banner
قیمت خدمات
/
لوله کشی و تاسیسات
/
تعمیر و سرویس کولر گازی پنجره ای

تعمیرات و سرویس کولرگازی پنجره ای

از 1367 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیرات کولر پنجره ای با تعمیرکار کولر پنجره ای حرفه ای

قیمت تعمیرات کولر پنجره ای با تعمیرکار کولر پنجره ای حرفه ای

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط سرویس و شستشوی کامل کولر پنجره ای

هزینه قطعات یا گاز مورد استفاده جهت شارژ کولر به طور جداگانه محاسبه و بر عهده مشتری می باشد(در صورت تهیه توسط سرویس دهنده می بایست فاکتور خرید به مشتری ارایه گردد.)

سرویس کولر گازی پنجره ای خود را تنها در صورتی که خارج از گارانتی باشند را به تیم هوم سرویز بسپارید.

سرویس کولر گازی شامل تمیز کردن فیلتر و لوله تخلیه و پنل خارجی کولر گازی، بررسی فشار گاز، تمیز کردن فیلتر، تمیز کردن چرخ های دمنده و همینطور چکه کردن آب و .. می شود.

هزینه های دقیق تعمیر کولر پس از بازدید همیار مشخص می گردد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تعمیر و سرویس کولر گازی پنجره ای

کولر گازی پنجره اییکی از قدیمی ترین تجهیزات سرمایشی یک تکه است. به عبارت دیگر تمام قطعات کولرپنجره ای مانند فن کولر گازی و کمپرسور در داخل پنل قرار دارد. کولر گازی پشتپنجره ای ممکن است به هر دلیلی دچار ایراد شود با انجام سرویس کولر پنجرهای می توان عمر مفید این تجهیزات را افزایش داد. در ادامه به راهکارهای عیبیابی و تعمیر کولر گازی پنجره ای و عوامل موثر بر قیمت تعمیرات و هزینه سرویسکولر گازی پنجره ای می پردازیم.

سرویس کولر پنجره ای شامل چه مواردی است؟

یکی از مهم ترینعواملی که موجب خرابی و نیاز به عیب یابی کولر گازی پنجره ای می شود، عدمتوجه به سرویس کولر گازی پنجره ای است. در واقع این سیستم سرمایشی برای بازدهیبیشتر باید در شروع فصل گرما سرویس شود تا ایرادات کوچک موجب بروز ایرادات شدیدنشوند. سرویس کولر پنجره ای باید هر ساله انجام شود. در ادامه به مواردی که درپروسه سرویس کولر گازی انجام می شود می پردازیم.

 • شست و شویکامل کولر
 • تمیز کردنو تعویض فیلترهای کولر گازی پنجره ای
 • تمیر کردنکویل کنداسور بیرونی
 • تکمیلشارژ گاز کولر پنجره ای
 • بررسیترموستات و کمپرسور
 • بررسی فنکولر پنجره ای
 • تست فشارگاز کولر
 • خاک گیریو نظافت فیلترهای کولر

بهترین زمان برای سرویس کولر پنجره ای

قبل از شروع استفادهاز کولر پنجره ای باید کولر را سرویس کنید. حتی اگر فکر می کنید که کولر هیچایرادی ندارد بدون توجه به هزینه سرویس کولر پنجره ای این کار را انجامدهید. زیرا به علت گرد و خاک زیاد در اطراف کولر ممکن است به قطعات دیگر آسیببرسد. پس بهتر است قبل از شروع فصل گرما، معمولا در اواخر اردیبهشت و اوایلخرداد اقدامات لازم را انجام دهید.

عیب یابی و تعمیرات کولر گازی پنجره ای

قطعات کولر پنچره ایممکن است به هر دلیلی دچار ایراد شوند. این ایرادات با علائمی خود را نشان می دهندکه می توان با توجه به این موارد به تعمیر کولر گازی پشت پنجره ای در منزلبپردازید. بهتر است در صورت مشاهده موارد زیر با تعمیرکار کولر پنجره ای تماس بگیرید.

 کولر گازی پنجرهای روشن نمی‌شود

یکی از مشکلاتی کهبرای کولر گازی پنجره ای پیش می‌آید روشن نشدن کولر پنجره ای است. برای عیبیابی و رفع این ایراد باید چند قسمت بررسی شود. ابتدا باید اتصالات برق بررسی شودتا فیوز قطع نشده باشد. مورد دیگر، ایراد در برد کولر گازی است باید تمام قسمت هایبرد به خوبی بررسی شوند.

خنک نکردن کولرگازی پنجره ای 

علت باد گرم زدن کولرگازی می تواند به چند دلیل مرتبط داشته باشد. مورد اول کثیف بودن فیلتر کولر است.ممکن است درجه کولر بالا باشد. همچنین اگر ایراد از سمت کنداسور باشد، باید به تعمیرکنداسور کولر گازی پنجره ای پرداخته شود. کم شدن گاز کولر نیز می تواند علتدیگر باشد.

 علت سر و صدایکولر گازی پنجره ای

ممکن است کولر هوایخنکی بیرون بدهد، اما در حین کار کردن و روشن شدن صداهای زیادی تولید کند. اولیندلیلی که باید در پروسه تعمیر کولر گازی پنجره ای بررسی شود محل قرار داشتن کولراست که ممکن است تراز نباشد. همچنین با از بین رفتن لاستیک لرزه گیر موتور، موجبایجاد سر و صدا در کولر می شود. ایراد در پروانه کولر عامل دیگری است که بایدبررسی شوند. سپس باید پیچ و مهره های کولر به خوبی سفت شوند.

