نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

از 1366 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب کولر گازی در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب پایه دیواری یونیت خارجی

190,000 الی 250,000 تومان

قیمت نصب پایه زمینی

140,000 الی 200,000 تومان

قیمت نصب پنل کولرگازی (اواپراتور و کندانسور)

250,000 الی 390,000 تومان

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت1,110,000 تومان

آنچه درباره نصب کولر گازی خواهید خواند

 • طریقه نصب کولر گازی و اسپلیت چگونه است؟
 • آموزش نصب کولر گازی اسپلیت
 • در چه محل هایی اقدام به نصب کولر گازی می کنند؟
 • در جابجایی کولر گازی و اسپلیت به چه مواردی باید دقت شود؟
 • نمایندگی نصب کولر گازی
 • شماره تلفن نصاب کولر گازی را چگونه پیدا کنیم؟
 • نصاب کولر گازی اسپیلت هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟
 • هزینه نصب کولر گازی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • انواع برند های کولر گازی
 • کلیه خدمات راه اندازی کولر گازی را به نصاب کولر گازی ماهر هوم سرویزبسپارید

طریقه نصب کولر گازی و اسپلیت چگونه است؟

سرمای لذت بخشکولرهای گازی و جهت کم کردن عوارض ناشی استفاده از کولرهای آبی، موجب افزایشدرخواست نصب کولر گازی شده است. از این رو نصب کولر گازی ال جی و نصبکولر گازی جنرال که برندهای معتبری هستند اخیرا بیشتر درخواست می شود. افرادیآموزش دیده تحت عنوان نصاب کولر گازی که دوره های آموزشی در این زمینه راگذرانده اند. این خدمات را ارائه می دهند. یکی از مهم ترین موارد موثر در بازدهکولر، طریقه نصب کولر گازی اسپلیت است. بعضی از افراد به دنبالآموزش نصب کولر گازی و نحوه نصب کولر اسپلیت هستند تا خودشان دستبه کار شوند. نصب اسپلیت مربوط به داکت کشی اسپلیت، سیم کشی کولر گازی و لوله کشیکولر گازی است.

در ادامه به معرفیروش نصب کولر گازی اسپیلت و عوامل موثر بر هزینه نصب کولر گازی توسط نصابکولر گازی می پردازیم. همچنین در صورتی که نیاز به جابجایی کولر گازیدارید می توانید از همیارانی کمک بگیرید که نمایندگی نصب کولر گازی رادارند.

آموزش نصب کولر گازی اسپلیت

نصب کولر گازی مانندهر وسیله برقی دیگری نیاز به رعایت قواعد مخصوص به خود را دارد. نصب کولر گازیاسپلیت با نصب کولرآبی تفاوت دارد. در صورت خریداری دستگاه تازه باید بهنمایندگی نصب کولر گازی مانند نمایندگی نصب کولر گازی ال جی، نمایندگی نصب کولرگازی جنرال یا اجنرال، سامسونگ و ... مراجعه نمود. اما در مواردی که نیاز بهجابجایی کولر گازی است می توانید از نصاب کولر گازی هوم سرویز کمک بگیرید.

اگر به تازگی یکدستگاه کولر گازی خریداری کرده اید و یا می خواهید کولر گازی خود را جابجا کنید بهگارانتی آن توجه کنید . اگر خودتان دست به آچار هستید باید حالا به سراغ آموزش نصبکولر گازی رفته و طریقه نصب کولر گازی را گام به گام بررسی کنید. هر دستگاه کولرگازی یا اسپلیت شامل دو یونیت داخلی و خارجی است که یکی در داخل اتاق و دیگری دربیرون از ساختمان نصب می شود.

· نصب یونیت داخلیکولر گازی اسپلیت

برای نصب یونیت داخلیدیوار محکمی باید انتخاب شود. یونیت باید در فضایی دور از نور مستقیم خورشید ولوله های گاز باشد. هم چنین باید شرایط لازم را برای سیم کشی و داکت کشی داشته باشد.

