تعمیر فن کویل

تعمیر فن کویل

از 1052 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر فن کویل در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب و تعویض شیر فلکه فن کویل

120,000 الی 150,000 تومان

قیمت هواگیری و شستشوی سیکل آبگرم فن کویل

170,000 الی 280,000 تومان

قیمت سرویس کامل فن کویل

400,000 الی 600,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض قطعات داخلی فن کویل(نظیر برد، سنسور، قاب فن و ...)

125,000 الی 350,000 تومان

قیمت نصب فن کویل زمینی با شیلنگ و ترموستات

250,000 الی 300,000 تومان

قیمت نصب فن کویل سقفی با ترموستات

500,000 الی 700,000 تومان

قیمت نصب فن کویل دیواری

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

200,000 تومان

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت2,000,000 تومان

آنچه درباره تعمیر فن کویل خواهید خواند

 • تعمیر فن کویل و سرویس فن کویل چگونه انجام می شود؟
 • اجزای اصلی فن کویل چه قطعاتی هستند؟
 • انواع فن کوئل های موجود در بازار
 • سرویس فن کویل چگونه انجام می شود؟
 • مزایای سرویس کردن فن کویل ها
 • شستشوی فن کویل در چه مواردی پیشنهاد می شود؟
 • نحوه سرویس فن کویل زمینی چگونه است؟
 • عیب یابی و و آموزش تعمیر فن کویل
 • تعمیرکار فن کویل را با دقت انتخاب کنید
 • چه خدماتی در سرویس تعمیر فن کویل ارائه می شود؟
 • چه عواملی در قیمت تعمیر فن کویل سقفی تاثیرگذارند؟
 • چرا هوم سرویز را برا خدمات سرویس و تعمیرات فن کویل انتخاب کنیم؟
 • نحوه ثبت درخواست سرویس و تعمیر فن کویل در هوم سرویز چگونه است؟

تعمیر فن کویل و سرویس فن کویل چگونه انجام می شود؟

نصب فن کویل جهتتامین سرمایش و گرمایش ساختمان راه اندازی می شود. به طور کلیاین وسیله وظیفه ی تهویه هوای مطبوع منازل مسکونی، تجاری و صنعتی رادارد. جهت توضیح بهتر در ارتباط با نصب و راه اندازی فن کویل، می توان به تنظیمدرجه حرارت هر فضا به صورت جداگانه اشاره کرد. بهاین ترتیب با تعمیر فن کویل از انتقال آلودگی بین بخش های مختلف ساختمانیا اتاق های جدا، جلوگیری می شود. تامین سرمایش و گرمایش هتل ها، متل ها و ساختمانها اداری از طریق این دستگاه انجام می گیرد. فن کویل از فن یا هواکش دمنده و کویلجهت انتقال حرارت و سرما تشکیل شده اند. سرویس فن کویل و تعمیر فنکویل از جمله خدماتی است که تمام دارندگان این تجهیزات به صورت مداوم با آنسروکار دارند. سرویس فن کویل هر ساله قبل از راه اندازی این وسیله باید انجام شود.زیرا این اقدامات موجب بازدهی بهتر و افزایش ظرفیت فن کویل می شوند.

در ادامه به معرفیانواع فن کوئل و موارد عیب یابی و نکات تعمیر فن کویل و عوامل موثر بر هزینهتعمیر فن کویل می پردازیم.

اجزای اصلی فن کویل چه قطعاتی هستند؟

در راستای تعمیر و سرویسفن کویل اجرای مختلفی بررسی می شوند و سرویس تک به تک آنها از اهمیت ویژه ایبرخوردار است. به طور کل بخش های اصلی فن کویل شامل فیلتر، فندک، کویل و موتور فنکویل هستند که بیشتر در ادامه توضیح خواهیم داد.

· فیلتر فن کویل

فیلتر فن کویل ازوارد شدن گرد و خاک به فن کویل جلوگیری می کند. در نتیجه در هر بار سرویس فن کویلاین قسمت باید تمیز شود. عدم توجه به این مسئله موجب کاهش بازدهی فن کویل می شود.انباشته شدن گرد و خاک مانع برودت هوا می شود. به این ترتیب هر ماه یک بار درهنگام سرویس و تعمیر فن کویل باید این وسیله باز شده و آلودگی های آن به طور کلپاک شوند. این فیلترها در بازار به صورت آلومینیومی، پلاستیکی و پارچه ای موجودهستند.

