تعمیر قهوه ساز
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز

تعمیر قهوه ساز

از 1109 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر قهوه ساز در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعویض پمپ قهوه ساز

550,000 الی 750,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض شیر فوم ساز

400,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض المنت قهوه ساز

750,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت تعمیر بویلر قهوه ساز

750,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت سرویس کامل به همراه اسید شویی قهوه ساز

750,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت تعویض ترموستات قهوه ساز

350,000 الی 850,000 تومان

قیمت تعویض سنسور قهوه ساز

350,000 الی 850,000 تومان

قیمت تعمیر برد قهوه ساز

650,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت تعویض شیر سه طرفه قهوه ساز

850,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت سرویس پمپ قهوه ساز

650,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت تعویض فشار شکن قهوه ساز

650,000 الی 850,000 تومان

قیمت تعویض کلید قهوه ساز

450,000 الی 850,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

250,000 تومان

متوسط قیمت1,200,000 تومانکمینه قیمت850,000 تومانبیشینه قیمت1,500,000 تومان

آنچه درباره تعمیر قهوه ساز خواهید خواند

 • تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز
 • انواع دستگاه قهوه ساز
 • تفاوت قهوه ساز و اسپرسوساز در چیست؟
 • عیب یابی و تعمیر قهوه ساز در محل
 • نحوه هواگیری قهوه ساز
 • برای هوا گیری اسپرسوساز کافیست مرحله زیر را طی کنید:
 • سرویس قهوه ساز و اسپرسوساز چگونه انجام می شود؟
 • نحوه جرم گیری دستگاه قهوه ساز چگونه است؟
 • تعمیر قهوه ساز در محل کار یا منزل
 • تعمیر قهوه ساز صنعتی و تعمیر قهوه ساز برقی خانگی در هوم سرویز
 • هزینه تعمیر قهوه ساز به چه مواردی وابسته است؟
 • تعمیرات قهوه ساز صنعتی و خانگی را به تعمیرکار قهوه ساز هوم سرویز بسپارید

تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز

اگر با خرابی قهوه ساز مواجه شده اید. برای تعمیر قهوه ساز به محل مناسبی سر زده اید. در هوم سرویز تعمیرات قهوه ساز خانگی و تعمیر قهوه ساز صنعتی در محل انجام می شود. در واقع بعضی ایرادات جزئی با داشتن کمی اطلاعات در زمینه آموزش تعمیرات قهوه ساز یا تعمیرات دستگاه اسپرسوساز قابل رفع هستند. به این ترتیب می توانید خودتان به عیب یابی و سرویس قهوه ساز در منزل بپردازید. البته مواقعی که مشکل حادتر است پیشنهاد می کنیم که با تعمیرکار قهوه ساز باتجربه مشورت کنید و سپس دست به اقدامات دیگر بزنید. در ادامه به معرفی انواع اسپرسور ساز و قهوه ساز و راهکارهای عیب یابی و تعمیر قهوه ساز در منزل و تعمیر قهوه ساز برقی و تعمیر اسپرسو ساز و عوامل موثر بر هزینه تعمیر قهوه ساز می پردازیم.

انواع دستگاه قهوه ساز

· تعمیر قهوه ساز خانگی

تعمیر قهوه ساز در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه شده اند. انواع قهوه ساز دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک در بازار موجود هستند. این دستگاه ها ابعاد کوچکتری دارند، اما کارایی مشابه نمونه های صنعتی دارند از این رو تعمیر قهوه ساز خانگی مشابه نمونه های صنعتی است.

· تعمیر قهوه ساز صنعتی

قهوه ساز صنعتی یکی از وسایل پر استفاده در کافی­ شاپ، رستوران ها و ... می باشد. ممکن است در اثر استفاده زیاد نیاز به تعمیر قهوه ساز صنعتی باشد. تعمیر اسپرسوساز صنعتی به دلیل قطعات حساس به کار رفته در آنها باید توسط تعمیرکار قهوه ساز ماهر انجام شود. خوشبختانه بیشتر ایرادات این وسایل به صورت تعمیر قهوه ساز صنعتی در محل انجام می شود.

تفاوت قهوه ساز و اسپرسوساز در چیست؟

اسپرسو یک نوع روش دم کردن قهوه است. در نتیجه می توان دستگاه اسپرسوساز را نوعی قهوه ساز دانست. اسپرسوسازها از نظر مدت زمان دم آوری نسبت به قهوه سازها سریع تر می باشند. اما به قهوه زیرتری نیاز دارند. این دو از نظر عملکرد نیز باهم تفاوت دارند. برای تهیه اسپرسو آب جوش با فشار زیاد از پودر قهوه ها عبور داده می شود. اما در ارتباط با قهوه ساز های قطره ای به این صورت است که آب داغ بر روی پودر قهوه ریخته می شود و قهوه آماده به صورت قطره ای از فیلتر می گذرد و آماده نوشیدن است. در نهایت کار با قهوه ساز کار سختی نیست. اما استفاده از اسپرسوسازهای نیمه اتومات نیاز به تجربه و تخصص دارد.

عیب یابی و تعمیر قهوه ساز در محل

· تعمیر قهوه ساز برقی : علت گرم نشدن آب در دستگاه قهوه ساز برقی چیست؟

اولین موردی که باید در جهت تعمیرات اسپرسوساز بررسی شود این مورد است که اصلا آیا دستگاه شما روشن می شود یا خیر. گاهی قطعی در پریز برق و یا اتصالی در کابل برق دستگاه موجب می شود که دستگاه اصلا روشن نشود. ابتدا از سالم بودن این دو مورد اطمینان کسب کنید. مورد بعدی که در جهت تعمیر قهوه ساز برقی باید بررسی شود از کار افتادن ترمینال المنت است. اگر متوجه شدید که با روشن شدن دستگاه این قطعه گرم نمی شود باید این قطعه توسط تعمیرکار قهوه ساز در محل تعویض شود.

· تعمیر قهوه ساز خانگی : علت خارج نشدن اسپرسو آماده از دستگاه چیست؟

گاهی پمپ دستگاه روشن است و خود اسپرسو نیز آماده شده است. اما قهوه از دستگاه خارج نمی شود. جهت عیب یابی و تعمیرات قهوه ساز خانگی باید موارد زیادی را بررسی کنید. با ریختن مقدار زیاد قهوه فیلتر درون دستگاه جرم می گیرد و پمپ دستگاه کار نمی کند و موجب ایجاد مشکلات دستگاه می شود. جهت رفع عیب و تعمیر قهوه ساز در منزل باید میزان آب درون مخزن را بررسی کنید. اگر مخزن به شیر آب شهری متصل است بررسی کنید که شیر آب قطع نباشد. اگر مشکل با این راهکار حل نشد باید پمپ دستگاه قهوه ساز جرم گیری شود.

· سرویس قهوه ساز : علت جوشیدن قهوه در قهوه ساز چیست؟

از قطعات مهم در تهیه قهوه، ترموستات است. خرابی ترموستات قهوه ساز یا تنظیم نبودن آن موجب جوشیدن قهوه می شود. اگر در هنگام سرویس قهوه ساز با تنظیم ترموستات مشکل حل نشد. باید اقدام به تعویض و با تعمیر ترموستات دستگاه قهوه ساز خانگی کنید.

· تعمیرات قهوه ساز صنعتی : علت صدای قهوه ساز چیست؟

اگر یکباره دستگاه قهوه ساز خود را روشن کرده اید و متوجه صداهای عجیب و غریب در آن شده اید. اولین موردی که باید جهت تعمیر قهوه ساز برقی در محل انجام دهید، بررسی مخزن آب است. ممکن است آب در مخزن بخار شده باشد یا در صورت اتصال دستگاه به شیر آب، آب شهری کم فشار یا به کل قطع شده باشد که موجب می شود دستگاه به سر و صدا بیافتد.

· تعمیر اسپرسو ساز خانگی : علت کف نکردن قهوه اسپرسو چیست؟

اگر مطمئن هستید از قهوه مناسب و با کیفیتی استفاده کرده اید اما باز قهوه خروجی کف مناسبی ندارد. ممکن است ایراد در جرم میله خروجی باشد. همچنین اگر آب دستگاه قهوه ساز خیلی داغ باشد یا اصلا گرم نباشد می تواند موجب کف نکردن قهوه می شود.

میزان فشار خروج قهوه از دستگاه در تولید کف اسپرسو بسیار موثر است. تهیه یک شات قهوه به زمانی حدود 20 تا 30 ثانیه نیاز دارد. اگر این زمان کمتر از 10 ثانیه یا بیش از 30 ثانیه طول بکشد، ایراد از قسمت فشار خروجی دستگاه است. در این موارد باید بر اساس مدل دستگاه به تنظیم فشار دستگاه اسپرسو بپردازید.

· تعمیر دستگاه اسپرسو ساز صنعتی : علت تلخ شدن بیش از حد قهوه در قهوه ساز چیست؟

اگر قهوه آماده شده در قهوه ساز بیش از اندازه تلخ است. اولین علت ممکن است به ریختن بیش از اندازه قهوه مربوط شود.همچنین اگر در قهوه ساز رسوب جمع شده باشد نیز موجب تلخ شدن قهوه می شود با تمیز کردن و جرم گیری قهوه ساز طعم قهوه عالی می شود.

نحوه هواگیری قهوه ساز

برای استفاده صحیح و کارآمد از دستگاه نباید هواگیری قهوه ساز فراموش شود. تمام قطعات در کنار هم موجب آماده شدن یک قهوه ایده آل می شوند. اگر بعد از مدت ها اقدام به استفاده از قهوه ساز برقی می کنید باید قبل از هر اقدامی به هواگیری قهوه ساز بپردازید. معمولا هواگیری دستگاه اسپرسوساز بیزرا تفاوتی با هواگیری دستگاه اسپرسوساز نوا ندارد و روال کار با هم مشابه است.

برای هوا گیری اسپرسوساز کافیست مرحله زیر را طی کنید:

مخزن دستگاه را تا میزان مشخص شده در بدنه، پر از آب کنید. به خاطر داشته باشید در صورتی که مخزن آب کافی نداشته باشد عمل هواگیری به طور کامل انجام نمی شود. پمپ آب موجود در اسپرسوساز سبب می شود تا آب با فشار لازم به قسمت دم کن دستگاه برسد و هوای موجود در آن کاملا تخلیه شود.

سرویس قهوه ساز و اسپرسوساز چگونه انجام می شود؟

رسیدگی و سرویس قهوه ساز به صورت ممتد از تعمیر قهوه ساز جلوگیری می کند و موجب می شود قطعات این دستگاه به زودی مستهلک نشوند. مواردی مانند شستشوی مرتب دستگاه، جرم گیری اسپرسوساز موجب افزایش طول عمر نازل بخار و محفظه جوش می شود. شستشوی مرتب فیلترها با موادی مانند کافی زا که یک شوینده مخصوص برای دستگاه های قهوه ساز است موجب جرم گیری و سرویس قهوه ساز می شود.

نحوه جرم گیری دستگاه قهوه ساز چگونه است؟

بهترین اقدام برای حفظ کیفیت دستگاه قهوه ساز این است که از جرم گیری دستگاه جلوگیری شود. بهترین اقدام جهت رسوب زدایی قهوه ساز، استفاده از آب تصفیه شده است. برای شروع جرم گیری ابتدا فیلتر را بیرون بیاورید و بشویید. تمیز کردن نازل بخار مرحله بعدی در جرم گیری دستگاه است. نازل بخار را روشن کنید. اجازه دهید به صورت یک دقیقه مدام کار کند. سپس قسمت بیرونی نازل را ابتدا با یک دستمال مرطوب پاک کنید و سپس با دستمال خشک رطوبت روی آن را کاملا خشک کنید.

برای رسوب زدایی اسپرسوساز مخزن دستگاه را از آب پر کنید و کمی سرکه و جوش شیرین در داخل آن بریزید. سپس قهوه ساز را روشن کنید. زمانی که آب مخزن جوش آمد آن را خاموش کنید . حدود نیم ساعت اجازه دهید آب و جوش شیرین در مخزن باقی بماند. سپس مخزن را جدا کنید آب آن را خالی نمایید. با اسفنج اقدام به تمیز کردن مخزن کنید.

تعمیر قهوه ساز در محل کار یا منزل

قطعا جستجو تعمیرگاه مجاز تعمیرات قهوه ساز چندان راحت نیست. به این ترتیب می توانید با استفاده از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز بدون جابجایی وسیله از خدمات درب منزل بهره مند شوید. به این ترتیب متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای تعمیر قهوه ساز صنعتی و خانگی با تجهیزات در محل حضور پیدا می کنند و به عیب یابی و تعمیرات دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز می پردازند.

تعمیر قهوه ساز صنعتی و تعمیر قهوه ساز برقی خانگی در هوم سرویز

برای انتخاب خدمات تعمیر قهوه ساز خانگی و اسپرسوساز باید به معیارهای متفاوتی برای انتخاب تعمیرکار توجه کرد. یکی از راه‌ حل‌ها در زمان خرابی قهوه جوش خانگی یا تعمیر قهوه ساز برقی حرفه ای، مراجعه به نمایندگی‌های مرتبط با برند دستگاه است. که معمولا به دلیل در صف قرار داده شدن دستگاه برای تعمیر یا نبود قطعه مورد نظر یا اتمام دورهه گارانتی باید زمان زیادی را بدون دستگاه تان سپری کنید.

اما نمایندگی تعمیرات قهوه ساز خانگی و صنعتی هوم سرویز آماده ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن هستند. در هوم سرویز تمام برندهای موجود در بازار مانند تعمیر اسپرسوساز نوا، تعمیر اسپرسوساز مباشی، تعمیر قهوه ساز دلونگی (delonghi) ، تعمیر قهوه ساز بوش، تعمیر قهوه ساز فیلیپس، تعمیر قهوه ساز فلر، تعمیرات قهوه ساز دلمونتی، تعمیر قهوه ساز هانوور، تعمیر دستگاه قهوه ساز بیزرا و سایر برندها توسط متخصصین این برندها انجام می شود.

هزینه تعمیر قهوه ساز به چه مواردی وابسته است؟

هزینه تعمیر قهوه ساز خانگی و صنعتی به چند دلیل می تواند تغییر کند. به طور کل قیمت تعمیر قهوه ساز به علت خرابی آن، تعویض قطعه یا تعمیر قطعه و دیگر موارد بستگی دارد. تعویض قطعات و یا تعمیر قطعات هر کدام بر هزینه تعمیر قهوه ساز تاثیر گزارند. بر اساس نوع دستگاه و جدید یا قدیمی بودن دستگاه قیمت تعمیرات قهوه ساز تغییر می کند. در هوم سرویز هزینه تعمیر قهوه ساز بر اساس قیمت مصوب اتحادیه تعیین و اعلام می شود و هزینه های جانبی بالاتری را شامل نمی شود.

تعمیرات قهوه ساز صنعتی و خانگی را به تعمیرکار قهوه ساز هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی هوم سرویز هدف نهایی، تعمیرات قطعات فابریک دستگاه می باشد. تا بدین ترتیب هم در هزینه های شما صرفه جویی شود و هم قطعه اصلی حفظ شود. پس از ثبت درخواست متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه تعمیر قهوه ساز با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر قهوه ساز و همچنین ارایه خدمات تعمیر قهوه ساز خانگی و صنعتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم آشپزخانه ارائه می دهد که شامل تعمیر یخچال قدیمی، ساده و معمولی, تعمیر چرخ گوشت صنعتی و خانگی, تعمیر چای ساز و تعمیر کتری برقی لمسی و کلید دار , نصب هود آشپرخانه توکار، نصب هود لمسی، شومینه ای، مورب، آسانسوری و ..., نصب و تعمیر ماکروفر، تعمیر ماکروویو و سولاردام توکار, تعمیر زودپز برقی, تعمیرات آبمیوه گیری ایرانی و خارجی, سرویس آبسردکن در محل, بازسازی ظروف تفلون می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر قهوه ساز

تعمیر قهوه ساز خانگی و صنعتی

تعمیر دستگاه اسپرسوساز صنعتی و خانگی

تعویض و تعمیر المنت قهوه ساز

تعویض دو شاخه و سیم کشی بیرونی قهوه ساز

تعمیر ترموستات قهوه ساز

تعمیرات قهوه ساز برقی دلونگی، دلمونتی، فلر، هاردستون، تکنو، بکو، گوسونیک

نظرات کاربران

profile picture
سید مهدی قدسی

عملکرد دستگاه بعد از سرویس و تعمیرات خیلی بهتر شده ممنونم از آقای نوبهار

شرایط تعمیر قهوه ساز برقی خانگی و تعمیر قهوه ساز صنعتی

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر قهوه ساز و اسپروساز نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر قهوه ساز و اسپروساز استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر قهوه ساز و اسپروساز را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

microwave-repair
نصب و تعمیر مایکروویو
قیمت از 2,000,000 الی 3,850,000 تومان
vacuum-cleaner-repair
تعمیر جاروبرقی
قیمت از 750,000 الی 1,500,000 تومان
electric-gas-oven-repair
تعمیر فر برقی و گازی
قیمت از 350,000 الی 2,450,000 تومان
mobile-services
تعمیر موبایل
قیمت از 150,000 الی 150,000 تومان