· نصب یونیت خارجی

کندانسور یا پنلخارجی باید در جایی مناسب نصب شود. این دستگاه موقع روشن شدن و کار کردن، صداایجاد می کند بنابراین نصاب کولر گازی باید محلی را برای نصب در نظربگیرد که مزاحمتی برای واحدهای دیگر و همسایه ها نداشته باشد. در ضمن فراموش نکنیدکه محل نصب باید در هوای آزاد باشد تا کندانسور به خوبی کار کند. عدم هوای کافی دراطراف پنل خارجی موجب اورلود شدن کمپرسور می شود.

· محکم کردن صفحهفلزی روی دیوار توسط نصاب کولر گازی

نصاب کولر گازی بایدسوراخ هایی روی دیوار ایجاد کند برای نصب اسپیلت باید از یک سطح تراز استفادهنمود. نصاب کولر گازی باید با استفاده از دریل سوراخ هایی روی دیوار ایجاد نموده واین صفحه را روی آن نصب کند. همچنین برای زهکشی برای نصب کولر گازی سامسونگو غیره سوراخی به قطر حدودی 5 سانت در دیوار ایجاد نموده و فلنج انعطاف پذیر را ازدرون آن رد می کنند.

در چه محل هایی اقدام به نصب کولر گازی می کنند؟

قبل از هر چیزی محلمناسبی را برای نصب دستگاه انتخاب کنید. دقت داشته باشید که محل نصب کولر گازی دربالکن نباید نزدیک لوازم قابل اشتعال، لوله کشی گاز، دود کش و دیگر مناطق آلودهباشد. از طرفی وزن دستگاه زیاد است بنابراین محل نصب باید دارای استحکام کافیباشد. قرار گرفتن کندانسور و یونیت خارجی کولر گازی در آفتاب هم پیشنهاد نمی شود.تابش مستقیم خورشید روی سرمایش دستگاه تاثیر منفی دارد.

· نصب کولر گازیدر بالکن

طریقه نصب کولرگازی اسپیلت در بالکن با استفاده از اتصال پیچ و مهره در اسکلت نگهداشته انجاممی شود. اگر کولر گازی را در لبه پنجره و یا بالکن نصب می کنید حتما از لرزه گیربرای کاهش ارتعاشات کمپرسور استفاده کنید در غیر این صورت موقع روشن شدن، دستگاهبا لرزش و صدای شدیدی مواجه می شوید.

· نصب کولر گازیروی دیوار

بهترین مکانبرای نصب اسپلیت روی دیوار به دور از بخاری، گاز و سایر وسایلرطوبت زا است. اگر محل نصب یونیت داخلی تراز نیست حتما از پایه مناسب برای ترازبودن یونیت استفاده کنید. لوله های کولر گازی اسپلیت را به خوبی روی دیوار محکمکنید و در صورت لزوم باید لوله ها عایق بندی شوند.

در جابجایی کولر گازی و اسپلیت به چه مواردی باید دقت شود؟

نصباسپلیت با نصب کولر گازی پنجره ای تفاوت دارد. در هر صورتبرای نصب کولر اسپلیت بهترین راهکار کمک گرفتن از یک نصاب کولر گازیحرفه ای است. زیرا ابتدا باید بر اساس تجربه نصاب اسپلیت بهترین فضا برای نصب کولرگازیدوتیکه انتخاب شود تا شاهد بالاترین راندمان از آن باشید. برای نصب پنل داخلی بایدحداقل از سطح زمین 2.5 متر، از سقف 20 سانت و از طرفین حدود 15 سانتی متر آزادباشد. برای نصب اسپلیت باید از تمام تجهیراتیمانند آنتن تلویزیون، رادیو و آیفون حداقل 1 متر فاصله داشته باشد تا نویز اینتجهیزات بر روی برد دستگاه ایرادی ایجاد نکنند. برای رد کردن لوله های کولر گازی واتصال به کندانسور دستگاه باید سوراخی در دیوار ایجاد کنید. این لوله باید دارایشیب باشد تا سیستم تخلیه به درستی انجام شود.

برای جابجایی اسپیلت باید اتصالاتالکترونیکی دستگاه کاملا بررسی شود. پس از باز کردن و چک کردن سیم های داخلی پنلباید لوله ها را در هنگام نصب اسپلیت به دیوار کاملا صاف و بدون خمیدگیباشند. برای نصب کولر گازی در بالکن دقت کنید که زیر تابش مستقیم نورخورشید نباشد.

نمایندگی نصب کولر گازی

تا به اینجای کار مهمترین مواردی که باید در هنگام نصب اسپیلت باید رعایت شود را توضیح دادهایم. اما باز هم تاکید می کنیم در صورتی که کولرتان دارای گارانتی است. تمامی اینخدمات باید توسط نمایندگی نصب کولر گازی انجام شود تا کولر اسپیلت شمااز دوره ضمانت خارج نشود. نمایندگی های معتبر زیادی هستند که خدمات نصب کولراسپلیت را ارائه می دهند. تاکید می کنیم که برای مصب کولر گازی ال جی از نمایندگینصب کولر گازی ال جی کمک بگیرید. همچنین برای سایر برندها به طور مثال نصب کولرگازی جنرال از نمایندگی نصب کولر گازی جنرال و نصاب کولر گازی متخصص کمک بگیرید.هنچنینی ممکن است نصاب کولر گازی چندین برند را تحت پوشش قرار دهند. با کمک هومسرویز شما می توانید به نصاب کولر گازی اسپیلت به راحتی دست پیدا کنید و به هدفخود برسید.

نصب کولراسپلیت کار آسانی نیست. از این رو کمک گرفتن از نصاب کولر گازی غیر حرفه اییک ریسک محسوب می شود. ممکن است در آینده متحمل ضررهای بیشتری می شوید.

شماره تلفن نصاب کولر گازی را چگونه پیدا کنیم؟

یکی از مهمترین مواردبعد از خرید کولرگازی یا جابجایی کولر گازی پیدا کردن نصاب کولر گازی است. دربسیاری از موارد به دنبال شماره تلفن نصاب کولر گازی با لیست بلند بالایی از شمارهها مواجه می شوید. در مواردی نیز افراد از همان فروشگاهی که کولر را خریداری نمودهاند در رابطه با نصب و راه اندازی کولرگازی به دنبال نصاب کولر گازی خواهند گشت درمواردی نیز هر نمایندگی یک نصاب کولر گازی جداگانه دارد که در مواقع لزوم شمارهتلفن نصاب کولر گازی را در اختیار افراد قرار می دهند. اما در کنار همه این مواردمی توانید نصاب کولر گازی را تنها با چند کلیک در همین صفحه جستجو کنید. افراد مادارای رزومه کاری مشخص بوده و تایید شده می باشند.

نصاب کولر گازی اسپیلت هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟

مهارت و تجربهکافی

نصاب کولر گازی هومسرویز دارای شرایط ویژه ای هستند. در درجه اول مهارت و تجربه کافی در زمینه نصبانواع کولر موجب تمایز ما با افرادی کم تجربه و غیر حرفه ای است که رزومه قوی دراین زمینه ندارند.

تعهد کاری

با درخواست نصابکولرگازی شما بازه زمانی را مشخص می کنید که مایلید در این ساعات خدمات را دریافتکنید. متخصصین ما تمام توان خود را به کار خواهند گرفت که در روز و ساعت دقیق درمحل حضور پیدا کرده و خدمات ارائه دهند.

هزینه نصب کولرگازی منصفانه

در کنار مهارت،دریافت دستمزد منصفانه از مواردی است که تواسته رضایت افراد را جلب کند. قیمت هایشفاف موجب شده که افراد با محدوده هزینه ها آشنایی داشته باشد و هیچگاه با قیمتهای نجومی مواجه نشوند.

نمایندگی نصبکولر گازی

متخصصین ما همهافرادی متخصص و آموزش دیده در نمایندگی نصب کولرگازی هستند و ما افرادی متخصص برایبرندهای متعدد داریم. تنها کافیست ثبت درخواست نمایید و برند خود را انتخاب کنیدتا بهترین نصاب کولر گازی برند مورد نظرتان با شما تماس بگیرند.

