سایبان کولر

سایبان کولر

از 1365 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سایبان کولر در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت نصب سایه بان کولر

120,000 الی 180,000 تومان

متوسط قیمت175,000 تومانکمینه قیمت100,000 تومانبیشینه قیمت250,000 تومان

آنچه درباره سایبان کولر خواهید خواند

  • نصب سایبان کولر آبی و گازی
  • مزایای نصب سایه بان کولر
  • طریقه نصب سایبان برای کولر چگونه است؟
  • سایبان کولر گازی
  • جهت نصب سایبان کولر آبی از چه متریالی استفاده می شود؟
  • قیمت نصب سایبان کولر آبی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • روش نصب سایبان کولر چگونه است؟
  • نصب انواع سایبان کولر آبی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب سایبان کولر آبی و گازی

متاسفانه اکثر کولرهادر فصول گرم نهایت کارایی خود را نشان نمی دهند. در کنار خدمات سرویس کولر، نصبسایبان کولر موجب مصرف بهینه و همچنین در بالارفتن کیفیت سرمایش آن میشود. از این رو قبل از هر اقدامی قبل از روشن کردن این وسایل سرمایشی باید به فکر نصبسایه بان کولر باشید. تفاوتی ندارد کولر مربوطه از نوع گازی یا آبی باشد. نصبسایبان کولر آبی باید در اولویت قرار بگیرد. در ادامه به مزایای نصب سایبانکولر گازی و آبی و عوامل موثر بر قیمت سایبان کولر و قیمت نصبسایبان کولر می پردازیم.

مزایای نصب سایه بان کولر

همانطور که می دانید کولرهایآبی اغلب بر روی پشت بام قرار دارند، در معرض تابش مستقیم نور خورشید هستند. نصبسایبان کولر و یا آفتاب گیر کولر از تابش نور خورشید جلوگیری می کند وموجب تولید باد سردتری خواهد شد. سایبان کولر آبی موجب می شوند که ازنشست برف و گرد و غبار و فضولات حیوانات به داخل فن و موتور کولر جلوگیری می کند.با نصب سایه بان بر روی کولر انتقال باد خنک به فضا بهبود دادهشده و نیاز نخواهد بود که کولر را روی تند قرار دهید و به این ترتیب در مصرف برقنیز صرفه جویی می شود.

مورد دیگر اینکه تابشنور خورشید روی بدنه کولر موجب تبخیر شدن سریعتر آب کولر شده به این ترتیب نصبسایه بان کولر آبی موجب کاهش چشمگیری در مصرف آب هم خواهد شد. با نصبسایه بان کولر بدنه کولر دچار زنگ زدگی و فرسودگی نخواهد شد و به این ترتیبعمر مفید کولر آبی افزایش پیدا خواهد کرد.

طریقه نصب سایبان برای کولر چگونه است؟

اولین قدم تعیین جهتقرار دادن سایبان کولر آبی است. سایبان ها اغلب در جهت شرقی غربی نصب می شوند تااز تابش خورشید در تمام طول روز جلوگیری کنند. سپس نوبت به نصب پایه های سایهبان کولر می رسد. ابتدا برای نصب پایه ها، سوراخ هایی بر روی سقف ایجاد میشوند و سپس پایه ها به سقف پیچ می شوند. پس از نصب پایه ها نوبت به نصبسایبان کولر روی پایه ها می باشد.

سایبان کولر گازی

سایبان کولرگازی به دیوار وصل می شود. برای نصب سایبان کولر گازی بهسازه ای با ابعاد کوچکتر نیاز است. در هنگام اجرای سایبان کولر گازی یک طرف آن بهدیوار پیچ می شود. جنس سایه بان کولر گازی بر اساس آب و هوای منطقه انتخابمی شود. سایه بان کولر گازی نیز همانند کولر آبی است. تنها با این تفاوت که به جایاستفاده از پیچ و مهره، از پیچ خودکار برای نصب پایه ها استفاده می شود. جهت اطمینان از ایمنی و جلوگیری ازآسیب به لوله های مسی داخل کندانسور کولر گازی، ابتدا درب کولر را باید باز نمود وسپس اقدام به پیچ نمودن پایه ها نمود.

جهت نصب سایبان کولر آبی از چه متریالی استفاده می شود؟

سوال مرسومی که اغلبافراد قبل از اقدام به نصب سایبان برای کولر دارند این مورد است کهدر نصب سایه بون برای کولر از چه متریالی استفاده می شود؟ مرسومترین متریال های مورد استفاده در نصب سایبان برای کولر آبی استفادهاز پارچه، کارتن، پلیت های آهنی و سیمانی، پلاستیک با برزنت است. مهم این است کهجنس سایه بان کولر در مقابل تابش آفتاب وعوامل جوی مقاومت خوبی داشته باشد. سایبان حصیری کولر مورد دیگری است کهاستفاده می شود. این مدل سایبان حصیری کولر به علت سبک بودن گزینه مناسبی محسوب میشوند اما سایبان حصیری کولر بیشتر نقش یک آفتابگیر را دارد و کارایی نمونه هایدیگر را ندارد.

