سایبان کولر

سایبان کولر

از 1365 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سایبان کولر در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نصب سایه بان کولر

100,000 الی 150,000 تومان

متوسط قیمت175,000 تومانکمینه قیمت100,000 تومانبیشینه قیمت250,000 تومان

آنچه درباره سایبان کولر خواهید خواند

 • نصب سایبان کولر آبی و گازی چگونه است؟
 • نصب سایه بان کولر چه مزایایی دارد؟
 • انواع سایبان کولر آبی کدامند؟
 • بهترین نوع سایبان کولر آبی کدام است؟
 • ساخت سایبان کولر برای چه کولرهایی پیشنهاد می شود؟
 • آموزش ساخت سایبان کولر
 • سایبان کولر گازی آیا با سایبان کولر گازی تفاوت دارد؟
 • در ساخت سایبان کولر آبی از چه متریالی استفاده می شود؟
 • قیمت نصب سایبان کولر آبی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • چرا خدمات ساخت و نصب سایبان کولر آبی را به متخصصین هوم سرویز بسپاریم؟
 • نصب انواع سایبان کولر آبی و گازی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب سایبان کولر آبی و گازی چگونه است؟

نصب سایبان کولر در کنار سرویس نمودن آن موجب بیشتر شدن بازدهی کولر نیز می شود. نصب سایبان کولر آبی روی کولرهایی که در معرض تابش مستقیم نور خورشید هستند موجب مصرف بهینه و همچنین در بالارفتن کیفیت سرمایش آن می شود. از این رو قبل از هر اقدامی قبل از روشن کردن این وسایل سرمایشی باید به فکر نصب سایه بان کولر باشید. تفاوتی ندارد کولر مربوطه از نوع گازی یا آبی باشد. ساخت سایبان کولر باید در اولویت قرار بگیرد. در ادامه به مزایای نصب سایبان کولر گازی و آبی و عوامل موثر بر قیمت سایبان کولر و قیمت نصب سایه بان کولر می پردازیم.

نصب سایه بان کولر چه مزایایی دارد؟

افزایش خنکی باد تولید شده

همانطور که می دانید نصب سایبان کولر برای کولرهای آبی که اغلب بر روی پشت بام قرار دارند، در معرض تابش مستقیم نور خورشید هستند ضروری است. نصب سایبان کولر و یا آفتاب گیر کولر از تابش نور خورشید جلوگیری می کند و موجب تولید باد سردتری خواهد شد.

از آلوده شدن کولر و رسوب روی آن جلوگیری می کند

نصب سایبان کولر آبی موجب می شوند که از نشست برف، گرد و غبار و فضولات حیوانات به داخل فن و موتور کولر جلوگیری می کند و به این ترتیب موجب افزایش طول عمر کولر می شود.

کاهش مصرف برق

با نصب سایه بان روی کولر انتقال باد خنک به فضا بهبود داده شده و نیاز نخواهد بود که کولر را روی تند قرار دهید و به این ترتیب در مصرف برق نیز صرفه جویی می شود.

کاهش مصرف آب

مورد دیگر اینکه تابش نور خورشید روی بدنه کولر موجب تبخیر شدن سریعتر آب کولر شده به این ترتیب نصب سایه بان کولر آبی موجب کاهش چشمگیری در مصرف آب هم خواهد شد. با نصب سایه بان کولر بدنه کولر دچار زنگ زدگی و فرسودگی نخواهد شد و به این ترتیب عمر مفید کولر آبی افزایش پیدا خواهد کرد.

انواع سایبان کولر آبی کدامند؟

· ساخت سایه بان کولر با ورقه پلاستیکی

ورقه های پلاستیکی از جنس پلی کربنات هستند. انعطاف پذیری این نوع سایه بان ها زیاد است و اغلب به صورت شیروانی روی کولر نصب می شوند. همچنین ساخت ساخت و نصب سایه بان پلاستیکی به علت وزن پایین به راحتی قابل جابجایی هستند و مقاوت خوبی در مقابل عوامل جوی دارند.

· سایبان فلزی کولر

نوع قدیمی تر سایه بان ها از جنس کرکره مغازه هستند و دارای تیغه های آلومینیومی هستند که به سایبان فلزی معروفند. به علت فلز به کار رفته در آنها قیمت سایبان فلزی کولر نسبت به نمونه قبلی بیشتر است و مقاومت بیشتری در مقابل آب و هوا دارند.

