نصب کولر آبی

نصب کولر آبی

از 1364 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب کولر آبی در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت نصب و راه اندازی کولر آبی

200,000 الی 300,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نصب و راه اندازی کولر آبی

با پایان سرما و نزدیک شدن به فصل های گرم، باید به فکر نصب کولر آبی باشید. البته شما باید قبل از اینکه گرمای طاقت فرسا شروع شود دست به کار شوید. برای راه اندازی کولر آبی خریداری شده، باید از کارشناس متخصص و تایید شده از سوی شرکت تولید کننده و نمایندگی کمک بگیرید. زیرا نصب اولیه باید طبق استانداردهای لازم و گارانتی انجام شود. در غیر این صورت برای تعویض و جابجایی کولر آبی می توانید روی متخصصین هوم سرویز حساب کنید. در ادامه به طریقه نصب کولر آبی و همچنین عوامل موثر بر هزینه نصب کولر آبی توسط نصاب کولر آبی می پردازیم.

بهترین زمان برای تعویض کولر آبی

یکسری از افراد با شروع گرما به فکر تعویض کولر آبی می افتند. در صورتی که بهتر است این اقدامات را از چند هفته قبل از شروع گرما انجام دهید. زیرا نصب کولر آبی در پشت بام یا روی تراس و غیره ممکن است بنا به شرایطی مانند نصب پایه کولر، نصب کلید و سیم کشی برق کولر زمان بر شود و شما مجبور شوید مدت زمان بیشتری گرما را تحمل کنید...

طریقه نصب کولر آبی

خیلی از افراد به دنبال فیلم نصب کولر آبی هستند تا خودشان دست به کار شوند. البته این کار نشدنی نیست. اما کلیه این خدمات باید توسط فردی انجام شود که هم به اجرای سیستم برق کولر آبی تسلط داشته باشد و هم بتواند مراحل نصب سایر تجهیزات کولر را به اتمام برساند. زیرا هر گونه اشتباه و سهل انگاری در راه اندازی کولر آبی ارتباط مستقیمی با کیفیت بازدهی آن دارد. در مرحله اول باید اقدام به تراز کردن کولر، تامین آب کولر آبی و در بخش بعدی باید اقدام به سیم کشی و نصب کلید کولر آبی پرداخت.

تفاوتی ندارد در کجا اقدام به قرار دادن کولر آبی می کنید، ساخت شاسی کولر آبی مهم ترین بخش است. زیرا اصلا نمی توان بدون نصب پایه، کولر را روی زمین قرار داد. زیرا سرریز کولر به درستی کار نمی کند و آب تخلیه نمی شود. بعد از ساخت شاسی باید کولر روی آن قرار بگیرد. تراز بودن کامل کولر، کلید این قسمت است. بهتر است از یک تراز کمک بگیرید تا از صاف بودن کولر اطمینان به دست بیاورید.

سپس باید خروجی کولر را کاملا منطبق بر کانال کولر نصب کنید. این مرحله باید به درستی انجام شود تا هوای خنک به راحتی در کانال جریان پیدا کند. سپس نوبت یه سیم کشی کولر آبی می رسد. برای انتقال آب به کولر از لوله کولر استفاده می شود و لوله مورد نظر باید به شناور وصل شود.

سپس نوبت به نصب موتور کولر آبی و انجام سیم کشی های مربوط به آن می رسد. که تنها توسط نصاب کولر آبی باید انجام شود.

در مرحله آخر باید پوشال های خریداری شده را روی دریچه شبکه مانند کولر قرار دهید. به این ترتیب مراحل نصب کولر آبی به اتمام می رسد.

نکات مهم در هنگام نصب کولر آبی

اینکار بر خلاف تصور خیلی از افراد کار چندان راحتی به حساب نمی آید. رعایت نکات در این پروسه موجب دریافت بالاترین میزان کارایی شده و باعث صرفه جویی چشم گیری در مصرف آب و برق می شود. از جمله نکات مهم می توان به عایق کاری کف کولر برای جلوگیری از سوراخ شدن کولر اشاره نمود.

همچنین تراز کردن کولر در هنگام نصب موجب جلوگیری از جمع شدن آب و خنک سازی بیشتر هوای خروجی می شود. قرار دادن کولر آبی در ارتفاع مناسبی بر روی پایه موجب انتقال جریان بهتر هوا می شود. همچنین لوله و شیلنگ ورودی باید در سایه نصب شوند. استفاده از سایبان در هنگام نصب کولر آبی موجب هرچه خنک شدن هوای خروجی می گردد.

هنگام عایق کاری کولر در برابر نور خورشید ، دریچه‌های کولر را به طور کامل نبندید، زیرا این کار از جریان هوا به داخل کولر جلوگیری می کند. مناسبترین محل قرار دادن کولر آبی در بالکن و بهارخواب تراس، و یا روی پشت بام می باشد.

محل های مناسب برای جابجایی کولر آبی

کولر آبی را بنا بر شرایط موجود می توان در فضاهای مختلفی نصب کرد که در ادامه خواهیم گفت. تنها موردی که باید به آن توجه شود دور بودن از نور خورشید، تراز بودن کامل، امکان گردش هوا در اطراف کولر، و فاصله دار بودن از سطح زمین می باشد. با محیا بودن این شرایط می توان در این فضاها اقدام به قرار دادن کولر آبی نمو:

  • نصب کولر آبی در پشت بام
  • نصب کولر آبی در تراس
  • نصب کولر آبی روی دیوار
  • نصب کولر آبی پشت پنجره
  • نصب کولر آبی در بالکن

بررسی بهترین محل برای تعویض کولر آبی

شاید در نظر خیلی از افراد بهترین محل برای قرار دادن کولر آبی پشت بام است. در صورتی که می توان گفت این فضا مرسوم ترین مکان است الزاما بهترین نیست! اما در صورت محیا بودن شرایط می توان به نصب کولر آبی در تراس یا بالکن نیز پرداخت. زیرا به علت فاصله کم هوای خنک کیفیت بیشتری نیز دارد. البته این مورد زیبایی بالکن را تحت الشعاع قرار می دهد و ممکن است موجب بروز آلودگی صوتی شود.

انواع برندهای کولر آبی

  • نصب کولر آبی آبسال
  • نصب کولر آبی ایران شرق
  • نصب کولر آبی جنرال
  • نصب کولر آبی آزمایش
  • نصب کولر آسیا الکتریک و ...

هزینه تعویض کولر آبی به چه مواردی بستگی دارد؟

عوامل متعددی بر قیمت نصب کولر تاثیر می گذارند. قیمت تعویض کولر آبی در مرحله اول به محل قرار دادن کولر بستگی دارد. اگر شرایط محیا باشد قطعا دستمزد نصاب کولر آبی خیلی زیاد نخواهد شد. اما در صورت جابجایی کولر آبی و نیاز به ساخت و نصب پایه هزینه ها متفاوت خواهد بود و دستمزد نصاب کولر آبی بالا می رود. همچنین در صورت نیاز به سیم کشی مجدد و نصب کلید کولر آبی این هزینه ها اصافه خواهد شد.

کلیه خدمات جا به جایی، تعویض و نصب مجدد کولر آبی با متخصصین هوم سرویز

در صورت نیاز به هر کدام از این موارد تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب کولر آبی و همچنین ارایه خدمات نصب کولر آبی روی پشت بام، بالکن و تراس نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر کولر آبی سلولوزی، پرتابل، رومیزی و ..., تعمیر و سرویس کولر گازی در محل, نصب کولر گازی اسپلیت دیواری, شستشو و تمیز کردن و فیلترهای کولر گازی, بررسی و تشخیص محل مناسب برای نصب فن کویل, نشت یابی کولر گازی, نصب چیلر و هواساز خانگی، آپارتمانی، ساختمانی، نصب چیلر سردخانه و مراکز اداری و تجاری, خدمات شستشو و نظافت کانال کولر می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب کولر آبی

نصب کولر آبی روی پشت بام، بالکن و تراس

نصب انواع کولر آبی آزمایش، جنرال، ایران شرق، آسیا الکتریک، جنرال و ...

جابجایی کولر آبی

تعویض کولر آبی

نصب کلید کولر آبی

نصب پمپ کولر آبی

نصب موتور کولر آبی و....

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط تعویض و جابجایی کولر آبی

نصب کولر آبی شامل نصب برزنت، نصب کلید و سربندی، نصب تجهیزات داخلی، نصب پایه ی مناسب، سرویس حلزونی و فولی ها، نصب برق کولر می باشد.

نصب کولر خود را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

هزینه دقیق نصب کولر، حضوری توسط همیار مشخص می گردد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب سایبان کولر
نصب سایبان کولر
قیمت از 130,000 الی 300,000 تومان
کانال کشی و نصب دریچه
کانال کشی و نصب دریچه
قیمت از 80,000 الی 2,700,000 تومان
توری پنجره
توری پنجره
قیمت از 1,200,000 الی 2,650,000 تومان
سمپاشی
سمپاشی
قیمت از 450,000 الی 600,000 تومان

خدمات نصب کولر آبی در این شهرها ارائه می شود: