user
نصب روشویی کمد دار و متعلقات

نصب روشویی کمد دار و متعلقات

از 1101 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب روشویی کمد دار و متعلقات در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت نصب روشویی معمولی(پایه دار)

110,000 الی 160,000 تومان

قیمت نصب روشویی کابین دار(کابینتی)

130,000 الی 190,000 تومان

قیمت نصب آینه و سایر متعلقات

70,000 الی 90,000 تومان

قیمت نصب شیر و سیفون روشویی

60,000 الی 90,000 تومان

قیمت نصب روشویی کابینت دار و متعلقات(شیر، آینه و ...)

140,000 الی 220,000 تومان

قیمت نصب روشویی شیشه ای

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نصب روشویی دستشویی و متعلقات

نصب روشویی ومتعلقات شاید در نظر خیلی از ما کار سختی نباشد. اما همانطور که می دانیم وصلکردن روشویی حمام و سرویس بهداشتی فقط به نصب چهار عدد پیچ به دیوار ختم نمی شود.بلکه تراز بودن روشویی و قرار دادن شیرآلات و سیفون در حین وصل کردنروشویی دستشویی از اهمیت بالایی برخوردار است.

در صورتی که تجربهزیادی ندارید، پیشنهاد می کنیم که قبل از هر گونه اقدام با نصابروشویی دستشویی که به انجام خدمات لوله کشی آشناست، مشورت کنید. در ادامه به معرفی انواغ روشویی و همچنین قیمتنصب روشویی می پردازیم.

انواع روشویی

نصب روشویی سنگیدیواری

برای وصل کردن روشوییسنگی بدون پایه یا پایه دار چند نکته وجود دارد که باید در نظر گرفت. ارتفاع روشویی و ابعاد کابینتروشویی که سنگ روی آن قرار می گیرد، بسیار مهم است. باید در اندازه گیریارتفاع روشویی بسیار دقت کنید که مناسب همه اعضای خانواده باشد.

نصب روشویی بدونپایه

یکی ار مرسوم ترینمدل های نصب روشویی بدون پایه، روشویی سه گوش است. معمولا در سرویسبهداشتی های کوچک برای صرفه جویی در فضا اقدام به اجرای روشویی سه گوش بدونپایه در گوشه دیوار می کنند. لوله کشی فاضلاب در این مدل ها باید جمع و جور انجامشود.

نصب روشویی کاسهای

روشویی کاسهای یک سبک مدرن و زیبا است که می تواند زیبایی بی نظیری را به سرویس بهداشتیببخشد. برای اجرا و اتصال روشویی کاسه ای نیاز به ایجاد تعدادی سوراخ در سطحکابینت برای قرار دادن شیر آب روشویی، متعلقات و لوله تخلیه است. البته ایننوع روشویی را می توان با استفاده از شیر آلات دیواری نیر استفاده نمود.

نصب روشویی کمددار کابینتی

نصب روشوییکابینتی دیواری از جدیدترین نوع روشویی ها هستند که هم به علت جادار بودن و هم بهعلت پوشاندن لوله کشی ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. نحوه نصب روشویی کابینت دار کار چندان سختی نیست. فقط بایدبتوانید ارتفاع مناسب را تعیین کنید که دقیقا کابین روشویی را بر روی سیفون قراردهید. نصب روشویی کابینت دار خود به سه گروه نصب روشویی کابینتی بدون پایه،نیم پایه و روشویی کابینتی پایه دار تقسیم می شوند.

نصب روشوییتوکار یا باکس پایه دار وال هنگ

روشویی وال هنگ به روشویی هایی گفته می شود که بدونپایه هستند. همچنین اتصالات آنها در درون دیوار قرار می گیرد. از این رو به آنها روشوییتوکار نیز گفته می شود. این روشویی ها تنوع زیادی دارند، ولی اغلب در زیرروشویی، کابینی تعبیه می شود که اتصالات فاضلاب روشویی را در درون آن قرار بگیرد.در مدل وال هنگ معمولا از سیفون شکیل و جمع و جور استفاده می کنند. طریقه نصبروشویی دیواری

 • نصبروشوئی دیواری ابتدا باید قسمت مربوط به شیرآلات و سیفون را به آرامیباز کنید. برای جلوگیری از شکستگی اطراف لعاب روشویی، بهتر است که از چکش نوک تیزاستفاده کنید.
 • پایهشیرآلات و قسمتهایی از اتصالات سیفون را باید قبل از نصب روشویی کمد دار وصلکنید.
 • فاصلهایده آل روشویی تا زمین باید بین 80 تا 85 سانت باشد. محل قرار گیری پیچ روشوییرا بر روی دیوار علامت گذاری کنید.
 • سپس ازمته دیواری استفاده کنید و پیچ روپلاک مناسب با آن را وصل کنید.

طریقه نصب روشویی پایه دار و بدون پایه

 • مراحل نصبروشوئی پایه دار تفاوت چندانی با روشویی دیواری ندارد. ضمن رعایت مواردفوق، روشویی را روی پایه قرار دهید و با دقت محل قرارگیری پیچ روپلاک ها راروی دیوار علامت بزنید.
 • پس ازقرار دادن روشویی پایه دار به دیوار نوبت به قرار دادن پایه می شود، که بایدبه درستی روی هم قرار بگیرند و اصلا تکان نخورد.
 • قبل ازقرارگیری پایه تمام قسمت های سیفون و لوله های تخلیه را درون فاضلاب قرار دهید.سپس کاملا پایه را زیر روشویی فیکس کنید.

نحوه نصب کابین روشویی

 • قبل ازخرید روشویی و متعلقات ، به فضای سرویس بهداشتی دقت کنید. مناسب با فضا به انتخابو خرید روشویی کنید.
 • قبل ازنصب کامل و یا به اصطلاح محکم کاری های نهایی شیرهای گرم و سرد را به دیوار وصلکنید. تا مطمئن شوید که کاملا سالم هستند.
 • تراز بودنروشویی دستشویی مهم ترین قسمت در اجرای روشویی و متعلقات دیواری است. دقت کنید کهاصلا پس از نصب روشویی دیواری، تکان اضافی نداشته باشد.
 • قبلاز نصب روشویی پایه دار شیر و سیفون را درون پایه قرار دهید که پس ازنصب دچار مشکل نشوید. زیرا در بسیاری از موارد متعلقات شیرآلات و سیفون به علتفضای محدود ، کامل درون پایه قرار نمی گیرند و پایه تراز نمی شود.

هزینه نصب روشویی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت نصبروشویی ارتباط مستقیمی با نوع روشویی دارد. به عبارتی هرچه روشویی سنگین تر ومدرن تر باشد، مطمعنا قیمت نصب روشویی نیر بالاتر خواهد رفت . چون باید دقتبیشتری در اجرای روشویی و متعلقات مربوط به آن ، به خرج دهند . نوع متعلقاتمانند شیر روشویی و نوع سیفون آینه و غیره نیز در هزینهاجرای روشویی دستشویی تاثیرگزارند.

هزینه نصبروشویی معمولی پایه دار

مهارت نصاب روشوییروی هزینه ها تاثیر می گذارد. حتما روشویی دستشویی های عمومی را دیده اید، روشوییهای شیک و با کلاس هتل ها را با این روشویی های ساده دیواری مقایسه کنید. بهنظرتان هزینه اجرای همه روشویی ها یکسان بوده است؟ اعلام نرخ بسیار ارزان از طرفنصاب روشویی نشان می دهد که او تجربه کافی در این کار ندارد..

هزینه نصبروشویی کابین دار ( کابینتی)

کابینت های روشویی ازضروری ترین و کاربردی ترین لوازم در خانه ها هستند. این کابین ها فضای خوبی براینگهداری از شامپو، صابون و دیگر لوازم نظافتی و بهداشتی هستند. در واقع کلی لوازمریز و درشت را می توان در کشو و کابین زیر روشویی جاساز کرد. قیمت نصب روشوییکابین دار در مقایسه با نمونه های ساده، بیشتر است .

