غرفه سازی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
غرفه سازی و طراحی غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی

از 1325 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت غرفه سازی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت کارشناسی و براورد هزینه اجرا

150,000 تومان

متوسط قیمت40,000,000 تومانکمینه قیمت50,000,000 تومانبیشینه قیمت30,000,000 تومان

آنچه درباره غرفه سازی خواهید خواند

  • غرفه سازی نمایشگاه
  • غرفه سازی نمایشگاهی چه مزایایی در پی دارد؟
  • غرفه سازی به چند طریق انجام می شوند؟
  • انواع طراحی غرفه نمایشگاهی
  • غرفه سازی ارزان چگونه امکان پذیر می شود؟
  • قیمت غرفه سازی نمایشگاه به چه مواردی بستگی دارد؟
  • ساخت غرفه را به شرکت غرفه سازی هوم سرویز بسپارید

غرفه سازی نمایشگاه

غرفه سازی نمایشگاه امروزه به علت بازارهای رقابتی شدید ونیاز به حضور در نمایشگاه های بین المللی و داخلی به یکی از الزامات برای پیشیگرفتن از رقبا تبدیل شده است. به همین علت همکاری با شرکت غرفه سازی دارایگرید و طراحی غرفه نمایشگاهی مطرح و خلاق برای مدیران به یک دغدغهفکری و وسواس تبدیل شده است زیرا که با حضور در نمایشگاه بین المللی می توانندمیزان قدرت و مهارت خود را در رشته مورد نظر به بهترین شکل ممکن بهنمایش بگذارند. غرفه سازی نمایشگاهی در اشکال مختلفی طراحی و تولید میگردند، ساخت غرفه نمایشگاهی به نوع نمایشگاه و قوانين برگزار کننده و البتهمحل برگزاری نمايشگاه بستگی دارد. ساخت غرفه برای هر یک ازاین موارد گفته شده یکسان نیست. مراحل غرفه سازی، زمان غرفه سازی نمایشگاه و غرفهآرایی نمایشگاه به موارد گوناگون بستگی دارد. در ادامه به معرفی انواع ساختغرفه نمایشگاهی و عوامل موثر بر هزینه ساخت غرفه و قیمتغرفه سازی می پردازیم.

غرفه سازی نمایشگاهی چه مزایایی در پی دارد؟

غرفه نمایشگاهی امکان ارائه و نمایش محصولات به صورتمستقیم به مصرف کنندگان را ارائه می کند. به همین علت این تبلیغات مستقیم برایتمامی شرکت ها یا عرضه کنندگان خدمات و محصولات بسیار مهم خواهد بود. حضور درنمایشگاه های تخصصی موجب بالا رفتن میزان فروش و همچنین تبلیغات موثر در زمینهمورد نظر می شود.

طراحی غرفه سازی موجب می شود که کارفرما قبل از اجرایکار با مشاهده طرح تری دی 3D از غرفه به تمامجزئیات و کار ارائه شده توسط طراح غرفه احاطه کامل پیدا کند و بتواند هر آن چیزیکه برای آنها اهمیت دارد را در طراحی غرفه پیش از اجرا لحاظ کند.

غرفه سازی به چند طریق انجام می شوند؟

غرفه خودساز یاغرفه های ساختنی

در طراحی غرفههای خودساز اغلب از ورق های MDF،نئوپان، شیشه ، آهن و پارکت استفاده می شود. در مواردی به این نوع غرفه، ساختغرفه چوبی نیز گفته می شود. ساخت غرفه نمایشگاهی خودساز دارایمزیت هایی است. مورد اول اینکه هیچ محدودیتی در اجرای انواع طرح و رنگ های مختلفوجود ندارد. مورد بعدی اینکه برای طراحی و ساخت غرفه نمایشگاه مدرن میتواند از دیوارهای سبز، انواع استیکر، فلاور باکس ها و غیره البته در چارچوبقوانین نمایشگاه استفاده کرد.

ساخت غرفهمدولار یا پارتیشن

در غرفه سازیمدولار یا پارتیشن اغلب از قطعات پیش ساخته استفاده می شود که این قطعاتاغلب مشابه هم می باشند. این قطعات به صورت پیش ساخته طراحی، ساخته و سپس در محلمورد نظر مونتاژ می شوند. همچنین غرفه سازی مدولار از مقاومت و استحکامبالایی برخوردار است. غرفه سازی نمایشگاه به صورت مدولار مناسب فضاهایبسته است. غرفه سازی نمایشگاهی مدولار به دو دسته غرفه سازی مدولار سالنی وغرفه سازی مدولار ویژه، تقسیم بندی می شوند.

غرفه سازی باماکسیما

غرفه سازی ماکسیما یا سازه ماکسیما نیز یکی دیگر ازمدلهای طراحی غرفه نمایشگاهی سریع است. در این روش نیز مانند مدولار، سازه هایمشابه به کار برده می شوند. اما ترکیب رنگی و نوع پنل به کار رفته در این روشمتفاوت است. بر اساس نوع نیاز کارفرما این نوع غرفه تا بالای 3 متر نیز ساخته میشود و می تواند طراحی غرفه نمایشگاه را با خلاقیت به بهترین شکل به اجرادرآورد.

ساخت غرفه اسپیسفریم

غرفه نمایشگاهی بهروش اسپیس فریم برای فضاهای باز انتخاب بهتری است زیرا از استحکام بسیار بالاییبرخوردارند. روی این غرفه ها با استفاده از برزنت با چادر پوشانیده می شود ودیوارهای آن را با نصب بنر و فلکسی تزئین می کنند.

غرفه سازی باتتریس

اگر مساحتی زیر 36متر در اختیار دارید و همچنین مجوز کار با چوب را ندارید می توانید از غرفهسازی با تتریس بهره مند شوید. قیمت ساخت غرفه با تتریس بسیارکاهش پیدا می کند. همچنین سرعت ساخت غرفه در این روش بسیار بالاست و طراحی های چشمگیری در این روش انجام می شود.

انواع طراحی غرفه نمایشگاهی

تفاوت در طراحی غرفههای نمایشگاهی مربوط به زاویه دیدی است که در اختیار مخاطب قرار داده می شود. بهطور کل هر غرفه تا نهایت 4 طرف را در اختیار مخاطب قرار می دهد. کم شدن این تعدادزاویه، خود موجب تغییر در طراحی غرفه نمایشگاهی می شود و به طبعنوع دکوراسیون غرفه و غرفه آرایی نیز متاثر از این میزان فضامی باشد.

غرفه نمایشگاهیخطی

بیشترین تعداد غرفهها به این صورت طراحی و اجرا می شوند. در این نوع غرفه سازی تنها از یک طرف امکانارتباط با مخاطب وجود دارد. تنها تفاوت در طراحی غرفه های خطی به متراژ هر غرفهبستگی دارد. در طراحی غرفه نمایشگاهی به صورت خطی به علت محدودیت ارتباط با مخاطبباید نهایت خلاقیت در طراحی دکوراسیون غرفه به کار گرفته شود تا موجبنمایش بهتر کسب و کار به افراد شود. در واقع این موقعیت مکانی در نمایشگاه هاهزینه چندانی ندارد و بیشترین بودجه صرف طراحی دکوراسیون غرفه و هزینهغرفه آرایی می شود.

غرفه نمایشگاهینبشی

غرفه‌های نمایشگاهینبشی با نام غرفه‌های دو بر نیز شناخته می شوند. علت این نوع نامگذاری روی غرفه‌هاامکان ایجاد ارتباط با مخاطبان از دو زاویه است. هزینه دکوراسیون غرفه های دو بربیشتر از غرفه های خطی است، اما به علت نقش چشم گیری که در ارتباط با مخاطبان دارداغلب هزینه ای کاملا موثر است که نتایج بسیار شگرفی نیز در پی دارد.

