نصب کولر آبی

نصب کولر آبی

از 1364 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب کولر آبی در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت نصب و راه اندازی کولر آبی

200,000 الی 300,000 تومان

متوسط قیمت215,000 تومانکمینه قیمت130,000 تومانبیشینه قیمت300,000 تومان

آنچه درباره نصب کولر آبی خواهید خواند

 • نصب کولر آبی
 • بهترین زمان برای تعویض کولر آبی
 • راهنمای طریقه نصب کولر آبی
 • نکات مهم در هنگام نصب کولر آبی
 • محل های مناسب برای جابجایی کولر آبی
 • بررسی بهترین محل برای نصب کولر آبی
 • انواع برندهای کولر آبی
 • هزینه نصب کولر آبی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • نصاب کولر آبی ماهر
 • کلیه خدمات جابجایی، تعویض و نصب مجدد کولر آبی را به نصاب کولر آبیهوم سرویز بسپارید

نصب کولر آبی

با پایان سرما ونزدیک شدن به فصل های گرم، باید به فکر نصب کولر آبی باشید. البته شما بایدقبل از اینکه گرمای طاقت فرسا شروع شود دست به کار شوید. برای راه اندازی کولر آبیخریداری شده، باید از کارشناس متخصص و تایید شده از سوی شرکت تولید کننده ونمایندگی کمک بگیرید. زیرا نصب اولیه باید طبق استانداردهای لازم و گارانتی انجامشود. در غیر این صورت برای تعویض و جابجایی کولر آبی می توانید روی نصابکولر آبی هوم سرویز حساب کنید. در ادامه به راهنمای طریقه نصب کولر آبیو همچنین عوامل موثر بر هزینه نصب کولر آبی توسط نصاب کولر آبی می پردازیم.

بهترین زمان برای تعویض کولر آبی

یکسری از افراد باشروع گرما به فکر تعویض کولر آبی می افتند. در صورتی که بهتر است ایناقدامات را از چند هفته قبل از شروع گرما انجام دهید. زیرا نصب کولر آبی در پشتبام یا روی تراس و غیره ممکن است بنا به شرایطی مانند نصب پایه کولر، نصب کلیدو سیم کشی برق کولر زمان بر شود و شما مجبور شوید مدت زمان بیشتری گرما را تحملکنید...

راهنمای طریقه نصب کولر آبی

خیلی از افراد بهدنبال فیلم نصب کولر آبی هستند تا خودشان دست به کار شوند. البته این کارنشدنی نیست. اما کلیه این خدمات باید توسط فردی انجام شود که هم به اجرای سیستمبرق کولر آبی تسلط داشته باشد و هم بتواند مراحل نصب سایر تجهیزات کولر را بهاتمام برساند. زیرا هر گونه اشتباه و سهل انگاری در راه اندازی کولر آبی ارتباطمستقیمی با کیفیت بازدهی آن دارد. در مرحله اول باید اقدام به تراز کردن کولر،تامین آب کولر آبی و در بخش بعدی باید اقدام به سیم کشی و نصب کلید کولر آبیپرداخت.

تفاوتی ندارد در کجااقدام به قرار دادن کولر آبی می کنید، ساخت شاسی کولر آبی مهم ترین بخشاست. زیرا اصلا نمی توان بدون نصب پایه، کولر را روی زمین قرار داد. زیرا سرریزکولر به درستی کار نمی کند و آب تخلیه نمی شود. بعد از ساخت شاسی باید کولر روی آنقرار بگیرد. تراز بودن کامل کولر، کلید این قسمت است. بهتر است از یک تراز کمکبگیرید تا از صاف بودن کولر اطمینان به دست بیاورید.

سپس باید خروجی کولر را کاملا منطبق برکانال کولر نصب کنید. این مرحله باید به درستی انجام شود تا هوای خنک به راحتی درکانال جریان پیدا کند. سپس نوبت یه سیم کشی کولر آبی می رسد. برای انتقال آب بهکولر از لوله کولر استفاده می شود و لوله مورد نظر باید به شناور وصل شود.

سپس نوبت به نصب موتور کولر آبی و انجامسیم کشی های مربوط به آن می رسد. که تنها توسط نصاب کولر آبی باید انجام شود.

در مرحله آخر باید پوشال های خریداری شدهرا روی دریچه شبکه مانند کولر قرار دهید. به این ترتیب مراحل نصب کولر آبی بهاتمام می رسد.

نکات مهم در هنگام نصب کولر آبی

اینکار بر خلاف تصورخیلی از افراد کار چندان راحتی به حساب نمی آید. رعایت نکات در این پروسه موجبدریافت بالاترین میزان کارایی شده و باعث صرفه جویی چشم گیری در مصرف آب و برق میشود. از جمله نکات مهم می توان به عایق کاری کف کولر برای جلوگیری از سوراخ شدنکولر اشاره نمود.

همچنین تراز کردنکولر در هنگام نصب موجب جلوگیری از جمع شدن آب و خنک سازی بیشتر هوای خروجی میشود. قرار دادن کولر آبی در ارتفاع مناسبی بر روی پایه موجب انتقال جریان بهتر هوامی شود. همچنین لوله و شیلنگ ورودی باید در سایه نصب شوند. استفاده از سایبان درهنگام نصب کولر آبی موجب هرچه خنک شدن هوای خروجی می گردد.

هنگام عایق کاری کولردر برابر نور خورشید ، دریچه‌های کولر را به طور کامل نبندید، زیرا این کار ازجریان هوا به داخل کولر جلوگیری می کند. مناسبترین محل قرار دادن کولر آبی دربالکن و بهارخواب تراس، و یا روی پشت بام می باشد.

محل های مناسب برای جابجایی کولر آبی

کولر آبی را بنا برشرایط موجود می توان در فضاهای مختلفی نصب کرد که در ادامه خواهیم گفت. تنها موردیکه باید به آن توجه شود دور بودن از نور خورشید، تراز بودن کامل، امکان گردش هوادر اطراف کولر، و فاصله دار بودن از سطح زمین می باشد. با محیا بودن این شرایط میتوان در این فضاها اقدام به قرار دادن کولر آبی نمو:

 • نصب کولرآبی در پشت بام
 • نصب کولرآبی در تراس
 • نصب کولرآبی روی دیوار
 • نصب کولرآبی پشت پنجره
 • نصب کولرآبی در بالکن

بررسی بهترین محل برای نصب کولر آبی

شاید در نظر خیلی ازافراد بهترین محل برای قرار دادن کولر آبی پشت بام است. در صورتی که می توان گفتاین فضا مرسوم ترین مکان است الزاما بهترین نیست! اما در صورت محیا بودن شرایط میتوان به نصب کولر آبی در تراس یا بالکن نیز پرداخت. زیرا به علت فاصله کم هوای خنککیفیت بیشتری نیز دارد. البته این مورد زیبایی بالکن را تحت الشعاع قرار می دهد وممکن است موجب بروز آلودگی صوتی شود.

انواع برندهای کولر آبی

 • نصب کولرآبی آبسال
 • نصب کولرآبی ایران شرق
 • نصب کولرآبی جنرال
 • نصب کولرآبی آزمایش
 • نصب کولرآسیا الکتریک و...

هزینه نصب کولر آبی به چه مواردی بستگی دارد؟

عوامل متعددی بر قیمتنصب کولر آبی تاثیر می گذارند. قیمت تعویض کولر آبی در مرحله اول به محل قراردادن کولر بستگی دارد. اگر شرایط محیا باشد قطعا دستمزد نصاب کولر آبی خیلیزیاد نخواهد شد. اما در صورت جابجایی کولر آبی و نیاز به ساخت و نصب پایه هزینه هامتفاوت خواهد بود و قیمت نصب کولر آبی و دستمزد نصاب کولر آبی بالا می رود. همچنیندر صورت نیاز به سیم کشی مجدد و نصب کلید کولر آبی این قیمت نصب کولر آبی اصافهخواهد شد.

نصاب کولر آبی ماهر

کلیه خدماتی که پیراموننصب کولر آبی مطرح می شود باید توسط افرادی خبره انجام شود تا کارایی بالاتریداشته باشد. کلیه خدمات نصب پایه و سیم کشی باید توسط نصاب کولر آبی ماهر انجامشود تا بازدهی قابل قبولی داشته باشد.

کلیه خدمات جابجایی، تعویض و نصب مجدد کولر آبی را به نصاب کولر آبیهوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به هرکدام از این موارد تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت با شما تماس گرفته و توضیحات لازم رادر اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب کولر آبی و همچنین ارایه خدمات نصب کولر آبی روی پشت بام، بالکن و تراس نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر کولر آبی سلولوزی، پرتابل، رومیزی و ..., تعمیر کولر گازی در محل, نصب کولر گازی, تعمیر کولر گازی پنجره ای, شارژ گاز کولر اسپلیت, نصب فن کویل سقفی و دیواری, تعمیر چیلر جذبی و تعمیر چیلر تراکمی, خدمات شستشو و نظافت کانال کولر می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب کولر آبی

نصب کولر آبی روی پشت بام، بالکن و تراس

نصب موتور کولر آبی

جابجایی کولر آبی

تعویض کولر آبی

نصب کلید کولر آبی

نصب پمپ کولر آبی

نصب انواع کولر آبی آزمایش، جنرال، ایران شرق، آسیا الکتریک، جنرال و ...

نظرات کاربران

profile picture
بهزاد راد

کیفیت کار واقعا عالی و تا جایی که بتونن تلاش کردند که سرویس با هزینه کمتری واسمون تموم شه

profile picture
حمید بقایی

تکنسین بسیار ماهر و مورد اطمینانی بودن با خوشرویی کارمونو انجام دادند متشکرم ازشون👌🙏

profile picture
محمد پورمحمدی

برای یک روز دو نیرو گرفتم که هردو واقعا عالی بودند بسیار خوش اخلاق و دقیق ممنونم

profile picture
محمد پورمحمدی

برای یک روز دو نیرو گرفتم که هردو واقعا عالی بودند بسیار خوش اخلاق و دقیق ممنونم

شرایط تعویض کولر آبی و جابجایی کولر آبی

نصب کولر آبی شامل نصب برزنت، نصب کلید و سربندی، نصب تجهیزات داخلی، نصب پایه ی مناسب، سرویس حلزونی و فولی ها، نصب برق کولر می باشد.

نصب کولر خود را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

هزینه دقیق نصب کولر، حضوری توسط همیار مشخص می گردد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب سایبان کولر
نصب سایبان کولر
قیمت از 130,000 الی 300,000 تومان
کانال کشی و نصب دریچه
کانال کشی و نصب دریچه
قیمت از 10,000 الی 35,500,000 تومان
توری پنجره
توری پنجره
قیمت از 1,300,000 الی 3,000,000 تومان
سمپاشی
سمپاشی
قیمت از 500,000 الی 750,000 تومان