banner
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
تعمیر چرخ گوشت

تعمیر چرخ گوشت

از 1164 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر و سرویس چرخ گوشت در منزل

قیمت تعویض موتور چرخ گوشت

85,000 الی 110,000 تومان

قیمت تعویض چرخ دنده

80,000 الی 100,000 تومان

قیمت تعویض مارپیچ یا حلزونی چرخ گوشت

90,000 الی 120,000 تومان

قیمت تعویض تیغه چرخ گوشت

60,000 الی 90,000 تومان

قیمت تیز کردن تیغ یا شبکه

100,000 الی 115,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط عیب یابی و تعمیرات چرخ گوشت صنعتی و خانگی

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر چرخ گوشت نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر چرخ گوشت استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر چرخ گوشت را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تعمیرات چرخ گوشت در منزل

چرخ گوشت یکی از لوازم پر مصرف در آشپزخانه محسوب می شود. این وسایل طی مرور زمان و استفاده مکرر مطمئنا مستهلک می شود و نیاز به تعمیر چرخ گوشت می باشد. اگر ایراد چرخ گوشت جزئی باشد، در موارد محدود بدون نیاز به تعمیرکار چرخ گوشت و با داشتن مقداری اطلاعات در زمینه تعمیرات و آموزش تعمیرات چرخ گوشت می توانید ایرادات سطحی را رفع کنید. اما در صورتی‌ که مشکل چرخ گوشت مربوط به تعویض قطعات چرخ گوشت باشد، بهتر است با تعمیرگاه تعمیرات چرخ گوشت بسپارید. در ادامه به عوامل موثر بر قیمت تعمیر چرخ گوشت و راهکارهای عیب یابی و تعمیرات چرخ گوشت می پردازیم. تا در مواردی بتوانید خودتان به تعمیر و سرویس چرخ گوشت در منزل بپردازید و یا در هنگام خبر کردن تعمیرکار چرخ گوشت اطلاعات درست در اختیار آنها قرار دهید.

عیب یابی و تعمیر دستگاه چرخ گوشت

علت روشن نشدن چرخ گوشت چیست؟

معمولا علت روشن نشدن چرخ گوشت به مشکل در برق رسانی این وسیله بر می گردد. در بعضی مواقع ایراد از پریز برق است. برای عیب یابی باید از یک فازمتر استفاده کنید. ممکن است علت روشن نشدن چرخ گوشت به علت پارگی در سیم کشی چرخ گوشت اتفاق افتاده باشد. همچنین اتصالی در کلید پاور چرخ گوشت نیز از علت های شایع این مشکل است.

اگر مشکلی در برق‌رسانی چرخ گوشت وجود ندارد، در چنین مواردی بهتر است با یک متخصص و تعمیرکار چرخ گوشت تماس بگیرید تا این مشکل را با باز کردن چرخ گوشت بررسی کند. در نهایت هم ممکن است سیم ‌پیچ یا موتور چرخ گوشت سوخته باشد.

علت کند کار کردن چرخ گوشت چیست؟

برای رفع این مشکل باید قسمت های زیادی را بررسی کرد. جهت تعمیر چرخ گوشت در محل ابتدا بررسی کنید که همه اجزای مختلف دستگاه به صورت صحیح نصب شده اند. تیغه چرخ گوشت و رنده چرخ گوشت باید به دقت در جای خود قرار گرفته باشند.

اگر از جاگیری صحیح تمام اجزا اطمینان پیدا کرده اید. علت بعدی کند شدن چرخ گوشت ممکن است ناشی از کند شدن تیغه دستگاه باشد. در اثر استفاده زیاد دستگاه و به‌ مرور زمان ممکن است این قطعه برندگی گذشته را نداشته باشد. دلیل دیگر کند بودن چرخ گوشت به نحوه ی استفاده شما از این دستگاه بر می گردد. به طور مثال اگر ظرفیت دستگاه محدود است نباید مقدار زیادی گوشت داخل آن بریزید. زیرا این کار عملکرد دستگاه را کند و موتور دستگاه را ضعیف می کند. بهتر است از چرخ کردن پیاز با چرخ گوشت خودداری کنید. زیرا باعث کند شدن تیغ دستگاه و در نهایت کند شدن چرخ گوشت خواهد شد.

علت صدای چرخ گوشت چیست؟

جهت رفع صدای بلند در چرخ گوشت باید گریس موجود در جعبه دنده را بررسی کنید. ممکن است گریس فاسد شده باشد و یا طی استفاده مکرر تمام شود. جعبه دنده را با گریس نسوز پر کنید. ساییده شدن چرخ دنده های چرخ گوشت نیز موجب ایجاد صدای بالا در چرخ گوشت می شود. در صورتی که این موارد را بررسی کردید و مشکل حل نشد ایراد می تواند از سمت موتور چرخ گوشت باشد. گشاد شدن یاتاقان و یا هرزگرد شدن پروانه موتور ممکن است ایجاد سر و صدای اضافی کند.

علت جرقه زدن موتور چرخ گوشت چیست؟

جهت تعمیرات چرخ گوشت در محل برای رفع این مشکل باید بخش های مختلفی در موتور چرخ گوشت بررسی شود. اتصالی در دستگاه و اصطحکاک بین قطعات ممکن است عامل جرقه زدن چرخ گوشت شود. ایراد در اورلود چرخ گوشت، خیس شدن موتور و مستهلک شدن کموتاتور نیز همه می توانند از عوامل ایجاد جرقه در موتور چرخ گوشت باشند.

علت نچرخیدن حلزونی چرخ گوشت چیست؟

گاهی موتور روشن می شود اما اسکرول یا مارپیچ چرخ گوشت حرکت نمی کند. برای عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت در منزل باید دنده مارپیچ، شفت موتور، چرخ دنده ی اصلی یا پین فنر دچار ایراد شده باشد. ساییدگی چرخ‌دنده مارپیچ کاملاً از شکل ظاهری آن قابل تشخیص است. در صورت مشاهده علائم ساییدگی این قطعه باید تعویض شود. همچنین ممکن است علت نچرخیدن دنده مارپیچ چرخ گوشت، از سر آرمیچر باشد. که این قطعه نیز باید تعویض شود.

علت ریختن گریس از درون جعبه‌ دنده چرخ گوشت چیست؟

اگر از درون جعبه‌ دنده چرخ گوشت گریس خارج می‌شود موارد زیادی ممکن است موجب این ایراد شوند. ممکن است این ایراد به دلیل ساییده شدن و خرد شدن واشر ایجاد شده باشد. اما اگر واشر در بین جعبه دنده و درپوش آن وجود نداشته باشد، این ایراد به علت شل شدن پیچ های درون جعله دنده اتفاق افتاده است.

علت داغ شدن موتور چرخ گوشت در حین کار چیست؟

بالا رفتن دمای موتور چرخ گوشت در حین کار کردن امری طبیعی است. اما گرمای زیادی خطرناک است و باید علت پیدا شود. معمولا بالا رفتن گرمای دستگاه به علت از کار افتادن فن دستگاه است. معمولا در حین کار کردن از روزنه های کنار دستگاه هوا خارج می شود. اما در صورتی که هوای خارج شده گرم باشد و بوی سوختگی بدهد، سریعا دستگاه را خاموش کنید. زیرا ممکن است موتور دستگاه نیم سوز شده یاشد و نیاز به تعمیر موتور چرخ گوشت می باشد.

سرویس چرخ گوشت: از بین بردن اصطکاک دستگاه

یکی از مشکلاتی که در همه چرخ گوشت‌ها ممکن است ایجاد شود، اصطکاک درون دستگاه است. رفع این مشکل اغلب بدون نیاز به تعمیرکار چرخ گوشت انجام می شود. اولین مورد ممکن است به تمیز نبودن تیغه چرخ گوشت مرتبط باشد. اعلبت با تمیز کردن تیغه و قرار دادن آن در یخچال این مشکل حل می شود.

تعمیر و سرویس انواع برندهای چرخ گوشت در محل

امروزه دیگر جستجو یک تعمیرگاه چرخ گوشت که بتواند انواع برندها را تعمیر کند، کار چندان راحتی نیست. در واقع یا تعمیرگاه مورد نظر به شما نزدیک نیست و یا نمی توانید تعمیرکار زبده را بیابید. از این رو با استفاده از خدمات تعمیر و سرویس چرخ گوشت در محل خیالتان از هر بابتی راحت می شود. بدون نگرانی متخصصین در محل حضور پیدا می کنند و اقدام به تعمیرات و سرویس چرخ گوشت در منزل می کنند و می توانید از کیفیت قطعات و تجهیزات مورد استفاده اطمینان داشته باشید. البته در مواردی که ایرادات بسیار شدید باشند و نیاز به تجهیزات خاص باشد این وسایل باید به تعمیرگاه مجاز تعمیرات چرخ گوشت انتقال پیدا کنند.

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هوم سرویز

با توجه به بالا رفتن قیمت لوازم خانگی در صورت بروز ایراد در آنها سپردن انها به مراکز غیر معتبر یک ریسک محسوب می شود. استفاده از مراکز معتبر نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هوم سرویز به ما این اطمینان را می دهد که تمام قطعات تعویضی از بالاترین کیفیت موجود در بازار هستند. همچنین مجرب ترین تعمیرکاران در زمینه سرویس چرخ گوشت مشغول فعالیت می باشند. در هوم سرویز تعمیرات انواع برند های چرخ گوشت انجام می شود.

تعمیرات چرخ گوشت صنعتی

از برندهای معروف در زمینه ساخت و تولید چرخ گوشت صنعتی می توان به چرخ گوشت صنعتی الکتروکار و چرخ گوشت چگا اشاره نمود. این چرخ گوشت ها در مدل های گیربکسی و تسمه ای تولید شده اند و از لحاظ ظاهری در مدل های رومیزی و تسمه ای، استیل و تمام استیل می باشند. تعمیر چرخ گوشت صنعتی چگا و تعمیرات چرخ گوشت الکتروکار را می توانید به تعمیرگاه تخصصی تعمیرات لوازم خانگی هوم سرویز بسپارید.

هزینه تعمیرات چرخ گوشت به چه مواردی بستگی دارد؟

همانطور که پیش تر بیان کردیم چرخ گوشت ها در دو دسته صنعتی و خانگی طبقه‌بندی می‌شوند. هزینه تعمیر چرخ گوشت صنعتی یا خانگی یکی از دغدغه‌های اصلی افراد است. همواره اولین سوال از نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هوم سرویز، هزینه تعمیر چرخ گوشت است. به این خاطر که بسیاری از تعمیرگاه‌های غیر مجاز نرخ مشخصی برای تعمیرات چرخ گوشت ندارند و معمولاً خودشان هزینه دستمزد و قیمت قطعه رامشخص می کنند.

در صورتی که هزینه تعمیر چرخ گوشت شامل دستمزد تعمیرکار، قیمت قطعات تعویضی است. هزینه تعمیرات چرخ گوشت در هوم سرویز بر اساس نرخ مصوب تعمیر چرخ گوشت می باشد. بنابراین با انتخاب هوم سرویز مجبور نیستید برای تعمیر چرخ گوشت هزینه‌ای برابر با خرید یک دستگاه جدید را بپردازید. شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای منصفانه و معقول دستگاه خود را بهترین نحو ممکن تعمیر کنید. مواردی که در تعیین قیمت تعمیر چرخ گوشت تاثیر دارند عبارت اند از:

  • تعویض موتور چرخ گوشت
  • تعویض حلزونی چرخ گوشت
  • تعویض تیغه چرخ گوشت
  • تعویض چرخ دنده و تعمیر گیربکس چرخ گوشت

نکات مهم نگهداری از چرخ گوشت

  • از چرخ گوشت برای خرد کردن سبزی استفاده نکنید. زیرا چرخ گوشت تنها برای چرخ کردن گوشت تعبیه شده است و استفاده از آن برای مواد غذایی دیگر موجب خرابی چرخ گوشت می شود.
  • تکه های بزرگ گوشت در داخل چرخ گوشت نیاندازید. زیرا این کار موجب آسب دیدن محفظه گوشت شده و به موتور چرخ گوشت فشار وارد می شود.
  • بیشتر از 15 دقیقه به صورت ممتد دستگاه را روشن نگذارید.
  • اگر پس از مدتی چرخ گوشت مانند اول گوشت را چرخ نمی کند. باید اقدام به تیز کردن تیغه کنید. تیز کردن تیغه باید توسط متخصص انجام شود.
  • اگر محفظه چرخ گوشت خالی است دستگاه را روشن نگذارید. زیرا موجب بالا رقتن دور موتور می شود و قطعات موتور فرسوده می شوند.

تعمیرات تخصصی چرخ گوشت صنعتی و خانگی را به تعمیرکاران حرفه ای هوم سرویز بسپارید

در صورتی که به تعمیرات تخصصی چرخ گوشت نیاز دارید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی هوم سرویز هدف نهایی تعمیرات قطعات فابریک دستگاه می باشد. تا بدین ترتیب هم در هزینه های شما صرفه جویی شود و هم قطعه اصلی حفظ شود. پس از ثبت درخواست متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

تعمیر انواع چرخ گوشت صنعتی و خانگی
عیب یابی و سرویس قطعات چرخ گوشت در محل
تعویض و تعمیر موتور چرخ گوشت
تعویض یا تعمیر یاتاقان چرخ گوشت
تعویض یا تیز کردن تیغه دستگاه چرخ گوشت
تعمیر جعبه دنده، چرخ دنده، المنت، اورلود چرخ گوشت و ....

همیاران سرویس تعمیر چرخ گوشت

 نظرات کاربران

profile picture
الهام عباسیان

بسیار از کارشون و حسن رفتارشون راضی هستم

profile picture
محدثه اسدی

خیلی خیلی کارشون خوب بود در کمترین زمان تحویل دادن خیلی با اخلاق و کاربلد بودن من چند جا برای تعمیر داده بودم ولی ایشون کامل مشکل و تشخیص دادن و درست کردن قیمتی که گفتن خیلی منصفانه و عالی بود ممنونم از اقای شریف پور و همینطور از هوم سرویز

خدمات مرتبط

تعمیر بخارشو
تعمیر بخارشو
قیمت از 150,000 الی 400,000 تومان
تعمیر یخچال و فریزر
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 350,000 الی 650,000 تومان
تعمیر کامپیوتر
تعمیر کامپیوتر
قیمت از 180,000 الی 500,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 2,700,000 الی 2,700,000 تومان