نگهبان ساختمان

نگهبان ساختمان

از 1357 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نگهبان ساختمان در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نگهبان ساختمان

توافقی

متوسط قیمت4,500,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت8,000,000 تومان

آنچه درباره نگهبان ساختمان خواهید خواند

 • نگهبان ساختمان و خدمات سرایداری ساختمان
 • وظایف سرایدار ساختمان چیست؟
 • استخدام سرایدار آپارتمان با چه اهدافی انجام می شود؟
 • خدمات سرایداری ویلا
 • استخدام سرایدار خانم در چه محل هایی پیشنهاد می شود؟
 • استخدام نگهبان شیف شب و 24 ساعته
 • حقوق نگهبان ساختمان چگونه محاسبه می شود؟
 • استخدام نگهبان و سرایدار ساختمان بدون سوء سابقه و اعتیاد به کمک هومسرویز

نگهبان ساختمان و خدمات سرایداری ساختمان

خدمات نگهبانیساختمان از جمله مواردی هستند که برای انواع مکانهای مسکونی و اداری و حتی در مواردی مانند ساختمان های در حال ساخت اقدام به استخدامنگهبان موقت می کنند زیرا که تجهیرات امنیتی به تنهایی جای نیروی انسانیرا نخواهند گرفت. به همین علت استخدام نگهبان ساختمان از الزاماتی است که درمجتمع ها، برج ها و آپارتمان ها انجام می شود. در ادامه به توضیحاتی در ارتباطبا استخدام نگهبان ساختمان و عوامل موثر بر قیمت و حقوقنگهبان 24 ساعته و پاره وقت خواهیم پرداخت.

وظایف سرایدار ساختمان چیست؟

به طور کل این افرادوظیفه نظافت، مراقبت، حراست و حفظ امنیت ساختمان های مسکونی، تجاری، مدرسه، شرکتها، بیمارستان و فروشگاه های زنجیره ای و غیره را بر عهده دارند. جالب است بدانید استخدامنگهبان ساختمان زیر مجموعه وظایف سرایدار ساختمان است. به بیان دیگر سرایداریمنزل حیطه وظایف وسیع تری دارد که یکی از آنها می تواند مربوط به خدماتنگهبانی ساختمان نیز باشد. خیلی از افراد تصور می کنند که استخدام نگهبانساختمان چندان اهمیتی ندارد و همه افراد از پس اینکار بر می آیند با اینکه شغلسرایداری یا شغل نگهبانی به مهارت های ویژه ای نیازدارد و همه ی افراد نمی توانند در این زمینه موفق باشند. از جمله خدماتی که توسط اینافراد ارائه می شوند عبارت اند از:

 • نظافتسرویس بهداشتی ساختمان های اداری و تجاری
 • خالینمودن هر روزه سطل های زباله و نظافت هر روزه آنها
 • شستشوی وتی کشیدن کف ساختمان
 • تامینامنیت شب ها و بررسی قفل بودن درب ها
 • نظافتراهرو، راه پله ها و درب ها
 • نظافتحیاط، پارکینگ، لابی و پشت بام
 • تمیز کردنشیشه پنجره مشاعات
 • آبیاریباغچه و رسیدگی به فضای سبز
 • جارو کردنبرگ ها، پارو کردن برف
 • کمک بهتعمیرات جزئی به ساکنین
 • بررسیمداوم تاسیسات و اطلاع سریع مسئولین مربوطه

استخدام سرایدار آپارتمان با چه اهدافی انجام می شود؟

استخدام سرایدار تنهامحدود به مجتمع های وسیع نیست. بلکه در آپارتمان برای انجام امور نظافت به طورشبانه روزی اقدام به استخدام نگهبان آپارتمان می کنند. معمولا برای استخدامسرایدار آپارتمان محل سکونت به وی داده می شود. این افراد معمولا وظیفهحراست و نگهبانی ساختمان را نیز دارند. اما به کل وظیفه تمیز کردن کل فضا به صورتدائم بر عهده این افراد است و باید شرایطی را فراهم آورند که همواره مکان مورد نظردر بهترین حالت خود باشد.

خدمات سرایداری ویلا

علاوه بر آپارتمان هامواردی مانند خانه های ویلایی داخل و خارج شهر هستند که به سرایداری ویلا نیازدارند. به این ترتیب صاحبان این منازل با استخدام سرایدار ویلا افرادیرا برای انجام امور مربوط به منزل استخدام می کنند. معمولا افرادی که به عنوان نگهبانویلا انتخاب می شوند وظایف خود را به صورت توافقی با کارفرما تعیین می کنند وتابع قانون خاصی نیستند. تنها کافیست که صاحبان یا مسئولین مربوطه در ابتدای کارتمام انتظارات خود را از فرد مطرح کنند.

استخدام سرایدار خانم در چه محل هایی پیشنهاد می شود؟

در مکان هایی که خانمها اغلب رفت و آمد دارند مانند آرایشگاه زنانه، خوابگاه، آسایشگاه و بیمارستان هااقدام به استخدام سرایدار خانم می کنند. در سایر موارد از آنجایی که اینشغل به قدرت بدنی بالا و فیزیک بدنی خوبی نیاز دارد این خدمات به وسیله ی استخدامسرایدار آقا ارائه می شوند. البته در مواردی نیز استخدام سرایدارمتاهل با خانواده به جای استخدام سرایدار آقا مجرد درخواستمی شود. که همه ی این موارد وابسته به نوع درخواست کارفرما و فضای مورد نظر ویبستگی دارد.