هزینه نصبروشویی دیواری

روشویی دیواری بدونپایه و کابینت بوده و مخصوص فضای کوچکتر است. حتی می توانید یکی از این روشویی هایدیواری را در گوشه ای از حمام نیز نصب کنند. در مقایسه با طرح های دیگر روشویی هایدیواری جای کمتری را در دستشویی اشغال می کنند. فضای زیر روشویی خالی است و بهسادگی قابل نظافت و تمیزکاری می باشد. نصاب روشویی از دریل و پیچ و مهره کردنروشویی برای استحکام بیشتر استفاده می شود.

هزینه نصب آینهو سایر متعلقات روشویی

هزینه اجرای روشوییجدا از قیمت نصب آینه، جا حوله ای، جاصابونی و … است. اگر می خواهید نصاب روشوییاین تجهیزات اضافی را نیز نصب کند، باید قیمت اضافی بپردازید. نگران هزینه هایاضافی و دستمزدهای غیر منصفانه نباشید، نصب روشویی و متعلقات بخشی از خدمات دربمنزل هوم سرویز است که به نرخ بسیار مناسب ارائه می شود.

خدمات نصب روشویی و متعلقات هوم سرویز

 1. نصبروشویی معمولی (روشویی پایه دار)
 2. نصب روشوییکابین دار (روشویی کابینتی)
 3. نصب آینه ومتعلقات
 4. نصب شیر وسیفون روشویی
 5. نصبروشویی شیشه ای

در صورت نیاز بهخدمات نصب روشویی می توانید از تیم حرفه ای هوم سرویز کمک بخواهید. اجرایانواع روشویی و انواع شیر الات توسط افراد متخصص انجام می شود. جهت دریافت خدماتکافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا همکاران ما درکمترین زمان ممکن در کنار شما قرار بگیرند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب روشویی کمد دار و متعلقات و همچنین ارایه خدمات نصب روشویی کابینتی، نصب آینه، نصب جا حوله ای و .... نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تاسیسات ارائه می دهد که شامل نصب انواع شیرآلات اهرمی توکار و روکار, نصب و راه اندازی انواع فلاش تانک ساده، دوزمانه، آنتی باکتریال، اتوماتیک و..., نصب توالت فرنگی روکار و توکار تمام اتوماتیک و ساده , اجرای لوله کشی گاز, نصب سینک ظرفشویی روکار, نصب انواع تصفیه آب CCK، سافت واتر، پیورتک، فیلم تک FILM TEC و ...., سرویس و نگهداری تاسیسات استخر , نصب و تعمیر انواع پمپ آب خانگی و صنعتی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوله کشی و تاسیسات را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب روشویی کمد دار و متعلقات

نصب روشویی کابینتی، نصب آینه، نصب جا حوله ای و ....

نصب روشویی کمد دار

نصب روشویی کاسه ای

نصب روشویی سنگی

نصب روشویی پایه دار و بدون پایه

نصب روشویی دیواری و ....

نظرات کاربران

profile picture
ليلا شهبازي

خیلی عالی بودن ممنون بابت معرفی ایشون به من

شرایط نصب روشویی کمددار، دیواری و پایه دار

همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر نماید.

تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب و تعمیر هواکش
نصب و تعمیر هواکش
قیمت از 240,000 الی 490,000 تومان
نصب و تعمیر توالت فرنگی
نصب و تعمیر توالت فرنگی
قیمت از 200,000 الی 500,000 تومان
دوغاب حمام و دستشویی
دوغاب حمام و دستشویی
قیمت از 400,000 الی 1,400,000 تومان
رفع نم ساختمان
رفع نم ساختمان
قیمت از 150,000 الی 4,000,000 تومان

خدمات نصب روشویی کمد دار و متعلقات در این شهرها ارائه می شود:

نصب روشویی کمد دار و متعلقات تهران
نصب روشویی کمد دار و متعلقات کرج
نصب روشویی کمد دار و متعلقات شیراز
نصب روشویی کمد دار و متعلقات مشهد