نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

از 1366 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب کولر گازی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نصب پایه دیواری یونیت خارجی

290,000 الی 350,000 تومان

قیمت نصب پایه زمینی

240,000 الی 300,000 تومان

قیمت نصب پنل کولرگازی (اواپراتور و کندانسور)

350,000 الی 490,000 تومان

قیمت نصب کولر گازی 12000

1,500,000 تومان

قیمت نصب کولر گازی 18000

1,700,000 تومان

قیمت نصب کولر گازی 24000

1,850,000 تومان

قیمت نصب کولر گازی 45000

1,950,000 تومان

متوسط قیمت3,000,000 تومانکمینه قیمت2,200,000 تومانبیشینه قیمت3,200,000 تومان

آنچه درباره نصب کولر گازی خواهید خواند

 • نصب کولر گازی اسپیلت با نصاب ماهر
 • نحوه استفاده از خدمات جابجایی کولر گازی در هوم سرویز چگونه است؟
 • طریقه نصب کولر گازی اسپیلت
 • بهترین محل ها برای نصب کولرگازی کدامند؟
 • در جابجایی کولر گازی به چه مواردی باید دقت شود؟
 • شماره تلفن نصاب کولر گازی را چگونه پیدا کنیم؟
 • نصاب کولر گازی اسپیلت هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟
 • هزینه نصب کولر گازی چقدر است؟
 • انواع برند های کولر گازی که در هوم سرویز پذیرفته می شوند

نصب کولر گازی اسپیلت با نصاب ماهر

نصب کولر گازی به علت سرمای لذت بخش و همچنین با هدف کم کردن عوارض ناشی استفاده از کولرهای آبی رو به افزایش است. کلیه این خدمات توسط نصاب کولر گازی که دوره های کافی در این زمینه را گذرانده اند ارائه می شود. نصب اسپیلت مربوط به داکت کشی اسپلیت، سیم کشی برق کولرگازی و لوله کشی است.

در ادامه در ارتباط با طریقه نصب کولر گازی و عوامل موثر بر هزینه نصب کولر گازی می پردازیم. همچنین در صورتی که نیاز به جابجایی کولر گازی دارید می توانید از همیاران هوم سرویز کمک بگیرید.

نحوه استفاده از خدمات جابجایی کولر گازی در هوم سرویز چگونه است؟

در صورت نیاز به هر کدام از خدمات کولرهای گازی مانند تعمیرات کولرگازی و خدمات نصب و راه اندازی تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت نصب اسپیلت

در ابتدا از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم با پشتیبانی هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع کولر، محل نصب و همچنین زمان و مکان مورد نیاز برای دریافت خدمات را مشخص خواهید نمود.

· تماس نصاب اسپیلت جهت ارائه مشاوره

پس از ثبت، متخصصین تماس گرفته و توضیحات لازم را در ارتباط با نحوه ارائه خدمات و قیمت نصب کولر گازی را اعلام خواهند نمود.

· اعزام همیاران نصب و راه اندازی کولر گازی به محل

پس از توافقات نهایی در ارتباط با نحوه و همچنین محدوده هزینه جابجایی کولر گازی، متخصصین به محل مراجعه نموده و کلیه خدمات را ارائه می کنند.

طریقه نصب کولر گازی اسپیلت

نصب کولرگازی مانند هر وسیله برقی دیگری نیاز به رعایت قواعد مخصوص به خود را دارد. نصب اسپیلت با نصب کولر آبی تفاوت دارد. در صورت خریداری دستگاه تازه باید به نمایندگی نصب کولر گازی مراجعه نمود. اما در مواردی که نیاز به جابجایی کولرگازی است می توانید از نصاب کولر گازی هوم سرویز کمک بگیرید. مراحل راه اندازی مجدد کولر گازی به شرح زیر است:

1. جابجایی پنل داخلی کولر گازی اسپلیت

برای نصب یونیت داخلی، دیوار محکمی باید انتخاب شود. یونیت باید در فضایی دور از نور مستقیم خورشید و لوله های گاز باشد. هم چنین باید شرایط لازم را برای سیم کشی و داکت کشی داشته باشد.

2. نصب یونیت خارجی

کندانسور یا پنل خارجی باید در جایی مناسب نصب شود. این دستگاه موقع روشن شدن و کار کردن، صدا ایجاد می کند بنابراین نصاب کولر گازی باید محلی را برای نصب در نظر بگیرد که مزاحمتی برای واحدهای دیگر و همسایه ها نداشته باشد. در ضمن فراموش نکنید که محل نصب باید در هوای آزاد باشد تا کندانسور به خوبی کار کند. عدم هوای کافی در اطراف پنل خارجی موجب اورلود شدن کمپرسور می شود.

3. محکم کردن صفحه فلزی روی دیوار توسط نصاب کولر گازی

نصاب کولر گازی باید سوراخ هایی روی دیوار ایجاد کند برای نصب اسپیلت باید از یک سطح تراز استفاده نمود. نصاب کولر گازی باید با دریل کاری سوراخ هایی روی دیوار ایجاد نموده و این صفحه را روی آن نصب کند. همچنین برای زهکشی برای نصب سوراخی به قطر حدودی 5 سانت در دیوار ایجاد نموده و فلنج انعطاف پذیر را از درون آن رد می کنند.

بهترین محل ها برای نصب کولرگازی کدامند؟

قبل از هر اقدامی محل مناسبی برای نصب دستگاه انتخاب شود. دقت داشته باشید که محل نصب کولر گازی در بالکن نباید نزدیک لوازم قابل اشتعال، لوله کشی گاز، دود کش و دیگر مناطق آلوده باشد. از طرفی وزن دستگاه زیاد است بنابراین محل نصب باید دارای استحکام کافی باشد. قرار گرفتن کندانسور و یونیت خارجی در آفتاب هم پیشنهاد نمی شود. تابش مستقیم خورشید روی سرمایش دستگاه تاثیر منفی دارد.

· نصب کولر گازی در بالکن

طریقه نصب کولر گازی در بالکن با استفاده از اتصال پیچ و مهره در اسکلت نگهداشته انجام می شود. اگر اسپیلت را در لبه پنجره و یا بالکن نصب می کنید حتما از لرزه گیر برای کاهش ارتعاشات کمپرسور استفاده کنید در غیر این صورت موقع روشن شدن، دستگاه با لرزش و صدای شدیدی مواجه می شوید.

· نصب کولر گازی روی دیوار

بهترین مکان برای نصب اسپیلت روی دیوار به دور از بخاری، گاز و سایر وسایل رطوبت زا است. اگر محل نصب یونیت داخلی تراز نیست حتما از پایه مناسب برای تراز بودن یونیت استفاده کنید. لوله های اسپلیت را به خوبی روی دیوار محکم کنید و در صورت لزوم باید لوله ها عایق بندی شوند.

در جابجایی کولر گازی به چه مواردی باید دقت شود؟

نصب اسپیلت با نصب کولر گازی پنجره ای تفاوت دارد. در هر صورت برای نصب اسپلیت بهترین راهکار کمک گرفتن از یک نصاب کولر گازی حرفه ای است. زیرا ابتدا باید بر اساس تجربه نصاب اسپلیت بهترین فضا برای نصب انتخاب شود تا شاهد بالاترین راندمان از آن باشید.

ü برای نصب پنل داخلی باید حداقل از سطح زمین 2.5 متر، از سقف 20 سانت و از طرفین حدود 15 سانتی متر آزاد باشد.

ü دستگاه باید از تمام تجهیراتی مانند آنتن تلویزیون، رادیو و آیفون حداقل 1 متر فاصله داشته باشد تا نویز این تجهیزات بر روی برد دستگاه ایرادی ایجاد نکنند.

ü برای رد کردن لوله ها و اتصال به کندانسور دستگاه باید سوراخی در دیوار ایجاد شود. این لوله باید دارای شیب باشد تا سیستم تخلیه به درستی انجام شود.

ü برای جابجایی اسپیلت باید اتصالات الکترونیکی دستگاه کاملا بررسی شود.

ü پس از باز کردن و چک کردن سیم های داخلی پنل باید لوله ها را در هنگام نصب اسپیلت به دیوار کاملا صاف و بدون خمیدگی باشند.

ü در نهایت برای نصب کولر گازی در بالکن دقت کنید که زیر تابش مستقیم نور خورشید نباشد.

شماره تلفن نصاب کولر گازی را چگونه پیدا کنیم؟

یکی از مهمترین موارد بعد از خرید یا جابجایی کولر گازی پیدا کردن نصاب کولر گازی است. در بسیاری از موارد به دنبال شماره تلفن نصاب کولر گازی با لیست بلند بالایی از شماره ها مواجه می شوید. در مواردی نیز افراد از همان فروشگاهی که کولر را خریداری نموده اند در رابطه با نصب و راه اندازی کولرگازی به دنبال نصاب کولر گازی خواهند گشت در مواردی نیز هر نمایندگی یک نصاب کولر گازی جداگانه دارد که در مواقع لزوم شماره تلفن نصاب کولر اسپیلت را در اختیار افراد قرار می دهند. اما در کنار همه این موارد می توانید نصاب کولر گازی را تنها با چند کلیک در همین صفحه جستجو کنید. همیاران هوم سرویز دارای رزومه کاری مشخص بوده و تایید شده می باشند.

نصاب کولر گازی اسپیلت هوم سرویز چه ویژگی هایی دارد؟

نصاب کولر گازی هوم سرویز دارای شرایط ویژه ای هستند که موجب می شود نهایت رضایت مشتریان را به همراه داشته باشند.

· مهارت و تجربه کافی

در درجه اول مهارت و تجربه کافی در زمینه نصب انواع کولر موجب تمایز ما با افرادی کم تجربه و غیر حرفه ای است که رزومه قوی در این زمینه ندارند.

· تعهد کاری

با درخواست نصاب کولرگازی شما بازه زمانی را مشخص می کنید که مایلید در این ساعات خدمات را دریافت کنید. متخصصین ما تمام توان خود را به کار خواهند گرفت که در روز و ساعت دقیق در محل حضور پیدا کرده و خدمات ارائه دهند.

· هزینه نصب کولر گازی منصفانه

در کنار مهارت، دریافت دستمزد منصفانه از مواردی است که تواسته رضایت افراد را جلب کند. قیمت های شفاف موجب شده که افراد با محدوده هزینه ها آشنایی داشته باشد و هیچگاه با قیمت های نجومی مواجه نشوند.

· نمایندگی نصب کولر گازی

متخصصین ما همه افرادی متخصص و آموزش دیده در نمایندگی نصب کولرگازی معتبر هستند و ما افرادی متخصص برای برندهای متعدد داریم. تنها کافیست ثبت درخواست نمایید و برند خود را انتخاب کنید تا بهترین نصاب کولر گازی برند مورد نظرتان با شما تماس بگیرند.

هزینه نصب کولر گازی چقدر است؟

در صورت خرید دستگاه مراحل راه اندازی توسط نمایندگان کمپانی سازنده اغلب به صورت رایگان ارائه می شود و دستگاه گارانتی می شود. با این حال در مواقعی مانند اسباب کشی، این داستان فرق‌ می‌کند. با راه اندازی مجدد و جابجایی کولر گازی مراحل زیر بر هزینه جابجایی اسپیلت تاثیر دارند و شما برای جابجایی کولر گازی، حتما نیازمند پرداخت مبلغی به نصاب کولر گازی هستید.

· نوع کولرگازی بر قیمت نصب کولر گازی تاثیر دارد

مدل کولر از بابت ایتکه پرتابل، دو تکه و یا ایستاده است بر هزینه نصب تاثیر دارد. به طور مثال هزینه نصب اسپیلت چون دارای دو پنل جداگانه است و نیاز به لوله کشی و داکت کشی دارد نسبت به هزینه نصب کولر گازی پنجره ای بیشتر است. در بین وسایل سرمایشی هزینه نصب داکت اسپیلت از سایر موارد بیشتر است.

· ظرفیت اسپیلت

ظرفیت دستگاه هم بر اجرت نصب کولر گازی تاثیر داردو زیرا که موارد با ظرفیت بالاتر دارای پنل های سنگین تر بوده و در نتیجه نصاب اسپیلت مراحل پیچیده تری پیش رو دارد. در نتیجه هزینه نصب کولرگازی 24000 با نمونه های کوچکتر یکسان نخواهد بود.

· محل نصب هزینه جابجایی کولر گازی را تغییر می دهد

البته این مورد مربوط به پنل خارجی می شود. نصب کولر گازی در پشت بام، بالکن، روی دیوار و ... انجام می شود. طبیعتا هر چه محل شرایط مساعدتری داشته باشد موجب کاهش هزینه جابجایی کولرگازی می شود.

· خدمات جانبی مانند داکت کشی قیمت نصب کولر گازی را افزایش می دهد

وابسته به متراژ و کیفیت لوله های به کار رفته این مبالغ بر اجرت نصب کولر گازی افزوده می شود. خدماتی مانند متراژ لوله مسی مورد نیاز، عایق کاری و ... نیز تغییردهنده ی هزینه های نهایی هستند.

· برق کشی کولر

در صورتی که زیرساخت های مناسبی برای نصب وجود نداشته باشد. نصاب نیاز به کابل کشی مجدد دارد که این مورد هزینه نصب اسپیلت را بالا می برد.

