نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

از 1366 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب کولر گازی در زمستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب پایه دیواری یونیت خارجی

190,000 الی 250,000 تومان

قیمت نصب پایه زمینی

140,000 الی 200,000 تومان

قیمت نصب پنل کولرگازی (اواپراتور و کندانسور)

250,000 الی 390,000 تومان

متوسط قیمت200,000 تومانکمینه قیمت200,000 تومانبیشینه قیمت200,000 تومان

آنچه درباره نصب کولر گازی خواهید خواند

 • طریقه نصب کولر گازی و اسپلیت چگونه است؟
 • آموزش نصب کولر گازی اسپلیت
 • در چه محل هایی اقدام به نصب کولر گازی می کنند؟
 • در جابجایی کولر گازی و اسپلیت به چه مواردی باید دقت شود؟
 • نمایندگی نصب کولر گازی
 • شماره تلفن نصاب کولر گازی را چگونه پیدا کنیم؟
 • نصاب کولر گازی اسپیلت هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟
 • هزینه نصب کولر گازی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • انواع برند های کولر گازی
 • کلیه خدمات راه اندازی کولر گازی را به نصاب کولر گازی ماهر هوم سرویز بسپارید

طریقه نصب کولر گازی و اسپلیت چگونه است؟

سرمای لذت بخش کولرهای گازی و جهت کم کردن عوارض ناشی استفاده از کولرهای آبی، موجب افزایش درخواست نصب کولر گازی شده است. از این رو نصب کولر گازی ال جی و نصب کولر گازی جنرال که برندهای معتبری هستند اخیرا بیشتر درخواست می شود. افرادی آموزش دیده تحت عنوان نصاب کولر گازی که دوره های آموزشی در این زمینه را گذرانده اند. این خدمات را ارائه می دهند. یکی از مهم ترین موارد موثر در بازده کولر، طریقه نصب کولر گازی اسپلیت است. بعضی از افراد به دنبال آموزش نصب کولر گازی و نحوه نصب کولر اسپلیت هستند تا خودشان دست به کار شوند. نصب اسپلیت مربوط به داکت کشی اسپلیت، سیم کشی کولر گازی و لوله کشی کولر گازی است.

در ادامه به معرفی روش نصب کولر گازی اسپیلت و عوامل موثر بر هزینه نصب کولر گازی توسط نصاب کولر گازی می پردازیم. همچنین در صورتی که نیاز به جابجایی کولر گازی دارید می توانید از همیارانی کمک بگیرید که نمایندگی نصب کولر گازی را دارند.

آموزش نصب کولر گازی اسپلیت

نصب کولر گازی مانند هر وسیله برقی دیگری نیاز به رعایت قواعد مخصوص به خود را دارد. نصب کولر گازی اسپلیت با نصب کولر آبی تفاوت دارد. در صورت خریداری دستگاه تازه باید به نمایندگی نصب کولر گازی مانند نمایندگی نصب کولر گازی ال جی، نمایندگی نصب کولر گازی جنرال یا اجنرال، سامسونگ و ... مراجعه نمود. اما در مواردی که نیاز به جابجایی کولر گازی است می توانید از نصاب کولر گازی هوم سرویز کمک بگیرید.

اگر به تازگی یک دستگاه کولر گازی خریداری کرده اید و یا می خواهید کولر گازی خود را جابجا کنید به گارانتی آن توجه کنید . اگر خودتان دست به آچار هستید باید حالا به سراغ آموزش نصب کولر گازی رفته و طریقه نصب کولر گازی را گام به گام بررسی کنید. هر دستگاه کولر گازی یا اسپلیت شامل دو یونیت داخلی و خارجی است که یکی در داخل اتاق و دیگری در بیرون از ساختمان نصب می شود.

· نصب یونیت داخلی کولر گازی اسپلیت

برای نصب یونیت داخلی دیوار محکمی باید انتخاب شود. یونیت باید در فضایی دور از نور مستقیم خورشید و لوله های گاز باشد. هم چنین باید شرایط لازم را برای سیم کشی و داکت کشی داشته باشد.

