نصب روشویی

نصب روشویی

از 1101 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب روشویی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نصب روشویی معمولی(پایه دار)

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت نصب روشویی کابینتی

350,000 الی 500,000 تومان

قیمت نصب آینه و سایر متعلقات

200,000 تومان

قیمت نصب روشویی کابینت دار و متعلقات(شیر، آینه و ...)

500,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد

250,000 تومان

متوسط قیمت3,200,000 تومانکمینه قیمت3,200,000 تومانبیشینه قیمت3,200,000 تومان

آنچه درباره نصب روشویی خواهید خواند

 • نصب روشویی پایه دار و روشویی کابینتی
 • انواع روشویی
 • نصب روشویی توکار یا وال هنگ
 • طریقه نصب روشویی دیواری
 • نصب روشویی پایه دار و بدون پایه
 • نحوه نصب روشویی کابینتی
 • هزینه نصب روشویی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدمات نصب روشویی و متعلقات را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب روشویی پایه دار و روشویی کابینتی

نصب روشویی پایه دار شاید در نظر خیلی از ما کار سختی نباشد. اما همانطور که می دانیم وصل کردن روشویی حمام و سرویس بهداشتی فقط به نصب چهار عدد پیچ به دیوار ختم نمی شود. بلکه تراز بودن روشویی در حین وصل کردن روشویی دستشویی از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورتی که تجربه زیادی ندارید، پیشنهاد می کنیم که قبل از هر گونه اقدام با نصاب روشویی مشورت کنید. در ادامه به معرفی انواع روشویی کابینتی و همچنین قیمت نصب روشویی می پردازیم.

انواع روشویی

نصب روشویی سنگی دیواری

برای وصل کردن روشویی سنگی بدون پایه یا پایه دار چند نکته وجود دارد که باید در نظر گرفت. ارتفاع روشویی و ابعاد کابینت روشویی که سنگ روی آن قرار می گیرد، بسیار مهم است. باید در اندازه گیری ارتفاع بسیار دقت کنید که مناسب همه اعضای خانواده باشد.

نصب روشویی بدون پایه

یکی ار مرسوم ترین مدل های نصب روشویی بدون پایه، روشویی سه گوش است. معمولا در سرویس بهداشتی های کوچک برای صرفه جویی در فضا اقدام به نصب روشویی دیواری سه گوش بدون پایه در گوشه دیوار می کنند.

نصب روشویی کاسه ای

روشویی کاسه ای یک سبک مدرن و زیبا است که می تواند زیبایی بی نظیری را به سرویس بهداشتی ببخشد. برای اجرا و اتصال روشویی کاسه ای نیاز به ایجاد تعدادی سوراخ در سطح کابینت برای قرار دادن شیر آب روشویی، متعلقات و لوله تخلیه است.

نصب روشویی کمد دار کابینتی

نصب روشویی کابینتی دیواری از جدیدترین نوع هستند که هم به علت جادار بودن و هم به علت پوشاندن لوله کشی ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. نحوه نصب روشویی کابینت دار کار چندان سختی نیست. فقط باید بتوانید ارتفاع مناسب را تعیین کنید که دقیقا کابینت را روی آن قرار دهید. نصب روشویی کابینت دار خود به سه گروه نصب روشویی کابینتی بدون پایه، نیم پایه و روشویی پایه دار تقسیم می شوند.

نصب روشویی توکار یا وال هنگ

روشویی وال هنگ به مواردی گفته می شود که بدون پایه هستند. همچنین اتصالات آنها در درون دیوار قرار می گیرد. از این رو به آنها روشویی توکار نیز گفته می شود. این روشویی دیواری تنوع زیادی دارند، ولی اغلب در زیر آن، کابینی تعبیه می شود که اتصالات فاضلاب را در درون آن قرار بگیرد. در مدل وال هنگ معمولا از سیفون شکیل و جمع و جور استفاده می کنند.

طریقه نصب روشویی دیواری

 • نصب روشوئی دیواری ابتدا باید قسمت مربوط به شیر را به آرامی باز کنید. برای جلوگیری از شکستگی اطراف لعاب، بهتر است که از چکش نوک تیز استفاده کنید.
 • پایه شیر و قسمتهایی از اتصالات را باید قبل از نصب روشویی کمد دار وصل کنید.
 • فاصله ایده آل روشویی تا زمین باید بین 80 تا 85 سانت باشد. محل قرار گیری پیچ روشویی را بر روی دیوار علامت گذاری کنید.
 • سپس از مته دیواری استفاده کنید و پیچ روپلاک مناسب با آن را وصل کنید.

نصب روشویی پایه دار و بدون پایه

مراحل نصب روشوئی پایه دار تفاوت چندانی با دیواری ندارد. ضمن رعایت موارد فوق، روشویی را روی پایه قرار دهید و با دقت محل قرارگیری پیچ روپلاک ها را روی دیوار علامت بزنید.

پس از قرار دادن روشویی پایه دار به دیوار نوبت به قرار دادن پایه می شود، که باید به درستی روی هم قرار بگیرند و اصلا تکان نخورد.

قبل از قرارگیری پایه تمام قسمت های سیفون و لوله های تخلیه را درون فاضلاب قرار دهید. سپس کاملا پایه را زیر روشویی فیکس کنید.

نحوه نصب روشویی کابینتی

قبل از خرید روشویی و متعلقات ، به فضای سرویس بهداشتی دقت کنید. مناسب با فضا به انتخاب و خرید روشویی کنید.

