آسفالت کاری

آسفالت کاری

از 1404 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت آسفالت کاری در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت اجرای آسفالت کاری

توافقی

متوسط قیمت5,200,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت10,000,000 تومان

آنچه درباره آسفالت کاری خواهید خواند

  • آسفالت کاری
  • انواع آسفالت کاری
  • آسفالت کاری پشت بام
  • بهترین آسفالت برای پارکینگ و حیاط چیست؟
  • تعمیر آسفالت چگونه انجام می شود؟
  • قیمت آسفالت کاری به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات آسفالت کاری حیاط، پارکینگ و سایر معابر را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

آسفالت کاری

امروزه آسفالت‌ کاری در موارد متعددی مانند زمین‌های بازی، پارکینگ‌ها، حیاط و ...اجرا می‌شوند. استفاده از انواع آسفالت بر اساس محل مورد نظر، میزان تردد و وضعیت آب و هوای منطقه تعیین می شود. در ادامه به معرفی انواع روش های آسفالتکاری و همچنین عوامل موثر بر قیمت آسفالت کاری می پردازیم.

انواع آسفالت کاری

آسفالت کاری کلا به سه دسته گرم، سرد و حفاظتی تقسیم می شود. آسفالتکاری بر اساس محل مورد نظر و نوع تقاضای کارفرکا از این موارد تعیین می گردد.

  • آسفالت گرم در گرمایی بین 110 تا 160 درجه تهیه شده و هم به وسیله گرما انجام می گیرد. در این مدل آسفالت کاری، مواد به وسیله دستگاهی پهن شده و به وسیله غلطک فشرده میشوند. از اسفالت گرم در خیابان ها و در برخی از موارد بسیار نادر در حیاط مورد استفاده قرار می گیرند این نوع از نظر مقاومت و دوام بالایی برخوردار است.
  • آسفالت سرد بر خلاف نوع قبلی نیازی به حرارت ندارد. برای آسفالت کاری، مواد بدون هیچ گونه حرارتی با هم مخلوط شده و آماده استفاده می باشد.
  • آسفالت حفاظتی نیز نوع دیگری است که سنگ ریزه های آن ریزتر از نمونه های دیگر است. در آسفالت کاری پشت بام از این نوع استفاده کنید.

آسفالت کاری پشت بام

در صورتی که پشت بامی آسفالت کاری شده باشد به علت وزن بالای آن، امکان وارد کردن بار اضافی به ساختمان وجود ندارد. به همین علت ایزوگام کاری موجب وارد شدن وزن بیشتر به ساختمان می شود. همچنین در اجرای آسفالت به علت وجود درصد قیر بالا در اثر انبساط و انقباضات شدید، هر گونه عایق کاری دیگر دوامی نداشته و در مدت زمان کوتاهی درز بین رول ها باز می شود. برای آب بندی آسفالت پشت بام می توان از عایق پلیمری استفاده کرد که بهترین گزینه است و بار کمی به ساختمان وارد می کند.

بهترین آسفالت برای پارکینگ و حیاط چیست؟

در حفاظتی همانطور که پیش تر هم گفته شد سنگ ریزه ها کوچکتر بوده و قیر مصرف شده در آن بیشتر است به این ترتیب از انسجام خوبی برخوردار می باشد. اما در مقابل تحمل وزن های بسیار بالا مانند آسفالت های خیابانی را ندارند. به این ترتیب در پشت بامها چون هدف اصلی عایق است، این نوع بهترین گزینه است.

تعمیر آسفالت چگونه انجام می شود؟

موارد متعددی ممکن است موجب آسیب رسیدن به آسفالت شود. از این رو خدمات تعمیر آسفالت کاری معمولا به طور معمول نیاز است. اولین راهکار برای تعمیر یا ترمیم آسفالت کاریا استفاده از چسب های ماستیک سرد است. این مواد به صورت مایع هستند و پس از اجرا و سپری شدن مدت زمان معین سفت و سخت می شوند. در هنگام ترمیم آسفالت می توان با این مایع اقدام به درزگیری نیز نمود. مواردی مانند ترک گیری، اصلاح شیب اغلب طی مرور زمان مورد نیاز است.

قیمت آسفالت کاری به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت آسفالت کاری به موارد متعددی بستگی دارد. مهم‌ترین موردی که در تعیین قیمت آسفالت و آسفالت کاری موثر است مساحت و متراژ فضای مورد نظر است. هزینه آسفالت پشت بام با توجه به مکان مورد نظرش متفاوت می باشد. در درجه اول کیفیت مواد و سپس دستمزد آسفالت کار تاثیر مستقیمی بر قیمت آسفالتکاری دارد. چنانچه نوع قیری که استفاده شده است از مرغوبیت بالایی برخوردار باشد، طبعا قیمت آسفالت کاری نیز بالا می رود.

در موارد وسیع تر نیز مانند آسفالت کاری معابر، پارکینک و غیره، علاوه بر موارد فوق تعداد نیروی کار و ماشین‌آلات مورداستفاده نیز نقش موثری بر قیمت آسفالت کاری دارند. البته در فضاهای کوچک نیازی به استفاده از ماشین‌آلات سنگین نیست. مورد دیگر اینکه نوع سطح کار در آسفالت کاری تاثیرگذار است. در سطوح دارای پستی بلندی های زیاد، نسبت به فضاهای مسطح میزان مواد آسفالت بیشتر و ساعت کاری بیشتری نیاز است. بنابراین قیمت آسفالت کاری نیز افزایش پیدا می کند. در مکان هایی که نیاز به زیرسازی باشد قیمت آسفالت کاری افزایش پیدا می کند.

خدمات آسفالت کاری حیاط، پارکینگ و سایر معابر را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که به خدمات تعمیر و ترمیم آسفالت و یا آسفالت کاری مجدد در هر مکانی نیاز دارید می توانید از متخصصین ما کمک بگیرید. تیم هوم سرویز با کمک گیری از برترین تیم های آسفالت کاری و اسفالت کار متخصص در این زمینه آماده ارائه خدمات با کیفیت هستند. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما جهت ارائه قیمت و مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس آسفالت کاری و همچنین ارایه خدمات آسفالت کاری پشت بام نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات عایق کاری ارائه می دهد که شامل نصب ایزوگام پشت بام, اجرای قیرگونی پشت بام, آب بندی استخر خاکی و استخر کاشی شده , نصب عایق رطوبتی نانو استخر می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس آسفالت کاری

آسفالت کاری پشت بام

آسفالت کاری حیاط

ترمیم و تعمیر آسفالت پشت بام

آب بندی آسفالت پشت بام

آسفالت کاری پارکینگ

تعمیر و آسفالت معابر ساختمان و ...

نظرات کاربران

profile picture
حجت معینی

از همه نظر عالی و متعهد

profile picture
کاربر جدید

بسیار وقت شناس و منصف و ماهر در انجام کار هستند

profile picture
سمیه خواب نما

ممنون از همیار شرکت سمپاشی سلامت گستر مبین

profile picture
آذر اورنگیان

از کار ایشان بسیار راضی هستم ..یک آدم حرفه ای ، کاربلد، صبور، وقت شناس و منظم .... برای کار مربوط به دربهای سکوریت ایشان را توصیه میکنم

شرایط ترمیم آسفالت پشت بام و حیاط و آسفالت کاری مجدد پارکینگ

کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب قیمت جنس و اجرت کار می باشد.

معیار محاسبه قیمت در خصوص این سرویس متراژ(متر مربع) کار می باشد و قیمت ها اعلام شده بر حسب قیمت جنس و اجرت کار می باشد.

چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و همچنین هزینه حمل و نقل را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

garden-design
محوطه سازی و طراحی باغچه
قیمت از 19,000,000 الی 19,000,000 تومان
masonry
بنایی ساختمان
قیمت از 3,000,000 الی 6,000,000 تومان
wall-anti-climb-fence
ساخت حفاظ شاخ گوزنی
قیمت از 6,500,000 الی 6,500,000 تومان
painting-stairs-parking-building
نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان
قیمت از 15,000,000 الی 15,000,000 تومان