تعمیر فن کویل

تعمیر فن کویل

از 1052 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر فن کویل در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت نصب و تعویض شیر فلکه فن کویل

160,000 الی 220,000 تومان

قیمت هواگیری و شستشوی سیکل آبگرم فن کویل

220,000 الی 350,000 تومان

قیمت سرویس کامل فن کویل

500,000 الی 800,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض قطعات داخلی فن کویل(نظیر برد، سنسور، قاب فن و ...)

200,000 الی 450,000 تومان

قیمت نصب فن کویل زمینی با شیلنگ و ترموستات

350,000 الی 500,000 تومان

قیمت نصب فن کویل سقفی با ترموستات

600,000 الی 900,000 تومان

قیمت نصب فن کویل دیواری

350,000 الی 550,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

300,000 تومان

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت5,900,000 تومان

آنچه درباره تعمیر فن کویل خواهید خواند

 • تعمیر فن کویل و سرویس فن کویل چگونه انجام می شود؟
 • اجزای اصلی فن کویل چه قطعاتی هستند؟
 • انواع فن کوئل های موجود در بازار
 • سرویس فن کویل چگونه انجام می شود؟
 • مزایای سرویس کردن فن کویل ها
 • شستشوی فن کویل در چه مواردی پیشنهاد می شود؟
 • نحوه سرویس فن کویل زمینی چگونه است؟
 • عیب یابی و و آموزش تعمیر فن کویل
 • تعمیرکار فن کویل را با دقت انتخاب کنید
 • چه خدماتی در سرویس تعمیر فن کویل ارائه می شود؟
 • چه عواملی در قیمت تعمیر فن کویل سقفی تاثیرگذارند؟
 • چرا هوم سرویز را برا خدمات سرویس و تعمیرات فن کویل انتخاب کنیم؟
 • نحوه ثبت درخواست سرویس و تعمیر فن کویل در هوم سرویز چگونه است؟

تعمیر فن کویل و سرویس فن کویل چگونه انجام می شود؟

نصب فن کویل جهت تامین سرمایش و گرمایش ساختمان راه اندازی می شود. به طور کلی این وسیله وظیفه ی تهویه هوای مطبوع منازل مسکونی، تجاری و صنعتی را دارد. جهت توضیح بهتر در ارتباط با نصب و راه اندازی فن کویل، می توان به تنظیم درجه حرارت هر فضا به صورت جداگانه اشاره کرد. به این ترتیب با تعمیر فن کویل از انتقال آلودگی بین بخش های مختلف ساختمان یا اتاق های جدا، جلوگیری می شود. تامین سرمایش و گرمایش هتل ها، متل ها و ساختمان ها اداری از طریق این دستگاه انجام می گیرد. فن کویل از فن یا هواکش دمنده و کویل جهت انتقال حرارت و سرما تشکیل شده اند. سرویس فن کویل و تعمیر فن کویل از جمله خدماتی است که تمام دارندگان این تجهیزات به صورت مداوم با آن سروکار دارند. سرویس فن کویل هر ساله قبل از راه اندازی این وسیله باید انجام شود. زیرا این اقدامات موجب بازدهی بهتر و افزایش ظرفیت فن کویل می شوند.

در ادامه به معرفی انواع فن کوئل و موارد عیب یابی و نکات تعمیر فن کویل و عوامل موثر بر هزینه تعمیر فن کویل می پردازیم.

اجزای اصلی فن کویل چه قطعاتی هستند؟

در راستای تعمیر و سرویس فن کویل اجرای مختلفی بررسی می شوند و سرویس تک به تک آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به طور کل بخش های اصلی فن کویل شامل فیلتر، فندک، کویل و موتور فن کویل هستند که بیشتر در ادامه توضیح خواهیم داد.

· فیلتر فن کویل

فیلتر فن کویل از وارد شدن گرد و خاک به فن کویل جلوگیری می کند. در نتیجه در هر بار سرویس فن کویل این قسمت باید تمیز شود. عدم توجه به این مسئله موجب کاهش بازدهی فن کویل می شود. انباشته شدن گرد و خاک مانع برودت هوا می شود. به این ترتیب هر ماه یک بار در هنگام سرویس و تعمیر فن کویل باید این وسیله باز شده و آلودگی های آن به طور کل پاک شوند. این فیلترها در بازار به صورت آلومینیومی، پلاستیکی و پارچه ای موجود هستند.

· کویل حرارتی فن کوئل ها

کویل ها به لوله های مسی به همراه فین های آلومینیومی گفته می شود. این قطعات بسیار مهم هستند و در هر بار سرویس و تعمیر فن کویل این قطعات باید به خوبی بررسی شوند. در هنگام نصب فن کویل باید لوله های ورودی آب به کویل ها با سایز مناسب انتخاب شوند تا آب به راحتی در آنها جریان پیدا کند.

· تعمیرات موتور فن کویل

تعمیر موتور فن کویل کاملا تخصصی است و باید توسط تعمیرکار فن کویل حرفه ای بررسی و عیب یابی شود. وظیفه موتور فن کویل این است که هوا را از سمت فیلتر می کشد و موجب خنک یا گرم شدن آن می شود. هر گونه ایراد در بازدهی فن کوئل ها باید در این قسمت جستجو و رفع شود.

انواع فن کوئل های موجود در بازار

· تعمیر فن کویل سقفی کانالی

فن کویل سقفی کانالی هم از مواردی است که نیاز به نصاب فن کویل دارد. این نوع فن کویل باید در داخل سقف کاذب قرار داده شود، لازم است هنگام راه اندازی آنها به ابعاد و اندازه سقف کاذبی که باید دستگاه در آن نصب شود باید توجه شود.

· تعمیر فن کویل سقفی توکار

تعمیر فن کویل سقفی معمولا در ساختمانهای مسکونی و اداری بیشتر دیده می شود. محبوبیت در نصب فن کویل سقفی توکار به علت صدای پایین و تنوع در دریچه های هوادهی می باشد.

فن کویل سقفی توکار از نظر پخش هوا دارای ۳ مدل یک طرفه، دو طرفه و سه طرفه است. هر کدام از این طرح ها دارای ابعاد و مشخصات ویژه ای هستند. با توجه به مکان نصب و نحوه استفاده از دستگاه، یکی از این مدل ها انتخاب می شود. از لحاظ طریقه نصب فن کوئل در سقف نیز ۲ راه وجود دارد که اولی نصب فن کویل سقفی روکار و دومی نصب فن کویل سقفی توکار است.

فن کویل های روکار عموما بعد از ساخت بنا، نصب شده اند و از قبل کانال ها و تجهیزات جانبی نصب برایش در نظر گرفته نشده است. در طراحی داخلی نمونه های روکار را می توان منسوخ شده دانست. این شیوه به دلیل مشکلات زیادی که دارد و همچنین ظاهر نه چندان مطلوب، مورد استقبال واقع نشده و جز در موارد خاص، از آن استفاده نمی شود. این دستگاه از یک یونیت چهار گوش و معمولا مستطیلی تشکیل شده است. به جز پنل خروج هوا که کاملا عیان است اجزای درونی فن کول و اتصالات و تجهیزات در داخل سقف نصب شده اند. بخشی که دیده نمی شود شامل: فن اصلی، الکتروموتور، کویل حرارتی و فیلترها، سینی درین و شیر هواگیری و کلی تجهیزات ظریف و کاربردی دیگر. این نوع فن کویل ها از نظر بازدهی و ظرفیت دارای تنوع زیادی هستند.

· تعمیر فن کویل زمینی

تعمیر فن کویل زمینی، در ساختمان های نسبتا قدیمی دیده می شود. امروزه به علت قدرت کمتر و سروصدای زیاد، این مدل طرفداران چندانی ندارد.

· تعمیر فن کویل کاستی 4 طرفه و سه طرفه

کامل ترین نوع از انواع فن کویل ها، تعمیر فن کویل کاستی می باشند. در تعمیرات فن کویل کاستی نیازی به دریچه هوادهی نمی باشد و حجم خروجی هوا با ریموت، کنترل می شود.

· تعمیر فن کویل دیواری

شباهت بالای فن کوئل های دیواری به نصب کولر گازی و داکت اسپلیت خیلی ها را به اشتباه می اندازد. تعمیر فن کویل دیواری در مکانهایی که در حال بازسازی می باشند بسیار کاربرد دارد. زیرا نیازی به لوله کشی فن کویل و کانال کشی و داکت کشی ندارد.

سرویس فن کویل چگونه انجام می شود؟

سرویس فن کویل اقدامات پیشگیرانه ای هستند که از هزینه های اضافی برای تعمیر فن کویل و تعویض قطعات فن کوِئل جلوگیری می کند. قبل از اینکه به فکر سرویس فن کویل خود باشید باید به نحوه ی قفل گذاری و رفع آنها آشنا باشید. تا در حین انجام اقدامات دستگاه شروع به کار نکند. از مهمترین اقدامات سرویس فن کویل از بین بردن هرگونه آلودگی از روی پره ها، موتور و فن است. باید مرتب فیلتر فن کویل را در فواصل زمانی معین تعویض کنید. در ادامه مهمترین اقداماتی که در نحوه سرویس فن کویل زمینی می پردازیم.

· سرویس فیلتر فن کویل

فیلترهای تصفیه هوای فن کویل ذرات و گرد و غبار موجود در هوا را می گیرند و باید این قطعات به صورت دوره ای تعویض و شستشو شوند. این اقدامات باید توسط سرویسکار فن کویل انجام شوند. البته شستشوی فیلتر الیافی با آب امکان پذیر نیست به همین دلیل بهترین راهکار تعویض آنها است.

· هواگیری فن کویل

گاهی نیاز به تعمیر فن کویل نیست و تمام مشکلات با هواگیری فن کویل رفع می شود. نحوه هواگیری فن کویل کار چندان سختی نیست و در صورتی که تا اندازه ای فنی باشید می توانید خودتان دست به کار شوید.

· اسیدشویی فن کویل

عملیات شستشوی فن کویل از اقدامات مهمی است که در راستای نگهداری از این تجهیزات انجام می شود. این اقدامات از رسوب مواد در دستگاه جلوگیری می کند. رسوب و جرم آب می تواند موجب مسدود شدن لوله های فن کویل شود. از این رو اسید شویی فن کویل با صلاح دید سرویسکار فن کویل انجام می شود. این اقدامات بسیار حساس هستند زیرا استفاده از غلظت اشتباه می توانند موجب و دلیل آب دادن فن کویل شوند. زیرا لوله ها خرده می شوند و از بین خواهند رفت.

· سرویس بلوور فن کوئل ها

سرویس بلور از مهمترین اقدامات در راستای تعمیر فن کویل است. این قطعه وظیفه پرتاب باد را برعهده دارد. این بلورها از جنس آلومینیومی و پلاستیکی هستند. این قطعات ممکن است توسط گرد و غبار مسدود شوند. در صورتی که گرفتگی قابل رفع باشد این مشکل رفع خواهد شد. اما در مواردی که این قطعه از بالانس خارج شده باشد باید تعویض و جایگرین شود.

مزایای سرویس کردن فن کویل ها

مثل هر وسیله ی دیگری، اگر سرویس فن کویل یا عیب یابی و تعمیر فن کویل به موقع انجام شود از هزینه تراشی های بعدی و بیشتر شدن ایرادات جلوگیری می کند و بازده دستگاه نیز بیشتر می شود.

 • افزایش طول عمر فن کویل
 • تنظیم دقیق فن کویل
 • نظافت فیلترها از هرگونه گرد و خاک برای ایجاد هوایی مطلوب
 • کاهش مصرف انرژی و برق مصرفی
 • جلوگیری از ایجاد هزینه‌های تعویض قطعات با انجام سرویس به‌ موقع

شستشوی فن کویل در چه مواردی پیشنهاد می شود؟

در صورتی که کویل ها دچار گرفتگی شوند اغلب با شستشوی فن کویل این مشکل رفع خواهد شد. کویل ها با دو روش فشار آب و در مواقع بسیار حادتر با اسید شویی کویل ها باز می شوند. البته شستشوی فن کویل با اسید به دفعات پیشنهاد نمی شود. زیرا ضخامت لوله ها زیاد نیست و با شستشوی زیاد لوله ها آسیب می بینند.

نحوه سرویس فن کویل زمینی چگونه است؟

متاسفانه خیلی از افراد سرویس فن کویل را کار راحتی فرض می کنند. و سرویس فن کوئل آن را به افراد غیر متخصص اختصاص می دهند. عدم تخصص در سرویس دوره ای فن کویل می تواند خسارات هزینه بر و جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. انجام سرویس دوره ای فن کویل معمولا در صورتی که شامل تعمیر فن کویل و تعویض قطعات نباشد، هزینه چندانی در بر نخواهد داشت و نسبت به بازده نهایی دستگاه، عمل به صرفه ای می باشد زیرا مصرف برق را تا میزان چشم گیری کاهش می دهد.

خوشبختانه نحوه سرویس فن کویل زمینی، تعمیر فن کویل سقفی توکار یا روکار، فن کویل کانالی و فن کویل کاستی تفاوت چندانی با هم ندارند و در بسیاری از موارد عملکرد و ساختار مشابهی دارند. از جمله اقداماتی که باید در سرویس فن کویل انجام شود عبارت است از:

 • هواگیری فن کوئل
 • کنترل سیم کشی داخلی فن کوئل
 • صداگیری بادبزن‌ها
 • عیب یابی فن کویل سقفی
 • رفع علت گرم نکردن فن کویل
 • جداسازی کویل از بدنه جهت شستشوی فین پلیت‌ها
 • سرویس الکتروموتور شامل روغن کاری و در صورت لزوم تعویض بوشن یا بلبرینگ
 • شستشوی فیلتر فن کویل و شستشوی فن بلوور فن کویل
 • اسید شویی داخل فن کویل جهت رسوب زدایی فن کویل
 • تمیز کردن و باز کردن گرفتگی لوله درین فن کویل
 • و در آخر کنترل شیر، شیلنگ و سیم کشی فن کویل

تمامی اقدامات باید توسط سرویس کار فن کویل مجرب انجام شود

عیب یابی و و آموزش تعمیر فن کویل

· علت کم شدن سرعت باد فن کوئل و تعمیر موتور فن کویل

چنانچه سرعت جریان هوا کم شده و یا به طور کلی جریان هوا قطع شده باشد، مشکل از سیم کشی است. چنانچه سیم کشی موتور و یا اتصالات آن شل باشد هوا دهی قطع یا کند می شود. تعمیرکار فن کویل با بررسی این مورد نظر قطعی را اعلام می کند. گاهی مشکل از مدار کنترل کننده است که می بایست اصلاح شود. داغ شدن بیش از اندازه ترموستات و یا خطای تایمر و سوییچ های مجزا کننده این مشکل را به وجود می آورد. اگر در موقع کار کردن دستگاه به طور ناگهانی، جریان هوا ضعیف شود، احتمال زیاد مشکل از همان شل شدن اتصالات موتور است.

· علت کم و زیاد شدن سرعت هوادهی در فن کویل

مشکل در هوادهی فن کویل دلایل مختلفی دارد کثیفی فیلترها یکی از اصلی ترین مواردی است که منجر به بروز مشکل در هوادهی می شود. برای تعمیر فن کویل کافیست که فیلتر تعویض شود تا دستگاه به خوبی قبل کار کند. توجه داشته باشید که چرخش معکوس نیز می تواند موجب تضعیف هوادهی شود لذا بدون تجربه اقدام به تعمیر و سرویس فن کویل نکنید. اگر هوای خروجی از دریچه ها ضعیف است ابتدا دریچه ها را از نظر مسدود بودن بررسی کنید. گاهی یک مشکل ساده موجب یک دردسر بزرگ می شود. دریچه ها را خودتان هم می توانید باز کنید.

· علت گرما ندادن فن کوئل

در فصول سرد گرمای فن کویل بسیار مطبوع است. این گرما به صورت یکنواخت در اتاق پخش می شود. عدم گرمایش فن کویل یک مشکل بزرگ در زمستان است. اصلی ترین علت این مشکل مربوط به خاموش بودن و تعمیر موتورخانه تاسیسات است. اگر موتورخانه غیرفعال باشد، جریان آب گرم در مدار برقرار نیست. اما گاهی به دلیل گرمای بیش از حد سیستم، کنترل کننده دما به صورت اتوماتیک برق را قطع و یا دستگاه را خاموش کرده است. به هر حال همه این موارد می بایست از نزدیک بررسی شود. برخی از دیگر دلایل سرد شدن فن کویل یکی از این موارد است:

 • قطع شدن برق ساختمان
 • تنظیمات اشتباه ترموستات
 • ایراد و اشکال در سیستم ترموستات
 • بسته بودن شیر خودکار
 • خرابی ترانسفورماتور
 • هواگیری فن کوئل
 • مشکل در قطع کننده مدار
 • خطای تایمر
 • خرابی پمپ.

· فن کویل فقط باد می زند

ممکن است در بعضی از موارد فن کویل باد بزند ولی این باد سرما یا گرمای خاصی ندارد. اولین موردی که توسط تعمیرکار فن کویل بررسی می شود لوله های و کویل ها هستند که دچار خم یا تاشدگی نشده باشند. زیرا که این مشکل از ورود آب گرم و یا سرد به لوله ورودی کویل جلوگیری می کند. پس از بررسی این موارد اگر ایرادی نداشتند احتمالا ایراد از سمت گردش آب در داخل کویل ها است. این مشکل نیز در بیشتر مواقع با هواگیری فن کوئل رفع خواهد شد. در صورت عدم رفع مشکل اقدام به شستشوی فن کویل می کنند که باید توسط متخصصین انجام شود.

تعمیرکار فن کویل را با دقت انتخاب کنید

عیب یابی فن کویل مهمترین قسمت از تعمیرات فن کویل را تشکیل می دهد. که این عمل نیز فقط و فقط به مهارت و تجربه ی تعمیرکار فن کویل بستگی دارد. در واقع عیب یابی فن کویل و پیدا کردن صحیح منشا ایراد تا حجم بالایی هزینه تعمیر فن کویل را کاهش می دهد. زیرا نیاز به آزمون و خطا های بیشتر و افزایش خسارات توسط سرویسکار فن کویل نیست. تعمیرکار فن کویل هوم سرویز با تجربه و تخصص زیاد در این زمینه موجب صرفه جویی زیاد در قیمت تعمیر فن کویل مورد نظر شما خواهند شد.

چه خدماتی در سرویس تعمیر فن کویل ارائه می شود؟

 • تعمیر فن کویل زمینی
 • تعمیر فن کویل دیواری
 • تعمیر فن کویل سقفی توکار
 • سرویس فن کویل
 • شستشوی فن کویل
 • اسیدشویی فن کویل
 • تعمیر ترموستات فن کویل
 • رفع کد خطا فن کویل
 • رفع ایرادات بردی فن کویل
 • تعمیر موتورفن کویل

چه عواملی در قیمت تعمیر فن کویل سقفی تاثیرگذارند؟

قیمت تعمیر فن کویل سقفی به عوامل مختلفی بستگی دارد. به دلیل اینکه فن کویل های سقفی خود دارای انواع مختلفی هستند روش تعمیرات آنها نیز متفاوتند.

· نوع فن کویل بر هزینه تعمیر فن کویل تاثیر دارد

نوع فن کوئل زمینی یا سقفی بودن آن بر نحوه تعمیر، سرویس یا اسید شویی آن را تغییر می دهد. زیرا انجام این خدمات در ارتفاعات سخت تر بوده و هزینه تعمیر فن کویل را بالا می برد.

· ارتفاع و محل نصب فن کویل

ارتفاع و محل نصب از دیگر موارد تاثیرگذار در قیمت تعمیر فن کویل می باشد، به این صورت که هر چقدر ارتفاع محلی که می خواهیم فن کویل را در آن قرار دهیم بیشتر باشد، مدت زمان و حجم و زحمت اجرای کار هم بیشتر می شود و در این شرایط دستمزد نصاب فن کویل سقفی هم بیشتر می شود.

· نوع خدمات مورد نیاز بر هزینه سرویس فن کویل تاثیر دارد

نوع خدمات مانند هواگیری، اسید شویی و یا تعمیر و تعویض قطعات و لوله ها بر هزینه سرویس فن کویل تاثیر دارد. همچنین در صورتی که نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات باشد علاوه بر هزینه تعویض، قسمت قطعه نیز بر هزینه تعمیر فن کویل تاثیر می گذارد.

· تعمیر با تعویض قطعه مورد نظر

همانطور که پیش تر به دفعات گفته شد بعضی از قطعات تنها با شستشو و اسید شویی مشکلاتشان حل می شود و لی بعضی دیگر تنها راه تعویض آنها است. از این رو تعمیر یا تعویض قطعه بر هزینه تعمیر فن کویل تاثیر دارند.

چرا هوم سرویز را برا خدمات سرویس و تعمیرات فن کویل انتخاب کنیم؟

· تعمیرکاران ماهر از تعمیرگاه مجاز تعمیر فن کویل

قطعا ما باید دارای ویژگی های خاصی باشیم تا نسبت به سایر همکاران برتری داشته باشیم. اولین مورد تعمیرکاران ماهر است که در کنار دانش فنی دارای تجربه کافی در این زمینه هستند و می توانند خدمات تعمیر فن کویل را به بهترین محو ممکن ارائه دهند.

· ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن

پس از ثبت درخواست خدمات، نزدیک ترین تعمیرکاران با شما تماس گرفته و در کمترین زمان ممکن در محل حضور خواهند یافت.

· تعمیر قطعات به جای تعویض آنها

بیشترین تلاش ما بر تعمیر قطعات است تا هم کیفیت قطعات فابریک دستگاه حفظ شوند و هم در هزینه تعمیرات فن کویل صرفه جویی شوند.

· ارائه قیمت های منصفانه

ارائه و تعیین محدوده قیمت ها موجب می شود که شما در انتهای کار با قیمت های نجومی مواجه نشوید و بتوانید بهترین خدمات را با قیمت های منصفانه دریافت کنید.

نحوه ثبت درخواست سرویس و تعمیر فن کویل در هوم سرویز چگونه است؟

تنها با ثبت سفارش رایگان در سامانه هوم سرویز و با پاسخ به چند سوال می توانید با برترین متخصصین ارتباط برقرار کنید. پس از ثبت درخواست و درج ادرس و شماره تماس نزدیک ترین متخصصین با شما تماس گرفته و ضمن پرسش و پاسخ در زمینه ایرادات دستگاه و نیاز شما محدوده هزینه را اعلام می کنند و پس از اعلام موافقت شما جهت ارائه خدمات در محل حضور خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر فن کویل و همچنین ارایه خدمات نصب فن کویل سقفی و دیواری نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر کولر آبی سلولوزی، پرتابل، رومیزی و ..., نصب کولر آبی روی پشت بام، بالکن و تراس, تعمیر کولر گازی و تعمیر اسپلیت در محل, نصب کولر گازی, تعمیر کولر گازی پنجره ای, شارژ گاز کولر اسپلیت, تعمیر چیلر جذبی , خدمات شستشو و نظافت کانال کولر, سرویس اسپیلت در محل, سرویس کولر آبی با روغنکاری قطعات کولرآبی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر فن کویل

نصب فن کویل سقفی و دیواری

نصب فن کویل کاستی چهار طرفه و سه طرفه

سرویس فن کویل و هواگیری فن کویل

تعمیر فن کویل سقفی و تعمیر فن کویل دیواری

اسیدشویی فن کویل، شستشوی فیلترها و بادبزن ها

عیب یابی فن کویل سقفی و تعمیر و یا تعویض قطعات خراب

تعمیر فن کویل کاستی، سقفی، دیواری ...

نظرات کاربران

profile picture
مهشید ابراهیمی

دانش و صبرشون برای انجام کار واقعا عالی بود

profile picture
محمد کثیری  

با سلام واقعا راضی هستم از هوم سرویز ایشون خیلی پیگیر بودند و کارشونو خیلی خوب انجام دادند و بسیار مودب بودند متشکرم

شرایط نصب فن کویل دیواری، سقفی و کانالی و تعمیرات فن کوئل

تهیه لوازم و قطعات یدکی درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

نصب و تعمیر فن کوئل را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

سرویس کامل فن کویل شامل هواگیری، شستشوی سیکل آب، شستشوی فیلترها، کنترل عمکلرد فن ها، برد، سنسور، شیر برقی و همچنین سیم کشی داخلی فن کوئل می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

watercooler
سرویس و تعمیر آبسردکن
قیمت از 1,300,000 الی 3,250,000 تومان
electrical-wiring
برق کشی ساختمان
قیمت از 750,000 الی 2,000,000 تومان
engine-room-service
تعمیر و سرویس موتورخانه
قیمت از 1,200,000 الی 1,200,000 تومان
repair-refrigerators
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 1,300,000 الی 3,500,000 تومان