تعمیر آبسردکن
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
لوازم خانگی
/
سرویس و تعمیر آبسردکن

تعمیر آبسردکن

از 1170 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر آبسردکن در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت تعویض فیلتر آبسردکن

180,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض موتور

450,000 الی 700,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض ترموستات

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض درایر و لوله مویی(به همراه شارژ گاز)

900,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت تعویر و تعمیر کمپرسور

400,000 الی 850,000 تومان

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت1,200,000 تومان

آنچه درباره تعمیر آبسردکن خواهید خواند

 • تعمیر آبسردکن و سرویس آبسردکن
 • تعمیرات آبسردکن در محل
 • سرویس آبسردکن در محل
 • عیب یابی و آموزش تعمیر آبسردکن
 • تعمیر آبسردکن استیل
 • شارژ گاز آبسردکن
 • اجزای آب سرد کن که در هر بار سرویس آبسردکن بررسی می شوند
 • قیمت تعمیر آبسردکن به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیرات آبسردکن را به تعمیرکار آبسردکن هوم سرویز بسپارید

تعمیر آبسردکن و سرویس آبسردکن

تعمیر آبسردکن درروزهای گرم از مهم ترین مواردی است که نباید پشت گوش گذاشته انداخته شود. بدنانسان روزانه به 8 لیوان آب گوارا نیاز دارد. این موارد اهمیت تعمیرات آبسردکن رابیان می کند. از آب سردکن ها بیشتر در موسسات، ادارات و مطب ها استفاده می شود، تانیاز کارمندان و مراجعه کنندگان را به این مایع حیاتی برطرف کند. سرویس آبسردکندر انجام می شود. البته صرفا آب سردکن ها مصارف اداری ندارند بلکه انواعی ازآنها جهت مصارف خانگی تولید و عرضه شده اند. تعمیر آبسردکن رومیزی خانگی نیزیکی از نمونه های پرکاربرد در منزل است. جهت افزایش طول عمر و حفظکیفیت آب در آبسرد کن ها باید تعمیر و سرویس آبسردکن ها به صورت مرتبتوسط سرویسکار آبسردکن انجام شود.در ادامه به راهکارهای عیب یابی و تعمیر آبسرد کن وهمچنین عوامل موثر بر قیمت تعمیر آبسردکن در محل می پردازیم.

تعمیرات آبسردکن در محل

· تعمیر آبسردکنمخزن دار مجهز به شناور

تعمیر آبسردکن مخزندار کمیپیچیده تر از نمونه های دیگر است. مخزن آبسرد کن ها دارای شناور هستند که موجب میشود همیشه پر از آب باقی بمانند و آب اضافی به فاضلاب ریخته می شود. این آب سرد کنها دارای پمپ حرارتی و لوله های اواپراتور بوده و با استفاده از جریان برق اقدامبه خنک کردن آب می کند.

· تعمیر آبسردکن آنی(بدون مخزن)

تعمیر آب سردکن آنی و تعمیر آبسردکن استیل نسبت بهنمونه های دیگر راحت تر است. آبسردکن آنی در مقایسه با سایر آبسردکن ها، سرعتسرمایشی بیشتری دارند و در مدت زمان بسیار کوتاه آب را سرد می کنند. زیراکه موتورآبسردکن استیل و کندانسور به کار رفته در آن، قوی تر از سایر موارد است. سیستمخنک کننده آنها به صورت پمپ حرارتی یا سیکل یخچال است و منبعی برای ذخیره آبآشامیدنی در آن تعبیه نشده است. این محصول به دلیل خنک کردن آب در مدت زمان کوتاهبه عنوان یک محصول پرکاربرد در محیط های پر رفت و آمد مورد استفاده قرار می گیرد.

· تعمیر آبسردکن اداریدو منظوره

یکی از پرکاربرد تریندستگاه های آب سرد کن در دفاتر کار، مطب ها و بانک ها این مدل است. این تجهیزاتقابلیت تولید آب گرم و ولرم را نیز دارند. تعمیر آبسردکن اداری دو منظورهباید به دست تعمیرکار آبسردکن ماهر انجام شود. این آبسرد کن های مدل هایمتنوعی مانند تعمیر آبسردکن ایستاده، تعمیر آبسردکن ایستاده یخچال دارو تعمیر آبسردکن رومیزی دیجیتال دارند.

سرویس آبسردکن در محل

سرویس آبسردکن درمحل یکی از اقدامات تخصصی در دسته تعمیر لوازم خانگی است. خوشبختانه امروزهبیشترین خدمات مربوط به تعمیر آبسردکن توسط تعمیرکار آبسردکن در محل انجاممی شود.

ازاین رو بدون دانشفنی و مهارت تنها با استناد بر آموزش تعمیر آبسردکن اداری اقدامبه هیچ کاری نکنید. در بیشتر مواقع تعمیر آبسردکن استیل، تعمیر آبسردکن گوسونیک، تعمیر آبسردکن صنعتی درمحل یا خانه انجام می شود. اما در مواردی مانند تعمیر برد آبسردکن و یا تعویضقطعات بسیار تخصصی که نیاز به تجهیزات خاصی است باید سرویس دستگاه آبسردکن درتعمیرگاه های مجاز انجام شود.

عیب یابی و آموزش تعمیر آبسردکن

آبسردکن ها نیز مانندهر وسیله ی برقی دیگری طی مرور زمان و استفاده ناصحیح ممکن است دچارایراداتی شوند. در مواردی این ایرادات را با آموزش های ابتدایی در زمینه سرویس وتعمیر آبسردکن می توان رفع نمود. در ادامه به ایرادات شایع در آبسردکن ها و آموزشتعمیر آبسردکن می پردازیم.

· تعمیر آب سرد کن:خارج نشدن آب از شیر آبسردکن

موارد زیادی باید در سرویسآبسردکن توسط تعمیرکار آبسردکن بررسی شود. ابتدا باید مخزن بررسی شود تا خالینشده باشد. مورد دیگر ایراد در شیر آبسردکن است که در صورت نیاز اقدام به تعمیرشیر آبسردکن نمود. اگر شیر آبسرد کن رسوب گرفته باید تمیز شود و یا باید اقدامبه تعویض شیر آبسردکن نمود.

· تعمیر آبسردکن :علت طعم بد آبسردکن چیست؟

این مشکل نشانه ایاست که دستگاه به سرویس آبسردکن نیاز دارد. داخل مخزن باید کاملا شستشو شدهو کاملا خشک شود. سپس فیلتر آبسرد کن باید به خوبی رسوب زدایی شود و در صورت نیازتعویض شود.

· تعمیر آبسردکناداری :علت خنک نکردن آبسردکن چیست؟

در صورت مواجهه باایراد خنک نکردن آب سردکن ها باید موارد زیادی را در جهت تعمیر آبسردکنبررسی کنید. در اولین قدم بررسی کنید که دستگاه به برق وصل است و قطعی در پریز برقوجود نداشته باشد. در قدم بعدی جهت عیب یابیو تعمیرات آبسردکن باید کلید پاور یا سوییچ پشت دستگاه را چک کنید که روشن باشد.

اگر آبسرد کن شما بهخوبی قبل خنک نمی کند ممکن است ایراد از سمت کوئل های آب سردکن باشد. کوئل هایآبسردکن باید مرتب تمیز شوند. گاهی در طی استفاده نا صحیح و عدم رعایت نکاتبهداشتی جرم ها و کپک ها در بخش های مختلف آبسرد کنها رشد می کنند و عامل بروزمشکل خنک نکردن آب سرد کن می شوند.

علت دیگر خنکنکردن آبسردکن ممکن است به علت ایراد در اجزای فنی دستگاه باشد. ایراد درموتور آب سردکن، خراب شدن کندانسور دستگاه، ترموستات آبسردکن، خرابی در رله واورلود دستگاه همه می توانند عواملی برای عملکرد ضعیف دستگاه و خنک نشدن آب درآبسردکن شوند.

· سرویس آبسردکن :علت نشتی آب از آبسردکن چیست؟

اولین موردی که بایدجهت تعمیر و سرویس دستگاه آبسردکن برای رفع نشتی آب انجام دهیداین است که مخزن آبسردکن را بررسی کنید. مخزن آبسردکن ممکن از جنس استیلبا دوام یا پلاستیک باشد. گاهی ضربه دیدن و خم شدگی مخزن موجب ایجاد سوراخ و ترکروی آن و در نهایت نشت آب می شود. همچنین شل شدن اتصالات داخلی در ناحیه پمپ نیزممکن است عامل این اتفاق باشد.

اگر شیر آب سرد یاگرم کن چکه می کند با تعویض شیر آبسردکن یا اتصالات آن معمولا این مشکل رفع میشود. گاهی علت چکه کردن آب سرد کن، سینی تخلیه آبسردکن است. گرفتگی سینی موجب عدمتخلیه صحیح آب می شود.

· تعمیر آبسرد کن:علت صدای آبسردکن چیست؟

اگر آبسردکن به صورتاستاندارد کار می کند و کیفیت آب خروجی مطلوب است و فقط ایراد کار در سروصدایآبسردکن است، باید چک شود که آیا محل قرارگیری آب سردکن تراز است یا خیر. اگراینمورد اشکال ندارد جهت شروع تعمیرات آبسردکن باید پیچ های موتور و کندانسوررا چک کنید که شل نشده باشند. در نهایت ممکن است ایراد از سمت پروانه فن باشد.گاهی پروانه های فن شل می شوند و تولید صدای ناهنجار می کنند که تمام این مواردتنها با کمک سرویسکار آبسردکن باید بررسی شوند.

· تعمیر آبسردکناستیل : علت فشار کم آب در آب سرد کنچیست؟

اگر فشار آب شیرآبسردکن مطلوب نیست و برای پرکردن یک لیوان آب باید مدت زمان زیادی را جلوی دستگاهسپری کنید. جهت عیب یابی و تعمیر آبسرد کن باید حجم آب مخزن یا فشار آب شهری بررسیشود. گاهی کم شدن آب مخزن یا قطعی آب شهری بازدهی دستگاه را کاهش می دهد.

هواگیری آبسردکن دلیل دیگر کاهش فشار آب شیر دستگاهاست. همزمان هر دو پمپ شیر آب را با هم فشار دهید تا هوا به صورت کامل خارج شود.اگر مشکل حل نشد گاهی کم شدن توان دستگاه نیز موجب بروز این ایراد می شود. دستگاهرا از برق بکشید چند دقیقه صبر کنید دوباره به پریز وصل کنید. با راه اندازی مجددممکن است ایراد رفع شود.

· هواگیری آبسردکن:چرا آبسردکن آب را گرم نمی کند؟

اگر آبسردکن شمادارای شیر آب گرم است .ممکن است گاهی در تولید آب گرم مشکل دار شود. ایراد درسیستم برق رسانی آبسردکن موجب می شود که دستگاه آب گرم تولید نکند. یک دور دستگاهرا از برق بکشید و سپس راه اندازی کنید با فعال شدن کندانسور دستگاه، احتمالاایراد رفع خواهد شد.

در پشت آبسرد کن برایاستفاده از آب گرم سوییچی تعبیه شده است. گاهی این سوییچ خاموش می شود. با فعالکردن این کلید معمولا چراغ آب گرم روشن خواهد شد.

· چرا آبسردکنروشن نمی شود؟

موارد زیادی ممکن استموجب این ایراد شوند. از جمله مهم ترین مواردی که موجی روشن نشدن آبسردکن می شودعبارت اند از قطعی اتصالات برق رسانی و ایراد در سیم های رابط، خرابی سوئیچ ، خرابشدن ترموستات آبسردکن اشاره کرد.

تعمیر آبسردکن استیل

آبسردکن استیل از مدلهایی است که در اداره ها و مراکز دولتی و پر رفت و آمد بیشتر استفاده می شود.ظرفیت و دوام این آبسردکن بیشتر از نمونه های دیگر است و دیرتر خراب می شوند.بیشترین ایرادات در آبسردکن استیل به نشتی آبسردکن و نیاز به تعمیر شیر آبسردکن ونیاز به تعمیر موتور آبسردکن می باشد.

شارژ گاز آبسردکن

شارژ گاز آبسردکن نیز از مواردی است که در هر بار سرویس آبسرد کن بررسی می شود. ساختار کلی آبسردکن ها مانند یخچال فریز می باشد. به اینترتیب در هنگام سرویس و تعمیر آبسردکن باید گاز فریون دستگاه بررسی شود و معمولاهر 6 ماه یکبار باید گاز آبسردکن شارژ شود.

اجزای آب سرد کن که در هر بار سرویس آبسردکن بررسی می شوند

 • سرویس و تعمیرکمپرسور آبسردکن
 • بررسی لوله‌هایآب
 • تعمیر و سرویسکندانسور آب سرد کن
 • تعویض فیلترهایتصفیه آب در آبسرد کن ها
 • تعمیر یا تعویضمخزن آبسردکن
 • تعمیر ترموستاتآبسرد کن
 • تعمیر شیرآبسردکن
 • شارژ گاز آبسردکن

قیمت تعمیر آبسردکن به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر آبسردکن به موارد متعددی بستگی دارد. به طور کل قیمتسرویس آبسردکن اگر نیازی به تعویض قطعه ای نباشد به صورت ثابت است. اما هزینهتعمیر آبسردکن بر اساس مدل آبسردکن، برند آب سرد کن و نوع ایراد و قطعه معیوبتغییر خواهد کرد. همچنین نیاز به تعمیر با تعویض قطعه نیز بر هزینه تعمیرات آبسردکنها تاثیر دارد. در بهترین حالت برای اطلاع از هزینه تعمیر آّسردکن بهتر استسرویسکار آبسردکن را بررسی کرده و نرخ نهایی را اعلام کند.

تعمیرات آبسردکن را به تعمیرکار آبسردکن هوم سرویز بسپارید

جهت دریافت خدماتتعمیر آبسردکن در محل کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام محدوده هزینه ها با شما تماس خواهندگرفت. تاکید متخصصین ما بر تعمیر قطعات می باشد نه تعویض آنها. بدین ترتیب درهزینه های شما صرفه جویی می شود و قطعه فابریک دستگاه نیز حفظ می شود.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر آبسردکن و همچنین ارایه خدمات سرویس آبسردکن در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم آشپزخانه ارائه می دهد که شامل تعمیر یخچال قدیمی، ساده و معمولی, تعمیر چرخ گوشت صنعتی و خانگی, تعمیر قهوه ساز خانگی و صنعتی, تعمیر چای ساز و تعمیر کتری برقی لمسی و کلید دار , نصب هود آشپرخانه توکار، نصب هود لمسی، شومینه ای، مورب، آسانسوری و ..., نصب و تعمیر ماکروفر، تعمیر ماکروویو و سولاردام توکار, تعمیر زودپز برقی, تعمیرات آبمیوه گیری ایرانی و خارجی, بازسازی ظروف تفلون می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر آبسردکن

سرویس آبسردکن در محل

تعمیر آبسردکن مخزن دار مجهز به شناور، دو منظوره و تعمیر آبسردکن آنی

تعمیر آبسرد کن رومیزی، معمولی، یخچال دار و دیجیتال

سرویس آبسردکن صنعتی و اداری

تعویض شیر آبسردکن

تعمیر آبسردکن استیل

شارژ گاز آبسردکن در محل

نظرات کاربران

profile picture
مهدي اميدي

کارشون خیلی خوب بود و فرد محترمی بودند

profile picture
علی شکری

دستشون درد نکنه ایشون خیلی راهنمایی درست و اصولی کردند و قیمت بسیار منصفانه ایی دریافت کردند خدا خیرشون بده

شرایط سرویس آبسردکن اداری و خانگی با تعمیرکار آبسردکن ماهر

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به سرویس و تعمیر آبسردکن نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای سرویس و تعمیر آبسردکن استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

سرویس و تعمیر آبسردکن را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

air-conditioner
سرویس کولر گازی
قیمت از 150,000 الی 1,500,000 تومان
tea-maker
تعمیر چای ساز
قیمت از 650,000 الی 1,200,000 تومان
network-cabling
کابل کشی شبکه
قیمت از 1,000,000 الی 4,000,000 تومان
mosquito-netting-service
توری پنجره
قیمت از 650,000 الی 4,000,000 تومان