غرفه سازی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
غرفه سازی و طراحی غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی

از 1325 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت غرفه سازی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت کارشناسی و براورد هزینه اجرا

150,000 تومان

متوسط قیمت40,000,000 تومانکمینه قیمت50,000,000 تومانبیشینه قیمت30,000,000 تومان

آنچه درباره غرفه سازی خواهید خواند

  • غرفه سازی نمایشگاه
  • غرفه سازی نمایشگاهی چه مزایایی در پی دارد؟
  • غرفه سازی به چند طریق انجام می شوند؟
  • انواع طراحی غرفه نمایشگاهی
  • غرفه سازی ارزان چگونه امکان پذیر می شود؟
  • قیمت غرفه سازی نمایشگاه به چه مواردی بستگی دارد؟
  • ساخت غرفه را به شرکت غرفه سازی هوم سرویز بسپارید

غرفه سازی نمایشگاه

غرفه سازی نمایشگاه امروزه به علت بازارهای رقابتی شدید و نیاز به حضور در نمایشگاه های بین المللی و داخلی به یکی از الزامات برای پیشی گرفتن از رقبا تبدیل شده است. به همین علت همکاری با شرکت غرفه سازی دارای گرید و طراحی غرفه نمایشگاهی مطرح و خلاق برای مدیران به یک دغدغه فکری و وسواس تبدیل شده است زیرا که با حضور در نمایشگاه بین المللی می توانند میزان قدرت و مهارت خود را در رشته مورد نظر به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارند. غرفه سازی نمایشگاهی در اشکال مختلفی طراحی و تولید می گردند، ساخت غرفه نمایشگاهی به نوع نمایشگاه و قوانين برگزار کننده و البته محل برگزاری نمايشگاه بستگی دارد. ساخت غرفه برای هر یک از این موارد گفته شده یکسان نیست. مراحل غرفه سازی، زمان غرفه سازی نمایشگاه و غرفه آرایی نمایشگاه به موارد گوناگون بستگی دارد. در ادامه به معرفی انواع ساخت غرفه نمایشگاهی و عوامل موثر بر هزینه ساخت غرفه و قیمت غرفه سازی می پردازیم.

غرفه سازی نمایشگاهی چه مزایایی در پی دارد؟

غرفه نمایشگاهی امکان ارائه و نمایش محصولات به صورت مستقیم به مصرف کنندگان را ارائه می کند. به همین علت این تبلیغات مستقیم برای تمامی شرکت ها یا عرضه کنندگان خدمات و محصولات بسیار مهم خواهد بود. حضور در نمایشگاه های تخصصی موجب بالا رفتن میزان فروش و همچنین تبلیغات موثر در زمینه مورد نظر می شود.

طراحی غرفه سازی موجب می شود که کارفرما قبل از اجرای کار با مشاهده طرح تری دی 3D از غرفه به تمام جزئیات و کار ارائه شده توسط طراح غرفه احاطه کامل پیدا کند و بتواند هر آن چیزی که برای آنها اهمیت دارد را در طراحی غرفه پیش از اجرا لحاظ کند.

غرفه سازی به چند طریق انجام می شوند؟

غرفه خودساز یا غرفه های ساختنی

در طراحی غرفه های خودساز اغلب از ورق های MDF، نئوپان، شیشه ، آهن و پارکت استفاده می شود. در مواردی به این نوع غرفه، ساخت غرفه چوبی نیز گفته می شود. ساخت غرفه نمایشگاهی خودساز دارای مزیت هایی است. مورد اول اینکه هیچ محدودیتی در اجرای انواع طرح و رنگ های مختلف وجود ندارد. مورد بعدی اینکه برای طراحی و ساخت غرفه نمایشگاه مدرن می تواند از دیوارهای سبز، انواع استیکر، فلاور باکس ها و غیره البته در چارچوب قوانین نمایشگاه استفاده کرد.

ساخت غرفه مدولار یا پارتیشن

در غرفه سازی مدولار یا پارتیشن اغلب از قطعات پیش ساخته استفاده می شود که این قطعات اغلب مشابه هم می باشند. این قطعات به صورت پیش ساخته طراحی، ساخته و سپس در محل مورد نظر مونتاژ می شوند. همچنین غرفه سازی مدولار از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است. غرفه سازی نمایشگاه به صورت مدولار مناسب فضاهای بسته است. غرفه سازی نمایشگاهی مدولار به دو دسته غرفه سازی مدولار سالنی و غرفه سازی مدولار ویژه، تقسیم بندی می شوند.

غرفه سازی با ماکسیما

غرفه سازی ماکسیما یا سازه ماکسیما نیز یکی دیگر از مدلهای طراحی غرفه نمایشگاهی سریع است. در این روش نیز مانند مدولار، سازه های مشابه به کار برده می شوند. اما ترکیب رنگی و نوع پنل به کار رفته در این روش متفاوت است. بر اساس نوع نیاز کارفرما این نوع غرفه تا بالای 3 متر نیز ساخته می شود و می تواند طراحی غرفه نمایشگاه را با خلاقیت به بهترین شکل به اجرا درآورد.

ساخت غرفه اسپیس فریم

غرفه نمایشگاهی به روش اسپیس فریم برای فضاهای باز انتخاب بهتری است زیرا از استحکام بسیار بالایی برخوردارند. روی این غرفه ها با استفاده از برزنت با چادر پوشانیده می شود و دیوارهای آن را با نصب بنر و فلکسی تزئین می کنند.

غرفه سازی با تتریس

اگر مساحتی زیر 36 متر در اختیار دارید و همچنین مجوز کار با چوب را ندارید می توانید از غرفه سازی با تتریس بهره مند شوید. قیمت ساخت غرفه با تتریس بسیار کاهش پیدا می کند. همچنین سرعت ساخت غرفه در این روش بسیار بالاست و طراحی های چشم گیری در این روش انجام می شود.

انواع طراحی غرفه نمایشگاهی

تفاوت در طراحی غرفه های نمایشگاهی مربوط به زاویه دیدی است که در اختیار مخاطب قرار داده می شود. به طور کل هر غرفه تا نهایت 4 طرف را در اختیار مخاطب قرار می دهد. کم شدن این تعداد زاویه، خود موجب تغییر در طراحی غرفه نمایشگاهی می شود و به طبع نوع دکوراسیون غرفه و غرفه آرایی نیز متاثر از این میزان فضا می باشد.

غرفه نمایشگاهی خطی

بیشترین تعداد غرفه ها به این صورت طراحی و اجرا می شوند. در این نوع غرفه سازی تنها از یک طرف امکان ارتباط با مخاطب وجود دارد. تنها تفاوت در طراحی غرفه های خطی به متراژ هر غرفه بستگی دارد. در طراحی غرفه نمایشگاهی به صورت خطی به علت محدودیت ارتباط با مخاطب باید نهایت خلاقیت در طراحی دکوراسیون غرفه به کار گرفته شود تا موجب نمایش بهتر کسب و کار به افراد شود. در واقع این موقعیت مکانی در نمایشگاه ها هزینه چندانی ندارد و بیشترین بودجه صرف طراحی دکوراسیون غرفه و هزینه غرفه آرایی می شود.

غرفه نمایشگاهی نبشی

غرفه‌های نمایشگاهی نبشی با نام غرفه‌های دو بر نیز شناخته می شوند. علت این نوع نامگذاری روی غرفه‌ها امکان ایجاد ارتباط با مخاطبان از دو زاویه است. هزینه دکوراسیون غرفه های دو بر بیشتر از غرفه های خطی است، اما به علت نقش چشم گیری که در ارتباط با مخاطبان دارد اغلب هزینه ای کاملا موثر است که نتایج بسیار شگرفی نیز در پی دارد.

