آب بندی استخر

آب بندی استخر

از 1284 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت آب بندی استخر در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت آب بندی استخر

توافقی

متوسط قیمت2,100,000 تومانکمینه قیمت700,000 تومانبیشینه قیمت3,500,000 تومان

آنچه درباره آب بندی استخر خواهید خواند

  • آب بندی استخر شنا، کشاورزی و استخر پرورش ماهی
  • انواع روش آب بندی استخر
  • عایق کاری استخر بلوکی چگونه انجام می شود؟
  • قیمت عایق کاری استخرهای قدیمی و ترمیم عایق بندی به چه مواردی وابسته است؟
  • خدمات عایق کاری استخر شنا، باغی، کشاورزی و پرورش ماهی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

آب بندی استخر شنا، کشاورزی و استخر پرورش ماهی

عایق کاری استخرها با هر کاربری که دارند، از جمله مهم ترین اقدامات بعد از احداث آن است. اکثر استخرها از سیمان ساخته می شوند و از آنجایی که نفوذ پذیری سیمان بالا است و امکان عبور آب از سیمان وجود دارد با عایق بندی استخر می توان از این ذخایر آبی حفاظت نمود. همچنین آببندی استخر موجب می شود که از استخر در برابر سرما و یخ زدگی نیز محافظت شود. در ادامه به روش های آب بندی استخر و همچنین عوامل موثر بر قیمت آب بندی استخر و قیمت عایق کاری استخر می پردازیم.

انواع روش آب بندی استخر

روش های آب بندی استخر متعددند. تنها نکته ای که باید در هنگام آب بندی استخر به آن توجه کرد این موضوع است که هیچ قسمتی از از استخر نباید جا بماند و باید همه قسمت های استخر مانند کف، دیواره به خوبی باید عایق شوند.

آب بندی استخر کاشی کاری شده

عایق کاری استخر خانگی اغلب با این روش انجام می شود. این روش در کنار کیفیت بالا زیبایی زیادی را به همراه دارد. اما همانطور که می دانید هزینه عایق کاری استخر خانگی در این روش بالاست و برای عایق کاری استخر کشاورزی، عایق کاری استخر باغ و به عنوان بهترین روش عایق بندی استخر سیمانی به شمار نمی آید.

روش سنتی اندود کاری برای عایق کاری استخر پرورش ماهی

این روش قدیمی تنها از عهده افراد خبره در این زمینه برمی آید. در این روش آب بندی استخر از یک خمیر متشکل از گچ، آهک، ماسه و آب تهیه می کنند. این ماده در مقابل نفوذ آب بسیار مقاوم است.

آب بندی استخر با مواد نانو

عایق کاری استخر با مواد نانو از جدیترین روش ها است. این چسب به صورت مایع و شیری رنگ است که بعد از اجرا بی رنگ می شود. چسب کاشی آب گریز با چسب نانو استفاده از پلیمر های تقویت کننده ساخته می شود و علاوه بر استخر در سرویس های بهداشتی، سونا و جکوزی هم استفاده می شود. مواد نانوئی که در آب بندی استخر به کار می روند به علت ساختار پیچیده قیمت بالاتری دارند. به همین علت برای عایق استخر خانگی و استخر باغ گزینه خوبی هستند.

عایق کاری استخر کشاورزی به روش ژئوممبرین

این روش برای آب بندی استخر کشاورزی مناسب است و از آن برای آب بندی استخر شنا استفاده نمی شود. بستر استخرهای کشاورزی و پرورش ماهی با این روش به صورت خاکی و آهکی می شود. همچنین قیمت آب بندی استخر کشاورزی در این روش کمتر می شود. البته در مواردی که کف استخر دارای شیب تند است نمی توان از این روش استفاده نمود و طی مرور زمان کف استخر جلبک می زند.

عایق بندی استخر شنا با رنگ های پلیمری اپوکسی

کم هزینه ترین روش آب بندی استخر این روش است. البته این روش دائمی نیست و باید هر چند سال اقدام به رنگ استخر کرد. در روش عایق بندی استخر به این روش باید زمانی انجام شود که داخل استخر کاملا خشک باشد. در صورتی که هر چند سال با این روش می خواهید اقدام به عایق استخر شنا کنید. رنگ های پلیمری کلر دار نسبت به دیگر موارد آب بندی استخر، کاربرد بیشتری دارند و نرم ترند. این رنگ ها دارای چسبندگی بالایی هستند که مقاومتشان در برابر آب و رطوبت بالاست. البته قبل از انجام آببندی استخر به این روش باید تمام قسمت های آسیب دیده و ترک خورده ترمیم شود و سپس این روش پیاده شود.

عایق کاری استخر بتنی با رنگ سیمانی

از رنگ های سیمانی غالبا برای عایق بندی استخر بتنی استفاده می شود. رنگ سیمانی قیمت کمتری در مقایسه با رنگ های دیگر دارد و بسیار مقرون به صرفه هستند.

آب‌بندی استخر به وسیله رزین

از دیگر روش‌های عایق استخرها استفاده از رزین آب‌بندی است. رزین پلیمری و رزین اکریلیکی از دو نوع مختلف رزین هستند که برای عایق ‌بندی استخر استفاده می شوند. این مواد از ترکیب سیمان، بتن به همراه رزین تشکیل می شوند و دارای مقاومت خوبی در مقابل رطوبت هستند.

عایق کاری استخر بلوکی چگونه انجام می شود؟

اکثر استخرهای کشاورزی به صورت بلوکی ساخته می شوند. برای احداث استخر یک گودی به ارتفاع تقریبا 3 متر توسط بیل مکانیکی در طول و عرض مشخص حفر شده و اطراف این گودال با استفاده از بلوک های سیمانی دیوارچینی می شود و سپس با استفاده از بتن ریزی و سیمان کاری دیواره آن را مقاوم می کنند.

حالا نوبت به استفاده از ملات نرم چسب عایق کاری استخر جهت عایق کاری استخرهای کشاورزی است. بعد از همه این مراحل از رزین ها و رنگ های پلیمری ضد آب مناسب می توان برای محکم کاری های نهایی استخر کشاورزی می توان استفاده نمود.

قیمت عایق کاری استخرهای قدیمی و ترمیم عایق بندی به چه مواردی وابسته است؟

قیمت عایق کاری استخر نوساز با استخرهای قدیمی تفاوت دارد. استخرهای قدیمی نیاز به بازسازی و عایق بندی مجدد دارند. در این عایق کاری استخر ابتدا درزها و ترک های احتمالی گرفته شده و از انواع عایق استخر نانو استفاده می شود. به خصوص در استخرهای شنا با سطح بتن دارای مشکلات زیادی هستند و معمولا اتلاف آب بیشتری دارند. پس از اینکه نشتی در استخر شنا دیده شد با سرویس عایق کاری استخر هوم سرویز تماس بگیرید تا علاوه بر پیدا کردن محل نشتی، با استفاده از متریال جدید و به روزتر، کف و دیواره های استخر بازسازی شود. پوشش های آب بندی استخر نانو به دلیل انعطاف پذیری بالا در هر سطحی قابلیت اجرا دارند. این مواد طول عمر زیادی دارند. سرعت اجرای کار نیز به مراتب بیشتر است.

روش آب بندی استخر نوساز با استخرهای قدیمی متفاوت است و به همین ترتیب قیمت عایق استخر نوساز نیز با استخرهای سنتی تفاوت دارد. در استخرهای نوساز لازم است تا دیواره های استخر با استفاده از ملات و سیمان کار شود. سپس یک لایه نرمه آب بندی استخر دارای پودر سنگ، سیمان سفید و مواد آب بندی با ماله روی سطح سیمان کاری شده دیواره ها، کشیده می شود. پس از خشک شدن این لایه که تقریبا ۲۴ ساعت طول می کشد از چسب عایق کاری استخر استفاده می شود. چسب بتن عایق استخر یکبار به صورت افقی با قلمو روی دیواره های استخر کار می شود و سپس بار دوم برای پوشش بیشتر به صورت عمودی اجرا می شود. کف استخر نیز با محلول چسب بتن عایق استخر و با تی لاستیکی عایق بندی می شود.

به غیر از اندازه استخر و بزرگی و کوچکی آن، بحث نوع استخر و کاربری نیز در تعیین قیمت عایق بندی استخر دخیل است. سطح زیر استخرها یکسان نیست و از سویی همه استخرها نیاز به کاشیکاری ندارند. به طور کل قیمت عایق استخر به نوع استخر، کاربری استخر، مساحت استخر و نوع مواد برای آب بندی استخر بستگی دارد که باید توسط متخصص تعیین شود.

خدمات عایق کاری استخر شنا، باغی، کشاورزی و پرورش ماهی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به عایق استخر نوساز و یا تعمیر و عایق استخرها می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس آب بندی استخر و همچنین ارایه خدمات آب بندی استخر خاکی و استخر کاشی شده نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات عایق کاری ارائه می دهد که شامل نصب ایزوگام پشت بام, آسفالت کاری پشت بام, نصب عایق رطوبتی نانو استخر, اجرای قیرگونی پشت بام می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس آب بندی استخر

آب بندی استخر خاکی و استخر کاشی شده

آب بندی استخر با چسب بتن

آب بندی استخر با عایق نانو، رزین، رنگ سیمانی، رنگ های پلیمری ضد آب و ...

عایق کاری استخر کشاورزی به روش ژئوممبرین

عایق بندی استخرهای شنا

عایق کاری استخر کشاورزی، عایق بندی استخر باغی و عایق کاری استخر پرورش ماهی با استفاده از بهترین مواد

نظرات کاربران

profile picture
کاربر جدید

بسیار وقت شناس و منصف و ماهر در انجام کار هستند

profile picture
سیدحسین میری

بسیار باحوصله و دقیق و دلسوز و ماهر بودن ایشون.

profile picture
سمیه خواب نما

ممنون از همیار شرکت سمپاشی سلامت گستر مبین

profile picture
آذر اورنگیان

از کار ایشان بسیار راضی هستم ..یک آدم حرفه ای ، کاربلد، صبور، وقت شناس و منظم .... برای کار مربوط به دربهای سکوریت ایشان را توصیه میکنم

شرایط عایق کاری استخر و آب بندی استخر کاشی شده و خاکی

قیمت های عایق کاری سامانه بر حسب قیمت جنس، نوع جنس و اجرت کار می باشد.

معیار محاسبه قیمت در خصوص این سرویس متراژ(متر مربع) کار می باشد و قیمت ها اعلام شده بر حسب قیمت جنس و اجرت کار می باشد.

چنانچه مشتری نیاز به تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید و همچنین هزینه حمل و نقل را به مشتری ارایه نماید.

انتخاب روش عایق کاری بر اساس نوع استخر و بر اساس نظر مشتری انجام می شود.

همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

wash-pool
نظافت و شستشوی استخر
قیمت از 3,000,000 الی 4,000,000 تومان
pool-service-and-maintenance
سرویس و نگهداری استخر
قیمت از 300,000 الی 300,000 تومان
underfloor-heating
اجرای سیستم گرمایش از کف
قیمت از 10,000,000 الی 10,000,000 تومان
irrigation-system
سیستم آبیاری قطره ای
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان