تعمیر چرخ گوشت

تعمیر چرخ گوشت

از 1164 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر چرخ گوشت در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض موتور چرخ گوشت

200,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض چرخ دنده چرخ گوشت

300,000 الی 400,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض مارپیچ یا حلزونی چرخ گوشت

200,000 الی 280,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض تیغه چرخ گوشت

150,000 الی 200,000 تومان

متوسط قیمت275,000 تومانکمینه قیمت150,000 تومانبیشینه قیمت400,000 تومان

آنچه درباره تعمیر چرخ گوشت خواهید خواند

 • تعمیر چرخ گوشت
 • عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت
 • تعمیر و سرویس چرخ گوشت در محل
 • نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هوم سرویز
 • تعمیر چرخ گوشت صنعتی با تعمیرکار چرخ گوشت هوم سرویز
 • هزینه تعمیر چرخ گوشت به چه مواردی بستگی دارد؟
 • نکات مهم نگهداری از چرخ گوشت
 • تعمیرات چرخ گوشت صنعتی و خانگی را به تعمیرکاران حرفه ای هوم سرویزبسپارید

تعمیر چرخ گوشت

چرخ گوشت یکی ازلوازم پر مصرف در آشپزخانه محسوب می شود. این وسایل طی مرور زمان و استفاده مکررمطمئنا مستهلک می شود و نیاز به تعمیر چرخ گوشت می باشد. اگرایراد چرخ گوشت جزئی باشد، در موارد محدود بدون نیاز به مراجعه به تعمیرگاه چرخگوشت و تعمیرکار چرخ گوشت و با داشتن مقداری اطلاعات در زمینه تعمیراتو آموزش تعمیرات چرخ گوشت می توانید ایرادات سطحی را رفع کنید. در ادامه بهعوامل موثر بر قیمت تعمیر چرخ گوشت و راهکارهای عیب یابی و تعمیر چرخگوشت می پردازیم. تا در مواردی بتوانید خودتان به سرویس چرخ گوشت در منزل بپردازیدو یا در هنگام خبر کردن تعمیرکار چرخ گوشت اطلاعات درست دراختیار آنها قرار دهید.

عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت

· تعمیرات چرخ گوشت:علت روشن نشدن چرخ گوشت چیست؟

معمولا علت روشن نشدنچرخ گوشت به مشکل در برق رسانی این وسیله بر می گردد. در بعضی مواقع ایراد ازپریز برق است. برای عیب یابی و تعمیر چرخ گوشت باید از یک فازمتر استفاده کنید.ممکن است علت روشن نشدن به علت پارگی در سیم کشی اتفاق افتاده باشد. همچنیناتصالی در کلید پاور چرخ گوشت نیز از علت های شایع این مشکل است.

اگر مشکلی در برق‌رسانیوجود ندارد، در چنین مواردی بهتر است با یک متخصص و تعمیرکار چرخ گوشت تماس بگیریدتا این مشکل را با باز کردن بررسی کند. در نهایت هم ممکن است سیم ‌پیچ یاموتور چرخ گوشت سوخته باشد.

· تعمیر چرخ گوشتصنعتی :علت کند کار کردن چرخ گوشت چیست؟

برای رفع این مشکلباید قسمت های زیادی را بررسی کرد. جهت تعمیر چرخ گوشت در محل ابتدابررسی کنید که همه اجزای مختلف دستگاه به صورت صحیح نصب شده اند. تیغه چرخگوشت باید به دقت در جای خود قرار گرفته باشد.

اگر از جاگیری صحیحتمام اجزا اطمینان پیدا کرده اید. علت بعدی کند شدن ممکن است ناشی از کند شدن تیغهدستگاه باشد. در اثر استفاده زیاد دستگاه و به‌ مرور زمان ممکن است این قطعهبرندگی گذشته را نداشته باشد. دلیل دیگر کند بودن چرخ گوشت به نحوه ی استفاده شمااز این دستگاه بر می گردد. به طور مثال اگر ظرفیت دستگاه محدود است نباید مقدارزیادی گوشت داخل آن بریزید. زیرا این کار عملکرد دستگاه را کند و موتوردستگاه را ضعیف می کند. بهتر است از چرخ کردن پیاز با دستگاه خودداری کنید. زیراباعث کند شدن تیغ دستگاه و در نهایت کند شدن دستگاه خواهد شد.

· تعمیر گیربکسچرخ گوشت :علت صدای چرخ گوشت چیست؟

جهت رفع صدایبلند در چرخ گوشت باید گریس موجود در جعبه دنده را بررسی کنید. ممکن است گریسفاسد شده باشد و یا طی استفاده مکرر تمام شود. جعبه دنده را با گریس نسوز پر کنید.ساییده شدن چرخ دنده ها نیز موجب ایجاد صدای بالا می شود. در صورتی که اینموارد را بررسی کردید و مشکل حل نشد ایراد می تواند از سمت موتور چرخ گوشت باشد.گشاد شدن یاتاقان و یا هرزگرد شدن پروانه موتور ممکن است ایجاد سر و صدای اضافیکند.

· تعمیر چرخ گوشتخانگی :‌ علت جرقه زدن موتور چرخ گوشت چیست؟

جهت تعمیر چرخ گوشتدر محل برای رفع این مشکل باید بخش های مختلفی در موتور چرخ گوشت بررسی شود.اتصالی در دستگاه و اصطحکاک بین قطعات ممکن است عامل جرقه زدن چرخ گوشتشود. ایراد در اورلود ، خیس شدن موتور و مستهلک شدن کموتاتور نیز همه می توانند ازعوامل ایجاد جرقه می باشند.

· تعمیر چرخ دندهچرخ گوشت :علت نچرخیدن حلزونی چرخ گوشت چیست؟

گاهی موتور روشن میشود اما اسکرول یا مارپیچ حرکت نمی کند. برای عیب یابی و تعمیر چرخگوشت در منزل باید دنده مارپیچ، شفت موتور، چرخ دنده ی اصلی یا پین فنردچار ایراد شده باشد. ساییدگی چرخ‌دنده مارپیچ کاملاً از شکل ظاهری آن قابل تشخیصاست. در صورت مشاهده علائم ساییدگی این قطعه باید تعویض شود. همچنین ممکن است علتنچرخیدن دنده مارپیچ ، از سر آرمیچر باشد. که این قطعه نیز باید تعویضشود.

· تعویض موتور چرخگوشت :علت ریختن گریس از درون جعبه‌ دنده چرخ گوشت چیست؟

اگر از درون جعبه‌دنده گریس خارج می‌شود موارد زیادی ممکن است موجب این ایراد شوند. ممکن است اینایراد به دلیل ساییده شدن و خرد شدن واشر ایجاد شده باشد. اما اگر واشر در بینجعبه دنده و درپوش آن وجود نداشته باشد، این ایراد به علت شل شدن پیچ های درونجعله دنده اتفاق افتاده است.

· تعمیر موتور چرخگوشت :علت داغ شدن موتور چرخ گوشت در حین کار چیست؟

بالا رفتن دمای موتورچرخ گوشت در حین کار کردن امری طبیعی است. اما گرمای زیادی خطرناک است و باید علتپیدا شود. معمولا بالا رفتن گرمای دستگاه به علت از کار افتادن فن دستگاه است.معمولا در حین کار کردن از روزنه های کنار دستگاه هوا خارج می شود. اما در صورتیکه هوای خارج شده گرم باشد و بوی سوختگی بدهد، سریعا دستگاه را خاموش کنید. زیراممکن است موتور دستگاه نیم سوز شده یاشد و نیاز به تعمیر موتور چرخ گوشت میباشد.

· سرویس چرخ گوشت:از بین بردن اصطکاک دستگاه

یکی از مشکلاتی که درهمه دستگاهها ممکن است ایجاد شود، اصطکاک درون دستگاه است. رفع این مشکل اغلب بدوننیاز به تعمیرکار چرخ گوشت انجام می شود. اولین مورد ممکن است به تمیزنبودن تیغه چرخ گوشت مرتبط باشد. اعلبت با تمیز کردن تیغه و قرار دادن آن در یخچالاین مشکل حل می شود.