· کویل حرارتی فنکوئل ها

کویل ها به لوله هایمسی به همراه فین های آلومینیومی گفته می شود. این قطعات بسیار مهم هستند و در هربار سرویس و تعمیر فن کویل این قطعات باید به خوبی بررسی شوند. در هنگام نصب فنکویل باید لوله های ورودی آب به کویل ها با سایز مناسب انتخاب شوند تا آب به راحتیدر آنها جریان پیدا کند.

· تعمیرات موتورفن کویل

تعمیر موتور فن کویل کاملا تخصصی است و باید توسط تعمیرکارفن کویل حرفه ای بررسی و عیب یابی شود. وظیفه موتور فن کویل این است که هوا را از سمت فیلتر می کشد و موجب خنک یاگرم شدن آن می شود. هر گونه ایراد در بازدهی فن کوئل ها باید در این قسمت جستجو ورفع شود.

انواع فن کوئل های موجود در بازار

· تعمیر فن کویلسقفی کانالی

فن کویل سقفی کانالی هماز مواردی است که نیاز به نصاب فن کویل دارد. این نوع فن کویل باید در داخل سقفکاذب قرار داده شود، لازم است هنگام راه اندازی آنها به ابعاد و اندازه سقف کاذبیکه باید دستگاه در آن نصب شود باید توجه شود.

· تعمیر فن کویلسقفی توکار

تعمیر فن کویلسقفی معمولا در ساختمانهای مسکونی و اداری بیشتر دیده می شود. محبوبیت در نصبفن کویل سقفی توکار به علت صدای پایین و تنوع در دریچه های هوادهی می باشد.

فن کویل سقفی توکار از نظر پخش هوا دارای ۳ مدل یک طرفه، دوطرفه و سه طرفه است. هر کدام از این طرح ها دارای ابعاد و مشخصات ویژه ای هستند.با توجه به مکان نصب و نحوه استفاده از دستگاه، یکی از این مدل ها انتخاب می شود.از لحاظ طریقه نصب فن کوئل در سقف نیز ۲ راه وجود دارد که اولی نصب فن کویلسقفی روکار و دومی نصب فن کویل سقفی توکار است.

فن کویل های روکارعموما بعد از ساخت بنا، نصب شده اند و از قبل کانال ها و تجهیزات جانبی نصب برایشدر نظر گرفته نشده است. در طراحی داخلی نمونه های روکار را می توان منسوخ شدهدانست. این شیوه به دلیل مشکلات زیادی که دارد و همچنین ظاهر نه چندان مطلوب، مورداستقبال واقع نشده و جز در موارد خاص، از آن استفاده نمی شود. ایندستگاه از یک یونیت چهار گوش و معمولا مستطیلی تشکیل شده است. به جز پنل خروج هواکه کاملا عیان است اجزای درونی فن کول و اتصالات و تجهیزات در داخل سقف نصب شدهاند. بخشی که دیده نمی شود شامل:فن اصلی، الکتروموتور، کویل حرارتی و فیلترها،سینی درین و شیر هواگیری و کلی تجهیزات ظریف و کاربردی دیگر. این نوع فن کویل هااز نظر بازدهی و ظرفیت دارای تنوع زیادی هستند.

· تعمیر فن کویلزمینی

تعمیر فن کویلزمینی، در ساختمان های نسبتا قدیمی دیده می شود. امروزه به علت قدرت کمتر وسروصدای زیاد، این مدل طرفداران چندانی ندارد.

· تعمیر فن کویلکاستی 4 طرفه و سه طرفه

کامل ترین نوع ازانواع فن کویل ها، تعمیر فن کویل کاستی می باشند. در تعمیراتفن کویل کاستی نیازی به دریچه هوادهی نمی باشد و حجم خروجی هوا با ریموت،کنترل می شود.

· تعمیر فن کویلدیواری

شباهت بالای فن کوئلهای دیواری به نصب کولر گازی و داکت اسپلیت خیلی ها را بهاشتباه می اندازد. تعمیر فن کویل دیواری در مکانهایی که در حال بازسازی می باشندبسیار کاربرد دارد. زیرا نیازی به لوله کشی فن کویل و کانال کشی و داکت کشی ندارد.

