سایبان کولر

سایبان کولر

از 1365 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سایبان کولر در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت نصب سایه بان کولر

120,000 الی 180,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نصب سایبان کولر آبی و گازی

متاسفانه اکثر کولرها در فصول گرم نهایت کارایی خود را نشان نمی دهند. در کنار خدمات سرویس کولر، نصب سایبان کولر موجب مصرف بهینه و همچنین در بالارفتن کیفیت سرمایش آن می شود. از این رو قبل از هر اقدامی قبل از روشن کردن این وسایل سرمایشی باید به فکر نصب سایه بان کولر باشید. تفاوتی ندارد کولر مربوطه از نوع گازی یا آبی باشد. نصب سایبان کولر آبی باید در اولویت قرار بگیرد. در ادامه به مزایای نصب سایبان کولر گازی و آبی و عوامل موثر بر قیمت سایبان کولر و قیمت نصب سایبان کولر می پردازیم.

مزایای نصب سایه بان کولر

همانطور که می دانید کولرهای آبی اغلب بر روی پشت بام قرار دارند، در معرض تابش مستقیم نور خورشید هستند. نصب سایبان کولر و یا آفتاب گیر کولر از تابش نور خورشید جلوگیری می کند و موجب تولید باد سردتری خواهد شد. سایبان کولر آبی موجب می شوند که از نشست برف و گرد و غبار و فضولات حیوانات به داخل فن و موتور کولر جلوگیری می کند. با نصب سایه بان بر روی کولر انتقال باد خنک به فضا بهبود داده شده و نیاز نخواهد بود که کولر را روی تند قرار دهید و به این ترتیب در مصرف برق نیز صرفه جویی می شود.

مورد دیگر اینکه تابش نور خورشید روی بدنه کولر موجب تبخیر شدن سریعتر آب کولر شده به این ترتیب نصب سایه بان کولر آبی موجب کاهش چشمگیری در مصرف آب هم خواهد شد. با نصب سایه بان کولر بدنه کولر دچار زنگ زدگی و فرسودگی نخواهد شد و به این ترتیب عمر مفید کولر آبی افزایش پیدا خواهد کرد.

طریقه نصب سایبان برای کولر چگونه است؟

اولین قدم تعیین جهت قرار دادن سایبان کولر آبی است. سایبان ها اغلب در جهت شرقی غربی نصب می شوند تا از تابش خورشید در تمام طول روز جلوگیری کنند. سپس نوبت به نصب پایه های سایه بان کولر می رسد. ابتدا برای نصب پایه ها، سوراخ هایی بر روی سقف ایجاد می شوند و سپس پایه ها به سقف پیچ می شوند. پس از نصب پایه ها نوبت به نصب سایبان کولر روی پایه ها می باشد.

سایبان کولر گازی

سایبان کولر گازی به دیوار وصل می شود. برای نصب سایبان کولر گازی به سازه ای با ابعاد کوچکتر نیاز است. در هنگام اجرای سایبان کولر گازی یک طرف آن به دیوار پیچ می شود. جنس سایه بان کولر گازی بر اساس آب و هوای منطقه انتخاب می شود. سایه بان کولر گازی نیز همانند کولر آبی است. تنها با این تفاوت که به جای استفاده از پیچ و مهره، از پیچ خودکار برای نصب پایه ها استفاده می شود. جهت اطمینان از ایمنی و جلوگیری از آسیب به لوله های مسی داخل کندانسور کولر گازی، ابتدا درب کولر را باید باز نمود و سپس اقدام به پیچ نمودن پایه ها نمود.

جهت نصب سایبان کولر آبی از چه متریالی استفاده می شود؟

سوال مرسومی که اغلب افراد قبل از اقدام به نصب سایبان برای کولر دارند این مورد است که در نصب سایه بون برای کولر از چه متریالی استفاده می شود؟ مرسوم ترین متریال های مورد استفاده در نصب سایبان برای کولر آبی استفاده از پارچه، کارتن، پلیت های آهنی و سیمانی، پلاستیک با برزنت است. مهم این است که جنس سایه بان کولر در مقابل تابش آفتاب و عوامل جوی مقاومت خوبی داشته باشد. سایبان حصیری کولر مورد دیگری است که استفاده می شود. این مدل سایبان حصیری کولر به علت سبک بودن گزینه مناسبی محسوب می شوند اما سایبان حصیری کولر بیشتر نقش یک آفتابگیر را دارد و کارایی نمونه های دیگر را ندارد.

در ساخت پلیت سیمانی و فلزی هم باید یک چهار چوب فلزی بزرگ ساخته شود که هزینه ی ساخت پایه را در پی دارد. سایبان برزنتی کولر هم به مرور زمان در پی ریزش باران و تابش آفتاب فرسوده و پوسیده می‌شود. اما استفاده از کارتن پلاست‌ یک گزینه مناسب برای ساخت محافظ کولر آبی است. کارتن پلاست بسیار مقاوم است و برای سایبان کولر آبی شاید بهترین گزینه همین مورد باشد. روش نصب سایبان‌ کارتن پلاست با توجه به قرار گرفتن مستقیم روی کولر، بر اثر تکان خوردن و یا جابه‌جایی کولر دچار ایراد نمی شوند.

قیمت نصب سایبان کولر آبی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب سایبان کولر به عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه نصب سایبان کولر به مواردی مانند محل قرارگیری کولر، انداره کولر و همچنین مدل، جنس و نوع سایه بان کولر آبی بستگی دارد. مورد دیگری که بر هزینه نصب سایبان کولر آبی بستگی دارد تجهیزات لازم برای انجام این کار و همچنین مدت زمان مورد نیاز برای سایبان کولر آبی است. البته وابسته به شرایطی که اقدام به اجرای سایبان کولر می شود موارد دیگری نیز مانند ارتفاع نصب و سختی انجام کار نیز در قیمت نصب سایبان کولر تاثیر دارد.

روش نصب سایبان کولر چگونه است؟

برای اینکه از تمام مزایای سایبان کولر بهره مند شوید باید علاوه بر کیفیت سایبان مراحل قرار دادن نیز درست انجام شود. سایبان کولر نباید مسیر ورود هوا به داخل کولر را مسدود یا محدود کند. جنس سایبان باید در مقابل تابش نور خورشید و بارش برف و باران شدید کاملا مقاوم باشد. مورد دیگر اینکه نباید وزن اضافی زیادی داشته باشد و به راحتی نصب شود.

نصب انواع سایبان کولر آبی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

با توجه به استفاده بیشتر از انواع کولر آبی و گازی و اسپیلت در فصول گرم سال بیشتر می شود. ساخت سایبان برای کولرها تاثیر مستقیمی به نحوه کارکرد کولر دارد. همچنین کولرهای آبی و گازی در صورت داشتن سایبان راندمان بهتری از خود نشان می دهند و با مصرف انرژی کمتر، هوای خنک تری تولید می‌کنند. با این تفاسیر در صورت نیاز به نصب سایبان کمپرسور اسپیلت و نصب سایبان برای کولرآبی تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما در جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت نصب سایبان کولر آبی با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سایبان کولر و همچنین ارایه خدمات نصب سایبان کولر آبی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سایبان کولر

نصب سایبان کولر آبی

نصب سایبان کولر گازی

نصب سایبان کمپرسور اسپیلت

ساخت سایه بان کولر آبی برزنتی

ساخت انواع سایه بان کولر با استفاده از کارتن پلاست

نصب سایبان کولر با پلیت های سیمانی

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط ساخت و نصب سایه بان کولر آبی و گازی

قیمت نصب سایبان کولر به عوامل مختلفی از جمله، محل قرارگیری کولر آبی، ابعاد کولر، نوع سایه بان کولر آبی که انتخاب می‌کنید، بستگی دارد.

هزینه دقیق ساخت سایبان پس از مراجعه حضوری همیار اعلام می شود.

سایبان مورد نظر در متریال های مختلفی قابل اجرا است که پس از مشورت با مشتری انتخاب می شود.

در صورت خرید تجهیزات همیار باید فاکتور اقلام خریداری شده را به مشتری تحویل بدهد.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

شارژ گاز کولر گازی
شارژ گاز کولر گازی
قیمت از 50,000 الی 600,000 تومان
نظافت داکت و کانال کولر
نظافت داکت و کانال کولر
قیمت از 100,000 الی 250,000 تومان
سرویس و تعمیر کولر آبی
سرویس و تعمیر کولر آبی
قیمت از 200,000 الی 415,000 تومان
ایزوگام
ایزوگام
قیمت از 100,000 الی 2,000,000 تومان

خدمات سایبان کولر در این شهرها ارائه می شود: