تعمیر آبمیوه گیری

تعمیر آبمیوه گیری

از 1163 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر آبمیوه گیری در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض موتور آبمیوه گیری

300,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعویض تیغه آب میوه گیری

200,000 الی 280,000 تومان

قیمت تعویض لرزه گیر آب میوه گیری

200,000 الی 280,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض شاستی روشن و خاموش کن آب میوه گیری

180,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعویض سیم برق آب میوه گیری

180,000 الی 250,000 تومان

متوسط قیمت450,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت1,000,000 تومان

آنچه درباره تعمیر آبمیوه گیری خواهید خواند

  • تعمیر آبمیوه گیری
  • عیب یابی و تعمیر آبمیوه گیری
  • تعمیرات آبمیوه گیری با قطعات فابریک در نمایندگی مجاز تعمیرات آبمیوهگیری
  • تعمیرکار آبمیوه گیری حرفه ای با دانش به روز
  • هزینه تعمیر آبمیوه گیری به چه مواردی بستگی دارد؟
  • تعمیر آبمیوه گیری را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تعمیر آبمیوه گیری

تعمیر آبمیوه گیری از موارد پردرخواست هستند. با توجه بهاهمیت چشم گیر و موثر آنها، بروز هر گونه ایراد در آنها موجب اختلال در کارهایآشپزخانه خواهد شد و باید سریعا به تعمیر آبمیوه گیری پرداخت. بهترین راهکار برای تعمیر آب میوه گیریمراجعه به نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری و کمک گیری از تکنسین های مجرباست. در این صورت اطمینان خواهید داشت تمام قطعات با دقت بررسی می شوند و قطعاتتعویض شده دارای کیفیت و گارانتی هستند.

در صورتی کهمایل هستید خودتان دست به تعمیر آبمیوه گیری در منزل بزنید یا ایراد دقیقدستگاه خود را مطلع شوید با مقاله آموزش تعمیرات آبمیوه گیری همراه شوید. در ادامه به عوامل موثر بر هزینه تعمیرآبمیوه گیری نیز خواهیم پرداخت.

عیب یابی و تعمیر آبمیوه گیری

دستگاه آبمیوه گیریممکن است به دلایل مختلف دچار ایراد شود. در ادامه به انواع مشکلات این دستگاه و راهکارهایتعمیر آبمیوه گیری در منزل می پردازیم.

· تعمیر آبمیوهگیری :علت کار نکردن موتور آبمیوه گیری چیست؟

اگر بعد از روشن کردندستگاه آبمیوه گیری، متوجه شده اید که موتور دستگاه روشن نمی شود، ایراد از سیمرابط آن است. برای تعمیر آبمیوه گیری باید کلید و سیم های آن بررسی شوند. چنانچهمتوجه شده اید موتور صدا می دهد اما روشن نمی شود، ممکن است ایراد از بلبرینگ وبوش دستگاه باشد. همچنین در مواردی گیر کردن جسم خارجی بین تیغه دستگاه مانع ازکار کردن دستگاه می شود.

· تعمیر آب میوهگیری :علت داغ شدن موتور دستگاه آبمیوه‌ گیری چیست؟

چندین مورد مختلف،عامل این مشکل هستند. بدترین ایراد مربوط به نیم سوز شدن موتور آبمیوه گیری است.در این صورت تنها راه برای تعمیر آبمیوه گیری تعویض موتور آبمیوه گیری می باشد.

· تعمیرات آبمیوهگیری :علت لرزش آب میوه گیری چیست ؟

اگر تفاله های میوهبه صورت غیر مساوی در مخزن جمع شوند دستگاه از حالت تعادل خارج می شود و ممکن استدر حین کار کردن دچار لرزش شود. همچنین ممکن است به علت جدا شدن صافی از حالتنرمال عامل لرزش آبمیوه گیری باشد. دلیل آخر نیز به موتور آبمیوه گیری برمی گرددکه باید توسط متخصص بررسی شود.

· تعمیر آبمیوهگیری :علت صدای زیاد آبمیوه گیری در حین کار چیست؟

اگر تیغه با بدنهپارچ در تداخل با هم باشند صداهای بلند در حین کار دستگاه ایجاد می شود. علت ایناتفاق خرد کردن مواد سخت مانند یخ با دستگاه است. این کار فرم پره های تیغ را نیزتغییر داده و موجب می شود که آنها در هنگام حرکت با بدنه درگیر شوند. برای بررسیاین مورد دستگاه را از برق بکشید تیغ را در سر جای خود قرار دهید. بادست تیغه را بگردانید و ببینید کدام قسمت درگیری دارد و اقدام به رفععیب آن قسمت کنید.

در مرحله بعدی پارچرا از روی دستگاه بردارید و از دستگاه تست بگیرید. اگر باز هم صدای موتور بالابود. ایراد به یاتاقان بر می گردد. ماسورهای یاتاقان باید تعویض شوند تا دیگر هستهفلزی آرمیچر با هسته فلزی کفشک ها درگیر نشود و موجب ایجاد صدا نشوند.

· تعمیر آب میوهگیری در منزل :علت خاموش شدن آبمیوه گیری در حین کار چیست؟

معمولا خاموشی دستگاهاز سمت اورلود دستگاه که محافظ الکتریکی موتور است، اتفاق می افتد. برای تشخیصایراد دستگاه باید قسمت اورلود دستگاه را از مدار خارج نموده و دستگاه بدون اینقطعه تست شود. اگر بدون اورلود جریان کششی با جریان نامی برابر باشد، باید اورلودتعویض شود. در غیر این صورت ایراد از هرز گرد شدن پروانه خنک کننده و ایجاد باراضافی موتور است که موجب خاموش شدن دستگاه می شود.

تعمیرات آبمیوه گیری با قطعات فابریک در نمایندگی مجاز تعمیرات آبمیوهگیری

در صورتی که آبمیوهگیری خراب شده و نیاز به تعمیر آبمیوه گیری در منزل دارید. ایرادات باتعمیر قطعه ی معیوب هم حل نشود به احتمال زیاد نیاز به تعویض قطعه مورد نظر است.تنها موردی که دراین بین مطرح است کیفیت قطعه و فابریک بودن آن است. با کمک از نمایندگیتعمیر آبمیوه گیری می توانید اطمینان داشته باشید که آنها از قطعات فابریکاستفاده می کنند و تعمیرکاران از مهارت بالا برخوردارند.

مزایای استفادهاز خدمات تعمیر آب پرتغال گیری و آب میوه گیری در منزل

با استفاده از تعمیراتآب میوه گیری برقی در خانه یا تعمیر آب پرتغال گیرینیازی نیست که از منزل خارج شوید. دیگر نیازی نیست که به دنبال تعمیرگاه لوازمخانگی بگردید و یا از جهت مهارت تعمیرکار آبمیوه گیری شک داشته باشید. بهاین ترتیب با یک تماس تعمیرکار آب میوه گیری به خانه خواهد آمد و به روند تعمیر آبپرتغال گیری و آب میوه گیری نظارت خواهید داشت و از کیفیت قطعات مورد استفادهمطمئن خواهید شد. البته در موارد محدودی می توان از خدمات تعمیر آبمیوه گیری درمنزل بهره برد در مواردی که نیاز به تعمیرات تخصصی تر و تجهیزات خاص می باشددستگاه به تعمیرگاه آبمیوه گیری مخصوص انتقال داده و در روز موعد به محل برگرداندهخواهند شد.

تعمیرکار آبمیوه گیری حرفه ای با دانش به روز

برندهای پاناسونیک،پارس خزر، دلونگی، فلر، ناسیونال، میله، فیلیپس، بوش، کنوود، گاسونی، آاگ، بلکانددکر از معروف ترین برندهای آبمیوه گیری هستند. شرکت های عرضه کننده این برندها،نمایندگی هایی در داخل کشور هستند. برخی نمایندگی ها به صورت تخصصی تعمیرات آبمیوهگیری را نیز در لیست خدمات پس از فروش دارند. برخی از برندها فاقد نمایندگی معتبرهستند ولی در اصل تفاوت ندارد دستگاه آبمیوه گیری خانگی تان چه برندی باشد. هر وقتبا کارکرد دستگاه مشکل پیدا کردید با هوم سرویز تماس بگیرید.

