banner

نصب ایزوگام

از 1019 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب ایزوگام پشت بام، حمام و سرویس بهداشتی

قیمت ایزوگام زیر 10 متر مربع(با هزینه جنس)

500,000 الی 800,000 تومان

قیمت ایزوگام بین 10 تا 50 متر مربع(هر متر مربع با هزینه جنس)

40,000 الی 60,000 تومان

قیمت ایزوگام 50 متر مربع به بالا(هر متر مربع با هزینه جنس)

35,000 الی 55,000 تومان

قیمت قیرگونی تک لایه و اجرا بدون هزینه جنس(هر متر مربع)

12,000 الی 25,000 تومان

قیمت قیرگونی دو لایه و اجرا بدون هزینه جنس(هر متر مربع)

17,000 الی 28,000 تومان

قیمت آسفالت(هر متر مربع)

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط اجرای ایزوگام شیروانی و پشت بام

کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب قیمت جنس و اجرت کار می باشد.

چنانچه سطح کار موزائیک باشد نخست همیار آن را با سیمان و دو غاب سیمانی کاملا صاف و یکنواخت نموده و سپس اقدام به ایزوگام می نماید.

چنانچه که سطح زیرین فلزی است زنگ زدگی و آلودگیها باید پاک شده، از یک پوشش آستری ضد زنگ استفاده شود.

در محیط نم دار امکان انجام ایزوگام وجود ندارد.

معیار محاسبه قیمت در خصوص این سرویس متراژ(متر مربع) کار می باشد و قیمت ها اعلام شده بر حسب قیمت جنس و اجرت کار می باشد.

چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و همچنین هزینه حمل و نقل را به مشتری ارایه نماید.

جهت انتخاب جنس حتما برند ایزوگام یا قیرگونی می بایست مورد توافق مشتری قرار گیرد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نصب و اجرای ایزوگام

با نزدیک شدن به فصل های بارانی سال افراد باید به فکر تعمیر و تعویض عایق کاری و نصب ایزوگام سقف و دیوار خانه باشند. البته عایق کاری و اجرای ایزوگام منحصر به پشت بام نیست. بلکه گاهی مکان هایی مانند آشپزخانه و سرویس بهداشتی که در معرض رطوبت بیشتری هستند نیز به ایزولاسیون نیاز دارند.

انواع ایزوگام بر اساس مواد اولیه تشکیل دهنده، تعداد لایه قیر و جنس روکششان دسته بندی می شوند. بر اساس مواد تشکیل دهنده ایزوگام به دو دسته ایزوگام پلیمری و ایزوگام دمیده تقسیم می شوند. در ادامه به معرفی انواع ایزوگام و قیمت نصب ایزوگام می پردازیم.

ایزوگام پلیمری

ایزوگام‌های پلیمری از ۶۰ تا ۷۰ درصد قیر خالص تشکیل شده اند. روش تولید آن‌ها از تقطیر نفت خام در پالایشگاه‌ها است. این نوع عایق ها از قیر خالص، لایه آلومینیوم، پلی آستر،پودر تالک، پوشال گونی پلاستیکی و … تشکیل شده است.

ایزوگام دمیده

این نوع ایزوگام از قیر دمیده تشکیل شده است. برای به دست آوردن این مواد، در داخل مازوت یا نفت کوره ای، هوا دمیده می شود. به همین خاطر نسبت به تغییرات دما مقاوم تر هستند و درجه نرمی بیشتری نسبت به غیر خام دارد. البته از نظر کیفیت نسبت به ایزوگام پلیمری کیفیت پایین تری دارد.

ایزوگام تک لایه

تعداد لایه های ایزوگام ربطی جنس ایزوگام ندارد. این نوع ایزوگام ظریف است و انعطاف بالایی دارد.

ایزوگام دو لایه

این نوع ایزوگام، از پلی استر ضخیم با استحکام بالا و دو لایه تیشو تشکیل شده است. استفاده از این ایزوگام، برای کاربردهایی که حساسیت بالایی نسبت به رطوبت وجود دارد، استفاده می‌شود. ایزوگام دولایه از ضخامت و استحکام بالاتری برخوردار است.

ایزوگام با روکش آلومینیومی

برای نصب ایزوگام روی پشت بام از این نوع استفاده می شود. البته از نمونه های ایزوگام بدون آلومینیوم در پی ساختمان و در ایزوگام سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شود.

ایزوگام با روکش سنگ ریزه

در محل هایی که هم باید عایق رطوبتی شوند و هم به جنبه زیبایی کار اهمیت داده می شود اقدام به نصب ایزوگام روی شیروانی با روکش سنگ ریزه می کنند.

نصب ایزوگام پشت بام و شیروانی

شاید به ندرت نیاز به تعویض ایزوگام داخل ساختمان، پس از ساخت بنا باشد. اما بدون تردید لازم است تا هر چند سال یکبار ایزوگام پشت بام را ترمیم کرد. لازم است تا بهترین نوع ایزوگام برای پوشش بام ساختمان استفاده شود. انواع بی کیفیت و ارزان قیمت عایق، مناسب پشت بام نیستند. سطح پشت بام در معرض تابش مستقیم نور خورشید و بارش های فصلی قرار دارد. از طرفی تغییرات دمای هوا در فصل تابستان و زمستان روی ایزوگام تاثیر می گذارد. برای اینکه پول تان به هدر نرود حتما از برندهای مرغوب و با کیفیت ایزوگام برای عایق بندی پشت بام خریداری کنید.

وقتی صحبت از ترمیم و یا تعویض عایق بندی پشت بام است، به هزینه فکر نکنید. حتی یک درز کوچک در عایق می تواند خسارات زیادی به همراه داشته باشد. هزینه خرید ایزوگام یک بار است ولی خیال تان بابت پشت بام به کلی راحت می شود. قیمت اجرای ایزوگام در مقابل کارایی، دوام و ماندگاری بالای آن بسیار مقرون به صرفه است. بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام مواردی مانند ایزوگام دلیجان شرق، ایزوگام بام گستر و شرکت ایزوگام دلیجان است.

اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی و حمام

حمام و دستشویی از مکان های همیشه مرطوب در یک ساختمان است. اگر تصمیم به نوسازی سرویس بهداشتی دارید حتما در مورد مقاوم کردن کف و دیوارها در برابر آب و رطوبت از قبل تصمیم گیری کنید. با حذف عایق بندی حمام و توالت مقدار زیادی از هزینه های کار کم می شود ولی در نهایت این اصلا به نفع تان نیست. ایزوگام کردن ساده ترین راه برای  جلوگیری از نم و نشتی در ساختمان است. اما شاید ندانید که همین ایزوگام های رایج یک عایق حرارتی خوب هم به حساب می آیند. در شرایطی که دیوارهای خارجی و حمام به هم متصل هستند ایزوگام کردن دیوار ضروری تر است

نصب ایزوگام روی دیوار

نصب ایزوگام روی دیوار معمولا برای دیوارهایی که در معرض باران، رطوبت و همچنین نور مستقیم خورشید هستند پیشنهاد می شود. از مزایای ایزوگام کردن دیوار، وزن کم ایزوگام و راحتی نصب و قیمت ایزوگام است. که به علت نصب آسان و سریع، قیمت اجرای ایزوگام نیز کمتر خواهد بود. همچنین ایزوگام م یتواند مانع جذب گرما از بیرون و خروج گرما و سرمای داخل فضا شود. به عبارت دیگر عایق حرارتی محسوب می شود.

نصب ایزوگام روی آسفالت

قبل از اجرای ایزوگام، ابتدا لازم است ترک ها و خرابی های سطح توسط مشعل خوب صاف شده و زیرکاری صحیح صورت گیرد.

اگر ماسه های آسفالت پوسیده باشد، بهتر است روی آسفالت قیر ریخته شود و سپس اقدام به ایزوگام کاری روی آسفالت شود.

نصاب ایزوگام حرفه ای چه مراحلی را باید انجام دهد؟

هر پروسه ای در کنار کیفیت متریال باید به درستی توسط نصاب ایزوگام انجام شود تا نتیجه ای قابل قبول داشته باشد. مراحل زیر در راستای اجرای ایزوگام روی هر سطحی باید به درستی انجام شود. برای توضیح طریقه نصب ایزوگام، در ابتدا باید زیر سازی سطح انجام بگیرد. در واقع شیب سازی و ماهیچه کشی باید به طریقی انجام شود که آب به سمت آبراهها هدایت شود. به طور مثال پیشنهاد می شود درهر متر ایزوگام کاری به سمت آبراه، بین یک تا 3 سانت تغییر شیب ایجاد شود. زیر سازی ایزوگام باید یکدست باشد و باید درزگیری آسفالت پشت بام به درستی انجام شود. 

نصب ایزوگام بدون داربست

نصب ایزوگام بدون داربست به طور کل برای دیوارهای تا کمتر از 4 متر پیشنهاد می شود و به وسیله بالابر اقدام به نصب ایزوگام بدون داربست می کنند. در ارتفاع های بیشتر برای تضمین سلامت کارگران حتما باید داربست انجام شود و تجهیزات بر روی تخته های داربست قرار بگیرد.

ترمیم و تعمیر ایزوگام را هرچه سریع تر انجام دهید

خدمات ترمیم و تعمیر ایزوگام برای آن دسته افرادی است که هنوز کارشان به چکه و نشتی آب نرسیده است. با انجام به موقع ترمیم و تعمیر ایزوگام از هزینه های مضاعف بعدی جلوگیری خواهد شد. قبل از ایجاد نم و نشتی با تشخیص ایرادات اولیه و ترمیم و تعمیر ایزوگام، می شود طول عمر نصب ایزوگام را تا 15 سال افزایش داد. همچنین با بررسی مداوم و رفع پوسیدگی، خراش و سوراخ های کوچک در ایزوگام میتوانید از تعویض ایزوگام  در آینده جلوگیری کنید.

قیمت نصب ایزوگام چقدر است؟

قیمت نصب ایزوگام به عوامل زیادی بستگی دارد. اولین عامل، قیمت هر رول ایزوگام می باشد. در واقع جنس ایزوگام از لحاظ دولایه یا تک لایه بودن و برند ایزوگام مانند ایزوگام شرق، ایزوگام دلیجان، ایزوگام بام گستر و ایزوگام تبریز نقش بسیار مهمی در قیمت نصب ایزوگام دارند. همچنین در صورت نیاز به زیر سازی و کف سازی قیمت اجرای نصب ایزوگام تغییر خواهد کرد.

در حالت معمول قیمت نصب ایزوگام برای حداقل ۱۰ متر فضا در نظر گرفته می شود. در مورد پشت بام اصلا مشکلی وجود ندارد و معمولا همه پروژه ها بیشتر از ۱۰ متر هستند. ولی در مورد قیمت ایزوگام سرویس های بهداشتی گاهی متراژ کوچک تر است و هزینه به صورت پروژه ای اعلام می شود.

قیمت هر متر ایزوگام با توجه به برند و کیفیت آن براورد می شود. آب بندی و عایق کردن پشت بام علاوه بر کیفیت ایزوگام به نصب صحیح هم وابسته است. قیمت نصب ایزوگام در پشت بام هایی که متراژ بیشتری دارند، به صرفه تر است. در واقع طبق تعداد رول مصرفی از ایزوگام و سختی کار، قیمت ها نصب نیز محاسبه می شود. با توجه به اینکه دستمزد نصاب برای هر نوع ایزوگام یکسان است.

هوم سرویز ارائه دهنده ی خدمات ایزوگام کاری پشت بام، سقف و دیوار ساختمان

ما توصیه میکنیم که قیمت ایزوگام ارزان را ملاک انتخاب خود قرار ندهید. درواقع خدماتی از قبیل عایق کاری و ایزوگام کاری در واقع تعیین کننده سلامت ساختمان ساکنین آن هستند. که اگر درست و اصولی انجام شوند تا مدت ها شما را از هر گونه نگرانی نم ساختمان و غیره دور می کند. تیم هوم سرویز با کمک بهترین و مجرب ترین اجرا کنندگان خدمات عایق کاری ساختمان و اجرای ایزوگام طرح دار آماده خدمات رسانی می باشد. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین جهت مشاوره و ارائه قیمت با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

نصب ایزوگام پشت بام
نصب ایزوگام دیوارها و کف ساختمان
ترمیم و تعمیر ایزوگام
نصب ایزوگام بدون داربست روی دیوارهای جانبی
نصب ایزوگام دلیجان، شرق، بام گستر و سایر برندهای استاندارد و معتبر موجود در بازار
ایزوگام کاری کف سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه و غیره

همیاران سرویس نصب ایزوگام

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

رفع نم ساختمان
رفع نم ساختمان
قیمت از 150,000 الی 500,000 تومان
توری پنجره
توری پنجره
قیمت از 1,000,000 الی 2,350,000 تومان
بنایی ساختمان
بنایی ساختمان
قیمت از 500,000 الی 14,000,000 تومان
قیرگونی
قیرگونی
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان