نصب رادیاتور

نصب رادیاتور

از 1372 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب رادیاتور در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت نصب هر رادیاتور

95,000 الی 140,000 تومان

قیمت باز کردن هر رادیاتور

55,000 الی 85,000 تومان

متوسط قیمت300,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت900,000 تومان

آنچه درباره نصب رادیاتور خواهید خواند

 • نصب رادیاتور شوفاژ
 • نصب رادیاتور پنلی
 • برای نصب رادیاتور شوفاژ چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟
 • آموزش نصب رادیاتور در محل جدید
 • نصاب رادیاتور شوفاژ
 • چه عواملی بر هزینه نصب رادیاتور شوفاژ موثر هستند؟
 • خدمات نصب و تعویض رادیاتور شوفاژ را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب رادیاتور شوفاژ

در هنگام ساخت یا بازسازیساختمان گاهی نیاز به نصب رادیاتور شوفاژ، تعویض رادیاتور یا جابجاییرادیاتور شوفاژ است. البته راه اندازی و تعویض رادیاتور شوفاژ راحت نیست زیرااین تجهیزات به واسطه لوله و اتصالات روی دیوار قرار گرفته اند. جابجا کردن یا نصبمجدد آن ها کار چندان ساده ای نیست و نیاز به اجرای تاسیسات مجدد دارند و بایدتوسط افراد متخصص و متبحر انجام شود. تعیین محل نصب رادیاتور شوفاژ ازاهمیت زیادی برخوردار است. در ادامه با طریقه نصب رادیاتور پنلی و پره ای وهمچنین اجرت نصب رادیاتور شوفاژ و هزینه نصب رادیاتور شوفاژ می پردازیم.

نصب رادیاتور پنلی

مراحل نصب رادیاتورشوفاژ بر اساس برند و نوع این سیستم گرمایشی با یکدیگر متفاوتند. به‌عنوان نمونه، طریقهنصب رادیاتور بوتان، طریقه نصب رادیاتور پره ای وهمین‌طور نصب رادیاتور پنلی در جزییات با هم تفاوت دارند. اما یک سریاقدامات برای تعویض رادیاتور شوفاژها مشترک هستند. نحوه نصب شوفاژ روکار و جابجاییآن از مراحل متعددی تشکیل شده است که در ادامه کلیه مراحل به اختصار آورده ایم.

 • تعیین محلنصب رادیاتور شوفاژ
 • نصب پایه رادیاتور
 • اجرای لولهرادیاتور
 • بازکردن شوفاژاز مکان قبلی (در صورت جابجایی و یا تعویض رادیاتور شوفاژ)
 • هواگیری وروشن نمودن شوفاژ

برای نصب رادیاتور شوفاژ چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

رادیاتور پنلی و پایهآن نیاز به مکانی محکم برای نصب دارند و به همین خاطر باید آنها را به دیوار نصبکنید و به هیچ وجه نباید روی کاغذ یا با استفاده از چسب کار نصب رادیاتور پنلیرا انجام دهید. زیرا همانطور که می دانید رادیاتور پنلی یک وسیله گرمایشی است و درصورت گرم شدن می تواند به راحتی چسب را شل کرده و از جای خود جدا شود که این موضوعباعث کنده شدن آن خواهد شد. در ادامه با هم نکاتی رابررسی می کنیم که هنگام نصب رادیاتور پنلی باید آنها را رعایت کنید.

نصب رادیاتورشوفاژ :بررسی رادیاتور

قبل از اینکهرادیاتور خریداری شده را نصب کنید، ابتدا توصیه می کنیم که تمامی بخش های آن رابررسی کنید تا مطمئن شوید که رادیاتور آسیب یا ضربه ای ندیده و ترک و شکستگیندارند. این کار باعث می شود که قبل از نصب بتوانید مشکلات موجود را پیدا کرده ودر صورت نیاز رادیاتور را تعویض کنید، اما پس از نصب ممکن است نتوانید رادیاتور رابه فروشنده برگردانید.

نصب رادیاتورپنلی :رادیاتور را از بالا یا از کناره ها بگیرید

رادیاتورهای پنلیجدید معمولا بسیار ظریف و زیبا هستند و به همین خاطر باید دقت کنید که رادیاتور رااز محلی بگیرید که آسیبی به ظرافت و زیبایی آن نرسد. هنگام جابجایی رادیاتور را ازبالای پنجره مشبک یا از کناره ها بگیرید و جابه‌جا کنید تا آسیبی به نمای آن نرسد.همچنین اگر فکر می کنید که ممکن است به بدنه رادیاتور آسیبی وارد شود، هنگام نصبخودتان حتما روی آن یک کاور قرار دهید تا ضربه و خط و خش به آن وارد نشود.

محل مناسبی رابرای نصب رادیاتور اختصاص دهید

همانطور که می دانیدرادیاتور برای استفاده از سیستم های گرمایشی با آب گرم طراحی شده است و باید آن رادر مکانی نصب کنید که لوله کشی های موردنیاز برای اتصال به پکیج یا سیستمموتورخانه وجود داشته باشد، به همین خاطر نمی توانید رادیاتور را در هر مکانی کهمی خواهید قرار دهید و باید از یک متخصص بخواهید که شرایط و فضای شما را بررسیکرده و بهترین مکان ممکن را پیشنهاد دهد.

راهنمای تعویضرادیاتور :اتصالات رادیاتور را تهیه کنید

برای نصب رادیاتورپنلی، باید تمامی اتصالات موردنیاز آن را از تاسیساتی ها تهیه کنید که بتوانید بهراحتی کار نصب را انجام دهید. رادیاتور نیاز به اتصالاتی دارد که باید آنها رامتناسب با نوع و ظرفیت رادیاتور خودتان خریداری کنید. به همین خاطر نیاز است کهبدانید چه اتصالاتی برای رادیاتور شما موردنیاز است.

همچنین اگر خودتان دراین زمینه وارد نیستید، می توانید از نصاب رادیاتور پنلی بخواهید که لوازمموردنیاز را برایتان تهیه کند. هیچگاه برای مواردی مانندهزینه نصب رادیاتور شوفاژ از افراد ناوارد کمک نخواهید.

آموزش نصب رادیاتور در محل جدید

از این مرحله به بعدقرار است طرز بستن رادیاتور شوفاژ محل جدید را شرح می دهیم. نصب شیر رادیاتور رفتو برگشت باید در قدم اول انجام شود. لوله های شیر را به لوله های رفت و برگشترادیاتور وصل کرده و با مهره محکم کاری انجام می شود. نصب رادیاتور شوفاژ دیواریابتدا باید پایه با استفاده از بست روی دیوار قرار داده شود. در ابتدا رادیاتور بهصورت موقت روی دیوار قرار داده می شود تا از تراز بودت کامل شوفاژها اطمینان حاصلشود. سپس با استفاده از دریل سوراخ نهایی ایجاد می شود و محکم کاری های نهاییانجام می شود.

نصاب رادیاتور شوفاژ

عدم تجربه و مهارت درزمینه خدمات تاسیساتی موجب به نصب ناقص و هدررفت هزینه نصب رادیاتور شوفاژمی‌شود. از این رو کمک از متخصصین و نصاب رادیاتور حرفه ای در نصب یا تعویضرادیتور شوفاژ موجب می شود که از هر گونه ایراد احتمالی در آینده جلوگیری شود.

چه عواملی بر هزینه نصب رادیاتور شوفاژ موثر هستند؟

موارد متعددی بر قیمتنصب رادیاتور شوفاژ تاثیر دارد. مورد اول محل قرار دادن رادیاتور است. زیرا درمواردی نیاز به عایق کاری می باشد و اگر نیاز به لوله کشی بیشتری باشد هزینه نصبرادیاتور شوفاژ بالاتر می شود. تعداد رادیاتور ها هرچه بالاتر شود قیمت نصبرادیاتور شوفاژ نیز افزایش پیدا می کند. همچنین در صورتی که نیاز به تعویضرادیاتور شوفاژ باشد. قیمت تعویض رادیاتور شوفاژ قطعا با هزینه نصب رادیاتور شوفاژمجدد یکسان نیست. انشعاب گیری و اضافه کردن رادیاتورها اگر نیاز به لوله کشی جدیدباشد اجرت نصب رادیاتور شوفاژ بیشتر می شود. پس بهتر است قبل از هرگونهتصمیمی با نصاب شوفاژ هوم سرویز مشورت کنید تا با توجه به بودجه شما بهترین تصمیمگرفته شود.

مدل های مختلفرادیاتور بر هزینه نصب شوفاژ تاثیر دارد. به عبارت دیگر قیمت نصب رادیاتورپنلی، با قیمت نصب رادیاتور پره ای یکسان نیست. قیمت نصب شوفاژ بوتان، قیمت نصبرادیاتور ایران رادیاتور و سایر برندها با هم متفاوتند.

خدمات نصب و تعویض رادیاتور شوفاژ را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر نیاز دارید درارتباط با خرید رادیاتورهای جدید یا جابجایی رادیاتور و یا تعویض رادیاتورها بامتخصصین مشورت کنید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز مشورتکنید. متخصصین ما با توجه به بودجه در دسترس شما و متراژ ساختمان، میزانانتظار شما از سیستم گرمایشی و غیره بهترین گزینه ها را برای نقشه محل مورد نظر دراختیارتان قرار خواهند داد. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه نصبرادیاتور شوفاژ با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهندداد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب رادیاتور و همچنین ارایه خدمات نصب رادیاتور پره ای نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات گرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر پکیج دیواری و زمینی, نصب پکیج دیواری, تعمیر آبگرمکن دیواری، تعمیر آبگرمکن مخزن دار, نصب آبگرمکن دیواری, تعمیر شوفاژخانه, سرویس و تعمیر رادیاتور شوفاژ, تعمیرات حوله خشک کن, طراحی و ساخت شومینه مدرن و کلاسیک, نصب حوله خشک کن در حمام و سرویس بهداشتی, تعمیر شومینه گازی، تعمیر شومینه سنگی، تعمیر شومینه دیواری، برقی و ..., نصب سیستم گرمایش از کف پکیج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب رادیاتور

نصب رادیاتور پره ای

نصب رادیاتور پنلی

اضافه کردن پره به رادیاتور

جابجایی رادیاتور

تعویض رادیاتور شوفاژ

انشعاب گیری رادیاتور

نظرات کاربران

profile picture
اکرم نظری

همه چیز خوب بود همه کارشونو تمیز انجام دادند هم اقای با شخصیت و خوبی دادند

profile picture
نسیم رضایی

من خیلی راضی بودم خیلی کاربلد بودند ممنون

شرایط جابجایی رادیاتور شوفاژ و تعویض رادیاتور شوفاژ

تهیه لوازم و قطعات یدکی درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای نصب استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

اجرای سیستم گرمایش از کف
اجرای سیستم گرمایش از کف
قیمت از 100,000 الی 350,000 تومان
ساخت درب و پنجره آلومینیومی
ساخت درب و پنجره آلومینیومی
قیمت از 100,000 الی 350,000 تومان
نصب درب و پنجره دوجداره
نصب درب و پنجره دوجداره
قیمت از 1,000,000 الی 3,800,000 تومان
لوله کشی پکیج و شوفاژ
لوله کشی پکیج و شوفاژ
قیمت از 400,000 الی 700,000 تومان