تعمیر و سرویس چرخ گوشت در محل

امروزه دیگر جستجو یکتعمیرگاه چرخ گوشت که بتواند انواع برندها را تعمیر کند، کار چندان راحتی نیست. درواقع یا تعمیرگاه مورد نظر به شما نزدیک نیست و یا نمی توانید تعمیرکار چرخ گوشتزبده را بیابید. از این رو با استفاده از خدمات تعمیر و سرویس چرخ گوشت در محلخیالتان از هر بابتی راحت می شود. بدون نگرانی متخصصین در محل حضور پیدا می کنند واقدام به تعمیرات و سرویس چرخ گوشت در منزل می کنند و می توانید از کیفیت قطعات وتجهیزات مورد استفاده اطمینان داشته باشید. البته در مواردی که ایرادات بسیار شدیدباشند و نیاز به تجهیزات خاص باشد این وسایل باید به تعمیرگاه مجاز تعمیرات چرخگوشت انتقال پیدا کنند.

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هوم سرویز

با توجه به بالا رفتنقیمت لوازم خانگی در صورت بروز ایراد در آنها سپردن انها به مراکز غیر معتبر یکریسک محسوب می شود. استفاده از مراکز معتبر نمایندگی تعمیر چرخ گوشت هومسرویز به ما این اطمینان را می دهد که تمام قطعات تعویضی از بالاترین کیفیت موجوددر بازار هستند. همچنین مجرب ترین تعمیرکاران در زمینه سرویس چرخ گوشت مشغولفعالیت می باشند. در هوم سرویز تعمیرات انواع برند های چرخ گوشت انجام می شود.

تعمیر چرخ گوشت صنعتی با تعمیرکار چرخ گوشت هوم سرویز

از برندهای معروف درزمینه ساخت و تولید چرخ گوشت صنعتی می توان به تعمیر چرخ گوشتصنعتی الکتروکار و تعمیر چرخ گوشت چگا اشارهنمود. این دستگاه ها در مدل های گیربکسی و تسمه ای تولید شده اند و ازلحاظ ظاهری در مدل های رومیزی و تسمه ای، استیل و تمام استیل می باشند. تعمیرچرخ گوشت صنعتی چگا و تعمیرات چرخ گوشت الکتروکار را می توانیدبه تعمیرگاه تخصصی تعمیرات لوازم خانگی هوم سرویز بسپارید.

هزینه تعمیر چرخ گوشت به چه مواردی بستگی دارد؟

همانطور که پیش تربیان کردیم چرخ گوشت ها در دو دسته صنعتی و خانگی طبقه‌بندی می‌شوند. هزینهتعمیر چرخ گوشت صنعتی یا خانگی یکی از دغدغه‌های اصلی افراد است. همواره اولینسوال از نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هوم سرویز، هزینه تعمیر چرخ گوشتاست. به این خاطر که بسیاری از تعمیرگاه‌های غیر مجاز نرخ مشخصی برای قیمتتعمیر چرخ گوشت ندارند و معمولاً خودشان هزینه دستمزد و قیمت قطعه رامشخص میکنند.

در صورتی که هزینهتعمیر چرخ گوشت شامل دستمزد تعمیرکار، قیمت قطعات تعویضی است. هزینه تعمیر چرخگوشت در هوم سرویز بر اساس نرخ مصوب می باشد. بنابراین با انتخاب هوم سرویز مجبورنیستید برای تعمیر چرخ گوشت هزینه‌ای برابر با خرید یک دستگاه جدید را بپردازید.شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای منصفانه و معقول دستگاه خود را بهترین نحو ممکنتعمیر کنید. مواردی که در تعیین قیمت تعمیر چرخ گوشت تاثیر دارند عبارت اند از:

 • تعویضموتور در تعمیر چرخ گوشت
 • تعویضحلزونی تعمیر چرخ گوشت
 • تعویضتیغه چرخ گوشت
 • تعویض چرخدنده و تعمیر گیربکس چرخ گوشت

