سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

از 1432 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سرویس کولر گازی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت سرویس کامل کولر گازی بدون هزینه شارژ گاز

550,000 الی 700,000 تومان

قیمت سرویس کامل کولر گازی بدون هزینه شارژ گاز(جدا سازی قطعات و مونتاژ)

900,000 الی 1,200,000 تومان

متوسط قیمت1,050,000 تومانکمینه قیمت650,000 تومانبیشینه قیمت3,600,000 تومان

آنچه درباره سرویس کولر گازی خواهید خواند

 • سرویس کولر گازی در محل، فوری و با قیمت مناسب
 • نحوه ارائه خدمات سرويس کولر گازي و اسپيلت در هوم سرویز چگونه است؟
 • سرویس کامل کولر گازی شامل چیست؟
 • سرویس کولر گازی چگونه است؟
 • مهمترین نکاتی که سرويس اسپيلت باید رعایت کنید
 • بهترین زمان سرویس کولر گازی
 • نشانه های نیاز به سرویس کولرگازی در منزل چیست؟
 • مزایای سرویس کردن کولر گازی در محل توسط سرویسکار ماهر چیست؟
 • هزینه سرویس کولر گازی اسپلیت به چه مواردی بستگی دارد؟
 • انواع برندهای کولر گازی در هوم سرویز سرویس می شوند
 • مزایای سرویسکار کولر گازی هوم سرویز
 • سرویس اسپیلت در محل را به هوم سرویز بسپارید

سرویس کولر گازی در محل، فوری و با قیمت مناسب

سرویس کولر گازی از خدمات مهمی است که با هدف بالا بردن طول عمر و افزایش بازدهی آنها انجام می شود. خدمات سرویس کولر اسپیلت شامل موارد متعددی می شود که باید یک به یک بررسی شده و سلامت قطعات تایید شوند. به طور کل سرویس سالیانه از هزینه تراشی های بعدی و جدی تر جلوگیری می کند. خدمات سرویس اسپیلت در منزل انجام می شود و سرویسکار کولر گازی در محل خدمات ارائه می دهد. نحوه سرویس کولر گازی کمی پیجیده است و هر فردی از پس آن بر نمی آید. پیشنهاد هوم سرویز تماس با سرویس کار کولر گازی و انجام خدمات توسط سرویسکار کولر گازی است، در ادامه در ارتباط با نحوه سرویس اسپیلت و همچنین عوامل موثر بر هزینه سرویس کولر گازی توضیح خواهیم داد.

نحوه ارائه خدمات سرويس کولر گازي و اسپيلت در هوم سرویز چگونه است؟

جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیرات کولرگازی در محل تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید تا بهترین سرویسکار اسپیلت همیار شما باشند.

· ثبت درخواست رایگان جهت سرویس اسپلیت در محل

در ابتدا از طریق سایت، اپلیکیشن هوم سرویز و یا تماس مستقیم با شماره های درج شده سفارش خودتان را ثبت خواهید کرد. در ثبت درخواست اولیه نوع کولرگازی و زمان و مکان مورد نیاز برای دریافت خدمات را مشخص خواهید نمود.

· تماس سرویسکار کولرگازی جهت ارائه توضیحات

پس از ثبت درخواست متخصصین جهت ارائه اطلاعات در زمینه نحوه انجام خدمات و همچنین هزینه سرویس کولر گازی تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

· اعزام سرویس کار کولر گازی به محل

پس از توافقات لازم در ارتباط با نحوه و همچنین هزینه سرویس کولر اسپیلت متخصصین به محل اعزام شده و کلیه خدمات را در محل ارائه می دهند.

سرویس کامل کولر گازی شامل چیست؟

به طور کل هدف از سرویس اسپلیت و سرویس کولر آبی بررسی وشستشوی تمام قطعات می باشد. زیرا این تجهیزات طی مرور زمان گرد و خاک می گیرند و همین گرد و خاک موجب بسته شدن منافذ آنها خواهد شد. مواردی مانند تمیز کردن فیلتر، بررسی موتور، روغن کاری قطعات از مهم ترین کارهایی است که توسط سرویسکار اسپیلت ارائه می شود. به یاد داشته باشید سرویس کامل کولرگازی بهترین و موثرترین اقدامی است که می توانید انجام دهید تا هم بازدهی بهتری داشته باشید و هم با پرداخت هزینه سرویس کولر گازی مناسب از هزینه تراشی های بعدی جلوگیری کنید.

