ساخت شومینه

ساخت شومینه

از 1296 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت شومینه در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت شومینه

توافقی

متوسط قیمت15,000,000 تومانکمینه قیمت15,000,000 تومانبیشینه قیمت15,000,000 تومان

آنچه درباره ساخت شومینه خواهید خواند

  • ​​ساخت شومینه گازی، هیزمی و برقی
  • طراحی و ساخت شومینه مدرن و کلاسیک
  • انتخاب نوع شومینه بر اساس قیمت ساخت شومینه
  • بهترین محل ساخت شومینه
  • قیمت ساختشومینه گازی چگونه تعیین می شود؟
  • خدمات ساخت شومینه را به برترین متخصصین ساخت و نصب شومینه هوم سرویز بسپارید

​​ساخت شومینه گازی، هیزمی و برقی

ساخت شومینه سنگی و نصب شومینه گازی از جمله وسایلگرمایشی بسیار پرطرفدار است که علاوه بر نقش موثرش در گرم کردن فضا، موجب زیباییطراحی و دکوراسیون داخلی جذاب می شود. طراحی شومینه با توجه به معماری داخلیساختمان انجام می شود و انواع متنوعی را شامل می شود. همچنین ساخت شومینهبا متریال مختلفی انجام می شود. مواردی مانند ساخت شومینه گازی در آپارتمانو ساخت شومینه هیزمی در فضای آزاد امروزه بیشتر درخواست می شود. در ادامهبه معرفی انواع شومینه مدرن و عوامل موثر بر قیمت ساخت شومینه خواهیمپرداخت.

طراحی و ساخت شومینه مدرن و کلاسیک

بنابراین قبل ازتصمیم در ارتباط با نحوه ساخت شومینه، ضروری است که موارد متعددیمانند بودجه در دسترس و سبک معماری مکان در نظر گرفته شود. در ارتباط با انواع شومینهمی توان به شومینه سنگی، شومینه گازی مدرن، شومینهبرقی، شومینه هیزمی، شومینه دیواری، شومینه آجر نسوز،شومینه گازی دیواری، شومینه کلاسیک و ساخت باربیکیو آجری اشاره نمود.

برای طراحی و ساختشومینه گازی و هیزمی عوامل مختلفی باید در نظر گرفته شود. از جمله این عوامل میتوان به ابعاد شومینه، مصالح ساخت شومینه، طراحی قطعات مختلف آن و پرداختدیوارها اشاره کرد. البته در ارتباط با نصب شومینه برقی توکار دستان طراحانو نصابان باز است و می توان در هر قسمت از فضا اقدام به اجرای شومینه برقی در داخلدیوار یا در وسط اتاق پرداخت.

ساخت شومینههیزمی

شومینه هیزمی ازقدیمی ترین انواع شومینه است. که نوع سوخت مورد استفاده آن تنها چوب است. البتهامروزه اجرای این شومینه ها بسیار کم شده است، اما هنوز هم بر اساس فضای سنتی دردسترس یا در باغ، افرادی مایل به ساخت شومینه هیزمی هستند. این شومینه هامناسب فضای بسته نیستند. در نصب شومینه هیزمی از متریال های محتلف مانند کاشی،سرامیک، سنگ، آجر نسوز و حتی فلرات استفاده می شود.

نصب شومینه برقی

در شومینه برقی،سوخت مورد استفاده از طریق برق شهری تامین می شود. به این صورت که برقتبدیل به گرما شده و فضای مورد نظر را گرم می کند. شومینه های برقی در صفحه نمایشخود شعله را از طریق سیستم ال ای دی به نمایش می گذارند که شبیه به شعله آتش تعبیهشده است. مزایای نصب شومینه دیواری برقی زیاد هستند. این نوع شومینه ازاستاندارهای گرمایشی بالایی برخوردارند و امنیت و پاکیزگی زیادی به دنبال دارند.

نصب شومینه گازیدیواری

طراحی و ساختشومینه گازی، به علت نوع سوخت مصرفی آن و گرما دهی مطلوب و مصرف انرژی متناسببیشتر مورد توجه قرار گرفته است و مناسب برای اجرا در آپارتمان هستند. نصبشومینه گازی مدرن نسبت به سایر مدل بازدهی بیشتری دارد. ساخت شومینه گازی درابعاد و اشکال متنوعی انجام می شود و مناسب برای فضاهای بسیار وسیع نیست. همچنینساخت شومینه گازی به صورتی است که می توان از به عنوان هیزمی هم از آن استفادهنمود.

نصب شومینه سنگی

ساخت شومینه سنگی قطعا یکی از جذاب ترین و زیباترین در میانانواع شومینه است. در این مدل اغلب از سنگ تراشی از آجر، دودکش آجر و دیوار چوبیتشکیل می شود. در مقایسه با سایر موارد بیشتری هزینه مربوط به قیمت ساخت شومینهسنگی است. این شومینه ها بسیار جذاب هستند و ظاهر بی نظیری را به دکوراسیون میدهند.

انتخاب نوع شومینه بر اساس قیمت ساخت شومینه

قبل از صحبت با نصابشومینه برای ساخت شومینه آجری، سنگی، گازی و سایر مدل‌های دیگرآن، لازم است که انتظار خود را از ساخت شومینه تعیین کنید. مهمترین مسئلهاینست که، متناسب با بودجه، میزان کاربرد و همچنین متناسب با فضای مورد نظربهترین نوع شومینه انتخاب شود. میزان بودجه و همچنین نوع طراحی ساختمان و فضاتعیین کننده مدل شومینه است. قطعا قیمت ساخت شومینه گازی با قیمت ساختشومینه هیزمی متفاوت است. زیرا در ساخت آنها نوع زیرسازی که باید انجام شود وهمچنین تجهیزات متفاوتی نیاز است.

بهترین محل ساخت شومینه

معمولاشومینه را در فضاهای بسته و وسط سالن اجرا می کنند. در هنگام نصب شومینهبرقی دقت کنید که در مکان های مرطوب و یا در فضاهای باز اقدام به اجرای این تجهیزاتنکنید. به طور کل پیشنهاد می شود قبل از ساخت شومینه گازی، نصب شومینه سنگی وسایر مدل‌های دیگر آن با نصاب شومینه نقطه نظرات خود را مطرح کنید تامناسب ترین مکان انتخاب شود. البته برای تعیین مکان مواردی مانند ساخت بخاریهيزمی، ساخت اجاق هیزمی، شومینه چدنی و شومینه دکوری نیزباید با طراح و سازنده شومینه مشورت های لازم هم از نظر زیبایی شناسی و هماستاندارد و ایمنی انجام شود.

قیمت ساختشومینه گازی چگونه تعیین می شود؟

قیمت ساخت شومینه به موارد متعددی بستگی دارد. قیمت ساختشومینه براساس طراحی دودکش شومینه، نوع شومینه سنگی یا آجری و غیره متفاوت است. همچنین ابعاد شومینه مورددیگری است که بر قیمت نصب شومینه تاثیر دارد. به طور مثال قیمت ساختشومینه گازی با قیمت ساخت شومینه هیزمی بر اساس متریال مورد نیاز یکساننمی باشد. البته نوع طراحی شومینه نیز مورد دیگری است که بر قیمت ساخت شومینههیزمی تاثیر دارد. این نوع شومینه مناسب برای فضاهای باز مانند ویلا و باغاست.

اجرت و دستمزدنصاب شومینه معمولا بر اساس میزان مهارت وی و طرح درخواستی مبلغ ثابتی نیست.در بعضی از موارد راه اندازی شومینه آجری یا سنگی نیاز به خدمات بنایی نیز دارد کهحدود قیمت را تغییر می دهد.

خدمات ساخت شومینه را به برترین متخصصین ساخت و نصب شومینه هوم سرویز بسپارید

در صورتی که نیاز به ساختشومینه کوچک، نصب شومینه توکار، شومینه سنگی و اجرای انواعشومینه مدرن و کلاسیک دارید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. متخصصین ما جهت برآورد مدت زمان مورد نیاز برای ساخت و تجهیزات ولوازم مورد نیاز و همچنین برآورد قیمت با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت شومینه و همچنین ارایه خدمات طراحی و ساخت شومینه مدرن و کلاسیک نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات گرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر پکیج دیواری و زمینی, نصب پکیج دیواری, تعمیر آبگرمکن دیواری، تعمیر آبگرمکن مخزن دار, نصب آبگرمکن دیواری, سرویس و تعمیر رادیاتور شوفاژ, نصب رادیاتور پره ای, تعمیر شوفاژخانه, نصب سیستم گرمایش از کف پکیج, تعمیرات حوله خشک کن, نصب حوله خشک کن در حمام و سرویس بهداشتی, تعمیر شومینه گازی، تعمیر شومینه سنگی، تعمیر شومینه دیواری، برقی و ... می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت شومینه

طراحی و ساخت شومینه مدرن و کلاسیک

ساخت شومینه کوچک برای آپارتمان

نصب شومینه توکار برقی و گازی

ساخت شومینه هيزمی و دکوری

ساخت اجاق هیزمی

ساخت شومینه چدنی و آجری

نصب شومینه برقی، هیزمی و ساخت شومینه گاز سوز

طراحی و نصب شومینه گازی ال سی دی و طراحی و ساخت شومینه گازی دیواری

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

شرایط نصب شومینه گازی، هیزمی و راه اندازی شومینه برقی

طراحی و ساخت شومینه بر اساس نوع دکوراسیون و فضاسازی داخل منزل انجام میشود. همیار ابتدا محیط را بررسی کرده و پس از ارائه توضیحات و پیشنهادات در صورت توافق طرفین اقدام به شروع کار می کند.

ساخت شومینه از مواردی مانند مراحل زیرسازی، لوله کشی گاز، بنایی تشکیل شده است که همه این موارد توسط متخصصین مربوط به خود انجام می شود.

چنانچه محل مورد نظر جهت اجرای لوله کشی گاز یا سایر موارد نیاز به تخریب داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا و بر اساس توافق صورت گرفته با همیار لحاظ می گردد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

لوله کشی گاز
لوله کشی گاز
قیمت از 400,000 الی 5,000,000 تومان
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
قیمت از 750,000 الی 2,000,000 تومان
اجرای سیستم گرمایش از کف
اجرای سیستم گرمایش از کف
قیمت از 1,500,000 الی 10,000,000 تومان
تعمیر فر برقی و گازی
تعمیر فر برقی و گازی
قیمت از 950,000 الی 1,000,000 تومان