نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

از 1366 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب کولر گازی در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت نصب پایه دیواری یونیت خارجی

120,000 الی 185,000 تومان

قیمت نصب پایه زمینی

90,000 الی 150,000 تومان

قیمت نصب پنل کولرگازی (اواپراتور و کندانسور)

180,000 الی 250,000 تومان

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت1,400,000 تومان

آنچه درباره نصب کولر گازی خواهید خواند

 • نصب کولر گازی و اسپلیت
 • آموزش نصب کولر گازی ( راهنمای نصب کولر اسپلیت)
 • محل نصب پنل کولر گازی
 • نصب کولر گازی در بالکن
 • طریقه نصب کولر گازی روی دیوار
 • مراحل جابجایی و نصب اسپلیت
 • نمایندگی نصب کولر گازی
 • هزینه نصب کولر گازی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • کلیه خدمات راه اندازی کولر گازی را به نصاب کولر گازی ماهر بسپارید
 • انواع برند های کولر گازی
 • نصب اسپلیت و کولر گازی پنجره ای را به نصاب کولر گازی هوم سرویز بسپر

نصب کولر گازی و اسپلیت

یکی از مهم ترینموارد موثر در بازده کولر، طریقه نصب کولر گازی است. بعضی از افراد بهدنبال آموزش نصب کولر گازی و نحوه نصب کولر اسپلیت هستند تا خودشاندست به کار شوند. نصب اسپلیت مربوط به داکت کشی اسپلیت، کابل کشی و لوله کشی کولرگازی است. در ادامه به معرفی روش نصب کولر گازی اسپیلت و عوامل موثر بر هزینهنصب کولر گازی توسط نصاب کولر گازی می پردازیم. همچنین در صورتی کهنیاز به جابجایی کولر گازی دارید می توانید از همیارانی کمک بگیرید که نمایندگینصب کولر گازی را دارند.

آموزش نصب کولر گازی ( راهنمای نصب کولر اسپلیت)

اگر به تازگی یکدستگاه کولر گازی خریداری کرده اید و یا می خواهید کولر گازی خود را جابجا کنید بهگارانتی آن توجه کنید . اگر خودتان دست به آچار هستید باید حالا به سراغ آموزش نصبکولر گازی رفته و طریقه نصب کولر گازی را گام به گام بررسی کنید. هر دستگاه کولرگازی یا اسپلیت شامل دو یونیت داخلی و خارجی است که یکی در داخل اتاق و دیگری دربیرون از ساختمان نصب می شود.

آموزش نحوه نصبکولر گازی :نصب یونیت خارجی

کندانسور یا پنلخارجی باید در جایی مناسب نصب شود. این دستگاه موقع روشن شدن و کار کردن، صداایجاد می کند بنابراین نصاب کولر گازی باید محلی را برای نصب در نظر بگیردکه مزاحمتی برای واحدهای دیگر و همسایه ها نداشته باشد. در ضمن فراموش نکنید کهمحل نصب باید در هوای آزاد باشد تا کندانسور به خوبی کار کند. عدم هوای کافی دراطراف پنل خارجی موجب اورلود شدن کمپرسور می شود.

محل نصب پنل کولر گازی

قبل از هر چیزی محلمناسبی را برای نصب دستگاه انتخاب کنید. دقت داشته باشید که محل نصب کولر گازی دربالکن نباید نزدیک لوازم قابل اشتعال، لوله کشی گاز، دود کش و دیگر مناطق آلودهباشد. از طرفی وزن دستگاه زیاد است بنابراین محل نصب باید دارای استحکام کافیباشد. قرار گرفتن کندانسور و یونیت خارجی کولر گازی در آفتاب هم پیشنهاد نمی شود.تابش مستقیم خورشید روی سرمایش دستگاه تاثیر منفی دارد.

نصب کولر گازی در بالکن

طریقه نصب کولراسپیلت در بالکن با استفاده از اتصال پیچ و مهره در اسکلت نگهداشته انجام می شود.اگر کولر گازی را در لبه پنجره و یا بالکن نصب می کنید حتما از لرزه گیر برای کاهشارتعاشات کمپرسور استفاده کنید در غیر این صورت موقع روشن شدن، دستگاه با لرزش وصدای شدیدی مواجه می شوید.

طریقه نصب کولر گازی روی دیوار

بهترین مکان برای نصباسپلیت روی دیوار به دور از بخاری، گاز و سایر وسایل رطوبت زا است. اگر محلنصب یونیت داخلی تراز نیست حتما از پایه مناسب برای تراز بودن یونیت استفاده کنید.لوله های کولر گازی اسپلیت را به خوبی روی دیوار محکم کنید و در صورت لزوم بایدلوله ها عایق بندی شوند.

مراحل جابجایی و نصب اسپلیت

نصب اسپلیت با نصب کولر گازی پنجره ای تفاوتدارد. در هر صورت برای نصب کولر اسپلیت بهترین راهکار کمک گرفتن از یک نصابحرفه ای است. زیرا ابتدا باید بر اساس تجربه نصاب اسپلیت بهترین فضا برای نصب کولردوتیکه انتخاب شود تا شاهد بالاترین راندمان از کولر باشید. برای نصب پنل داخلیباید حداقل از سطح زمین 2.5 متر، از سقف 20 سانت و از طرفین حدود 15 سانتی مترآزاد باشد. برای نصب پنل اسپلیت باید از تمام تجهیراتیمانند آنتن تلویزیون، رادیو و آیفون حداقل 1 متر فاصله داشته باشد تا نویز اینتجهیزات بر روی برد دستگاه ایرادی ایجاد نکنند. برای رد کردن لوله های کولر گازی واتصال به کندانسور دستگاه باید سوراخی در دیوار ایجاد کنید. این لوله باید دارایشیب باشد تا سیستم تخلیه به درستی انجام شود.

برای جابجایی اسپیلت باید اتصالاتالکترونیکی دستگاه کاملا بررسی شود. پس از باز کردن و چک کردن سیم های داخلی پنلباید لوله ها را در هنگام نصب اسپلیت به دیوار کاملا صاف و بدون خمیدگیباشند. برای نصب کولر گازی در بالکن دقت کنید که زیر تابش مستقیم نورخورشید نباشد.

نمایندگی نصب کولر گازی

تا به اینجای کار مهمترین مواردی که باید در هنگام نصب اسپیلت باید رعایت شود را توضیح دادهایم. اما باز هم تاکید می کنیم در صورتی که کولرتان دارای گارانتی است. تمامی اینخدمات باید توسط نمایندگی نصب کولرگازی انجام شود تا کولر اسپیلت شما ازدوره ضمانت خارج نشود.

هزینه نصب کولر گازی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب اسپلیت و هزینه نصب کولر گازی به مواردمتعددی بستگی دارد. کولر گازی نیاز به کابل کشی دارد و همین مورد بر قیمت نصبکولر گازی تاثیر دارد. اگر کولر خود را به تازگی خریداری کرده باشید، هزینه‌ینصب و کابل کشی کولر شما، جزوی از خدمات پس از فروش و گارانتی کولر‌محسوب می‌شود‌در این شرایط، اگر خدمات گارانتی شما فعال شده باشد، نیازی نیست تا هزینه‌ایپرداخت کنید. با این حال در مواقعی مانند اسباب کشی، این داستان فرق‌ می‌کند.شما برای جابجایی کولر گازی، حتما نیازمند پرداخت مبلغی به نصاب کولر گازیهستید. به این موضوع توجه‌ کنید این است که هزینه‌ نصب اسپلیت به طور کلی با اجرتکابل کشی کولر دو مقوله‌ی مجزا هستند. حتی هزینه‌ نصب کمپرسور کولر گازی و بخشبیرونی کولر گازی با بخش درونی کولر‌گازی با یکدیگر یکسان نیستند.

عوامل متعددی بر اجرتنصب کولر گازی و هزینه نصب کولر گاری تاثیر می‌گذارد. به‌عنوان مثال اینکه پنلخارجی کولر در کجا قرار بگیرد، می‌تواند بر نرخ نهایی تاثیر بگذارد. هر چه محلقرارگیری پنل خارجی نزدیک‌تر بوده و در محل راحت‌تری نصب شده باشد، با کاهش هزینهنصب کولر گازی روبرو خواهد شد. هرچه محل قرارگیری پنل خارجی سخت‌تر باشد،زمان بیشتری نیاز است تا نصب شود. از طرفی کار بیشتری و سخت‌تری را می‌طلبد. اینعوامل باعث بالا رفتن اجرت و هزینه نصب کولر گازی خواهد شد. با این حال اتحادیهنرخ مصوبی را قرار داده است که این نرخ می‌تواند مبنای پایه‌ی قیمت نصب کولر گازیقرار بگیرد. تجهیزات مورد نیاز کابل فرمان و کابل برق، لوله‌های رفت و برگشت، نوارپرایمر و مواردی از این قبیل نیز می‌توانند نرخ نهایی شما را جابجا کنند. به طورکل موارد زیر هزینه نصب اسپلیت را تغییر می دهد.

 • برند کولرگازی
 • مدل کولر گازیبه طور مثال قیمت نصب کولر گازی ایستاده نسبت به کولر گازی دیواری کمتر است.
 • متراژ و نوعلوله
 • هزینه سوراخکاریو غیره

کلیه خدمات راه اندازی کولر گازی را به نصاب کولر گازی ماهر بسپارید

قسمت بالایی از کیفیتبازدهی این تجهیزات به نحوه نصب کولرگازی و همچنین رعایت موارد هرچند کوچک اما مهمبستگی دارد و رو بهتر است این خدمات به نصاب اسپلیت ماهر سپرده شود تا ضمن رعایتموارد ایمنی تجهیزات نیز به خوبی تامین شود.

انواع برند های کولر گازی

 • نصب کولر گازیجنرال
 • نصب کولر گازیگری
 • نصب کولر گازیایران رادیاتور
 • نصب کولر گازیجنرال گلد
 • نصب اسپیلتبدون وکیوم
 • نصب کولر گازیایوولی
 • نصب کولراسپلیت ایستاده
 • کولر گازیال جی
 • کولر گازیسامسونگ
 • نصب کولر گازیایستاده، پرتابل و پنجره ای

نصب اسپلیت و کولر گازی پنجره ای را به نصاب کولر گازی هوم سرویز بسپر

در صورتی که میخواهیم اقدام به نصب اسپلیت خود کنید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت تعیین بهترین محل برای نصب پنل کولرگازی و تجهیزات مورد نیاز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرارخواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب کولر گازی و همچنین ارایه خدمات نصب کولر گازی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر کولر آبی سلولوزی، پرتابل، رومیزی و ..., نصب کولر آبی روی پشت بام، بالکن و تراس, تعمیر کولر گازی در محل, تعمیر کولر گازی پنجره ای, شارژ گاز کولر اسپلیت, نصب فن کویل سقفی و دیواری, تعمیر چیلر جذبی و تعمیر چیلر تراکمی, خدمات شستشو و نظافت کانال کولر می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب اسپلیت

نصب پنل داخلی کولر

نصب کندانسور در بالکن، فضای باز و دیوار

نصب کولر گازی ایستاده

نصب پنل کولر گازی در ارتفاع

نصب پنل خارجی کولر گازی در بالکن، پشت بام و نصب کولر گاری پرتابل

نظرات کاربران

profile picture
مهدي اميدي

خیلی اقای عزیز و دوست داشتنی بودند و خیلی حرفه ایی و کاربلد

profile picture
آرش جویلی

خیلی اقای گلی بودند و به خوبی نصب را انجام دادند

شرایط نصب اسپلیت و نصب کولرگازی

در سرویس نصب کولر گازی، همیاران هوم سرویز به شما در خصوص محل نصب نظر کارشناسی و مشاوره ای داده و محل نصب می بایست توسط مشتری انتخاب شود.

نصب کولر گازی خود را تنها در صورتی که خارج از گارانتی باشند را به تیم هوم سرویز بسپارید.

هزینه های دقیق نصب کولر پس از بازدید همیار مشخص می گردد

مدت زمان انجام این سرویس در شرایط معمول کمتر از 1.5 ساعت می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب سایبان کولر
نصب سایبان کولر
قیمت از 100,000 الی 1,000,000 تومان
نظافت داکت و کانال کولر
نظافت داکت و کانال کولر
قیمت از 100,000 الی 1,000,000 تومان
تعمیر جک پارکینگ
تعمیر جک پارکینگ
قیمت از 300,000 الی 850,000 تومان
تعمیر توری پنجره
تعمیر توری پنجره
قیمت از 500,000 الی 1,400,000 تومان