· هزینه سوراخکاری و غیره

قیمت سوراخکاری و نصب اسپیلت معمولا ثابت است مگر در مواردی که نصب شرایط ویژه ای داشته باشد و نیاز به مواردی مانند دریل کاری دیوار حرفه ای باشد و یا در مواردی باید داکت کشی خاصی انجام شود که در این صورت مبالغ نصب تغییر خواهند نمود.

انواع برند های کولر گازی که در هوم سرویز پذیرفته می شوند

تمام کولرهای ساخت داخلی و خارجی توسط متخصصین ما جابجا و راه اندازی مجدد می شوند :

 • نصب کولرگازی جنرال
 • نصب کولر گازي گري
 • نصب کولرگازی ایران رادیاتور
 • نصب کولر گازي جنرال گلد
 • نصب اسپیلت بدون وکیوم
 • نصب کولر گازی ایوولی
 • نصب کولر اسپلیت ایستاده
 • کولر گازی ال جی
 • کولر گازی سامسونگ
 • نصب اسپیلت گرین
 • نصب کولر گازی ایستاده، پرتابل و پنجره ای

کلیه خدمات نصب و راه اندازی کولر گازی را به هوم سرویز بسپارید

قسمت بالایی از کیفیت بازدهی این تجهیزات به نحوه نصب و همچنین رعایت موارد هرچند کوچک اما مهم بستگی دارد و رو بهتر است این خدمات به نصاب اسپلیت ماهر سپرده شود تا ضمن رعایت موارد ایمنی تجهیزات نیز به خوبی نصب شوند.

در صورتی که می خواهیم اقدام به نصب اسپلیت خود کنید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین هوم سرویز جهت تعیین بهترین محل برای نصب پنل کولر گازی و تجهیزات مورد نیاز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب کولر گازی و همچنین ارایه خدمات نصب کولر گازی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر کولر آبی سلولوزی، پرتابل، رومیزی و ..., نصب کولر آبی روی پشت بام، بالکن و تراس, تعمیر کولر گازی و تعمیر اسپلیت در محل, تعمیر کولر گازی پنجره ای, شارژ گاز کولر اسپلیت, نصب فن کویل سقفی و دیواری, تعمیر چیلر جذبی , خدمات شستشو و نظافت کانال کولر, سرویس اسپیلت در محل, سرویس کولر آبی با روغنکاری قطعات کولرآبی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

نصب اسپلیت

نصب پنل داخلی کولر

نصب کندانسور در بالکن، فضای باز و دیوار

نصب کولر گازی ایستاده

نصب پنل کولر گازی در ارتفاع

نصب پنل خارجی کولر گازی در بالکن، پشت بام و نصب کولر گاری پرتابل

نظرات کاربران

profile picture
جواد کریمی

انسان بسیار منصف و مودبی هستن خیلی به موقع اومدن و کولر رو نصب کردن. بابت پییگری از پشتیبانی هوم سرویز ممنونم.

profile picture
مینو زارعی

رضایت 100 درصدی دارم و اقای محترمی بودند و واسشون مهم بود کار به بهترین نحو انجام شه و این نکته خیلی مثبتی بود که دلسوزانه کار کردند

profile picture
مهدي اميدي

خیلی اقای عزیز و دوست داشتنی بودند و خیلی حرفه ایی و کاربلد

شرایط نصب اسپلیت توسط نصاب کولرگازی ماهر و نصب کولرگازی ایستاده

در سرویس نصب کولر گازی، همیاران هوم سرویز به شما در خصوص محل نصب نظر کارشناسی و مشاوره ای داده و محل نصب می بایست توسط مشتری انتخاب شود.

نصب کولر گازی خود را تنها در صورتی که خارج از گارانتی باشند را به تیم هوم سرویز بسپارید.

هزینه های دقیق نصب کولر پس از بازدید همیار مشخص می گردد

مدت زمان انجام این سرویس در شرایط معمول کمتر از 1.5 ساعت می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

install-air-conditioner-canopy
نصب سایبان کولر
قیمت از 1,100,000 الی 1,100,000 تومان
cooler-duct-cleaning
نظافت داکت و کانال کولر
قیمت از 1,000,000 الی 1,000,000 تومان
parking-jack-repair
تعمیر جک پارکینگ
قیمت از 850,000 الی 1,250,000 تومان
window-net-repair
تعمیر توری پنجره
قیمت از 1,100,000 الی 1,600,000 تومان