سرویس کولر گازی چگونه است؟

بسیاری از افراد مایلند خودشان کلیه خدمات مربوط به سرویس کولرگازی را انجام دهند و به دنبال تماشای فیلم و کلیپ هایی در اینترنت هستند تا خودشان دست به کار شوند. اما بازهم تاکید می کنیم اگر مهارت کافی در زمینه خدمات فنی ندارید حتما از یک سرویس کار کولر گازی کمک بگیرید. به طور کل موارد زیر در پروسه سرویس اسپیلت در محل انجام می شود.

 • شستشوی پنل خارجی اسپلیت: در سرویس کولر اسپیلت با دو پنل روبه رو هستید. پنل داخلی و خارجی که هر دو نیاز به سرویس دارند. مواردی مانند از بین بردن خاک، شستشوی قطعات قابل شستشو باید توسط سرویسکار کولر گازی انجام شود.
 • شستشوی کندانسور: کندانسور وسیله ای شبیه به رادیاتور ماشین است. به طور کل بازدهی دستگاه به تمیز کردن کندانسور کولر بر می گردد. در نتیجه در هنگام کار کولر هوای تمیز و باکیفیت تری به محیط می رساند.
 • بررسی عدم نشتی گاز: سرویسکار اسپیلت تمام لوله های مسی کندانسور را با محلول صابون تست نموده و به مشاهده نشانه های نشتی می پردازد. در صورتی که نشانه های از نشتی مشاهده شود میزان گاز اندازه گیری می شود و در صورت نیاز اقدام شارژ گار کولر گازی می کند.
 • شستشوی فین و تمیز کردن کویل ها: شستشو فین پنل بیرونی نیز از اقداماتی است که باید توسط افراد حرفه ای انجام شود. زیرا این فین ها ظریف هستند و ممکن است در اثر وارد کردن فشار اضافی خم شوند.
 • بررسی قسمت های برقی پنل: جعبه برق در کنار پنل قرار گرفته در نتیجه پس از شستشو تمام قطعات جعبه برق مجددا بررسی شده و اتصالات و سیم کشی برق کولر بررسی می شود تا دچار خوردگی یا آب شدگی نشده باشند. سرویس کولر گازی پنجره ای نیز مراحلی مشابه با سرویس کردن اسپلیت دارد.
 • سرویس پنل داخلی اسپیلت: در سرویس اسپیلت یا سرویس کولر دو تکه مهم ترین کار تمیز کردن فیلتر هوا است. به ترتیبی که باید پنل باز شود و فیلتر خارج شود. گاهی فیلتر گرد و خاک گرفته و با شستشو مشکل حل خواهد شد. ولی گاهی فیلتر به طور کل از بین رفته و باید این قطعه تعویض شود که تشخیص آن بر عهده سرويسکار کولر گازي است.
 • بررسی مسیر خروجی آب در هنگام سرویس اسپیلت : این ایراد نتیجه بسته شدن خروجی آب است. در هنگام سرویس کولر گازی پرزها، گرد و خاک هایی که با رطوبت کولر ترکیب شده اند و خروجی لوله را بسته اند شسته و تمیز خواهند شد و موجب بازدهی بهتر این وسیله می شوند.
 • تمیز کردن ترموستات کولر گازی: ترموستات یا سنسور وظیفه اتومات کردن کولر گازی را بر عهده دارد. بررسی این قطعه در هنگام سرویس کردن کولر گازی موجب بالا رفتن بازدهی و کاهش مصرف برق می شود.

مهمترین نکاتی که سرويس اسپيلت باید رعایت کنید

در کنار مهارت در سرويس اسپليت رعایت موارد ایمنی نیز در اولویت قرار دارد. زیرا که سلامت سرویسکار و دستگاه در گرو رعایت این موارد می باشد.

 • قبل از هرکاری در سرويس اسپيلت باید برق دستگاه کاملا قطع شود. در بیشتر ساختمان ها فیوز مجزا برای این دستگاه در نظر گرفته می شود. لذا فیوز مربوطه باید قطع شود. زیرا عدم انجام اینکار موجب بروز خطرات جانی و مالی خواهد شد.
 • در هنگام شستشوی پنل خارجی اسپلیت باید دقت کنید که آب به قسمت جعبه فیور وارد نشود. زیرا هر گونه رطوبت در این قسمت خطرناک بوده و موجب اتصالی می شود. از این رو پس از شستشوی کولر گازی باید این قسمت مجددا بررسی شود و سپس اقدام به روشن نمودن دستگاه نمود.
 • در هنگام شستشوی کندانسور کولرگازی دقت کنید به قسمت های دیگر آسیبی وارد نشود.

بهترین زمان سرویس کولر گازی

همانطور که می دانید کولرهای گازی هم وسیله ای برای گرمایش و هم سرمایش محسوب می شوند. در نتیجه این وسیله هم در تابستان سرویس می شود و هم قبل از شروع فصل زمستان. به طور کل بهترین زمان سرویس کولر گازی قبل از شروع فصل گرما و در فصل بهار می باشد. همچنین اگر از افرادی هستید که از گرمایش آن نیز استفاده می کنید قبل از شروع فصل سرد سال نیز مرحله دوم از سرویس را انجام دهید تا با مشکلی مواجه نشوید.

نشانه های نیاز به سرویس کولرگازی در منزل چیست؟

البته که سرویس کولر گازی از مواردی است که هر 6 ماه حتی اگر با نشانه ای مواجه نشده اید هم باید انجام دهید. اما خوب همه ی افراد متاسفانه این الزام را در نظر نمی گیرند و تا با نشانه هایی روبه رو نشوند به فکر تماس با سرویسکار کولر گازی نمی افتند! در ادامه بارزترین نشانه های نیاز به سرويس کولر گازي می پردازیم.

· باد گرم اسپیلت

کم شدن گاز، یخ زدن کویل و کثیف بودن کندانسور کولرگازی بارزترین دلایل این مشکل هستند که با سرویس کولر گازی به موقع می توان از این مشکلات جلوگیری نمود.

· استشمام بوی بد

اگر لوله های خروجی آب بسته شده باشند سینی آب پر می شود و آب برمی گردد و موجب رشد قارچ و کپک می شود و این اتفاق موجب ایجاد بوی بد می شود. این مشکلات با انجام سرویس دوره ای کولر گازی کاملا رفع می شوند.

· کم شدن قدرت باد

اگر فیلتر کولرگازی کثیف شده باشد. کثیفی فیلتر از پرتاب باد جلوگیری می کند. تمیز کردن فیلتر کولر گازی در پروسه سرویس اسپلیت انجام می شود.

· خیس بودن پنل اسپیلت در هنگام خاموشی

در صورت کم شدن گاز کولر پنل ها لوله های فین یخ می زنند و در هنگام خاموش شدن یخ ها ذوب می شوند و پنل چکه می کند. در سرویس کامل کولر گازی کم شدن گاز و یا نشتی گاز مشخص می شود.

· بالا رفتن میزان مصرف برق

اگر متوجه شدید که مصرف برق به طور چشم گیری بالا رفته و شما استفاده مضاعفی از دستگاه نکرده اید. یکی از نشانه های کم شدن گاز دستگاه است که این مورد نیز توسط سرویسکار کولر گازی مشخص می شود.

مزایای سرویس کردن کولر گازی در محل توسط سرویسکار ماهر چیست؟

شاید فکر کنید که سرویس و شستشوی کولرگازی بی اهمیت باشد اما با اطلاع از مزایای آن قطعا نظرتان عوض خواهد شد.

 • عمر مفید دستگاه بیشتر می شود و مصرف برق کمتر خواهد شد.
 • سرویس کولر گازی موجب بهبود تهویه هوای محیط می شود.
 • سرویس اسپیلت توسط سرویسکار اسپیلت موجب می شود فیلتر ها تمیز شده و هوای سالم به محیط وارد شود و موجب آلرژی و بیماریهای تنفسی نشود.
 • از آسیب به کولر و وارد فشار اضافی به کولر جلوگیری می شود.
 • با پرداخت هزینه سرویس کولر گازی اندک از هزینه تراشی های بیشتر جلوگیری می شود.

هزینه سرویس کولر گازی اسپلیت به چه مواردی بستگی دارد؟

عوامل زیادی بر قیمت سرویس کولر گازی تاثیر دارند. به طور معمول بازه قیمتی را به عنوان هزینه سرویس کامل کولر گازی اعلام می کنند که بروز مواردی موجب تغییرات در این بازه خواهد شد. که در ادامه به معرفی بیشترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه سرویس کولر اسپیلت می پردازیم.

· نوع کمپرسور اینورتر یا معمولی بر هزینه سرویس کولر گازی تاثیر دارد

کولرهای اینورتر بازدهی بالاتری دارند و ساختار پیچیده تری دارند. در نتیجه هزینه سرویس کولر گازی اینورتر از معمولی بیشتر است.

· ظرفیت کولر گازی

هر چه کولر ظرفیت بیشتری داشته باشد هزینه سرویس کولر گازی نیز بیشتر می شود.

· برند اسپیلت

در حالت کلی هزینه سرویس اسپیلت برای همه برندها یکسان است. اما گاهی تعرفه سرویس کولرگازی در بعضی از برندها در شرایط خاص بیشتر است که باید توسط سوریسکار کولر گازی مطرح شود.

· مدل کولر گازی

کولرهای گازی در مدلهای مختلفی اسپیلت، پنجره ای، سروس کولر گازی ایستاده و داکت اسپیلت موجودند. به طور کل هزینه سرویس کولر گازی ایستاده یا هزینه سرویس اسپیلت تفاوت دارد و هزینه سرویس کولر گازی اسپیلت کمتر از نمونه های دیگر است.

· محل قرارگیری کولر گازی بر هزینه سرویس اسپیلت تاثیر می گذارد

گاهی محل نصب کولر گازی در محلی است که امکان دسترسی به سرویسکار کولر گازی به آن دشوار است. در نتیجه پروسه سرویس کردن کولر گازی سخت تر خواهد شد و در نتیجه هزینه سرویس کولر گازی بالا می رود.

انواع برندهای کولر گازی در هوم سرویز سرویس می شوند

انواع برندهای ایرانی و خارجی موجود در بازار توسط متخصصین بررسی و سرویس می شوند.

· سرویس کولر گازی سامسونگ

اسپیلت سامسونگ از برندهای محبوب در بین استفاده کنندگان است. سرویس کولر گازی سامسونگ در هر 6 ماه موجب کارایی بهتر و افزایش طول عمر این دستگاه ها خواهد شد. سرویسکاران هوم سرویز کلیه مدل های اسپلیت سامسونگ را در محل با هزینه منصفانه سرویس خواهند کرد. سرویس کولر گازی سامسونگ شامل سرویس کندانسور، سرویس فن، بررسی فین و کویل ها، و ... است.

· سرویس کولر گازی ال جی LG

سرویس کولر گازی ال جی نیز از دیگر خدماتی است که توسط همیاران هوم سرویز ارائه می شود. برند ال جی از برندهای باکیفیت و محبوب بوده و بهتر است برای حفظ این دستگاه های باکیفیت، سرویس اسپیلت ال جی توسط متخصصین ماهر و آموزش دیده انجام شود.

· سرويس کولر گازي جنرال

افرادی کولر گازی اجنرال را با جنرال یکسان می پندارند. در صورتی که این دو شرکت با هم متفاوت بوده و دو شرکت مجزا هستند. خوشبختانه کلیه خدمات سرویس کولرگازی جنرال و اجنرال توسط متخصصین ما ارائه می شود. نحوه سرویس کولر گازی جنرال با برندهای دیگر تفاوت ندارد و تنها باید تمام موارد به صورت حرفه ای و رعایت نکات ایمنی ارائه شود.

سایر مدل ها و برندهایی که سرويس کولر اسپيلت هوم سرویز پذیرفته می شوند :

 • سرویس کولرگازی گری
 • سرویس کولرگازی هایسنس
 • سرویس کولرگازی مدیا
 • سرویس کولر گازی ایستاده
 • سرویس کولر اسپیلت هیتاچی و ...

مزایای سرویسکار کولر گازی هوم سرویز

قطعا باید تفاوتی بین مراکز تخصصی سرویس کولر گازی هوم سرویز و سایر ارائه دهندگان خدمات سرویس کولر اسپیلت باشد تا بتوانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم. در ادامه به بارزترین تفاوت خودمان با دیگر ارائه دهندگان خدمات بیان می کنیم.

