تعمیر آبمیوه گیری

تعمیر آبمیوه گیری

از 1163 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر آبمیوه گیری در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض موتور آبمیوه گیری

300,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعویض تیغه آب میوه گیری

200,000 الی 280,000 تومان

قیمت تعویض لرزه گیر آب میوه گیری

200,000 الی 280,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض شاستی روشن و خاموش کن آب میوه گیری

180,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعویض سیم برق آب میوه گیری

180,000 الی 250,000 تومان

متوسط قیمت1,500,000 تومانکمینه قیمت1,500,000 تومانبیشینه قیمت1,500,000 تومان

آنچه درباره تعمیر آبمیوه گیری خواهید خواند

  • تعمیر آبمیوه گیری
  • عیب یابی و تعمیر آبمیوه گیری
  • تعمیرات آبمیوه گیری با قطعات فابریک در نمایندگی مجاز تعمیرات آبمیوه گیری
  • تعمیرکار آبمیوه گیری حرفه ای با دانش به روز
  • هزینه تعمیر آبمیوه گیری به چه مواردی بستگی دارد؟
  • تعمیر آبمیوه گیری را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر آبمیوه گیری

تعمیر آبمیوه گیری از موارد پردرخواست هستند. با توجه به اهمیت چشم گیر و موثر آنها، بروز هر گونه ایراد در آنها موجب اختلال در کارهای آشپزخانه خواهد شد و باید سریعا به تعمیر آبمیوه گیری پرداخت. بهترین راهکار برای تعمیر آب میوه گیری مراجعه به نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری و کمک گیری از تکنسین های مجرب است. در این صورت اطمینان خواهید داشت تمام قطعات با دقت بررسی می شوند و قطعات تعویض شده دارای کیفیت و گارانتی هستند.

در صورتی که مایل هستید خودتان دست به تعمیر آبمیوه گیری در منزل بزنید یا ایراد دقیق دستگاه خود را مطلع شوید با مقاله آموزش تعمیرات آبمیوه گیری همراه شوید. در ادامه به عوامل موثر بر هزینه تعمیر آبمیوه گیری نیز خواهیم پرداخت.

عیب یابی و تعمیر آبمیوه گیری

دستگاه آبمیوه گیری ممکن است به دلایل مختلف دچار ایراد شود. در ادامه به انواع مشکلات این دستگاه و راهکارهای تعمیر آبمیوه گیری در منزل می پردازیم.

· تعمیر آبمیوه گیری : علت کار نکردن موتور آبمیوه گیری چیست؟

اگر بعد از روشن کردن دستگاه آبمیوه گیری، متوجه شده اید که موتور دستگاه روشن نمی شود، ایراد از سیم رابط آن است. برای تعمیر آبمیوه گیری باید کلید و سیم های آن بررسی شوند. چنانچه متوجه شده اید موتور صدا می دهد اما روشن نمی شود، ممکن است ایراد از بلبرینگ و بوش دستگاه باشد. همچنین در مواردی گیر کردن جسم خارجی بین تیغه دستگاه مانع از کار کردن دستگاه می شود.

· تعمیر آب میوه گیری : علت داغ شدن موتور دستگاه آبمیوه‌ گیری چیست؟

چندین مورد مختلف، عامل این مشکل هستند. بدترین ایراد مربوط به نیم سوز شدن موتور آبمیوه گیری است. در این صورت تنها راه برای تعمیر آبمیوه گیری تعویض موتور آبمیوه گیری می باشد.

· تعمیرات آبمیوه گیری : علت لرزش آب میوه گیری چیست ؟

اگر تفاله های میوه به صورت غیر مساوی در مخزن جمع شوند دستگاه از حالت تعادل خارج می شود و ممکن است در حین کار کردن دچار لرزش شود. همچنین ممکن است به علت جدا شدن صافی از حالت نرمال عامل لرزش آبمیوه گیری باشد. دلیل آخر نیز به موتور آبمیوه گیری برمی گردد که باید توسط متخصص بررسی شود.