تعمیر بمیوه گیری درلیست خدمات فنی و تعمیراتی هوم سرویز قرار دارد. از دستگاه های قدیمی گرفته و مدل هایجدید با کارایی فوق العاده بالاتر و پیچیدگی های بیشتر، همگی توسط تعمیرکاران حرفهای هوم سرویز، تعمیر خواهد شد. در صورتی که امکان تعمیر وجود نداشته باشد از قبلاطلاع رسانی می شود تا برای دستگاه فرسوده و خارج از رده، خرج نکنید. صرف هزینهبرای دستگاه های مستعمل، پیشنهاد نمی شود. در همه موارد هزینه های تعمیرات نبایداز قیمت خود دستگاه بیشتر شود. در صورتی که دستگاه مرتب خرج بر می دارد با تاییدکارشناسی، اولویت در تعویض ان است.

هزینه تعمیر آبمیوه گیری به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر آبمیوهگیری و هزینهتعمیرات آب میوه گیری بر اساس نوع مشکلی که پیدا کرده اند و بر اساس نیازبه تعمیر قطعه یا تعویض قطعه متفاوت می باشد. به طور مثال هزینه تعمیرآبمیوه گیری تیغه، موتور، سیم پیچی و تعویض کویل و غیره با هم متفاوتند.لذا متخصصین پس از بررسی های لازم طی فاکتور کامل تعداد قطعات معیوب، علت خرابی،حدود هزینه تعمیر آبمیوه گیری را اعلام می کنند و سپس بعد از رضایت مشتریاقدام به تعمیر می کنند.

تمام هزینه تعمیرآب میوه گیری و اجرت تعمیر آبمیوه گیری و تعویض قطعه در هومسرویز بر اساس نرخ مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی می باشد و به هیچ وجهمبالغ بالاتری دریافت نخواهد شد. چنانچه نیاز به تعویضقطعه ای باشد مانند تعویض پارچ آبمیوه گیری با کمترین هزینه ممکن قطعه معیوب را باقطعه اصلی و اورجینال تعویض خواهد نمود.

تعمیر آبمیوه گیری را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز بهدریافت خدمات تعمیر آبمیوه گیری، تعمیر آب پرتقال گیری، تعمیر آسیاببرقی، تعمیر غذاساز و غیره می توانید از نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری هوم سرویزکمک بگیرید. با ثبت سفارش رایگان متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه تعمیر آبمیوهگیری با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهندداد و در روز و ساعت تعیین شده جهت تعمیر آبمیوه گیری در منزل در محلحضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر آبمیوه گیری و همچنین ارایه خدمات تعمیرات آبمیوه گیری ایرانی و خارجی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم آشپزخانه ارائه می دهد که شامل تعمیر یخچال قدیمی، ساده و معمولی, تعمیر چرخ گوشت صنعتی و خانگی, تعمیر قهوه ساز خانگی و صنعتی, تعمیر چای ساز و تعمیر کتری برقی لمسی و کلید دار , نصب هود آشپرخانه توکار، نصب هود لمسی، شومینه ای، مورب، آسانسوری و ..., نصب و تعمیر ماکروفر، تعمیر ماکروویو و سولاردام توکار, تعمیر زودپز برقی, سرویس آبسردکن در محل, بازسازی ظروف تفلون می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر آبمیوه گیری

تعمیرات آبمیوه گیری ایرانی و خارجی

تعمیر آب پرتغال گیری

تعویض و تعمیر تیغه آبمیوه گیری

تعویض پارچ آبمیوه گیری

تعویض و تعمیر دکمه دستگاه آبمیوه گیری

تعویض و تعمیر بوش‌های موتور آبمیوه گیری

تعویض کابل و سیم آب میوه گیری برقی و ...

نظرات کاربران

profile picture
مهدی یونسی

ممنونم از هوم سرویز بابت پیگیریشون نیروی خوبی اعزام کردند سپاس

شرایط تعمیر دستگاه آبمیوه گیری و تعمیر آّب پرتغال گیری

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر آبمیوه گیری و مخلوط کن را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب و تعمیر مایکروویو
نصب و تعمیر مایکروویو
قیمت از 700,000 الی 1,750,000 تومان
تعمیر اجاق گاز
تعمیر اجاق گاز
قیمت از 500,000 الی 870,000 تومان
تعمیر یخچال و فریزر
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 280,000 الی 1,100,000 تومان
تعمیر چای ساز
تعمیر چای ساز
قیمت از 900,000 الی 1,100,000 تومان