوتروسیله ای برای کنترل سطح آب سیفون است. قبل از اقدام به تعمیر فلوتر فلاشتانک ابتدا شیر آب را بررسی کنید. شاید باز نبودن کامل شیر آب علت کم شدنفشار باشد. در صورتی که ایراد ازاین قسمت نباشد باید به تعمیر فلوتر پرداخت.

تعمیر فلاش تانکتوالت فرنگی :علت چکه کردن آب از فلاش تانک چیست؟

سلامت اتصالاتدر عملکرد صحیح آن نقش بسزایی دارد. اگر اتصالات در هنگام تعمیر سیفونتوالت توسط لوله کش ماهر و به طور صحیح بسته نشوند و مهره ها کامل محکم نشوند،ممکن است موجب نشتی سیفون شود.

تعمیر فلاش تانکدیواری :علت عدم تخلیه آب فلاش تانک چیست؟

اهرم سیفون واهرم داخلی چنگکی با همکاری یکدیگر موجب تخلیه کامل آب فلاش تانک می شوند. اگراهرم به درستی نصب نشود و یا مشکل در مسیر چنگکی وجود داشته باشد، آب فلاش تانک بهدرستی تخلیه نمی شود.

هنگام تخلیه ، آب بهفشار و سرعت به فاضلاب می رود چنانچه سرعت آب تخلیه کاهش پیدا کرد باید مکانیزمتخلیه آب را بررسی کنید. خرابی دستگیره و دکمه تخلیه آب علت نیر موجب عدم تخلیه آبفلاش تانک می شوند. اگر از صحت کارکرد این قسمت اطمینان دارید بایستی شیرخروج آب سیفون را تعویض و به تعمیر سیفون فلاش تانک بپردازید.

تعمیر سیفونتوالت :علت قطع نشدن صدای آب بعد از کشیدن سیفون چیست؟

وقتی دکمه تخلیه فلاشتانک زده می شود، آب تخلیه شده و سپس آب مخزن دوباره پر می شود. شنیدن صدای آب تالحظاتی بعد کاملا طبیعی است. اما گاهی بعد از سیفون کردن اصلا صدای آب قطع نمیشود. اگر با این مشکل مواجه شدید حتما نسبت به تعمیر فلاش تانک اقدام کنید.خراب شدن فلوتر و باز ماندن دریچه خروجی آب تخلیه، موجب می شود تا صدای آب یکسرهشنیده می شود. سهل انگاری در تعمیر فلاش تانک موجب هدر رفتن مقدار بسیار زیادی آبدر شبانه روز می شود. به این ترتیب منتظر بالا رفتن قیمت آب بها در فیش بعدیباشید. با مواجهه با این مشکل سریع شیر اصلی آب توالت را ببندید و با تعمیرکار فلاشتانک هوم سرویز تماس بگیرید.

تعمیر فلاش تانک:علت کار نکردن دکمه تخلیه فلاش تانک چیست؟

وقتی دکمه تخلیه فلاشتانک را می زنید به طور اتومات آب وارد کاسه توالت می شود. اگر با زدن دکمه، ایناتفاق نمی افتد حتما مشکلی وجود دارد. یکی از شایع ترین دلایل کار نکردن دکمهتخلیه اینست که طول زنجیر دکمه تخلیه بسیار بلند است. شاید این موضوع به نظر چندانمهم نباشد ولی بارها دیده شده که زنجیر به بدنه تانک یا اهرم گیر می کند و موجبدرست عمل نکردن دکمه تخلیه می شود. با کوتاه کردن این زنجیر مشکل به کلی حل میشود. اگر طول زنجیر مناسب است نگاهی به پیچ های زیر دکمه تخلیه بیندازید. اگر پیچها تنظیم نیست لازم است تا آن را تنظیم کنید.

تعمیر فلاش تانکدیواری :علت سرازیر شدن آب از مخزن فلاش تانک چیست؟

تعمیر فلاشتانک بهترین راه برای صرفه جویی در هزینه آب مصرفی است. اگرشناور تنظیم نباشد، آب اضافی از مخزن تانک به بیرون سرازیر می شود.البته گیر کردن درب فلاش تانک نیز می تواند عامل سرریز شدن آب سیفون شود. در صورتمشاهده خرابی سیفون توالت می توانید با لوله کش تماس بگیرید. همیاران هومسرویز در کوتاه ترین زمان در محل حاضر شده و تعمیر فلاش تانک را به طور کاملانجام می دهند.

تعمیر فلاش تانک توالت فرنگی و تعمیر فلاش تانک دیواری

تا زمان رسیدن لولهکش و تعمیرکار فلاش تانک هوم سرویز با بستن شیر اصلی آب، از هدر رفتن آبشهری جلوگیری کنید. برای استفاده می توانید شیر آب را به صورت مقطعی باز کنید و درپایان دوباره شیر آب را به صورت کامل ببندید. این کار از صرف هزینه های اضافی آببها پیشگیری می کند. تعمیر فلاش تانک را به حرفه ای ها بسپارید تا کارتان را بهنحو احسنت انجام دهند. از جمله مواردی که در تعمیرات فلاش تانک اعمال می شود عبارتاند از:

 • تعمیرشناور فلاش تانک
 • تعمیرسیفون فلاش تانک
 • تعمبرفلوتر فلاش تانک
 • تعمیر پمپفلاش تانک
 • تعمیرنشتی فلاش تانک
 • تعمیر پمپتخلیه فلاش تانک محک
 • تعویضواشر دیافراگمی فلاش تانک

قیمت تعمیر فلاش تانک توالت به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب فلاش تانک به موارد متعددی بستگی دارد. اولین موردیکه بر قیمت تعمیر فلاش تانک دیواری توالت بستگی دارد مدل آن است. انواعفلاش تانک ایمن آب، قهرمان، پارس گروهه، ایران راسان ، محک و غیره در مدل هایمتنوعی در بازار موجود هستند. مورد دیگر نحوه نصب فلاش تانک روی دیوار است. روکاربا توکار بودن فلاش تانک بر قیمت راه اندازی آن تاثیر دارد.

هزینه تعمیر فلاشتانک توکار بهدلیل عدم دسترسی به قسمت های داخلی سیفون، همیشه با قیمت تعمیر فلاش تانکدیواری تفاوت دارد. از این قضیه که بگذریم ملاک اصلی قیمت گذاری درتعمیر فلاش تانک، میزان خرابی است. در اغلب موارد لازم است تا قطعه آسیب دیدهتعویض شود و این قضیه روی قیمت ها اثرگذار است. برای مثال هزینه تعمیر پمپ فلاش تانکبا قیمت تعویض شناور فلاش تانک یکی نیست.

خدمات نصب و تعمیرات فلاش تانک را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز بهمتخصصین جهت نصب و تعمیر فلاش تانک به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت تعمیر فلاش تانک باشما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر فلاش تانک و همچنین ارایه خدمات نصب فلاش تانک ساده، نصب فلاش تانک دوزمانه، آنتی باکتریال، اتوماتیک و... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تاسیسات ارائه می دهد که شامل نصب شیرآلات اهرمی توکار و روکار, نصب توالت فرنگی توکار , اجرای لوله کشی گاز, نصب سینک ظرفشویی روکار, نصب روشویی کابینتی، نصب آینه، نصب جا حوله ای و ...., تعمیر تصفیه آب خانگی, تعمیر استخر خانگی, تعمیر پمپ آب خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر فلاش تانک

نصب فلاش تانک ساده، نصب فلاش تانک دوزمانه، آنتی باکتریال، اتوماتیک و...

تعمیر فلاش تانک توکار و تعمیر سیفون توالت

آب بندی فلاش تانک

تعمیر فلاش تانک دیواری و توکار

تعمیر شناور فلاش تانک، رفع نشتی فلاش تانک و تعویض واشر دیافراگمی فلاش تانک

تعمیر فلوتر فلاش تانک و تعمیر پمپ فلاش تانک با استفاده از قطعات با کیفیت

نظرات کاربران

profile picture
امیرحسین وحدتی

بسیار عالی و بسیار با سلیقه و تمیز بود

profile picture
محمد حاتم

اخلاقیات و رفتار بیستتت👌👌

profile picture
احمدرضا رفعت

راضی بودیم دستشون درد نکنه کارشون عالی بود

profile picture
حسام رفیعی

خیلی اقای خوب و باشخصیتی بودند و کارشونم خیلی سریع انجام دادند متشکرم

شرایط تعمیر فلاش تانک، تعمیر سیفون و نصب فلاش تانک

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

دوغاب حمام و دستشویی
دوغاب حمام و دستشویی
قیمت از 700,000 الی 1,900,000 تومان
تبدیل توالت ایرانی به فرنگی
تبدیل توالت ایرانی به فرنگی
قیمت از 100,000 الی 10,000,000 تومان
رفع نم ساختمان
رفع نم ساختمان
قیمت از 1,600,000 الی 3,000,000 تومان
لوله کشی آب و ساختمان
لوله کشی آب و ساختمان
قیمت از 500,000 الی 3,200,000 تومان