user
تعمیر چرخ گوشت

تعمیر چرخ گوشت

از 1164 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر چرخ گوشت در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض موتور چرخ گوشت

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض چرخ دنده چرخ گوشت

200,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض مارپیچ یا حلزونی چرخ گوشت

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض تیغه چرخ گوشت

60,000 الی 100,000 تومان

قیمت تیز کردن تیغه یا شبکه چرخ گوشت

100,000 الی 180,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیرات چرخ گوشت در منزل

چرخ گوشت یکی ازلوازم پر مصرف در آشپزخانه محسوب می شود. این وسایل طی مرور زمان و استفاده مکررمطمئنا مستهلک می شود و نیاز به تعمیر چرخ گوشت می باشد. اگرایراد چرخ گوشت جزئی باشد، در موارد محدود بدون نیاز به تعمیرکار چرخ گوشتو با داشتن مقداری اطلاعات در زمینه تعمیرات و آموزش تعمیرات چرخ گوشتمی توانید ایرادات سطحی را رفع کنید. اما در صورتی‌ که مشکل چرخ گوشت مربوط به تعویضقطعات چرخ گوشت باشد، بهتر است با تعمیرگاه تعمیرات چرخ گوشتبسپارید. در ادامه به عوامل موثر بر قیمت تعمیر چرخ گوشت وراهکارهای عیب یابی و تعمیرات چرخ گوشت می پردازیم. تا در مواردیبتوانید خودتان به تعمیر و سرویس چرخ گوشت در منزل بپردازید و یادر هنگام خبر کردن تعمیرکار چرخ گوشت اطلاعات درست در اختیارآنها قرار دهید.

عیب یابی و تعمیر دستگاه چرخ گوشت

علت روشن نشدنچرخ گوشت چیست؟

معمولا علت روشن نشدنچرخ گوشت به مشکل در برق رسانی این وسیله بر می گردد. در بعضی مواقع ایراد ازپریز برق است. برای عیب یابی باید از یک فازمتر استفاده کنید. ممکن است علتروشن نشدن چرخ گوشت به علت پارگی در سیم کشی چرخ گوشت اتفاق افتادهباشد. همچنین اتصالی در کلید پاور چرخ گوشت نیز از علت های شایع این مشکل است.

اگر مشکلی در برق‌رسانیچرخ گوشت وجود ندارد، در چنین مواردی بهتر است با یک متخصص و تعمیرکار چرخ گوشتتماس بگیرید تا این مشکل را با باز کردن چرخ گوشت بررسی کند. در نهایتهم ممکن است سیم ‌پیچ یا موتور چرخ گوشت سوخته باشد.

علت کند کارکردن چرخ گوشت چیست؟

برای رفع این مشکلباید قسمت های زیادی را بررسی کرد. جهت تعمیر چرخ گوشت در محل ابتدابررسی کنید که همه اجزای مختلف دستگاه به صورت صحیح نصب شده اند. تیغه چرخگوشت و رنده چرخ گوشت باید به دقت در جای خود قرار گرفته باشند.

اگر از جاگیری صحیحتمام اجزا اطمینان پیدا کرده اید. علت بعدی کند شدن چرخ گوشت ممکن است ناشی از کندشدن تیغه دستگاه باشد. در اثر استفاده زیاد دستگاه و به‌ مرور زمان ممکن است اینقطعه برندگی گذشته را نداشته باشد. دلیل دیگر کند بودن چرخ گوشت به نحوه ی استفادهشما از این دستگاه بر می گردد. به طور مثال اگر ظرفیت دستگاه محدود است نبایدمقدار زیادی گوشت داخل آن بریزید. زیرا این کار عملکرد دستگاه را کند و موتوردستگاه را ضعیف می کند. بهتر است از چرخ کردن پیاز با چرخ گوشت خودداری کنید. زیراباعث کند شدن تیغ دستگاه و در نهایت کند شدن چرخ گوشت خواهد شد.

علت صدای چرخگوشت چیست؟

جهت رفع صدایبلند در چرخ گوشت باید گریس موجود در جعبه دنده را بررسی کنید. ممکن است گریسفاسد شده باشد و یا طی استفاده مکرر تمام شود. جعبه دنده را با گریس نسوز پر کنید.ساییده شدن چرخ دنده های چرخ گوشت نیز موجب ایجاد صدای بالا در چرخگوشت می شود. در صورتی که این موارد را بررسی کردید و مشکل حل نشد ایراد می توانداز سمت موتور چرخ گوشت باشد. گشاد شدن یاتاقان و یا هرزگرد شدن پروانهموتور ممکن است ایجاد سر و صدای اضافی کند.

علت جرقه زدنموتور چرخ گوشت چیست؟

جهت تعمیرات چرخگوشت در محل برای رفع این مشکل باید بخش های مختلفی در موتور چرخ گوشتبررسی شود. اتصالی در دستگاه و اصطحکاک بین قطعات ممکن است عامل جرقهزدن چرخ گوشت شود. ایراد در اورلود چرخ گوشت، خیس شدن موتور و مستهلک شدن کموتاتورنیز همه می توانند از عوامل ایجاد جرقه در موتور چرخ گوشت باشند.

علت نچرخیدنحلزونی چرخ گوشت چیست؟

گاهی موتور روشن میشود اما اسکرول یا مارپیچ چرخ گوشت حرکت نمی کند. برای عیب یابی و تعمیرچرخ گوشت در منزل باید دنده مارپیچ، شفت موتور، چرخ دنده ی اصلی یا پینفنر دچار ایراد شده باشد. ساییدگی چرخ‌دنده مارپیچ کاملاً از شکل ظاهری آن قابلتشخیص است. در صورت مشاهده علائم ساییدگی این قطعه باید تعویض شود. همچنین ممکناست علت نچرخیدن دنده مارپیچ چرخ گوشت، از سر آرمیچر باشد. که این قطعهنیز باید تعویض شود.

علت ریختن گریساز درون جعبه‌ دنده چرخ گوشت چیست؟

اگر از درون جعبه‌دنده چرخ گوشت گریس خارج می‌شود موارد زیادی ممکن است موجب این ایراد شوند. ممکناست این ایراد به دلیل ساییده شدن و خرد شدن واشر ایجاد شده باشد. اما اگر واشر دربین جعبه دنده و درپوش آن وجود نداشته باشد، این ایراد به علت شل شدن پیچ های درونجعله دنده اتفاق افتاده است.

علت داغ شدنموتور چرخ گوشت در حین کار چیست؟

بالا رفتن دمای موتورچرخ گوشت در حین کار کردن امری طبیعی است. اما گرمای زیادی خطرناک است و باید علتپیدا شود. معمولا بالا رفتن گرمای دستگاه به علت از کار افتادن فن دستگاه است.معمولا در حین کار کردن از روزنه های کنار دستگاه هوا خارج می شود. اما در صورتیکه هوای خارج شده گرم باشد و بوی سوختگی بدهد، سریعا دستگاه را خاموش کنید. زیراممکن است موتور دستگاه نیم سوز شده یاشد و نیاز به تعمیر موتور چرخ گوشت میباشد.

سرویس چرخ گوشت:از بین بردن اصطکاک دستگاه

یکی از مشکلاتی که درهمه چرخ گوشت‌ها ممکن است ایجاد شود، اصطکاک درون دستگاه است. رفع این مشکل اغلببدون نیاز به تعمیرکار چرخ گوشت انجام می شود. اولین مورد ممکن است به تمیزنبودن تیغه چرخ گوشت مرتبط باشد. اعلبت با تمیز کردن تیغه و قرار دادن آن در یخچالاین مشکل حل می شود.

تعمیر و سرویس انواع برندهای چرخ گوشت در محل

امروزه دیگر جستجو یکتعمیرگاه چرخ گوشت که بتواند انواع برندها را تعمیر کند، کار چندان راحتی نیست. درواقع یا تعمیرگاه مورد نظر به شما نزدیک نیست و یا نمی توانید تعمیرکار زبده رابیابید. از این رو با استفاده از خدمات تعمیر و سرویس چرخ گوشت در محلخیالتان از هر بابتی راحت می شود. بدون نگرانی متخصصین در محل حضور پیدا می کنند واقدام به تعمیرات و سرویس چرخ گوشت در منزل می کنند و می توانید از کیفیت قطعات وتجهیزات مورد استفاده اطمینان داشته باشید. البته در مواردی که ایرادات بسیار شدیدباشند و نیاز به تجهیزات خاص باشد این وسایل باید به تعمیرگاه مجاز تعمیرات چرخگوشت انتقال پیدا کنند.

نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هوم سرویز

با توجه به بالا رفتنقیمت لوازم خانگی در صورت بروز ایراد در آنها سپردن انها به مراکز غیر معتبر یکریسک محسوب می شود. استفاده از مراکز معتبر نمایندگی تعمیرات چرخگوشت هوم سرویز به ما این اطمینان را می دهد که تمام قطعات تعویضی ازبالاترین کیفیت موجود در بازار هستند. همچنین مجرب ترین تعمیرکاران در زمینه سرویسچرخ گوشت مشغول فعالیت می باشند. در هوم سرویز تعمیرات انواع برند های چرخ گوشتانجام می شود.

تعمیرات چرخ گوشت صنعتی

از برندهای معروف درزمینه ساخت و تولید چرخ گوشت صنعتی می توان به چرخ گوشت صنعتیالکتروکار و چرخ گوشت چگا اشاره نمود. این چرخ گوشت ها در مدلهای گیربکسی و تسمه ای تولید شده اند و از لحاظ ظاهری در مدل های رومیزی وتسمه ای، استیل و تمام استیل می باشند. تعمیر چرخ گوشت صنعتیچگا و تعمیرات چرخ گوشت الکتروکار را می توانید به تعمیرگاهتخصصی تعمیرات لوازم خانگی هوم سرویز بسپارید.

هزینه تعمیرات چرخ گوشت به چه مواردی بستگی دارد؟

همانطور که پیش تربیان کردیم چرخ گوشت ها در دو دسته صنعتی و خانگی طبقه‌بندی می‌شوند. هزینه تعمیرچرخ گوشت صنعتی یا خانگی یکی از دغدغه‌های اصلی افراد است. همواره اولین سوالاز نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت هوم سرویز، هزینه تعمیر چرخ گوشتاست. به این خاطر که بسیاری از تعمیرگاه‌های غیر مجاز نرخ مشخصی برای تعمیراتچرخ گوشت ندارند و معمولاً خودشان هزینه دستمزد و قیمت قطعه رامشخص می کنند.

در صورتی که هزینهتعمیر چرخ گوشت شامل دستمزد تعمیرکار، قیمت قطعات تعویضی است. هزینه تعمیراتچرخ گوشت در هوم سرویز بر اساس نرخ مصوب تعمیر چرخ گوشت می باشد. بنابراین باانتخاب هوم سرویز مجبور نیستید برای تعمیر چرخ گوشت هزینه‌ای برابر با خرید یکدستگاه جدید را بپردازید. شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای منصفانه و معقولدستگاه خود را بهترین نحو ممکن تعمیر کنید. مواردی که در تعیین قیمت تعمیر چرخگوشت تاثیر دارند عبارت اند از:

  • تعویض موتور چرخ گوشت
  • تعویض حلزونی چرخ گوشت
  • تعویض تیغه چرخ گوشت
  • تعویض چرخ دنده و تعمیر گیربکس چرخ گوشت

نکات مهم نگهداری از چرخ گوشت

  • از چرخگوشت برای خرد کردن سبزی استفاده نکنید. زیرا چرخ گوشت تنها برای چرخ کردن گوشتتعبیه شده است و استفاده از آن برای مواد غذایی دیگر موجب خرابی چرخ گوشت می شود.
  • تکه هایبزرگ گوشت در داخل چرخ گوشت نیاندازید. زیرا این کار موجب آسب دیدن محفظه گوشت شدهو به موتور چرخ گوشت فشار وارد می شود.
  • بیشتر از15 دقیقه به صورت ممتد دستگاه را روشن نگذارید.
  • اگر پس ازمدتی چرخ گوشت مانند اول گوشت را چرخ نمی کند. باید اقدام به تیز کردن تیغه کنید.تیز کردن تیغه باید توسط متخصص انجام شود.
  • اگر محفظهچرخ گوشت خالی است دستگاه را روشن نگذارید. زیرا موجب بالا رقتن دور موتور می شودو قطعات موتور فرسوده می شوند.

تعمیرات تخصصی چرخ گوشت صنعتی و خانگی را به تعمیرکاران حرفه ای هومسرویز بسپارید

در صورتی که بهتعمیرات تخصصی چرخ گوشت نیاز دارید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویزثبت درخواست نمایید. در تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی هوم سرویز هدف نهایی تعمیراتقطعات فابریک دستگاه می باشد. تا بدین ترتیب هم در هزینه های شما صرفه جویی شود وهم قطعه اصلی حفظ شود. پس از ثبت درخواست متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلامهزینه با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر چرخ گوشت و همچنین ارایه خدمات تعمیر انواع چرخ گوشت صنعتی و خانگی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم آشپزخانه ارائه می دهد که شامل تعمیر یخچال قدیمی، ساده و معمولی, تعمیر انواع قهوه ساز خانگی و صنعتی, تعمیر انواع چای ساز و کتری برقی لمسی و کلید دار در محل, نصب انواع هود آشپرخانه توکار، لمسی، شومینه ای، مورب، آسانسوری و ..., نصب انواع ماکروفر، ماکروویو و سولاردام توکار, تعمیرات انواع آبمیوه گیری ایرانی و خارجی, تعمیرات تخصصی لوازم برقی پخت و پز , سرویس آبسردکن در محل, تعمیر انواع قابلمه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر چرخ گوشت

تعمیر انواع چرخ گوشت صنعتی و خانگی

عیب یابی و سرویس قطعات چرخ گوشت در محل

تعویض و تعمیر موتور چرخ گوشت

تعویض یا تعمیر یاتاقان چرخ گوشت

تعویض یا تیز کردن تیغه دستگاه چرخ گوشت

تعمیر جعبه دنده، چرخ دنده، المنت، اورلود چرخ گوشت و ....

نظرات کاربران

profile picture
الهام عباسیان

بسیار از کارشون و حسن رفتارشون راضی هستم

profile picture
محدثه اسدی

خیلی خیلی کارشون خوب بود در کمترین زمان تحویل دادن خیلی با اخلاق و کاربلد بودن من چند جا برای تعمیر داده بودم ولی ایشون کامل مشکل و تشخیص دادن و درست کردن قیمتی که گفتن خیلی منصفانه و عالی بود ممنونم از اقای شریف پور و همینطور از هوم سرویز

شرایط عیب یابی و تعمیرات چرخ گوشت صنعتی و خانگی

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر چرخ گوشت نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر چرخ گوشت استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر چرخ گوشت را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر بخارشو
تعمیر بخارشو
قیمت از 150,000 الی 400,000 تومان
تعمیر یخچال و فریزر
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 400,000 الی 1,250,000 تومان
تعمیر کامپیوتر
تعمیر کامپیوتر
قیمت از 150,000 الی 600,000 تومان
تعمیر موبایل
تعمیر موبایل
قیمت از 150,000 الی 400,000 تومان

خدمات تعمیر چرخ گوشت در این شهرها ارائه می شود:

تعمیر چرخ گوشت تهران
تعمیر چرخ گوشت کرج
تعمیر چرخ گوشت شیراز
تعمیر چرخ گوشت مشهد