banner

نصب شومینه گازی و سنگی

از 1296 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت طراحی و ساخت شومینه سنگی و آجری

قیمت طراحی و ساخت شومینه سنگی و آجری

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ساخت و نصب شومینه گازی، هیزمی و برقی

طراحی و ساخت شومینه بر اساس نوع دکوراسیون و فضاسازی داخل منزل انجام میشود. همیار ابتدا محیط را بررسی کرده و پس از ارائه توضیحات و پیشنهادات در صورت توافق طرفین اقدام به شروع کار می کند.

ساخت شومینه از مواردی مانند مراحل زیرسازی، لوله کشی گاز، بنایی تشکیل شده است که همه این موارد توسط متخصصین مربوط به خود انجام می شود.

چنانچه محل مورد نظر جهت اجرای لوله کشی گاز یا سایر موارد نیاز به تخریب داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا و بر اساس توافق صورت گرفته با همیار لحاظ می گردد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​​ساخت انواع شومینه گازی، هیزمی و برقی

ساخت شومینه سنگی و نصب شومینه گازی از جمله وسایل گرمایشی بسیار پرطرفدار است که علاوه بر نقش موثرش در گرم کردن فضا، موجب زیبایی طراحی و دکوراسیون داخلی جذاب می شود. طراحی شومینه با توجه به معماری داخلی ساختمان انجام می شود و انواع متنوعی را شامل می شود. همچنین ساخت شومینه با متریال مختلفی انجام می شود. مواردی مانند ساخت شومینه گازی در آپارتمان و ساخت شومینه هیزمی در فضای آزاد امروزه بیشتر درخواست می شود. در ادامه به معرفی انواع شومینه مدرن و عوامل موثر بر قیمت نصب شومینه خواهیم پرداخت.

طراحی و ساخت شومینه مدرن و کلاسیک

بنابراین قبل از تصمیم در ارتباط با نحوه ساخت شومینه، ضروری است که موارد متعددی مانند بودجه در دسترس و سبک معماری مکان در نظر گرفته شود. در ارتباط با انواع شومینه می توان به نصب شومینه سنگی، نصب شومینه گازی مدرن، شومینه برقی، شومینه هیزمی، شومینه دیواری، شومینه آجر نسوز، شومینه گازی دیواری، شومینه کلاسیک و ساخت باربیکیو آجری اشاره نمود.

برای طراحی و ساخت شومینه گازی و هیزمی عوامل مختلفی باید در نظر گرفته شود. از جمله این عوامل می توان به ابعاد شومینه، مصالح ساخت شومینه، طراحی قطعات مختلف آن و پرداخت دیوارها اشاره کرد. البته در ارتباط با نصب شومینه برقی توکار دستان طراحان و نصابان باز است و می توان در هر قسمت از فضا اقدام به اجرای شومینه برقی در داخل دیوار یا در وسط اتاق پرداخت.

ساخت شومینه هیزمی

شومینه هیزمی از قدیمی ترین انواع شومینه است. که نوع سوخت مورد استفاده آن تنها چوب است. البته امروزه اجرای این شومینه ها بسیار کم شده است، اما هنوز هم بر اساس فضای سنتی در دسترس یا در باغ، افرادی مایل به ساخت شومینه هیزمی هستند. این شومینه ها مناسب فضای بسته نیستند. در نصب شومینه هیزمی از متریال های محتلف مانند کاشی، سرامیک، سنگ، آجر نسوز و حتی فلرات استفاده می شود.

نصب شومینه برقی

در شومینه برقی، سوخت مورد استفاده از طریق برق شهری تامین می شود. به این صورت که برق تبدیل به گرما شده و فضای مورد نظر را گرم می کند. شومینه های برقی در صفحه نمایش خود شعله را از طریق سیستم ال ای دی به نمایش می گذارند که شبیه به شعله آتش تعبیه شده است. مزایای نصب شومینه دیواری برقی زیاد هستند. این نوع شومینه از استاندارهای گرمایشی بالایی برخوردارند و امنیت و پاکیزگی زیادی به دنبال دارند.

نصب شومینه گازی دیواری

طراحی و ساخت شومینه گازی، به علت نوع سوخت مصرفی آن و گرما دهی مطلوب و مصرف انرژی متناسب بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و مناسب برای اجرا در آپارتمان هستند. نصب شومینه گازی مدرن نسبت به سایر مدل بازدهی بیشتری دارد. ساخت شومینه گازی در ابعاد و اشکال متنوعی انجام می شود و مناسب برای فضاهای بسیار وسیع نیست. همچنین ساخت شومینه گازی به صورتی است که می توان از به عنوان هیزمی هم از آن استفاده نمود.

نصب شومینه سنگی

ساخت شومینه سنگی قطعا یکی از جذاب ترین و زیباترین در میان انواع شومینه است. در این مدل اغلب از سنگ تراشی از آجر، دودکش آجر و دیوار چوبی تشکیل می شود. در مقایسه با سایر موارد بیشتری هزینه مربوط به قیمت ساخت شومینه سنگی است. این شومینه ها بسیار جذاب هستند و ظاهر بی نظیری را به دکوراسیون می دهند. 

انتخاب نوع شومینه بر اساس قیمت ساخت شومینه

قبل از صحبت با نصاب شومینه برای نصب شومینه آجری، سنگی، گازی و سایر مدل‌های دیگر آن، لازم است که انتظار خود را از ساخت شومینه تعیین کنید. مهمترین مسئله اینست که، متناسب با بودجه، میزان کاربرد و همچنین متناسب با فضای مورد نظر بهترین نوع شومینه انتخاب شود. میزان بودجه و همچنین نوع طراحی ساختمان و فضا تعیین کننده مدل شومینه است. قطعا قیمت نصب شومینه گازی با قیمت ساخت شومینه هیزمی متفاوت است. زیرا در ساخت آنها نوع زیرسازی که باید انجام شود و همچنین تجهیزات متفاوتی نیاز است.

بهترین محل نصب شومینه

معمولا شومینه را در فضاهای بسته و وسط سالن اجرا می کنند. در هنگام نصب شومینه برقی دقت کنید که در مکان های مرطوب و یا در فضاهای باز اقدام به اجرای این تجهیزات نکنید. به طور کل پیشنهاد می شود قبل از نصب شومینه گازی، نصب شومینه سنگی و سایر مدل‌های دیگر آن با نصاب شومینه نقطه نظرات خود را مطرح کنید تا مناسب ترین مکان انتخاب شود. البته برای تعیین مکان مواردی مانند ساخت بخاری هيزمی، ساخت اجاق هیزمی، شومینه چدنی و شومینه دکوری نیز باید با طراح و سازنده شومینه مشورت های لازم هم از نظر زیبایی شناسی و هم استاندارد و ایمنی انجام شود.

 قیمت ساخت شومینه گازی چگونه تعیین می شود؟

قیمت ساخت شومینه به موارد متعددی بستگی دارد. قیمت ساخت شومینه براساس طراحی دودکش شومینه، نوع شومینه سنگی یا آجری و غیره متفاوت است همچنین ابعاد شومینه مورد دیگری است که بر قیمت نصب شومینه تاثیر دارد. به طور مثال قیمت ساخت شومینه گازی با قیمت ساخت شومینه هیزمی بر اساس متریال مورد نیاز یکسان نمی باشد. البته نوع طراحی شومینه نیز مورد دیگری است که بر قیمت ساخت شومینه هیزمی تاثیر دارد. این نوع شومینه مناسب برای فضاهای باز مانند ویلا و باغ است.

اجرت و دستمزد نصاب شومینه معمولا بر اساس میزان مهارت وی و طرح درخواستی مبلغ ثابتی نیست. در بعضی از موارد راه اندازی شومینه آجری یا سنگی نیاز به خدمات بنایی نیز دارد که حدود قیمت را تغییر می دهد.

 خدمات نصب انواع شومینه توسط برترین متخصصین و سازندگان شومینه هوم سرویز

در صورتی که نیاز به ساخت شومینه کوچک، نصب شومینه توکار، نصب شومینه سنگی و اجرای انواع شومینه مدرن و کلاسیک دارید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت برآورد مدت زمان مورد نیاز برای ساخت و تجهیزات و لوازم مورد نیاز و همچنین برآورد قیمت با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...


این سرویس شامل خدمات زیر است

طراحی و ساخت انواع شومینه مدرن و کلاسیک
ساخت شومینه کوچک برای آپارتمان
نصب شومینه توکار برقی و گازی
ساخت بخاری هيزمی و دکوری
ساخت اجاق هیزمی
ساخت شومینه چدنی و آجری
ساخت و نصب شومینه برقی، هیزمی و ساخت شومینه گاز سوز
طراحی و نصب شومینه گازی ال سی دی و طراحی و ساخت شومینه گازی دیواری

همیاران سرویس نصب شومینه گازی و سنگی

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

لوله کشی گاز
لوله کشی گاز
قیمت از 300,000 الی 500,000 تومان
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
قیمت از 2,500,000 الی 2,500,000 تومان
اجرای سیستم گرمایش از کف
اجرای سیستم گرمایش از کف
قیمت از 1,500,000 الی 10,000,000 تومان
تعمیر فر برقی و گازی
تعمیر فر برقی و گازی
قیمت از 1,500,000 الی 10,000,000 تومان