در ساخت پلیت سیمانیو فلزی هم باید یک چهار چوب فلزی بزرگ ساخته شود که هزینه ی ساخت پایه را در پیدارد. سایبان برزنتی کولر هم به مرور زمان در پی ریزش باران و تابش آفتاب فرسوده وپوسیده می‌شود. اما استفاده از کارتن پلاست‌ یک گزینه مناسب برای ساختمحافظ کولر آبی است. کارتن پلاست بسیار مقاوم است و برای سایبان کولرآبی شاید بهترین گزینه همین مورد باشد. روش نصب سایبان‌ کارتنپلاست با توجه به قرار گرفتن مستقیم روی کولر، بر اثر تکان خوردن و یا جابه‌جاییکولر دچار ایراد نمی شوند.

قیمت نصب سایبان کولر آبی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب سایبان کولر به عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینهنصب سایبان کولر به مواردی مانند محل قرارگیری کولر، انداره کولر و همچنینمدل، جنس و نوع سایه بان کولر آبی بستگی دارد. مورد دیگری که بر هزینهنصب سایبان کولر آبی بستگی دارد تجهیزات لازم برای انجام این کار و همچنینمدت زمان مورد نیاز برای سایبان کولر آبی است. البته وابسته به شرایطی کهاقدام به اجرای سایبان کولر می شود موارد دیگری نیز مانند ارتفاع نصب و سختی انجامکار نیز در قیمت نصب سایبان کولر تاثیر دارد.

روش نصب سایبان کولر چگونه است؟

برای اینکه از تماممزایای سایبان کولر بهره مند شوید باید علاوه بر کیفیت سایبان مراحل قرار دادن نیزدرست انجام شود. سایبان کولر نباید مسیر ورود هوا به داخل کولر را مسدود یا محدودکند. جنس سایبان باید در مقابل تابش نور خورشید و بارش برف و باران شدید کاملامقاوم باشد. مورد دیگر اینکه نباید وزن اضافی زیادی داشته باشد و به راحتی نصبشود.

نصب انواع سایبان کولر آبی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

با توجه به استفادهبیشتر از انواع کولر آبی و گازی و اسپیلت در فصول گرم سال بیشتر میشود. ساخت سایبان برای کولرها تاثیر مستقیمی به نحوه کارکردکولر دارد. همچنین کولرهای آبی و گازی در صورت داشتن سایبان راندمان بهتری ازخود نشان می دهند و با مصرف انرژی کمتر، هوای خنک تری تولید می‌کنند. بااین تفاسیر در صورت نیاز به نصب سایبان کمپرسور اسپیلت و نصبسایبان برای کولرآبی تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. متخصصین ما در جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت نصب سایبان کولرآبی با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سایبان کولر و همچنین ارایه خدمات نصب سایبان کولر آبی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سایبان کولر

نصب سایبان کولر آبی

نصب سایبان کولر گازی

نصب سایبان کمپرسور اسپیلت

ساخت سایه بان کولر آبی برزنتی

ساخت انواع سایه بان کولر با استفاده از کارتن پلاست

نصب سایبان کولر با پلیت های سیمانی

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه ارقبایی

فوق العاده بودند حتما دفعات بعد میخوام شخص ایشون تشریف بیاورند

profile picture
یوسف قهرمان زاده

عالی عالییی بودن هم اخلاقش خوب بود هم کارش درست بود

profile picture
مهسا نظری

ایشون عالی بودند. بهترین فردی که میتونست اعزام شه واسم فرستادن و مشتری ثابت شدم ممنونم

profile picture
سحر جلالوند

عالی بود با مواد مناسب کار را انجام دادند چیزی بود که میخواستم

شرایط ساخت و نصب سایه بان کولر آبی و گازی

قیمت نصب سایبان کولر به عوامل مختلفی از جمله، محل قرارگیری کولر آبی، ابعاد کولر، نوع سایه بان کولر آبی که انتخاب می‌کنید، بستگی دارد.

هزینه دقیق ساخت سایبان پس از مراجعه حضوری همیار اعلام می شود.

سایبان مورد نظر در متریال های مختلفی قابل اجرا است که پس از مشورت با مشتری انتخاب می شود.

در صورت خرید تجهیزات همیار باید فاکتور اقلام خریداری شده را به مشتری تحویل بدهد.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

شارژ گاز کولر گازی
شارژ گاز کولر گازی
قیمت از 100,000 الی 250,000 تومان
نظافت داکت و کانال کولر
نظافت داکت و کانال کولر
قیمت از 200,000 الی 200,000 تومان
سرویس و تعمیر کولر آبی
سرویس و تعمیر کولر آبی
قیمت از 100,000 الی 250,000 تومان
ایزوگام
ایزوگام
قیمت از 1,900,000 الی 3,800,000 تومان