banner
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر و بازسازی ظروف تفلون

تعمیر و بازسازی ظروف تفلون

از 1290 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بازسازی تفلون و تعمیر قابلمه گرانیتی و چدن

قیمت بازسازی تفلون و تعمیر قابلمه گرانیتی و چدن

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط بازسازی تفلون و بازسازی ظروف گرانیتی

ارسال ظروف با پیک انجام می شود و در موعد زمانی مشخص تمام ظروف درب منزل تحویل داده خواهند شد.

ظروف بازسازی شده توسط هوم سرویز، با مواد استاندارد گرانیت می شوند. این مواد به علت ماندگاری بالا و کنده نشدن مواد ظرف، هیچگونه ضرری برای سلامتی انسان ندارند و در نهایت با ظروف نو هیچ گونه تفاوتی نخواهند داشت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تعمیر و بازسازی ظروف تفلون، چدن و سرامیکی

به طور کل در هنگام استفاده از هر نوع ظروف نچسب مانند تفلون، گرانیت یا حتی سرامیکی کیفیت پوشش داخلی و سالم بودن قسمت داخلی این ظروف از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. کیفیت لایه نچسب داخلی ظروف پخت و پز، هم در کیفیت پخت غذا تاثیر دارد و هم از جهت حفظ سلامتی بسیار حائز اهمیت است. این شعار را به خاطر بسپارید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست. بسیاری از ظروف تفلون ارزانی که در بازار موجود هستند، پس از مدت کوتاهی پوشش نچسب خود را از دست می دهند و پوسته پوسته می شوند. یا اینکه در کمال تعجب می بینیم بدون اینکه آسیبی به ته ظرف وارد شده باشد، غذا به کف قابلمه می چسبد. در هنگام بروز این اتفاقات استفاده از این ظروف اصلا پیشنهاد نمی شود و باید اقدام به بازسازی تفلون یا تعمیر تفلون نمود. در ادامه به مزایا و معایب بازسازی تفلون و عوامل موثر بر قیمت بازسازی ظروف تفلون می پردازیم.

بازسازی تفلون آیا مضر است؟

بازسازی ظروف تفلون یکی از راه حل هایی است که برای جلوگیری اتفاقاتی که پیش تر مطرح شد، پیشنهاد می شود.

 فرآیند بازسازی ظروف سرامیک و چدن موجب می شود با صرف هزینه تعمیر قابلمه چدن به نسبت کمتر از خرید، ظروف تفلون نوسازی و قابل استفاده شوند. اما در پاسخ به این پرسش باید بگوییم همه بستگی به مواد مورد استفاده دارد. گرانیت کردن ظروف بر خلاف تفلون کردن ظروف مضر نیست. خیلی از افراد ادعای این را دارند که با هزینه بازسازی ظروف تفلون بسیار پایین این خدمات را ارائه می دهند. اما متاسفانه باید بیان کنیم که عدم تبهر در این زمینه تنها موجب می شود که مواد سرطانزای بیشتری به بدنمان وارد کنیم و اقدامات و مواد مورد استفاده این افراد سودجو اصلا بهداشتی و استاندارد نیست.

بازسازی تفلون برای چه ظروفی انجام می شود؟

بازسازی تفلون و تعمیر قابلمه تفلون، ماهیتابه چدن، سرامیک و گرانیتی قابل انجام است. روی ظروف لعابی و ظروف مسی به علت ظرفیت تحمل گرمای کمتر در کوره حرارتی قابل انجام نیست.

مراحل تعمیر تفلون و قابلمه گرانیتی چیست؟

قبل از هر چیزی باید بگوییم که ظروف گرانیتی دارای پوششی مخصوص هستند که به علت ظاهر مشابه با گرانیت به آنها ظروف گرانیتی گفته می شود. در صورتی که پوشش داخلی این ظروف آسیب ببیند، می توان با استفاده از مواد اولیه استاندارد و باکیفیت و استفاده از تجهیزات مدرن به بازسازی ظروف گرانیتی و تعمیر تفلون پرداخت. اما زمانی این اقدامات کارآمد خواهد بود که این ظروف در شرایط بهداشتی دقیقا مشابه با ساخت ظروف گرانیتی در کارخانه ها بازسازی شوند، یعنی دقیقا با همان دقت و ظرافت!!

مراحل بازسازی ظروف سرامیکی، گرانیتی و تفلن در کل در سه مرحله اساسی خلاصه می شود. در مرحله اول باید تمام قسمت های گرانیتی داخل ظرف و رنگ بیرون ظرف به طور کامل کنده و برداشته شوند، به طوری که تنها فلز خام بدنه باقی بماند. در مرحله دوم باید پوشش داخلی ظروف به صورت دولایه اجرا شود. در مرحله آخر نیز رنگ بدنه زده می شود.

بازسازی قابلمه تفلون یا تعمیر قابلمه تفلون آیا سرطانزاست؟

همانطور که پیش تر هم گفتیم و بازهم تاکید می کنیم دو عامل اصلی بر این مورد تاثیر دارد. مورد اول جنس روکش قابلمه یا ماهیتابه است . مورد دیگر نحوه انجام این کار...