استخدام نگهبان شیف شب و 24 ساعته

استخدام حراست و استخدامنگهبان شیفت شب یا استخدام نگهبان 24 ساعته از مواردیهستند که در این زمینه مورد تقاضا قرار می گیرند. معمولا برای فضاهای که رفت و آمدافراد زیاد است، در کنار تجهیزات امنیتی به نیروی انسانی نیز نیاز است، تا نهایتامنیت برای ساکنین محل مورد نظر فراهم شود. همچنین استخدام نگهبان موقت برایساختمان های در حال ساخت نیز از مواردی هستند که بنا به شرایط تقاضا می شوند.افرادی که به شغل نگهبانی گماشته می شوند باید دارای شرایط خاص باشند تا برایفعالیت در این زمینه انتخاب شوند. معمولا مدیران مجتمع های مسکونی و تجاری اغلببرای استخدام نگهبان انتظارات خاص و البته مهمی از فرد مورد نظر دارند.قدرت بدنی مناسب، هوشیار بودن، متعهد و منظم بودن، عدم سوء پیشینه و قابل اطمینانبودن از مواردی هستند که نیروی حفاظتی و حراستی باید دارا باشند.

حقوق نگهبان ساختمان چگونه محاسبه می شود؟

یکی از مهم ترین مواردیا شاید مشکلات افراد محاسبه و اعلام حقوق نگهبان ساختمان است. در پارهای از موارد مبنا را قانون کار و ساعت کاری در نظر می گیرند. در صورتیکه نمی توان این مورد را نیز به عنوان مرجع قرار داد. زیرا حقوق سرایدارساختمان و یا حقوق نگهبان ساختمان اغلب به صورت توافقیباید بین طرفین بر اساس ساعات کاری مد نظر کارفرما یا مدیران تعیین شود.یقیننا حقوق نگهبان 24 ساعته با حقوق نگهبان 12 ساعته وقیمت نگهبان روزکار با حقوق نگهبان شیفت شب یکسان نیست. تمامیاین موارد باید به صورت لیست وار و به همراه وظایف درخواستی باید تعیین شده و درمقابل هزینه ها نیز با توافقات نهایی بین طرفین تعیین می شوند.

استخدام نگهبان و سرایدار ساختمان بدون سوء سابقه و اعتیاد به کمک هومسرویز

همانطور که پیشتر همبیان کردیم استخدام نگهبان ساختمان از حساسیت بالایی برخوردار است. از این رو بهتراست که زمان کافی را به این امر اختصاص دهید و با افراد زیادی مصاحبه کنید تابتوانید مطمئن ترین فرد را انتخاب کنید. با کمک تیم هوم سرویز، شما می توانید با شرکتها و افرادی که در این زمینه مشغولند ارتباط برقرار کنید و با آنها مصاحبه کنید وبهترین ها را از میان افراد واجد شرایط برگزینید. تنها کافیست به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا خدمات دهندگان در این زمینه با شما تماسگرفته و شما را از جزییات کار مطلع نمایند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نگهبان ساختمان و همچنین ارایه خدمات استخدام نگهبان 24 ساعته و پاره وقت نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نظافت ساختمان ارائه می دهد که شامل نظافت مشاعات با نظافتچی ساختمان ماهر, نماشویی ساختمان با شرکت نماشویی ساختمان معتبر, کفسابی ساختمان، کفسابی بتن، موزاییک و کفسابی سرامیک با دستگاه کفساب مجهز, نظافت استخر و شستشوی استخر باغ با پولیشر، اسکرابر، واترجت های صنعتی, فینیشینگ ساختمان نوساز و نظافت ساختمان نوساز با کمک شرکت فینیشینگ ساختمان معتبر, نظافت برج های مسکونی و نظافت برج های اداری با شرکت نظافت برج مجرب, نظافت و شستشوی سوله و انبار می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نگهبان ساختمان

استخدام نگهبان 24 ساعته و پاره وقت

استخدام سرایدار متاهل با خانواده یا مجرد

استخدام سرایدار خانم برای آرایشگاه ها، آسایشگاه ها و غیره

استخدام نیروی حراست و استخدام نگهبان شیفت شب برای مراکز خرید و مجتمع های تجاری و اداری

استخدام سرایدار آپارتمان به صورت دائمی و پاره وقت

استخدام سرایدار ویلا به صورت دائمی یا موقت

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط استخدام نگهبان ساختمان و استخدام سرایداری ویلا و آپارتمان

در سرویس سرایداری و نگهبانی، پس از ثبت سفارش توسط مشتری کارشناسان مربوطه با شما تماس گرفته و پس از بررسی کامل نیازها و انتظارات، نفرات تایید صلاحیت شده و همخوان با این انتظارات را به شما معرفی و پس از تایید نسبت به عقد قرارداد با شما اقدام می نمایند.

قیمت دقیق خدمات سرایداری و نگهبانی با توجه به نیازها و انتظارات شما و پس از تماس کارشناسان مشخص خواهد شد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

شارژ کپسول آتش نشانی
شارژ کپسول آتش نشانی
قیمت از 1,460,000 الی 1,912,000 تومان
تعمیر دوربین مدار بسته
تعمیر دوربین مدار بسته
قیمت از 300,000 الی 750,000 تومان
تعمیر تابلو برق
تعمیر تابلو برق
قیمت از 250,000 الی 500,000 تومان
تعمیر جک پارکینگ
تعمیر جک پارکینگ
قیمت از 300,000 الی 400,000 تومان