بازسازی ظروف تفلون
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر و بازسازی ظروف تفلون

بازسازی ظروف تفلون

از 2213 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بازسازی ظروف تفلون در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت بازسازی ظروف تفلون تا سایز 40 هر عدد

110,000 الی 125,000 تومان

قیمت بازسازی ظروف تفلون سایز40 به بالا هر عدد

170,000 تومان

قیمت بازسازی ظروف مسی(هر کیلو)

80,000 تومان

قیمت تعویض دستگره پلاستیکی قابلمه هر جفت

50,000 تومان

قیمت تعویض دستگیره پلاستیکی ماهیتابه هر عدد

45,000 الی 100,000 تومان

قیمت رنگ کاری درب ماهیتابه و قابلمه(هر عدد)

50,000 تومان

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت360,000 تومانبیشینه قیمت920,000 تومان

آنچه درباره بازسازی ظروف تفلون خواهید خواند

  • بازسازی ظروف تفلون، چدن و سرامیکی
  • بازسازی تفلون آیا مضر است؟
  • مراحل تعمیر تفلون و بازسازی قابلمه گرانیتی چیست؟
  • بازسازی تفلون برای چه ظروفی انجام می شود؟
  • بازسازی قابلمه تفلون یا تعمیر قابلمه تفلون آیا سرطانزاست؟
  • مزایای بازسازی ظروف تفلون، سرامیکی، چدن و تفلون
  • هزینه بازسازی ظروف تفلون چقدر است؟
  • تعمیر و بازسازی ظروف تفلون، چدن و گرانیتی را به متخصصین مورد اعتمادهوم سرویز بسپارید

بازسازی ظروف تفلون، چدن و سرامیکی

بازسازی ظروف تفلون و به طور کل در هنگام استفاده از هر نوعظروف نچسب مانند تفلون، گرانیت یا حتی سرامیکی کیفیت پوشش داخلی و سالم بودن قسمتداخلی این ظروف از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. کیفیت لایه نچسب داخلی ظروفپخت و پز، هم در کیفیت پخت غذا تاثیر دارد و هم از جهت حفظ سلامتی بسیار حائزاهمیت است. این شعار را به خاطر بسپارید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست. بسیاریاز ظروف تفلون ارزانی که در بازار موجود هستند، پس از مدت کوتاهی پوشش نچسب خود رااز دست می دهند و پوسته پوسته می شوند. یا اینکه در کمال تعجب می بینیم بدون اینکهآسیبی به ته ظرف وارد شده باشد، غذا به کف قابلمه می چسبد. در هنگام بروز ایناتفاقات استفاده از این ظروف اصلا پیشنهاد نمی شود و باید اقدام به بازسازیتفلون یا تعمیر تفلون نمود. در ادامه به مزایا و معایب بازسازیتفلون و عوامل موثر بر قیمت بازسازی ظروف تفلون می پردازیم.

بازسازی تفلون آیا مضر است؟

بازسازی ظروف تفلون یکی از راه حل هایی است که برایجلوگیری اتفاقاتی که پیش تر مطرح شد، پیشنهاد می شود.

فرآیند بازسازیظروف سرامیک و چدن موجب می شود با صرف هزینه تعمیر قابلمه چدن بهنسبت کمتر از خرید، ظروف تفلون نوسازی و قابل استفاده شوند. اما در پاسخ به اینپرسش باید بگوییم همه بستگی به مواد مورد استفاده دارد. گرانیت کردن ظروف بر خلافتفلون کردن ظروف مضر نیست. خیلی از افراد ادعای این را دارند که با هزینهبازسازی ظروف تفلون بسیار پایین این خدمات را ارائه می دهند. امامتاسفانه باید بیان کنیم که عدم تبهر در این زمینه تنها موجب می شود که موادسرطانزای بیشتری به بدنمان وارد کنیم و اقدامات و مواد مورد استفاده این افرادسودجو اصلا بهداشتی و استاندارد نیست.

مراحل تعمیر تفلون و بازسازی قابلمه گرانیتی چیست؟

قبل از هر چیزی بایدبگوییم که ظروف گرانیتی دارای پوششی مخصوص هستند که به علت ظاهر مشابه با گرانیتبه آنها ظروف گرانیتی گفته می شود. در صورتی که پوشش داخلی این ظروف آسیب ببیند،می توان با استفاده از مواد اولیه استاندارد و باکیفیت و استفاده از تجهیزات مدرنبه بازسازی ظروف گرانیتی و تعمیر تفلون پرداخت. اما زمانی ایناقدامات کارآمد خواهد بود که این ظروف در شرایط بهداشتی دقیقا مشابه با ساخت ظروفگرانیتی در کارخانه ها بازسازی شوند، یعنی دقیقا با همان دقت و ظرافت!!

