تعمیر کولر آبی

تعمیر کولر آبی

از 4893 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر کولر آبی در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت تعویض پوشال کولر آبی

120,000 تومان

قیمت تعویض موتور کولر آبی

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعویض یاتاقان کولر آبی

200,000 تومان

قیمت تعویض برزنت کولر آبی

120,000 تومان

قیمت تعویض کف کولر آبی

350,000 الی 450,000 تومان

قیمت تعویض تسمه کولر آبی

100,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

250,000 تومان

متوسط قیمت850,000 تومانکمینه قیمت670,000 تومانبیشینه قیمت1,360,000 تومان

آنچه درباره تعمیر کولر آبی خواهید خواند

 • تعمیر کولر آبی با بهترین قیمت
 • نحوه ارائه خدمات تعمیرات کولرآبی در هوم سرویز چگونه است؟
 • قبل از مراجعه تعمیرکار کولرآبی چه اقدامات احتیاطی باید انجام دهید؟
 • تعمیر کولر آبی شامل چه مواردی می باشد؟
 • انواع کولرهای آبی که توسط تعمیرکاران هوم سرویز پذیرفته می شوند:
 • چه برندهایی توسط تعمیرکار کولر آبی هوم سرویز تعمیر می شوند؟
 • تعمیر کولر آبی شبانه روزی آیا جزو خدمات هوم سرویز است؟
 • مزایای تعمیرات کولر آبی فوری هوم سرویز
 • قیمت تعمیر کولر آبی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • بهترین راهکار برای کاهش هزینه تعمیر کولر آبی چیست؟
 • نکات عیب یابی و تعمیر کولر آبی شبانه روزی در هنگام بروز ایرادات شایع
 • خدمات تعمیرات کولر آبی را به همیاران متخصص هوم سرویز بسپارید

تعمیر کولر آبی با بهترین قیمت

تعمیر کولر آبی یکی از پرتقاضا ترین خدمات هوم سرویز در فصول گرم سال علی الخصوص تابستان است. تعمیرکار کولر آبی ماهر با انجام اقدامات لازم بازدهی این تجهیزات تا مقدار بالایی بالا می برد. اگر از جمله افرادی هستید که به دنبال تعمیرکار کولر آبی سیار و تعمیر کولر آبی شبانه روزی هستید می توانید روی همیاران هوم سرویز حساب کنید. در ادامه به نحوه ارائه خدمات تعمیر کولر آبی سیار و همچنین عوامل موثر بر قیمت تعمیر کولر آبی می پردازیم.

نحوه ارائه خدمات تعمیرات کولرآبی در هوم سرویز چگونه است؟

در صورت نیاز به تعمیر کولرآبی و نیاز به ارتباط با تعمیرکار کولرآبی تنها کافیست مراحل ساده زیرا را طی کنید.

· ثبت سفارش رایگان جهت تعمیر کولرآبی

در ابتدا تنها کافیست از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم سفارش خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع کولرآبی و همچنین زمان و مکان مورد نیاز برای دریافت خدمات را مشخص می نمایید.

· تماس تعمیرکار کولرآبی

پس از ثبت درخواست متخصصین تعمیرات کولرآبی جهت اطلاع دقیق از وضعیت دستگاه و همچنین اعلام هزینه تعمیر کولر آبی تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

· اعزام متخصصین به محل در کمترین زمان

پس از ارائه اطلاعات و اعلام هزینه ها و توافقات نهایی متخصص به محل مراجعه نموده و کلیه خدمات تعمیرات کولر آبی در محل را انجام خواهند داد.

قبل از مراجعه تعمیرکار کولرآبی چه اقدامات احتیاطی باید انجام دهید؟

قبل از مراجعه متخصصین به محل اقدامات زیر را انجام دهید تا خدمات سریع تر انجام شوند:

 • از روشن گذاشتن دستگاه خودداری کنید تا با مشکلات بیشتر روبه رو نشوید.
 • محیط اطراف کولر را تا حد امکان خالی کنید تا پروسه تعمیرات راحت تر انجام شود.
 • در صورتی که اطمینان دارید قطعه ای باید تعویض شود به تعمیرکار خود اطلاع دهید و یا خودتان قطعه را خریداری کنید تا تعمیرات کولرآبی سریعتر انجام بگیرد.
 • پس از اتمام کار چند دقیقه کولر را تست کنید تا مطمئن شوید تمام مشکلات آن رفع شده است.

تعمیر کولر آبی شامل چه مواردی می باشد؟

تعمیر کولر آبی شامل عیب یابی کولر در صورت بروز علائمی نظیر: کولر آبی روشن نمی شود، باد خنک نمی زند، بادی از کولر خارج نمی شود، از کولر آب به بیرون پاشیده می شود، صدای ناهنجار از کولر خارج می شود، دور تند یا کند کولر کار نمی کند و... می شود. در اینصورت تعمیرکار کولر آبی به عیب یابی و رفع مشکل به وجود آمده می پردازد.

تعمیرکار کولر آبی خوب و ماهر ضمن عیب یابی کولر آبی و رفع مشکل به وجود آمده، پاکسازی و شستشوی نقاط قابل شستشو، بررسی چکه کردن آب، تعویض پوشال کولر آبی، سرویس حلزونی و فولی ها، بررسی کلید و سیم کشی، تعویض تسمه کولر و تعمیر دینام کولر و روغن کاری یاتاقان کولر و خاک گیری کانال کولر را نیز انجام می دهد تا از بروز مشکلات آتی و تجدید هزینه کولر آبی برای شما جلوگیری نماید. در ادامه به تفضیل به اجزایی از کولر آبی که عمدتا دچار خرابی می شوند و قابل تعمیر هستند، پرداخته ایم.

· تعمیر دینام کولر آبی

داغ شدن موتور کولرآبی از ایرادات شایعی است که در صورت کم توجهی در نهایت موجب سوختن دینام خواهد شد. البته تنها این مورد باعث نیاز به تعمیر دینام کولر نیست، بلکه هر نوع ایراد در سیم کشی و نوسانات شدید برق هم می تواند موجب این مشکل شود.

تعمیر موتور کولر آبی از جمله کارهای بسیار تخصصی است که حتما باید توسط تعمیرکار کولرآبی ماهر انجام شود.

· تعویض تسمه کولر آبی

عدم تنظیم تسمه موجب بروز ایراد در دینام خواهد شد. البته تسمه طی مرور مستهلک می شود که تنها راه حل تعویض تسمه کولر آبی است. اگر در هنگام روشن شدن دستگاه، صداهای عجیب و غریبی شنیده می شود احتمالا تنظیم و رگلاژ تسمه کولر آبی بهم خورده است. اگر تسمه کولر کمی شل یا سفت باشد، ریسک سوختن موتور کولر آبی بالا می رود. لازم است تا تسمه استاندارد و کاملا با اندازه مناسب برای کولر خریداری شود تا موتور آسیب نبیند.

· تعمیر فولی کولر آبی

اگر کولر آبی دچار ایراد شود و سرمای خوبی ندهد از اولین اجزایی که توسط تعمیرکار کولر آبی بررسی و تعمیر می شود فولی است.

· رفع پوسیدگی کولر آبی

طبعا این دستگاهها به علت استفاده از آب دچار پوسیدگی می شوند. با انجام سرویس کولر آبی می توان از بروز این مشکل در دراز مدت جلوگیری نمود. در مواردی که خرابی زیاد نیست می توان پوسیدگی را رفع نمود اما در موارد حاد تنها راه تعویض بدنه کولرآبی است.

· تعمیر برق کولرآبی

گاهی اوقات ممکن است بر اثر اتصالی و یا قطعی مکرر برق و یا ضرب دیدگی، سیم کشی دچار مشکل شود و نیاز باشد که سیم کشی مجددا انجام شود. تمام قسمت های برقی دستگاه در زمان تعمیر برق کولر آبی بررسی و عیب یابی خواهند شد.

· تعمیر پمپ کولر آبی

همزمان با زدن کلید استارت، پمپ شروع به کار کردن می کند. به این ترتیب آب موجود در کف کولر که قبلا توسط شناور به داخل کولر هدایت شده است را پمپ کرده و به داخل لوله هایی که روی پوشال ها هستند ارسال می کند. در واقع بدون پمپ، آبی به کولر نمی رسد. قیمت تعمیر پمپ کولر آبی، به موارد مختلفی بستگی دارد و نمی توان قیمت ثابتی را برای آن در نظر گرفت.

انواع کولرهای آبی که توسط تعمیرکاران هوم سرویز پذیرفته می شوند:

با خیال راحت تعمیرات انواع کولر را می توانید به متخصصین هوم سرویز بسپارید انواع مدل کولر آبی که توسط متخصصین ما پذیرفته می شوند عبارت اند از :

 • تعمیر آبی کوچک و بزرگ ثابت
 • تعمیر کولر آبی بدون تسمه
 • تعمیر کولر آبی پرتابل
 • تعمیر کولر آبی سلولوزی

چه برندهایی توسط تعمیرکار کولر آبی هوم سرویز تعمیر می شوند؟

به طور کل چون مکانیزم تمام کولرهای آبی در برندهای مختلف به یک صورت است. از این رو تمامی برندها توسط متخصصین ما پذیرفته خواهند شد.

 • تعمیرات کولر آبی آبسال
 • تعمیرات کولر آبی برفاب
 • تعمیرات کولر آبی انرژی
 • تعمیر کولر آبی آزمایش
 • تعمیرات کولر آبی سپهر الکتریک
 • تعمیرات کولر موتوژن
 • تعمیرات کولر آبی جهان افروز، تهویه البرز، لورچ، آدمیرال، ایران شرق، تندر، کاوه و ...

تعمیر کولر آبی شبانه روزی آیا جزو خدمات هوم سرویز است؟

به طور کل تعمیر کولر آبی شبانه روزی از خدمات پر طرفدار هوم سرویز است که در تمام طول هفته انجام می شود. البته تعمیر کولر آبی شبانه روزی در ساعات روز پیشنهاد می شود. زیرا تعمیرات کولرآبی نیاز به روشنایی دارد و از این بهتر است برای دریافت این خدمات در روز ثبت درخواست کنید تا از خدمات با کیفیت تری بهره مند شوید. همچنین در مواردی مانند تعمیر کولر آبی فوری نیز همیاران هوم سرویز به سرعت و در کمترین زمان در کنار شما خواهند بود.

مزایای تعمیرات کولر آبی فوری هوم سرویز

اول اینکه ما همیشه پیشنهاد می کنیم کارها را به لحظه آخر موکول نکنید و برای تعمیرات کولر آبی در صورت بروز کوچک ترین ایرادات، با تعمیرکار کولر آبی هوم سرویز تماس بگیرید. اما کمک گرفتن از نیروهای متخصص و آموزش دیده و ماهر موجب می شود که شما یک بار برای همیشه تعمیرات کولرابی خود را با قیمت تعمیر کولر آبی مناسب به اتمام برسانید و نیازی به کارهای چندین و چندباره وهزینه تراشی مجدد نیست. همچنین همیاران هوم سرویز همگی تایید شده و دارای سابقه کاری مشخص هستند و از بین نظرات می توانید بهترین تعمیرکار کولر آبی را با بیشترین میزان رضایت را انتخاب کنید.

قیمت تعمیر کولر آبی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر کولر آبی به موارد متعددی وابسته است. البته هزینه تعمیر کولر آبی شامل خرید پوشال و یا لوازم دیگر نمی شود. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر قیمت تعمیر کولر آبی می پردازیم

· تعمیر و تعویض قطهات بر هزینه تعمیرات کولر آبی تاثیر می گذارد

چنانچه در هنگام تعمیر کولر آبی نیاز به تعویض و تعمیر قطعات باشد، این هزینه به صورت جداگانه محاسبه می شود. به طور مثال هزینه تعویض موتور کولر آبی با هزینه تعمیرات کولرآبی یکسان نخواهد بود.

· نوع قطعه معیوب و تاثیر آن بر قیمت تعمیر کولر آبی

همانطور که گفته شد انواع قطعات کولرآبی متنوع هستند طبیعتا نوع قطعه معیوب بر هزینه تعمیرات تاثیر می گذارد. همانطور که می دانید مهمترین قسمت، تعمیر موتور کولر آبی است. در واقع قیمت تعویض موتور کولر آبی به قیمت موتور کولر آبی یا قیمت تعویض تسمه کولر بستگی دارد. قیمت تعویض موتور کولر آبی بر اساس توان مصرفی کولر تفاوت دارد. دستمزد تعویض موتور کولر بر اساس نرخ اتحادیه باید تعیین و اعلام شود.

· ارائه خدمات جانبی موجب افزایش هزینه تعمیرات کولر آبی می گردد

در صورتی که نیاز به شستشو و رفع پوسیدگی کف کولر آبی باشد، قیمت تعمیر کولر آبی تغییر خواهد کرد. تعویض برزنت کولر، تعویض کف، تعویض یا تعمیر موتور کولرآبی و تعمیر یاتاقان کولر توسط همیاران هوم سرویز انجام شده و مبلغ اضافی روی هزینه تعمیر کولر آبی محاسبه می شود.

خرید قطعات تعویض شده بر عهده مشتری است و در صورت تمایل توسط تعمیرکار کولر هوم سرویز انجام خواهد شد و مبالغ بر قیمت تعمیر کولر آبی اضافه می شود. مبالغ به صورت تعرفه تعمیر کولر آبی بیان شده است و می توانید از محدوده قیمت تعمیر کولر آبی مطلع شوید.

بهترین راهکار برای کاهش هزینه تعمیر کولر آبی چیست؟

سرویس سالیانه اولین موردی است که باید جدی بگیرید. مورد دیگر استفاده از قطعات باکیفیت بازار می باشد. هیچ گاه برای صرفه جویی در هزینه ها جنس های بی کیفیت بازار را تهیه نکنید. زیرا در دراز مدت متحمل هزینه های بالاتر خواهید شد. در نهایت نصب سایبان کولر آبی است که حتما پیشنهاد میکنیم، زیرا موجب افزایش چشمگیر طول عمر این تجهیزات خواهد شد.

نکات عیب یابی و تعمیر کولر آبی شبانه روزی در هنگام بروز ایرادات شایع

کولر آبی از اجزای مکانیکی و الکترونیکی تشکیل شده است که در صورتی که قطعات ایراد داشته باشند تمام مراحل باید توسط تعمیرکار کولر آبی بررسی و رفع عیب شوند. در ادامه به ایرادات شایع در کولرهای آبی و نحوه تعمیر کولر آبی می پردازیم.

· روشن نشدن کولر آبی

ابتدا باید فیوزبرق باید با فازمتر بررسی شود. اگر ایراد از قسمت فیوز برق نباشد، احتمالا ایراد از سیم کشی است و باید تعمیر برق کولرآبی توسط تعمیرکار ماهر صورت بگیرد.

· بادگرم کولر آبی

بارزترین دلیل باد گرم زدن کولر آبی به کم شدن آب آن مرتبط است. اگر آب وارد تشتک کولر می شود ممکن است شناور دچار ایراد شده باشد. همچنین گاهی با کم شدن فشار آب موجب باد گرم می شود. از این رو باید اقدام به نصب و تعمیر پمپ آب و منبع در پشت بام نمود.

همچنین ممکن است ایراد در رگلاژ تسمه پروانه، برزنت کولر، کیفیت پایین پوشال ها و نیم سوز شدن موتور کولرآبی باشد که همه این مراحل یک به یک بررسی می شود تا ایراد به طور کل رفع شود.

· روشن نشدن فن کولر

گاهی میبینید که با زدن دکمه آب به به کولر می رسد. مشکلی هم از بابت رسیدن برق به موتور نیست. در این صورت متاسفانه قطعا ایراد از سمت موتور کولر آبی است یا باید سیم پیچی موتور کولر به کل تعویض شود یا باید به فکر موتور جدیدی باشید.

· موتور کولر در دور تند یا کند کار نمی کند

موتورهای کولر از نوع موتورهای دو دور است. حال اگر تنها موتور در یک دور کار می کند اگر ایراد از قسمت کلید نباشد ایراد به سیم پیچ های دور تند یا دور کند مرتبط است که ممکن است سوخته یا نیم سوز شده باشد.

اگر به دنبال آن هستید که چگونه باد کولر را افزایش دهید باید به موارد زیادی توجه کنید از نحوه نصب کولر آبی گرفته تا انتخاب خود کولر متناسب با ابعاد فضا و محل قرار دادن همه و همه بر باد کولر تاثیر دارند. همچنین ممکن است محل اتصال کولر به کانال هوا دچار ایراد شده باشد.

· صدای کولر آبی

سر و صدای کولر آبی ممکن است ناشی از موارد متعددی باشد. ایراد در فن پروانه، یاتاقان ها، ایراد در موتور، شل شدن تسمه پروانه یا از تراز خارج شدن کولر آبی همه ممکن است موجب ایجاد صدا شوند. که تنها با بررسی جز به جز تعمیرکار کولر آبی تشخیص داده می شود.

· پرتاب آب از کولر آبی

در این حالت باید سریعا لوله های آب که به روی پوشال ها ریخته می شوند را بررسی کنید، چون ممکن است این لوله ها سوراخ شده و این موضوع باعث شود که آب آنها داخل پروانه ریخته شود و پروانه هم با سرعت آب را به داخل کانال منتقل کند. البته گاهی اوقات این مشکل به خاطر وجود رسوب زیادی در کولر است که با رسوب گیری و تعمیر کولر آبی این مشکل حل خواهد شد.

خدمات تعمیرات کولر آبی را به همیاران متخصص هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر کولر آبی بدون تسمه، تعمیر کولر آبی شبانه روزی کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت تعمیر کولر ابی با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر کولر آبی و همچنین ارایه خدمات تعمیر کولر آبی سلولوزی، پرتابل، رومیزی و ... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سرمایشی ارائه می دهد که شامل نصب کولر آبی روی پشت بام، بالکن و تراس, تعمیر کولر گازی و تعمیر اسپلیت در محل, نصب کولر گازی, تعمیر کولر گازی پنجره ای, شارژ گاز کولر اسپلیت, نصب فن کویل سقفی و دیواری, تعمیر چیلر جذبی , خدمات شستشو و نظافت کانال کولر, سرویس اسپیلت در محل, سرویس کولر آبی با روغنکاری قطعات کولرآبی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر کولر آبی

تعمیر کولر آبی سلولوزی، پرتابل، رومیزی و ...

تعمیر موتور کولر آبی و تعمیر پمپ و یاتاقان کولر آبی

تعمیر فن و تعویض تسمه کولر

روغن کاری یاتاقان کولر آبی

شستشوی بدنه کولر

تعویض پوشال کولر و تنظیم شناور کولر آبی

تعمیر کولر آبی کوچک

نظرات کاربران

profile picture
امیر اورانوس

همیشه، بهترینها پیشنهاد شماست، تشکر از دقت در امور فنی و رعایت اصول اخلاقی از سوی آقای یارمحمدی و سپاس از همیاری مسئولین محترم سایت. شاد و موفق باشید .

profile picture
محمدرضا درخشان

با توجه به موقعیت بد کولر در پشت بام با حوصله و دقت در افتاب شدید بنحو احسن کار را باتمام رسانده و معضل بزرگ نشتی کولر را که بواسطه پوسیدگی بوجود امده بود با تعویض کفی کولر حل نمود که تعویض کفی کولر از جمله مشکلاتی بود که هیچکس بد از دیدن موقعیت کولر قبول نکرده بود ،بسیار از حوصله ایشان و دقت نظرشان متشکرم

profile picture
محمدحسن اهری

اخلاق و رفتارشون خوب بود. خیلی به موقع اومدن و کار رو دقیق انجام دادن. با این خدمات و پشتیبانی خوب من مشتری دائمی هوم سرویز شدم.

profile picture
هادی کاوه

بسیار راضی بودم از انجام کارشون ممنونم

شرایط تعمیرات کولر آبی سلولوزی

هزینه تعویض قطعات مورد استفاده در تعمیرات کولر مانند(پمپ, شناور, فولی و...) بر عهده مشتری می باشد و در صورت تهیه توسط تعمیرکار می بایست فاکتور خرید به مشتری ارایه گردد.

تعمیر کولر تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

هزینه عیب یابی و تعمیر کولر پس از بازدید حضوری توسط همیار مشخص می گردد.

مدت زمان انجام این سرویس در شرایط معمول کمتر یک ساعت می باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

canalization
کانال کشی و نصب دریچه
قیمت از 1,500,000 الی 4,000,000 تومان
install-air-conditioner-canopy
نصب سایبان کولر
قیمت از 1,100,000 الی 1,100,000 تومان
spraying
سمپاشی
قیمت از 800,000 الی 2,700,000 تومان
mosquito-netting-service
توری پنجره
قیمت از 1,700,000 الی 4,850,000 تومان