banner

نصب شیرآلات و سیفون

از 1478 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر و نصب شیرآلات اهرمی و سیفون

قیمت نصب شیر دستشویی و حمام

65,000 الی 90,000 تومان

قیمت نصب شیر روشویی و سیفون

75,000 الی 95,000 تومان

قیمت نصب شیر ظرفشویی و سیفون

85,000 الی 110,000 تومان

قیمت نصب شیر ماشین لباسشویی/ظرفشویی

65,000 الی 110,000 تومان

قیمت نصب سیفون

45,000 الی 65,000 تومان

قیمت نصب شیر فلکه

55,000 الی 90,000 تومان

قیمت نصب علم دوش/یونیکا حمام

90,000 الی 115,000 تومان

قیمت نصب سینک ظرفشویی

110,000 الی 155,000 تومان

قیمت نصب سینک ظرفشویی و سیفون

100,000 الی 180,000 تومان

قیمت تعویض مغزی شیر

45,000 الی 65,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تعویض شیرآلات قدیمی و فرسوده

همیار می بایست ابتدا محل نصب و یا تعمیر شیرآلات و سیفون سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نصب و تعمیر شیرآلات و سیفون را با کمک متخصصین انجام دهید.

نصب شیرآلات اهرمی و همچنین در مواردی مانند تعمیر شیر ظرفشوییشلنگدار و تعمیر شیر اهرمی باید توسط متخصص انجام شود. با بالا رفتنقیمت شیرآلات، تعمیر شیرآلات قدیمی نیز بیشتر تقاضا می شود زیرا هزینه خریدو نصب مجدد آنها ازهزینه تعمیرات بیشتر می شود. شاید در تصور خیلی از افراد نصب سیفون و شیرآلات کارسختی نباشد. اما نصب صحیح و اصولی آنها از هزینه های احتمالی بعدی جلوگیری می کند.جالب است بدانید چکه کردن از شیرآلات و یا گرفتگی در سیفون ممکن است ناشی از نصبغیر اصولی باشد.

با توجه به قیمتشیرآلات سرویس بهداشتی و برای جلوگیری از هزینه های ثانویه بیشتربا نصاب شیرآلات حرفه ای تماس بگیرید. هر کارخانه سازنده،استاندارد های مخصوص به خود برای نصب شیرآلات ساختمانی دارد. امادر کل تجربه نصاب شیر ظرفشویی حرف اول و آخر را می زند.در ادامه به نصب شير روشويی و نصب شير ظرفشویی معمولی و شیرظرفشویی شاوری یا شلنگدار و عوامل موثر بر قیمت نصب شیرآلات سرویس بهداشتیو آشپزخانه می پردازیم.

طریقه نصب شیرآلات ساختمانی

بهترین پیشنهادبرای نصب شیرآلات توکار و نصب شیرآلات سرویس بهداشتی کمکگیری از شرکت ها و نصاب شیرآلات حرفه ای است.  ولی در صورتی که وسایل لازمبرای نصب و یا تعویض شیرآلات را در اختیار داشته باشید و یا به اصطلاح فنی کارباشید. با رعایت نکات اصولی می توانید خودتان اقدام به تعمیر شیرآلات درمنزل نمایید.

نحوه نصب شیر اهرمیتوالت

روش نصبشیرآلات اهرمی به جای اینکه دو دسته پیچی و مغزی مجزا برای آب سرد و گرم تعبیهشود، تنها یک اهرم دارد. ساختار و تعویض کارتریج شیرالات اهرمی نسبت بهشیرالات کلاسیک که دو دسته دارند اندکی پیچیده تر است و از قطعات کوچکتری تشکیلشده است. نصب شیر اهرمی روشویی و توالت بنابر نوع و مدل شیرآب بهصورت تک پایه و دو پایه اجرا می شوند.

