بازسازی ظروف تفلون
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر و بازسازی ظروف تفلون

بازسازی ظروف تفلون

از 3045 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بازسازی ظروف تفلون در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت بازسازی ظروف تفلون تا سایز 18

115,000 تومان

قیمت بازسازی ظروف تفلون سایز 18 تا 40

130,000 الی 140,000 تومان

قیمت بازسازی ظروف تفلون(دو رو گرانیت)

180,000 الی 200,000 تومان

قیمت تعویض دستگره پلاستیکی قابلمه هر جفت

60,000 تومان

قیمت تعویض دستگیره پلاستیکی ماهیتابه هر عدد

55,000 الی 160,000 تومان

قیمت رنگ کاری درب ماهیتابه و قابلمه(هر عدد)

50,000 تومان

قیمت هزینه سرویس رفت و امد

120,000 تومان

متوسط قیمت835,000 تومانکمینه قیمت600,000 تومانبیشینه قیمت1,130,000 تومان

آنچه درباره بازسازی ظروف تفلون خواهید خواند

  • بازسازی ظروف تفلون، چدن و سرامیکی
  • بازسازی تفلون آیا مضر است؟
  • مراحل تعمیر تفلون و بازسازی قابلمه گرانیتی چیست؟
  • بازسازی تفلون برای چه ظروفی انجام می شود؟
  • بازسازی قابلمه تفلون یا تعمیر قابلمه تفلون آیا سرطانزاست؟
  • مزایای بازسازی ظروف تفلون، سرامیکی، چدن و تفلون
  • هزینه بازسازی ظروف تفلون چقدر است؟
  • تعمیر و بازسازی ظروف تفلون، چدن و گرانیتی را به متخصصین مورد اعتماد هوم سرویز بسپارید

بازسازی ظروف تفلون، چدن و سرامیکی

بازسازی ظروف تفلون و به طور کل در هنگام استفاده از هر نوع ظروف نچسب مانند تفلون، گرانیت یا حتی سرامیکی کیفیت پوشش داخلی و سالم بودن قسمت داخلی این ظروف از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. کیفیت لایه نچسب داخلی ظروف پخت و پز، هم در کیفیت پخت غذا تاثیر دارد و هم از جهت حفظ سلامتی بسیار حائز اهمیت است. این شعار را به خاطر بسپارید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست. بسیاری از ظروف تفلون ارزانی که در بازار موجود هستند، پس از مدت کوتاهی پوشش نچسب خود را از دست می دهند و پوسته پوسته می شوند. یا اینکه در کمال تعجب می بینیم بدون اینکه آسیبی به ته ظرف وارد شده باشد، غذا به کف قابلمه می چسبد. در هنگام بروز این اتفاقات استفاده از این ظروف اصلا پیشنهاد نمی شود و باید اقدام به بازسازی تفلون یا تعمیر تفلون نمود. در ادامه به مزایا و معایب بازسازی تفلون و عوامل موثر بر قیمت بازسازی ظروف تفلون می پردازیم.

بازسازی تفلون آیا مضر است؟

بازسازی ظروف تفلون یکی از راه حل هایی است که برای جلوگیری اتفاقاتی که پیش تر مطرح شد، پیشنهاد می شود.

فرآیند بازسازی ظروف سرامیک و چدن موجب می شود با صرف هزینه تعمیر قابلمه چدن به نسبت کمتر از خرید، ظروف تفلون نوسازی و قابل استفاده شوند. اما در پاسخ به این پرسش باید بگوییم همه بستگی به مواد مورد استفاده دارد. گرانیت کردن ظروف بر خلاف تفلون کردن ظروف مضر نیست. خیلی از افراد ادعای این را دارند که با هزینه بازسازی ظروف تفلون بسیار پایین این خدمات را ارائه می دهند. اما متاسفانه باید بیان کنیم که عدم تبهر در این زمینه تنها موجب می شود که مواد سرطانزای بیشتری به بدنمان وارد کنیم و اقدامات و مواد مورد استفاده این افراد سودجو اصلا بهداشتی و استاندارد نیست.

مراحل تعمیر تفلون و بازسازی قابلمه گرانیتی چیست؟

قبل از هر چیزی باید بگوییم که ظروف گرانیتی دارای پوششی مخصوص هستند که به علت ظاهر مشابه با گرانیت به آنها ظروف گرانیتی گفته می شود. در صورتی که پوشش داخلی این ظروف آسیب ببیند، می توان با استفاده از مواد اولیه استاندارد و باکیفیت و استفاده از تجهیزات مدرن به بازسازی ظروف گرانیتی و تعمیر تفلون پرداخت. اما زمانی این اقدامات کارآمد خواهد بود که این ظروف در شرایط بهداشتی دقیقا مشابه با ساخت ظروف گرانیتی در کارخانه ها بازسازی شوند، یعنی دقیقا با همان دقت و ظرافت!!

مراحل بازسازی ظروف تفلون، سرامیکی، گرانیتی و تفلن در کل در سه مرحله اساسی خلاصه می شود. در مرحله اول باید تمام قسمت های گرانیتی داخل ظرف و رنگ بیرون ظرف به طور کامل کنده و برداشته شوند، به طوری که تنها فلز خام بدنه باقی بماند. در مرحله دوم باید پوشش داخلی ظروف به صورت دولایه اجرا شود. در مرحله آخر نیز رنگ بدنه زده می شود.

بازسازی تفلون برای چه ظروفی انجام می شود؟

بازسازی تفلون و تعمیر قابلمه تفلون، ماهیتابه چدن، سرامیک و گرانیتی قابل انجام است. روی ظروف لعابی و ظروف مسی به علت ظرفیت تحمل گرمای کمتر در کوره حرارتی قابل انجام نیست.

بازسازی قابلمه تفلون یا تعمیر قابلمه تفلون آیا سرطانزاست؟

همانطور که پیش تر هم گفتیم و بازهم تاکید می کنیم دو عامل اصلی بر این مورد تاثیر دارد. مورد اول جنس روکش قابلمه یا ماهیتابه است . مورد دیگر نحوه انجام این کار...

از نظر پزشکان استفاده از ظروف تفلون به علت سرطانزا بودن اصلا صحیح نیست، چه برسد به بازسازی تفلون!!! اما در واقعیت اگر در مراکز و کارخانه بازسازی ظروف تفلون هم از گرانیت استفاده شود، مشکلی پیش نخواهد آمد. مواد گرانیتی جهت بازسازی ظروف گرانیتی و بازسازی تفلون مورد استفاده قرار می گیرند. این مواد از سطح قابلمه به راحتی جدا نمی شوند و در مقابل حرارت مقاومت بسیار بالایی دارند. مورد دیگر نحوه بازسازی کردن قابلمه تفلون است.

مراحل بازسازی ظروف نچسب با استفاده از پوشش گرانیتی، مستلزم پاکسازی کامل روکش‌ قبلی است. در این مرحله از بازسازی تفلون باید هیج اثری از روکش قبلی روی قابلمه باقی نماند. برای انجام این عملیات باید از کوره‌های حرارتی و سندبلاست استفاده نمود. متاسفانه در بعضی از کارخانه بازسازی ظروف تفلون از فرچه های غیر استاندارد استفاده می‌کنند که مناسب پاکسازی روکش قبلی نمی باشد و لایه به طور کامل حذف نمی شود و ممکن است موجب بروز بیماری شوند.

پس پیشنهاد می کنیم این خدمات را به مراکز معتبر و شناخته شده در این زمینه بسپارید تا از کیفیت خدمات نهایت اطمینان را داشته باشید. همچنین نحوه نگهداری از ظروف پس از بازسازی تفلون نیز بسیار مهم است. زیرا هرچه در نگهداری از ظروف دقت کنید ماندگاری بازسازی ظروف گرانیتی نیز بیشتر خواهد شد.

مزایای بازسازی ظروف تفلون، سرامیکی، چدن و تفلون

همانطور که می دانید ظروف چدنی بسیار بادوام هستند. به گونه ای که اگر درست مورد استفاده قرار بگیرند، بیشتر از چندین سال قابل استفاده هستند. همه ی ظرف های آشپزی مانند ماهیتابه و سرویس قابلمه های نچسب بعد از گذشت مدتی فرسوده خواهند شد و عملا با نابودی لایه ی نچسب بلا استفاده می شوند. ظرف های چدن هم از این قضیه جدا نیستند و نیاز به بازسازی قابلمه چدن می باشد. ولی موضوع حائز اهمیتی که در ظروف چدنی وجود دارد این مورد می باشد که خیلی ساده با تعمیر و بازسازی تفلون، مجددا آماده استفاده می شوند و با انجام موارد گفته شده در فرآیند بازسازی قابلمه تفلون ماند روز اول سالم و کاربردی خواهند شد.

همچنین در صورتی که به علت استفاده ناصحیح خط و خش هایی در ظروف ایجاد شود، می توان با انجام مراحل بازسازی ظروف چدنی تمام ایرادات را از بین برد. جالب است بدانید مراحل بازسازی ظروف چدنی تفاوتی با بازسازی ظروف تفلون و تعمیر تفلون غیره ندارد زیرا در در همه این موارد باید لایه فعلی به طور کامل تراشیده و از بین برود و سپس با مواد گرانیتی، بازسازی مجدد انجام شود.

