نگهبان ساختمان

نگهبان ساختمان

از 1357 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نگهبان ساختمان در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت نیرو برای یک روز تا سه روز در هفته(8ساعت کاری به مدت یک ماه)

1,500,000 الی 4,000,000 تومان

قیمت نیرو برای سه روز به بالا در هفته(8ساعت کاری به مدت یک ماه)

2,500,000 الی 6,000,000 تومان

قیمت نیرو به صورت تمام وقت

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

نگهبان ساختمان و خدمات سرایداری ساختمان

خدمات نگهبانیساختمان از جمله مواردی هستند که برای انواع مکان های مسکونی و اداری و حتی در مواردی مانند ساختمان های در حال ساخت اقدام به استخدام نگهبان موقت می کنند زیرا که تجهیرات امنیتی به تنهایی جای نیروی انسانی را نخواهند گرفت. به همین علت استخدام نگهبان ساختمان از الزاماتی است که در مجتمع ها، برج ها و آپارتمان ها انجام می شود. در ادامه به توضیحاتی در ارتباط با استخدام نگهبان ساختمان و عوامل موثر بر قیمت و حقوق نگهبان 24 ساعته و پاره وقت خواهیم پرداخت.

وظایف سرایدار ساختمان چیست؟

به طور کل این افراد وظیفه نظافت، مراقبت، حراست و حفظ امنیت ساختمان های مسکونی، تجاری، مدرسه، شرکت ها، بیمارستان و فروشگاه های زنجیره ای و غیره را بر عهده دارند. جالب است بدانید استخدام نگهبان ساختمان زیر مجموعه وظایف سرایدار ساختمان است. به بیان دیگر سرایداری منزل حیطه وظایف وسیع تری دارد که یکی از آنها می تواند مربوط به خدمات نگهبانی ساختمان نیز باشد. خیلی از افراد تصور می کنند که استخدام نگهبان ساختمان چندان اهمیتی ندارد و همه افراد از پس اینکار بر می آیند با اینکه شغل سرایداری یا شغل نگهبانی به مهارت های ویژه ای نیاز دارد و همه ی افراد نمی توانند در این زمینه موفق باشند. از جمله خدماتی که توسط این افراد ارائه می شوند عبارت اند از:

 • نظافت سرویس بهداشتی ساختمان های اداری و تجاری
 • خالی نمودن هر روزه سطل های زباله و نظافت هر روزه آنها
 • شستشوی و تی کشیدن کف ساختمان
 • تامین امنیت شب ها و بررسی قفل بودن درب ها
 • نظافت راهرو، راه پله ها و درب ها
 • نظافت حیاط، پارکینگ، لابی و پشت بام
 • تمیز کردن شیشه پنجره مشاعات
 • آبیاری باغچه و رسیدگی به فضای سبز
 • جارو کردن برگ ها، پارو کردن برف
 • کمک به تعمیرات جزئی به ساکنین
 • بررسی مداوم تاسیسات و اطلاع سریع مسئولین مربوطه

استخدام سرایدار آپارتمان با چه اهدافی انجام می شود؟

استخدام سرایدار تنها محدود به مجتمع های وسیع نیست. بلکه در آپارتمان برای انجام امور نظافت به طور شبانه روزی اقدام به استخدام نگهبان آپارتمان می کنند. معمولا برای استخدام سرایدار آپارتمان محل سکونت به وی داده می شود. این افراد معمولا وظیفه حراست و نگهبانی ساختمان را نیز دارند. اما به کل وظیفه تمیز کردن کل فضا به صورت دائم بر عهده این افراد است و باید شرایطی را فراهم آورند که همواره مکان مورد نظر در بهترین حالت خود باشد.

خدمات سرایداری ویلا

علاوه بر آپارتمان ها مواردی مانند خانه های ویلایی داخل و خارج شهر هستند که به سرایداری ویلا نیاز دارند. به این ترتیب صاحبان این منازل با استخدام سرایدار ویلا افرادی را برای انجام امور مربوط به منزل استخدام می کنند. معمولا افرادی که به عنوان نگهبان ویلا انتخاب می شوند وظایف خود را به صورت توافقی با کارفرما تعیین می کنند و تابع قانون خاصی نیستند. تنها کافیست که صاحبان یا مسئولین مربوطه در ابتدای کار تمام انتظارات خود را از فرد مطرح کنند.

استخدام سرایدار خانم در چه محل هایی پیشنهاد می شود؟

در مکان هایی که خانم ها اغلب رفت و آمد دارند مانند آرایشگاه زنانه، خوابگاه، آسایشگاه و بیمارستان ها اقدام به استخدام سرایدار خانم می کنند. در سایر موارد از آنجایی که این شغل به قدرت بدنی بالا و فیزیک بدنی خوبی نیاز دارد این خدمات به وسیله ی استخدام سرایدار آقا ارائه می شوند. البته در مواردی نیز استخدام سرایدار متاهل با خانواده به جای استخدام سرایدار آقا مجرد درخواست می شود. که همه ی این موارد وابسته به نوع درخواست کارفرما و فضای مورد نظر وی بستگی دارد.

استخدام نگهبان شیف شب و 24 ساعته

استخدام حراست و استخدام نگهبان شیفت شب یا استخدام نگهبان 24 ساعته از مواردی هستند که در این زمینه مورد تقاضا قرار می گیرند. معمولا برای فضاهای که رفت و آمد افراد زیاد است، در کنار تجهیزات امنیتی به نیروی انسانی نیز نیاز است، تا نهایت امنیت برای ساکنین محل مورد نظر فراهم شود. همچنین استخدام نگهبان موقت برای ساختمان های در حال ساخت نیز از مواردی هستند که بنا به شرایط تقاضا می شوند. افرادی که به شغل نگهبانی گماشته می شوند باید دارای شرایط خاص باشند تا برای فعالیت در این زمینه انتخاب شوند. معمولا مدیران مجتمع های مسکونی و تجاری اغلب برای استخدام نگهبان انتظارات خاص و البته مهمی از فرد مورد نظر دارند. قدرت بدنی مناسب، هوشیار بودن، متعهد و منظم بودن، عدم سوء پیشینه و قابل اطمینان بودن از مواردی هستند که نیروی حفاظتی و حراستی باید دارا باشند.

حقوق نگهبان ساختمان چگونه محاسبه می شود؟

یکی از مهم ترین موارد یا شاید مشکلات افراد محاسبه و اعلام حقوق نگهبان ساختمان است. در پاره ای از موارد مبنا را قانون کار و ساعت کاری در نظر می گیرند. در صورتی که نمی توان این مورد را نیز به عنوان مرجع قرار داد. زیرا حقوق سرایدار ساختمان و یا حقوق نگهبان ساختمان اغلب به صورت توافقی باید بین طرفین بر اساس ساعات کاری مد نظر کارفرما یا مدیران تعیین شود. یقیننا حقوق نگهبان 24 ساعته با حقوق نگهبان 12 ساعته و قیمت نگهبان روزکار با حقوق نگهبان شیفت شب یکسان نیست. تمامی این موارد باید به صورت لیست وار و به همراه وظایف درخواستی باید تعیین شده و در مقابل هزینه ها نیز با توافقات نهایی بین طرفین تعیین می شوند.

استخدام نگهبان و سرایدار ساختمان بدون سوء سابقه و اعتیاد به کمک هوم سرویز

همانطور که پیشتر هم بیان کردیم استخدام نگهبان ساختمان از حساسیت بالایی برخوردار است. از این رو بهتر است که زمان کافی را به این امر اختصاص دهید و با افراد زیادی مصاحبه کنید تا بتوانید مطمئن ترین فرد را انتخاب کنید. با کمک تیم هوم سرویز، شما می توانید با شرکت ها و افرادی که در این زمینه مشغولند ارتباط برقرار کنید و با آنها مصاحبه کنید و بهترین ها را از میان افراد واجد شرایط برگزینید. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا خدمات دهندگان در این زمینه با شما تماس گرفته و شما را از جزییات کار مطلع نمایند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نگهبان ساختمان و همچنین ارایه خدمات استخدام نگهبان 24 ساعته و پاره وقت نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نظافت ساختمان ارائه می دهد که شامل نظافت ساختمان با نظافتچی ساختمان ماهر, نماشویی ساختمان با شرکت نماشویی ساختمان معتبر, کفسابی ساختمان، کفسابی بتن، موزاییک و کفسابی سرامیک با دستگاه کفساب مجهز, نظافت استخر و شستشوی استخر باغ با پولیشر، اسکرابر، واترجت های صنعتی, فینیشینگ ساختمان نوساز و نظافت ساختمان نوساز با کمک شرکت فینیشینگ ساختمان معتبر, نظافت برج های مسکونی و نظافت برج های اداری با شرکت نظافت برج مجرب, نظافت و شستشوی سوله و انبار می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نگهبان ساختمان

استخدام نگهبان 24 ساعته و پاره وقت

استخدام سرایدار متاهل با خانواده یا مجرد

استخدام سرایدار خانم برای آرایشگاه ها، آسایشگاه ها و غیره

استخدام نیروی حراست و استخدام نگهبان شیفت شب برای مراکز خرید و مجتمع های تجاری و اداری

استخدام سرایدار آپارتمان به صورت دائمی و پاره وقت

استخدام سرایدار ویلا به صورت دائمی یا موقت

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط استخدام نگهبان ساختمان و استخدام سرایداری ویلا و آپارتمان

در سرویس سرایداری و نگهبانی، پس از ثبت سفارش توسط مشتری کارشناسان مربوطه با شما تماس گرفته و پس از بررسی کامل نیازها و انتظارات، نفرات تایید صلاحیت شده و همخوان با این انتظارات را به شما معرفی و پس از تایید نسبت به عقد قرارداد با شما اقدام می نمایند.

قیمت دقیق خدمات سرایداری و نگهبانی با توجه به نیازها و انتظارات شما و پس از تماس کارشناسان مشخص خواهد شد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

شارژ کپسول آتش نشانی
شارژ کپسول آتش نشانی
قیمت از 1,000,000 الی 8,000,000 تومان
تعمیر دوربین مدار بسته
تعمیر دوربین مدار بسته
قیمت از 200,000 الی 1,150,000 تومان
تعمیر تابلو برق
تعمیر تابلو برق
قیمت از 200,000 الی 200,000 تومان
تعمیر جک پارکینگ
تعمیر جک پارکینگ
قیمت از 250,000 الی 730,000 تومان

خدمات نگهبان ساختمان در این شهرها ارائه می شود: