تعمیر قهوه ساز
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز

تعمیر قهوه ساز

از 1166 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر قهوه ساز در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض موتور قهوه ساز

300,000 الی 450,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض شیر قهوه ساز

200,000 الی 280,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض المنت

210,000 الی 300,000 تومان

متوسط قیمت700,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت900,000 تومان

آنچه درباره تعمیر قهوه ساز خواهید خواند

 • تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
 • انواع دستگاه قهوه ساز
 • تفاوت قهوه ساز و اسپرسوساز در چیست؟
 • عیب یابی و تعمیر قهوه ساز در محل
 • نحوه هواگیری قهوه ساز
 • برای هوا گیری اسپرسوساز کافیست مرحله زیر را طی کنید:
 • سرویس قهوه ساز و اسپرسوساز چگونه انجام می شود؟
 • نحوه جرم گیری دستگاه قهوه ساز چگونه است؟
 • تعمیر قهوه ساز در محل کار یا منزل
 • تعمیر قهوه ساز صنعتی و تعمیر قهوه ساز برقی خانگی در هوم سرویز
 • هزینه تعمیر قهوه ساز به چه مواردی وابسته است؟
 • تعمیرات قهوه ساز صنعتی و خانگی را به تعمیرکار قهوه ساز هوم سرویزبسپارید

تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز

اگر با خرابی قهوهساز مواجه شده اید. برای تعمیر قهوه ساز به محل مناسبی سر زده اید. درهوم سرویز تعمیرات قهوه ساز خانگی و تعمیر قهوه ساز صنعتی در محلانجام می شود. در واقع بعضی ایرادات جزئی با داشتن کمی اطلاعات در زمینه آموزشتعمیرات قهوه ساز یا تعمیرات دستگاه اسپرسوساز قابل رفع هستند. به اینترتیب می توانید خودتان به عیب یابی و سرویس قهوه ساز در منزل بپردازید.البته مواقعی که مشکل حادتر است پیشنهاد می کنیم که با تعمیرکار قهوه سازباتجربه مشورت کنید و سپس دست به اقدامات دیگر بزنید. در ادامه به معرفی انواعاسپرسور ساز و قهوه ساز و راهکارهای عیب یابی و تعمیر قهوه ساز در منزل وتعمیر قهوه ساز برقی و تعمیر اسپرسو ساز و عوامل موثر بر هزینه تعمیر قهوه سازمی پردازیم.

انواع دستگاه قهوه ساز

· تعمیر قهوه ساز خانگی

تعمیر قهوه ساز درانواع مختلفی تولید و به بازار عرضه شده اند. انواع قهوه ساز دستی، نیمه اتوماتیکو تمام اتوماتیک در بازار موجود هستند. این دستگاه ها ابعاد کوچکتری دارند، اماکارایی مشابه نمونه های صنعتی دارند از این رو تعمیر قهوه ساز خانگی مشابه نمونههای صنعتی است.

· تعمیر قهوه سازصنعتی

قهوه ساز صنعتی یکیاز وسایل پر استفاده در کافی­شاپ، رستوران ها و... می باشد. ممکن است در اثر استفاده زیاد نیاز به تعمیر قهوه ساز صنعتی باشد.تعمیر اسپرسوساز صنعتی به دلیل قطعات حساس به کار رفته در آنها باید توسط تعمیرکارقهوه ساز ماهر انجام شود. خوشبختانه بیشتر ایرادات این وسایل به صورت تعمیر قهوهساز صنعتی در محل انجام می شود.

تفاوت قهوه ساز و اسپرسوساز در چیست؟

اسپرسو یک نوع روش دمکردن قهوه است. در نتیجه می توان دستگاه اسپرسوساز را نوعی قهوه ساز دانست.اسپرسوسازها از نظر مدت زمان دم آوری نسبت به قهوه سازها سریع تر می باشند. اما بهقهوه زیرتری نیاز دارند. این دو از نظر عملکرد نیز باهم تفاوت دارند. برای تهیهاسپرسو آب جوش با فشار زیاد از پودر قهوه ها عبور داده می شود. اما در ارتباط باقهوه ساز های قطره ای به این صورت است که آب داغ بر روی پودر قهوه ریخته می شود وقهوه آماده به صورت قطره ای از فیلتر می گذرد و آماده نوشیدن است. در نهایت کار باقهوه ساز کار سختی نیست. اما استفاده از اسپرسوسازهای نیمه اتومات نیاز به تجربه وتخصص دارد.

عیب یابی و تعمیر قهوه ساز در محل

· تعمیر قهوه سازبرقی :علت گرم نشدن آب در دستگاه قهوه ساز برقی چیست؟

اولین موردی که بایددر جهت تعمیرات اسپرسوساز بررسی شود این مورد است که اصلا آیادستگاه شما روشن می شود یا خیر. گاهی قطعی در پریز برق و یا اتصالی در کابل برقدستگاه موجب می شود که دستگاه اصلا روشن نشود. ابتدا از سالم بودن این دو مورداطمینان کسب کنید. مورد بعدی که در جهت تعمیر قهوه ساز برقی بایدبررسی شود از کار افتادن ترمینال المنت است. اگر متوجه شدید که با روشن شدن دستگاهاین قطعه گرم نمی شود باید این قطعه توسط تعمیرکار قهوه ساز درمحل تعویض شود.

· تعمیر قهوه سازخانگی :علت خارج نشدن اسپرسو آماده از دستگاه چیست؟

گاهی پمپ دستگاه روشناست و خود اسپرسو نیز آماده شده است. اما قهوه از دستگاه خارج نمی شود. جهت عیبیابی و تعمیرات قهوه ساز خانگی باید موارد زیادی را بررسی کنید. باریختن مقدار زیاد قهوه فیلتر درون دستگاه جرم می گیرد و پمپ دستگاه کار نمی کند وموجب ایجاد مشکلات دستگاه می شود. جهت رفع عیب و تعمیر قهوه سازدر منزل باید میزان آب درون مخزن را بررسی کنید. اگر مخزن به شیر آب شهریمتصل است بررسی کنید که شیر آب قطع نباشد. اگر مشکل با این راهکار حل نشدباید پمپ دستگاه قهوه ساز جرم گیری شود.

· سرویس قهوه ساز :علت جوشیدن قهوه در قهوه ساز چیست؟

از قطعات مهم در تهیهقهوه، ترموستات است. خرابی ترموستات قهوه ساز یا تنظیم نبودن آن موجب جوشیدن قهوهمی شود. اگر در هنگام سرویس قهوه ساز با تنظیم ترموستات مشکل حل نشد.باید اقدام به تعویض و با تعمیر ترموستات دستگاه قهوه ساز خانگی کنید.

· تعمیرات قهوهساز صنعتی :علت صدای قهوه ساز چیست؟

اگر یکباره دستگاهقهوه ساز خود را روشن کرده اید و متوجه صداهای عجیب و غریب در آن شده اید. اولینموردی که باید جهت تعمیر قهوه ساز برقی در محل انجام دهید، بررسیمخزن آب است. ممکن است آب در مخزن بخار شده باشد یا در صورت اتصال دستگاه به شیرآب، آب شهری کم فشار یا به کل قطع شده باشد که موجب می شود دستگاه به سر و صدابیافتد.

· تعمیر اسپرسوساز خانگی :علت کف نکردن قهوه اسپرسو چیست؟

اگر مطمئن هستید از قهوهمناسب و با کیفیتی استفاده کرده اید اما باز قهوه خروجی کف مناسبی ندارد. ممکن استایراد در جرم میله خروجی باشد. همچنین اگر آب دستگاه قهوه ساز خیلی داغباشد یا اصلا گرم نباشد می تواند موجب کف نکردن قهوه می شود.

میزان فشار خروج قهوهاز دستگاه در تولید کف اسپرسو بسیار موثر است. تهیه یک شات قهوه به زمانی حدود 20تا 30 ثانیه نیاز دارد. اگر این زمان کمتر از 10 ثانیه یا بیش از 30 ثانیه طولبکشد، ایراد از قسمت فشار خروجی دستگاه است. در این موارد باید بر اساس مدل دستگاهبه تنظیم فشار دستگاه اسپرسو بپردازید.

· تعمیر دستگاهاسپرسو ساز صنعتی :علت تلخ شدن بیش از حد قهوه در قهوه ساز چیست؟

اگر قهوه آماده شدهدر قهوه ساز بیش از اندازه تلخ است. اولین علت ممکن است به ریختن بیش از اندازهقهوه مربوط شود.همچنین اگر در قهوه ساز رسوب جمع شده باشد نیز موجب تلخ شدن قهوهمی شود با تمیز کردن و جرم گیری قهوه ساز طعم قهوه عالی می شود.

نحوه هواگیری قهوه ساز

برای استفاده صحیح وکارآمد از دستگاه نباید هواگیری قهوه ساز فراموش شود. تمام قطعات درکنار هم موجب آماده شدن یک قهوه ایده آل می شوند. اگر بعد از مدت ها اقدام بهاستفاده از قهوه ساز برقی می کنید باید قبل از هر اقدامی به هواگیری قهوه ساز بپردازید.معمولا هواگیری دستگاه اسپرسوساز بیزرا تفاوتی با هواگیریدستگاه اسپرسوساز نوا ندارد و روال کار با هم مشابه است.

برای هوا گیری اسپرسوساز کافیست مرحله زیر را طی کنید:

مخزن دستگاه را تامیزان مشخص شده در بدنه، پر از آب کنید. به خاطر داشته باشید در صورتی که مخزن آبکافی نداشته باشد عمل هواگیری به طور کامل انجام نمی شود. پمپ آب موجود دراسپرسوساز سبب می شود تا آب با فشار لازم به قسمت دم کن دستگاه برسد و هوای موجوددر آن کاملا تخلیه شود.

سرویس قهوه ساز و اسپرسوساز چگونه انجام می شود؟

رسیدگی و سرویسقهوه ساز به صورت ممتد از تعمیر قهوه ساز جلوگیری می کند و موجب می شودقطعات این دستگاه به زودی مستهلک نشوند. مواردی مانند شستشوی مرتب دستگاه، جرمگیری اسپرسوساز موجب افزایش طول عمر نازل بخار و محفظه جوش می شود. شستشوی مرتبفیلترها با موادی مانند کافی زا که یک شوینده مخصوص برای دستگاه های قهوه ساز استموجب جرم گیری و سرویس قهوه ساز می شود.

نحوه جرم گیری دستگاه قهوه ساز چگونه است؟

بهترین اقدام برایحفظ کیفیت دستگاه قهوه ساز این است که از جرم گیری دستگاه جلوگیری شود. بهتریناقدام جهت رسوب زدایی قهوه ساز، استفاده از آب تصفیه شده است. برای شروع جرمگیری ابتدا فیلتر را بیرون بیاورید و بشویید. تمیز کردن نازل بخار مرحله بعدی درجرم گیری دستگاه است. نازل بخار را روشن کنید. اجازه دهید به صورت یک دقیقه مدامکار کند. سپس قسمت بیرونی نازل را ابتدا با یک دستمال مرطوب پاک کنید و سپس بادستمال خشک رطوبت روی آن را کاملا خشک کنید.

برای رسوب زداییاسپرسوساز مخزن دستگاه را از آب پر کنید و کمی سرکه و جوش شیرین در داخل آنبریزید. سپس قهوه ساز را روشن کنید. زمانی که آب مخزن جوش آمد آن را خاموش کنید .حدود نیم ساعت اجازه دهید آب و جوش شیرین در مخزن باقی بماند. سپس مخزن را جداکنید آب آن را خالی نمایید. با اسفنج اقدام به تمیز کردن مخزن کنید.

تعمیر قهوه ساز در محل کار یا منزل

قطعا جستجو تعمیرگاهمجاز تعمیرات قهوه ساز چندان راحت نیست. به این ترتیب می توانید با استفاده ازخدمات نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز بدون جابجایی وسیله از خدمات دربمنزل بهره مند شوید. به این ترتیب متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای تعمیر قهوه سازصنعتی و خانگی با تجهیزات در محل حضور پیدا می کنند و به عیب یابی و تعمیراتدستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز می پردازند.

تعمیر قهوه ساز صنعتی و تعمیر قهوه ساز برقی خانگی در هوم سرویز

برایانتخاب خدمات تعمیر قهوه ساز خانگی و اسپرسوساز باید به معیارهایمتفاوتی برای انتخاب تعمیرکار توجه کرد. یکی از راه‌ حل‌ها در زمان خرابیقهوه جوش خانگی یا تعمیر قهوه ساز برقی حرفه ای، مراجعه به نمایندگی‌هایمرتبط با برند دستگاه است. که معمولا به دلیل در صف قرار داده شدن دستگاه برایتعمیر یا نبود قطعه مورد نظر یا اتمام دورهه گارانتی باید زمان زیادی را بدوندستگاه تان سپری کنید.

اما نمایندگیتعمیرات قهوه ساز خانگی و صنعتی هوم سرویز آماده ارائه خدمات درکمترین زمان ممکن هستند. در هوم سرویز تمام برندهای موجود در بازار مانند تعمیراسپرسوساز نوا، تعمیر اسپرسوساز مباشی، تعمیر قهوه ساز دلونگی (delonghi) ، تعمیر قهوه ساز بوش، تعمیرقهوه ساز فیلیپس، تعمیر قهوه ساز فلر، تعمیرات قهوه ساز دلمونتی، تعمیرقهوه ساز هانوور، تعمیر دستگاه قهوه ساز بیزرا و سایر برندها توسط متخصصین این برندهاانجام می شود.

هزینه تعمیر قهوه ساز به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تعمیر قهوه سازخانگی و صنعتیبه چند دلیل می تواند تغییر کند. به طور کل قیمت تعمیر قهوه ساز به علتخرابی آن، تعویض قطعه یا تعمیر قطعه و دیگر موارد بستگی دارد. تعویض قطعات و یاتعمیر قطعات هر کدام بر هزینه تعمیر قهوه ساز تاثیر گزارند. بر اساس نوع دستگاه وجدید یا قدیمی بودن دستگاه قیمت تعمیرات قهوه ساز تغییر می کند. در هومسرویز هزینه تعمیر قهوه ساز بر اساس قیمت مصوب اتحادیه تعیین و اعلام میشود و هزینه های جانبی بالاتری را شامل نمی شود.

تعمیرات قهوه ساز صنعتی و خانگی را به تعمیرکار قهوه ساز هوم سرویزبسپارید

در صورت نیاز به تعمیرقهوه ساز و اسپرسوساز می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید. در تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی هوم سرویز هدف نهایی، تعمیرات قطعات فابریکدستگاه می باشد. تا بدین ترتیب هم در هزینه های شما صرفه جویی شود و هم قطعه اصلیحفظ شود. پس از ثبت درخواست متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه تعمیر قهوه سازبا شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر قهوه ساز و همچنین ارایه خدمات تعمیر قهوه ساز خانگی و صنعتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم آشپزخانه ارائه می دهد که شامل تعمیر یخچال قدیمی، ساده و معمولی, تعمیر چرخ گوشت صنعتی و خانگی, تعمیر چای ساز و تعمیر کتری برقی لمسی و کلید دار , نصب هود آشپرخانه توکار، نصب هود لمسی، شومینه ای، مورب، آسانسوری و ..., نصب و تعمیر ماکروفر، تعمیر ماکروویو و سولاردام توکار, تعمیر زودپز برقی, تعمیرات آبمیوه گیری ایرانی و خارجی, سرویس آبسردکن در محل, بازسازی ظروف تفلون می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر قهوه ساز

تعمیر قهوه ساز خانگی و صنعتی

تعمیر دستگاه اسپرسوساز صنعتی و خانگی

تعویض و تعمیر المنت قهوه ساز

تعویض دو شاخه و سیم کشی بیرونی قهوه ساز

تعمیر ترموستات قهوه ساز

تعمیرات قهوه ساز برقی دلونگی، دلمونتی، فلر، هاردستون، تکنو، بکو، گوسونیک

نظرات کاربران

profile picture
کبرا محمدی

هم سریع اومدن هم آقای خوش برخورد و خوش اخلاقی بودند و از نظر کاری هم کارشون بسیارعالی بود

profile picture
آقای اکبری

از دستگاه به روز و دقیقی استفاده کردند و راهنمایی و مشاوره ایی که برای عیب خودرو اعلام کردند درست بود و ازشون کمال تشکر رو دارم

profile picture
مریم قدیری

خانم بسیار محترم و جوانی بودند که نگاه اول فکر کردم هجده ساله هستند و میخواستم رد کتنم ولی باایشون صحبت کردم متوجه شدم بالای بیست سال هستند ولی بااین حال بسیار کاربلد و حرفه ای بودند و بسیار از ایشون راضیم و بنظرم تمام همکاران شما گلچین شده اند

profile picture
مریم قدیری

بسیار آقای نازنین و باشخصیت و فرشته ای بودند خیلی از شرکت های مختلف سرویس گرفته بودم ولی واقعا همکاران شما از نظر کاری و رفتاری فوق العاده بودند و فکر نمیکردم انقدر خدمات خوبی ارائه بشود . بنظرم نیروها گلچین شدند

شرایط تعمیر قهوه ساز برقی خانگی و تعمیر قهوه ساز صنعتی

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر قهوه ساز و اسپروساز نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر قهوه ساز و اسپروساز استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر قهوه ساز و اسپروساز را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

microwave-repair
نصب و تعمیر مایکروویو
قیمت از 650,000 الی 2,700,000 تومان
vacuum-cleaner-repair
تعمیر جاروبرقی
قیمت از 1,800,000 الی 2,500,000 تومان
electric-gas-oven-repair
تعمیر فر برقی و گازی
قیمت از 620,500 الی 2,000,000 تومان
mobile-services
تعمیر موبایل
قیمت از 200,000 الی 280,000 تومان