banner
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
غرفه سازی و طراحی غرفه نمایشگاهی

غره سازی و اجرای انواع غرفه پیش ساخته نمایشگاهی

از 1325 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی

قیمت کارشناسی و براورد هزینه اجرا

150,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ساخت استند و طراحی انواع غرفه نمایشگاهی

هوم سرویز افراد با تجربه و خوشنام را به شما معرفی می نماید و انتخاب همیار پس از مشاهده نمونه کارها و برآورد دقیق زمان و هزینه و ثبت قرارداد صورت میگیرد.

چنانچه نیاز به طراحی به صورت سه بعدی داشته باشید هزینه طراحی به صورت مجزا محاسبه می گردد.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کارها و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام نماید. همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع مصالح و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

غرفه سازی نمایشگاه توسط شرکت های غرفه سازی مطرح و مجرب

با توجه به وجود بازارهای رقابتی شدید، امروزه حضور در نمایشگاه های بین المللی و داخلی به یکی از الزامات برای پیشی گرفتن از رقبا تبدیل شده است. به همین علت همکاری با شرکت غرفه سازی دارای گرید و طراحی غرفه نمایشگاهی مطرح و خلاق برای مدیران به یک دغدغه فکری و وسواس تبدیل شده است زیرا که با حضور در نمایشگاه بین المللی می توانند میزان قدرت و مهارت خود را در رشته مورد نظر به  بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارند.

غرفه سازی نمایشگاهی در اشکال مختلفی طراحی و تولید می گردند، ساخت غرفه نمایشگاهی به نوع نمایشگاه و قوانين برگزار کننده و البته محل  برگزاری نمايشگاه بستگی دارد. ساخت غرفه برای هر یک از این موارد گفته شده یکسان نیست. مراحل غرفه سازی، زمان غرفه سازی نمایشگاه و غرفه آرایی نمایشگاه به موارد گوناگون بستگی دارد. در ادامه به معرفی انواع ساخت غرفه نمایشگاهی و عوامل موثر بر هزینه ساخت غرفه و قیمت غرفه سازی می پردازیم.

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی چه مزایایی در پی دارد؟

غرفه نمایشگاهی امکان ارائه و نمایش محصولات به صورت مستقیم به مصرف کنندگان را ارائه می کند. به همین علت این تبلیغات مستقیم برای تمامی شرکت ها یا عرضه کنندگان خدمات و محصولات بسیار مهم خواهد بود. حضور در نمایشگاه های تخصصی موجب بالا رفتن میزان فروش و همچنین تبلیغات موثر در زمینه مورد نظر می شود.

طراحی غرفه سازی موجب می شود که کارفرما قبل از اجرای کار با مشاهده طرح تری دی 3D از غرفه به تمام جزئیات و کار ارائه شده توسط طراح غرفه احاطه کامل پیدا کند و بتواند هر آن چیزی که برای آنها اهمیت دارد را در طراحی غرفه پیش از اجرا لحاظ کند.

غرفه نمایشگاهی به چند طریق ساخته می شوند؟

غرفه خودساز یا غرفه های ساختنی

در طراحی غرفه های خودساز اغلب از ورق های MDF، نئوپان، شیشه ، آهن و پارکت استفاده می شود. در مواردی به این نوع غرفه، ساخت غرفه چوبی نیز گفته می شود. ساخت غرفه نمایشگاهی خودساز دارای مزیت هایی است. مورد اول اینکه هیچ محدودیتی در اجرای انواع طرح و رنگ های مختلف وجود ندارد. مورد بعدی اینکه برای طراحی و ساخت غرفه نمایشگاه مدرن می تواند از دیوارهای سبز، انواع استیکر، فلاور باکس ها و غیره البته در چارچوب قوانین نمایشگاه استفاده کرد.

ساخت غرفه مدولار یا پارتیشن

در غرفه سازی مدولار یا پارتیشن اغلب از قطعات پیش ساخته استفاده می شود که این قطعات اغلب مشابه هم می باشند. این قطعات به صورت پیش ساخته طراحی، ساخته و سپس در محل مورد نظر مونتاژ می شوند. همچنین غرفه سازی مدولار از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است. غرفه سازی نمایشگاه به صورت مدولار مناسب فضاهای بسته است. غرفه سازی نمایشگاهی مدولار به دو دسته غرفه سازی مدولار سالنی و غرفه سازی مدولار ویژه، تقسیم بندی می شوند.

ساخت غرفه ماکسیما

غرفه سازی ماکسیما یا سازه ماکسیما نیز یکی دیگر از مدلهای طراحی غرفه نمایشگاهی سریع است. در این روش نیز مانند مدولار، سازه های مشابه به کار برده می شوند. اما ترکیب رنگی و نوع پنل به کار رفته در این روش متفاوت است. بر اساس نوع نیاز کارفرما این نوع غرفه تا بالای 3 متر نیز ساخته می شود و می تواند طراحی غرفه نمایشگاه را با خلاقیت به بهترین شکل به اجرا درآورد.

ساخت غرفه اسپیس فریم

غرفه نمایشگاهی به روش اسپیس فریم برای فضاهای باز انتخاب بهتری است زیرا از استحکام بسیار بالایی برخوردارند. روی این غرفه ها با استفاده از برزنت با چادر پوشانیده می شود و دیوارهای آن را با نصب بنر و فلکسی تزئین می کنند.

غرفه سازی با تتریس

اگر مساحتی زیر 36 متر در اختیار دارید و همچنین مجوز کار با چوب را ندارید می توانید از غرفه سازی با تتریس بهره مند شوید. قیمت ساخت غرفه با تتریس بسیار کاهش پیدا می کند. همچنین سرعت ساخت غرفه در این روش بسیار بالاست و طراحی های چشم گیری در این روش انجام می شود.

انواع طراحی غرفه نمایشگاهی

تفاوت در طراحی غرفه های نمایشگاهی مربوط به زاویه دیدی است که در اختیار مخاطب قرار داده می شود. به طور کل هر غرفه تا نهایت 4 طرف را در اختیار مخاطب قرار می دهد. کم شدن این تعداد زاویه، خود موجب تغییر در طراحی غرفه های نمایشگاهی می شود و به طبع نوع دکوراسیون غرفه و غرفه آرایی نیز متاثر از این میزان فضا می باشد.

طراحی غرفه های نمایشگاهی خطی

بیشترین تعداد غرفه ها به این صورت طراحی و اجرا می شوند. در این نوع غرفه سازی تنها از یک طرف امکان ارتباط با مخاطب وجود دارد. تنها تفاوت در طراحی غرفه های خطی به متراژ هر غرفه بستگی دارد. در طراحی غرفه نمایشگاهی به صورت خطی به علت محدودیت ارتباط با مخاطب باید نهایت خلاقیت در طراحی دکوراسیون غرفه به کار گرفته شود تا موجب نمایش بهتر کسب و کار به افراد شود. در واقع این موقعیت مکانی در نمایشگاه ها هزینه چندانی ندارد و بیشترین بودجه صرف طراحی دکوراسیون غرفه و هزینه غرفه آرایی می شود.

طراحی غرفه نمایشگاهی نبشی

غرفه‌های نمایشگاهی نبشی با نام غرفه‌های دو بر نیز شناخته می شوند. علت این نوع نامگذاری روی غرفه‌ها امکان ایجاد ارتباط با مخاطبان از دو زاویه است. هزینه دکوراسیون غرفه های دو بر بیشتر از غرفه های خطی است، اما به علت نقش چشم گیری که در ارتباط با مخاطبان دارد اغلب هزینه ای کاملا موثر است که نتایج بسیار شگرفی نیز در پی دارد.

طراحی غرفه نمایشگاهی شبه جزیره ای

غرفه های پایانی در نمایشگاه این گونه هستند به این ترتیب ارتباط یا مخاطبین از سه طرف امکان پذیر است. اگر به دنبال خاص بودن و بهتری دیده شدن هستید طراحی غرفه شبه جزیره ای بهترین راه تبلیغات و یکه تازی بین رقبایتان خواهد بود. طبعا هزینه طراحی غرفه نمایشگاهی شبه جزیره به علت فضای باز بیشتر در دسترس نسبت به سایر موارد بیشتر خواهد شد و نتایج بهتری نیز در پی دارد.

طراحی غرفه نمایشگاهی جزیره ای

در نهایت بهترین نوع غرفه سازی و البته گران ترین هزینه طراحی غرفه به ساخت غرفه بلوکی یا همان غرفه‌ سازی جزیره‌ای تعلق می گیرد. اگر به دنبال بیشتر دیده شدن هستید و از بابت هزینه غرفه سازی محدودیتی ندارید بهترین انتخاب برایتان و برای معرفی بهتر کسب و کار طراحی و ساخت غرفه جزیره ای است.

زیراکه غرفه‌های نمایشگاهی جزیره‌ای از هر چهار طرف دید کامل دارند و محیط کاملاً مجزا و مفیدی را برای ارتباط شما با مخاطب خاصتان ایجاد می کند و طبیعتا شما نسبت به سایرین در محدوده توجه بیشتری قرار خواهید گرفت. در این نوع غرفه، امکان غرفه آرایی و پارتیشن بندی های مناسبی در دسترس قرار دارد. امکان ورود و خروج راحت تری در اختیار مراجعه کنندگان قرار می گیرد و اینکه مراجعه کنندگان بیشتر می توانند بر غرفه تسلط داشته باشند.

غرفه سازی ارزان چگونه امکان پذیر می شود؟

در بسیاری از موارد مبحث هزینه و قیمت ساخت غرفه برای کارفرما بسیار با اهمیت است. در این مواقع مدیریت هزینه و تجربه شرکت غرفه سازی در میان است که بتواند پلان غرفه سازی ارزان را فراهم کند. همانطور که می دانید به علت بالا رفتن هزینه مواد اولیه قیمت ساخت غرفه نمایشگاه نیز افزایش پیدا کرده است. اما گاهی نیز می توان میانبرهایی برای کاهش هزینه ها و غرفه سازی ارزان پیش روی کارفرما قرار داد. یکی از آن موارد غرفه سازی تتریس و غرفه سازی با نئوپان است.

همچنین غرفه سازی اسپیس فریم برای شرکت هایی که نیاز به ویترین ندارند یگ گزینه اقتصادی است و موجب ساخت غرفه ارزان برای این دسته از عزیزان خواهد شد.

هزینه غرفه سازی نمایشگاه به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه ساخت غرفه به موارد مختلفی بستگی دارد. اولین مورد تاثیرگذار بر قیمت غرفه سازی متراژ است. هرچه متراژ غرفه بیشتر باشد طبعا هزینه غرفه سازی نیز افزایش پیدا خواهد کرد. مورد بعدی نوع طراحی غرفه نمایشگاه است. هرچه طراحی با متریال با کیفیت تری انجام شود هزینه غرفه سازی نیز افزایش پیدا می کند. مورد بعدی که شاید به چشم نیاید هزینه کف سازی غرفه نمایشگاه است. کف سازی غرفه نمایشگاهی به طرق مختلفی انجام می شود مواردی مانند پارکت، کفپوش و حتی موکت تغییر دهنده ی هزینه غرفه سازی نمایشگاهی هستند. در بسیاری موارد به علت کاهش در قیمت ساخت غرفه نمایشگاه این مورد را حذف می کنند البته حذف یا تغییر در این المان به نوع قوانین نمایشگاه بین المللی بستگی دارد.

شرکت غرفه سازی هوم سرویز

تبلیغات نمایشگاه از اهمیت بالایی برخوردار است. زمان محدود و هزینه بالای این نوع تبلیغات همه این موارد اهمیت انتخاب شرکت غرفه سازی حرفه ای و معتبر را قوت می بخشد. انتخاب تیم غرفه سازی مجرب و خلاق که بتوانند بهترین پیشنهادات را بر اساس نوع فعالیت و هزینه اجرای کار دراختیار کار فرما قرار بدهد نهایت خواسته کارفرما می باشد. شرکت غرفه ساری هوم سرویز با همکاری مجرب ترین مجریان و ایده پردازان آماده ارائه بهترین خدمات مربوط به ساخت غرفه نمایشگاه با مناسب ترین متریال طبق خواسته مشتریان می باشد. در صورت نیاز به مشاوره، اطلاع از قیمت و دیدار از نمونه کارهای همکاران ما کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا متخصصین ما راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

ارائه طراحی تری دی 3D از غرفه نمایشگاهی
ساخت استند نمایشگاه
ساخت غرفه اسپیس فریم، مدولار و خودساز
غرفه سازی ارزان با تتریس
طراحی غرفه نمایشگاهی شبه جزیره ای، نبشی، خطی و غیره

همیاران سرویس غره سازی و اجرای انواع غرفه پیش ساخته نمایشگاهی

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

پذیرایی از مهمانان
پذیرایی از مهمانان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
خدمات مجالس
خدمات مجالس
قیمت از 700,000 الی 900,000 تومان
عکاسی و فیلمبرداری مراسم و مجالس
عکاسی و فیلمبرداری مراسم و مجالس
قیمت از 50,000,000 الی 30,000,000 تومان
ساخت استند
ساخت استند
قیمت از 50,000,000 الی 30,000,000 تومان