تعمیر زودپز و پلوپز برقی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر لوازم خانگی پخت و پز

تعمیر زودپز و پلوپز برقی

از 1173 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر زودپز و پلوپز برقی در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر پلوپز

100,000 الی 650,000 تومان

قیمت تعمیر زودپز برقی

100,000 الی 300,000 تومان

قیمت تعمیر توستر

300,000 الی 400,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیرات لوازم پخت و پز آشپزخانه

استفاده از لوازم برقی پخت و پز مانند پلوپز، آرام پز، زودپز برقی ، ساندویچ ساز و غیره همه و همه باعث کم شدن بار روی دوش خانم های خانه می شود. نقش این وسایل در تهیه انواع مواد غذایی بسیار پر رنگ است. به طوری که در صورت خرابی هر کدام از آنها مطمئنا خیلی از کیفیت تهیه مواد غذایی کاسته خواهد شد. همچنین این وسایل موجب سرعت بخشیدن به تهیه غذا و صرفه جویی در زمان نیز می شود. از طرفی با توجه به بالارفتن قیمت خرید این اقلام، تعمیر لوازم خانگی پخت و پز تصمیم بسیار منطقی تری نسبت به خرید مجدد آنها است.

مرکز تعمیرات لوازم خانگی پخت و پز هوم سرویز

با توجه به تنوع زیاد برندهای تولید کننده لوازم برقی آشپزخانه همواره نگرانی هایی از بایت کیفیت تعمیرات و البته کیفیت قطعات تعویضی در هنگام تعمیر لوازم خانگی وجود دارد. مرکز تعمیرات لوازم برقی آشپزخانه هوم سرویز آماده ارائه خدمات با کیفیت و قطعات با ضمانت می باشد. در ادامه تعدادی از لوازم برقی آشپزخانه که در تعمیرگاه لوازم خانگی هوم سرویز پذیرفته می شوند را نام خواهیم برد.

انواع لوازم خانگی پخت و پز

تعمیر پلوپز

یکی از لوازم خانگی پر مصرف و بسیار کاربردی پلوپز میباشد. دستگاه پلوپز به علت سهولت در استفاده و حفظ ارزش غذایی برنج جایگاه خوبی در بین خانواده های ایرانی پیدا کرده است. شرکت های مختلف، انواع متفاوت و چندکاره پلو پز را ساخته و ارائه کرده اند. از انواع متنوع آنها می توان به پلوپز فیلیپس، پلوپز تفال ، پلوپز فلز ، پلوپز پارس خزر اشاره نمود. قطعات مختلفی در پلو پزها مانند سیم کشی پلوپز، تعمیر تایمر پلوپز، تعمیر المنت پلوپز و تعمیر ترموستات پلوپز ممکن است ایراد دار شوند. تعمیرات پلوپز پارس خزر و تعمیر پلوپز فیلیپس و غیره همه با هم در تعمیرگاه لوازم خانگی هوم سرویز انجام می شود.

تعمیر زودپز

مطمئنا کارایی زودپز بر هیچ کس پوشیده نیست. همه ما از اهمیت زود پز برای سرعت بخشیدن به تهیه غذا و آسان تر کردن کارهای پخت و پز خانم های خانه دار باخبریم. در کنار این همه مزایا باید بگوییم زودپز برقی یکی از خطرناک ترین لوازم خانگی در آشپزخانه نیز است. به طوریکه اگر در هنگام بروز ایراد از قطعات یدکی زود پز با کیفیت و ارجینال استفاده نشود. میتواند خطرات زیادی مانند ترکیدن زودپز را به دنبال خود داشته باشد.

برندهای مختلفی مانند زودپز تفال (tefal)، زودپز دسینی (dessini)، زودپز یونیک، زودپز بیم beem))، زودپز وی ام اف (wmf) در بازار موجود هستند. در صورتی که به تعمیرات زودپز یونیک، تعمیر زودپز دسینی ، زودپز تفال و غیره نیاز داشته باشید میتوانید با اطمینال از نمایندگی تعمیرات زود پز برقی هوم سرویز استفاده کنید.