غرفه نمایشگاهیشبه جزیره ای

غرفه های پایانی درنمایشگاه این گونه هستند به این ترتیب ارتباط یا مخاطبین از سه طرف امکان پذیراست. اگر به دنبال خاص بودن و بهتری دیده شدن هستید طراحی غرفه شبه جزیره ای بهترینراه تبلیغات و یکه تازی بین رقبایتان خواهد بود. طبعا هزینه طراحی غرفهنمایشگاهی شبه جزیره به علت فضای باز بیشتر در دسترس نسبت به سایر مواردبیشتر خواهد شد و نتایج بهتری نیز در پی دارد.

غرفه نمایشگاهیجزیره ای

در نهایت بهترین نوعغرفه سازی و البته گران ترین قیمت طراحی غرفه به ساخت غرفه بلوکییا همان غرفه‌ سازی جزیره‌ای تعلق می گیرد. اگر به دنبال بیشتر دیده شدنهستید و از بابت قیمت غرفه سازی محدودیتی ندارید بهترین انتخاب برایمعرفی بهتر کسب و کار طراحی و ساخت غرفه جزیره ای است.

زیراکه غرفه‌هاینمایشگاهی جزیره‌ای از هر چهار طرف دید کامل دارند و محیط کاملاً مجزا و مفیدی رابرای ارتباط شما با مخاطب خاصتان ایجاد می کند و طبیعتا شما نسبت به سایرین درمحدوده توجه بیشتری قرار خواهید گرفت. در این نوع غرفه، امکان غرفهآرایی و پارتیشن بندی های مناسبی در دسترس قرار دارد. امکان ورود و خروج راحتتری در اختیار مراجعه کنندگان قرار می گیرد و اینکه مراجعه کنندگان بیشتر میتوانند بر غرفه تسلط داشته باشند.

غرفه سازی ارزان چگونه امکان پذیر می شود؟

در بسیاری از مواردمبحث هزینه و قیمت ساخت غرفه برای کارفرما بسیار با اهمیت است.در این مواقع مدیریت هزینه و تجربه شرکت غرفه سازی در میان استکه بتواند پلان غرفه سازی ارزان را فراهم کند. همانطور که میدانید به علت بالا رفتن هزینه مواد اولیه قیمت ساخت غرفه نمایشگاه نیزافزایش پیدا کرده است. اما گاهی نیز می توان میانبرهایی برای کاهش هزینه هاو غرفه سازی ارزان پیش روی کارفرما قرار داد. یکی از آنموارد غرفه سازی تتریس و غرفه سازی با نئوپان است.

همچنین غرفهسازی اسپیس فریم برای شرکت هایی که نیاز به ویترین ندارند یگ گزینه اقتصادیاست و موجب ساخت غرفه ارزان برای این دسته از عزیزان خواهد شد.

قیمت غرفه سازی نمایشگاه به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه ساخت غرفه به موارد مختلفی بستگی دارد. اولینمورد تاثیرگذار بر قیمت غرفه سازی متراژ است. هرچه متراژ غرفهبیشتر باشد طبعا هزینه غرفه سازی نیز افزایش پیدا خواهد کرد.مورد بعدی نوع قیمت طراحی غرفه نمایشگاه است. هرچه طراحی با متریال باکیفیت تری انجام شود هزینه غرفه سازی نیز افزایش پیدا می کند. مورد بعدیکه شاید به چشم نیاید هزینه کف سازی غرفه نمایشگاه است. کف سازی غرفهنمایشگاهی به طرق مختلفی انجام می شود مواردی مانند پارکت، کفپوش و حتی موکت تغییردهنده ی قیمت غرفه سازی نمایشگاهی هستند. در بسیاری موارد به علت کاهشدر قیمت ساخت غرفه نمایشگاه این مورد را حذف می کنند البته حذف یا تغییردر این المان به نوع قوانین نمایشگاه بین المللی بستگی دارد.

ساخت غرفه را به شرکت غرفه سازی هوم سرویز بسپارید

تبلیغات نمایشگاه ازاهمیت بالایی برخوردار است. زمان محدود و هزینه بالای این نوع تبلیغات همه اینموارد اهمیت انتخاب شرکت غرفه سازی حرفه ای و معتبر را قوت میبخشد. انتخاب تیم غرفه سازی مجرب و خلاق که بتوانند بهترین پیشنهادات را بر اساسنوع فعالیت و هزینه اجرای کار دراختیار کار فرما قرار بدهد نهایت خواسته کارفرمامی باشد. شرکت غرفه ساری هوم سرویز با همکاری مجرب ترین مجریان وایده پردازان آماده ارائه بهترین خدمات مربوط به ساخت غرفه نمایشگاه با مناسب ترینمتریال طبق خواسته مشتریان می باشد. در صورت نیاز به مشاوره، اطلاع از قیمت ودیدار از نمونه کارهای همکاران ما کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست کنید تا متخصصین ما راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس غرفه سازی و همچنین ارایه خدمات غرفه سازی نمایشگاه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب پوستر کاغذ دیواری, نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی, بازسازی آشپزخانه قدیمی, طراحی دکوراسیون داخلی, طراحی دکوراسیون مغازه, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آبنما در حیاط منزل, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس غرفه سازی

غرفه سازی نمایشگاه

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی

ساخت غرفه اسپیس فریم

غرفه سازی مدولار و خودساز

غرفه سازی ارزان با تتریس

ساخت غرفه ماکسیما

ساخت استند نمایشگاه

طراحی غرفه نمایشگاهی شبه جزیره ای، نبشی، خطی و غیره

نمونه کارهای غرفه سازی هوم سرویز

Arayan Tarsim آرایان ترسیم
نمونه کارهای غرفه سازی هوم سرویز
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
نمونه کارهای غرفه سازی هوم سرویز
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
نمونه کارهای غرفه سازی هوم سرویز
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
Arayan Tarsim آرایان ترسیم
نمونه کارهای غرفه سازی هوم سرویز
Arayan Tarsim آرایان ترسیم

نظرات کاربران

profile picture
آقای اکبری

از دستگاه به روز و دقیقی استفاده کردند و راهنمایی و مشاوره ایی که برای عیب خودرو اعلام کردند درست بود و ازشون کمال تشکر رو دارم

profile picture
مریم قدیری

خانم بسیار محترم و جوانی بودند که نگاه اول فکر کردم هجده ساله هستند و میخواستم رد کتنم ولی باایشون صحبت کردم متوجه شدم بالای بیست سال هستند ولی بااین حال بسیار کاربلد و حرفه ای بودند و بسیار از ایشون راضیم و بنظرم تمام همکاران شما گلچین شده اند

profile picture
مریم قدیری

بسیار آقای نازنین و باشخصیت و فرشته ای بودند خیلی از شرکت های مختلف سرویس گرفته بودم ولی واقعا همکاران شما از نظر کاری و رفتاری فوق العاده بودند و فکر نمیکردم انقدر خدمات خوبی ارائه بشود . بنظرم نیروها گلچین شدند

profile picture
علی نجاریان

بسیار آقای با ادب و خوبی بودند و پاسخگوییشون خیلی خوب بود و کارشون هم بی عیب بود

شرایط طراحی غرفه نمایشگاهی و ساخت غرفه با شرکت غرفه سازی مجرب

هوم سرویز افراد با تجربه و خوشنام را به شما معرفی می نماید و انتخاب همیار پس از مشاهده نمونه کارها و برآورد دقیق زمان و هزینه و ثبت قرارداد صورت میگیرد.

چنانچه نیاز به طراحی به صورت سه بعدی داشته باشید هزینه طراحی به صورت مجزا محاسبه می گردد.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کارها و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام نماید. همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع مصالح و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

reception-guests
پذیرایی از مهمانان
قیمت از 550,000 الی 620,000 تومان
wedding-services
خدمات مجالس
قیمت از 1,500,000 الی 7,000,000 تومان
party-photography
عکاسی و فیلمبرداری مراسم و مجالس
قیمت از 2,500,000 الی 6,800,000 تومان
stand-construction
ساخت استند
قیمت از 50,000,000 الی 30,000,000 تومان