سرویس فن کویل چگونه انجام می شود؟

سرویس فن کویلاقدامات پیشگیرانه ای هستند که از هزینه های اضافی برای تعمیر فن کویل وتعویض قطعات فن کوِئل جلوگیری می کند. قبل از اینکه به فکر سرویس فن کویل خودباشید باید به نحوه ی قفل گذاری و رفع آنها آشنا باشید. تا در حین انجام اقداماتدستگاه شروع به کار نکند. از مهمترین اقدامات سرویس فن کویل از بین بردن هرگونهآلودگی از روی پره ها، موتور و فن است. باید مرتب فیلتر فن کویل را در فواصل زمانیمعین تعویض کنید. در ادامه مهمتریناقداماتی که در نحوه سرویس فن کویل زمینی می پردازیم.

· سرویس فیلتر فنکویل

فیلترهای تصفیه هوایفن کویل ذرات و گرد و غبار موجود در هوا را می گیرند و باید این قطعات به صورتدوره ای تعویض و شستشو شوند. این اقدامات باید توسط سرویسکار فن کویل انجامشوند. البته شستشوی فیلتر الیافی با آب امکان پذیر نیست به همین دلیل بهترینراهکار تعویض آنها است.

· هواگیری فن کویل

گاهی نیاز به تعمیرفن کویل نیست و تمام مشکلات با هواگیری فن کویل رفع می شود. نحوههواگیری فن کویل کار چندان سختی نیست و در صورتی که تا اندازه ای فنی باشید میتوانید خودتان دست به کار شوید.

· اسیدشویی فنکویل

عملیات شستشوی فنکویل از اقدامات مهمی است که در راستای نگهداری از این تجهیزات انجام می شود. ایناقدامات از رسوب مواد در دستگاه جلوگیری می کند. رسوب و جرم آب می تواند موجبمسدود شدن لوله های فن کویل شود. از این رو اسید شویی فن کویل با صلاح دیدسرویسکار فن کویل انجام می شود. این اقدامات بسیار حساس هستند زیرا استفاده ازغلظت اشتباه می توانند موجب و دلیل آب دادن فن کویل شوند. زیرا لوله ها خردهمی شوند و از بین خواهند رفت.

· سرویس بلوور فنکوئل ها

سرویس بلور از مهمترین اقدامات در راستای تعمیر فنکویل است. این قطعه وظیفه پرتاب باد را برعهده دارد. این بلورها از جنس آلومینیومیو پلاستیکی هستند. این قطعات ممکن است توسط گرد و غبار مسدود شوند. در صورتی کهگرفتگی قابل رفع باشد این مشکل رفع خواهد شد.اما در مواردی که این قطعه از بالانس خارج شده باشد باید تعویض و جایگرین شود.

مزایای سرویس کردن فن کویل ها

مثل هر وسیله یدیگری، اگر سرویس فن کویل یا عیب یابی و تعمیر فنکویل به موقع انجام شود از هزینه تراشی های بعدی و بیشتر شدن ایرادات جلوگیریمی کند و بازده دستگاه نیز بیشتر می شود.

 • افزایشطول عمر فن کویل
 • تنظیمدقیق فن کویل
 • نظافتفیلترها از هرگونه گرد و خاک برای ایجاد هوایی مطلوب
 • کاهش مصرفانرژی و برق مصرفی
 • جلوگیریاز ایجاد هزینه‌های تعویض قطعات با انجام سرویس به‌ موقع

شستشوی فن کویل در چه مواردی پیشنهاد می شود؟

در صورتی که کویل هادچار گرفتگی شوند اغلب با شستشوی فن کویل این مشکل رفع خواهد شد. کویل هابا دو روش فشار آب و در مواقع بسیار حادتر با اسید شویی کویل ها باز می شوند.البته شستشوی فن کویل با اسید به دفعات پیشنهاد نمی شود. زیرا ضخامت لوله ها زیادنیست و با شستشوی زیاد لوله ها آسیب می بینند.

نحوه سرویس فن کویل زمینی چگونه است؟

متاسفانه خیلی ازافراد سرویس فن کویل را کار راحتی فرض می کنند. و سرویس فن کوئلآن را به افراد غیر متخصص اختصاص می دهند. عدم تخصص در سرویس دوره ای فن کویل میتواند خسارات هزینه بر و جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. انجام سرویس دوره ایفن کویل معمولا در صورتی که شامل تعمیر فن کویل و تعویض قطعات نباشد، هزینه چندانیدر بر نخواهد داشت و نسبت به بازده نهایی دستگاه، عمل به صرفه ای می باشد زیرا مصرفبرق را تا میزان چشم گیری کاهش می دهد.

خوشبختانه نحوه سرویسفن کویل زمینی، تعمیر فن کویل سقفی توکار یا روکار، فن کویلکانالی و فن کویل کاستی تفاوت چندانی با هم ندارند و در بسیاری از مواردعملکرد و ساختار مشابهی دارند. از جمله اقداماتی که باید در سرویس فن کویل انجامشود عبارت است از:

 • هواگیریفن کوئل
 • کنترل سیمکشی داخلی فن کوئل
 • صداگیریبادبزن‌ها
 • عیب یابیفن کویل سقفی
 • رفع علتگرم نکردن فن کویل
 • جداسازیکویل از بدنه جهت شستشوی فین پلیت‌ها
 • سرویسالکتروموتور شامل روغن کاری و در صورت لزوم تعویض بوشن یا بلبرینگ
 • شستشویفیلتر فن کویل و شستشوی فن بلوور فن کویل
 • اسید شوییداخل فن کویل جهت رسوب زدایی فن کویل
 • تمیز کردنو باز کردن گرفتگی لوله درین فن کویل
 • و در آخرکنترل شیر، شیلنگ و سیم کشی فن کویل

تمامی اقدامات بایدتوسط سرویس کار فن کویل مجرب انجام شود

عیب یابی و و آموزش تعمیر فن کویل

· علت کم شدن سرعتباد فن کوئل و تعمیر موتور فن کویل

چنانچه سرعت جریانهوا کم شده و یا به طور کلی جریان هوا قطع شده باشد، مشکل از سیم کشی است. چنانچه سیم کشی موتور و یا اتصالاتآن شل باشد هوا دهی قطع یا کند می شود. تعمیرکار فن کویل با بررسی اینمورد نظر قطعی را اعلام می کند. گاهی مشکل از مدار کنترل کننده است که می بایستاصلاح شود. داغ شدن بیش از اندازه ترموستات و یا خطای تایمر و سوییچ های مجزاکننده این مشکل را به وجود می آورد. اگر در موقع کار کردن دستگاه به طور ناگهانی،جریان هوا ضعیف شود، احتمال زیاد مشکل از همان شل شدن اتصالات موتور است.

· علت کم و زیادشدن سرعت هوادهی در فن کویل

مشکل در هوادهی فنکویل دلایل مختلفی دارد کثیفی فیلترها یکی از اصلی ترین مواردی است که منجر بهبروز مشکل در هوادهی می شود. برای تعمیر فن کویل کافیست که فیلتر تعویضشود تا دستگاه به خوبی قبل کار کند. توجه داشته باشید که چرخش معکوس نیز می تواندموجب تضعیف هوادهی شود لذا بدون تجربه اقدام به تعمیر و سرویس فنکویل نکنید. اگر هوای خروجی از دریچه ها ضعیف است ابتدا دریچه ها را از نظرمسدود بودن بررسی کنید. گاهی یک مشکل ساده موجب یک دردسر بزرگ می شود. دریچه ها راخودتان هم می توانید باز کنید.

· علت گرما ندادنفن کوئل

در فصول سردگرمای فن کویل بسیار مطبوع است. این گرما به صورت یکنواختدر اتاق پخش می شود. عدم گرمایش فن کویل یک مشکل بزرگ در زمستان است. اصلی ترینعلت این مشکل مربوط به خاموش بودن و تعمیر موتورخانه تاسیسات است. اگر موتورخانهغیرفعال باشد، جریان آب گرم در مدار برقرار نیست. اما گاهی به دلیل گرمای بیش ازحد سیستم، کنترل کننده دما به صورت اتوماتیک برق را قطع و یا دستگاه را خاموش کردهاست. به هر حال همه این موارد می بایست از نزدیک بررسی شود. برخی از دیگر دلایلسرد شدن فن کویل یکی از این موارد است:

 • قطع شدنبرق ساختمان
 • تنظیماتاشتباه ترموستات
 • ایراد واشکال در سیستم ترموستات
 • بسته بودنشیر خودکار
 • خرابیترانسفورماتور
 • هواگیریفن کوئل
 • مشکل درقطع کننده مدار
 • خطایتایمر
 • خرابی پمپ.

