سمپاشی شپش

سمپاشی شپش

از 1439 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سمپاشی شپش در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت سمپاشی کک و شپش(متراژ کمتر از 100 متر)

2,000,000 الی 2,500,000 تومان

قیمت سمپاشی کک و شپش(متراژ بین 100 تا 300 متر)

2,500,000 الی 3,500,000 تومان

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت500,000 تومان

آنچه درباره سمپاشی شپش خواهید خواند

 • چگونه شپش را از بین ببریم؟
 • انواع شپش کدامند؟
 • سمپاش خانه برای شپش برای کدام گونه ها انجام می شود؟
 • شایع ترین عامل انتشار شپش در خانه چیست؟
 • از بین بردن شپش در خانه چقدر مهم است؟
 • سمپاشی شپش در خانه چه زمانی بیشترین تاثیر را دارد؟
 • بهترین راه های جلوگیری از شپش کدامند؟
 • سمپاشی شپش در مجتمع ها و هتل ها را به شرکت سمپاشی شپش معتبر بسپارید
 • قیمت سمپاشی شپش از منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • چرا از خدمات سمپاشی هوم سرویز کمک بگیریم؟
 • نحوه ثبت درخواست سم پاشی شپش در هوم سرویز چگونه است؟

چگونه شپش را از بین ببریم؟

شپش ها جزو انگل های خارجی انسان و حیوانات هستند که از خون آنها تغذیه می کند. شپش ها موجب خارش و سوزش در سطح سر و بدن انسان می شود. انواع شپش سر، شپش بدن و شپش زهاتر به انسان حمله می کنند. اگر زود برای از بین بردن شپش اقدامات لازم انجام نشود، تبعات بدی به دنبال خواهد داشت. در ابتدا قبل از سمپاشی شپش باید درمان شپش سر با استفاده از شامپوهای مخصوص و لوسیون شپش کش انجام شود و سپس برای از بین بردن کلیه شپش ها و تخم شپش اقدام به سمپاشی شپش می شود. سمپاشی شپش باید به طور اصولی و با نهایت دقت انجام شود تا تمام این حشرات از بین بروند. زیرا شپش ها عامل انتقال بیماری هایی نظیر تب تیفوسی، تب خندق و غیره خواهد شد.

در ادامه به معرفی انواع شپش، راهکارهای از بین بردن شپش و عوامل موثر بر قیمت شمپاشی شپش می پردازیم.

انواع شپش کدامند؟

شپش ها به محض خارج شدن از تخم خود برای رشد و زنده ماندن نیاز دارند تا از خون انسان و یا سایر پستانداران تغذیه کنند. انواع آنها مانند شپش سر، شپش بدن و شپش عانه از طریق تماس مستقیم از افراد و یا حیوانات آلوده به بدن میزبان جدید وارد می شوند. به تخم شپش رشک گفته می شود که سفید رنگ بوده و ظاهر کشیده ای دارند. اناتومی بدن شپش ها به صورت بیضی شکل هستند و رنگ خاکستری مایل به سفید دارند. انداره حدودی آنها 2 تا 4 میلیمتر است.

سمپاش خانه برای شپش برای کدام گونه ها انجام می شود؟

شپش های گونه های متعددی دارند. که این تنوع در نحوه زندگی و مکان تخم ریزی آنها می باشد.

· سمپاشی شپش سر

شپش سر تخم های خود را در فاصله بسیار کمی از پوست سر بر روی مو می گذارد. یک شپش سر ماده در طول عمر خود بین 800 تا 1000 تخم می گذارند. نحوه انتقال این شپش ها این گونه است که فرد در مکان دیگری به شپش یا تخم آن آلوده شده و سپس با کمک میزبان خود به منزل فرد انتقال یافته و زاد و ولد می کنند.

سمپاشی شپش و از بین بردن شپش به طور کامل بر اساس میزان آلودگی و نوع آلودگی بین 1 تا 6 ماه زمان خواهد برد. برای اثر بخشی سریع بهتر است هر روز کل فضای خانه بخارشو و جاروبرقی کشیده شود. همچنین محل خواب افراد باید به طور مرتب با آب گرم شسته و سپس با استفاده از اتو بخار کاملا ضدعفونی شود. البته در این بین استفاده از شامپو ضد شپش و لوسیون ها نباید کنار گذاشته شوند.

· سمپاشی شپش بدن

شپش بدن محلهایی مانند درز و چین خوردگی های لباس را برای تخم گذاری انتخاب می کنند. برای سمپاشی شپش بدن نیز رعایت موارد بهداشتی مانند شستشوی مداوم لوازم خواب و لباس های افراد با آب گرم و استفاده از اتو تاکید می شود. همچنین سموم مورد استفاده برای سمپاشی شپش بدن باید استاندارد باشند. زیرا استفاده از مواد غیر استاندارد علاوه بر عدم اثربخشی موجب ایجاد حساسیت های شدید و آلرژی به ویژه در کودکان یا افراد پیر می شود که سیستم ایمنی پایین تری دارند.

· سمپاشی شپش پرندگان

این شپش ها هم از بدن انسان تغذیه می کنند. اما محل زندگی آنها در بین درز لباس ها است و در همین فضاها تخم ریزی می کنند. بهترین راه از بین بردن شپش ها استفاده از خدمات سمپاشی خانه برای شپش است.

شایع ترین عامل انتشار شپش در خانه چیست؟

عدم رعایت بهداشت و متاسفانه فقر در جامعه عامل اصلی انتشار شپش ها هستند. به طور مثال در مواردی که افراد در محل های عمومی زندگی می کنند و به حمام دسترسی ندارند این آفات بیشتر دیده می شوند. طبعا افرادی که در محیط های مشکوک زندگی می کنند با ارتباط با سایر افراد موجب انتقال این آفات می شوند. از این رو گفته می شود که شپش سر الزاما ربطی به رعایت موارد بهداشتی ندارد. زیرا کودکان در مدرسه ممکن است به علت ارتباط نزدیک با سایر افراد که ممکن است ناقل باشند آلوده شوند.

از این رو پیشنهاد می شود اگر کودکانی دارید که نگران آنها هستید باید به طور مرتب سر و بدن آنها را بررسی نموده و در صورت مشاهده موارد مشکوک سریعا برای از بین بردن شپش ها و سمپاشی شپش خانه دست به کار شوید.

از بین بردن شپش در خانه چقدر مهم است؟

همه ی ما از اثرات ابتدایی شپش مانند گزش و خونخواری در سر و بدن مطلع هستیم. همچنین ممکن است عفونت های ثانویه نیز از محل خارش ایجاد شود. بزاق شپش ها در بدن بعضی از کودکان ایجاد حساسیت می کند. همچنین در صورت گزش مداوم پوست حالت خشکی و ضخامت پیدا می کند و از حالت طبیعی خود خارج می شود. همچنین در موارد حادتر، بدن عکس العمل های شدیدتری نسبت به گزش شپش از خود نشان می دهد و موجب بیماری های شدیدتری مانند تب یونجه، تیفوش و غیره می شود.

با این تفاسیر از بین بردن شپش در خانه باید هر چه سریعتر انجام شود. برای از بین بردن شپش سر باید از شامپوهای مخصوص استفاده شود و در کنار رعایت موارد بهداشتی و نظافت منزل باید محیط خانه به خوبی سمپاشی شپش انجام شود. همچنین اگر به خدمات سمپاشی ساس رختخواب نیاز دارید روی متخصصین ما حساب کنید.

سمپاشی شپش در خانه چه زمانی بیشترین تاثیر را دارد؟

در تخم های شپش منافذی وجود دارد که جنین به واسطه ی این منافذ، هوای مورد نیاز خود را دریافت می کند. از این رو اگر سمپاشی شپش در این مرحله انجام شود بیشتری تاثیر را دارد. زیرا شما شپش ها را در نطفه از بین خواهید برد. شپش ها به محض خروج از تخم ها تنها 24 ساعت زمان دارند تا تغذیه کرده و زنده بمانند. در نتیجه با سم پاشی شپش و دور کردن میزبان از این حشرات بعد یک روز بیشترین تعداد آنها از بین خواهد رفت.

بعد از انجام سمپاشی شپش و سمپاشی کنه باید به طور مداوم لباس ها تعویض شده با آب گرم شستشو شوند و سپس با اتو بخار کشیده شوند تا هر گونه آلودگی از بین بروند. همچنی استحمام هر روزه با آب گرم نیز نباید فراموش شود. خوشبختانه شپش ها دور از بدن میزبان خود زنده نخواهند ماند و پس از مدت کوتاهی به طور کامل از بین می روند.

بهترین راه های جلوگیری از شپش کدامند؟

افرادی که با این حشرات سروکار داشته اند، همیشه از شیوع دوباره این موجودات وحشت خواهند داشت. اما با رعایت موارد شاید کم اهمیت شما به راحتی می توانید اقدام به از بین بردن شپش در خانه کرده و هیچ گاه دوباره با شیوع آنها مواجه نشوید. باری مبارزه کردن با شپش سر و بعد از نابودی کامل انها با استفاده از سمپاشی شپش باید موارد زیر را به طور کامل رعایت کنید تا از هر گونه ورود دوباره آنها به طور کامل جلوگیری کنید.

 • کلیه وسایل شخصی و لوازم خواب باید پس از سم پاشی شپش به طور کامل ضدعفونی شوند.
 • استحمام منظم و تعویض و شستشوی مداوم لباس ها
 • موهای کودکان که به مدرسه و محل های شلوغ می روند را نهایت تا روی شانه ها کوتاه کنید.
 • موها به طور مرتب با شانه های دندانه ریز شانه شوند.
 • تا چند ماه بعد از سمپاشی، باید موی سر افراد خانه با شامپوهای مخصوص ضد شپش شسته شوند.
 • همچنین تا حد امکان از رختخواب های آلوده تا یک ماه استفاده نشود تا به طور کل تخم ها و شپش ها از بین بروند.

سمپاشی شپش در مجتمع ها و هتل ها را به شرکت سمپاشی شپش معتبر بسپارید

به طور کل مکان های پر رفت و آمد منابع بسیار خوبی برای انتقال و شیوع شپش ها هستند. اگر این فضاها بهداشت هم به خوبی رعایت نشود که بر وخامت اوضاع می افزاید. از این رو تنها راه از بین بردن شپش و جلوگیری از شپش، سمپاشی شپش است. استفاده از سموم استاندارد تنها را مبارزه با شپش است. زیرا سم شپش غیر استاندارد نه تنها درمان نیست بلکه این حشرات را مقاوم تر می سازند.

از این رو با اطمینان تمام می گوییم تنها راه مبارزه با شپش مخصوصا در ادارت، مجتمع های مسکونی و به طور اماکن عمومی سمپاشی شپش است.

قیمت سمپاشی شپش از منزل به چه مواردی وابسته است؟

به طور کل قیمت شمپاشی شپش به موارد متعددی وابسته است. برای اطلاع از هزینه سمپاشی شپش ابتدا باید محل توسط متخصصین بررسی شود. نوع و میزان آلودگی اولین عامل تاثیرگذار بر هزینه سمپاشی شپش در خانه است. به بیان دیگر هر چه میزان آلودگی بیشتر باشد به سم شپش بیشتر نیاز است و باید متخصصین مدت زمان بیشتری تمام درزها و شکاف های مشکوک را به خوبی سم پاشی شپش کنند که این موارد قیمت شمپاشی شپش را بالا می برد.

مورد دیگر قیمت سم شپش است. بر اساس نوع شپش، سم نیز تغییر می کند. هر نوع سم قیمت سمپاشی شپش را تغییر می دهند. زیرا تعدادی از این سموم اثر بخشی سریعتری داشته و طبعا قیمت بالاتری نیز خواهند داشت.

چرا از خدمات سمپاشی هوم سرویز کمک بگیریم؟

همانطور که پیش تر هم توضیح داده شده سم پاشی غیر اصولی عواقب بدی به دنبال خواهد داشت. پس بهتر است برای سمپاشی خانه برای شپش از افرادی کمک بگیرید که از سموم استاندارد و در دوز مناسبی استفاده کنند. زیرا بسیاری از سموم به تنهایی کارایی ندارند و تنها با ترکیب با سایر سموم به درستی نتیجه می دهند. ساخت این ترکیبات نیز تنها به واسطه دانش بیولوژیکی و تجربه به دست می آید. متخصصین هوم سرویز با دارا بودن سالها تجربه در این زمینه می توانند بهترین سم شپش را در دسترس افراد قرار دهد و به از بین بردن شپش در خانه سرعت ببخشند.

نحوه ثبت درخواست سم پاشی شپش در هوم سرویز چگونه است؟

با ثبت درخواست رایگان و پاسخ به چند سوال و درج ادرس و شماره تماس متخصصین در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت. با مشاوره رایگان و اعلام محدوده هزینه ها شما را در جریان پروسه کار قرار خواهند داد. سپس در روز و ساعت تعیین شده برای سمپاشی محل مورد نظر در محل حضور پیدا خواهند نمود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سمپاشی شپش و همچنین ارایه خدمات سمپاشی شپش خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سمپاشی و ضدعفونی ارائه می دهد که شامل سمپاشی منزل، سمپاشی آپارتمان و مغازه, سمپاشی رستوران , ضدعفونی محیط و گندزدایی منزل , سمپاشی بیمارستان , سمپاشی سوسک ریز کابینت, سمپاشی موش خانگی, سمپاشی خانه برای ساس, سمپاشی خانه برای مورچه, سمپاشی کنه کبوتری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سمپاشی شپش

سمپاشی شپش خانه

سمپاشی شپش سر

سمپاشی شپش بدن

سمپاشی شپش پرندگان

سمپاشی شپش هتل ها و مجتمع های مسکونی و تجاری

مبارزه با انواع شپش با سم شپش قوی

نظرات کاربران

profile picture
حجت معینی

از همه نظر عالی و متعهد

profile picture
کاربر جدید

بسیار وقت شناس و منصف و ماهر در انجام کار هستند

profile picture
حسین کیانی

خیلی کاری بودند اصلا نیاز به تذکر نداشت خودش همه کار رو انجام می داد

profile picture
سیدحسین میری

بسیار باحوصله و دقیق و دلسوز و ماهر بودن ایشون.

شرایط از بین بردن شپش با سم پاشی شپش

بازدید و مشاوره اولیه رایگان از محل برای شناسایی و تعیین الودگی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

درصورت نیاز مشتری تست حساسیت برای تشخیص سم شپش مناسب و کارا انجام خواهد شد.

پیشنهاد می گردد به منظور سمپاشی شپش موثر و رفع همیشگی آفات و حشرات نسبت به سمپاشی کل ساختمان اقدام نمایید.

چنانچه جهت سمپاشی محیط نیاز به سمپاشی مجدد یا تکمیلی (دو مرحله ای) وجود داشته باشد، هزینه سمپاشی تکمیلی طبق تعرفه اعلامی انجام خواهد شد.

جهت سم پاشی از سموم بهداشتی بی خطر و کم خطر مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می شود.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.

چهار ساعت پس از سم پاشی محل سمپاشی شپش باید تخلیه از سکنه باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

house-cleaning
نظافت منزل
قیمت از 1,080,000 الی 1,360,000 تومان
carpet-cleaning
قالیشویی
قیمت از 668,000 الی 1,385,000 تومان
dry-cleaning-couch
خشک شویی مبل
قیمت از 1,000,000 الی 1,400,000 تومان
laundry
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 1,300,000 الی 1,300,000 تومان