ü ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن: پس از ثبت درخواست شما می توانید در کمترین زمان ممکن با چندین سرویسکار کولر گازی مشورت کنید و در کمترین زمان ممکن سرویسکاران به محل اعزام می شوند.

ü کاهش قیمت سرویس کولر گازی: ارائه هزینه های شفاف موجب می شود که شما با هزینه های نجومی مواجه نشوید و از محدوده قیمت مطلع باشید و سپس تصمیم بگیرید.

ü استفاده از قطعات باکیفیت: همانطور که می دانید بازار پر شده است از قطعات فیک و بی کیفیت، که ممکن است قیمتی مشابه با نمونه های اصلی داشته باشند. متخصصین هوم سرویز از قطعات با کیفیت استفاده می کنند تا موجب هدررفت هزینه سرویس کولر گازی نشوند.

سرویس اسپیلت در محل را به هوم سرویز بسپارید

جهت نیاز به سرویسکار کولر اسپیلت، ایستاده و پرتابل تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما اطلاعات و مهارت کافی در زمینه سرویس انواع کولر گازی را داشته و کلیه خدمات را در محل ارائه می دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سرویس کولر گازی و همچنین ارایه خدمات سرویس اسپیلت در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر کولر آبی سلولوزی، پرتابل، رومیزی و ..., نصب کولر آبی روی پشت بام، بالکن و تراس, تعمیر کولر گازی و تعمیر اسپلیت در محل, نصب کولر گازی, تعمیر کولر گازی پنجره ای, شارژ گاز کولر اسپلیت, نصب فن کویل سقفی و دیواری, تعمیر چیلر جذبی , خدمات شستشو و نظافت کانال کولر, سرویس کولر آبی با روغنکاری قطعات کولرآبی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سرویس کولر گازی

سرویس اسپیلت در محل

سرویس کولر گازی پنجره ای

بررسی کویل ها و فین های کولرگازی

بررسی سنسور یا ترموستات کولر گازی

سرویس کولرگازی با شستشوی کندانسور کولرگازی

شستشو یا تعویض فیلتر کولرگازی اسپیلت

کنترل گاز کولرگازی اسپیلت و...

نظرات کاربران

profile picture
مهدی دزفولی

بالاترین امتیاز رو بهشون میدم کارشون خوب بود مورد تایید هستن ایشون.

profile picture
مهرناز خوش مشرب

بسیار عالی و با اخلاق ممنونم ازشون بابت وقت شناسیشون

profile picture
جعفر ابوذر

هوم سرویز یه تفاوت خیلی مهم با اپلیکیشن های مشابه داره و اونم اینه که پشتیبانی هم پیگیری میکنن که چه فردی سرویس رو پذیرش کرده هم پیگیری میکنن که نیرو چه مبلغی از مشتری دریافت کردن و رضایت مشتری واقعا براشون حائز اهمیت هست. این مسائل هوم سرویز رو متمایز میکنه. من حتما مجددا سرویس میگیرم از مجموعه شما.

profile picture
کسری مقدم

کارشون خوب و مرتبه. ادب و انصافشون هم عالی

شرایط سرویس کولر گازی اسپیلت، سرویس کولر ایستاده و پرتابل

هزینه قطعات مورد استفاده جهت سرویس کولر گازی به طور جداگانه محاسبه و بر عهده مشتری می باشد(در صورت تهیه توسط سرویسکار می بایست فاکتور خرید به مشتری ارایه گردد.)

سرویس کولر گازی خود را تنها در صورتی که خارج از گارانتی باشند را به تیم هوم سرویز بسپارید.

سرویس کولر گازی شامل تمیز کردن فیلتر و لوله تخلیه و پنل خارجی کولر گازی، بررسی فشار گاز، تمیز کردن فیلتر، تمیز کردن چرخ های دمنده و همینطور چکه کردن آب و ... می شود.

مدت زمان انجام سرویس کولر گازی توسط سرویسکار در شرایط معمول کمتر از 1.5 ساعت می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

repair-refrigerators
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 1,200,000 الی 3,500,000 تومان
watercooler
سرویس و تعمیر آبسردکن
قیمت از 1,300,000 الی 3,250,000 تومان
package-installation-repair
سرویس و تعمیر پکیج
قیمت از 500,000 الی 1,400,000 تومان
mosquito-netting-service
توری پنجره
قیمت از 1,700,000 الی 4,800,000 تومان