· تعمیر آبمیوه گیری : علت صدای زیاد آبمیوه گیری در حین کار چیست؟

اگر تیغه با بدنه پارچ در تداخل با هم باشند صداهای بلند در حین کار دستگاه ایجاد می شود. علت این اتفاق خرد کردن مواد سخت مانند یخ با دستگاه است. این کار فرم پره های تیغ را نیز تغییر داده و موجب می شود که آنها در هنگام حرکت با بدنه درگیر شوند. برای بررسی این مورد دستگاه را از برق بکشید تیغ را در سر جای خود قرار دهید. با دست تیغه را بگردانید و ببینید کدام قسمت درگیری دارد و اقدام به رفع عیب آن قسمت کنید.

در مرحله بعدی پارچ را از روی دستگاه بردارید و از دستگاه تست بگیرید. اگر باز هم صدای موتور بالا بود. ایراد به یاتاقان بر می گردد. ماسورهای یاتاقان باید تعویض شوند تا دیگر هسته فلزی آرمیچر با هسته فلزی کفشک ها درگیر نشود و موجب ایجاد صدا نشوند.

· تعمیر آب میوه گیری در منزل : علت خاموش شدن آبمیوه گیری در حین کار چیست؟

معمولا خاموشی دستگاه از سمت اورلود دستگاه که محافظ الکتریکی موتور است، اتفاق می افتد. برای تشخیص ایراد دستگاه باید قسمت اورلود دستگاه را از مدار خارج نموده و دستگاه بدون این قطعه تست شود. اگر بدون اورلود جریان کششی با جریان نامی برابر باشد، باید اورلود تعویض شود. در غیر این صورت ایراد از هرز گرد شدن پروانه خنک کننده و ایجاد بار اضافی موتور است که موجب خاموش شدن دستگاه می شود.

تعمیرات آبمیوه گیری با قطعات فابریک در نمایندگی مجاز تعمیرات آبمیوه گیری

در صورتی که آبمیوه گیری خراب شده و نیاز به تعمیر آبمیوه گیری در منزل دارید. ایرادات با تعمیر قطعه ی معیوب هم حل نشود به احتمال زیاد نیاز به تعویض قطعه مورد نظر است. تنها موردی که دراین بین مطرح است کیفیت قطعه و فابریک بودن آن است. با کمک از نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری می توانید اطمینان داشته باشید که آنها از قطعات فابریک استفاده می کنند و تعمیرکاران از مهارت بالا برخوردارند.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر آب پرتغال گیری و آب میوه گیری در منزل

با استفاده از تعمیرات آب میوه گیری برقی در خانه یا تعمیر آب پرتغال گیری نیازی نیست که از منزل خارج شوید. دیگر نیازی نیست که به دنبال تعمیرگاه لوازم خانگی بگردید و یا از جهت مهارت تعمیرکار آبمیوه گیری شک داشته باشید. به این ترتیب با یک تماس تعمیرکار آب میوه گیری به خانه خواهد آمد و به روند تعمیر آب پرتغال گیری و آب میوه گیری نظارت خواهید داشت و از کیفیت قطعات مورد استفاده مطمئن خواهید شد. البته در موارد محدودی می توان از خدمات تعمیر آبمیوه گیری در منزل بهره برد در مواردی که نیاز به تعمیرات تخصصی تر و تجهیزات خاص می باشد دستگاه به تعمیرگاه آبمیوه گیری مخصوص انتقال داده و در روز موعد به محل برگردانده خواهند شد.

تعمیرکار آبمیوه گیری حرفه ای با دانش به روز

برندهای پاناسونیک، پارس خزر، دلونگی، فلر، ناسیونال، میله، فیلیپس، بوش، کنوود، گاسونی، آاگ، بلک انددکر از معروف ترین برندهای آبمیوه گیری هستند. شرکت های عرضه کننده این برندها، نمایندگی هایی در داخل کشور هستند. برخی نمایندگی ها به صورت تخصصی تعمیرات آبمیوه گیری را نیز در لیست خدمات پس از فروش دارند. برخی از برندها فاقد نمایندگی معتبر هستند ولی در اصل تفاوت ندارد دستگاه آبمیوه گیری خانگی تان چه برندی باشد. هر وقت با کارکرد دستگاه مشکل پیدا کردید با هوم سرویز تماس بگیرید.

تعمیر بمیوه گیری در لیست خدمات فنی و تعمیراتی هوم سرویز قرار دارد. از دستگاه های قدیمی گرفته و مدل های جدید با کارایی فوق العاده بالاتر و پیچیدگی های بیشتر، همگی توسط تعمیرکاران حرفه ای هوم سرویز، تعمیر خواهد شد. در صورتی که امکان تعمیر وجود نداشته باشد از قبل اطلاع رسانی می شود تا برای دستگاه فرسوده و خارج از رده، خرج نکنید. صرف هزینه برای دستگاه های مستعمل، پیشنهاد نمی شود. در همه موارد هزینه های تعمیرات نباید از قیمت خود دستگاه بیشتر شود. در صورتی که دستگاه مرتب خرج بر می دارد با تایید کارشناسی، اولویت در تعویض ان است.

هزینه تعمیر آبمیوه گیری به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر آبمیوه گیری و هزینه تعمیرات آب میوه گیری بر اساس نوع مشکلی که پیدا کرده اند و بر اساس نیاز به تعمیر قطعه یا تعویض قطعه متفاوت می باشد. به طور مثال هزینه تعمیر آبمیوه گیری تیغه، موتور، سیم پیچی و تعویض کویل و غیره با هم متفاوتند. لذا متخصصین پس از بررسی های لازم طی فاکتور کامل تعداد قطعات معیوب، علت خرابی، حدود هزینه تعمیر آبمیوه گیری را اعلام می کنند و سپس بعد از رضایت مشتری اقدام به تعمیر می کنند.

تمام هزینه تعمیر آب میوه گیری و اجرت تعمیر آبمیوه گیری و تعویض قطعه در هوم سرویز بر اساس نرخ مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی می باشد و به هیچ وجه مبالغ بالاتری دریافت نخواهد شد. چنانچه نیاز به تعویض قطعه ای باشد مانند تعویض پارچ آبمیوه گیری با کمترین هزینه ممکن قطعه معیوب را با قطعه اصلی و اورجینال تعویض خواهد نمود.

تعمیر آبمیوه گیری را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر آبمیوه گیری، تعمیر آب پرتقال گیری، تعمیر آسیاب برقی، تعمیر غذاساز و غیره می توانید از نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری هوم سرویز کمک بگیرید. با ثبت سفارش رایگان متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه تعمیر آبمیوه گیری با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد و در روز و ساعت تعیین شده جهت تعمیر آبمیوه گیری در منزل در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر آبمیوه گیری و همچنین ارایه خدمات تعمیرات آبمیوه گیری ایرانی و خارجی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم آشپزخانه ارائه می دهد که شامل تعمیر یخچال قدیمی، ساده و معمولی, تعمیر چرخ گوشت صنعتی و خانگی, تعمیر قهوه ساز خانگی و صنعتی, تعمیر چای ساز و تعمیر کتری برقی لمسی و کلید دار , نصب هود آشپرخانه توکار، نصب هود لمسی، شومینه ای، مورب، آسانسوری و ..., نصب و تعمیر ماکروفر، تعمیر ماکروویو و سولاردام توکار, تعمیر زودپز برقی, سرویس آبسردکن در محل, بازسازی ظروف تفلون می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر آبمیوه گیری

تعمیرات آبمیوه گیری ایرانی و خارجی

تعمیر آب پرتغال گیری

تعویض و تعمیر تیغه آبمیوه گیری

تعویض پارچ آبمیوه گیری

تعویض و تعمیر دکمه دستگاه آبمیوه گیری

تعویض و تعمیر بوش‌های موتور آبمیوه گیری

تعویض کابل و سیم آب میوه گیری برقی و ...

نظرات کاربران

profile picture
مهدی یونسی

ممنونم از هوم سرویز بابت پیگیریشون نیروی خوبی اعزام کردند سپاس

شرایط تعمیر دستگاه آبمیوه گیری و تعمیر آّب پرتغال گیری

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

microwave-repair
نصب و تعمیر مایکروویو
قیمت از 2,050,000 الی 3,850,000 تومان
repair-oven-stove
تعمیر اجاق گاز
قیمت از 350,000 الی 900,000 تومان
repair-refrigerators
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 650,000 الی 1,880,000 تومان
tea-maker
تعمیر چای ساز
قیمت از 380,000 الی 1,600,000 تومان