مراحل بازسازیظروف تفلون، سرامیکی، گرانیتی و تفلن در کل در سه مرحله اساسی خلاصه میشود. در مرحله اول باید تمام قسمت های گرانیتی داخل ظرف و رنگ بیرون ظرف به طورکامل کنده و برداشته شوند، به طوری که تنها فلز خام بدنه باقی بماند. در مرحله دومباید پوشش داخلی ظروف به صورت دولایه اجرا شود. در مرحله آخر نیز رنگ بدنه زده میشود.

بازسازی تفلون برای چه ظروفی انجام می شود؟

بازسازی تفلون و تعمیر قابلمه تفلون، ماهیتابهچدن، سرامیک و گرانیتی قابل انجام است. روی ظروف لعابی و ظروف مسی به علت ظرفیتتحمل گرمای کمتر در کوره حرارتی قابل انجام نیست.

بازسازی قابلمه تفلون یا تعمیر قابلمه تفلون آیا سرطانزاست؟

همانطور که پیش تر همگفتیم و بازهم تاکید می کنیم دو عامل اصلی بر این مورد تاثیر دارد. مورد اول جنسروکش قابلمه یا ماهیتابه است . مورد دیگر نحوه انجام این کار...

از نظر پزشکان استفاده از ظروف تفلون به علتسرطانزا بودن اصلا صحیح نیست، چه برسد به بازسازی تفلون!!! اما در واقعیت اگر درمراکز و کارخانه بازسازی ظروف تفلون هم از گرانیت استفاده شود، مشکلی پیشنخواهد آمد. مواد گرانیتی جهت بازسازی ظروف گرانیتی و بازسازی تفلون مورد استفادهقرار می گیرند. این مواد از سطح قابلمه به راحتی جدا نمی شوند و در مقابل حرارتمقاومت بسیار بالایی دارند. مورد دیگر نحوه بازسازی کردن قابلمه تفلون است.

مراحل بازسازیظروف نچسب با استفاده از پوشش گرانیتی، مستلزم پاکسازی کامل روکش‌ قبلی است.در این مرحله از بازسازی تفلون باید هیج اثری از روکش قبلی روی قابلمه باقی نماند.برای انجام این عملیات باید از کوره‌های حرارتی و سندبلاست استفاده نمود. متاسفانهدر بعضی از کارخانه بازسازی ظروف تفلون از فرچه های غیر استاندارد استفادهمی‌کنند که مناسب پاکسازی روکش قبلی نمی باشد و لایه به طور کامل حذف نمی شود وممکن است موجب بروز بیماری شوند.

پس پیشنهاد می کنیماین خدمات را به مراکز معتبر و شناخته شده در این زمینه بسپارید تا از کیفیت خدماتنهایت اطمینان را داشته باشید. همچنین نحوه نگهداری از ظروف پس از بازسازی تفلوننیز بسیار مهم است. زیرا هرچه در نگهداری از ظروف دقت کنید ماندگاری بازسازیظروف گرانیتی نیز بیشتر خواهد شد.

مزایای بازسازی ظروف تفلون، سرامیکی، چدن و تفلون

همانطور که می دانیدظروف چدنی بسیار بادوام هستند. به گونه ای که اگر درست مورد استفاده قرار بگیرند،بیشتر از چندین سال قابل استفاده هستند. همه ی ظرف های آشپزی مانند ماهیتابهو سرویس قابلمه های نچسب بعد از گذشت مدتی فرسوده خواهند شد و عملا با نابودی لایهی نچسب بلا استفاده می شوند. ظرف های چدن هم از این قضیه جدا نیستند و نیاز به بازسازیقابلمه چدن می باشد. ولی موضوع حائز اهمیتی که در ظروف چدنی وجود دارد این مورد میباشد که خیلی ساده با تعمیر و بازسازی تفلون، مجددا آماده استفاده می شوند و باانجام موارد گفته شده در فرآیند بازسازی قابلمه تفلون ماند روز اول سالم و کاربردیخواهند شد.

همچنین در صورتی کهبه علت استفاده ناصحیح خط و خش هایی در ظروف ایجاد شود، می توان با انجاممراحل بازسازی ظروف چدنی تمام ایرادات را از بین برد. جالب است بدانیدمراحل بازسازی ظروف چدنی تفاوتی با بازسازی ظروف تفلون و تعمیرتفلون غیره ندارد زیرا در در همه این موارد باید لایه فعلی به طور کامل تراشیده واز بین برود و سپس با مواد گرانیتی، بازسازی مجدد انجام شود.

هزینه بازسازی ظروف تفلون چقدر است؟

قیمت بازسازی ظروفتفلون، بازسازیقابلمه یا ماهیتابه به سایز آنها و البته نوع پوشش آنها بستگی دارد. به خاطر داشتهباشید که مراحل بازسازی ظروف گرانیتی تفاوتی با مراحل ساخت قابلمه های گرانیتیندارد. به عبارت دیگر برای بازسازی ظروف آشپزخانه همه آن مراحل با استفادهاز مواد استاندارد باید مجددا انجام شوند. از این رو طبعا در صورتی که با هزینهبازسازی ظروف بسیار ارزانی مواجه شده اید باید در کیفیت آن خدمات حتما شککنید!! شرکت هوم سرویز با همکاری با برترین شرکت و کارخانه بازسازی ظروف تفلون کهدارای مجوز لازم در این زمینه هستند آماده ارائه خدمات با کیفیت در این زمینههستند. هدف اصلی ما تضمین سلامت شماست.

تعمیر و بازسازی ظروف تفلون، چدن و گرانیتی را به متخصصین مورد اعتمادهوم سرویز بسپارید

در صورتی که به دنبالمراکز معتبر در زمینه تعمیر ظروف تفلون هستید می توانید به صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. همیاران ما تمام ظروفتان را باآخرین تکنولوژی تعمیر ظروف تفلون دوباره بازسازی می کنند. از این رو به جایخرید دوباره و صرف هزینه های بالا مطمئن خواهید بود که ظروف کاملا بهداشتی دراختیارتان قرار خواهند داد. همکاران ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه تعمیرقابلمه چدن و ... با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهندداد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بازسازی ظروف تفلون و همچنین ارایه خدمات بازسازی ظروف تفلون نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم آشپزخانه ارائه می دهد که شامل تعمیر یخچال قدیمی، ساده و معمولی, تعمیر چرخ گوشت صنعتی و خانگی, تعمیر قهوه ساز خانگی و صنعتی, تعمیر چای ساز و تعمیر کتری برقی لمسی و کلید دار , نصب هود آشپرخانه توکار، نصب هود لمسی، شومینه ای، مورب، آسانسوری و ..., نصب و تعمیر ماکروفر، تعمیر ماکروویو و سولاردام توکار, تعمیر زودپز برقی, تعمیرات آبمیوه گیری ایرانی و خارجی, سرویس آبسردکن در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بازسازی ظروف تفلون

بازسازی ظروف تفلون

تعمیر ماهیتابه تلفون

تعمیر و بازسازی قابلمه چدن

گرانیت کردن قابلمه پلوپز

تعمیر و بازسازی ظروف چدن

بازسازی ظروف گرانیتی

نظرات کاربران

profile picture
ماندانا ارجمند

خوش برخورد و سریع و با کیفیت بودند و از زمان مقرر هم زود تر بهم رسوندند و خیلی ازشون ممنونم

profile picture
افلیا ره‌بین

ظروف خیلی خوشگل شدن و الان که استفاده میکنم خیلی راضیمم

profile picture
شکیبا احمدی

خیلی عالی بود هم از لحاظ برخورد و کیفیت کار دقیقا چیزی که میخواستم شد

profile picture
سهیلا محمدی

خیلی با کیفیت و عالی متشکرم

شرایط بازسازی تفلون، بازسازی قابلمه و بازسازی ماهیتابه تفلون

ارسال ظروف با پیک انجام می شود و در موعد زمانی مشخص تمام ظروف درب منزل تحویل داده خواهند شد.

ظروف بازسازی شده توسط هوم سرویز، با مواد استاندارد گرانیت می شوند. این مواد به علت ماندگاری بالا و کنده نشدن مواد ظرف، هیچگونه ضرری برای سلامتی انسان ندارند و در نهایت با ظروف نو هیچ گونه تفاوتی نخواهند داشت.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

repair-refrigerators
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 400,000 الی 1,200,000 تومان
cooking
تعمیر زودپز
قیمت از 500,000 الی 1,400,000 تومان
meat-mincers
تعمیر چرخ گوشت
قیمت از 450,000 الی 450,000 تومان
quilt-and-mattress-embroidered
لحاف و تشک دوزی
قیمت از 300,000 الی 1,000,000 تومان