نصب شیرآلاتتوکار

مراحل نصبشیرآلات توکار تقریبا شبیه هم می باشد و تفاوت های چندانی با هم ندارند.معمولا از نصب و تعمیر شیرآلات توکار برای سرویس بهداشتی استفاده میشود. به طور معمول لازم است که شیر توکار از سرویس بهداشتی حداقل 30 سانتی مترارتفاع داشته باشد و از محل خروجی آب سرویس نیز حدود 60 سانتی متر فاضله داشته باشد.همین طور در خصوص نصب شیر توالت فرنگی، فاصله شیرهای توکار تا کفبه اندازه 80 سانتی متر در نظر گرفته می شود.

نکته بعدی این استکه نصب شیر توالت توکار با لوله های توکار به طور موازی قرار می گیرند.به یاد داشته باشید که مغزی شیر توکار با مغزی های شیرآلات روکار کاملا متفاوت استو در صورتی که قصد خرید مغزی و یا تعمیر شیرآلات توکار را دارید باید بهاین موضوع دقت کنید.

نحوه نصب شیرظرفشویی شلنگدار

نصب شیر اهرمیظرفشویی همگیساختار مشابه دارند. در بسته بندی شیر ظرفشویی باید یک واشر گرد، یک بست مثلثی، یکبست فلزی، یک واشر مخصوص بست فلزی، یک پیچ دو سر رزوه، یک مهره و یک واشر گرد وجودداشته باشد. برای نصب شیر سینک باید همه این اتصالات در بسته بندی باشد.همچنین باید در هنگام تعویض شیر ظرفشویی به اتصالات سیفون سینکظرفشویی نیز توجه کنید. در صورت نیاز اقدام به تعویض سیفون ظرفشویی کنید.

نصب انواع سیفون

معمولا در بسته بندیهای سیفون روش نصب قطعات سیفون توضیح داده شده است. جهت نصب سیفون روشوییسنگی و نصب سیفون ظرفشویی باید بر اساس دفترچه راهنمای سازنده سیفون عمل کنید.مهمترین اقدام در هنگام نصب سیفون دوقلو آب بندیقطعات سیفون دستشویی می باشد.

ابزار مورد نیاز جهت نصب شیرآلات و سیفون

آچار فرانسه، آچارتخت، آچار شلاقی، نوار تفلن، پیچ گوشتی دوسو چارسو و دریل از ابزارآلات مورد نیازبرای نصب و تعمیر سیفون و شیرآلات هستند.

روش نصب سیفون و شیرآلات

قبل از اقدامبه نصب شیرآلات توالت فرنگی و سیفون از تخلیه رسوبات در لوله هااطمینان حاصل کنید. تا این رسوبات احتمالی بعد از اتمام نصب و تعمیر شیرآلات و سیفون موجب کم فشار شدن آب نشوند. برای اینکار ابتدا اقدامبه بستن لوله آب کنید.

 • درپوش آبسرد و گرم را باز کنید، سپس جریان آب را باز کنید ، خروج آب با فشار زیاد موجبخارج شدن تمامی سنگریزه ها و رسوبات در لوله ها خواهد شد.
 • مرحلهبعدی نوبت به شیلنگ پیسوار ها می رسد. در این مرحله به کمک نوار تفلن سر پیسوار راکاملا محکم و به اندازه کافی حدود 20 الی 30 دور پیچیده شوند.
 • لنگی هایشیرآلات و سیفون را نوار تفلن بپیچید و در خروجی لوله های آب وصل کنید. اگر خروجیآب در داخل دیوار است، از روپیچ کوتاه و یا بلند استفاده کنید.
 • مرحله بعدنوبت به نصب پولکی به لنگی ها است. نکته مهم انتخاب واشر متناسب با سایز مهره هایداخل لنگی است . که باید در داخل پولکی نصب شوند و سپس با آچار فرانسه کاملا محکمشوند.
 • در انتهاهم شیر را نصب کنید و کارایی شیر را تست کنید.

تعمیرات شیرآلات ساختمانی

در برخیموارد تعمیر شیرآلات بهداشتی قدیمی بسیار به صرفه تر از تعویض کلیآنهاست. تعمیر شیرآلات امری غیر قابل اجتناب است . تعمیر شیر ظرفشویی شلنگدار،تعمیر شیرآلات KWC،تعمیر شیرآلات قدیمی، تعمیر شیر اهرمی و تعمیر شیر چشمی از مواردی هستند کهدر این حوزه مطرح می شود. گاهی نشتی آب و یا سر و صدای موجود در شیرآلات به علتفرسودگی واشر یا مغزی شیر اهرمی است. که با تعویض مغزی شیرو تعویض واشر این قطعات مشکل حل خواهد شد. هزینه تعمیر شیرآلات بسیارکمتر از خرید شیرآلات و پرداخت دستمزد نصب شیرآلات جدید خواهد بود. تعمیر شیرمخلوط و تعمیر شیر اهرمی شامل تعویض مغزی شیر، تعویضواشر، تعمیر و تعویض کارتریج شیر آب، تعمیر سوپاپ شیر دوشاهرمی می باشد.

قیمت نصب شیرآلات بهداشتی به چه مواردی بستگی دارد؟

اجرت نصب شیر آلات در مرحله اول به نوع شیرآلات و سیفونبستگی دارد. از انواع شیرآلات می توان به نوع ساده، شیر مخلوط ، کلاسیک، چشمی واهرمی اشاره کرد. که در هرکدام قیمت نصب شیرآلات و قیمتتعویض سیفون متفاوت است. معمولا زمانی هزینهنصب شیر روشویی بالا می رود، که نمونه جدید از نظر سایز و کارایی با مدل قبلییکی نباشد. ولی در صورتی که نمونه جدید مشابه مدل قدیمی باشد قیمت نصب شیرآلاتمقدار ثابتی است. به طور کل هزینه نصبشیرآب به جدید یا قدیمی بودن آن و همچنین برند شیر و همچنین محل نصب آن بستگیدارد. در ادامه به معرفی مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت نصب شیر آب می پردازیم.

دستمزد نصبشیرآلات توکار و روکار

برای نصب شیر آلاتلازم است تا از قبل زیر ساخت مناسب وجود داشته باشد. برخی از تجهیزات شیرآلات بهصورت توکار نصب می شود ولی برای مثال شیر آب به صورت روکار نصب می شود. نحوه نصبشیرآلات با توجه به کاربری آن انجام می شود و این امر می تواند هزینه ها را تغییردهد. در برخی موارد لازم است تا لوله های متفاوت و سیستم برگشت و فاضلاب دیگری نصبشود که هزینه ها را افزایش می دهد.

محل نصب شیرآلاتبهداشتی یا آشپزخانه

کاربرد همه شیرهای آبیکسان نیست. همین تفاوت موجب می شود تا شیوه های اجرای کار و دستمزد نصبشیرآلات نیز تغییر کند. شیرآلات آشپزخانه که روی سینک ظرفشویی نصب می شود، ازنظر اجرایی با نصب شیرآلات صنعتی تفاوت دارد. به همین ترتیب قیمت نصبشیرآلات بهداشتی نظیر حمام و توالت با شیرآلات آشپزخانه متفاوت است. این تفاوتبه دلیل نوع شیرآلات و سختی اجرای کار می باشد. با یک مثال ساده موضوع را بیشتربررسی می کنیم. فرض کنید برای هزینه نصب روشویی به دنبال بهترینقیمت هستید. انواع روشویی پایه دار، بدون پایه و کابینتی در بازار موجود است.بدیهی است اجرت نصب شیرآلات در روشویی کابینتی بیشتر از روشویی ساده است.

دستمزد نصبشیرآلات خانه های قدیمی

در اغلب ساختمان هایقدیمی لازم است تا ابتدا مشکلات لوله های ساختمان رفع شود. اشکالات سیستم آب وفاضلاب های قدیمی بیشتر دیده می شود. هزینه این تعمیرات روی اجرت نصب شیرآلاتافزوده می شود. اگر قصد بازسازی منزل را دارید حتما ابتدا سیستم لوله قدیمی رابررسی کنید. در بسیاری از موارد لازم است تا لوله های فلزی قدیمی به طور کاملتعویض شود. در این صورت برای کاهش هزینه ها لوله های قدیمی کور شده و از لوله هایسبز و روکار استفاده می شود. پس از عملیات بازسازی و تعمیرات می توان از شیرآلاتتازه خریداری شده به جای شیرآلات قدیمی استفاده کرد.

دستمزد نصبشیرآلات در تعداد بالا

در این ساختمان هاانواع شیرآلات توکار و روکار، اهرمی و مخلوط کار می شود. با توجه به اینکه تعدادشیرآلات بیشتر است معمولا هزینه ها سرشکن می شود و در نهایت به نفع مالک قیمتگذاری منصفانه انجام می شود. در ساختمان های قدیمی نیز می توانید با فروش شیرآلاتقدیمی مقداری از هزینه ها را جبران کنید. آنچه مهم است اجرت نصب شیرآلات نیست بلکهکیفیت و برند شیرآلات است. برای اینکه ماندگاری شیرآلات بیشتر شود همیشه ازبرندهای شناخته شده و با کیفیت شیرآلات خریداری کنید. به این ترتیب تا سال هایزیادی خیال تان بابت چکه کردن شیرآلات و خراب شدن احتمالی آن راحت است.

بیشترین هزینهنصب شیرآلات بهداشتی مربوط به شیرآلات آشپزخانه است. مابقی اجرت نصب شیرآلاتتفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. قیمت نصب شیر بهداشتی و هزینه نصب روشویی در هومسرویز بر اساس نرخ اتحادیه نصابان شیرآلات تخمین زده و ارائه خواهد شد.

انواع مدل‌های شیرآلات که بیشتر تقاضا می شود

 • نصب شیراهرمی سینک
 • شیرآلات ساختمانی
 • نصب شیرروشویی راسان
 • نصب شیرآلاتبهداشتی منزل
 • شیرآلات KWC و گروهه
 • نصب شیرآلات درخشان
 • شیرآلاتصنعتی و بهداشتی
 • شیرظرفشویی شلنگدار قهرمان و غیره

سرویس نصب سیفون و تعمیرات و نصب شیرآلات هومسرویز

خدمات نصب و تعمیرسیفون و شیرآلات با نرخ ثابت و بدون هزینه ایاب و ذهاب انجام می شود. درصورتی که در هر ساعتی نیاز به نصب شیرآلات در برند های مختلف مانند شیرآلاتراسان، شیرآلات قهرمان ،گلپایگان، kwc ،گروهه و غیره دارید می توانید از خدماتهوم سرویز استفاده کنید. به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست خودتان راثبت کنید. تا در کمتر از یک ساعت همیاران ما با شما تماس بگیرند و توضیحات لازم رادر اختیارتان قرار بدهند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

نصب انواع شیرآلات اهرمی توکار و روکار
نصب و تعمیر انواع شیرآلات صنعتی و بهداشتی به همراه سیفون و متعلقات
نصب شيرآلات روشويی و شيرآلات ظرفشويی شلنگدار و شاوری
نصب شیرآلات توالت و شیرآلات دوش حمام
نصب شیرآلات توالت ایرانی و توالت فرنگی
تعمیر و تعویض شیر آلات قدیمی و فرسوده و تعویض مغزی شیرآلات اهرمی و ساده

همیاران سرویس نصب شیرآلات و سیفون

 نظرات کاربران

profile picture
فرشید طاهرزاده
4 ماه پیش |میثم وطن خواه

بسیار بسیار قیمت مناسب کارم و انجام دادن سر وقت آمدن و کارشون هم بدون هیچ ایرادی انجام دادن

profile picture
جمشید آشفته
10 ماه پیش |رضا بحرکاظمی

بسیار با اخلاق و حرفه ای در کارشون هستن

خدمات مرتبط

نصب حوله خشک کن
نصب حوله خشک کن
در حال بروزرسانی قیمت
شیشه بری و آینه
شیشه بری و آینه
قیمت از 250,000 الی 900,000 تومان
نصب لامپ، چراغ و لوستر
نصب لامپ، چراغ و لوستر
قیمت از 150,000 الی 450,000 تومان
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 300,000 الی 900,000 تومان