نکات مهم نگهداری از چرخ گوشت

 • از ایندستگاه برای خرد کردن سبزی استفاده نکنید. زیرا این ها تنها برای چرخ کردن گوشت تعبیهشده است و استفاده از آن برای مواد غذایی دیگر موجب خرابی و نیاز به تعمیر چرخگوشت می شود.
 • تکه های بزرگگوشت در داخل آن نیاندازید. زیرا این کار موجب آسب دیدن محفظه گوشت شده و به موتورچرخ گوشت فشار وارد می شود.
 • بیشتر از 15 دقیقه به صورت ممتد دستگاه را روشن نگذارید.
 • اگر پس ازمدتی چرخ گوشت مانند اول گوشت را چرخ نمی کند. باید اقدام به تیز کردن تیغه کنید. تیز کردن تیغه باید توسط متخصص انجام شود.
 • اگر محفظهچرخ گوشت خالی است دستگاه را روشن نگذارید. زیرا موجب بالا رقتن دور موتور می شود وقطعات موتور فرسوده می شوند.

تعمیرات چرخ گوشت صنعتی و خانگی را به تعمیرکاران حرفه ای هوم سرویزبسپارید

در صورتی که بهتعمیرات تخصصی چرخ گوشت نیاز دارید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویزثبت درخواست نمایید. در تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی هوم سرویز هدف نهایی تعمیراتقطعات فابریک دستگاه می باشد. تا بدین ترتیب هم در هزینه های شما صرفه جویی شود وهم قطعه اصلی حفظ شود. پس از ثبت درخواست متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلامهزینه با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر چرخ گوشت و همچنین ارایه خدمات تعمیر چرخ گوشت صنعتی و خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم آشپزخانه ارائه می دهد که شامل تعمیر یخچال قدیمی، ساده و معمولی, تعمیر قهوه ساز خانگی و صنعتی, تعمیر چای ساز و تعمیر کتری برقی لمسی و کلید دار , نصب هود آشپرخانه توکار، نصب هود لمسی، شومینه ای، مورب، آسانسوری و ..., نصب و تعمیر ماکروفر، تعمیر ماکروویو و سولاردام توکار, تعمیر زودپز برقی, تعمیرات آبمیوه گیری ایرانی و خارجی, سرویس آبسردکن در محل, بازسازی ظروف تفلون می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر چرخ گوشت

تعمیر چرخ گوشت صنعتی و خانگی

سرویس چرخ گوشت در محل

تعمیر موتور چرخ گوشت

تعمیر یاتاقان چرخ گوشت

تعویض یا تیز کردن تیغه دستگاه چرخ گوشت

تعمیر جعبه دنده، چرخ دنده، المنت، اورلود چرخ گوشت و ....

نظرات کاربران

profile picture
رضا نظری

خیلی سریع کار را انجام دادن خیلی خیلی دستشون درد نکنه

profile picture
الهام عباسیان

بسیار از کارشون و حسن رفتارشون راضی هستم

profile picture
محدثه اسدی

خیلی خیلی کارشون خوب بود در کمترین زمان تحویل دادن خیلی با اخلاق و کاربلد بودن من چند جا برای تعمیر داده بودم ولی ایشون کامل مشکل و تشخیص دادن و درست کردن قیمتی که گفتن خیلی منصفانه و عالی بود ممنونم از اقای شریف پور و همینطور از هوم سرویز

شرایط تعمیرات چرخ گوشت صنعتی و تعمیر چرخ گوشت خانگی

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر چرخ گوشت نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر چرخ گوشت استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر چرخ گوشت را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر بخارشو
تعمیر بخارشو
قیمت از 1,700,000 الی 1,700,000 تومان
تعمیر یخچال و فریزر
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 300,000 الی 1,100,000 تومان
تعمیر کامپیوتر
تعمیر کامپیوتر
قیمت از 250,000 الی 1,120,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 430,000 الی 930,000 تومان