هزینه بازسازی ظروف تفلون چقدر است؟

قیمت بازسازی ظروف تفلون، بازسازی قابلمه یا ماهیتابه به سایز آنها و البته نوع پوشش آنها بستگی دارد. به خاطر داشته باشید که مراحل بازسازی ظروف گرانیتی تفاوتی با مراحل ساخت قابلمه های گرانیتی ندارد. به عبارت دیگر برای بازسازی ظروف آشپزخانه همه آن مراحل با استفاده از مواد استاندارد باید مجددا انجام شوند. از این رو طبعا در صورتی که با هزینه بازسازی ظروف بسیار ارزانی مواجه شده اید باید در کیفیت آن خدمات حتما شک کنید!! شرکت هوم سرویز با همکاری با برترین شرکت و کارخانه بازسازی ظروف تفلون که دارای مجوز لازم در این زمینه هستند آماده ارائه خدمات با کیفیت در این زمینه هستند. هدف اصلی ما تضمین سلامت شماست.

تعمیر و بازسازی ظروف تفلون، چدن و گرانیتی را به متخصصین مورد اعتماد هوم سرویز بسپارید

در صورتی که به دنبال مراکز معتبر در زمینه تعمیر ظروف تفلون هستید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. همیاران ما تمام ظروفتان را با آخرین تکنولوژی تعمیر ظروف تفلون دوباره بازسازی می کنند. از این رو به جای خرید دوباره و صرف هزینه های بالا مطمئن خواهید بود که ظروف کاملا بهداشتی در اختیارتان قرار خواهند داد. همکاران ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه تعمیر قابلمه چدن و ... با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بازسازی ظروف تفلون و همچنین ارایه خدمات بازسازی ظروف تفلون نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم آشپزخانه ارائه می دهد که شامل تعمیر یخچال قدیمی، ساده و معمولی, تعمیر چرخ گوشت صنعتی و خانگی, تعمیر قهوه ساز خانگی و صنعتی, تعمیر چای ساز و تعمیر کتری برقی لمسی و کلید دار , نصب هود آشپرخانه توکار، نصب هود لمسی، شومینه ای، مورب، آسانسوری و ..., نصب و تعمیر ماکروفر، تعمیر ماکروویو و سولاردام توکار, تعمیر زودپز برقی, تعمیرات آبمیوه گیری ایرانی و خارجی, سرویس آبسردکن در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بازسازی ظروف تفلون

بازسازی ظروف تفلون

تعمیر ماهیتابه تلفون

تعمیر و بازسازی قابلمه چدن

گرانیت کردن قابلمه پلوپز

تعمیر و بازسازی ظروف چدن

بازسازی ظروف گرانیتی

نظرات کاربران

profile picture
خانم هاشمی

خیلی ممنون از زحمات آقا مهیار و پیک محترمشون دست مریزاد

profile picture
پگاه ضامنیان

بسیااار عالی بودند.رفتار و برخورد خیلی خیلی محترمانه.هر سوالی داشتم با حوصله جواب میدادند.از کیفیت کارشون هم راضی بودم.بهم ضمانت یکساله دادند. ازشون ممنونم

profile picture
طاهره ذبیحی

عالی بود ممنون از برخورد خوب شما

profile picture
سميه سالك

سلام خيلى رفتارمحترمانه داشتن ،بسيار وقت شناس و از همه مهم تر ظرف هام خيلى عالى شدن ممنونم ازتون

شرایط بازسازی تفلون، بازسازی قابلمه و بازسازی ماهیتابه تفلون

ارسال ظروف با پیک انجام می شود و در موعد زمانی مشخص تمام ظروف درب منزل تحویل داده خواهند شد.

ظروف بازسازی شده توسط هوم سرویز، با مواد استاندارد گرانیت می شوند. این مواد به علت ماندگاری بالا و کنده نشدن مواد ظرف، هیچگونه ضرری برای سلامتی انسان ندارند و در نهایت با ظروف نو هیچ گونه تفاوتی نخواهند داشت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

repair-refrigerators
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 1,000,000 الی 3,150,000 تومان
cooking
تعمیر زودپز
قیمت از 450,000 الی 1,500,000 تومان
meat-mincers
تعمیر چرخ گوشت
قیمت از 200,000 الی 200,000 تومان
quilt-and-mattress-embroidered
لحاف و تشک دوزی
قیمت از 1,250,000 الی 3,150,000 تومان