نصب حوله خشک کن

نصب حوله خشک کن

از 1294 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب حوله خشک کن در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نصب حوله خشک کن عرض 50 اندازه متوسط(5پره تا 8پره)

200,000 الی 250,000 تومان

قیمت نصب حوله خشک کن عرض 50 اندازه بزرگ(8پره به بالا)

230,000 الی 280,000 تومان

متوسط قیمت225,000 تومانکمینه قیمت225,000 تومانبیشینه قیمت225,000 تومان

آنچه درباره نصب حوله خشک کن خواهید خواند

 • نصب حوله خشک کن در حمام و سرویس بهداشتی
 • انواع حوله خشک کن
 • ارتفاع استاندارد نصب حوله خشک کن چقدر است؟
 • نکات مهمی که قبل از شروع نصب حوله خشکن حمام باید رعایت کنید
 • طریقه نصب حوله خشک کن به چه صورت است؟
 • هزینه نصب حوله خشک کن به چه مواردی بستگی دارد؟
 • نصب و بستن حوله خشک کن را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب حوله خشک کن در حمام و سرویس بهداشتی

نصب حوله خشک کن در محیط هایی مانند حمام و سرویس بهداشتی برای گرم کردن این محیط ها و همچنین کاهش رطوبت هوا انجام می شود. علاوه بر این موارد برای خشک کردن لباس های کوچک و گرم نگاه داشتن حوله در حمام و سرویس بهداشتی نیز کاربرد دارند. همانطور که می دانید نحوه نصب حوله خشک کن مانند سایر رادیاتورها است. به این ترتیب که نیاز به لوله کش و نصاب حوله خشک کن است. البته که نصب حوله خشک کن حمام به تنهایی کار سخت و نشدنی نیست. اما مهمترین مسئله در توضیح طریقه نصب حوله خشک کن، اتصالات است که باید توسط یک متخصص انجام شود.

همچنین به علت خطراتی که پیرامون نصب حوله خشک کن برقی وجود دارد، پیشنهاد می کنیم هیچ گاه به علت مواردی مانند هزینه نصب حوله خشک کن اگر مهارت لازم را ندارید دست به این کار نزنید. بلکه می توانید با کمک از متخصصین هوم سرویز نصب حوله خشک کن حمام را با مناسب ترین هزینه انجام دهید بدون اینکه مجبور باشید ساعت ها را به دیدن فیلم های آموزش بستن حوله خشک کن اختصاص دهید و از نتیجه کار هم مطمئن نباشید!! در ادامه به معرفی انواع آنها و عوامل موثر بر قیمت بستن حوله خشک کن و قیمت نصب حوله خشک کن حمام می پردازیم.

انواع حوله خشک کن

در گذشته از انواع رادیاتورهای زمینی و اغلب پره ای فولادی برای گرم کردن محیط حمام و دستشویی استفاده می شد. اما این تجهیزات به علت قرارگیری در مجاورت رطوبت زیاد در کف حمام و سرویس بهداشتی، دچار پوسیدگی و زنگ زدگی های شدیدی می شدند. به همین دلایل امروزه بستن حوله خشک کن ضد زنگ را در ارتفاع مناسبی از کف پیشنهاد می شود.

به جای نمونه های فولادی، حوله خشک کن استیل حمام، آلومنیومی و حوله خشک کن شیشه ای بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. زیرا علاوه بر طول عمر بالاتر، زیبایی بیشتری نیز به همراه دارند. نصب حوله خشک کن آلومینیومی و استیل نسبت به نمونه شیشه ای پر طرفدارتر هستند. همچنین حوله خشک کن برقی نیز در ساختمانهایی که سیستم گرمایشی مرکزی یا پکیج ندارند کاربرد دارد و به عنوان تامین کننده ی گرمایش سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند. اندازه حوله خشک کن ها هم از 8 پره تا نهایت 20 پره متغیر است، که بر اساس مساحت حمام، سایز حوله خشک کن انتخاب می شود.

ارتفاع استاندارد نصب حوله خشک کن چقدر است؟

مهمترین موردی که قبل از تعیین ارتفاع حوله خشک کن در گرمایش از کف باید به آن توجه داشت این است که این ارتفاع باید بتواند نهایت کارایی را به همراه داشته باشد. به عبارت دیگر علاوه بر توزیع گرمای مناسب، قابلیت دسترسی کامل برای افراد خانواده را به همراه داشته باشد. لوله کشی های توکار برای حوله خشک کن در مراحل ابتدایی از ساخت یا نوسازی خانه انجام می شود و باید در این زمان بهترین محل نصب حوله خشک کن در نظر گرفت. ابعاد حوله خشک کن باید در تناسب کامل با ارتفاع نصب حوله خشک کن باشد. در بیشترین حالت نهایت ارتفاع 120 سانتی متر از کف پیشنهاد می شود. البته باز هم تاکید می کنیم که این عدد تحت شرایط مختلف قابل تغییر است. به طور مثال در هنگام بستن حوله خشک کن های بزرگ مطمئنا این ارتفاع بسیار کاهش پیدا میکند و باید در ارتفاع کمتری قرار بگیرند.

نکات مهمی که قبل از شروع نصب حوله خشکن حمام باید رعایت کنید

 • حوله خشک کن را باید نزدیک درب یا پنجره نصب کنید.
 • قسمت پشت حوله خشکن حمام باید کاملا عایق کاری شود.
 • لوازم نصب حوله خشک کن را کاملا تکمیل کنید و سپس شروع به کار کنید.
 • کمترین فاصله پنل حوله خشک کن از دیوار 15 سانت است.
 • نحوه نصب حوله خشک کن

طریقه نصب حوله خشک کن به چه صورت است؟

 • محل قرارگیری پایه های حوله خشک کن را روی دیوار علامت گذاری کنید. حتما دقت کنید که کاملا باید پایه ها تراز نصب شوند.
 • سوراخ هایی با قطر 9 میلی متر و عمق 5 سانت دریل کنید تا مطمئن باشید که پایه ها محکم خواهند بود.
 • پایه های دیواری حوله خشک کن را در سوراخ های دریل شده قرار دهید.
 • در مرحله بعدی از طریقه نصب حوله خشک کن باید درپوش هواگیری و درپوش کور را روی لوله های رفت و برگشت بالای آن را با استفاده از آچار نصب کنید. مغزی های رفت و برگشت را هم با استفاده از آچار و نوار PTFE وصل کنید. مرحله بعدی نوبت به اتصال شیرهای ربعگرد به مغزیها با نوار مربوطه می باشد.
 • سپس شیلنگ های فلزی را به رفت و برگشت دیوار و شیرهای ربعگرد به کمک نوار PTFE محکم وصل کنید.
 • در مرحله آخر حوله خشک کن را به پایه ها وصل کنید و شیرهای ربعگرد را باز کنید و سپس بعد از هواگیری قابل استفاده است.

هزینه نصب حوله خشک کن به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب حوله خشک کن به موارد زیادی بستگی دارد. نوع خوشکن، قیمت حوله خشک کن ایران رادیاتور یا بوتان، اندازه حوله خشک کن از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت نصب حوله خشک کن حمام و دستشویی است. اجرت نصب حوله خشک کن به محل مورد نظر نصب و شرایط نصب بستگی دارد. به عبارت دیگر هر چه شرایط محیاتر باشد دستمزد نصاب حوله خشک کن کمتر می شود و در شرایط عکس اجرت نصب حوله خشک کن حمام نیز بیشتر خواهد شد.

نصب و بستن حوله خشک کن را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ما تمام موارد و شرایطی که باید در هنگام نصب حوله خشک کن دستشویی و حمام رعایت کنید را برایتان شرح دادیم. اما اگر نیاز به یک متخصص دارید تا تمام مراحل نصب را کاملا اصولی انجام دهند و نگرانی از هیچ بابتی نداشته باشید از متخصصین هوم سرویز کمک بگیرید. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام اجرت نصب حوله خشک کن با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب حوله خشک کن و همچنین ارایه خدمات نصب حوله خشک کن در حمام و سرویس بهداشتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات گرمایشی ارائه می دهد که شامل تعمیر پکیج دیواری و زمینی, نصب پکیج دیواری, تعمیر آبگرمکن دیواری، تعمیر آبگرمکن مخزن دار, نصب آبگرمکن دیواری, سرویس و تعمیر رادیاتور شوفاژ, نصب رادیاتور پره ای, تعمیر شوفاژخانه, طراحی و ساخت شومینه مدرن و کلاسیک, تعمیرات حوله خشک کن, تعمیر شومینه گازی، تعمیر شومینه سنگی، تعمیر شومینه دیواری، برقی و ..., نصب سیستم گرمایش از کف پکیج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب حوله خشک کن

نصب حوله خشک کن در حمام و سرویس بهداشتی

نصب حوله خشک کن برقی

نصب حوله خشک کن شیشه‌ای

بستن حوله خشک کن استیل

نصب حوله خشک کن آلومینیومی و فولادی

عایق کاری حوله خشک کن برای جلوگیری از پوسیدگی

نظرات کاربران

profile picture
مجید محمدی

عالی بودن هم‌ از نظر اخلاق هم از نظر تخصص

شرایط نصب حوله خشک کن حمام و سرویس بهداشتی

تهیه لوازم و قطعات یدکی درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار می بایست ابتدا محل نصب حوله خشک کن را بررسی نموده و پیشنهاد خود را ارایه نماید و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به نصب نماید.

چنانچه محل مورد نظر جهت لوله کشی حوله خشک کن نیاز به تخریب داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا و بر اساس توافق صورت گرفته با همیار لحاظ می گردد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

package-installation-repair
سرویس و تعمیر پکیج
قیمت از 430,000 الی 1,400,000 تومان
pool-service-and-maintenance
سرویس و نگهداری استخر
قیمت از 300,000 الی 300,000 تومان
boiler-plumbing
لوله کشی پکیج و شوفاژ
قیمت از 320,000 الی 3,500,000 تومان
toilet-installation
نصب توالت فرنگی
قیمت از 600,000 الی 1,600,000 تومان