خانه تکانی عید

خانه تکانی عید

از 1613 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خانه تکانی عید در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت آقای زبر و زرنگ برای خونه تکونی.(خانه تکونی ۸ ساعته آقا)

305,000 تومان

قیمت خانم همه فن حریف برای خونه تکونی.(خانه تکونی ۸ ساعته خانم)

320,000 تومان

قیمت شسشتوی سقف آشپزخانه(مخصوص همیاران آقا)

50,000 تومان

قیمت شستشوی فرش و مبل ها با شامپو(مخصوص همیاران آقا)

30,000 تومان

قیمت مبل ها مثل دست گل تمیز بشه.(خشکشویی کامل یک دست مبل 8 نفره با دستگاه)

300,000 تومان

قیمت فرش ها مثل روز اول تمیز بشه.(شستشوی فرش ها توسط قالیشویی)

توافقی

قیمت پرده ها تمیز و شق و رق بشن.(باز و بست و شستشوی پرده ها توسط اتوشویی)

توافقی

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت200,000 تومانبیشینه قیمت600,000 تومان

خونه تکونی عید رو از کجا شروع کنیم؟

خانه تکانی عید از جمله رسوم دیرینه ی ایرانی است کهباید به درستی انجام شود تا در راستای آن ما سال خوب و خوشی نیز آغاز کنیم. انجاماین رسم دیرینه و البته پسندیده برای خانم های خانه دار راحت تر است و تنها درموارد سنگین ترجیح می دهند که از نیروی نظافت خانه برای خانه تکانی عید نوروزکمک بگیرند. چون با خیال راحت در طی مدت زمان نامحدود اقدام به تمیز کردنخانه برای عید می کنند. اما برای دسته دیگه ای از افراد که با مشغله بیشتریروبه رو هستند مانند خانم های شاغل کمی مشکل تر است. ما در این مقاله سعی می کنیمتا نکات مهمی برای شروع خانه تکانی عید، لیست کارهای خانه تکانی وراهکارهایی را برای خانه تکانی آسان برایتان شرح دهیم تا خانه تکانیعید را راحت تر با کمک همیاران در شرکت خونه تکونی هومسرویز پشت سر بگذارید.

پاسخ سوال فوق درواقع به سبک زندگی شما بستگی دارد. معمولا برای شروع خونه تکونی ویژه عید بایداز قسمت های سخت منزل شروع کرد. معمولا در شروع تمیزکاری عید، چونانرژی افراد بیشتر است، کارهای بیشتری نیز قابل انجام است ولی رفته رفتهافراد خسته تر می شوند و باید به قسمت های راحت تر منزل رسیدگی کنند. خونهتکونی سریع کار چندان راحتی نیست. البته با کمک از کارگر خانه تکانیهوم سرویز کارهایتان راحت تر به اتمام خواهند رسید و به تمام خواسته هایتاندر کمترین زمان ممکن خواهید رسید. در ادامه بهسوالاتتان در ارتباط با استخدام کارگر خانه تکانی و عوامل موثربر قیمت خانه تکانی عید خواهیم پرداخت.

لیست کارهای خانه تکانی نوروزی

از تمام قسمت هایی ازمنزل که می خواهید رسیدگی و مرتب شوند، یک لیست تهیه کنید. تهیه لیست موجب می شودتا ایده برای خانه تکانی نوروزی به ذهنتان خطور کند. درابتدای لیست کارهای خونه تکانی از خانه تکانی آشپزخانه شروعکنید و تمام کارهایی که می خواهید انجام دهید یک یادداشت تهیه کنید. از تمیز کردندیوار و پنجره گرفته تا شستشوی ظروف داخل کابینت و گردگیری باید در این لیستگنجانده شوند.

تمیزکاری عید می تواند فقطیک گردگیری ساده باشد یا خونه تکونی به معنای واقعی کلمه که شامل شستشوو نظافت همه قسمت های منزل است. اگر می خواهید سفت و سخت به خونه تکونیویژه عید بپردازید باید نکات ریز خانه تکانی را رعایت کنید ومطمئن باشید اختصاص دادن یک یا نهایت دو روز به تنهایی بدون نیروی کمکی، اصلا کافینیست!

نکات مهم در خانه تکانی عید

اولین نکته مهم درخانه تکانی، برنامه ریزی و زمانبندی صحیح برای شروع خونه تکونیعید است. راهنمای خونه تکونی، اولویت بندی کارهای مهم و سنگین تردر نظافت و تمیزکاری منزل را به سایر کارها اعلام می کند. اینتقسیم بندی باعث سرعت بخشیدن به پیش برد خونه تکونی عید می شود. تعیین روش های خانه تکانی بر اساس نوعزندگی افراد متفاوت است. خانه های با متراژ بالا حجم کار بالاتری دارند. روشخانه تکانی عید و تمیزکاری خانه در خیلی از موارد بر اساس نظرصاحبان منزل صورت می گیرد. به صورت اصولی، انجام کارهای سنگین تر مانند تمیز کردنپنجره و دیوار در اولویت قرار دارند و در ادامه با کارهای سبک تر با ظرافت بالامانند گرد گیری به اتمام می رسد.

خانه تکانی عید را از کجا شروع کنیم

شاید تعجب کنید ولیخونه تکونی هم برای خودش حساب و کتابی دارد و الکی نمی شود از هر جایی کار نظافتمنزل رو شروع کرد. مثلا اگر اول کف خونه رو برق بی اندازید و قالی ها رو بشورید وپهن کنید، موقع تمیز کردن لوازم منزل مثل لوسترها حتما دوباره کف خونه کثیف میشود. خب پس خانه تکانی را از کجا شروع کنیم که دوباره کاری نشود و نظم کار هم حفظشود. خیلی ساده از بالا به پایین نظافت عید نوروز رو انجام بدید. اول لوستر ودیوارها، پاک کردن شیشه ها، گردگیری قاب عکس ها و شلف های دیواری و …. بعد نوبت بهلوازم روی زمین می رسد. راستی حتما خانه تکانی آشپزخانه رو آخر از همه انجام بدیدو کف خونه هم بعد از همه کارها تمیز باید بشه. اینجوری دوباره کاری پیش نمیاد.

بهترین زمان خانه تکانی عید

زمان خانهتکانی را صرفا به روز قبل عید نوروز یا به اصطلاح شبعید موکول نکنید. شاید الان از خودتان بپرسید که چه زمانی خونه تکونیعید را شروع کنیم؟ ما در جواب باید بیان کنیم که متاسفانه یا خوشبختانه،زمان خانه تکانی بر اساس حجم کارها از چندین روز تا چندین هفته قبل عید نوروز بایدشروع شود. برای شروع می توانید روزی 1 ساعت را به نظافت اختصاص دهید و تا روزهاینزدیک به عید برای جمع بندی کلی از نیروهای نظافت منزل هم سرویزکمک بگیرید.

در خانه تکانی سریع، دوباره کاری نکنید!

قبل از شروع خانه تکانیسریع کارهایتان را اولویت بندی کنید. اگر قصد شستشوی پرده یا فرش را دارید، ابتدایکار بهترین زمان انجام این کارهاست. از جمله نکات خانه تکانی رعایت این است، کهتمیز کردن یک قسمت باعث انجام دوباره کاری در قسمت های دیگر نشود. از نکات خانهتکانی رعایت ارجعیت انجام کارهای سنگین مانند شستشوی درب و پنجره و دیوار به سایرامور منزل است.

تمیز کردن آشپزخانه

مطمعنا نظافت و خانهتکانی آشپزخانه یکی از سخت ترین مراحل خونه تکونی عید محسوبمی شود. در اولین قدم باید یخچال و قفسه ها مرتب و تمیز شوند. سپس تمام مواد ووسایلی که دورریختنی هستند را جمع آوری کنید و به بیروناز آشپزخانه انتقال دهید. شستشوی دیوارها را ابتدا انجام دهید تا بعدامجبور نشوید کابینت ها را دوباره تمیز کنید.

شستشوی و نظافتکابینت آشپزخانه

تمیز کردن کابینتآشپزخانه ها از مهمترین و زمانبرترین قسمت های خانه تکانی برایعید محسوب می شود. وسایل کابینت ها را دانه به دانه خارج کنید و سپسبه نظافت کابینت و گردگیری لوازم آن بپردازید. وسایل داخلیآنرا اگر نیاز به شستن دارند باید شسته شوند و اگر نهکه مرتب کنید و سر جای خود قرار دهید.

شستشوی دیوارآشپزخانه در خانه تکانی عید

دیوار آشپزخانه بهعلت مجاورت در کنار گاز و غذاهای چرب بیشتر آلوده هستند. به همین علت در تمیزکاریهای عید شستشوی دیوار آشپزخانه نیز باید انجام شود. از آنجایی که اینکار به نیروی بدنی بیشتری است، باید توسط نیروهای خدماتی آقا انجام شود تا نتیجهبهتری حاصل شود.

شستشوی یخچال،گاز و سایر لوازم آشپزخانه

خانه تکانی آشپزخانه شامل تمیز کردن تمام قسمت هایآشپزخانه مانند تمیزکردن یخچال، گاز و غیره نیز می شود. از این رو باید تمام وسایلیخچال خارج شده و تمام قفسه ها شسته و خشک شوند سپس در جای خود قرار داده شوند.

خانه تکانی اتاق خواب

بعد از خونهتکونی آشپزخانه باید به سراغ خانه تکانی اتاق خواب ها بروید. اول یک سبد تهیهکنید و تمام اقلامی که نیاز به شستن دارند را جدا کنید و دیوارها باید گردگیریشوند. مراحل خانه تکانی را در ذهن خود مرور کنید. بعد از نظافت وگردگیری دیوارها نوبت به تمیز کردن و مرتب کردن کمد ها می رسد. ازشر وسایل کهنه و البته بلا استفاده راحت شوید. سپس لباسها و سایر راخارج کنید کمدها باید گردگیری شوند و لباسها و وسایل دوباره مرتب سرجای خود قراربگیرند.

برای گردگیری خانه از کجا باید شروع کرد؟

همانطور که میدانیمگرد گیری آخرین مرحله تمیزکاری منزل برای عید محسوب می شود. درواقع وقتیشما کارهای اساسی و تمیز کردن های عمقی را انجام داده اید حالا بایدبه گردگیری خانه بپردازید. برای گرد گیری از یک سمت خانه شروع کنید مثلااز اتاق خواب یا گردگیری پذیرایی. تمام سطوح را گرد گیری کنید و پس از اتمام یکمحوطه از آنجا خارج شوید. همیشه یادتان باشد گردگیری از سطوح بالاتر انجام می شود.یعنی قفسه ها یا کتابخانه ها را مرتب و گردگیری کنید و سپس به نظافت و گردگیریزمین بپردازید.

خانه تکانی فوری

در تمامی اموراستثناعاتی وجود دارد. خانه تکانی فوری یکی از آن اقداماتاست. کاملا طبیعی است که بعضی از افراد به دلایل مختلف نیاز به نیروی نظافت منزلبرای خونه تکونی سریع داشته باشند. هوم سرویز نیز برای تمامی این مواقعبرنامه ریزی کرده است. درصورتی که به خانه تکانی سریع نیاز داشته باشیدمی توانید به طور همزمان از چند نیروی ماهر در شرکت خونه تکونی هوم سرویز که بهتمام اصول خانه تکانی ویژه عید واقف هستند کمک بگیرید تا در کمترینزمان ممکن به خواسته خود برسید.

قیمت خانه تکانی عید به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه خونه تکونیعید از جمله مواردی است که افراد در حوالی عید همیشه به دنبال آنهستند. قیمت خانه تکانی عید به موارد متعددی بستگی دارد. مورد اول نوعخدمات مورد نیاز شماست. اگر نیاز به شستشوی دیوار، پنجره یا سقف دارید باید ازنیروهای آقا کمک بگیرید که قیمت هر ساعت آنها به طور مشخص در سامانه هوم سرویزمشخص است. اما اگر نیاز به کارهای سبک تر مانند نظافتآشپزخانه و نظافت اتاق خواب دارید باید از نیروهای خانم کمک بگیریدکه قیمت خانه تکانی عید کمی بالاتر می رود. مورد بعدی ساعت کاری است.اغلب 8 ساعت کاری را برای خانه تکانی عید مناسب می بیینند که در این صورت این قیمتبه صورت ثابت محاسبه و اعلام می شود و شما ملزم به پرداخت هیچ هزینه اضافی دیگرینخواهید بود.

نظافت عید نوروز و خانه تکانی ویژه عید نوروز با همیاران هوم سرویز

نظافت عید نوروز شامل خونه تکونی ویژه عیدنوروز و نظافت خانه در ایام عید می باشد. چنانچه در ایام عید و تعطیلات همنیازمند کمک باشید، همه روزه با هوم سرویز همراه شوید. خانه تکانیفوری به تنهایی کار طاقت فرسایی خواهد بود. کافیست همیاران هوم سرویز را درکنار خود داشته باشید. تمامی امور مربوط به تمیزکاری منزل و محل کار توسط همیارانهوم سرویز انجام می گیرد. در صورت نیاز کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویزثبت درخواست کنید و جزئیات درخواست خودتان را مطرح کنید تا اشخاص مطمئن و تحتنظارت هوم سرویز در کمترین زمان ممکن در کنارتان قرار بگیرند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس خانه تکانی عید و همچنین ارایه خدمات خانه تکانی آشپزخانه و اتاق خواب ها نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نظافت منزل و محل کار ارائه می دهد که شامل خدمات نظافت منزل فوری توسط شرکت نظافتی معتبر, نظافت اداره، نظافت دفترکار و نظافت سازمان , نظافت دوره ای و نظافت هفتگی با نظافتچی ثابت و دائمی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس خانه تکانی عید

خانه تکانی آشپزخانه و اتاق خواب ها

نظافت و شستشوی دیوار و سقف منزل

خانه تکانی آشپزخانه و نظافت و تمیزکاری کابینت آشپزخانه

نظافت اتاق خواب، مرتب کردن کمد ها و سایر لوازم اتاق خواب

شستشوی یخچال، گاز و سایر لوازم آشپزخانه

گردگیری کلی منزل

نظرات کاربران

profile picture
محمد اسماعیلی

خیلی اقای خوبی بودند کارشون حرف نداشت دفعه بعدی هم با ایشون میخواهیم سرویسمون انجام شود با تشکر

profile picture
محمدحسن میرزامحمدی

خوب بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهیم انجام شود ممنونم

profile picture
مهدی امام‌جمعه

خیلی عالی و تمیز شدند فرش ها و هیچ گونه اسیبی هم ندیدند

profile picture
محسن صادقیان

انسان موجه و مودب و خیلی خوبی بودند قیمتشون هم نسبت به سایر جاهایی که صحبت کردم کمتر و منصفانه تر بود تشکر

شرایط خانه تکانی سریع و فوری ویژه عید نوروز با نیروهای مجرب

با انتخاب این سرویس کلیه خدمات مورد نیاز در خونه تکونی را به صورت یکجا از هوم سرویز دریافت می کنید.

قیمت های هر یک از سرویس های مورد نیاز مطابق تعرفه های هوم سرویز بوده و در داخل سرویس مورد نظر قابل رویت می باشد.

هماهنگی لازم با همیاران ویژه شب عید توسط هوم سرویز انجام می شود و فقط کافیه شما سرویس مورد نیاز و روز را انتخاب کنید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

خشکشویی و اتوی لباس
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 180,000 الی 630,000 تومان
پرده شویی
پرده شویی
قیمت از 600,000 الی 1,200,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 360,000 الی 600,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 375,000 الی 725,000 تومان