قبل از نصب کامل و یا به اصطلاح محکم کاری های نهایی شیرهای گرم و سرد را به دیوار وصل کنید. تا مطمئن شوید که کاملا سالم هستند.

تراز بودن روشویی دستشویی مهم ترین قسمت در اجرای روشویی و متعلقات دیواری است. دقت کنید که اصلا پس از نصب روشویی دیواری، تکان اضافی نداشته باشد.

قبل از نصب روشویی پایه دار شیر و سیفون را درون پایه قرار دهید که پس از نصب دچار مشکل نشوید. زیرا در بسیاری از موارد متعلقات کابین روشویی به علت فضای محدود ، کامل درون پایه قرار نمی گیرند و پایه تراز نمی شود.

هزینه نصب روشویی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب روشویی ارتباط مستقیمی با نوع روشویی دارد. به عبارتی هرچه سنگین تر و مدرن تر باشد، مطمعنا قیمت نصب روشویی نیر بالاتر خواهد رفت . چون باید دقت بیشتری در نصب آن ، به خرج دهند .

هزینه نصب روشویی معمولی پایه دار

مهارت نصاب روشویی روی هزینه ها تاثیر می گذارد. حتما روشویی دستشویی های عمومی را دیده اید، روشویی های شیک و با کلاس هتل ها را با این روشویی های ساده دیواری مقایسه کنید. به نظرتان قیمت نصب روشویی ها یکسان بوده است؟ اعلام نرخ بسیار ارزان از طرف نصاب روشویی نشان می دهد که او تجربه کافی در این کار ندارد..

هزینه نصب روشویی کابین دار ( کابینتی)

کابینت های روشویی از ضروری ترین و کاربردی ترین لوازم در خانه ها هستند. این کابین ها فضای خوبی برای نگهداری از شامپو، صابون و دیگر لوازم نظافتی و بهداشتی هستند. در واقع کلی لوازم ریز و درشت را می توان در کشو و کابین زیر روشویی جاساز کرد. قیمت نصب روشویی کابین دار در مقایسه با نمونه های ساده، بیشتر است .

هزینه نصب روشویی دیواری

روشویی دیواری، بدون پایه و کابینت بوده و مخصوص فضای کوچکتر است. حتی می توانید یکی از این مدل ها را در گوشه ای از حمام نیز نصب کنند. در مقایسه با طرح های دیگر جای کمتری را در دستشویی اشغال می کنند. فضای زیر آن خالی است و به سادگی قابل نظافت و تمیزکاری می باشد. نصاب روشویی از دریل و پیچ و مهره کردن روشویی برای استحکام بیشتر استفاده می شود.

هزینه نصب آینه و سایر متعلقات روشویی

هزینه نصب روشویی جدا از قیمت نصب آینه، جا حوله ای، جاصابونی و … است. اگر می خواهید نصاب روشویی این تجهیزات اضافی را نیز نصب کند، باید قیمت اضافی بپردازید. نگران هزینه های اضافی و دستمزدهای غیر منصفانه نباشید، نصب روشویی و متعلقات بخشی از خدمات درب منزل هوم سرویز است که به نرخ بسیار مناسب ارائه می شود.

خدمات نصب روشویی و متعلقات را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

 • نصب روشویی معمولی (روشویی پایه دار)
 • نصب روشویی کابین دار (روشویی کابینتی)
 • نصب آینه و متعلقات
 • نصب روشویی شیشه ای

در صورت نیاز به خدمات فوق می توانید از تیم حرفه ای هوم سرویز کمک بخواهید. جهت دریافت خدمات کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن در کنار شما قرار بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب روشویی و همچنین ارایه خدمات نصب روشویی کابینتی، نصب آینه، نصب جا حوله ای و .... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تاسیسات ارائه می دهد که شامل نصب شیرآلات اهرمی توکار و روکار, نصب فلاش تانک ساده، نصب فلاش تانک دوزمانه، آنتی باکتریال، اتوماتیک و..., نصب توالت فرنگی توکار , لوله کشی گاز, نصب سینک ظرفشویی روکار, تعمیر تصفیه آب خانگی, تعمیر استخر خانگی, تعمیر پمپ آب خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب روشویی

نصب روشویی کابینتی، نصب آینه، نصب جا حوله ای و ....

نصب روشویی کمد دار

نصب روشویی کاسه ای

نصب روشویی سنگی

نصب روشویی پایه دار و بدون پایه

نصب روشویی دیواری و ....

نظرات کاربران

profile picture
هادی مومنی

با دقت و حوصله موارد فنی را انجام دادند.

profile picture
سپیده نیاکان

من خیلی راضی بودم و به موقع کارم انجام شد

profile picture
بهادر پاینده

خوشحالم اعتماد کردم به هوم سرویز و سرویس خوبی برای من ارائه شد تشکر

profile picture
مژده مولوی

خیلی عالی کار کردند و به دقت نصب کردند ممنونم

شرایط نصب روشویی کمددار و نصب روشویی دیواری و سنگی

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

repair-ventilators
نصب و تعمیر هواکش
قیمت از 550,000 الی 700,000 تومان
toilet-installation
نصب توالت فرنگی
قیمت از 600,000 الی 1,600,000 تومان
bath-shower-grout
دوغاب حمام و دستشویی
قیمت از 1,600,000 الی 2,000,000 تومان
fixing-roof
رفع نم ساختمان
قیمت از 1,700,000 الی 5,700,000 تومان