نظافت دوره ای منزل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
نظافت و پذیرایی
/
نظافت منزل و محل کار دوره ای

نظافت دوره ای منزل

از 3404 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نظافت دوره ای منزل در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت نظافت دوره ای منزل

توافقی

متوسط قیمت10,000,000 تومانکمینه قیمت10,000,000 تومانبیشینه قیمت10,000,000 تومان

آنچه درباره نظافت دوره ای منزل خواهید خواند

 • نظافت دوره ای چه تفاوتی با نظافت روزانه دارد؟
 • استخدام نیروی نظافت هفتگی
 • استخدام نیروی نظافت دوره ای یا دائمی برای شرکت و محل کار
 • نیروی نظافتچی شبانه روزی
 • نظافت دوره ای منزل یا دائمی توسط افراد حرفه ای و مطمئن
 • نظافتچی دوره ای چه خصوصیاتی باید داشته باشد
 • نظافت ماهیانه، هفتگی و روزانه توسط متخصصین هوم سرویز
 • انواع خدمات دوره ای نظافت چگونه است؟
 • تعرفه نظافت دوره ای چگونه محاسبه می شود؟
 • نظافت دوره ای محل کار و منزل با کمک نیروهای زبده هوم سرویز

نظافت دوره ای چه تفاوتی با نظافت روزانه دارد؟

منظور از نظافت دوره ای منزل و محل کار استخدام فرد ثابتی می باشد که در بازه های زمانی مشخص و ساعات معین در محل حضور پیدا کند. بعضی از مشتریان از نحوه ی عملکرد یک نیروی نظافت خانم یا آقا رضایت دارند و مایلند همان شخص تایید شده به طور ممتد برای انجام امور نظافت در منزل یا محل کار حضور پیدا کنند. در این صورت فرد مورد نظر به عنوان نظافتچی دوره ای یا نظافتچی دائمی در موعدهای زمانی مشخص به محل اعزام می شود تا همه کارها براساس روال انجام شود. تفاوت این عملکرد با نظافت روزانه در این است که برای استخدام کارگر آقا یا کارگر خانم برای نظافت روزانه هر بار باید ثبت سفارش انجام شود و امکان دارد افراد جدیدی طی هر سفارش فرستاده شوند ولی در نظافت دوره ای این افراد ثابت هستند و گویی به استخدام دائم شما در آمده اند. در ادامه به مواردی که در استخدام نیروی نظافت و عوامل موثر بر قیمت نظافتچی دائمی می پردازیم.

استخدام نیروی نظافت هفتگی

امروزه با توجه به مشغله های زیاد انجام تمامی اقدامات مربوط به خانه کار راحتی نیست. کمتر افرادی را می توانید پیدا کنید که خودشان از پس تمام امور مربوط به تمیزکاری خانه بر بیایند. امروزه خدمات تمیزکاری به صورت یک حرفه مشخص تبدیل شده است که افراد واجد شرایط به ارائه خدمات مربوط به نظافت دوره ای منزل می پردازند. با استخدام خدمتکار دائمی منزل و یا استخدام دائمی خدمتکار محل کار به صورت نیروی نظافتی هفته ای یک بار یا بیشتر می توانید تمام امور مربوط به تمیزکاری را به این افراد بسپارید.

استخدام نیروی نظافت دوره ای یا دائمی برای شرکت و محل کار

بهترین کاربرد نظافتچی دائمی یا نظافتچی دوره ای برای شرکت ها و نظافت اداره می باشد. زیرا شرکت ها با توجه به تردد زیاد معمولا در بازه های زمانی کوتاه تری باید تمیزکاری انجام دهند. اما خوب شاید هر بار پیدا کردن یک فرد حرفه ای کار راحتی نباشد. بدین ترتیب افراد اقدام به استخدام نیروی نظافت دائمی و مطمئن می کنند. محیط های اداری در معرض آلودگی بیشتری قرار دارند از این رو نظافت دوره ای یا نظافت هفتگی مشاعات باید به صورت ممتد انجام شود. نظافت دوره ای شرکت یا نظافت دائمی شرکت شامل نظافت راه پله و مشاعات دوره ای به همراه نظافت فضای داخلی شرکت است. نظافت دوره ای هفته ای یک بار یا در فواصل زمانی کوتاه تر در ساعت مشخص انجام می شود.

نیروی نظافتچی شبانه روزی

در کنار مواردی مانند نیروی نظافتی هفته ای یک بار، نیروی نظافت هفته ای دو بار یا بیشتر خدمات دیگری مانند نیروی نظافتچی شبانه روزی نیز ارائه می شود. امروزه تعداد زیادی شرکت نظافتی مشغول فعالیت هستند. اما تعداد کمی از آنها هستند که همواره افراد معتبر و آموزش دیده را برای انجام امور نظافت منزل دائمی با دوره ای را در اختیار داشته باشند. در صورتی که به نظافتچی دوره ای خانم نیاز دارید که به صورت ممتد و یا هفته ای برای انجام امور منزل در کنار شما باشند. باید افرادی را مطمئن و آشنا به امور منزل داری را در اختیار داشته باشید تا بتوانید با خیال راحت هم از نظر اخلاقی و هم از نظر کیفیت انجام کار به آنها اعتماد کنید.

نظافت دوره ای منزل یا دائمی توسط افراد حرفه ای و مطمئن

یا یک سرچ ساده در اینترنت شما با لیست طول و طویلی از افراد و شرکت ها مواجه خواهید شد. اما خوب همیشه نگرانی هایی از بابت استخدام نظافتچی دائمی یا دوره ای وجود دارد. در واقع اینکه شما یک فرد غریبه را به محیط زندگی و کار خود وارد کنید در صورت که هیچ پیش زمینه ای از افراد نداشته باشید، یک ریسک محسوب می شود. اما خوب چگونه می توان ریسک استخدام نیروی نظافت دائمی آقا یا خانم را کاهش داد؟!

دو راه پیش روی تان است یا باید از افرادی کمک بگیرید که دوستان یا همکارانتان به شما معرفی می کنند یا باید از شرکت مطمئن درخواست نظاقتچی دائمی کنید. بدین ترتیب تاییدیه این شرکت ها دلیلی بر این موضوع می باشد که این افراد بدون سوء سابقه و پیشینه کیفری هستند.

نظافتچی دوره ای چه خصوصیاتی باید داشته باشد

 • نیروی نظافتی دوره ای باید مورد اطمینان باشند.
 • خدمات نظافت ماهیانه یا نظافت هفتگی باید دقیقا در روز و ساعت مشخص انجام شود.
 • نظافتچی دائمی منزل باید ظاهر آراسته و منظمی داشته باشد.
 • همچنین زمانی که نظافت دوره ای منزل یا خدمات نظافت دائمی به فردی واگذار می شود تمام اقدامات باید بر اساس نیاز کارفرما و بر اساس نظرات وی انجام شود.

نظافت ماهیانه، هفتگی و روزانه توسط متخصصین هوم سرویز

نظافت هفتگی، نظافت روزانه و ماهیانه تخصص ماست. در واقع شما با پرس و جو نمی توانید مطمئن ترین و با مهارت ترین فرد را انتخاب کنید. اما می توانید با انتخاب هوم سرویز مسئولیت را از دوش خود بردارید. هوم سرویز با استخدام گروهی مجرب و کارآزموده آماده اعزام کارگر نظافت دوره ای می باشد. تمامی نیروهای نظافتچی دائمی آقا و خانم دارای سابقه فعالیت تایید شده هستند. همچنین این افراد هیچ گونه سوسابقه کیفری ندارند.

انواع خدمات دوره ای نظافت چگونه است؟

 • نظافت هفتگی منزل
 • نظافت ماهیانه منزل
 • نظافت دائمی منزل
 • نظافتچی برای چند روز در هفته
 • نظافت محل کار دوره ای
 • نظافت شرکت دوره ای
 • نظافت راه پله و مشاعات دوره ای
 • نیروی نظافتی هفته ای یک بار
 • نیروی نظافتی هفته ای دو بار
 • نیروی نظافتی هفته ای سه بار
 • نیروی نظافتچی شبانه روزی
 • نیروی نظافتچی دائمی روزی دو ساعت یا بیشتر

تعرفه نظافت دوره ای چگونه محاسبه می شود؟

قیمت نظافت دوره ای منزل همانطور که از نام آن نیر مشخص است، به صورت ادواری انجام می شود. اگر نیروی نظافت هفته ای یکبار یا دوبار یا بیشتر انجام شود معیار اعلام دستمزد نظافتچی دائمی یا دوره ای به دو صورت قابل محاسبه است. در صورتی که معیار کار ساعت کار نظافتچی دائمی محل کار باشد. دستمزد نظافتچی دائمی مبنای کار 8 ساعت قرار می گیرد. اما اگر مبنای کار پایان دوره باشد دستمزد و اجرت نظافتچی دائمی منزل بر اساس نوع انتظارات و توقع شما تعیین و اعلام می شود. به طور کلی نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان تعرفه نظافتچی دائمی اعلام کرد و این مبالغ به صورت توافقی اعلام می شود.

نظافت دوره ای محل کار و منزل با کمک نیروهای زبده هوم سرویز

اگر به دنبال افرادی حرفه ای برای نظافت دوره ای منزل، نظافت دوره ای محل کار یا نظافت راه پله و مشاعات دوره ای هستید می توانید در هوم سرویز ثبت درخواست رایگان انجام دهید. نظافت دوره ای منزل و محل کار توسط افراد منتخب شما در در زمان های مشخص به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه انجام می شود. متخصصین ما جهت مشاوره و ارئه قیمت دقیق با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نظافت دوره ای منزل و همچنین ارایه خدمات نظافت دوره ای و نظافت هفتگی با نظافتچی ثابت و دائمی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نظافت منزل و محل کار ارائه می دهد که شامل خدمات نظافت منزل فوری توسط شرکت نظافتی معتبر, نظافت اداره، نظافت دفترکار و نظافت سازمان ها, خانه تکانی آشپزخانه و اتاق خواب ها می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نظافت دوره ای منزل

نظافت دوره ای و نظافت هفتگی با نظافتچی ثابت و دائمی

نظافت ساعتی منزل روزانه با نظافتچی دائمی

استخدام نظافتچی شبانه روزی برای نظافت ماهیانه منزل

نظافت راه پله و مشاعات دوره ای با نظافتچی دائمی

نظافت دوره ای شرکت با نظافتچی دائمی آقا و خانم

نظافتچی شبانه روزی و دائمی آقا یا خانم با سابقه عالی

نظرات کاربران

profile picture
آذر آذری

از لحاظ شخصیتی خیلی شریف و خوب بودند کمی در انجام خدمات بی تجربه بودند ولی بسیار مودب و با شخصیت

شرایط نظافت دوره ای با کمک نظافتچی دائمی خانم و آقا

توجه: برای ثبت سرویس موردی حتما از سرویس "نظافت منزل و محل کار" استفاده کنید.

خدمات نظافت دوره ای شامل نظافت کامل منزل و محل کار شما به صورت ادواری و در بازه زمانی مشخص توسط همیار ثابت انتخابی شما می شود و نیاز نیست که هر بار برای ثبت سفارش در سامانه هوم سرویز سفارشی ثبت نمایید. در این نوع سرویس ها حتما با شما قراداد منعقد خواهد شد.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت شما و خدمات قابل ارائه قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در سرویس های ساعتی میزان ساعت کمتر از 8 ساعت، هزینه معادل 8 ساعت محاسبه می شود.

در صورت نارضایتی از عملکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات نظافت دوره ای قرارداد رسمی منعقد نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل هیچگونه پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

janitorial-guard-work
سرایداری و نگهبانی
قیمت از 300,000 الی 300,000 تومان
dry-cleaning-couch
خشک شویی مبل
قیمت از 1,000,000 الی 1,400,000 تومان
laundry
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 1,300,000 الی 1,300,000 تومان
curtains-washing
پرده شویی
قیمت از 1,500,000 الی 2,900,000 تومان