banner

آب بندی استخر شنا، کشاورزی و استخر پرورش ماهی

از 1284 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت عایق بندی استخر شنا و کشاورزی

قیمت عایق بندی استخر شنا و کشاورزی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط عایق کاری و آب بندی استخر کاشی شده و خاکی

قیمت های عایق کاری سامانه بر حسب قیمت جنس، نوع جنس و اجرت کار می باشد.

معیار محاسبه قیمت در خصوص این سرویس متراژ(متر مربع) کار می باشد و قیمت ها اعلام شده بر حسب قیمت جنس و اجرت کار می باشد.

چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و همچنین هزینه حمل و نقل را به مشتری ارایه نماید.

انتخاب روش عایق کاری بر اساس نوع استخر و بر اساس نظر مشتری انجام می شود.

همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

آب بندی استخرهای شنا، کشاورزی و استخر پرورشماهی

عایق کاری استخرها باهر کاربری که دارند، از جمله مهم ترین اقدامات بعد از احداث آن است. اکثر استخرهااز سیمان ساخته می شوند و از آنجایی که نفوذ پذیری سیمان بالا است و امکان عبور آباز سیمان وجود دارد با عایق بندی استخر می توان از این ذخایر آبی حفاظتنمود. همچنین عایق استخر موجب می شود که از استخر در برابر سرما و یخ زدگینیز محافظت شود. در ادامه به روش های آب بندی استخر و همچنین عوامل موثر برقیمت آب بندی استخر می پردازیم.

انواع روش آب بندی استخر 

روش های آب بندیاستخر متعددند. تنها نکته ای که باید در هنگام آب بندی استخر به آن توجه کرداین موضوع است که هیچ قسمتی از از استخر نباید جا بماند و باید همه قسمت های استخرمانند کف، دیواره به خوبی باید عایق شوند.

آب بندی استخرکاشی کاری شده

عایق کاری استخرخانگی اغلب بااین روش انجام می شود. این روش در کنار کیفیت بالا زیبایی زیادی را به همراه دارد.اما همانطور که می دانید هزینه عایق کاری استخر خانگی در این روش بالاست وبرای عایق کاری استخر کشاورزی، عایق کاری استخر باغ و به عنوان بهترینروش عایق بندی استخر سیمانی به شمار نمی آید.

روش سنتی اندودکاری برای عایق کاری استخر پرورش ماهی

این روش قدیمی تنهااز عهده افراد خبره در این زمینه برمی آید. در این روش از یک خمیر متشکل از گچ،آهک، ماسه و آب تهیه می کنند. این ماده در مقابل نفوذ آب بسیار مقاوم است.

آب بندی استخربا مواد نانو

عایق کاری استخر با موادنانو ازجدیترین روش ها است. این چسب به صورت مایع و شیری رنگ است که بعد از اجرا بی رنگمی شود. چسب کاشی آب گریز با چسب نانو استفاده از پلیمر های تقویت کننده ساخته میشود و علاوه بر استخر در سرویس های بهداشتی، سونا و جکوزی هم استفاده می شود. موادنانوئی که در آب بندی استخر به کار می روند به علت ساختار پیچیده قیمتبالاتری دارند. به همین علت برای عایق استخر خانگی و استخر باغ گزینه خوبی هستند.

عایق کاری استخرکشاورزی به روش ژئوممبرین

این روش برای آببندی استخر کشاورزی مناسب است و از آن برای آب بندی استخر شنا استفاده نمیشود. بستر استخرهای کشاورزی و پرورش ماهی با این روش به صورت خاکی و آهکی می شود.همچنین قیمت آب بندی استخر کشاورزی در این روش کمتر می شود. البتهدر مواردی که کف استخر دارای شیب تند است نمی توان از این روش استفاده نمود و طیمرور زمان کف استخر جلبک می زند.

عایق بندی استخرشنا با رنگ های پلیمری اپوکسی

کم هزینه ترین روشآب بندی استخر این روش است. البته این روش دائمی نیست و باید هر چند سال اقدامبه رنگ استخر کرد. در روش عایق بندی استخر به این روش باید زمانی انجام شودکه داخل استخر کاملا خشک باشد. در صورتی که هر چند سال با این روش می خواهید اقدامبه عایق استخر شنا کنید. رنگ های پلیمری کلر دار نسبت به دیگر موارد آببندی استخر، کاربرد بیشتری دارند و نرم ترند. این رنگ ها دارای چسبندگی بالاییهستند که مقاومتشان در برابر آب و رطوبت بالاست. البته قبل از انجام آببندیاستخر به این روش باید تمام قسمت های آسیب دیده و ترک خورده ترمیم شود و سپساین روش پیاده شود.

عایق کاری استخربتنی با رنگ سیمانی

از رنگ های سیمانی غالبا برای عایق بندیاستخر بتنی استفاده می شود. رنگ سیمانی قیمت کمتری در مقایسه با رنگ های دیگر داردو بسیار مقرون به صرفه هستند.

آب‌بندی استخربه وسیله رزین

از دیگر روش‌های عایقاستخرها استفاده از رزین آب‌بندی است. رزین پلیمری و رزین اکریلیکی از دونوع مختلف رزین هستند که برای عایق ‌بندی استخر استفاده می شوند.این مواد از ترکیب سیمان، بتن به همراه رزین تشکیل می شوند و دارای مقاومت خوبی درمقابل رطوبت هستند.

عایق کاری استخر بلوکی چگونه انجام می شود؟

اکثر استخرهایکشاورزی به صورت بلوکی ساخته می شوند. برای احداث استخر یک گودی به ارتفاع تقریبا3 متر توسط بیل مکانیکی در طول و عرض مشخص حفر شده و اطراف این گودال با استفادهاز بلوک های سیمانی دیوارچینی می شود و سپس با استفاده از بتن ریزی و سیمان کاریدیواره آن را مقاوم می کنند.

حالا نوبت به استفادهاز ملات نرم چسب عایق کاری استخر جهت عایق کاری استخرهای کشاورزی است. بعداز همه این مراحل از رزین ها و رنگ های پلیمری ضد آب مناسب می توان برای محکمکاری های نهایی استخر کشاورزی می توان استفاده نمود.

قیمت عایق استخرهای قدیمی و ترمیم عایق بندی

قیمت عایق کاری استخرنوساز بااستخرهای قدیمی تفاوت دارد. استخرهای قدیمی نیاز به بازسازی و عایق بندی مجدددارند. در این عایق کاری ابتدا درزها و ترک های احتمالی گرفته شده و از انواععایق استخر نانو استفاده می شود. به خصوص در استخرهای شنا با سطح بتن دارایمشکلات زیادی هستند و معمولا اتلاف آب بیشتری دارند. پس از اینکه نشتی در استخرشنا دیده شد با سرویس عایق کاری استخر هوم سرویز تماس بگیرید تا علاوه برپیدا کردن محل نشتی، با استفاده از متریال جدید و به روزتر، کف و دیواره های استخربازسازی شود. پوشش های آب بندی استخر نانو به دلیل انعطاف پذیری بالا در هرسطحی قابلیت اجرا دارند. این مواد طول عمر زیادی دارند. سرعت اجرای کار نیز بهمراتب بیشتر است.

روش آب بندی استخرنوساز با استخرهای قدیمی متفاوت است و به همین ترتیب قیمت عایق استخر نوسازنیز با استخرهای سنتی تفاوت دارد. در استخرهای نوساز لازم است تا دیواره های استخربا استفاده از ملات و سیمان کار شود. سپس یک لایه نرمه آب بندی دارای پودر سنگ،سیمان سفید و مواد آب بندی با ماله روی سطح سیمان کاری شده دیواره ها، کشیده میشود. پس از خشک شدن این لایه که تقریبا ۲۴ ساعت طول می کشد از چسب عایق کاریاستخر استفاده می شود. چسب بتن عایق استخر یکبار به صورت افقی با قلموروی دیواره های استخر کار می شود و سپس بار دوم برای پوشش بیشتر به صورت عمودیاجرا می شود. کف استخر نیز با محلول چسب بتن عایق استخر و با تی لاستیکیعایق بندی می شود.

به غیر از اندازهاستخر و بزرگی و کوچکی آن، بحث نوع استخر و کاربری نیز در تعیین قیمت عایق بندیاستخر دخیل است. سطح زیر استخرها یکسان نیست و از سویی همه استخرها نیاز بهکاشیکاری ندارند. به طور کل قیمت عایق استخر به نوع استخر، کاربری استخر،مساحت استخر و نوع مواد برای آب بندی بستگی دارد که باید توسط متخصص تعیین شود.

خدمات عایق کاری استخر انواع استخرهای شنا، باغی، کشاورزی  پرورش ماهی توسط متخصصبن هوم سرویز

در صورت نیاز به عایقاستخر نوساز و یا تعمیر و عایق استخرها می توانید به صورت رایگان در سامانههوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه با شما تماسخواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

آب بندی استخر خاکی و استخر کاشی شده
آب بندی استخر با چسب بتن
آب بند استخر با عایق نانو، رزین، رنگ سیمانی، رنگ های پلیمری ضد آب و ...
عایق کاری استخر کشاورزی به روش ژئوممبرین
عایق بندی استخرهای شنا، کشاورزی، استخر باغی و عایق کاری استخر پرورش ماهی با استفاده از بهترین مواد

همیاران سرویس آب بندی استخر شنا، کشاورزی و استخر پرورش ماهی

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

نظافت و شستشوی استخر
نظافت و شستشوی استخر
قیمت از 2,500,000 الی 9,000,000 تومان
سرویس و نگهداری استخر
سرویس و نگهداری استخر
قیمت از 250,000 الی 250,000 تومان
اجرای سیستم گرمایش از کف
اجرای سیستم گرمایش از کف
قیمت از 700,000 الی 3,500,000 تومان
سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز
سیستم آبیاری باغچه و فضای سبز
قیمت از 700,000 الی 3,500,000 تومان