از نظر  پزشکان استفاده از ظروف تفلون به علت سرطانزا بودن اصلا صحیح نیست، چه برسد به بازسازی تفلون!!! اما در واقعیت اگر در مراکز و کارخانه بازسازی ظروف تفلون م از گرانیت استفاده شود، مشکلی پیش نخواهد آمد. مواد گرانیتی جهت بازسازی ظروف گرانیتی و بازسازی تفلون مورد استفاده قرار می گیرند. این مواد از سطح قابلمه به راحتی جدا نمی شوند و در مقابل حرارت مقاومت بسیار بالایی دارند. مورد دیگر نحوه بازسازی کردن قابلمه تفلون است.

مراحل بازسازی ظروف نچسب با استفاده از پوشش گرانیتی، مستلزم پاکسازی کامل روکش‌ قبلی است. در این مرحله از بازسازی تفلون باید هیج اثری از روکش قبلی روی قابلمه باقی نماند. برای انجام این عملیات باید از کوره‌های حرارتی و سندبلاست استفاده نمود. متاسفانه در بعضی از کارخانه بازسازی ظروف تفلون از فرچه های غیر استاندارد استفاده می‌کنند که مناسب پاکسازی روکش قبلی نمی باشد و لایه به طور کامل حذف نمی شود و ممکن است موجب بروز بیماری شوند.

پس پیشنهاد می کنیم این خدمات را به مراکز معتبر و شناخته شده در این زمینه بسپارید تا از کیفیت خدمات نهایت اطمینان را داشته باشید. همچنین نحوه نگهداری از ظروف پس از بازسازی تفلون نیز بسیار مهم است. زیرا هرچه در نگهداری از ظروف دقت کنید ماندگاری بازسازی ظروف گرانیتی نیز بیشتر خواهد شد. 

مزایای بازسازی ظروف سرامیکی، چدن و تفلون

همانطور که میدانید ظروف چدنی بسیار بادوام هستند. به گونه ای که اگر درست مورد استفاده قرار بگیرند، بیشتر از چندین سال قابل استفاده هستند. همه ی ظرف های آشپزی مانند ماهیتابه و سرویس قابلمه های نچسب بعد از گذشت مدتی فرسوده خواهند شد و عملا با نابودی لایه ی نچسب بلا استفاده می شوند. ظرف های چدن هم از این قضیه جدا نیستند و نیاز به بازسازی قابلمه چدن می باشد. ولی موضوع حائز اهمیتی که در ظروف چدنی وجود دارد این مورد می باشد که خیلی ساده با تعمیر و بازسازی تفلون، مجددا آماده استفاده می شوند و با انجام موارد گفته شده در فرآیند بازسازی تفلون ماند روز اول سالم و کاربردی خواهند شد.

همچنین در صورتی که به علت استفاده ناصحیح خط و خش هایی در ظروف ایجاد شود، می توان با انجام مراحل بازسازی ظروف چدنی تمام ایرادات را از بین برد. جالب است بدانید مراحل بازسازی ظروف چدنی تفاوتی با بازسازی ظروف تفلون و تعمیر تفلون غیره ندارد زیرا در در همه این موارد باید لایه فعلی به طور کامل تراشیده و از بین برود و سپس با مواد گرانیتی، بازسازی مجدد انجام شود.

هزینه بازسازی ظروف تفلون چقدر است؟

قیمت بازسازی ظروف تفلون، قابلمه یا ماهیتابه به سایز آنها و البته نوع پوشش آنها بستگی دارد. به خاطر داشته باشید که مراحل بازسازی ظروف گرانیتی تفاوتی با مراحل ساخت قابلمه های گرانیتی ندارد. به عبارت دیگر برای بازسازی ظروف آشپزخانه همه آن مراحل با استفاده از مواد استاندارد باید مجددا انجام شوند. از این رو طبعا در صورتی که با هزینه بازسازی ظروف بسیار ارزانی مواجه شده اید باید در کیفیت آن خدمات حتما شک کنید!! شرکت هوم سرویز با همکاری با برترین شرکت و کارخانه بازسازی ظروف تفلون که دارای مجوز لازم در این زمینه هستند آماده ارائه خدمات با کیفیت در این زمینه هستند. هدف اصلی ما تضمین سلامت شماست.

تعمیر ظروف تفلون، چدن و گرانیتی را به متخصصین مورد اعتماد هوم سرویز بسپارید

در صورتی که به دنبال مراکز معتبر در زمینه تعمیر ظروف تفلون هستید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. همیاران ما تمام ظروفتان را با آخرین تکنولوژی تعمیر ظروف تفلون دوباره بازسازی می کنند. از این رو به جای خرید دوباره و صرف هزینه های بالا مطمئن خواهید بود که ظروف کاملا بهداشتی در اختیارتان قرار خواهند داد. همکاران ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه تعمیر قابلمه چدن و ... با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

تعمیر انواع قابلمه و ماهی تابه تفلون
بازسازی ظروف گرانیتی و چدن
گرانیت کردن قابلمه پلوپز و سایر ظروف پخت و پز

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

تعمیر یخچال و فریزر
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 350,000 الی 650,000 تومان
تعمیر لوازم خانگی پخت و پز
تعمیر لوازم خانگی پخت و پز
قیمت از 140,000 الی 800,000 تومان
تعمیر چرخ گوشت
تعمیر چرخ گوشت
قیمت از 330,000 الی 330,000 تومان
لحاف و تشک دوزی
لحاف و تشک دوزی
قیمت از 140,000 الی 800,000 تومان