نصب روشویی

نصب روشویی

از 1101 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب روشویی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت نصب روشویی معمولی(پایه دار)

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت نصب روشویی کابین دار(کابینتی)

300,000 الی 400,000 تومان

قیمت نصب آینه و سایر متعلقات

120,000 تومان

قیمت نصب روشویی کابینت دار و متعلقات(شیر، آینه و ...)

380,000 الی 480,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد

180,000 تومان

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت400,000 تومان

آنچه درباره نصب روشویی خواهید خواند

 • نصب روشویی پایه دار و روشویی کابینتی
 • انواع روشویی
 • نصب روشویی توکار یا وال هنگ
 • طریقه نصب روشویی دیواری
 • نصب روشویی پایه دار و بدون پایه
 • نحوه نصب روشویی کابینتی
 • هزینه نصب روشویی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدمات نصب روشویی و متعلقات را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نصب روشویی پایه دار و روشویی کابینتی

نصب روشویی پایه دار شایددر نظر خیلی از ما کار سختی نباشد. اما همانطور که می دانیم وصل کردن روشویی حمامو سرویس بهداشتی فقط به نصب چهار عدد پیچ به دیوار ختم نمی شود. بلکه تراز بودنروشویی در حین وصل کردن روشویی دستشویی از اهمیت بالایی برخوردار است.در صورتی که تجربه زیادی ندارید، پیشنهاد می کنیم که قبل از هرگونه اقدام با نصاب روشویی مشورت کنید. درادامه به معرفی انواع روشویی کابینتی و همچنین قیمت نصب روشویی میپردازیم.

انواع روشویی

نصب روشویی سنگیدیواری

برای وصل کردن روشوییسنگی بدون پایه یا پایه دار چند نکته وجود دارد که باید در نظر گرفت. ارتفاع روشویی و ابعاد کابینتروشویی که سنگ روی آن قرار می گیرد، بسیار مهم است. باید در اندازه گیریارتفاع بسیار دقت کنید که مناسب همه اعضای خانواده باشد.

نصب روشویی بدونپایه

یکی ار مرسوم ترینمدل های نصب روشویی بدون پایه، روشویی سه گوش است. معمولا در سرویسبهداشتی های کوچک برای صرفه جویی در فضا اقدام به نصب روشویی دیواری سه گوشبدون پایه در گوشه دیوار می کنند.

نصب روشویی کاسهای

روشویی کاسهای یک سبک مدرن و زیبا است که می تواند زیبایی بی نظیری را به سرویس بهداشتیببخشد. برای اجرا و اتصال روشویی کاسه ای نیاز به ایجاد تعدادی سوراخ در سطحکابینت برای قرار دادن شیر آب روشویی، متعلقات و لوله تخلیه است.

نصب روشویی کمددار کابینتی

نصب روشوییکابینتی دیواری از جدیدترین نوع هستند که هم به علت جادار بودن و هم به علتپوشاندن لوله کشی ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. نحوه نصب روشویی کابینت دار کار چندان سختی نیست. فقط بایدبتوانید ارتفاع مناسب را تعیین کنید که دقیقا کابینت را روی آن قرار دهید. نصبروشویی کابینت دار خود به سه گروه نصب روشویی کابینتی بدون پایه،نیم پایه و روشویی پایه دار تقسیم می شوند.

نصب روشویی توکار یا وال هنگ

روشویی وال هنگ به مواردی گفته می شود که بدون پایههستند. همچنین اتصالات آنها در درون دیوار قرار می گیرد. از این رو به آنها روشوییتوکار نیز گفته می شود. این روشویی دیواری تنوع زیادی دارند، ولی اغلب درزیر آن، کابینی تعبیه می شود که اتصالات فاضلاب را در درون آن قرار بگیرد. درمدل وال هنگ معمولا از سیفون شکیل و جمع و جور استفاده می کنند.

طریقه نصب روشویی دیواری

 • نصبروشوئی دیواری ابتدا باید قسمت مربوط به شیر را به آرامی باز کنید. برایجلوگیری از شکستگی اطراف لعاب، بهتر است که از چکش نوک تیز استفاده کنید.
 • پایه شیر وقسمتهایی از اتصالات را باید قبل از نصب روشویی کمد دار وصل کنید.
 • فاصلهایده آل روشویی تا زمین باید بین 80 تا 85 سانت باشد. محل قرار گیری پیچروشویی را بر روی دیوار علامت گذاری کنید.
 • سپس ازمته دیواری استفاده کنید و پیچ روپلاک مناسب با آن را وصل کنید.

نصب روشویی پایه دار و بدون پایه

مراحل نصب روشوئیپایه دار تفاوت چندانی با دیواری ندارد. ضمن رعایت موارد فوق، روشویی را رویپایه قرار دهید و با دقت محل قرارگیری پیچ روپلاک ها را روی دیوار علامت بزنید.

پس از قرار دادنروشویی پایه دار به دیوار نوبت به قرار دادن پایه می شود، که باید به درستیروی هم قرار بگیرند و اصلا تکان نخورد.

قبل از قرارگیری پایهتمام قسمت های سیفون و لوله های تخلیه را درون فاضلاب قرار دهید. سپس کاملا پایهرا زیر روشویی فیکس کنید.

نحوه نصب روشویی کابینتی

قبل از خرید روشویی ومتعلقات ، به فضای سرویس بهداشتی دقت کنید. مناسب با فضا به انتخاب و خرید روشوییکنید.

قبل از نصب کامل و یابه اصطلاح محکم کاری های نهایی شیرهای گرم و سرد را به دیوار وصل کنید. تا مطمئنشوید که کاملا سالم هستند.

تراز بودن روشوییدستشویی مهم ترین قسمت در اجرای روشویی و متعلقات دیواری است. دقت کنید که اصلا پساز نصب روشویی دیواری، تکان اضافی نداشته باشد.

قبل از نصبروشویی پایه دار شیر و سیفون را درون پایه قرار دهید که پس از نصب دچارمشکل نشوید. زیرا در بسیاری از موارد متعلقات کابین روشویی به علت فضای محدود ،کامل درون پایه قرار نمی گیرند و پایه تراز نمی شود.

هزینه نصب روشویی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصب روشویی ارتباط مستقیمی با نوع روشویی دارد.به عبارتی هرچه سنگین تر و مدرن تر باشد، مطمعنا قیمت نصب روشویی نیربالاتر خواهد رفت . چون باید دقت بیشتری در نصب آن ، به خرج دهند .

هزینه نصبروشویی معمولی پایه دار

مهارت نصاب روشوییروی هزینه ها تاثیر می گذارد. حتما روشویی دستشویی های عمومی را دیده اید،روشویی های شیک و با کلاس هتل ها را با این روشویی های ساده دیواری مقایسه کنید.به نظرتان قیمت نصب روشویی ها یکسان بوده است؟ اعلام نرخ بسیار ارزان از طرف نصابروشویی نشان می دهد که او تجربه کافی در این کار ندارد..

هزینه نصبروشویی کابین دار ( کابینتی)

کابینت های روشویی ازضروری ترین و کاربردی ترین لوازم در خانه ها هستند. این کابین ها فضای خوبی براینگهداری از شامپو، صابون و دیگر لوازم نظافتی و بهداشتی هستند. در واقع کلی لوازمریز و درشت را می توان در کشو و کابین زیر روشویی جاساز کرد. قیمت نصب روشوییکابین دار در مقایسه با نمونه های ساده، بیشتر است .

هزینه نصبروشویی دیواری

روشویی دیواری، بدونپایه و کابینت بوده و مخصوص فضای کوچکتر است. حتی می توانید یکی از این مدل ها رادر گوشه ای از حمام نیز نصب کنند. در مقایسه با طرح های دیگر جای کمتری را دردستشویی اشغال می کنند. فضای زیر آن خالی است و به سادگی قابل نظافت و تمیزکاری میباشد. نصاب روشویی از دریل و پیچ و مهره کردن روشویی برای استحکام بیشتر استفادهمی شود.

هزینه نصب آینهو سایر متعلقات روشویی

هزینه نصب روشویی جدااز قیمت نصب آینه، جا حوله ای، جاصابونی و … است. اگر می خواهید نصاب روشویی اینتجهیزات اضافی را نیز نصب کند، باید قیمت اضافی بپردازید. نگران هزینه های اضافی ودستمزدهای غیر منصفانه نباشید، نصب روشویی و متعلقات بخشی از خدمات درب منزل هومسرویز است که به نرخ بسیار مناسب ارائه می شود.

خدمات نصب روشویی و متعلقات را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

 • نصبروشویی معمولی (روشویی پایه دار)
 • نصبروشویی کابین دار (روشویی کابینتی)
 • نصب آینه ومتعلقات
 • نصبروشویی شیشه ای

در صورت نیاز بهخدمات فوق می توانید از تیم حرفه ای هوم سرویز کمک بخواهید. جهت دریافت خدماتکافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا همکاران ما درکمترین زمان ممکن در کنار شما قرار بگیرند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب روشویی و همچنین ارایه خدمات نصب روشویی کابینتی، نصب آینه، نصب جا حوله ای و .... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تاسیسات ارائه می دهد که شامل نصب شیرآلات اهرمی توکار و روکار, نصب فلاش تانک ساده، نصب فلاش تانک دوزمانه، آنتی باکتریال، اتوماتیک و..., نصب توالت فرنگی توکار , اجرای لوله کشی گاز, نصب سینک ظرفشویی روکار, تعمیر تصفیه آب خانگی, تعمیر استخر خانگی, تعمیر پمپ آب خانگی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب روشویی

نصب روشویی کابینتی، نصب آینه، نصب جا حوله ای و ....

نصب روشویی کمد دار

نصب روشویی کاسه ای

نصب روشویی سنگی

نصب روشویی پایه دار و بدون پایه

نصب روشویی دیواری و ....

نظرات کاربران

profile picture
بهادر پاینده

خوشحالم اعتماد کردم به هوم سرویز و سرویس خوبی برای من ارائه شد تشکر

profile picture
مژده مولوی

خیلی عالی کار کردند و به دقت نصب کردند ممنونم

profile picture
ليلا شهبازي

خیلی عالی بودن ممنون بابت معرفی ایشون به من

شرایط نصب روشویی کمددار و نصب روشویی دیواری و سنگی

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب و تعمیر هواکش
نصب و تعمیر هواکش
قیمت از 300,000 الی 1,000,000 تومان
نصب توالت فرنگی
نصب توالت فرنگی
قیمت از 250,000 الی 800,000 تومان
دوغاب حمام و دستشویی
دوغاب حمام و دستشویی
قیمت از 800,000 الی 2,000,000 تومان
رفع نم ساختمان
رفع نم ساختمان
قیمت از 1,600,000 الی 3,000,000 تومان