· سایبان کولر برزنتی

این نوع سایه بان کولر آبی از نوع پارچه ی چادر مسافرتی یا برزنتی است که ضد آب هستند. به واسطه استفاده از میله های فلزی پارچه روی آن قرار می گیرند. اما طی مرور زمان و تابش نور خورشید پوسیده می شوند و مقاومت بالایی ندارند.

· سایبان حصیری کولر

این نوع سایه بان ها بیشتر نقش آفتاب گیر کولر آبی را دارند. جنس سایبان حصیری کولر به نحوی است که در خنک نگهداشتن کولر نقش بسیار موثری دارد. همچنین وزن آنها بسیار سبک است. در کنار این مزایا قیمت سایبان کولر حصیری نیز نسبت به موارد دیگر مناسب تر است. اما نمی توان انتظار مقاومت موارد قبلی و طول عمر آنها را داشت.

یکی از مزیت های نصب سایبان چوبی کولر این مورد می باشد که علاوه بر سقف، اطراف آن را نیز می پوشاند و وزن بسیار سبکی دارند و به خوبی دور کولر مهار و محکم می شوند.

· ساخت سایبان کولر با کارتن پلاست

از جدیدترین نوع سایبان ها این مورد است. قیمت سایبان کولر آبی کارتن پلاست مناسب است و از طرفی مقاومت و طول عمر بالایی دارند.

در هنگام ساخت سایبان کولر با کارتن پلاست ابعاد سایه بان کولر را حدود 20 سانتی متر بیشتر در نظر می گیرند و به صورت مورب روی کولر قرار می دهند و در دو طرف کولر پیچ می کنند.

بهترین نوع سایبان کولر آبی کدام است؟

برای اینکه بتوان به سایبانی لقب بهترین نوع سایبان کولر داده شود این مورد است که این سایه بان کولر آبی یا گازی دارای ویژگی هایی باشد که نسبت به سایر موارد ارجحیت داشته باشد.

 1. اولین مورد این است که باید بتواند بیشترین میزان نور خورشید به دستگاه را مهار کند.
 2. همچنین باید فضای دور کولر را باز نگاه دارد تا هوا به خوبی در داخل کولرها جریان داشته باشند.
 3. استحکام مورد بعدی است که در مقابل بارش باران و باد از بین نروند.
 4. مورد بعدی نیز سبک بودن است و بتوان به راحتی انتقال داده و در محل نصب نمود.
 5. در نهایت قیمت سایبان کولر است که باید مناسب باشد و بتوان برای بازدهی بهتر استفاده نمود نه که به علت قیمت نصب سایبان کولر از این وسیله منصرف شد.

با توجه به تمام این توضیحات بهترین سایه بان کولر آبی کارتن پلاست می باشد. البته باز هم باید بر اساس فضا بهترین نوع انتخاب و اجرا شود.

ساخت سایبان کولر برای چه کولرهایی پیشنهاد می شود؟

اگر هنوز شک دارید که دستگاه شما نیاز ساخت سایبان کولر دارد یا خیر باید از چند جهت این موارد را بررسی کنید و سپس تصمیم بگیرید.

تمام کولرهایی که در تراس یا در پشت بام هستند نیاز به نصب سایبان کولر دارند. نصب سایبان کولر آبی که در پشت بام است و نصب سایبان کولر گازی که پنل آن در معرض نور خورشید است موجب می شود که طول عمر دستگاه بیشتر شود و به خدمات سرویس کولر گازی کمتر نیاز پیدا کنید.

همچنین اگر قدرت کولرتان زیاد است اما به علت تابش نور خورشید بازدهی چندانی از کولر نمی گیرید بهتر است اقدام به نصب سایبان کولرآبی کنید.

سایبان کولر گازی که در هوای بیرون قرار گرفته ممکن است در اثر گرد و غبار و یا فضله حیوانات کندانسور کولر گازی آسیب ببیند. در نتیجه با ساخت سایبان برای کولر گازی دیگر نیازی به صرف هزینه تعمیر کولر گازی نخواهید داشت.

آموزش ساخت سایبان کولر

برای اینکه از تمام مزایای سایبان کولر بهره مند شوید باید علاوه بر کیفیت سایبان مراحل نصب نیز درست انجام شود. سایبان کولر نباید مسیر ورود هوا به داخل کولر را مسدود یا محدود کند. جنس سایبان باید در مقابل تابش نور خورشید و بارش برف و باران شدید کاملا مقاوم باشد. مورد دیگر اینکه نباید وزن اضافی زیادی داشته باشد و به راحتی نصب شود.

· اندازه گیری

که این اندازه ها اغلب بر اساس قدرت کولر و وات آن قابل سفارش است. طبعا کولرهای با قدرت بیشتر ابعاد بزرگتری دارند و نیاز به ساخت سایبان کولر گازی یا آبی بزرگتر است. باید 20 سانت حداقل از عرض کولر بیشتر اندازه گیری شود تا به خوبی فضای دور آن را پوشش دهد.

· به جهت نصب سایه بان کولر آبی توجه کنید

سایبان ها اغلب در جهت شرقی غربی نصب می شوند تا از تابش خورشید در تمام طول روز جلوگیری کنند.

· نصب پایه های سایبان کولر

بر اساس نوع سایه بان نوع نصب پایه ها نیز تفاوت دارند. به طور مثال برای نصب سایبان کولر کارتن پلاست باید ابتدا پایه ها در کناره های کولر نصب شوند و با پیچ سفت شوند و سپس خود سایه بان روی آن قرار بگیرد. البته نحوه نصب به راحتی آنچه بیان شده نیست و در بسیاری از موارد اگر آچار به دست نیستید پیشنهاد می کنیم برایا این خدمات از متخصصین کمک بگیرید.

سایبان کولر گازی آیا با سایبان کولر گازی تفاوت دارد؟

سایبان کولر گازی به دیوار وصل می شود. برای نصب سایبان کولر گازی به سازه ای با ابعاد کوچکتر نیاز است. در هنگام اجرای سایبان کولر گازی یک طرف آن به دیوار پیچ می شود. جنس سایه بان کولر گازی بر اساس آب و هوای منطقه انتخاب می شود. سایه بان کولر گازی نیز همانند کولر آبی است. تنها با این تفاوت که به جای استفاده از پیچ و مهره، از پیچ خودکار برای نصب پایه ها استفاده می شود. جهت اطمینان از ایمنی و جلوگیری از آسیب به لوله های مسی داخل کندانسور کولر گازی، ابتدا درب کولر را باید باز نمود و سپس اقدام به پیچ نمودن پایه ها نمود.

در ساخت سایبان کولر آبی از چه متریالی استفاده می شود؟

سوال مرسومی که اغلب افراد قبل از اقدام به نصب سایبان برای کولر دارند این مورد است که در نصب سایه بون برای کولر از چه متریالی استفاده می شود؟ مرسوم ترین متریال های مورد استفاده در نصب سایبان برای کولر آبی استفاده از پارچه، کارتن، پلیت های آهنی و سیمانی، پلاستیک با برزنت است. مهم این است که جنس سایه بان کولر در مقابل تابش آفتاب و عوامل جوی مقاومت خوبی داشته باشد. سایبان حصیری کولر مورد دیگری است که استفاده می شود. این مدل سایبان حصیری کولر به علت سبک بودن گزینه مناسبی محسوب می شوند اما سایبان حصیری کولر بیشتر نقش یک آفتابگیر را دارد و کارایی نمونه های دیگر را ندارد.

در ساخت پلیت سیمانی و فلزی هم باید یک چهار چوب فلزی بزرگ ساخته شود که هزینه ی ساخت پایه را در پی دارد. سایبان برزنتی کولر هم به مرور زمان در پی ریزش باران و تابش آفتاب فرسوده و پوسیده می‌شود. اما استفاده از کارتن پلاست‌ یک گزینه مناسب برای ساخت محافظ کولر آبی است. کارتن پلاست بسیار مقاوم است و برای سایبان کولر آبی شاید بهترین گزینه همین مورد باشد. روش نصب سایبان‌ کارتن پلاست با توجه به قرار گرفتن مستقیم روی کولر، بر اثر تکان خوردن و یا جابه‌جایی کولر دچار ایراد نمی شوند.

قیمت نصب سایبان کولر آبی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب سایبان کولر به عوامل مختلفی بستگی دارد. از این رو همه سایبان ها یک قیمت ثابت ندارند در ادامه به معرفی عواملی که بر هزینه ساخت سایبان کولر آبی تاثیر دارند می پردازیم.

· محل قرارگیری کولر

هزینه نصب سایبان کولر به مواردی مانند محل قرارگیری کولر بستگی دارد. در بعضی مواقع جهت نصب سایبان کولر گازی باید در شرایط خاصی اقدام به نصب نمود از این رو هزینه نصب سایبان کولر گازی بیشتر می شود. در نتیجه تجهیزات لازم برای انجام این کار و همچنین مدت زمان مورد نیاز نیز بیشتر می شود. موارد دیگری نیز مانند ارتفاع نصب و سختی انجام کار نیز در قیمت نصب سایبان کولر تاثیر دارد.

· اندازه کولرها

اندازهای کولرها تفاوت دارند از این رو برای اندازه های بزرگتر باید سایبانهای بزرگتر ساخته و نصب شوند. این عوامل قیمت سایبان کولر آبی را تغییر می دهد.

· جنس سایه بان کولر آبی

با توجه به انواع متعدد سایه بان ها طبیعی است که هر جنس قیمت متفاوتی داشته باشد. قیمت سایه بان کولر آبی کارتن پلاست با قیمت سایبان کولر برزنتی تفاوت دارد.

چرا خدمات ساخت و نصب سایبان کولر آبی را به متخصصین هوم سرویز بسپاریم؟

قطعا ما باید دارای ویژگی های خاصی باشیم که بتوانیم خود را بهترین در این زمینه معرفی کنیم.

· ارائه کلیه خدمات جانبی

شما به راحتی می توانید در کنار این خدمات از سایر خدمات مانند نظافت کانال کولر، سرویس و تعمیرات کولر آبی نیز بهره مند شوید. زیرا ما بهترین متخصصین در هر زمینه ای را گرد هم جمع کرده ایم.

· قیمت منصفانه

ارائه قیمت منصفانه در کنار متریال درجه یک مورد دیگری است که ما به آن می بالیم. زیرا بسیاری از افراد قیمت سایبان کولر آبی را بسیار پایین اعلام می کنند. اما علاوه بر استفاده از متریال بی کیفیت، نصب صحیحی هم ارائه نمی دهند. از این رو ما خود را برتر می دانیم زیرا بهترین خدمات را با قیمت منصفانه ارائه می دهیم.

· ارائه خدمات در کمترین زمان

در کمترین زمان ممکن پس از ثبت درخواست برترین و نزدیکترین متخصصین با شما تماس می گیرند و در کمترین زمان ممکن جهت نصب در محل حضور پیدا خواهند کرد.

نصب انواع سایبان کولر آبی و گازی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

با توجه به استفاده بیشتر از انواع کولر آبی و گازی و اسپیلت در فصول گرم سال درخواست این خدمات نیز بیشتر می شود. ساخت سایبان برای کولرها تاثیر مستقیمی به نحوه کارکرد کولر دارد. همچنین کولرهای آبی و گازی در صورت داشتن سایبان راندمان بهتری از خود نشان می دهند و با مصرف انرژی کمتر، هوای خنک تری تولید می‌کنند. با این تفاسیر در صورت نیاز به نصب سایبان کمپرسور اسپیلت و نصب سایبان برای کولرآبی تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. با پاسخ به چند سوال و درج سوال و شماره تماس متخصصین ما با شما تماس گرفته و متخصصین ما در جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت نصب سایبان کولر آبی با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سایبان کولر و همچنین ارایه خدمات نصب سایبان کولر آبی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سایبان کولر

نصب سایبان کولر آبی

نصب سایبان کولر گازی

نصب سایبان کمپرسور اسپیلت

ساخت سایه بان کولر آبی برزنتی

ساخت انواع سایه بان کولر با استفاده از کارتن پلاست

نصب سایبان کولر با پلیت های سیمانی

نظرات کاربران

profile picture
سامره هادی نژاد

کارشون باسلیقه انجام دادند ادم مرتب و موجه ایی بودند

شرایط ساخت و نصب سایه بان کولر آبی و گازی

قیمت نصب سایبان کولر به عوامل مختلفی از جمله، محل قرارگیری کولر آبی، ابعاد کولر، نوع سایه بان کولر آبی که انتخاب می‌کنید، بستگی دارد.

هزینه دقیق ساخت سایبان پس از مراجعه حضوری همیار اعلام می شود.

سایبان مورد نظر در متریال های مختلفی قابل اجرا است که پس از مشورت با مشتری انتخاب می شود.

در صورت خرید تجهیزات همیار باید فاکتور اقلام خریداری شده را به مشتری تحویل بدهد.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

charging-gas-cooler
شارژ گاز کولر گازی
قیمت از 100,000 الی 250,000 تومان
cooler-duct-cleaning
نظافت داکت و کانال کولر
قیمت از 1,000,000 الی 1,000,000 تومان
cooler-service
تعمیر کولر آبی
قیمت از 180,000 الی 500,000 تومان
waterproofing
ایزوگام
قیمت از 100,000 الی 250,000 تومان