تعمیر بخارپز

با تغییر در رژیم غذایی افراد و سوق پیدا کردن به سمت تهیه غذای سالم ، دستگاههایی مانند هواپز و بخار پز پدید آمدند. تا بتوانند افراد را در زمینه رسیدن به این اهداف یاری برسانند. ممکن است در طی استفاده مداوم از بخارپز و هوا پز این دستگاه دچار ایراداتی شود. در این مواقع باید تعمیرکار بخار پز با انواع قطعات بخار پز آشنایی کامل داشته باشد. تا بتواند تعمیرات بخارپز را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

تعمیر غذاساز

یکی از لوازم خانگی که اگر خراب شود تقریبا هیچ چیزی نمی تواند جایش را پر کند، قطعا غذاسازها هستند. غذاساز یک وسیله همه فن حرف و چندکاره است. از خردکردن پیاز و سبزیجات تا مخلوط کردن و رنده کردن همه با غذاسازاها قابل انجام هستند. انواع برندهای مختلفی مانند غذاساز فیلیپس Philips)) ، غذاساز بوش، غذاساز تفال، غذاساز کنوود، غذاساز مولینکس، غذاساز فلر، غذاساز بیم و غذاساز سانی(sunny)در بازار موجود هستند..

در صورت خرابی و نیاز به تعمیرات غذاساز باید از تعمیرکار غذاساز مجرب کمک بگیرید. زیرا موتور این لوازم خانگی بسیار حساس هستند. بدین ترتیب در صورت نیاز به قطعه تعویضی باید با نمونه فابریک تعویض شوند تا کیفیت آنها حفظ شود.

تعمیر آرام پز

آرام پز برقی از لحاظ شکل ظاهری دستگاهی بسیار شبیه به پلوپز است. اما این وسایل از نظر قطعات الکتریکی و سیم کشی داخلی با هم تفاوت هایی دارند. آرام پزها برای تهیه انوع آش، سوپ ها و خورشت ها و حتی آبگوشت ایرانی بسیار مناسب هستند. البته امروزه دستگاه هایی طراحی و ساخته شده اند که چند کاره اند یعنی میتواند نقش پلوپز، آرام پز را با هم ایفا کنند.

آرام پز مواد غذایی را به آهستگی و در حرارت کم معمولا بین 76تا 137 درجه سانتیگراد آماده می کنند. حرارت کم موجب می شود که حتی قطعات گوشت بسیار نرم شوند و آب کمتری از دست بدهند. قطعات آرام پز بسیار ظریف هستند. ازین رو جهت تعمیرات آرام پز باید حتما از تعمیرکار حرفه ای کمک گرفته شود.

تعمیر کیک پز برقی

استفاده از مواد درجه یک در تهیه یک کیک خوشمزه یک سمت قضیه است. برای پخت کیک نیز می توان از کیک پز استفاده کرد. بدین ترتیب در کنار مواد اولیه عالی و دستور پخت کیک می توان مرحله پخت را به بهترین نحو ممکن به اتمام رساند.

کیک پز برقی می تواند نقش فر را برای پخت انواع کیک و پیتزا ایفا کند. در صورت خرابی نگران تعمیرات کیک پز نباشید. به راحتی می توانید در سامانه تعمیرات لوازم خانگی هوم سرویز به هدف خود که تعمیر کیک پز برقی با نهایت کیفیت است، برسید.

تعمیر سرخ کن

سرخ کن ها یا هنی پنی از جمله دستگاه هایی هستند که می توانند سرعت سرخ کردن مواد غذایی را کاهش بدهند. البته مزایای استفاده از سرخ کن ها این است که در کنار سرعت بالا، موجب پخت یکنواخت مواد غذایی نیز می شود. سرخ کن ها از مدل های قدیمی که فقط یک دکمه خاموش روشن هستند تا نمونه هایی که بدون روغن مراحل سرخ کردن را انجام می دهند را شامل می شوند.

از انواع سرخ کن های موجود در بازار میتوان به سرخ کن تفال، سرخ کن دلونگی، سرخ کن مولینکس و سرخ کن پارس خزر اشاره نمود. یکی از مهم ترین قطعات سرخ کن، المنت سرخ کن است .این قطعه نقش اساسی در این وسیله را بر عهده دارد. البته مواردی مانند خرابی نمایشگر سرخ کن و خرابی درجه حرارت سرخ کن و تایمر سرخ کن نیز از مواردی هستند که میتواند موجب شود ما به خدمات عیب یابی و تعمیرات سرخ کن نیاز پیدا کنیم.

تعمیر توستر

دستگاه توستر به معنای عامیانه صرفا برای گرم نمودن استفاده نمی شود. کاربرد تسترها بر اساس نوع آنها بسیار وسیع است. در خیلی از خانه ها تعدادی از وظایف ماکروفرها در آون توستر به راحتی قابل انجام است. مهمترین قطعات توستر شامل المنت تستر و ترموستات تستر است. جهت عیب یابی و تعمیرات توستر می توانید از خدمات آنلاین تعمیرات لوازم خانگی هوم سرویز استفاده کنید.

تعمیر ساندویچ ساز

اسنک پز یا ساندویچ ساز ها قطعا یکی از محبوب ترین لوازم خانگی برای تهیه ساندویچ های مهیج است. ساندویچ سازها قطعات پیشرفته یا بسیار پیچیده ای ندارند. از انواع ساندویچ ساز ها می توان به ساندویچ ساز کنوود، ساندویچ ساز دسینی، ساندویچ ساز تفال، ساندویچ ساز فلر اشاره نمود. معمولا این دستگاهها به راحتی دچار ایراد نمی شوند. اما در صورت بروز ایراد در اسنک ساز خود می توانید با استفاده از خدمات تعمیرات ساندویچ ساز هوم سرویز بهره مند شوید.

تعمیرات تخصصی لوازم برقی پخت و پز با مناسب ترین هزینه در هوم سرویز

همواره مهمترین قسمت در تعمیرات لوازم خانگی پخت و پز البته بعد از کیفیت خدمات، قیمت تعمیرات آنها است. در صورتی که مایلید از مناسب ترین قیمت تعمیر پلوپز، قیمت تعمیر سرخ کن، قیمت تعمیر غذاساز، قیمت تعمیر زودپز و سایر لوازم بهره مند شوید. کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

استفاده از تعمیرکاران مجرب با بهترین قطعات موجود در بازار موجود می شود در کنار پرداخت هزینه تعمیرات مناسب از بهترین خدمات بهره مند شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر زودپز و پلوپز برقی و همچنین ارایه خدمات تعمیرات تخصصی لوازم برقی پخت و پز نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم آشپزخانه ارائه می دهد که شامل تعمیر یخچال قدیمی، ساده و معمولی, تعمیر انواع چرخ گوشت صنعتی و خانگی, تعمیر انواع قهوه ساز خانگی و صنعتی, تعمیر انواع چای ساز و کتری برقی لمسی و کلید دار در محل, نصب انواع هود آشپرخانه توکار، لمسی، شومینه ای، مورب، آسانسوری و ..., تعمیرات انواع آبمیوه گیری ایرانی و خارجی, نصب انواع ماکروفر، ماکروویو و سولاردام توکار, سرویس آبسردکن در محل, تعمیر قابلمه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر زودپز و پلوپز برقی

تعمیرات تخصصی لوازم برقی پخت و پز

تعمیر پلوپز برقی

تعمیر زودپز برقی

تعمیر ساندویچ ساز برقی

تعمیرات سرخ کن برقی و کیک پز برقی

تعمیر آرام پز، غذاساز و ....

نظرات کاربران

profile picture
میرحسن هاشمی

خیلی اقای خوبی بودند و کارشونم خیلی خوب و با قیمت مناسب انجام داند

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

شرایط تعمیر انواع لوازم خانگی پخت و پز آشپزخانه

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر لوازم خانگی پخت و پز نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر تعمیر لوازم خانگی پخت و پز استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر لوازم خانگی پخت و پز را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر اجاق گاز
تعمیر اجاق گاز
قیمت از 250,000 الی 400,000 تومان
نصب و تعمیر مایکروویو
نصب و تعمیر مایکروویو
قیمت از 650,000 الی 1,100,000 تومان
تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن
تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن
قیمت از 500,000 الی 600,000 تومان
نصب و تعمیر هود
نصب و تعمیر هود
قیمت از 370,000 الی 750,000 تومان

خدمات تعمیر زودپز و پلوپز برقی در این شهرها ارائه می شود: