user
نصب رادیاتور شوفاژ

نصب رادیاتور شوفاژ

از 1372 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب رادیاتور شوفاژ در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت نصب هر رادیاتور

85,000 الی 110,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نصب و جابجایی رادیاتور شوفاژ

در هنگام ساخت یا بازسازی ساختمان گاهی نیاز به نصبرادیاتور شوفاژ یا جابجایی رادیاتور شوفاژ است. البته راه اندازیرادیاتور شوفاژ راحت نیست زیرا این تجهیزات به واسطه لوله و اتصالات روی دیوارقرار گرفته اند. جابجا کردن یا نصب مجدد آن ها کار چندان ساده ای نیست و نیاز بهاجرای تاسیسات مجدد دارند و باید توسط افراد متخصص و متبحر انجام شود. تعیین محلنصب رادیاتور شوفاژ از اهمیت زیادی برخوردار است. در ادامه با طریقه نصبرادیاتور پنلی و پره ای و همچنین اجرت نصب رادیاتور شوفاژ می پردازیم.

طریقه نصب رادیاتور پره ای و پنلی

مراحل و طریقه نصبردیاتور شوفاژ بر اساس برند و نوع این سیستم گرمایشی با یکدیگر متفاوتند.به‌عنوان نمونه، طریقه نصب رادیاتور بوتان، طریقه نصبرادیاتور پره ای و همین‌طور طریقه اجرای رادیاتور پنلی در جزییات با همتفاوت دارند. اما یک سری اقدامات برای راه‌اندازی تمامی رادیاتورها مشترک هستند. نحوهنصب شوفاژ روکار و جابجایی آن از مراحل متعددی تشکیل شده است که در ادامه کلیهمراحل به اختصار آورده ایم.

  • تعیین محلنصب رادیاتور شوفاژ
  • نصب پایهرادیاتور
  • اجرایلوله رادیاتور
  • بازکردنشوفاژ از مکان قبلی (در صورت جابجایی)
  • هواگیری وروشن نمودن شوفاژ

برای نصب رادیاتور پنلی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

رادیاتور پنلی و پایهآن نیاز به مکانی محکم برای نصب دارند و به همین خاطر باید آنها را به دیوار نصبکنید و به هیچ وجه نباید روی کاغذ یا با استفاده از چسب کار نصب رادیاتور پنلی راانجام دهید. زیرا همانطور که می دانید رادیاتور پنلی یک وسیله گرمایشی است و درصورت گرم شدن می تواند به راحتی چسب را شل کرده و از جای خود جدا شود که این موضوعباعث کنده شدن آن خواهد شد. در ادامه با هم نکاتی رابررسی می کنیم که هنگام نصب رادیاتور پنلی باید آنها را رعایت کنید.

رادیاتور رابررسی کنید

قبل از اینکهرادیاتور خریداری شده را نصب کنید، ابتدا توصیه می کنیم که تمامی بخش های آن رابررسی کنید تا مطمئن شوید که رادیاتور آسیب یا ضربه ای ندیده و ترک و شکستگیندارند. این کار باعث می شود که قبل از نصب بتوانید مشکلات موجود را پیدا کرده ودر صورت نیاز رادیاتور را تعویض کنید، اما پس از نصب ممکن است نتوانید رادیاتور راپس بدهید.

رادیاتور را ازبالا یا از کناره ها بگیرید

رادیاتورهای پنلیجدید معمولا بسیار ظریف و زیبا هستند و به همین خاطر باید دقت کنید که رادیاتور رااز محلی بگیرید که آسیبی به ظرافت و زیبایی آن نرسد. هنگام جابه‌جایی رادیاتوررا از بالای پنجره مشبک یا از کناره ها بگیرید و جابه‌جا کنید تا آسیبی به نمای آننرسد. همچنین اگر فکر می کنید که ممکن است به بدنه رادیاتور آسیبی وارد شود، هنگامنصب خودتان حتما روی آن یک کاور قرار دهید تا ضربه و خط و خش به آن وارد نشود.

محل نصب مناسبیرا در نظر بگیرید

همانطور که می دانیدرادیاتور برای استفاده از سیستم های گرمایشی با آب گرم طراحی شده است و باید آن رادر مکانی نصب کنید که لوله کشی های موردنیاز برای اتصال به پکیج یا سیستمموتورخانه وجود داشته باشد، به همین خاطر نمی توانید رادیاتور را در هر مکانی کهمی خواهید قرار دهید و باید از یک متخصص بخواهید که شرایط و فضای شما را بررسیکرده و بهترین مکان ممکن را پیشنهاد دهد.

اتصالاترادیاتور را تهیه کنید

برای نصب رادیاتورپنلی، باید تمامی اتصالات موردنیاز آن را از تاسیساتی ها تهیه کنید که بتوانید بهراحتی کار نصب را انجام دهید. رادیاتور نیاز به اتصالاتی دارد که باید آنها رامتناسب با نوع و ظرفیت رادیاتور خودتان خریداری کنید. به همین خاطر نیاز است کهبدانید چه اتصالاتی برای رادیاتور شما موردنیاز است.

همچنین اگر خودتان دراین زمینه وارد نیستید، می توانید از نصاب رادیاتور پنلی بخواهید که لوازمموردنیاز را برایتان تهیه کند.

فشاری به شیر ولوله ها وارد نکنید

گاهی اوقات ممکن استهنگام نصب این کار را با فشار انجام دهید و لوله ها و اتصالات را با فشار بهرادیاتور متصل کنید. این کار شاید در حالت عادی مشکلی ایجاد نکند، اما در آیندهباعث می شود که آن قسمت از دیوار دچار ترک خوردگی شده و در آینده به صورت کاملتخریب شود. همچنین در صورت وجود فشار زیاد، این موضوع باعث شکستگی لوله ها و نشتیآنها نیز خواهد شد.

آموزش نصب رادیاتور در محل جدید

از این مرحله به بعدقرار است طرز بستن رادیاتور شوفاژ محل جدید را شرح می دهیم. نصب شیررادیاتور رفت و برگشت باید در قدم اول انجام شود. لوله های شیر را به لوله های رفتو برگشت رادیاتور وصل کرده و با مهره محکم کاری انجام می شود. نصب رادیاتور شوفاژدیواری ابتدا باید پایه با استفاده از بست روی دیوار قرار داده شود. در ابتدارادیاتور به صورت موقت روی دیوار قرار داده می شود تا از تراز بودت کامل شوفاژهااطمینان حاصل شود. سپس با استفاده از دریل سوراخ نهایی ایجاد می شود و محکم کاریهای نهایی انجام می شود.

نصاب رادیاتور شوفاژ

عدم تجربه و مهارت درزمینه خدمات تاسیساتی موجب به نصب ناقص و هدررفت هزینه نصب رادیاتور شوفاژ می‌شود.از این رو کمک از متخصصین و نصاب رادیاتور حرفه ای موجب می شود که از هر گونهایراد احتمالی در آینده جلوگیری شود.

چه عواملی بر هزینهنصب رادیاتور شوفاژ موثر هستند؟

موارد متعددی بر قیمتنصب رادیاتور شوفاژ تاثیر دارد. مورد اول محل قرار دادن رادیاتور است. زیرا درمواردی نیاز به عایق کاری می باشد و اگر نیاز به لوله کشی بیشتری باشد هزینهنصب رادیاتور بالاتر می شود. تعداد رادیاتور ها هرچه بالاتر شود قیمت نیزافزایش پیدا می کند. همچنین در صورتی که نیاز به تعویض رادیاتور شوفاژ باشد. قیمتتعویض رادیاتور شوفاژ قطعا با هزینه نصب مجدد یکسان نیست. انشعاب گیریو اضافه کردن رادیاتورها اگر نیاز به لوله کشی جدید باشد اجرت نصب رادیاتورشوفاژ بیشتر می شود. پس بهتر است قبل از هرگونه تصمیمی با نصاب شوفاژهوم سرویز مشورت کنید تا با توجه به بودجه شما بهترین تصمیم گرفته شود.

مدل های مختلفرادیاتور بر هزینه نصب شوفاژ تاثیر دارد. به عبارت دیگر قیمت نصب رادیاتورپنلی، با قیمت نصب رادیاتور پره ای یکسان نیست. قیمت نصب شوفاژ بوتان، قیمت نصبرادیاتور ایران رادیاتور و سایر برندها با هم متفاوتند.

خدمات نصب انواع شوفاژ توسط متخصصین هوم سرویز

اگر نیاز دارید در ارتباطبا خرید رادیاتورهای جدید یا جابجایی و تعویض رادیاتورها با متخصصین مشورت کنیدتنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز مشورت کنید. متخصصین ما با توجه به بودجه در دسترس شما ومتراژ ساختمان، میزان انتظار شما از سیستم گرمایشی و غیره بهترین گزینه ها را براینقشه محل مورد نظر در اختیارتان قرار خواهند داد. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان واعلام هزینه نصب شوفاژ با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرارخواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب رادیاتور شوفاژ و همچنین ارایه خدمات نصب رادیاتور پره ای نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات گرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر پکیج دیواری و زمینی, نصب پکیج دیواری, سرویس و تعمیر آبگرمکن دیواری، زمینی و مخزن دار, نصب آبگرمکن گازی ایستاده (زمینی)، نصب آبگرمکن دیواری, سرویس و تعمیر موتورخانه, سرویس و تعمیر رادیاتور شوفاژ, نصب و جابجایی حوله خشک کن, طراحی و ساخت انواع شومینه مدرن و کلاسیک, نصب حوله خشک کن در حمام و سرویس بهداشتی, تعمیر انواع شومینه از جمله تعمیر شومینه گازی، سنگی، دیواری، برقی و ..., نصب سیستم گرمایش از کف با پکیج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب رادیاتور شوفاژ

نصب رادیاتور پره ای

نصب رادیاتور پنلی

اضافه کردن پره به رادیاتور

جابجایی رادیاتور

تعویض و انشعاب گیری رادیاتور

نظرات کاربران

profile picture
اشرف شاهنده
2 ماه پیش |زهرا نقی پور

حتما حتما عالی ترین بودن هم سرعت عمل داشتن هم نظافت و خیلی خوب انجام دادن

profile picture
مهدی نوری مقدم

کاملا راضی هستم خیلی سریع و به موقع با رفع مشکل تحویلمون دادن

profile picture
علی میناوند
2 ماه پیش |مرتضی جوزانی

بینهایت کارشون عالی و تمیز بود بسیار با شخصیت و عالی بودن ممنونم ازشون

profile picture
مهدی عباس زاده
2 ماه پیش |رضا گودرزی

عالی و فوق العاده بود کارشون تمیز و به موقع کارو تحویل دادن

شرایط جابجایی رادیاتور شوفاژ

تهیه لوازم و قطعات یدکی درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای نصب استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

اجرای سیستم گرمایش از کف
اجرای سیستم گرمایش از کف
قیمت از 100,000 الی 350,000 تومان
ساخت درب و پنجره آلومینیومی
ساخت درب و پنجره آلومینیومی
قیمت از 40,000,000 الی 40,000,000 تومان
نصب درب و پنجره دوجداره
نصب درب و پنجره دوجداره
قیمت از 310,000 الی 4,000,000 تومان
لوله کشی پکیج و شوفاژ
لوله کشی پکیج و شوفاژ
قیمت از 200,000 الی 1,400,000 تومان

خدمات نصب رادیاتور شوفاژ در این شهرها ارائه می شود:

نصب رادیاتور شوفاژ تهران
نصب رادیاتور شوفاژ کرج
نصب رادیاتور شوفاژ شیراز
نصب رادیاتور شوفاژ مشهد