خانه تکانی عید

خانه تکانی عید

از 1892 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خانه تکانی عید در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت آقای همه فن حریف متخصص خانه تکانی به مدت 10 ساعت

850,000 تومان

قیمت خانم زبر و زرنگ متخصص خانه تکانی به مدت 10 ساعت

900,000 تومان

قیمت خشکشویی کامل مبل ها، صندلی ها و تشک با دستگاه

توافقی

قیمت شستشوی فرش ها توسط قالیشویی

توافقی

قیمت باز و بست و شستشوی پرده ها توسط اتوشویی

توافقی

قیمت خشکشویی لباس ها و پتو توسط اتوشویی

توافقی

متوسط قیمت1,025,000 تومانکمینه قیمت700,000 تومانبیشینه قیمت1,350,000 تومان

آنچه درباره خانه تکانی عید خواهید خواند

 • خانه تکانی عید رو از کجا شروع کنیم؟
 • لیست کارهای خانه تکانی عید را با دقت بنوسید!
 • اول ایمنی بعد خانه تکانی سریع
 • نکات مهم در خانه تکانی عید کدامند؟
 • بهترین زمان خانه تکانی عید
 • تمیز کردن و خانه تکانی آشپزخانه شامل چه مواردی می شود؟
 • خانه تکانی اتاق خواب شامل چه مواردی می شود؟
 • خانه تکانی فوری آیا امکان پذیر است؟
 • خانه تکانی راحت برای خانه هایی که بچه کوچک دارند را دیرتر شروعکنید.
 • چه چیزهایی از خدمات خانه تکانی ویژه عید هوم سرویز می دانید؟
 • چه خدماتی در خدمات خونه تکونی ویژه عید ارائه می شود؟
 • قیمت خانه تکانی عید به چه مواردی بستگی دارد؟
 • نظافت عید نوروز و خانه تکانی ویژه عید نوروز با همیاران هوم سرویز

خانه تکانی عید رو از کجا شروع کنیم؟

خانه تکانی عید از جمله رسوم دیرینه ی ایرانی است کهباید به درستی انجام شود تا در راستای آن ما سال خوب و خوشی نیز آغاز کنیم. تمیزکردن خانه یا خانه تکانی عید و این رسم دیرینه و البته پسندیده برای خانم هایخانه دار راحت تر است و تنها در موارد سنگین، ترجیح می دهند که از نیروی نظافتخانه برای خدمات خانه تکانی عید نوروز کمک بگیرند. چون باخیال راحت در طی مدت زمان نامحدود اقدام به تمیز کردن خانه برای عید میکنند. اما برای دسته دیگه ای از افراد که با مشغله بیشتری روبه رو هستند مانندخانم های شاغل کمی مشکل تر است. ما در این مقاله سعی می کنیم تا نکات مهمیبرای شروع خانه تکانی فوری عید، لیست کارهای خانه تکانی سریع وراهکارهایی را برای خانه تکانی آسان برایتان شرح دهیمتا خانه تکانی عید را راحت تر با کمک همیاران در شرکت هومسرویز پشت سر بگذارید.

پاسخ سوال فوق درواقع به سبک زندگی شما بستگی دارد. برنامه ریزی برای خانه تکانی عید باید با کمکهمه ی اعضای خانواده انجام شود. داشتن برنامه و تقسیم کار و یا کمک گرفتن ازنیروهای خدماتی ماهر برای خونه تکونی موجب می شود کارها سریع پیش رفته و خستگیکمتری برایتان رقم بخورد. معمولا برایشروع خونه تکونی ویژه عید باید از قسمت های سخت منزل شروع کرد.معمولا در شروع تمیزکاری عید، چون انرژی افراد بیشتر است، کارهای بیشترینیز قابل انجام است ولی رفته رفته افراد خسته تر می شوند و باید به قسمت های راحتتر منزل رسیدگی کنند. خونه تکونی سریع کار چندان راحتی نیست.البته با کمک از کارگر خانه تکانی فوری هوم سرویز کارهایتان راحت تر بهاتمام خواهند رسید و به تمام خواسته هایتان در کمترین زمان ممکن خواهید رسید. در ادامه به سوالاتتان در ارتباطبا استخدام کارگر خانه تکانی و عوامل موثر بر قیمت خانهتکانی عید خواهیم پرداخت.

لیست کارهای خانه تکانی عید را با دقت بنوسید!

از تمام قسمت هایی ازمنزل که می خواهید رسیدگی و مرتب شوند، یک لیست تهیه کنید. تهیه لیست خونه تکونیعید موجب می شود تا ایده برای خانه تکانی نوروزی به ذهنتان خطورکند. در ابتدای لیست کارهای خونه تکانی از خانه تکانیآشپزخانه شروع کنید و تمام کارهایی که می خواهید انجام دهید یک یادداشتتهیه کنید. از تمیز کردن دیوار و پنجره گرفته، تمیز کردن کابینت، تمیز کردن یخچال،گاز و سینک تا شستشوی ظروف داخل کابینت و گردگیری باید در این لیست خونه تکونی گنجاندهشوند.

تمیزکاری عید می تواند فقطیک گردگیری ساده باشد یا خانه تکانی عید به معنای واقعی کلمه که شاملشستشو و نظافت همه قسمت های منزل است. اگر می خواهید سفت و سخت به خانهتکانی ویژه عید بپردازید باید نکات ریز را رعایت کنید و مطمئن باشیداختصاص دادن یک یا نهایت دو روز به تنهایی بدون نیروی کمکی، اصلا کافی نیست!

اول ایمنی بعد خانه تکانی سریع

متاسفانه در این ایامهمیشه شاهد اتفاقاتی هستیم که تمام شیرینی عید را به تلخی بدی تبدیل می کند.مواردی که اگر نکات ایمنی در پروسه خانه تکانی عید رعایت می شد شاهد هیچ کدام ازآنها به وقوع نمی پیوست. اگر دست تنها هستید هیچ گاه بیشتر از توان خود به خودتانفشار نیاورید. مواردی مانند آسیب به کمر، دست ها و پاها و یا مسمومیت های ناشی ازاستفاده غیر مجاز از مواد شیمیایی، پرت شدن از بلندی در هنگام نظافت شیشه ها ودیوارها وحتی برق گرفتگی از مواردی هستند که در پروسه خانه تکانی عید کم با آنمواجهه نشده ایم. پس لطفا کاملا با رعایت موارد ایمنی دست به کار شوید.

نکات مهم در خانه تکانی عید کدامند؟

· به همه ی قسمتهای ساختمان دقت کنید

اغلب وقتی افراد از خانهتکانی عید صحبت می کنند در پس ذهنشان قسمت هایی از خانه می آید که روزها و یاماه هاست به نظافت آنها نپرداخته اند. اما خانه تکانی عید شامل این موارد بهانضمام سایر نقاط است که در جلوی چشمانتان هستند اما از آنها غافل هستید مانند خانهتکانی آشپزخانه، نظافت یخچال و فریزر و نظافت کابینت آشپزخانه ها، خانه تمانیاتاق خواب و گردگیری و نظافت زیر تخت خواب ها، رختخواب ها، کمد دیواری وغیره.

· برنامه ریزی رافراموش نکنید

دومین مورد برنامه ریزیو زمانبندی صحیح برای شروع خونه تکونی عید است. راهنمای خونهتکونی، اولویت بندی کارهای مهم و سنگین تر در نظافت و تمیزکاریمنزل را به سایر کارها اعلام می کند. این تقسیم بندی باعث سرعت بخشیدن بهپیشبرد خانه تکونی عید می شود.

در خانه تکانیسریع، دوباره کاری نکنید!

قبل از شروع خانهتکانی سریع کارهایتان را اولویت بندی کنید. اگر قصد شستشوی پرده یا فرش را دارید، ابتدای کار بهترین زمان انجام این کارهاست. از جملهنکات خانه تکانی عید رعایت این است، که تمیز کردن یک قسمت باعث انجام دوباره کاریدر قسمت های دیگر نشود. از نکات خانه تکانی ویژه عید رعایت ارجعیت انجام کارهایسنگین مانند شستشوی درب و پنجره و دیوار به سایر امور منزل است.

· تقسیم کارها رافراموش نکنید

تعیین روش هایخانه تکانی عید بر اساس نوع زندگی افراد متفاوت است. خانه های با متراژ بالا حجمکار بالاتری دارند. روش خانه تکانی عید و تمیزکاریخانه در خیلی از موارد بر اساس نظر صاحبان منزل صورت می گیرد. به صورت اصولی،انجام کارهای سنگین تر مانند تمیز کردن پنجره و دیوار در اولویت قرار دارند و درادامه با کارهای سبک تر با ظرافت بالا مانند گرد گیری به اتمام می رسد.

· خانه تکانی رااز قسمت های سخت شروع کنید

شاید تعجب کنید ولیخونه تکونی هم برای خودش حساب و کتابی دارد و الکی نمی شود از هر جایی کار نظافت منزل رو شروع کرد. مثلا اگر اول کف خونه رو برق بی اندازید و قالی ها روبشورید یا به بهترین قالیشویی بسپارید و پهن کنید، موقعتمیز کردن لوازم منزل مثل لوسترها حتما دوباره کف خونه کثیف می شود. خب پس خانهتکانی را از کجا شروع کنیم که دوباره کاری نشود و نظم کار هم حفظ شود. خیلی سادهاز بالا به پایین نظافت عید نوروز رو انجام بدید. اول لوستر و دیوارها، پاک کردنشیشه ها، گردگیری قاب عکس ها و شلف های دیواری و …. بعد نوبت به لوازم روی زمین میرسد. راستی حتما خانه تکانی آشپزخانه رو آخر از همه انجام بدید و کف خونه هم بعداز همه کارها تمیز باید بشه. اینجوری دوباره کاری پیش نمیاد.

بهترین زمان خانه تکانی عید

زمان خانهتکانی را صرفا به روز قبل عید نوروز یا به اصطلاح شب عید موکولنکنید. شاید الان از خودتان بپرسید که چه زمانی خونه تکونی عید را شروع کنیم؟ما در جواب باید بیان کنیم که متاسفانه یا خوشبختانه، زمان خانه تکانی عید بر اساسحجم کارها از چندین روز تا چندین هفته قبل عید نوروز باید شروع شود. برای شروع میتوانید روزی 1 ساعت را به نظافت اختصاص دهید و تا روزهای نزدیک به عید برای جمعبندی کلی از نیروهای نظافت منزل هم سرویزکمک بگیرید.

تمیز کردن و خانه تکانی آشپزخانه شامل چه مواردی می شود؟

مطمعنا نظافت و خانهتکانی آشپزخانه یکی از سخت ترین مراحل خونهتکونی عید محسوب می شود. در اولین قدم باید یخچال و قفسه ها مرتب و تمیزشوند. سپس تمام مواد و وسایلی که دورریختنی هستند را جمع آوری کنید و به بیروناز آشپزخانه انتقال دهید. شستشوی دیوارها را ابتدا انجام دهید تا بعدامجبور نشوید کابینت ها را دوباره تمیز کنید.

· شستشوی و نظافتکابینت آشپزخانه

تمیز کردن کابینتآشپزخانه ها از مهمترین و زمانبرترین قسمت های خانه تکانی برایعید محسوب می شود. وسایل کابینت ها را دانه به دانه خارج کنید و سپسبه نظافت کابینت و گردگیری لوازم آن بپردازید. وسایل داخلیآنرا اگر نیاز به شستن دارند باید شسته شوند و اگر نهکه مرتب کنید و سر جای خود قرار دهید.

· شستشوی دیوارآشپزخانه در خانه تکانی عید

دیوار آشپزخانه بهعلت مجاورت در کنار گاز و غذاهای چرب بیشتر آلوده هستند. به همین علت در تمیزکاریعید شستشوی دیوار آشپزخانه نیز باید انجام شود. از آنجایی که این کار بهنیروی بدنی بیشتری است، باید توسط نیروهای خدماتی آقا انجام شود تا نتیجه بهتریحاصل شود.

· شستشوی یخچال،گاز و سایر لوازم آشپزخانه

خانه تکانی آشپزخانه شامل تمیز کردن تمام قسمت هایآشپزخانه مانند تمیزکردن یخچال، گاز و غیره نیز می شود. از این رو باید تمام وسایلیخچال خارج شده و تمام قفسه ها شسته و خشک شوند سپس در جای خود قرار داده شوند.

خانه تکانی اتاق خواب شامل چه مواردی می شود؟

بعد از خونهتکونی آشپزخانه باید به سراغ خانه تکانی اتاق خواب ها بروید. اولیک سبد تهیه کنید و تمام اقلامی که نیاز به شستن دارند را جدا کنید و دیوارها بایدگردگیری شوند. مراحل خانه تکانی اتاق را در ذهن خود مرور کنید. بعد ازنظافت و گردگیری دیوارها نوبت به تمیز کردن و مرتب کردن کمد ها می رسد. ازشر وسایل کهنه و البته بلا استفاده راحت شوید. سپس لباسها و سایر راخارج کنید کمدها باید گردگیری شوند و لباسها و وسایل دوباره مرتب سرجای خود قراربگیرند.

همانطور که میدانیمگرد گیری آخرین مرحله تمیزکاری منزل برای عید محسوب می شود. درواقع وقتیشما کارهای اساسی و تمیز کردن های عمقی را انجام داده اید حالا بایدبه گردگیری خانه بپردازید. برای گرد گیری از یک سمت خانه شروع کنید مثلااز اتاق خواب یا گردگیری پذیرایی. تمام سطوح را گرد گیری کنید و پس از اتمام یکمحوطه از آنجا خارج شوید. همیشه یادتان باشد گردگیری از سطوح بالاتر انجام می شود.یعنی قفسه ها یا کتابخانه ها را مرتب و گردگیری کنید و سپس به نظافت و گردگیریزمین بپردازید.

خانه تکانی فوری آیا امکان پذیر است؟

در تمامی اموراستثناعاتی وجود دارد. خانه تکانی فوری یکی از آن اقداماتاست. کاملا طبیعی است که بعضی از افراد به دلایل مختلف نیاز به افرادی ماهربرای خونه تکونی سریع داشته باشند. هوم سرویز نیز برای تمامی این مواقعبرنامه ریزی کرده است. درصورتی که به خانه تکانی سریع نیاز داشته باشیدمی توانید به طور همزمان از چند نیروی ماهر در شرکت خانه تکانی هوم سرویز که بهتمام اصول خانه تکانی ویژه عید واقف هستند کمک بگیرید تا در کمترینزمان ممکن به خواسته خود برسید.

خانه تکانی راحت برای خانه هایی که بچه کوچک دارند را دیرتر شروعکنید.

اگر بچه کوچک در خانهدارید قطعا به این موضوع فکر کرده اید که ای کاش یک روز قبل از عید می توانستمخانه تکانی فوری داشته باشم تا کودک یا کودکان من نتوانند خانه را بهم بریزند.بهترین انتخاب برای شما این است که هر چه دیرتر دست به کار شوید... البته این نوعخانه تکانی فوری سختی هایی هم به دنبال دارد. پس به دنبال افرادی باشید که خدماتنظافت عید و خانه تکلنی راحت را به طور تخصصی ارائه می دهند باشید.

چه چیزهایی از خدمات خانه تکانی ویژه عید هوم سرویز می دانید؟

خدمات خانه تکانیویژه عید شامل اعزام نیروهای ماهر و متخصص در این زمنیه است تا با برنامه ریزیدقیق کلیه خدمات خانه تکانی فوری و خدمات نظافت عید را ارئه دهند. اگر به هر دلیلیزمان کافی برای تمیزکاری عید ندارید می توانید روی متخصصین ما حساب کنید. البته هرکدام از این خدمات توسط گروهی خاص انجام می شود. به طور مثال موارد سنگین تر توسطنیروهای آموزش دیده آقا و موارد سبک تر که نیاز به ریزه کاری های بیشتری دارندتوسط خانم ها ارائه می شود. البته بر اساس میزان و حجم کارها تعداد روزهای موردنیاز برای خدمات خانه تکانی عید و تعداد نیروهای مورد نیاز تعیین می شود.

چه خدماتی در خدمات خونه تکونی ویژه عید ارائه می شود؟

 • نظافتشیشه و دیوار الزاما توسط نیروهای آقا
 • خانهتکانی آشپزخانه ها شامل نظافت کابینت، یخچال، گاز و غیره
 • تمیز کردنکف منزل
 • دستمالکشیدن مبلمان و گردگیری لوازم منزل
 • تمیز کردنو مرتب کردن کمدها
 • گردگیریخانه

قیمت خانه تکانی عید به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت خانه تکانیبر اساس نوع خدمات مورد نیاز

هزینه خونه تکونیعید از جمله مواردی است که افراد در حوالی عید همیشه به دنبال آنهستند. قیمت خانه تکانی عید به موارد متعددی بستگی دارد. مورد اول نوعخدمات مورد نیاز شماست. اگر نیاز به شستشوی دیوار، پنجره یا سقف دارید باید ازنیروهای آقا کمک بگیرید که قیمت خانه تکانی هر ساعت آنها به طور مشخص در سامانههوم سرویز مشخص است. اما اگر نیاز به کارهای سبک تر مانند خانه تکانیآشپزخانه و خانه تکانی اتاق خواب دارید باید از نیروهای خانم کمکبگیرید که قیمت خانه تکانی عید کمی بالاتر می رود.

حجم کارها وقیمت خانه تکانی ویژه عید

مورد بعدی ساعت کاریاست. اغلب 8 ساعت کاری را برای خانه تکانی عید مناسب می بیینند که در این صورت اینقیمت خانه تکانی فوری به صورت ثابت محاسبه و اعلام می شود و شما ملزم به پرداختهیچ هزینه اضافی دیگری نخواهید بود. اما در مواردی میزان کار در درجه ای است کهنیاز به چند روز کاری است که بر اساس توافق بین طرفین انجام می شود.

تعداد نیروهایخونه تکونی عید

در مواردی که نیاز بهخانه تکانی فوری و سریع است و ترجیح می دهند کلیه کارها در یک نهایت دو روز انجامشوند چند نیرو در محل حضور پیدا می کنند و بر اساس تقسیم کار، کلیه پروسه خانه تکانیعید را پیش می برند. در این صورت قیمت خانه تکانی عید بالا می رود.

نظافت عید نوروز و خانه تکانی ویژه عید نوروز با همیاران هوم سرویز

نظافت عیدنوروز شامل خونه تکونی عید نوروز و نظافت کلی خانه در ایام عید میباشد. چنانچه در ایام عید و تعطیلات هم نیازمند کمک باشید، همه روزه با هوم سرویز جهتخدمات خانه تکانی عید همراه شوید. خانه تکانی فوری به تنهایی کارطاقت فرسایی خواهد بود. کافیست همیاران هوم سرویز را در کنار خود برای خانه تکانیسریع داشته باشید. تمامی امور مربوط به تمیزکاری عید و محل کار توسط همیاران هومسرویز انجام می گیرد. در صورت نیاز کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست کنید و جزئیات درخواست خودتان را مطرح کنید تا اشخاص مطمئن در کمترین زمانممکن در کنارتان قرار بگیرند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس خانه تکانی عید و همچنین ارایه خدمات خانه تکانی آشپزخانه و اتاق خواب ها نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نظافت منزل و محل کار ارائه می دهد که شامل خدمات نظافت منزل فوری توسط شرکت نظافتی معتبر, نظافت اداره، نظافت دفترکار و نظافت سازمان ها, نظافت دوره ای و نظافت هفتگی با نظافتچی ثابت و دائمی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس خانه تکانی عید

خانه تکانی آشپزخانه و اتاق خواب ها

نظافت و شستشوی دیوار و سقف منزل

خانه تکانی آشپزخانه و نظافت و تمیزکاری کابینت آشپزخانه

نظافت اتاق خواب، مرتب کردن کمد ها و سایر لوازم اتاق خواب

شستشوی یخچال، گاز و سایر لوازم آشپزخانه

گردگیری کلی منزل

نظرات کاربران

profile picture
شبنم جوزانی

تشکر ویژه دارم از اقای امیدی خیلی کارشون تمیز و خوب بود

profile picture
صادق امانی

اقای یاری بی نظیر بودند هر شرکتی 4 تا مثل ایشون داشته باشه همه مشتری ثابتش میشن ممنونم واقعا

profile picture
آرش فناییان

سلام ممنون از هوم سرویز و اقای رحیمی بسیار خوش برخورد بودند حرفه ای در کارشون و با دقت👌

profile picture
خانم علمدار ی

اقای شعبانزاده از همه نظر عالی بودند واقعا رضایت کامل دارم ازشون متشکرم

شرایط خانه تکانی سریع و فوری ویژه عید نوروز با نیروهای مجرب

با انتخاب این سرویس کلیه خدمات مورد نیاز در خونه تکونی ویژه عید را به صورت یکجا از هوم سرویز دریافت می کنید.

توجه فرمایید پس از انتخاب سرویس های مورد نظر و بر اساس درخواست شما، همیاران ویژه و متناسب با درخواست به شما معرفی خواهند شد.

قیمت های هر یک از سرویس های مورد نیاز مطابق تعرفه های هوم سرویز و بر اساس سرویس های ویژه محاسبه می شود.

در صورت ثبت سرویس جهت اعزام آقا یا خانم مخصوص خانه تکانی این سرویس توسط متخصصین ویژه خانه تکانی هوم سرویز و به صورت 12 ساعته انجام خواهد شد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

خشکشویی و اتوی لباس
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 330,000 الی 720,000 تومان
پرده شویی
پرده شویی
قیمت از 600,000 الی 1,800,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 420,000 الی 600,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 491,000 الی 1,037,000 تومان