banner
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر لوازم خانگی پخت و پز

تعمیر زودپز و پلوپز برقی

از 1173 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر زودپز، بخارپز و پلوپز برقی در محل

قیمت تعمیر زودپز، بخارپز و پلوپز برقی در محل

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تعمیر انواع لوازم خانگی پخت و پز آشپزخانه

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر لوازم خانگی پخت و پز نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر تعمیر لوازم خانگی پخت و پز استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر لوازم خانگی پخت و پز را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تعمیرات لوازم پخت و پز آشپزخانه

استفاده از لوازمبرقی پخت و پز مانند پلوپز، آرام پز، زودپز برقی ، ساندویچ ساز و غیره همه و همه باعثکم شدن بار روی دوش خانم های خانه می شود. نقش این وسایل در تهیه انواع مواد غذاییبسیار  پر رنگ است. به طوری که در صورتخرابی هر کدام از آنها مطمئنا خیلی از کیفیت تهیه مواد غذایی کاسته خواهد شد. همچنیناین وسایل موجب سرعت بخشیدن به تهیه غذا و صرفه جویی در زمان نیز می شود. از طرفیبا توجه به بالارفتن قیمت خرید این اقلام،  تعمیر لوازم خانگی پخت و پز تصمیم بسیارمنطقی تری نسبت به خرید مجدد آنها است.

مرکز تعمیرات لوازم خانگی پخت و پز هوم سرویز

با توجه به تنوع زیادبرندهای تولید کننده لوازم برقی آشپزخانه همواره نگرانی هایی از بایت کیفیتتعمیرات و البته کیفیت قطعات تعویضی در هنگام تعمیر لوازم خانگی وجود دارد.مرکز تعمیرات لوازم برقی آشپزخانه هوم سرویز آماده ارائه خدمات با کیفیت وقطعات با ضمانت می باشد. در ادامه تعدادی از لوازم برقی آشپزخانه که در تعمیرگاهلوازم خانگی هوم سرویز پذیرفته می شوند را نام خواهیم برد.

انواع لوازم خانگی پخت و پز

تعمیر پلوپز

یکی از لوازم خانگیپر مصرف و بسیار کاربردی پلوپز میباشد. دستگاه پلوپز به علت سهولت در استفاده وحفظ ارزش غذایی برنج جایگاه خوبی در بین خانواده های ایرانی پیدا کرده است. شرکتهای مختلف، انواع متفاوت و چندکاره پلو پز را ساخته و ارائه کرده اند. از انواعمتنوع آنها می توان به پلوپز فیلیپس، پلوپز تفال ، پلوپز فلز، پلوپز پارس خزر اشاره نمود. قطعات مختلفی در پلو پزها مانند سیم کشیپلوپز، تعمیر تایمر پلوپز، تعمیر المنت پلوپز و تعمیرترموستات پلوپز ممکن است ایراد دار شوند. تعمیرات پلوپز پارس خزر و تعمیرپلوپز فیلیپس و غیره همه با هم در تعمیرگاه لوازم خانگی هوم سرویز انجام می شود.

تعمیر زودپز

مطمئنا کارایی زودپزبر هیچ کس پوشیده نیست. همه ما از اهمیت زود پز برای سرعت بخشیدن به تهیهغذا و آسان تر کردن کارهای پخت و پز خانم های خانه دار باخبریم. در کنار این همهمزایا باید بگوییم زودپز برقی یکی از خطرناک ترین لوازم خانگی در آشپزخانه نیزاست. به طوریکه اگر در هنگام بروز ایراد از قطعات یدکی زود پز با کیفیت وارجینال استفاده نشود. میتواند خطرات زیادی مانند ترکیدن زودپز را به دنبال خود داشتهباشد.

برندهای مختلفی مانندزودپز تفال (tefal)، زودپز دسینی (dessini)، زودپزیونیک، زودپز بیم beem))، زودپز وی ام اف (wmf) در بازارموجود هستند. در صورتی که به تعمیرات زودپز یونیک، تعمیر زودپز دسینی، زودپز تفال و غیره نیاز داشته باشید میتوانید با اطمینال از نمایندگیتعمیرات زود پز برقی هوم سرویز استفاده کنید.

تعمیر بخارپز

با تغییر در رژیمغذایی افراد و سوق پیدا کردن به سمت تهیه غذای سالم ، دستگاههایی مانند هواپز وبخار پز پدید آمدند. تا بتوانند افراد را در زمینه رسیدن به این اهداف یاریبرسانند. ممکن است در طی استفادهمداوم از بخارپز و هوا پز این دستگاه دچار ایراداتی شود. در این مواقع باید تعمیرکاربخار پز با انواع قطعات بخار پز آشنایی کامل داشته باشد. تا بتواند تعمیراتبخارپز را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

تعمیر غذاساز

یکی از لوازم خانگیکه اگر خراب شود تقریبا هیچ چیزی نمی تواند جایش را پر کند، قطعا غذاسازها هستند.غذاساز یک وسیله همه فن حرف و چندکاره است. از خردکردن پیاز و سبزیجات تا مخلوطکردن و رنده کردن همه با غذاسازاها قابل انجام هستند. انواع برندهای مختلفی مانند غذاسازفیلیپس Philips)) ، غذاساز بوش، غذاساز تفال، غذاساز کنوود، غذاسازمولینکس، غذاساز فلر، غذاساز بیم و غذاساز سانی(sunny)در بازار موجودهستند..

در صورت خرابی و نیازبه تعمیرات غذاساز باید از تعمیرکار غذاساز مجرب کمک بگیرید. زیراموتور این لوازم خانگی بسیار حساس هستند. بدین ترتیب در صورت نیاز به قطعه تعویضیباید با نمونه فابریک تعویض شوند تا کیفیت آنها حفظ شود.

تعمیر آرام پز

آرامپز برقی از لحاظ شکل ظاهری دستگاهی بسیار شبیه به پلوپز است. اما اینوسایل از نظر قطعات الکتریکی و سیم کشی داخلی با هم تفاوت هایی دارند. آرامپزها  برای تهیه انوع آش، سوپ ها و خورشتها و حتی آبگوشت ایرانی بسیار مناسب هستند. البته امروزه دستگاه هایی طراحی وساخته شده اند که چند کاره اند یعنی میتواند نقش پلوپز، آرام پز را با هم ایفاکنند. 

آرامپز مواد غذایی را به آهستگی و در حرارت کم  معمولا بین 76تا 137 درجهسانتیگراد آماده می کنند. حرارت کم موجب می شود که حتی قطعات گوشت بسیار نرم شوندو آب کمتری از دست بدهند. قطعات آرام پز بسیار ظریف هستند. ازین رو جهت تعمیراتآرام پز باید حتما از تعمیرکار حرفه ای کمک گرفته شود.

تعمیر کیک پزبرقی

استفاده از مواد درجهیک در تهیه یک کیک خوشمزه یک سمت قضیه است. برای پخت کیک نیز می توان از کیک پزاستفاده کرد. بدین ترتیب در کنار مواد اولیه عالی و دستور پخت کیک می توان مرحلهپخت را به بهترین نحو ممکن به اتمام رساند.

کیک پز برقی می تواندنقش فر را برای پخت انواع کیک و پیتزا ایفا کند. در صورت خرابی نگران تعمیراتکیک پز نباشید. به راحتی می توانید در سامانه تعمیرات لوازم خانگی هوم سرویز بههدف خود که تعمیر کیک پز برقی با نهایت کیفیت است، برسید.

تعمیر سرخ کن

سرخ کن ها یا هنیپنی از جمله دستگاه هایی هستند که می توانند سرعت سرخ کردن مواد غذایی را کاهشبدهند. البته مزایای استفاده از سرخ کن ها این است که در کنار سرعت بالا، موجب پختیکنواخت مواد غذایی نیز می شود. سرخ کن ها از مدل های قدیمی که فقط یک دکمه خاموشروشن هستند تا نمونه هایی که بدون روغن مراحل سرخ کردن را انجام می دهند را شاملمی شوند.

از انواع سرخ کن هایموجود در بازار میتوان به سرخ کن تفال، سرخ کن دلونگی، سرخ کنمولینکس و سرخ کن پارس خزر اشاره نمود. یکی از مهم ترین قطعات سرخکن،  المنت سرخ کن است .اینقطعه نقش اساسی در این وسیله را بر عهده دارد. البته مواردی مانند خرابینمایشگر سرخ کن و خرابی درجه حرارت سرخ کن و تایمر سرخ کننیز از مواردی هستند که میتواند موجب شود ما به خدمات عیب یابی و تعمیراتسرخ کن نیاز پیدا کنیم.

تعمیر توستر

دستگاه توستر بهمعنای عامیانه صرفا برای گرم نمودن استفاده نمی شود. کاربرد تسترها بر اساس نوعآنها بسیار وسیع است. در خیلی از خانه ها تعدادی از وظایف ماکروفرها در آونتوستر به راحتی قابل انجام است. مهمترین قطعات توستر شامل المنت تستر وترموستات تستر است. جهت عیب یابی و تعمیرات توستر می توانید ازخدمات آنلاین تعمیرات لوازم خانگی هوم سرویز استفاده کنید.

تعمیر ساندویچساز

اسنک پز یا ساندویچ ساز ها قطعا یکی از محبوب ترینلوازم خانگی برای تهیه ساندویچ های مهیج است. ساندویچ سازها قطعات پیشرفته یابسیار پیچیده ای ندارند. از انواع ساندویچ ساز ها می توان به ساندویچ ساز کنوود،ساندویچ ساز دسینی، ساندویچ ساز تفال، ساندویچ ساز فلر اشارهنمود. معمولا این دستگاهها به راحتی دچار ایراد نمی شوند. اما در صورت بروز ایراددر اسنک ساز خود می توانید با استفاده از خدمات تعمیرات ساندویچ سازهوم سرویز بهره مند شوید.

تعمیرات تخصصی لوازم برقی پخت و پز با مناسب ترین هزینه در هوم سرویز

همواره مهمترین قسمت درتعمیرات لوازم خانگی پخت و پز البته بعد از کیفیت خدمات، قیمت تعمیرات آنها است.در صورتی که مایلید از مناسب ترین قیمت تعمیر پلوپز، قیمت تعمیر سرخ کن،قیمت تعمیر غذاساز، قیمت تعمیر زودپز  و سایر لوازم بهره مند شوید. کافیست به صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

استفاده ازتعمیرکاران مجرب با بهترین قطعات موجود در بازار موجود می شود در کنار پرداختهزینه تعمیرات مناسب از بهترین خدمات بهره مند شوید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

تعمیرات تخصصی لوازم برقی پخت و پز
تعمیر پلوپز برقی
تعمیر زودپز برقی
تعمیر ساندویچ ساز برقی
تعمیرات سرخ کن برقی و کیک پز برقی
تعمیر آرام پز، غذاساز و ....

همیاران سرویس تعمیر زودپز و پلوپز برقی

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

تعمیر اجاق گاز
تعمیر اجاق گاز
قیمت از 270,000 الی 525,000 تومان
نصب و تعمیر مایکروویو
نصب و تعمیر مایکروویو
قیمت از 280,000 الی 580,000 تومان
تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن
تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن
قیمت از 100,000 الی 250,000 تومان
نصب و تعمیر هود
نصب و تعمیر هود
قیمت از 400,000 الی 700,000 تومان