banner
قیمت خدمات
/
لوله کشی و تاسیسات
/
نصب روشویی و متعلقات

نصب روشویی کمد دار و متعلقات

از 1101 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب انواع کابین روشویی و لوازم جانبی

قیمت نصب روشویی معمولی(پایه دار)

110,000 الی 160,000 تومان

قیمت نصب روشویی کابین دار(کابینتی)

130,000 الی 190,000 تومان

قیمت نصب آینه و سایر متعلقات

70,000 الی 90,000 تومان

قیمت نصب شیر و سیفون روشویی

60,000 الی 90,000 تومان

قیمت نصب روشویی کابینت دار و متعلقات(شیر، آینه و ...)

140,000 الی 220,000 تومان

قیمت نصب روشویی شیشه ای

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب روشویی کمددار، دیواری و پایه دار

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

نصب روشویی دستشویی و متعلقات

نصب روشویی و متعلقات شاید در نظر خیلی از ما کار سختی نباشد. اما همانطور که می دانیم وصل کردن روشویی حمام و سرویس بهداشتی فقط به نصب چهار عدد پیچ به دیوار ختم نمی شود. بلکه تراز بودن روشویی و قرار دادن شیرآلات و سیفون در حین وصل کردن روشویی دستشویی از اهمیت بالایی برخوردار است.

در صورتی که تجربه زیادی ندارید، پیشنهاد می کنیم که قبل از هر گونه اقدام با نصاب روشویی دستشویی که به انجام خدمات لوله کشی آشناست، مشورت کنید. در ادامه به معرفی انواغ روشویی و همچنین قیمت نصب روشویی می پردازیم.

انواع روشویی

نصب روشویی سنگی دیواری

برای وصل کردن روشویی سنگی بدون پایه یا پایه دار چند نکته وجود دارد که باید در نظر گرفتارتفاع روشویی و ابعاد کابینت روشویی که سنگ روی آن قرار می گیرد، بسیار مهم است. باید در اندازه گیری ارتفاع روشویی بسیار دقت کنید که مناسب همه اعضای خانواده باشد.

نصب روشویی بدون پایه

یکی ار مرسوم ترین مدل های نصب روشویی بدون پایه، روشویی سه گوش است. معمولا در سرویس بهداشتی های کوچک برای صرفه جویی در فضا اقدام به اجرای روشویی سه گوش بدون پایه در گوشه دیوار می کنند. لوله کشی فاضلاب در این مدل ها باید جمع و جور انجام شود.

نصب روشویی کاسه ای

روشویی کاسه ای یک سبک مدرن و زیبا است که می تواند زیبایی بی نظیری را به سرویس بهداشتی ببخشد. برای اجرا و اتصال روشویی کاسه ای نیاز به ایجاد تعدادی سوراخ در سطح کابینت برای قرار دادن شیر آب روشویی، متعلقات و لوله تخلیه است. البته این نوع روشویی را می توان با استفاده از شیر آلات دیواری نیر استفاده نمود.

نصب روشویی کمد دار کابینتی

نصب روشویی کابینتی دیواری از جدیدترین نوع روشویی ها هستند که هم به علت جادار بودن و هم به علت پوشاندن لوله کشی ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. نحوه نصب روشویی کابینت دار کار چندان سختی نیست. فقط باید بتوانید ارتفاع مناسب را تعیین کنید که دقیقا کابین روشویی را بر روی سیفون قرار دهید. نصب روشویی کابینت دار خود به سه گروه نصب روشویی کابینتی بدون پایه، نیم پایه و روشویی کابینتی پایه دار تقسیم می شوند.

نصب روشویی توکار یا باکس پایه دار وال هنگ

روشویی وال هنگ به روشویی هایی گفته می شود که بدون پایه هستند. همچنین اتصالات آنها در درون دیوار قرار می گیرد. از این رو به آنها روشویی توکار نیز گفته می شود. این روشویی ها تنوع زیادی دارند، ولی اغلب در زیر روشویی، کابینی تعبیه می شود که اتصالات فاضلاب روشویی را در درون آن قرار بگیرد. در مدل وال هنگ معمولا از سیفون شکیل و جمع و جور استفاده می کنند. طریقه نصب روشویی دیواری

 • نصب روشوئی دیواری ابتدا باید قسمت مربوط به شیرآلات و سیفون را  به آرامی باز کنید. برای جلوگیری از شکستگی اطراف لعاب روشویی، بهتر است که از چکش نوک تیز استفاده کنید.
 • پایه شیرآلات و قسمتهایی از اتصالات سیفون را باید قبل از نصب روشویی کمد دار وصل کنید.
 • فاصله ایده آل روشویی تا زمین باید بین 80 تا 85 سانت باشد. محل قرار گیری پیچ روشویی را بر روی دیوار علامت گذاری کنید.
 • سپس از مته دیواری استفاده کنید و پیچ روپلاک مناسب با آن را وصل کنید.

طریقه نصب روشویی پایه دار و بدون پایه

 • مراحل نصب روشوئی پایه دار تفاوت چندانی با روشویی دیواری ندارد. ضمن رعایت موارد فوق، روشویی را روی پایه قرار دهید و با دقت محل قرارگیری پیچ روپلاک ها را روی دیوار علامت بزنید.
 • پس از قرار دادن روشویی پایه دار به دیوار نوبت به قرار دادن پایه می شود، که باید به درستی روی هم قرار بگیرند و اصلا تکان نخورد.
 • قبل از قرارگیری پایه تمام قسمت های سیفون و لوله های تخلیه را درون فاضلاب قرار دهید. سپس کاملا پایه را زیر روشویی فیکس کنید.

نحوه نصب کابین روشویی

 • قبل از خرید روشویی و متعلقات ، به فضای سرویس بهداشتی دقت کنید. مناسب با فضا به انتخاب و خرید روشویی کنید.
 • قبل از نصب کامل و یا به اصطلاح محکم کاری های نهایی شیرهای گرم و سرد را به دیوار وصل کنید. تا مطمئن شوید که کاملا سالم هستند.
 • تراز بودن روشویی دستشویی مهم ترین قسمت در اجرای روشویی و متعلقات دیواری است. دقت کنید که اصلا پس از نصب روشویی دیواری، تکان اضافی نداشته باشد.
 • قبل از نصب روشویی پایه دار شیر و سیفون را درون پایه قرار دهید که پس از نصب دچار مشکل نشوید. زیرا در بسیاری از موارد متعلقات شیرآلات و سیفون به علت فضای محدود ، کامل درون پایه قرار نمی گیرند و پایه تراز نمی شود.

هزینه نصب روشویی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب روشویی ارتباط مستقیمی با نوع روشویی دارد. به عبارتی هرچه روشویی سنگین تر و مدرن تر باشد، مطمعنا قیمت نصب روشویی نیر بالاتر خواهد رفت . چون باید دقت بیشتری در اجرای روشویی و متعلقات مربوط به آن ، به خرج دهند . نوع متعلقات مانند شیر روشویی و نوع سیفون آینه و غیره  نیز در هزینه اجرای روشویی دستشویی تاثیرگزارند.

هزینه نصب روشویی معمولی پایه دار

مهارت نصاب روشویی روی هزینه ها تاثیر می گذارد. حتما روشویی دستشویی های عمومی را دیده اید، روشویی های شیک و با کلاس هتل ها را با این روشویی های ساده دیواری مقایسه کنید. به نظرتان هزینه اجرای همه روشویی ها یکسان بوده است؟ اعلام نرخ بسیار ارزان از طرف نصاب روشویی نشان می دهد که او تجربه کافی در این کار ندارد..

هزینه نصب روشویی کابین دار ( کابینتی)

کابینت های روشویی از ضروری ترین و کاربردی ترین لوازم در خانه ها هستند. این کابین ها فضای خوبی برای نگهداری از شامپو، صابون و دیگر لوازم نظافتی و بهداشتی هستند. در واقع کلی لوازم ریز و درشت را می توان در کشو و کابین زیر روشویی جاساز کرد. قیمت نصب روشویی کابین دار در مقایسه با نمونه های ساده، بیشتر است .

هزینه نصب روشویی دیواری

روشویی دیواری بدون پایه و کابینت بوده و مخصوص فضای کوچکتر است. حتی می توانید یکی از این روشویی های دیواری را در گوشه ای از حمام نیز نصب کنند. در مقایسه با طرح های دیگر روشویی های دیواری جای کمتری را در دستشویی اشغال می کنند. فضای زیر روشویی خالی است و به سادگی قابل نظافت و تمیزکاری می باشد. نصاب روشویی از دریل و پیچ و مهره کردن روشویی برای استحکام بیشتر استفاده می شود.

هزینه نصب آینه و سایر متعلقات روشویی

هزینه اجرای روشویی جدا از قیمت نصب آینه، جا حوله ای، جاصابونی و … است. اگر می خواهید نصاب روشویی این تجهیزات اضافی را نیز نصب کند، باید قیمت اضافی بپردازید. نگران هزینه های اضافی و دستمزدهای غیر منصفانه نباشید، نصب روشویی و متعلقات بخشی از خدمات درب منزل هوم سرویز است که به نرخ بسیار مناسب ارائه می شود.

خدمات نصب روشویی و متعلقات هوم سرویز

 1. نصب روشویی معمولی  (روشویی پایه دار)
 2. نصب روشویی کابین دار (روشویی کابینتی)
 3. نصب آینه و متعلقات
 4. نصب شیر و سیفون روشویی
 5. نصب روشویی شیشه ای

در صورت نیاز به خدمات نصب روشویی می توانید از تیم حرفه ای هوم سرویز کمک بخواهید. اجرای انواع روشویی و انواع شیر الات توسط افراد متخصص انجام می شود. جهت دریافت خدمات کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن در کنار شما قرار بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

این سرویس شامل خدمات زیر است

نصب روشویی کابینتی، نصب آینه، نصب جا حوله ای و ....
نصب روشویی کمد دار
نصب روشویی کاسه ای
نصب روشویی سنگی
نصب روشویی پایه دار و بدون پایه
نصب روشویی دیواری و ....

همیاران سرویس نصب روشویی کمد دار و متعلقات

 نظرات کاربران

profile picture
ليلا شهبازي

خیلی عالی بودن ممنون بابت معرفی ایشون به من

خدمات مرتبط

نصب و تعمیر هواکش
نصب و تعمیر هواکش
قیمت از 100,000 الی 250,000 تومان
نصب و تعمیر توالت فرنگی
نصب و تعمیر توالت فرنگی
قیمت از 215,000 الی 350,000 تومان
دوغاب حمام و دستشویی
دوغاب حمام و دستشویی
قیمت از 500,000 الی 800,000 تومان
رفع نم ساختمان
رفع نم ساختمان
قیمت از 150,000 الی 1,500,000 تومان