هزینه نصب کولر گازی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصباسپلیت و هزینه نصب کولر گازی به موارد متعددی بستگی دارد. کولرگازی نیاز به کابل کشی دارد و همین مورد بر قیمت نصب کولر گازی تاثیردارد. اگر کولر خود را به تازگی خریداری کرده باشید، هزینه‌ی نصب و کابل کشی کولرشما، جزوی از خدمات پس از فروش و گارانتی کولر‌محسوب می‌شود‌ در این شرایط، اگرخدمات گارانتی شما فعال شده باشد، نیازی نیست تا هزینه‌ای پرداخت کنید. بااین حال در مواقعی مانند اسباب کشی، این داستان فرق‌ می‌کند. شما برای جابجایی کولر گازی، حتما نیازمندپرداخت مبلغی به نصاب کولر گازی هستید. به این موضوع توجه‌ کنید این است کههزینه‌ نصب اسپلیت به طور کلی با اجرت کابل کشی کولر دو مقوله‌ی مجزا هستند. حتیهزینه‌ نصب کمپرسور کولر گازی و بخش بیرونی کولر گازی با بخش درونی کولر‌گازی بایکدیگر یکسان نیستند.

عوامل متعددیبر اجرت نصب کولر گازی و هزینه نصب کولر گاری تاثیر می‌گذارد. به‌عنوانمثال اینکه پنل خارجی کولر در کجا قرار بگیرد، می‌تواند بر نرخ نهایی تاثیربگذارد. هر چه محل قرارگیری پنل خارجی نزدیک‌تر بوده و در محل راحت‌تری نصب شدهباشد، با کاهش هزینه نصب کولر گازی روبرو خواهد شد. هرچه محل قرارگیری پنلخارجی سخت‌تر باشد، زمان بیشتری نیاز است تا نصب شود. از طرفی کار بیشتری و سخت‌تریرا می‌طلبد. این عوامل باعث بالا رفتن اجرت و هزینه نصب کولر گازی خواهد شد. بااین حال اتحادیه نرخ مصوبی را قرار داده است که این نرخ می‌تواند مبنای پایه‌یقیمت نصب کولر گازی قرار بگیرد. تجهیزات مورد نیاز کابل فرمان و کابل برق، لوله‌هایرفت و برگشت، نوار پرایمر و مواردی از این قبیل نیز می‌توانند نرخ نهایی شما راجابجا کنند. به طور کل موارد زیر هزینه نصب اسپلیت را تغییر می دهد. به طور کلموارد زیر بیشترین تاثیر را بر قیمت نصب کولر گازی دارند.

· برند کولر گازی

برندهای مختلف وپیچیده طبعا قیمت نصب کولر گازی را افزایش می دهند. زیرا نصاب کولر گازی در اینموارد مهارت بیشتری داشته و مبالغ بیشتری دریافت می کنند و طبعا خدمات باکیفیت ترینیز ارائه خواهند داد.

· مدل کولر گازی

مدل کولرگازی مورددیگر است. طبعا هزینه نصب کولر گازی دو تیکه به علت داشتن دو پنل نسبت به قیمت نصبکولر گازی ایستاده یا پنجره ای کمتر است زیرا نصب راحت تری داشته و دستمزد کمتری دریافتخواهد شد.

· متراژ و نوعلوله

نوع لوله مورد نیاز وهمچنین متراژ لوله در هنگام نصب اسپیلت از مواردی است که قیمت نصب اسپیلت را تغییرمی دهد.

· محل نصبکولرگازی

هر چه فضا محیا ترباشد نصاب کولر گازی دستمزد کمتری دریافت می کند. اما مکان های سخت تر و چالش برانگیرترکه زمان بیشتری بطلبد قیمت نصب کولر گازی را نیز بالا خواهد برد.

· هزینه سوراخکاریو غیره

قیمت سوراخکاری و نصباسپیلت معمولا ثابت است مگر در مواردی که نصب شرایط ویژه ای داشته باشد و نیاز بهمواردی مانند دریل کاری دیوار حرفه ای باشد و یا در مواردی باید داکت کشی خاصی انجام شود که در اینصورت مبالغ نصب تغییر خواهند نمود.

انواع برند های کولر گازی

 • نصب کولرگازی جنرال
 • نصب کولرگازی گری
 • نصب کولرگازی ایران رادیاتور
 • نصب کولرگازی جنرال گلد
 • نصباسپیلت بدون وکیوم
 • نصب کولرگازی ایوولی
 • نصب کولراسپلیت ایستاده
 • کولر گازیال جی
 • کولر گازیسامسونگ
 • نصب کولرگازی ایستاده، پرتابل و پنجره ای

کلیه خدمات راه اندازی کولر گازی را به نصاب کولر گازی ماهر هوم سرویزبسپارید

قسمت بالایی از کیفیتبازدهی این تجهیزات به نحوه نصب کولرگازی و همچنین رعایت موارد هرچند کوچک اما مهمبستگی دارد و رو بهتر است این خدمات به نصاب اسپلیت ماهر سپرده شود تا ضمن رعایتموارد ایمنی تجهیزات نیز به خوبی تامین شود.

در صورتی که میخواهیم اقدام به نصب اسپلیت خود کنید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویزثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت تعیین بهترین محل برای نصب پنل کولر گازی وتجهیزات مورد نیاز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهندداد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب کولر گازی و همچنین ارایه خدمات نصب کولر گازی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر کولر آبی سلولوزی، پرتابل، رومیزی و ..., نصب کولر آبی روی پشت بام، بالکن و تراس, تعمیر کولر گازی و تعمیر اسپلیت در محل, تعمیر کولر گازی پنجره ای, شارژ گاز کولر اسپلیت, نصب فن کویل سقفی و دیواری, تعمیر چیلر جذبی و تعمیر چیلر تراکمی, خدمات شستشو و نظافت کانال کولر, سرویس اسپیلت و شستشوی پنل خارجی اسپلیت, سرویس کولر آبی با روغنکاری قطعات کولرآبی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب اسپلیت

نصب پنل داخلی کولر

نصب کندانسور در بالکن، فضای باز و دیوار

نصب کولر گازی ایستاده

نصب پنل کولر گازی در ارتفاع

نصب پنل خارجی کولر گازی در بالکن، پشت بام و نصب کولر گاری پرتابل

نظرات کاربران

profile picture
مینو زارعی

رضایت 100 درصدی دارم و اقای محترمی بودند و واسشون مهم بود کار به بهترین نحو انجام شه و این نکته خیلی مثبتی بود که دلسوزانه کار کردند

profile picture
مهدي اميدي

خیلی اقای عزیز و دوست داشتنی بودند و خیلی حرفه ایی و کاربلد

profile picture
آرش جویلی

خیلی اقای گلی بودند و به خوبی نصب را انجام دادند

شرایط نصب اسپلیت توسط نصاب کولرگازی ماهر و نصب کولرگازی ایستاده

در سرویس نصب کولر گازی، همیاران هوم سرویز به شما در خصوص محل نصب نظر کارشناسی و مشاوره ای داده و محل نصب می بایست توسط مشتری انتخاب شود.

نصب کولر گازی خود را تنها در صورتی که خارج از گارانتی باشند را به تیم هوم سرویز بسپارید.

هزینه های دقیق نصب کولر پس از بازدید همیار مشخص می گردد

مدت زمان انجام این سرویس در شرایط معمول کمتر از 1.5 ساعت می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب سایبان کولر
نصب سایبان کولر
قیمت از 19,800,000 الی 19,800,000 تومان
نظافت داکت و کانال کولر
نظافت داکت و کانال کولر
قیمت از 1,000,000 الی 1,000,000 تومان
تعمیر جک پارکینگ
تعمیر جک پارکینگ
قیمت از 300,000 الی 850,000 تومان
تعمیر توری پنجره
تعمیر توری پنجره
قیمت از 250,000 الی 900,000 تومان