غرفه نمایشگاهی شبه جزیره ای

غرفه های پایانی در نمایشگاه این گونه هستند به این ترتیب ارتباط یا مخاطبین از سه طرف امکان پذیر است. اگر به دنبال خاص بودن و بهتری دیده شدن هستید طراحی غرفه شبه جزیره ای بهترین راه تبلیغات و یکه تازی بین رقبایتان خواهد بود. طبعا هزینه طراحی غرفه نمایشگاهی شبه جزیره به علت فضای باز بیشتر در دسترس نسبت به سایر موارد بیشتر خواهد شد و نتایج بهتری نیز در پی دارد.

غرفه نمایشگاهی جزیره ای

در نهایت بهترین نوع غرفه سازی و البته گران ترین قیمت طراحی غرفه به ساخت غرفه بلوکی یا همان غرفه‌ سازی جزیره‌ای تعلق می گیرد. اگر به دنبال بیشتر دیده شدن هستید و از بابت قیمت غرفه سازی محدودیتی ندارید بهترین انتخاب برای معرفی بهتر کسب و کار طراحی و ساخت غرفه جزیره ای است.

زیراکه غرفه‌های نمایشگاهی جزیره‌ای از هر چهار طرف دید کامل دارند و محیط کاملاً مجزا و مفیدی را برای ارتباط شما با مخاطب خاصتان ایجاد می کند و طبیعتا شما نسبت به سایرین در محدوده توجه بیشتری قرار خواهید گرفت. در این نوع غرفه، امکان غرفه آرایی و پارتیشن بندی های مناسبی در دسترس قرار دارد. امکان ورود و خروج راحت تری در اختیار مراجعه کنندگان قرار می گیرد و اینکه مراجعه کنندگان بیشتر می توانند بر غرفه تسلط داشته باشند.

غرفه سازی ارزان چگونه امکان پذیر می شود؟

در بسیاری از موارد مبحث هزینه و قیمت ساخت غرفه برای کارفرما بسیار با اهمیت است. در این مواقع مدیریت هزینه و تجربه شرکت غرفه سازی در میان است که بتواند پلان غرفه سازی ارزان را فراهم کند. همانطور که می دانید به علت بالا رفتن هزینه مواد اولیه قیمت ساخت غرفه نمایشگاه نیز افزایش پیدا کرده است. اما گاهی نیز می توان میانبرهایی برای کاهش هزینه ها و غرفه سازی ارزان پیش روی کارفرما قرار داد. یکی از آن موارد غرفه سازی تتریس و غرفه سازی با نئوپان است.

همچنین غرفه سازی اسپیس فریم برای شرکت هایی که نیاز به ویترین ندارند یگ گزینه اقتصادی است و موجب ساخت غرفه ارزان برای این دسته از عزیزان خواهد شد.

قیمت غرفه سازی نمایشگاه به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه ساخت غرفه به موارد مختلفی بستگی دارد. اولین مورد تاثیرگذار بر قیمت غرفه سازی متراژ است. هرچه متراژ غرفه بیشتر باشد طبعا هزینه غرفه سازی نیز افزایش پیدا خواهد کرد. مورد بعدی نوع قیمت طراحی غرفه نمایشگاه است. هرچه طراحی با متریال با کیفیت تری انجام شود هزینه غرفه سازی نیز افزایش پیدا می کند. مورد بعدی که شاید به چشم نیاید هزینه کف سازی غرفه نمایشگاه است. کف سازی غرفه نمایشگاهی به طرق مختلفی انجام می شود مواردی مانند پارکت، کفپوش و حتی موکت تغییر دهنده ی قیمت غرفه سازی نمایشگاهی هستند. در بسیاری موارد به علت کاهش در قیمت ساخت غرفه نمایشگاه این مورد را حذف می کنند البته حذف یا تغییر در این المان به نوع قوانین نمایشگاه بین المللی بستگی دارد.

ساخت غرفه را به شرکت غرفه سازی هوم سرویز بسپارید

تبلیغات نمایشگاه از اهمیت بالایی برخوردار است. زمان محدود و هزینه بالای این نوع تبلیغات همه این موارد اهمیت انتخاب شرکت غرفه سازی حرفه ای و معتبر را قوت می بخشد. انتخاب تیم غرفه سازی مجرب و خلاق که بتوانند بهترین پیشنهادات را بر اساس نوع فعالیت و هزینه اجرای کار دراختیار کار فرما قرار بدهد نهایت خواسته کارفرما می باشد. شرکت غرفه ساری هوم سرویز با همکاری مجرب ترین مجریان و ایده پردازان آماده ارائه بهترین خدمات مربوط به ساخت غرفه نمایشگاه با مناسب ترین متریال طبق خواسته مشتریان می باشد. در صورت نیاز به مشاوره، اطلاع از قیمت و دیدار از نمونه کارهای همکاران ما کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا متخصصین ما راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس غرفه سازی و همچنین ارایه خدمات غرفه سازی نمایشگاه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب پوستر کاغذ دیواری, نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی, بازسازی آشپزخانه قدیمی, طراحی دکوراسیون داخلی, طراحی دکوراسیون مغازه, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آبنما در حیاط منزل, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس غرفه سازی

غرفه سازی نمایشگاه

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی

ساخت غرفه اسپیس فریم

غرفه سازی مدولار و خودساز

غرفه سازی ارزان با تتریس

ساخت غرفه ماکسیما

ساخت استند نمایشگاه

طراحی غرفه نمایشگاهی شبه جزیره ای، نبشی، خطی و غیره

نمونه کارهای غرفه سازی هوم سرویز

Arayan Tarsim آرایان ترسیم
غرفه نمایشگاهی مدل جزیره ای
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
غرفه نمایشگاه لوله و تاسیسات
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
غرفه نمایشگاهی دو طبقه
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
غرفه سازی نمایشگاه شیشه
Arayan Tarsim آرایان ترسیم

نظرات کاربران

profile picture
سید کیوان جزایری

بسیار از ایشان سپاسگزاریم ازشما ممنونم که انتخابتون برای نیرو عالی بود خواهش میکنم از ایشان تقدیر وسلام مرابه ایشان برسانید

profile picture
رضا زاهدی فر

با سلام جناب رودبارانی بسیار انسان مرتب و کاربلد ، وقت شناس و با شخصیتی بودند.

profile picture
مریم اسدی

آقای اتفاقی روز تعطیل تشریف آوردن کار ما رو به بهترین شکل انجام دادن من بالاترین امتیاز رو بهشون میدم کارشون فوق العاده بود👍

profile picture
هومن رستمی

بسیار انسان محترم و کاربلدی بودند و نهایت دقت را داشتند.هزینه انجام کار منصفانه بود.

شرایط طراحی غرفه نمایشگاهی و ساخت غرفه با شرکت غرفه سازی مجرب

هوم سرویز افراد با تجربه و خوشنام را به شما معرفی می نماید و انتخاب همیار پس از مشاهده نمونه کارها و برآورد دقیق زمان و هزینه و ثبت قرارداد صورت میگیرد.

چنانچه نیاز به طراحی به صورت سه بعدی داشته باشید هزینه طراحی به صورت مجزا محاسبه می گردد.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کارها و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام نماید. همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع مصالح و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

reception-guests
پذیرایی از مهمانان
قیمت از 1,300,000 الی 1,300,000 تومان
wedding-services
خدمات مجالس
قیمت از 1,300,000 الی 3,900,000 تومان
party-photography
عکاسی و فیلمبرداری مراسم و مجالس
قیمت از 7,300,000 الی 7,300,000 تومان
stand-construction
ساخت استند
قیمت از 50,000,000 الی 30,000,000 تومان