· نصب یونیت خارجی

کندانسور یا پنل خارجی باید در جایی مناسب نصب شود. این دستگاه موقع روشن شدن و کار کردن، صدا ایجاد می کند بنابراین نصاب کولر گازی باید محلی را برای نصب در نظر بگیرد که مزاحمتی برای واحدهای دیگر و همسایه ها نداشته باشد. در ضمن فراموش نکنید که محل نصب باید در هوای آزاد باشد تا کندانسور به خوبی کار کند. عدم هوای کافی در اطراف پنل خارجی موجب اورلود شدن کمپرسور می شود.

· محکم کردن صفحه فلزی روی دیوار توسط نصاب کولر گازی

نصاب کولر گازی باید سوراخ هایی روی دیوار ایجاد کند برای نصب اسپیلت باید از یک سطح تراز استفاده نمود. نصاب کولر گازی باید با استفاده از دریل سوراخ هایی روی دیوار ایجاد نموده و این صفحه را روی آن نصب کند. همچنین برای زهکشی برای نصب کولر گازی سامسونگ و غیره سوراخی به قطر حدودی 5 سانت در دیوار ایجاد نموده و فلنج انعطاف پذیر را از درون آن رد می کنند.

در چه محل هایی اقدام به نصب کولر گازی می کنند؟

قبل از هر چیزی محل مناسبی را برای نصب دستگاه انتخاب کنید. دقت داشته باشید که محل نصب کولر گازی در بالکن نباید نزدیک لوازم قابل اشتعال، لوله کشی گاز، دود کش و دیگر مناطق آلوده باشد. از طرفی وزن دستگاه زیاد است بنابراین محل نصب باید دارای استحکام کافی باشد. قرار گرفتن کندانسور و یونیت خارجی کولر گازی در آفتاب هم پیشنهاد نمی شود. تابش مستقیم خورشید روی سرمایش دستگاه تاثیر منفی دارد.

· نصب کولر گازی در بالکن

طریقه نصب کولر گازی اسپیلت در بالکن با استفاده از اتصال پیچ و مهره در اسکلت نگهداشته انجام می شود. اگر کولر گازی را در لبه پنجره و یا بالکن نصب می کنید حتما از لرزه گیر برای کاهش ارتعاشات کمپرسور استفاده کنید در غیر این صورت موقع روشن شدن، دستگاه با لرزش و صدای شدیدی مواجه می شوید.

· نصب کولر گازی روی دیوار

بهترین مکان برای نصب اسپلیت روی دیوار به دور از بخاری، گاز و سایر وسایل رطوبت زا است. اگر محل نصب یونیت داخلی تراز نیست حتما از پایه مناسب برای تراز بودن یونیت استفاده کنید. لوله های کولر گازی اسپلیت را به خوبی روی دیوار محکم کنید و در صورت لزوم باید لوله ها عایق بندی شوند.

در جابجایی کولر گازی و اسپلیت به چه مواردی باید دقت شود؟

نصب اسپلیت با نصب کولر گازی پنجره ای تفاوت دارد. در هر صورت برای نصب کولر اسپلیت بهترین راهکار کمک گرفتن از یک نصاب کولر گازی حرفه ای است. زیرا ابتدا باید بر اساس تجربه نصاب اسپلیت بهترین فضا برای نصب کولرگازی دوتیکه انتخاب شود تا شاهد بالاترین راندمان از آن باشید. برای نصب پنل داخلی باید حداقل از سطح زمین 2.5 متر، از سقف 20 سانت و از طرفین حدود 15 سانتی متر آزاد باشد. برای نصب اسپلیت باید از تمام تجهیراتی مانند آنتن تلویزیون، رادیو و آیفون حداقل 1 متر فاصله داشته باشد تا نویز این تجهیزات بر روی برد دستگاه ایرادی ایجاد نکنند. برای رد کردن لوله های کولر گازی و اتصال به کندانسور دستگاه باید سوراخی در دیوار ایجاد کنید. این لوله باید دارای شیب باشد تا سیستم تخلیه به درستی انجام شود.

برای جابجایی اسپیلت باید اتصالات الکترونیکی دستگاه کاملا بررسی شود. پس از باز کردن و چک کردن سیم های داخلی پنل باید لوله ها را در هنگام نصب اسپلیت به دیوار کاملا صاف و بدون خمیدگی باشند. برای نصب کولر گازی در بالکن دقت کنید که زیر تابش مستقیم نور خورشید نباشد.

نمایندگی نصب کولر گازی

تا به اینجای کار مهم ترین مواردی که باید در هنگام نصب اسپیلت باید رعایت شود را توضیح داده ایم. اما باز هم تاکید می کنیم در صورتی که کولرتان دارای گارانتی است. تمامی این خدمات باید توسط نمایندگی نصب کولر گازی انجام شود تا کولر اسپیلت شما از دوره ضمانت خارج نشود. نمایندگی های معتبر زیادی هستند که خدمات نصب کولر اسپلیت را ارائه می دهند. تاکید می کنیم که برای مصب کولر گازی ال جی از نمایندگی نصب کولر گازی ال جی کمک بگیرید. همچنین برای سایر برندها به طور مثال نصب کولر گازی جنرال از نمایندگی نصب کولر گازی جنرال و نصاب کولر گازی متخصص کمک بگیرید. هنچنینی ممکن است نصاب کولر گازی چندین برند را تحت پوشش قرار دهند. با کمک هوم سرویز شما می توانید به نصاب کولر گازی اسپیلت به راحتی دست پیدا کنید و به هدف خود برسید.

نصب کولر اسپلیت کار آسانی نیست. از این رو کمک گرفتن از نصاب کولر گازی غیر حرفه ای یک ریسک محسوب می شود. ممکن است در آینده متحمل ضررهای بیشتری می شوید.

شماره تلفن نصاب کولر گازی را چگونه پیدا کنیم؟

یکی از مهمترین موارد بعد از خرید کولرگازی یا جابجایی کولر گازی پیدا کردن نصاب کولر گازی است. در بسیاری از موارد به دنبال شماره تلفن نصاب کولر گازی با لیست بلند بالایی از شماره ها مواجه می شوید. در مواردی نیز افراد از همان فروشگاهی که کولر را خریداری نموده اند در رابطه با نصب و راه اندازی کولرگازی به دنبال نصاب کولر گازی خواهند گشت در مواردی نیز هر نمایندگی یک نصاب کولر گازی جداگانه دارد که در مواقع لزوم شماره تلفن نصاب کولر گازی را در اختیار افراد قرار می دهند. اما در کنار همه این موارد می توانید نصاب کولر گازی را تنها با چند کلیک در همین صفحه جستجو کنید. افراد ما دارای رزومه کاری مشخص بوده و تایید شده می باشند.

نصاب کولر گازی اسپیلت هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟

مهارت و تجربه کافی

نصاب کولر گازی هوم سرویز دارای شرایط ویژه ای هستند. در درجه اول مهارت و تجربه کافی در زمینه نصب انواع کولر موجب تمایز ما با افرادی کم تجربه و غیر حرفه ای است که رزومه قوی در این زمینه ندارند.

تعهد کاری

با درخواست نصاب کولرگازی شما بازه زمانی را مشخص می کنید که مایلید در این ساعات خدمات را دریافت کنید. متخصصین ما تمام توان خود را به کار خواهند گرفت که در روز و ساعت دقیق در محل حضور پیدا کرده و خدمات ارائه دهند.

هزینه نصب کولر گازی منصفانه

در کنار مهارت، دریافت دستمزد منصفانه از مواردی است که تواسته رضایت افراد را جلب کند. قیمت های شفاف موجب شده که افراد با محدوده هزینه ها آشنایی داشته باشد و هیچگاه با قیمت های نجومی مواجه نشوند.

نمایندگی نصب کولر گازی

متخصصین ما همه افرادی متخصص و آموزش دیده در نمایندگی نصب کولرگازی هستند و ما افرادی متخصص برای برندهای متعدد داریم. تنها کافیست ثبت درخواست نمایید و برند خود را انتخاب کنید تا بهترین نصاب کولر گازی برند مورد نظرتان با شما تماس بگیرند.

