آسفالت کاری

آسفالت کاری

از 1404 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت آسفالت کاری در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت اجرای آسفالت کاری

توافقی

متوسط قیمت5,200,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت10,000,000 تومان

آنچه درباره آسفالت کاری خواهید خواند

  • آسفالت کاری
  • انواع آسفالت کاری
  • آسفالت کاری پشت بام
  • بهترین آسفالت برای پارکینگ و حیاط چیست؟
  • تعمیر آسفالت چگونه انجام می شود؟
  • قیمت آسفالت کاری به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات آسفالت کاری حیاط، پارکینگ و سایر معابر را به متخصصین هومسرویز بسپارید

آسفالت کاری

امروزه آسفالت‌کاری در موارد متعددی مانند زمین‌های بازی، پارکینگ‌ها، حیاط و ...اجرامی‌شوند. استفاده از انواع آسفالت بر اساس محل مورد نظر، میزان تردد و وضعیت آب وهوای منطقه تعیین می شود. در ادامه به معرفی انواع روش های آسفالتکاری وهمچنین عوامل موثر بر قیمت آسفالت کاری می پردازیم.

انواع آسفالت کاری

آسفالت کاری کلا بهسه دسته گرم، سرد و حفاظتی تقسیم می شود. آسفالتکاری بر اساس محل موردنظر و نوع تقاضای کارفرکا از این موارد تعیین می گردد.

  • آسفالتگرم در گرمایی بین 110 تا 160 درجه تهیه شده و هم به وسیله گرما انجام می گیرد. دراین مدل آسفالت کاری، مواد به وسیله دستگاهی پهن شده و به وسیله غلطک فشرده میشوند.از اسفالت گرم در خیابان ها و در برخی از موارد بسیار نادر در حیاط مورد استفادهقرار می گیرند این نوع از نظر مقاومت و دوام بالایی برخوردار است.
  • آسفالتسرد بر خلاف نوع قبلی نیازی به حرارت ندارد. برای آسفالت کاری، مواد بدون هیچگونه حرارتی با هم مخلوط شده و آماده استفاده می باشد.
  • آسفالتحفاظتی نیز نوع دیگری است که سنگ ریزه های آن ریزتر از نمونه های دیگر است. در آسفالتکاری پشت بام از این نوع استفاده کنید.

آسفالت کاری پشت بام

در صورتی که پشت بامیآسفالت کاری شده باشد به علت وزن بالای آن، امکان وارد کردن بار اضافی به ساختمانوجود ندارد. به همین علت ایزوگام کاری موجب وارد شدن وزن بیشتر به ساختمان می شود.همچنین در اجرای آسفالت به علت وجود درصد قیر بالا در اثر انبساط و انقباضاتشدید، هر گونه عایق کاری دیگر دوامی نداشته و در مدت زمان کوتاهی درز بین رول هاباز می شود. برای آب بندی آسفالت پشت بام می توان از عایق پلیمریاستفاده کرد که بهترین گزینه است و بار کمی به ساختمان وارد می کند.

بهترین آسفالت برای پارکینگ و حیاط چیست؟

در حفاظتی همانطور کهپیش تر هم گفته شد سنگ ریزه ها کوچکتر بوده و قیر مصرف شده در آن بیشتر است به اینترتیب از انسجام خوبی برخوردار می باشد. اما در مقابل تحمل وزن های بسیار بالامانند آسفالت های خیابانی را ندارند. به این ترتیب در پشت بامها چون هدف اصلیعایق است، این نوع بهترین گزینه است.

تعمیر آسفالت چگونه انجام می شود؟

موارد متعددی ممکناست موجب آسیب رسیدن به آسفالت شود. از این رو خدمات تعمیر آسفالت کاری معمولا بهطور معمول نیاز است. اولین راهکار برای تعمیر یا ترمیم آسفالت کاریا استفادهاز چسب های ماستیک سرد است. این مواد به صورت مایع هستند و پس از اجرا و سپری شدنمدت زمان معین سفت و سخت می شوند. در هنگام ترمیم آسفالت می توان با این مایعاقدام به درزگیری نیز نمود. مواردی مانند ترک گیری، اصلاح شیب اغلب طی مرور زمانمورد نیاز است.

قیمت آسفالت کاری به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت آسفالت کاری به موارد متعددی بستگی دارد. مهم‌ترینموردی که در تعیین قیمت آسفالت و آسفالت کاری موثر است مساحت ومتراژ فضای مورد نظر است. هزینه آسفالت پشت بام با توجه به مکانمورد نظرش متفاوت می باشد. در درجه اول کیفیت مواد و سپس دستمزد آسفالتکار تاثیر مستقیمی بر قیمت آسفالتکاری دارد. چنانچه نوع قیری کهاستفاده شده است از مرغوبیت بالایی برخوردار باشد، طبعا قیمت آسفالت کاری نیزبالا می رود.

در موارد وسیع تر نیزمانند آسفالت کاری معابر، پارکینک و غیره، علاوه بر موارد فوق تعداد نیروی کار وماشین‌آلات مورداستفاده نیز نقش موثری بر قیمت آسفالت کاری دارند.البته در فضاهای کوچک نیازی به استفاده از ماشین‌آلات سنگین نیست. مورد دیگر اینکهنوع سطح کار در آسفالت کاری تاثیرگذار است. در سطوح دارای پستی بلندیهای زیاد، نسبت به فضاهای مسطح میزان مواد آسفالت بیشتر و ساعت کاری بیشترینیاز است. بنابراین قیمت آسفالت کاری نیز افزایش پیدا می کند. در مکان هایی کهنیاز به زیرسازی باشد قیمت آسفالت کاری افزایش پیدا می کند.

خدمات آسفالت کاری حیاط، پارکینگ و سایر معابر را به متخصصین هومسرویز بسپارید

در صورتی که به خدماتتعمیر و ترمیم آسفالت و یا آسفالت کاری مجدد در هر مکانی نیاز دارید می توانید ازمتخصصین ما کمک بگیرید. تیم هوم سرویز با کمک گیری از برترین تیم های آسفالت کاریو اسفالت کار متخصص در این زمینه آماده ارائه خدمات با کیفیت هستند. تنها کافیستبه صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما جهت ارائهقیمت و مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس آسفالت کاری و همچنین ارایه خدمات آسفالت کاری پشت بام نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات عایق کاری ارائه می دهد که شامل نصب ایزوگام پشت بام, اجرای قیرگونی پشت بام, آب بندی استخر خاکی و استخر کاشی شده , نصب عایق رطوبتی نانو استخر می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس آسفالت کاری

آسفالت کاری پشت بام

آسفالت کاری حیاط

ترمیم و تعمیر آسفالت پشت بام

آب بندی آسفالت پشت بام

آسفالت کاری پارکینگ

تعمیر و آسفالت معابر ساختمان و ...

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط ترمیم آسفالت پشت بام و حیاط و آسفالت کاری مجدد پارکینگ

کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب قیمت جنس و اجرت کار می باشد.

معیار محاسبه قیمت در خصوص این سرویس متراژ(متر مربع) کار می باشد و قیمت ها اعلام شده بر حسب قیمت جنس و اجرت کار می باشد.

چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و همچنین هزینه حمل و نقل را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

محوطه سازی و طراحی باغچه
محوطه سازی و طراحی باغچه
قیمت از 501,180 الی 78,500,000 تومان
بنایی ساختمان
بنایی ساختمان
قیمت از 1,300,000 الی 4,000,000 تومان
ساخت حفاظ شاخ گوزنی
ساخت حفاظ شاخ گوزنی
قیمت از 1,300,000 الی 1,300,000 تومان
نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان
نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان
قیمت از 6,800,000 الی 6,800,000 تومان