banner

آسفالت کاری ساختمان

از 1404 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت آسفالت پشت بام و حیاط

قیمت آسفالت پشت بام و حیاط

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تعمیر و آسفالت کاری مجدد بام و حیاط

کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب قیمت جنس و اجرت کار می باشد.

معیار محاسبه قیمت در خصوص این سرویس متراژ(متر مربع) کار می باشد و قیمت ها اعلام شده بر حسب قیمت جنس و اجرت کار می باشد.

چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و همچنین هزینه حمل و نقل را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

کاربرد آسفالت و آسفالت کاری

امروزه آسفالت‌ کاری در موارد متعددی مانند زمین‌های بازی، پارکینگ‌ها، حیاط و در پشت بام ها اجرا می‌شوند. استفاده از انواع آسفالت بر اساس محل مورد نظر، میزان تردد و وضعیت آب و هوای منطقه تعیین می شود. در ادامه به معرفی انواع روش های آسفالتکاری و همچنین عوامل موثر بر هزینه آسفالت کاری پشت بام، حیاط و غیره می پردازیم.

انواع آسفالت

آسفالت ها کلا به سه دسته آسفالت گرم، سرد و آسفالت حفاظتی تقسیم می شود. آسفالتکاری بر اساس محل مورد نظر و نوع تقاضای کارفرکا از این موارد استفاده می شود.

 آسفالت گرم با گرمایی بین 110 تا 160 درجه تهیه می شود و هم به وسیله گرما اجرا می شود. در این مدل آسفالت کاری، مواد به وسیله دستگاهی پهن شده و به وسیله غلطک فشرده می شود. از اسفالت گرم در خیابان ها و در برخی از موارد بسیار نادر در پشت بام ها مورد استفاده قرار می گیرند این نوع آسفالت از نظر مقاومت و دوام، بهترین نوع آسفالت است.

آسفالت سرد بر خلاف نوع قبلی نیازی به حرارت ندارد. برای آسفالت کردن پشت بام، مواد بدون هیچ گونه حرارتی با هم مخلوط شده و آماده استفاده می باشد.

 آسفالت حفاظتی نیز نوع دیگری است که سنگ ریزه های آن ریزتر از نمونه های دیگر است. در صورتی که برای عایق پشت بام نیاز به آسفالت کاری پشت بام دارید باید از این نوع آسفالت استفاده کنید.

آب بندی آسفالت پشت بام 

در صورتی که پشت بامی آسفالت شده باشد به علت وزن بالای آسفالت، امکان وارد کردن بار اضافی به ساختمان وجود ندارد. به همین علت در صورت ایزوگام کاری وزن دوچندانی ایجاد می شود. همچنین در اجرای آسفالت پشت بام به علت وجود درصد قیر بالا در اثر انبساط و انقباضات شدید، هر گونه عایق کاری مانند ایزوگام دوامی نداشته و در مدت زمان کوتاهی درز بین رول ها باز می شود. برای آب بندی آسفالت پشت بام می توان از عایق پلیمری استفاده کرد که برای پشت بام آسفالت شده بهترین گزینه است و بار کمی به ساختمان وارد می کند. همچنین این مواد به علت رنگ بندی های متنوع موجب زیبایی پشت بام نیز می شوند.

بهترین آسفالت برای پشت بام و حیاط چیست؟

در آسفالت حفاظتی همانطور که پیش تر هم گفته شد سنگ ریزه ها کوچکتر بوده و قیر مصرف شده در آن بیشتر است به این ترتیب از انسجام خوبی برخوردار می باشد. اما در مقابل تحمل وزن های بسیار بالا مانند آسفالت های خیابانی را ندارند. به این ترتیب در اجرای آسفالت کاری پشت بام چون هدف اصلی عایق است، این نوع بهترین آسفالت پشت بامی می باشد. همچنین برای ترمیم آسفالت معابر و حتی حیاط که نیاز به تحمل فشار بالا نیست باز هم این مورد پیشنهاد می شود.

تعمیر آسفالت پشت بام

در صورتی که بار اول پشت بام آسفالت شده باشد برای تعمیر آسفالت پشت بام باید بهترین انتخاب ها را داشته باشید تا در کنار کارایی قیمت مناسبی هم داشته باشد. اولین راهکار برای تعمیر پشت بام آسفالت شده استفاده از چسب های ماستیک سرد است. این مواد به صورت مایع هستند و پس از اجرا و سپری شدن مدت زمان معین سفت و سخت می شوند. در هنگام ترمیم آسفالت پشت بام می توان با این مایع اقدام به درزگیری نیز نمود.

قیمت آسفالت کاری پشت بام به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت آسفالت پشت بام و یا هر مکان دیگری به موارد متعددی بستگی دارد. مهم‌ترین موردی که در تعیین قیمت آسفالت و آسفالت کاری موثر است مساحت و متراژ فضای مورد نظر است. هزینه آسفالت پشت بام با توجه به مکان مورد نظرش متفاوت می باشد. در درجه اول کیفیت مواد و سپس دستمزد آسفالت کار تاثیر مستقیمی بر قیمت آسفالتکاری دارد. چنانچه نوع قیری که استفاده شده است از مرغوبیت بالایی برخوردار باشد، طبعا هزینه آسفالت نیز بالا می رود.

در موارد وسیع تر نیز مانند آسفالت کاری معابر، پارکینک و غیره، علاوه بر موارد فوق تعداد نیروی کار و ماشین‌آلات مورداستفاده نیز نقش موثری بر قیمت آسفالت کاری دارند. البته در فضاهای کوچک نیازی به استفاده از ماشین‌آلات سنگین نیست. مورد دیگر اینکه نوع سطح کار در آسفالت کاری تاثیرگذار است. در سطوح دارای پستی بلندی های زیاد ، نسبت به فضاهای مسطح میزان مواد آسفالت بیشتر و ساعت کاری بیشتری نیاز است. بنابراین هزینه نهایی کل پروژه نیز افزایش پیدا می کند. در مکان هایی که نیاز به زیرسازی باشد هزینه آسفالت کردن افزایش پیدا می کند.

ارائه خدمات آسفالت کاری پشت بام، حیاط، پارکینگ و سایر معابر توسط متخصصین هوم سرویز

در صورتی که به خدمات تعمیر و ترمیم آسفالت و یا آسفالت کاری مجدد و یا حتی اجرای آسفالت جدید در هر مکانی نیاز دارید می توانید از متخصصین ما کمک بگیرید. تیم هوم سرویز با کمک گیری از برترین تیم های آسفالت کاری و اسفالت کار متخصص در این زمینه آماده ارائه خدمات با کیفیت هستند. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما جهت ارائه قیمت و مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

آسفالت کاری پشت بام، حیاط و پارکینگ
ترمیم و تعمیر آسفالت پشت بام
آب بندی آسفالت پشت بام
تعمیر و آسفالت معابر ساختمان و ...

همیاران سرویس آسفالت کاری ساختمان

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

محوطه سازی و طراحی باغچه
محوطه سازی و طراحی باغچه
قیمت از 400,000 الی 10,000,000 تومان
بنایی ساختمان
بنایی ساختمان
قیمت از 500,000 الی 14,000,000 تومان
ساخت حفاظ شاخ گوزنی
ساخت حفاظ شاخ گوزنی
قیمت از 400,000 الی 10,000,000 تومان
نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان
نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان
قیمت از 400,000 الی 10,000,000 تومان