هزینه نصب کولر گازی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب اسپلیت و هزینه نصب کولر گازی به موارد متعددی بستگی دارد. کولر گازی نیاز به کابل کشی دارد و همین مورد بر قیمت نصب کولر گازی تاثیر دارد. اگر کولر خود را به تازگی خریداری کرده باشید، هزینه‌ی نصب و کابل کشی کولر شما، جزوی از خدمات پس از فروش و گارانتی کولر‌محسوب می‌شود‌ در این شرایط، اگر خدمات گارانتی شما فعال شده باشد، نیازی نیست تا هزینه‌ای پرداخت کنید. با این حال در مواقعی مانند اسباب کشی، این داستان فرق‌ می‌کند. شما برای جابجایی کولر گازی، حتما نیازمند پرداخت مبلغی به نصاب کولر گازی هستید. به این موضوع توجه‌ کنید این است که هزینه‌ نصب اسپلیت به طور کلی با اجرت کابل کشی کولر دو مقوله‌ی مجزا هستند. حتی هزینه‌ نصب کمپرسور کولر گازی و بخش بیرونی کولر گازی با بخش درونی کولر‌گازی با یکدیگر یکسان نیستند.

عوامل متعددی بر اجرت نصب کولر گازی و هزینه نصب کولر گاری تاثیر می‌گذارد. به‌عنوان مثال اینکه پنل خارجی کولر در کجا قرار بگیرد، می‌تواند بر نرخ نهایی تاثیر بگذارد. هر چه محل قرارگیری پنل خارجی نزدیک‌تر بوده و در محل راحت‌تری نصب شده باشد، با کاهش هزینه نصب کولر گازی روبرو خواهد شد. هرچه محل قرارگیری پنل خارجی سخت‌تر باشد، زمان بیشتری نیاز است تا نصب شود. از طرفی کار بیشتری و سخت‌تری را می‌طلبد. این عوامل باعث بالا رفتن اجرت و هزینه نصب کولر گازی خواهد شد. با این حال اتحادیه نرخ مصوبی را قرار داده است که این نرخ می‌تواند مبنای پایه‌ی قیمت نصب کولر گازی قرار بگیرد. تجهیزات مورد نیاز کابل فرمان و کابل برق، لوله‌های رفت و برگشت، نوار پرایمر و مواردی از این قبیل نیز می‌توانند نرخ نهایی شما را جابجا کنند. به طور کل موارد زیر هزینه نصب اسپلیت را تغییر می دهد. به طور کل موارد زیر بیشترین تاثیر را بر قیمت نصب کولر گازی دارند.

· برند کولر گازی

برندهای مختلف و پیچیده طبعا قیمت نصب کولر گازی را افزایش می دهند. زیرا نصاب کولر گازی در این موارد مهارت بیشتری داشته و مبالغ بیشتری دریافت می کنند و طبعا خدمات باکیفیت تری نیز ارائه خواهند داد.

· مدل کولر گازی

مدل کولرگازی مورد دیگر است. طبعا هزینه نصب کولر گازی دو تیکه به علت داشتن دو پنل نسبت به قیمت نصب کولر گازی ایستاده یا پنجره ای کمتر است زیرا نصب راحت تری داشته و دستمزد کمتری دریافت خواهد شد.

· متراژ و نوع لوله

نوع لوله مورد نیاز و همچنین متراژ لوله در هنگام نصب اسپیلت از مواردی است که قیمت نصب اسپیلت را تغییر می دهد.

· محل نصب کولرگازی

هر چه فضا محیا تر باشد نصاب کولر گازی دستمزد کمتری دریافت می کند. اما مکان های سخت تر و چالش برانگیرتر که زمان بیشتری بطلبد قیمت نصب کولر گازی را نیز بالا خواهد برد.

· هزینه سوراخکاری و غیره

قیمت سوراخکاری و نصب اسپیلت معمولا ثابت است مگر در مواردی که نصب شرایط ویژه ای داشته باشد و نیاز به مواردی مانند دریل کاری دیوار حرفه ای باشد و یا در مواردی باید داکت کشی خاصی انجام شود که در این صورت مبالغ نصب تغییر خواهند نمود.

انواع برند های کولر گازی

 • نصب کولر گازی جنرال
 • نصب کولر گازی گری
 • نصب کولر گازی ایران رادیاتور
 • نصب کولر گازی جنرال گلد
 • نصب اسپیلت بدون وکیوم
 • نصب کولر گازی ایوولی
 • نصب کولر اسپلیت ایستاده
 • کولر گازی ال جی
 • کولر گازی سامسونگ
 • نصب کولر گازی ایستاده، پرتابل و پنجره ای

کلیه خدمات راه اندازی کولر گازی را به نصاب کولر گازی ماهر هوم سرویز بسپارید

قسمت بالایی از کیفیت بازدهی این تجهیزات به نحوه نصب کولرگازی و همچنین رعایت موارد هرچند کوچک اما مهم بستگی دارد و رو بهتر است این خدمات به نصاب اسپلیت ماهر سپرده شود تا ضمن رعایت موارد ایمنی تجهیزات نیز به خوبی تامین شود.

در صورتی که می خواهیم اقدام به نصب اسپلیت خود کنید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت تعیین بهترین محل برای نصب پنل کولر گازی و تجهیزات مورد نیاز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب کولر گازی و همچنین ارایه خدمات نصب کولر گازی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر کولر آبی سلولوزی، پرتابل، رومیزی و ..., نصب کولر آبی روی پشت بام، بالکن و تراس, تعمیر کولر گازی و تعمیر اسپلیت در محل, تعمیر کولر گازی پنجره ای, شارژ گاز کولر اسپلیت, نصب فن کویل سقفی و دیواری, تعمیر چیلر جذبی و تعمیر چیلر تراکمی, خدمات شستشو و نظافت کانال کولر, سرویس اسپیلت و شستشوی پنل خارجی اسپلیت, سرویس کولر آبی با روغنکاری قطعات کولرآبی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب اسپلیت

نصب پنل داخلی کولر

نصب کندانسور در بالکن، فضای باز و دیوار

نصب کولر گازی ایستاده

نصب پنل کولر گازی در ارتفاع

نصب پنل خارجی کولر گازی در بالکن، پشت بام و نصب کولر گاری پرتابل

نظرات کاربران

profile picture
مینو زارعی

رضایت 100 درصدی دارم و اقای محترمی بودند و واسشون مهم بود کار به بهترین نحو انجام شه و این نکته خیلی مثبتی بود که دلسوزانه کار کردند

profile picture
مهدي اميدي

خیلی اقای عزیز و دوست داشتنی بودند و خیلی حرفه ایی و کاربلد

profile picture
آرش جویلی

خیلی اقای گلی بودند و به خوبی نصب را انجام دادند

شرایط نصب اسپلیت توسط نصاب کولرگازی ماهر و نصب کولرگازی ایستاده

در سرویس نصب کولر گازی، همیاران هوم سرویز به شما در خصوص محل نصب نظر کارشناسی و مشاوره ای داده و محل نصب می بایست توسط مشتری انتخاب شود.

نصب کولر گازی خود را تنها در صورتی که خارج از گارانتی باشند را به تیم هوم سرویز بسپارید.

هزینه های دقیق نصب کولر پس از بازدید همیار مشخص می گردد

مدت زمان انجام این سرویس در شرایط معمول کمتر از 1.5 ساعت می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

install-air-conditioner-canopy
نصب سایبان کولر
قیمت از 100,000 الی 1,000,000 تومان
cooler-duct-cleaning
نظافت داکت و کانال کولر
قیمت از 300,000 الی 1,000,000 تومان
parking-jack-repair
تعمیر جک پارکینگ
قیمت از 300,000 الی 950,000 تومان
window-net-repair
تعمیر توری پنجره
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان