سایبان کولر

سایبان کولر

از 1365 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سایبان کولر در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب سایه بان کولر

100,000 الی 150,000 تومان

متوسط قیمت19,800,000 تومانکمینه قیمت19,800,000 تومانبیشینه قیمت19,800,000 تومان

آنچه درباره سایبان کولر خواهید خواند

 • نصب سایبان کولر آبی و گازی چگونه است؟
 • نصب سایه بان کولر چه مزایایی دارد؟
 • انواع سایبان کولر آبی کدامند؟
 • بهترین نوع سایبان کولر آبی کدام است؟
 • ساخت سایبان کولر برای چه کولرهایی پیشنهاد می شود؟
 • آموزش ساخت سایبان کولر
 • سایبان کولر گازی آیا با سایبان کولر گازی تفاوت دارد؟
 • در ساخت سایبان کولر آبی از چه متریالی استفاده می شود؟
 • قیمت نصب سایبان کولر آبی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • چرا خدمات ساخت و نصب سایبان کولر آبی را به متخصصین هوم سرویزبسپاریم؟
 • نصب انواع سایبان کولر آبی و گازی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب سایبان کولر آبی و گازی چگونه است؟

نصب سایبان کولر در کنار سرویس نمودن آن موجب بیشتر شدنبازدهی کولر نیز می شود. نصب سایبان کولر آبی روی کولرهایی که در معرض تابشمستقیم نور خورشید هستند موجب مصرف بهینه و همچنین در بالارفتن کیفیت سرمایشآن می شود. از این رو قبل از هر اقدامی قبل از روشن کردن این وسایل سرمایشی بایدبه فکر نصب سایه بان کولر باشید. تفاوتی ندارد کولر مربوطه ازنوع گازی یا آبی باشد. ساخت سایبان کولر باید در اولویت قرار بگیرد. در ادامه بهمزایای نصب سایبان کولر گازی و آبی و عوامل موثر بر قیمت سایبانکولر و قیمت نصب سایه بان کولر می پردازیم.

نصب سایه بان کولر چه مزایایی دارد؟

افزایش خنکی بادتولید شده

همانطور که می دانیدنصب سایبان کولر برای کولرهای آبی که اغلب بر روی پشت بام قرار دارند، در معرضتابش مستقیم نور خورشید هستند ضروری است. نصب سایبان کولر و یا آفتابگیر کولر از تابش نور خورشید جلوگیری می کند و موجب تولید باد سردتریخواهد شد.

از آلوده شدنکولر و رسوب روی آن جلوگیری می کند

نصب سایبان کولرآبی موجب می شوند که از نشست برف، گرد و غبار و فضولات حیوانات به داخل فن وموتور کولر جلوگیری می کند و به این ترتیب موجب افزایش طول عمر کولر می شود.

کاهش مصرف برق

با نصب سایهبان روی کولر انتقال باد خنک به فضا بهبود داده شده و نیاز نخواهدبود که کولر را روی تند قرار دهید و به این ترتیب در مصرف برق نیز صرفه جویی میشود.

کاهش مصرف آب

مورد دیگر اینکه تابشنور خورشید روی بدنه کولر موجب تبخیر شدن سریعتر آب کولر شده به اینترتیب نصب سایه بان کولر آبی موجب کاهش چشمگیری در مصرف آب هم خواهد شد.با نصب سایه بان کولر بدنه کولر دچار زنگ زدگی و فرسودگی نخواهد شد و بهاین ترتیب عمر مفید کولر آبی افزایش پیدا خواهد کرد.

انواع سایبان کولر آبی کدامند؟

· ساخت سایه بانکولر با ورقه پلاستیکی

ورقه های پلاستیکی ازجنس پلی کربنات هستند. انعطاف پذیری این نوع سایه بان ها زیاد است و اغلب به صورتشیروانی روی کولر نصب می شوند. همچنین ساخت ساخت و نصب سایه بان پلاستیکی به علتوزن پایین به راحتی قابل جابجایی هستند و مقاوت خوبی در مقابل عوامل جوی دارند.

· سایبان فلزیکولر

نوع قدیمی تر سایهبان ها از جنس کرکره مغازه هستند و دارای تیغه های آلومینیومی هستند که به سایبانفلزی معروفند. به علت فلز به کار رفته در آنها قیمت سایبان فلزی کولر نسبت بهنمونه قبلی بیشتر است و مقاومت بیشتری در مقابل آب و هوا دارند.

· سایبان کولربرزنتی

این نوع سایه بانکولر آبی از نوع پارچه ی چادر مسافرتی یا برزنتی است که ضد آب هستند. به واسطهاستفاده از میله های فلزی پارچه روی آن قرار می گیرند. اما طی مرور زمان و تابشنور خورشید پوسیده می شوند و مقاومت بالایی ندارند.

· سایبانحصیری کولر

این نوع سایه بان هابیشتر نقش آفتاب گیر کولر آبی را دارند. جنس سایبان حصیری کولر به نحوی است که درخنک نگهداشتن کولر نقش بسیار موثری دارد. همچنین وزن آنها بسیار سبک است. در کناراین مزایا قیمت سایبان کولر حصیری نیز نسبت به موارد دیگر مناسب تر است.اما نمی توان انتظار مقاومت موارد قبلی و طول عمر آنها را داشت.

یکی از مزیت های نصبسایبان چوبی کولر این مورد می باشد که علاوه بر سقف، اطراف آن را نیز میپوشاند و وزن بسیار سبکی دارند و به خوبی دور کولر مهار و محکم می شوند.

· ساخت سایبانکولر با کارتن پلاست

از جدیدترین نوعسایبان ها این مورد است. قیمت سایبان کولر آبی کارتن پلاست مناسب است و ازطرفی مقاومت و طول عمر بالایی دارند.

در هنگام ساخت سایبانکولر با کارتن پلاست ابعاد سایه بان کولر را حدود 20 سانتی متر بیشتر در نظر میگیرند و به صورت مورب روی کولر قرار می دهند و در دو طرف کولر پیچ می کنند.

بهترین نوع سایبان کولر آبی کدام است؟

برای اینکه بتوان بهسایبانی لقب بهترین نوع سایبان کولر داده شود این مورد است که این سایه بان کولرآبی یا گازی دارای ویژگی هایی باشد که نسبت به سایر موارد ارجحیت داشته باشد.

 1. اولینمورد این است که باید بتواند بیشترین میزان نور خورشید به دستگاه را مهار کند.
 2. همچنینباید فضای دور کولر را باز نگاه دارد تا هوا به خوبی در داخل کولرها جریان داشتهباشند.
 3. استحکاممورد بعدی است که در مقابل بارش باران و باد از بین نروند.
 4. مورد بعدینیز سبک بودن است و بتوان به راحتی انتقال داده و در محل نصب نمود.
 5. در نهایتقیمت سایبان کولر است که باید مناسب باشد و بتوان برای بازدهی بهتر استفاده نمودنه که به علت قیمت نصب سایبان کولر از این وسیله منصرف شد.

با توجه به تمام اینتوضیحات بهترین سایه بان کولر آبی کارتن پلاست می باشد. البته باز هم باید بر اساسفضا بهترین نوع انتخاب و اجرا شود.

ساخت سایبان کولر برای چه کولرهایی پیشنهاد می شود؟

اگر هنوز شک دارید کهدستگاه شما نیاز ساخت سایبان کولر دارد یا خیر باید از چند جهت این مواردرا بررسی کنید و سپس تصمیم بگیرید.

تمام کولرهایی که درتراس یا در پشت بام هستند نیاز به نصب سایبان کولر دارند. نصب سایبان کولر آبی کهدر پشت بام است و نصب سایبان کولر گازی که پنل آن در معرض نور خورشید است موجب میشود که طول عمر دستگاه بیشتر شود و به خدمات سرویس کولر گازی کمتر نیاز پیدا کنید.

همچنین اگر قدرتکولرتان زیاد است اما به علت تابش نور خورشید بازدهی چندانی از کولر نمی گیریدبهتر است اقدام به نصب سایبان کولرآبی کنید.

سایبان کولر گازی کهدر هوای بیرون قرار گرفته ممکن است در اثر گرد و غبار و یا فضله حیوانات کندانسورکولر گازی آسیب ببیند. در نتیجه با ساخت سایبان برای کولر گازی دیگر نیازی به صرف هزینه تعمیر کولر گازی نخواهید داشت.

آموزش ساخت سایبان کولر

برای اینکه از تماممزایای سایبان کولر بهره مند شوید باید علاوه بر کیفیت سایبان مراحل نصب نیز درستانجام شود. سایبان کولر نباید مسیر ورود هوا به داخل کولر را مسدود یا محدود کند.جنس سایبان باید در مقابل تابش نور خورشید و بارش برف و باران شدید کاملا مقاومباشد. مورد دیگر اینکه نباید وزن اضافی زیادی داشته باشد و به راحتی نصب شود.

· اندازه گیری

که این اندازه هااغلب بر اساس قدرت کولر و وات آن قابل سفارش است. طبعا کولرهای با قدرت بیشترابعاد بزرگتری دارند و نیاز به ساخت سایبان کولر گازی یا آبی بزرگتر است. باید 20سانت حداقل از عرض کولر بیشتر اندازه گیری شود تا به خوبی فضای دور آن را پوششدهد.

· به جهت نصب سایهبان کولر آبی توجه کنید

سایبان ها اغلب درجهت شرقی غربی نصب می شوند تا از تابش خورشید در تمام طول روز جلوگیری کنند.

· نصب پایه هایسایبان کولر

بر اساس نوع سایه باننوع نصب پایه ها نیز تفاوت دارند. به طور مثال برای نصب سایبان کولر کارتنپلاست باید ابتدا پایه ها در کناره های کولر نصب شوند و با پیچ سفت شوند و سپسخود سایه بان روی آن قرار بگیرد. البته نحوه نصب به راحتی آنچه بیان شده نیست و دربسیاری از موارد اگر آچار به دست نیستید پیشنهاد می کنیم برایا این خدمات ازمتخصصین کمک بگیرید.

سایبان کولر گازی آیا با سایبان کولر گازی تفاوت دارد؟

سایبان کولرگازی به دیوار وصل می شود. برای نصب سایبان کولر گازی بهسازه ای با ابعاد کوچکتر نیاز است. در هنگام اجرای سایبان کولر گازی یک طرف آن بهدیوار پیچ می شود. جنس سایه بان کولر گازی بر اساس آب و هوای منطقه انتخابمی شود. سایه بان کولر گازی نیز همانند کولر آبی است. تنها با این تفاوت کهبه جای استفاده از پیچ و مهره، از پیچ خودکار برای نصب پایه ها استفاده می شود. جهت اطمینان از ایمنی و جلوگیری ازآسیب به لوله های مسی داخل کندانسور کولر گازی، ابتدا درب کولر را باید باز نمود وسپس اقدام به پیچ نمودن پایه ها نمود.

در ساخت سایبان کولر آبی از چه متریالی استفاده می شود؟

سوال مرسومی که اغلبافراد قبل از اقدام به نصب سایبان برای کولر دارند این مورد استکه در نصب سایه بون برای کولر از چه متریالی استفاده میشود؟ مرسوم ترین متریال های مورد استفاده در نصب سایبان برای کولرآبی استفاده از پارچه، کارتن، پلیت های آهنی و سیمانی، پلاستیک با برزنت است.مهم این است که جنس سایه بان کولر در مقابل تابش آفتاب و عوامل جوی مقاومتخوبی داشته باشد. سایبان حصیری کولر مورد دیگری است که استفاده می شود.این مدل سایبان حصیری کولر به علت سبک بودن گزینه مناسبی محسوب می شوند اما سایبانحصیری کولر بیشتر نقش یک آفتابگیر را دارد و کارایی نمونه های دیگر را ندارد.

در ساخت پلیت سیمانیو فلزی هم باید یک چهار چوب فلزی بزرگ ساخته شود که هزینه ی ساخت پایه را در پیدارد. سایبان برزنتی کولر هم به مرور زمان در پی ریزش باران و تابش آفتاب فرسوده وپوسیده می‌شود. اما استفاده از کارتن پلاست‌ یک گزینه مناسب برای ساختمحافظ کولر آبی است. کارتن پلاست بسیار مقاوم است و برای سایبان کولرآبی شاید بهترین گزینه همین مورد باشد. روش نصب سایبان‌ کارتنپلاست با توجه به قرار گرفتن مستقیم روی کولر، بر اثر تکان خوردن و یا جابه‌جاییکولر دچار ایراد نمی شوند.

قیمت نصب سایبان کولر آبی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب سایبانکولر به عوامل مختلفی بستگی دارد. از این رو همه سایبان ها یک قیمت ثابتندارند در ادامه به معرفی عواملی که بر هزینه ساخت سایبان کولر آبی تاثیردارند می پردازیم.

· محل قرارگیریکولر

هزینه نصب سایبانکولر بهمواردی مانند محل قرارگیری کولر بستگی دارد. در بعضی مواقع جهت نصب سایبان کولرگازی باید در شرایط خاصی اقدام به نصب نمود از این رو هزینه نصب سایبان کولرگازی بیشتر می شود. در نتیجه تجهیزات لازم برای انجام این کار و همچنین مدتزمان مورد نیاز نیز بیشتر می شود. موارد دیگری نیز مانند ارتفاع نصب و سختی انجامکار نیز در قیمت نصب سایبان کولر تاثیر دارد.

· اندازه کولرها

اندازهای کولرهاتفاوت دارند از این رو برای اندازه های بزرگتر باید سایبانهای بزرگتر ساخته و نصبشوند. این عوامل قیمت سایبان کولر آبی را تغییر می دهد.

· جنس سایه بانکولر آبی

با توجه به انواعمتعدد سایه بان ها طبیعی است که هر جنس قیمت متفاوتی داشته باشد. قیمت سایه بانکولر آبی کارتن پلاست با قیمت سایبان کولر برزنتی تفاوت دارد.

چرا خدمات ساخت و نصب سایبان کولر آبی را به متخصصین هوم سرویزبسپاریم؟

قطعا ما باید دارایویژگی های خاصی باشیم که بتوانیم خود را بهترین در این زمینه معرفی کنیم.

· ارائه کلیهخدمات جانبی

شما به راحتی میتوانید در کنار این خدمات از سایر خدمات مانند نظافت کانال کولر، سرویس و تعمیرات کولر آبی نیز بهره مند شوید. زیرا ما بهترینمتخصصین در هر زمینه ای را گرد هم جمع کرده ایم.

· قیمت منصفانه

ارائه قیمت منصفانهدر کنار متریال درجه یک مورد دیگری است که ما به آن می بالیم. زیرا بسیاری ازافراد قیمت سایبان کولر آبی را بسیار پایین اعلام می کنند. اما علاوه بر استفادهاز متریال بی کیفیت، نصب صحیحی هم ارائه نمی دهند. از این رو ما خود را برتر میدانیم زیرا بهترین خدمات را با قیمت منصفانه ارائه می دهیم.

· ارائه خدمات درکمترین زمان

در کمترین زمان ممکنپس از ثبت درخواست برترین و نزدیکترین متخصصین با شما تماس می گیرند و در کمترینزمان ممکن جهت نصب در محل حضور پیدا خواهند کرد.

نصب انواع سایبان کولر آبی و گازی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

با توجه به استفادهبیشتر از انواع کولر آبی و گازی و اسپیلت در فصول گرم سال درخواست این خدمات نیزبیشتر می شود. ساخت سایبان برای کولرها تاثیر مستقیمی به نحوهکارکرد کولر دارد. همچنین کولرهای آبی و گازی در صورت داشتن سایبان راندمانبهتری از خود نشان می دهند و با مصرف انرژی کمتر، هوای خنک تری تولید می‌کنند.با این تفاسیر در صورت نیاز به نصب سایبان کمپرسور اسپیلت و نصبسایبان برای کولرآبی تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. با پاسخ به چند سوال و درج سوال و شماره تماس متخصصین ما با شماتماس گرفته و متخصصین ما در جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت نصب سایبان کولرآبی با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سایبان کولر و همچنین ارایه خدمات نصب سایبان کولر آبی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سایبان کولر

نصب سایبان کولر آبی

نصب سایبان کولر گازی

نصب سایبان کمپرسور اسپیلت

ساخت سایه بان کولر آبی برزنتی

ساخت انواع سایه بان کولر با استفاده از کارتن پلاست

نصب سایبان کولر با پلیت های سیمانی

نظرات کاربران

profile picture
سامره هادی نژاد

کارشون باسلیقه انجام دادند ادم مرتب و موجه ایی بودند

شرایط ساخت و نصب سایه بان کولر آبی و گازی

قیمت نصب سایبان کولر به عوامل مختلفی از جمله، محل قرارگیری کولر آبی، ابعاد کولر، نوع سایه بان کولر آبی که انتخاب می‌کنید، بستگی دارد.

هزینه دقیق ساخت سایبان پس از مراجعه حضوری همیار اعلام می شود.

سایبان مورد نظر در متریال های مختلفی قابل اجرا است که پس از مشورت با مشتری انتخاب می شود.

در صورت خرید تجهیزات همیار باید فاکتور اقلام خریداری شده را به مشتری تحویل بدهد.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

شارژ گاز کولر گازی
شارژ گاز کولر گازی
قیمت از 400,000 الی 1,100,000 تومان
نظافت داکت و کانال کولر
نظافت داکت و کانال کولر
قیمت از 1,000,000 الی 1,000,000 تومان
تعمیر کولر آبی
تعمیر کولر آبی
قیمت از 250,000 الی 692,000 تومان
ایزوگام
ایزوگام
قیمت از 1,600,000 الی 2,000,000 تومان