user
تعمیر مخلوط کن و آبمیوه گیری
هوم سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن

تعمیر مخلوط کن و آبمیوه گیری

از 1163 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر مخلوط کن و آبمیوه گیری در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض موتور آبمیوه گیری

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت تعویض تیغه آب میوه گیری

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعویض لرزه گیر آب میوه گیری

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض شاستی روشن و خاموش کن آب میوه گیری

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعویض سیم برق آب میوه گیری

80,000 الی 150,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

عیب یابی و تعمیرات مخلوط کن و آبمیوه گیری در منزل

آب میوه گیری و مخلوطکن از پرکاربردترین لوازم آشپزخانه هستند. این دستگاه ها برای مخلوط کردن انواعمایعات، خرد کردن مواد غذایی، تهیه انواع نوشیدنی و تهیه سوپ و پوره استفاده می شوند.در واقع می توان مخلوط کن های چند کاره یا بلندرblender ها را یکی از کارآمدترین ابزارها درآشپزخانه‌‌های مدرن امروزی نامید. این دستگاه ها با آماده کردن انواع آب میوه وآسیاب کردن تقریبا همه چیز به انجام امور مربوط به آشپزی سرعت می بخشند. با توجهبه اهمیت چشم گیر و موثر آنها، بروز هر گونه ایراد در آنها موجب اختلال در کارهایآشپزخانه خواهد شد و باید سریعا به تعمیر آبمیوه گیری و تعمیر مخلوط کنپرداخت. بهترین راهکار برای تعمیراتآبمیوه گیری و مخلوط کن مراجعه به نمایندگیتعمیرات مخلوط کن و کمک گیری از تکنسین های مجرب است. در این صورت اطمینانخواهید داشت تمام قطعات با دقت بررسی می شوند و قطعات تعویض شده دارای کیفیت وگارانتی هستند.

در صورتی که مایل هستید خودتان دست به تعمیر آبمیوهگیری در منزل بزنید یا ایراد دقیق دستگاه خود را مطلع شوید با مقاله آموزشتعمیرات آبمیوه گیری و مخلوط کن همراه شوید.در ادامه به عوامل موثر بر قیمت تعمیرات مخلوط کن و قیمت تعمیر آبمیوهگیری نیز خواهیم پرداخت.

عیب یابی و تعمیر آبمیوه گیری در محل

دستگاه آبمیوه گیریممکن است به دلایل مختلف دچار ایراد شود. در ادامه به انواع مشکلات این دستگاه وراهکارهای تعمیر آبمیوه گیری در منزل می پردازیم.

علت کار نکردنموتور آبمیوه گیری چیست؟

اگر بعد از روشن کردندستگاه آبمیوه گیری، متوجه شده اید که موتور دستگاه روشن نمی شود، ایراد از سیمرابط آن است. برای تعمیر آبمیوه گیری باید کلید و سیم های آن بررسی شوند. چنانچهمتوجه شده اید موتور صدا می دهد اما روشن نمی شود، ممکن است ایراد از بلبرینگ وبوش دستگاه باشد. همچنین در مواردی گیر کردن جسم خارجی بین تیغه دستگاه مانع ازکار کردن دستگاه می شود.

علت داغ شدنموتور دستگاه آبمیوه‌ گیری چیست؟

چندین مورد مختلف،عامل این مشکل هستند. بدترین ایراد مربوط به نیم سوز شدن موتور آبمیوه گیری است.در این صورت تنها راه برای تعمیر آبمیوه گیری تعویض موتور آبمیوه گیری میباشد.

علت لرزش آبمیوه گیری چیست ؟

اگر تفاله های میوهبه صورت غیر مساوی در مخزن جمع شوند دستگاه از حالت تعادل خارج می شود و ممکن استدر حین کار کردن دچار لرزش شود. همچنین ممکن است به علت جدا شدن صافی از حالتنرمال عامل لرزش آبمیوه گیری باشد. دلیل آخر نیز به موتور آبمیوه گیری برمی گرددکه باید توسط متخصص بررسی شود.

علت صدای زیادآبمیوه گیری در حین کار چیست؟

اگر تیغه با بدنهپارچ در تداخل با هم باشند صداهای بلند در حین کار دستگاه ایجاد می شود. علت ایناتفاق خرد کردن مواد سخت مانند یخ با دستگاه است. این کار فرم پره های تیغ را نیزتغییر داده و موجب می شود که آنها در هنگام حرکت با بدنه درگیر شوند. برای بررسیاین مورد دستگاه را از برق بکشید تیغ را در سر جای خود قرار دهید. بادست تیغه را بگردانید و ببینید کدام قسمت درگیری دارد و اقدام به رفععیب آن قسمت کنید.

در مرحله بعدی پارچرا از روی دستگاه بردارید و از دستگاه تست بگیرید. اگر باز هم صدای موتور بالابود. ایراد به یاتاقان بر می گردد. ماسورهای یاتاقان باید تعویض شوند تا دیگر هستهفلزی آرمیچر با هسته فلزی کفشک ها درگیر نشود و موجب ایجاد صدا نشوند.

علت خاموش شدنآبمیوه گیری در حین کار چیست؟

معمولا خاموشی دستگاهاز سمت اورلود دستگاه که محافظ الکتریکی موتور است، اتفاق می افتد. برای تشخیصایراد دستگاه باید قسمت اورلود دستگاه را از مدار خارج نموده و دستگاه بدون اینقطعه تست شود. اگر بدون اورلود جریان کششی با جریان نامی برابر باشد، باید اورلودتعویض شود. در غیر این صورت ایراد از هرز گرد شدن پروانه خنک کننده و ایجاد باراضافی موتور است که موجب خاموش شدن دستگاه می شود.

تعمیرات آبمیوه گیری با قطعات فابریک در نمایندگی مجاز تعمیرات آبمیوهگیری

در صورتی که آبمیوهگیری خراب شده و نیاز به تعمیر آبمیوه گیری در منزل دارید. ایرادات باتعمیر قطعه ی معیوب هم حل نشود به احتمال زیاد نیاز به تعویض قطعه مورد نظر است.تنها موردی که دراین بین مطرح است کیفیت قطعه و فابریک بودن آن است. با کمک از نمایندگیمجاز تعمیر آبمیوه گیری می توانید اطمینان داشته باشید که آنها از قطعات فابریکاستفاده می کنند و تعمیرکاران از مهارت بالا برخوردارند.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر آب پرتغال گیری و آب میوه گیری در منزل

با استفاده از تعمیراتآب میوه گیری برقی در خانه یا تعمیر آب پرتغال گیرینیازی نیست که از منزل خارج شوید. دیگر نیازی نیست که به دنبال تعمیرگاه لوازمخانگی بگردید و یا از جهت مهارت تعمیرکار شک داشته باشید. به این ترتیب با یک تماستعمیرکار به خانه خواهد آمد و به روند تعمیر آب پرتغال گیری و آب میوه گیرینظارت خواهید داشت و از کیفیت قطعات مورد استفاده مطمئن خواهید شد. البته در مواردمحدودی می توان از خدمات تعمیر آبمیوه گیری در منزل بهره برد در مواردی که نیاز بهتعمیرات تخصصی تر و تجهیزات خاص می باشد دستگاه به تعمیرگاه های مخصوص انتقال دادهو در روز موعد به محل برگردانده خواهند شد.

تعمیر انواع برندهای آبمیوه گیری توسط تعمیرکاران حرفه ای هوم سرویز

برندهای پاناسونیک،پارس خزر، دلونگی، فلر، ناسیونال، میله، فیلیپس، بوش، کنوود، گاسونی، آاگ، بلکانددکر از معروف ترین برندهیا آبمیوه گیری هستند. شرکت های عرضه کننده این برندها،نمایندگی هایی در داخل کشور هستند. برخی نمایندگی ها به صورت تخصصی تعمیرات آبمیوهگیری را نیز در لیست خدمات پس از فروش دارند. برخی از برندها فاقد نمایندگی معتبرهستند ولی در اصل تفاوت ندارد دستگاه آبمیوه گیری خانگی تان چه برندی باشد. هر وقتبا کارکرد دستگاه مشکل پیدا کردید با هوم سرویز تماس بگیرید.

تعمیر انواع برندهایآبمیوه گیری در لیست خدمات فنی و تعمیراتی هوم سرویز قرار دارد. از دستگاه هایقدیمی گرفته و مدل های جدید با کارایی فوق العاده بالاتر و پیچیدگی های بیشتر،همگی توسط تعمیرکاران حرفه ای هوم سرویز، تعمیر خواهد شد. در صورتی که امکان تعمیروجود نداشته باشد از قبل اطلاع رسانی می شود تا برای دستگاه فرسوده و خارج از رده،خرج نکنید. صرف هزینه برای دستگاه های مستعمل، پیشنهاد نمی شود. در همه مواردهزینه های تعمیرات نباید از قیمت خود دستگاه بیشتر شود. در صورتی که دستگاه مرتبخرج بر می دارد با تایید کارشناسی، اولویت در تعویض ان است.

تعمیرات مخلوط کن در منزل

انواع مخلوط کن دربرندهای مختلف و اشکال محتلف در بازار موجود هستند. همه این بلندرها در زیر ظاهرمتفاوتشان ساختار مشابهی دارند. به این ترتیب ایرادات آنها نیز مشابه هستند و تعمیرمخلوط کن برقی نیز تفاوتی باهم ندارند. در این صورت با مراجعه به نمایندگیمجاز تعمیرات مخلوط کن تمام ایرادات انواع برندها رفع خواهد شد. تعدادی ازایرادات شایع در مخلوط کن عبارت اند از :

  • کار نکردنو روشن نشدن مخلوط کن
  • جرقه زدن بینذغال و ارمیچر
  • خراب شدنکابل مخلوط کن
  • از کارافتادن کلیدهای مخلوط کن
  • بالا بودنصدای موتور مخلوط کن
  • لرزشمخلوط کن
  • نفوذ آببه داخل موتور مخلوط کن
  • نشتیمایعات از پارچ دستگاه
  • علت کمشدن سرعت و قدرت مخلوط کن

هزینه تعمیرات آبمیوه گیری و مخلوط کن به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیرات آبمیوهگیری و هزینهتعمیرات مخلوط کن بر اساس نوع مشکلی که پیدا کرده اند و بر اساسنیاز به تعمیر قطعه یا تعویض قطعه متفاوت می باشد. به طور مثال هزینه تعمیر ویا تعویض تیغه، موتور، سیم پیچی مخلوط کن و تعویض کویل مخلوط کن و غیره با هم متفاوتند. لذا متخصصین پس ازبررسی های لازم طی فاکتور کامل تعداد قطعات معیوب، علت خرابی، حدود هزینه تعمیرآبمیوه گیری و مخلوط کن را اعلام می کنند و سپس بعد از رضایت مشتری اقدام به تعمیرمی کنند.

تمام هزینه تعمیر آبمیوه گیری و اجرت تعمیر آبمیوه گیری و تعویض قطعه در هوم سرویز براساس نرخ مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی می باشد و به هیچ وجه مبالغ بالاتریدریافت نخواهد شد. چنانچهنیاز به تعویض قطعه ای باشد مانند تعویض پارچ مخلوط کن با کمترین هزینهممکن قطعه معیوب را با قطعه اصلی و اورجینال تعویض خواهد نمود.

تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن توسط متخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز بهدریافت خدمات تعمیر آبمیوه گیری، تعمیر آب پرتقال گیری، تعمیرآسیاب برقی، تعمیر غذاساز و غیره می توانید از نمایندگی تعمیرات لوازمخانگی هوم سرویز کمک بگیرید. با ثبت سفارش رایگان متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینهتعمیر مخلوط کن برقی و آبمیوه گیری با شما تماس خواهند گرفت وتوضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد و در روز و ساعت تعیین شدهجهت تعمیرات مخلوط کن در منزل در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر مخلوط کن و آبمیوه گیری و همچنین ارایه خدمات تعمیرات انواع آبمیوه گیری ایرانی و خارجی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم آشپزخانه ارائه می دهد که شامل تعمیر یخچال قدیمی، ساده و معمولی, تعمیر انواع چرخ گوشت صنعتی و خانگی, تعمیر انواع قهوه ساز خانگی و صنعتی, تعمیر انواع چای ساز و کتری برقی لمسی و کلید دار در محل, نصب انواع هود آشپرخانه توکار، لمسی، شومینه ای، مورب، آسانسوری و ..., نصب انواع ماکروفر، ماکروویو و سولاردام توکار, تعمیرات تخصصی لوازم برقی پخت و پز , سرویس آبسردکن در محل, تعمیر انواع قابلمه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر مخلوط کن و آبمیوه گیری

تعمیرات انواع آبمیوه گیری ایرانی و خارجی

تعمیرات انواع مخلوط کن برقی و تعمیر آب پرتغال گیری

تعویض و تعمیر تیغه آبمیوه گیری

تعویض مخزن آبمیوه گیری و مخلوط کن برقی

تعویض و تعمیر دکمه دستگاه آبمیوه گیری

تعویض و تعمیر بوش‌های موتور آبمیوه گیری

تعویض پارچ مخلوط کن

تعویض کابل و سیم مخلوط کن برقی و ...

نظرات کاربران

profile picture
الهام حسنی
4 هفته پیش |زهرا نقی پور

خیلی سریع کار را انجام دادند .درست به موقع امدند و خیلی خوش برخورد بودند

profile picture
نرگس نجومي
2 ماه پیش |سینا اسماعیلی

سریع کار می کردند و خوش برخورد بودند . کارشون عالی بود .

profile picture
کمیل عباسی

اگر از امتیاز 5 هم بالاتر بود برای ایشون میزاشتم عالی بینظیر با صبر و حوصله با اخلاق درکل سرویس و خدمات پشتیبانی سایت و همیار شریف پور درجه ی یک بودن

profile picture
غلامرضا تبریزی

انسان بسیار شریفی بودن همون روز هم اومدن و تعویض انجام شد بسیار سریع و با کمترین قیمت انجام شد

شرایط تعمیر و عیب یابی دستگاه آبمیوه گیری

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب و تعمیر مایکروویو
نصب و تعمیر مایکروویو
قیمت از 1,100,000 الی 1,100,000 تومان
تعمیر اجاق گاز
تعمیر اجاق گاز
قیمت از 300,000 الی 500,000 تومان
تعمیر یخچال و فریزر
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 400,000 الی 1,250,000 تومان
تعمیر چای ساز
تعمیر چای ساز
قیمت از 650,000 الی 650,000 تومان

خدمات تعمیر مخلوط کن و آبمیوه گیری در این شهرها ارائه می شود:

تعمیر مخلوط کن و آبمیوه گیری تهران
تعمیر مخلوط کن و آبمیوه گیری کرج
تعمیر مخلوط کن و آبمیوه گیری شیراز
تعمیر مخلوط کن و آبمیوه گیری مشهد