banner
قیمت خدمات
/
لوله کشی و تاسیسات
/
نصب و تعمیر توالت فرنگی

نصب و تعمیر توالت فرنگی

از 1099 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب توالت فرنگی روکار و توکار

قیمت نصب توالت فرنگی یک تکه

120,000 الی 170,000 تومان

قیمت نصب توالت فرنگی دو تکه

130,000 الی 190,000 تومان

قیمت تنظیم فلوتر سرویس فرنگی

65,000 الی 95,000 تومان

قیمت آب بندی

60,000 الی 80,000 تومان

قیمت عیب یابی و تعمیر

70,000 الی 110,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط سرویس و تعمیرات فلاش تانک توکار و روکار

بسیار مهم است که بدانید آکس لوله خروجی فاضلاب چه اندازه ای دارد و فاصله آن از دیوار چقدر است تا بتوانید توالتی را انتخاب کنید که با آن تطابق داشته باشد و نیاز به استفاده از اتصالات اضافی نداشته باشید.

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

خدمات نصب و تعمیر توالت فرنگی  را به متخصصین بسپارید

اهمیت نصب و تعمیر توالت فرنگی بر کسی پوشیده نیست. نصب توالت فرنگی ایرانی است یا خارجی در مکان‌های عمومی همچون بیمارستان‌ها و هتل‌ها که افراد قادر به استفاده از توالت ایرانی نیستند، بهترین انتخاب است.  یکی از راه حل های افرادی که با مشکل  درد زانو و کمر درگیرند، نصب توالت فرنگی در منزل است. امروزه معمولا در هنگام ساخت بنا، لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی را قرار می دهند. در صورتی که ساختمان قدیمی باشد و لوله های لازم نیز در نظر گرفته نشده باشد هم خوشبختانه راه حل های زیادی برای نصب توالت فرنگی بدون تخریب وجود دارد. همین اقدامات مشکلات نصب و تعمیر توالت فرنگی را کاهش داده است. همچنین هزینه دستمزد نصب توالت فرنگی و هزینه تعمیرات توالت فرنگی در روش های جدید به صورت چشم گیری کمتر می شود.

انواع توالت فرنگی

توالت فرنگی ها در کل به دو دسته توالت فرنگی زمینی و توالت فرنگی دیواری یا نصب توالت فرنگی توکار یا وال هنگ تقسیم می شوند. همچنین توالت فرنگی زمینی را نیز می توان به دو دسته تقسیم کرد.

نصب توالت فرنگی یک تکه ای

در این نوع توالت فرنگی مخزن و کاسه توالت به یکدیگر متصل شده اند و بسیار جمع و جور هستند. تنها ایراد نصب و تعمیر توالت فرنگی یک تکه ای، قیمت نسبتا بالای آن نسبت به سایر مدل هاست.

نصب توالت فرنگی دو تکه ای

در هنگام نصب توالت فرنگی دو تکه ای مخزن و کاسه توالت به صورت مجزا از هم نصب می شوند و بسیار متداول و مرسوم هستند. قیمت توالت فرنگی دو تکه بسیار مناسب تر از مدل یکپارچه آن است.

نصب توالت فرنگی دیواری

معمولا نصب توالت فرنگی وال هنگ برای فضاهای کوچک پیشنهاد می شود. زیرا ابعاد و حجم این نوع توالت فرنگی نسبت به نصب توالت فرنگی معمولی کمتر است. مخزن توالت فرنگی در هنگام ساخت بنا در داخل دیوار قرار می گیرد. بدین ترتیب فقط کاسه توالت نمایان استسیستم تخلیه توالت فرنگی دیواری و سیفون آن در داخل دیوار قرار دارد. ازین رو تعمیر توالت فرنگی دیواری و توکار سخت تر است.

بهترین روش نصب توالت فرنگی وال هنگ و زمینی

اگر فردی به اصطلاح آچار به دست هستید می توانید از پس طریقه نصب توالت فرنگی بر بیایید. البته رعایت نکات مهم در نصب توالت فرنگی بسیار مهم است. نحوه نصب توالت فرنگی بر اساس نوع و مدل توالت متفاوت است. بی توجهی به بعضی از موارد موجب می شود نشتی و یا حتی شکستن توالت فرنگی در حین اتصال می شود. به همین علت ما پیشنهاد می کنیم که از نصاب توالت فرنگی خودشور و بیده دار کمک بگیرید.

قیمت و هزینه نصب توالت فرنگی به چه مواردی بستگی دارد؟

عوامل متفاوتی بر هزینه نصب توالت فرنگی تاثیر دارد. مورد اول قیمت توالت فرنگی است . به طور مثال قیمت نصب توالت فرنگی خودشور از نمونه معمولی بیشتر است. همچنین ایرانی یا خارجی بودن و برند توالت نیز بر قیمت توالت فرنگی تاثیر دارد. مورد طریقه نصب توالت فرنگی مورد دیگری است که بر هزینه ها تاثیر دارد. مدل توکار با روکار و یا حتی پیچی وصل کردن بر قیمت نهایی تاثیر دارد. مورد دیگر مصالح مورد نیاز است. مواری مانند چسب آکواریوم، نصب بوگیر توالت فرنگی و سایر موارد نیز تعیین کننده و تغییر دهنده قیمت نهایی هستند

وسایل مورد نیاز نصب توالت فرنگی دیواری

از جمله مواردی که برای راه اندازی توالت فرنگی مورد نیاز است عبارت اند از:

 • پیچ گوشتی‌های چهارسو و دوسو
 • انبردست
 • آچار فرانسه
 • درزگیر مخصوص توالت
 • شلنگ رابط توالت فرنگی
 • نصب حلقه مومی با پیچ

برندهای توالت فرنگی که در بازار موجود هستند

 • نصب توالت فرنگی چینی کرد
 • مینا
 • انیکس
 • گلسار
 • مروارید
 • پارس سرام و ...

نشانه های خرابی توالت فرنگی

 • بوی فاضلاب از توالت فرنگی
 • تخلیه به کندی انجام می شود.
 • آب سیفون قطع نمی شود.
 • فلاش تانک با سرعت کمی پر می شود.
 • فلوتر فرنگی کار نمی کند.
 • از کار اقتادن سیفون توالت فرنگی
 • سر ریز شدن آب از فلاش تانک
 • گرفتگی توالت فرنگی
 • چکه کردن فلاش تانک
 • دکمه تخلیه دستشویی فرنگی از کار افتاده است.

این موارد مهمترین مشکلاتی هستند که در اکثر دستشویی فرنگی ها رخ می دهد.

تعمیر فلاش تانک توالت فرنگی

تعمیر فلاش تانک توالت فرنگی یکی از ضروری ترین خدماتی است که دارندگان دستشویی فرنگی همواره به آن نیاز دارند. فلاش تانک یکی از تجهیزات پر کاربرد در توالت فرنگی می باشد.  از آنجایی که نشتی فلاش تانک توالت فرنگی مهمترین ایرادی است که در این قطعه به وجود می آید شما باید دو مورد را بررسی کنید. اگر چکه کردن آب از بدنه خود فلاش تانک باشد می توانید برای تعویض سیفون توالت فرنگی از سرویسکار توالت فرنگی کمک بگیرید.

راهکارهای عیب یابی و آموزش تعمیر توالت فرنگی وال هنگ و ساده

علت کار نکردن سیفون توالت فرنگی چیست؟

در صورتی که سیفون توالت فرنگی کار نمی کند. مواردی مانند کم بودن حجم آب داخل تانک توالت فرنگی، خرابی فلوتر، خرابی سیستم تخلیه توالت فرنگی، خرابی پرکن و یا حتی ایرادات پیچ ها و اتصالات داخلی ممکن است موجب بروز این ایراد شوند. اگر شدت آب سیفون کم است، احتمالا لوله ها دچار گرفتگی شده اند و یا دکمه یا دستگیره توالت شل و یا سفت شده است. قبل از شروع به تعمیرات توالت فرنگی شیر تامین آب توالت را ببندید. که مانع از سرریز شدن آب از تانکر شوید.  سپس درب تانکر توالت فرنگی را باز کنید و میله شناور را بررسی کنید در صورتی که ایراد از شناور است. تعمیر شناور توالت فرنگی را به تعمیرکار توالت فرنگی بسپارید.

علت کامل تخلیه نشدن سیفون توالت فرنگی چیست؟

بررسی کنید که سطح آب داخل تانکر بر اساس دستور العمل کارخانه سازنده کامل پر شود. مطمئن شوید دریچه تخلیه کامل سرجایش قرار گرفته باشد و کاملا با دریچه هم سایز باشد. گاهی عدم تطابق سایز این دو با هم  باعث خرابی سیستم تخلیه توالت فرنگی می شود.

چرا تانکر توالت کند پر می شود؟

در صورتی که مدت زمان پر شدن آب در تانکر توالت طولانی می شود. اولین قدم در تعمیرات توالت فرنگی، بررسی شیر تامین آب توالت فرنگی است که کاملا باز باشد. در اقدام بعدی بررسی کنید که دریچه پر شدن آب ، رسوب نگرفته و  مسدود نشده باشد.

علت نشتی آب در کنار توالت فرنگی چیست؟

از ایرادات شایع در استفاده از توالت فرنگی، نشتی آب از کنار یا زیر توالت فرنگی هست.  ممکن است کاسه توالت شکسته باشد که در این زمان نیاز به تعمیر توالت فرنگی شکسته است. همچنین فرسوده شدن قطعات و اتصالات نیز ممکن است عامل این اتفاق باشند. که در این صورت نیاز به تعویض قطعات و آب بندی کاسه توالت فرنگی است. احتمال بعدی در هنگام نصب و تعمیر توالت فرنگی، آسیب حلقه مومی زیر کاسه توالت است، که برای رفع این مشکل باید به طور کلی کاسه توالت جا به جا شود. در مواقع این چنینی برای جلوگیری از هزینه های بیشتر بعدی با تعمیرکار توالت فرنگی تماس بگیرید.

علت نشتی فلاش تانک توالت فرنگی چیست؟

متاسفانه یکی از رایج ترین و بدترین مشکلات مخزن توالت فرنگی نشتی آب در دریچه تخلیه توالت است. بدین ترتیب سطح آب کم می شود و شناور توالت فرنگی دوباره اقدام به پر کردن مخزن توالت فرنگی می کند. بهترین راهکار برای تعمیر نشتی فلاشتانک توالت فرنگی تعویض یا تعمیر فلاپر توالت فرنگی است. فلاپر توالت فرنگی در واقع همان وسیله است که با زنجیر یا سیم روی دریچه تخلیه توالت فرنگی قرار می گیرد و در هنگام فشردن دکمه اقدام می کند. اگر نشتی از دهانه تخلیه در کف و حلقه مومی باشد، باید حلقه تعویض شود. با برداشتن توالت فرنگی می توانید لوله تخلیه فاضلاب و حلقه مومی عایق بندی را ببینید. با تعویض این حلقه مشکل برطرف می شود.

لق گیری کاسه توالت 

با همه دقتی که در زمان نصب انجام می دهید، شاید کمی لقی وجود داشته باشد. در اغلب موارد این لقی مربوط به کف زمین توالت است. نصاب حرفه ای توالت فرنگی هوم سرویز ترفندهای برای گرفتن لقی کاسه توالت به کار می برد. برای این کار می توانید از یک تکه فلز کوچک استفاده کنید و لقی را بگیرید. می توانید از واشرهای فلزی و یا یک سکه کوچک استفاده کنید و آن را به طور کامل در زیر کاسه توالت قرار دهید. البته اگر با بستن پیچ ها کاسه توالت کاملا محکم نصب شده باشد نیازی به لق گیری نیست. نصب توالت فرنگی دیواری هم به همین شیوه است و اصلی ترین تفاوت مربوط به محل فاضلاب و حلقه مومی است. بقیه مراحل دقیقا شبیه به نصب توالت فرنگی در سطح سرویس بهداشتی است.

درزگیری کامل توالت فرنگی

حتی اگر هیچ آبی هم به بیرون نفوذ نکند حتما درزگیری بین کاسه توالت و کاشی کف دستشویی را انجام دهید. با استفاده از چسب مخصوص دورتادور توالت فرنگی را با چسب بپوشانید. انواع آنتی باکتریال چسب هم در بازار موجود است. درزگیری مانع از تجمع کثیفی و جرم در زیر توالت فرنگی می شود. برای حفظ بهداشت دستشویی درزگیری را به طور صحیح انجام دهید.

رفع گرفتگی توالت فرنگی

رفع گرفتگی توالت فرنگی یکی دیگر از خدماتی است که در تعمیر دستشویی فرنگی مطرح می شود. زمانی که تمامی قطعات سیفون به خوبی کار می کند اما تخلیه به درستی انجام نمی شود و یا فاضلاب کامل بالا زده به موارد متعددی بستگی دارد که باید توسط سرویسکار توالت فرنگی بررسی شود.

نحوه ی تنظیم و تعمیر شناور توالت فرنگی چگونه است؟

شناور توالت فرنگی نقش مهمی در مکانیزم تخلیه  توالت فرنگی دارد. چنانچه ایرادی در تنظیم شناور توالت فرنگی ایجاد شود، قطعا در آبگیری مخزن و یا تخلیه آب با مشکل مواجه خواهید شد.

در هنگام تعمیر شناور توالت فرنگی باید گوی شناور بررسی شود که سوراخ نشده باشد.  زیرا در این صورت آب به داخل آن نفوذ میکند و نمی تواند به خوبی سطح آب را تشخیص دهد. راهکار دیگر در تعمیر شناور توالت فرنگی عدم اتصال بوشن به بدنه شناور است. جهت تنظیم شناور توالت فرنگی باید دقت کنید که شناور از سطح مورد نیاز پایین تر قرار نگرفته باشد. برای رفع این ایراد، پیچ شناور را بچرخانید، تا سطح آب در کنار لبه لوله سرریز قرار بگیرد و مجددا پیچ شناور را ببندید. در شرایط نرمال، سطح آب باید از لوله سرریز آب پایین تر باشد.

هزینه تعمیر توالت فرنگی در هوم سرویز

هزینه تعمیرات توالت فرنگی بسته به نوع ایراد متفاوت می باشد. درهوم سرویز هزینه تعمیر توالت فرنگی اتوماتیک  به صورت کاملا شفاف بیان شده است. بیشترین هزینه تعمیر توالت فرنگی به بخش تنظیم و تعمیر فلوتر توالت فرنگی اختصاص داده شده است، زیرا به تخصص و تبهر بیشتری نیاز خواهد داشت.

خدمات نصب و تعمیرات توالت فرنگی توسط متخصصین هوم سرویز

با توجه به اهمیت تعمیر توالت فرنگی هرگونه ایراد باید در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکار و سرویسکار توالت فرنگی رفع شود. اما دسترسی به نصاب توالت فرنگی حرفه ای کار آسانی نیست. تیم هوم سرویز با کمک مجرب ترین سرویسکار آماده خدمات رسانی به کابران خود می باشد. جهت دریافت خدمات می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا نزدیک ترین همیار ما با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

نصب توالت فرنگی روکار و توکار تمام اتوماتیک و ساده
نصب توالت فرنگی وال هنگ
نصب انواع توالت فرنگی بدون تخریب و با تحریب کامل
نصب توالت فرنگی یک تکه و دوتکه
تعمیرات توالت فرنگی و آب بندی توالت فرنگی
تعمیر توالت فرنگی و رفع گرفتگی توالت فرنگی
تعمیر شناور، نشتی و تعمیر تخلیه فلاش تانک و ....

همیاران سرویس نصب و تعمیر توالت فرنگی

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

نصب و تعمیر پمپ آب و منبع
نصب و تعمیر پمپ آب و منبع
قیمت از 150,000 الی 800,000 تومان
سرویس و تعمیر پکیج
سرویس و تعمیر پکیج
قیمت از 250,000 الی 800,000 تومان
رفع نشتی یا ترکیدگی لوله
رفع نشتی یا ترکیدگی لوله
قیمت از 700,000 الی 2,300,000 تومان
نصب حوله خشک کن
نصب حوله خشک کن
در حال بروزرسانی قیمت