· فن کویل فقط بادمی زند

ممکن است در بعضی ازموارد فن کویل باد بزند ولی این باد سرما یا گرمای خاصی ندارد. اولین موردی کهتوسط تعمیرکار فن کویل بررسی می شود لوله های و کویل ها هستند که دچار خم یاتاشدگی نشده باشند. زیرا که این مشکل از ورود آب گرم و یا سرد به لوله ورودی کویلجلوگیری می کند. پس از بررسی این موارد اگر ایرادی نداشتند احتمالا ایراد از سمت گردشآب در داخل کویل ها است. این مشکل نیز در بیشتر مواقع با هواگیری فن کوئل رفعخواهد شد. در صورت عدم رفع مشکل اقدام به شستشوی فن کویل می کنند که باید توسطمتخصصین انجام شود.

تعمیرکار فن کویل را با دقت انتخاب کنید

عیب یابی فنکویل مهمترین قسمت از تعمیرات فن کویل را تشکیل می دهد. کهاین عمل نیز فقط و فقط به مهارت و تجربه ی تعمیرکار فن کویل بستگی دارد.در واقع عیب یابی فن کویل و پیدا کردن صحیح منشا ایراد تا حجم بالایی هزینهتعمیر فن کویل را کاهش می دهد. زیرا نیاز به آزمون و خطا های بیشتر وافزایش خسارات توسط سرویسکار فن کویل نیست. تعمیرکار فن کویل هوم سرویزبا تجربه و تخصص زیاد در این زمینه موجب صرفه جویی زیاد در قیمت تعمیر فنکویل مورد نظر شما خواهند شد.

چه خدماتی در سرویس تعمیر فن کویل ارائه می شود؟

 • تعمیر فن کویل زمینی
 • تعمیر فن کویل دیواری
 • تعمیر فن کویل سقفی توکار
 • سرویس فن کویل
 • شستشوی فن کویل
 • اسیدشویی فن کویل
 • تعمیر ترموستات فن کویل
 • رفع کد خطا فن کویل
 • رفع ایرادات بردی فن کویل
 • تعمیر موتورفن کویل

چه عواملی در قیمت تعمیر فن کویل سقفی تاثیرگذارند؟

قیمت تعمیر فن کویلسقفی به عواملمختلفی بستگی دارد. به دلیل اینکه فن کویل های سقفی خود دارای انواع مختلفیهستند روش تعمیرات آنها نیز متفاوتند.

· نوع فن کویل برهزینه تعمیر فن کویل تاثیر دارد

نوع فن کوئل زمینی یاسقفی بودن آن بر نحوه تعمیر، سرویس یا اسید شویی آن را تغییر می دهد. زیرا انجاماین خدمات در ارتفاعات سخت تر بوده و هزینه تعمیر فن کویل را بالا می برد.

· ارتفاع و محلنصب فن کویل

ارتفاع و محل نصب ازدیگر موارد تاثیرگذار در قیمت تعمیر فن کویل می باشد، به اینصورت که هر چقدر ارتفاع محلی که می خواهیم فن کویل را در آن قرار دهیم بیشتر باشد،مدت زمان و حجم و زحمت اجرای کار هم بیشتر می شود و در این شرایط دستمزد نصابفن کویل سقفی هم بیشتر می شود.

· نوع خدمات موردنیاز بر هزینه سرویس فن کویل تاثیر دارد

نوع خدمات مانندهواگیری، اسید شویی و یا تعمیر و تعویض قطعات و لوله ها بر هزینه سرویس فن کویلتاثیر دارد. همچنین در صورتی که نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات باشد علاوه بر هزینهتعویض، قسمت قطعه نیز بر هزینه تعمیر فن کویل تاثیر می گذارد.

· تعمیر با تعویضقطعه مورد نظر

همانطور که پیش تر بهدفعات گفته شد بعضی از قطعات تنها با شستشو و اسید شویی مشکلاتشان حل می شود و لیبعضی دیگر تنها راه تعویض آنها است. از این رو تعمیر یا تعویض قطعه بر هزینه تعمیرفن کویل تاثیر دارند.

چرا هوم سرویز را برا خدمات سرویس و تعمیرات فن کویل انتخاب کنیم؟

· تعمیرکاران ماهراز تعمیرگاه مجاز تعمیر فن کویل

قطعا ما باید دارایویژگی های خاصی باشیم تا نسبت به سایر همکاران برتری داشته باشیم. اولین موردتعمیرکاران ماهر است که در کنار دانش فنی دارای تجربه کافی در این زمینه هستند ومی توانند خدمات تعمیر فن کویل را به بهترین محو ممکن ارائه دهند.

· ارائه خدمات درکمترین زمان ممکن

پس از ثبت درخواستخدمات، نزدیک ترین تعمیرکاران با شما تماس گرفته و در کمترین زمان ممکن در محلحضور خواهند یافت.

· تعمیر قطعات بهجای تعویض آنها

بیشترین تلاش ما برتعمیر قطعات است تا هم کیفیت قطعات فابریک دستگاه حفظ شوند و هم در هزینه تعمیراتفن کویل صرفه جویی شوند.

· ارائه قیمت هایمنصفانه

ارائه و تعیین محدودهقیمت ها موجب می شود که شما در انتهای کار با قیمت های نجومی مواجه نشوید وبتوانید بهترین خدمات را با قیمت های منصفانه دریافت کنید.

نحوه ثبت درخواست سرویس و تعمیر فن کویل در هوم سرویز چگونه است؟

تنها با ثبت سفارشرایگان در سامانه هوم سرویز و با پاسخ به چند سوال می توانید با برترین متخصصینارتباط برقرار کنید. پس از ثبت درخواست و درج ادرس و شماره تماس نزدیک ترینمتخصصین با شما تماس گرفته و ضمن پرسش و پاسخ در زمینه ایرادات دستگاه و نیاز شمامحدوده هزینه را اعلام می کنند و پس از اعلام موافقت شما جهت ارائه خدمات در محلحضور خواهند داشت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر فن کویل و همچنین ارایه خدمات نصب فن کویل سقفی و دیواری نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر کولر آبی سلولوزی، پرتابل، رومیزی و ..., نصب کولر آبی روی پشت بام، بالکن و تراس, تعمیر کولر گازی و تعمیر اسپلیت در محل, نصب کولر گازی, تعمیر کولر گازی پنجره ای, شارژ گاز کولر اسپلیت, تعمیر چیلر جذبی و تعمیر چیلر تراکمی, خدمات شستشو و نظافت کانال کولر, سرویس اسپیلت و شستشوی پنل خارجی اسپلیت, سرویس کولر آبی با روغنکاری قطعات کولرآبی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر فن کویل

نصب فن کویل سقفی و دیواری

نصب فن کویل کاستی چهار طرفه و سه طرفه

سرویس فن کویل و هواگیری فن کویل

تعمیر فن کویل سقفی و تعمیر فن کویل دیواری

اسیدشویی فن کویل، شستشوی فیلترها و بادبزن ها

عیب یابی فن کویل سقفی و تعمیر و یا تعویض قطعات خراب

تعمیر فن کویل کاستی، سقفی، دیواری ...

نظرات کاربران

profile picture
محمد کثیری  

با سلام واقعا راضی هستم از هوم سرویز ایشون خیلی پیگیر بودند و کارشونو خیلی خوب انجام دادند و بسیار مودب بودند متشکرم

شرایط نصب فن کویل دیواری، سقفی و کانالی و تعمیرات فن کوئل

تهیه لوازم و قطعات یدکی درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

نصب و تعمیر فن کوئل را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

سرویس کامل فن کویل شامل هواگیری، شستشوی سیکل آب، شستشوی فیلترها، کنترل عمکلرد فن ها، برد، سنسور، شیر برقی و همچنین سیم کشی داخلی فن کوئل می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

سرویس و تعمیر آبسردکن
سرویس و تعمیر آبسردکن
قیمت از 100,000 الی 1,300,000 تومان
برق کشی ساختمان
برق کشی ساختمان
قیمت از 200,000 الی 1,350,000 تومان
تعمیر و سرویس موتورخانه
تعمیر و سرویس موتورخانه
قیمت از 100,000 الی 800,000 تومان
تعمیر یخچال و فریزر
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 280,000 الی 1,100,000 تومان