علت خاموش شدنناگهانی کولر گازی پنجره ای 

یکی از علت های اصلیخاموش شدن ناگهانی مربوط به تعمیر ترموستات کولر گازی پنجره ای است. وظیفهترموستات، اتومات کردن کولر برای زمانی است که هوا به دمای مطلوب رسیده است. تشخیصعلائم خرابی ترموستات کولر پنجره ای باید توسط سرویسکار کولر گازی پنجره ایانجام شود.

علت داغ شدن فنکولر گازی پنجره ای 

علائم زیادی ممکن استموجب داغ شدن فن کولر پنجره ای شود. تعمیر فن کولر گازی پنجره ای بسیار مهماست. زیرا در صورت ادامه دار شدن این مشکل، موجب بروز خرابی در موتور کولر می شود.عواملی مانند عدم جریان هوا، ایراد در خازن کولر پنجره ای و عدم سرویس به موقع مهمترین عاملین بروز این مشکل هستند.

علائم سوختن موتورکولر گازی پنجره ای

نشانه های سوختنموتور کولر پنجره ای، موارد متعددی هستند. که اگر توسط تعمیرکار کولر پنجره ای غیرحرفه ای بازدید شود ممکن است تشخیص اشتباهی بدهند و سوختن یا ایراد در قطعات دیگررا با سوختن موتور کولر اشتباه بگیرند. روشن نشدن کمپرسور یا داغ شدن کمپرسور وتولید باد گرم از شایع ترین علائم سوختن موتور کولر گازی پنجره ای است.

علت آب دادنکولر گازی پنجره ای

آب دادن کولر گازیپنجره ای ممکن است به علت مشکلات متعددی مانند نصب نادرست یا بی کیفیت و مصدود شدنشیلنگ خروجی آب کولر گازی اتفاق بیوفتد. به هر حال علت آب دادن کولر پنجره ای هرچه باشد باید سریعا توسط سرویس کولر گازی پنجره ای برطرف شود. زیرا ممکن است موجبآسیب جدی به سایر قطعات کولر پنجره ای شود.

علت یخ زدن کولرگازی پنجره ای

مواردی مانند کم شدنگاز، عدم اتومات کولر، خرابی اپراتور، گرفتگی لوله های کولر و ایراد در فن کولرموجب یخ زدن کولر می شود و باید توسط سرویس کار کولر گازی ماهر تمام این قسمت هابررسی شود و قسمت معیوب تشخیص داده شوند.

هزینه تعمیر کولر گازی پنجره ای به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر کولرپنجره ای به موارد متعددی بستگی دارد. با بالا رفتن قیمت کولر پنجره ای نمی توانانتظار داشت که قیمت سرویس کولر گازی پنجره ای یا قیمت تعمیرات کولرپنجره ای مبلغ ناچیزی باشد. زیرا در کنار دستمزد تعمیرکار کولر پنجره ایقیمت تعویض قطعات نیر مطرح می شود. همانطور که می دانید قیمت قطعات با کیفیت درمقابل قطعات فیک بازار که طول عمری ندارند، بیشتر است. از این رو کمک گرفتن ازتعمیرکار کولر گازی  پنجره ای منصف که ازقطعات با کیفیت و دارای ضمانت استفاده کند مهمترین کار است.  قیمت تعمیرات کولر گازی پنجره ای به نوع قطعهمعیوب وابسته است. به طور مثال قیمت ترموستات کولر گازی بالاست. تعداد قطعات معیوبو نوع و مدل کولر پنجره ای نیز تغییر دهنده ی هزینه ها هستند. در شرایط معمولیسرویس که شامل شستشو و بررسی قطعات است قیمت سرویس کولر پنجره ای ثابت است. اما درصورتی که به تعمیرات نیاز باشد موارد ذکر شده تاثیرگذار هستند.

انواع برندهای کولر پنجره ای

 • تعمیر کولر گازی پنجره ای ال جی
 • تعمیر کولر گازی پنجره ای جنرال
 • تعمیر کولر پنجره ای اجنرال
 • تعمیرکولر گازی پنجره ای سامسونگ و ...

مرکز تعمیرات کولر گازی پنجره ای هوم سرویز

مرکز تعمیر کولرگازی پنجره ای هوم سرویز آماده ارائه تخصصی ترین خدمات در ارتباط با تعمیر وسرویس انواع کولر پنجره ای با استفاده قطعات با کیفیت، توسط ماهرترین سرویسکاراندر محل می باشند. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نماییدتا متخصصین ما جهت عیب یابی کولر گازی پنجره ای، مشاوره و اعلام هزینه ها با شماتماس بگیرند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

شستشو و تمیز کردن و فیلترهای کولر گازی
نشت یابی و تعمیر کولر گازی پنجره ای
تعمیر خازن و بلبرینگ کولر پنجره ای
تعمیر کمپرسور کولر گازی پنجره ای
شستشوی کامل مدار کولر پنجره ای
بررسی ترموستات و سایر قطعات کولر پنجره ای

همیاران سرویس تعمیرات و سرویس کولرگازی پنجره ای

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

توری تراس
توری تراس
قیمت از 900,000 الی 3,200,000 تومان
نظافت داکت و کانال کولر
نظافت داکت و کانال کولر
قیمت از 150,000 الی 900,000 تومان
نصب سایبان کولر
نصب سایبان کولر
قیمت از 150,000 الی 900,000 تومان
سمپاشی
سمپاشی
قیمت از 300,000 الی 700,000 تومان