سمپاشی شپش

سمپاشی شپش

از 1439 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سمپاشی شپش در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت سمپاشی کک و شپش(متراژ کمتر از 100 متر)

1,200,000 الی 1,700,000 تومان

قیمت سمپاشی کک و شپش(متراژ بین 100 تا 300 متر)

1,700,000 الی 3,000,000 تومان

متوسط قیمت475,000 تومانکمینه قیمت360,000 تومانبیشینه قیمت590,000 تومان

آنچه درباره سمپاشی شپش خواهید خواند

 • چگونه شپش را از بین ببریم؟
 • انواع شپش کدامند؟
 • سمپاش خانه برای شپش برای کدام گونه ها انجام می شود؟
 • شایع ترین عامل انتشار شپش در خانه چیست؟
 • از بین بردن شپش در خانه چقدر مهم است؟
 • سمپاشی شپش در خانه چه زمانی بیشترین تاثیر را دارد؟
 • بهترین راه های جلوگیری از شپش کدامند؟
 • سمپاشی شپش در مجتمع ها و هتل ها را به شرکت سمپاشی شپش معتبر بسپارید
 • قیمت سمپاشی شپش از منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • چرا از خدمات سمپاشی هوم سرویز کمک بگیریم؟
 • نحوه ثبت درخواست سم پاشی شپش در هوم سرویز چگونه است؟

چگونه شپش را از بین ببریم؟

شپش ها جزو انگل هایخارجی انسان و حیوانات هستند که از خون آنها تغذیه می کند. شپش ها موجب خارش وسوزش در سطح سر و بدن انسان می شود. انواع شپش سر، شپش بدن و شپشزهاتر به انسان حمله می کنند. اگر زود برای از بین بردن شپش اقداماتلازم انجام نشود، تبعات بدی به دنبال خواهد داشت. در ابتدا قبل از سمپاشی شپشباید درمان شپش سر با استفاده از شامپوهای مخصوص و لوسیون شپش کش انجام شود و سپسبرای از بین بردن کلیه شپش ها و تخم شپش اقدام به سمپاشی شپش می شود. سمپاشی شپش باید به طور اصولی و بانهایت دقت انجام شود تا تمام این حشرات از بین بروند. زیرا شپش ها عامل انتقالبیماری هایی نظیر تب تیفوسی، تب خندق و غیره خواهد شد.

در ادامه به معرفیانواع شپش، راهکارهای از بین بردن شپش و عوامل موثر بر قیمت شمپاشی شپش میپردازیم.

انواع شپش کدامند؟

شپش ها به محض خارجشدن از تخم خود برای رشد و زنده ماندن نیاز دارند تا از خون انسان و یا سایرپستانداران تغذیه کنند. انواع آنها مانند شپش سر، شپش بدن و شپش عانه از طریق تماسمستقیم از افراد و یا حیوانات آلوده به بدن میزبان جدید وارد می شوند. به تخم شپشرشک گفته می شود که سفید رنگ بوده و ظاهر کشیده ای دارند. اناتومی بدن شپش ها بهصورت بیضی شکل هستند و رنگ خاکستری مایل به سفید دارند. انداره حدودی آنها 2 تا 4میلیمتر است.

سمپاش خانه برای شپش برای کدام گونه ها انجام می شود؟

شپش های گونه هایمتعددی دارند. که این تنوع در نحوه زندگی و مکان تخم ریزی آنها می باشد.

· سمپاشی شپش سر

شپش سر تخم های خودرا در فاصله بسیار کمی از پوست سر بر روی مو می گذارد. یک شپش سر ماده در طول عمرخود بین 800 تا 1000 تخم می گذارند. نحوه انتقال این شپش ها این گونه است که فرددر مکان دیگری به شپش یا تخم آن آلوده شده و سپس با کمک میزبان خود به منزل فردانتقال یافته و زاد و ولد می کنند.

سمپاشی شپش و از بینبردن شپش به طور کامل بر اساس میزان آلودگی و نوع آلودگی بین 1 تا 6 ماه زمانخواهد برد. برای اثر بخشی سریع بهتر است هر روز کل فضای خانه بخارشو و جاروبرقیکشیده شود. همچنین محل خواب افراد باید به طور مرتب با آب گرم شسته و سپس بااستفاده از اتو بخار کاملا ضدعفونی شود. البته در این بین استفاده از شامپو ضد شپشو لوسیون ها نباید کنار گذاشته شوند.

· سمپاشی شپش بدن

شپش بدن محلهاییمانند درز و چین خوردگی های لباس را برای تخم گذاری انتخاب می کنند. برای سمپاشیشپش بدن نیز رعایت موارد بهداشتی مانند شستشوی مداوم لوازم خواب و لباس هایافراد با آب گرم و استفاده از اتو تاکید می شود. همچنین سموم مورد استفاده برایسمپاشی شپش بدن باید استاندارد باشند. زیرا استفاده از مواد غیر استاندارد علاوهبر عدم اثربخشی موجب ایجاد حساسیت های شدید و آلرژی به ویژه در کودکان یا افرادپیر می شود که سیستم ایمنی پایین تری دارند.

· سمپاشی شپشپرندگان

این شپش ها هم از بدنانسان تغذیه می کنند. اما محل زندگی آنها در بین درز لباس ها است و در همین فضاهاتخم ریزی می کنند. بهترین راه از بین بردن شپش ها استفاده از خدمات سمپاشیخانه برای شپش است.

شایع ترین عامل انتشار شپش در خانه چیست؟

عدم رعایت بهداشت ومتاسفانه فقر در جامعه عامل اصلی انتشار شپش ها هستند. به طور مثال در مواردی کهافراد در محل های عمومی زندگی می کنند و به حمام دسترسی ندارند این آفات بیشتردیده می شوند. طبعا افرادی که در محیط های مشکوک زندگی می کنند با ارتباط با سایرافراد موجب انتقال این آفات می شوند. از این رو گفته می شود که شپش سر الزاما ربطیبه رعایت موارد بهداشتی ندارد. زیرا کودکان در مدرسه ممکن است به علت ارتباط نزدیکبا سایر افراد که ممکن است ناقل باشند آلوده شوند.

از این رو پیشنهاد میشود اگر کودکانی دارید که نگران آنها هستید باید به طور مرتب سر و بدن آنها رابررسی نموده و در صورت مشاهده موارد مشکوک سریعا برای از بین بردن شپش ها و سمپاشیشپش خانه دست به کار شوید.

از بین بردن شپش در خانه چقدر مهم است؟

همه ی ما از اثراتابتدایی شپش مانند گزش و خونخواری در سر و بدن مطلع هستیم. همچنین ممکن است عفونتهای ثانویه نیز از محل خارش ایجاد شود. بزاق شپش ها در بدن بعضی از کودکان ایجادحساسیت می کند. همچنین در صورت گزش مداوم پوست حالت خشکی و ضخامت پیدا می کند و ازحالت طبیعی خود خارج می شود. همچنین در موارد حادتر، بدن عکس العمل های شدیدترینسبت به گزش شپش از خود نشان می دهد و موجب بیماری های شدیدتری مانند تب یونجه،تیفوش و غیره می شود.

با این تفاسیر از بینبردن شپش در خانه باید هر چه سریعتر انجام شود. برای از بین بردن شپش سر بایداز شامپوهای مخصوص استفاده شود و در کنار رعایت موارد بهداشتی و نظافت منزل باید محیط خانه به خوبی سمپاشی شپش انجام شود. همچنین اگر به خدمات سمپاشی ساس رختخواب نیاز دارید روی متخصصین ما حساب کنید.

سمپاشی شپش در خانه چه زمانی بیشترین تاثیر را دارد؟

در تخم های شپشمنافذی وجود دارد که جنین به واسطه ی این منافذ، هوای مورد نیاز خود را دریافت میکند. از این رو اگر سمپاشی شپش در این مرحله انجام شود بیشتری تاثیر را دارد. زیراشما شپش ها را در نطفه از بین خواهید برد. شپش ها به محض خروج از تخم ها تنها 24ساعت زمان دارند تا تغذیه کرده و زنده بمانند. در نتیجه با سم پاشی شپش و دور کردن میزبان از این حشرات بعد یک روز بیشترینتعداد آنها از بین خواهد رفت.

بعد از انجام سمپاشیشپش و سمپاشی کنه باید به طور مداوم لباس ها تعویض شده با آب گرم شستشو شوند و سپس با اتو بخارکشیده شوند تا هر گونه آلودگی از بین بروند. همچنی استحمام هر روزه با آب گرم نیزنباید فراموش شود. خوشبختانه شپش ها دور از بدن میزبان خود زنده نخواهند ماند و پساز مدت کوتاهی به طور کامل از بین می روند.

بهترین راه های جلوگیری از شپش کدامند؟

افرادی که با اینحشرات سروکار داشته اند، همیشه از شیوع دوباره این موجودات وحشت خواهند داشت. امابا رعایت موارد شاید کم اهمیت شما به راحتی می توانید اقدام به از بین بردن شپشدر خانه کرده و هیچ گاه دوباره با شیوع آنها مواجه نشوید. باری مبارزه کردن باشپش سر و بعد از نابودی کامل انها با استفاده از سمپاشی شپش باید موارد زیر را بهطور کامل رعایت کنید تا از هر گونه ورود دوباره آنها به طور کامل جلوگیری کنید.

 • کلیهوسایل شخصی و لوازم خواب باید پس از سم پاشی شپش به طور کامل ضدعفونی شوند.
 • استحماممنظم و تعویض و شستشوی مداوم لباس ها
 • موهایکودکان که به مدرسه و محل های شلوغ می روند را نهایت تا روی شانه ها کوتاه کنید.
 • موها بهطور مرتب با شانه های دندانه ریز شانه شوند.
 • تا چندماه بعد از سمپاشی، باید موی سر افراد خانه با شامپوهای مخصوص ضد شپش شسته شوند.
 • همچنین تاحد امکان از رختخواب های آلوده تا یک ماه استفاده نشود تا به طور کل تخم ها و شپشها از بین بروند.

سمپاشی شپش در مجتمع ها و هتل ها را به شرکت سمپاشی شپش معتبر بسپارید

به طور کل مکان هایپر رفت و آمد منابع بسیار خوبی برای انتقال و شیوع شپش ها هستند. اگر این فضاهابهداشت هم به خوبی رعایت نشود که بر وخامت اوضاع می افزاید. از این رو تنها راه ازبین بردن شپش و جلوگیری از شپش، سمپاشی شپش است. استفاده از سموم استاندارد تنهارا مبارزه با شپش است. زیرا سم شپش غیر استاندارد نه تنها درمان نیست بلکه اینحشرات را مقاوم تر می سازند.

از این رو با اطمینانتمام می گوییم تنها راه مبارزه با شپش مخصوصا در ادارت، مجتمع های مسکونی و به طوراماکن عمومی سمپاشی شپش است.

قیمت سمپاشی شپش از منزل به چه مواردی وابسته است؟

به طور کل قیمتشمپاشی شپش به موارد متعددی وابسته است. برای اطلاع از هزینه سمپاشی شپش ابتداباید محل توسط متخصصین بررسی شود. نوع و میزان آلودگی اولین عامل تاثیرگذار بر هزینهسمپاشی شپش در خانه است. به بیان دیگر هر چه میزان آلودگی بیشتر باشد به سمشپش بیشتر نیاز است و باید متخصصین مدت زمان بیشتری تمام درزها و شکاف هایمشکوک را به خوبی سم پاشی شپش کنند که این موارد قیمت شمپاشی شپش را بالا می برد.

مورد دیگر قیمت سمشپش است. بر اساس نوع شپش، سم نیز تغییر می کند. هر نوع سم قیمت سمپاشی شپش را تغییرمی دهند. زیرا تعدادی از این سموم اثر بخشی سریعتری داشته و طبعا قیمت بالاتری نیزخواهند داشت.

چرا از خدمات سمپاشی هوم سرویز کمک بگیریم؟

همانطور که پیش تر همتوضیح داده شده سم پاشی غیر اصولی عواقب بدی به دنبال خواهد داشت. پس بهتر استبرای سمپاشی خانه برای شپش از افرادی کمک بگیرید که از سموم استاندارد و در دوزمناسبی استفاده کنند. زیرا بسیاری از سموم به تنهایی کارایی ندارند و تنها باترکیب با سایر سموم به درستی نتیجه می دهند. ساخت این ترکیبات نیز تنها به واسطهدانش بیولوژیکی و تجربه به دست می آید. متخصصین هوم سرویز با دارا بودن سالهاتجربه در این زمینه می توانند بهترین سم شپش را در دسترس افراد قرار دهد و به ازبین بردن شپش در خانه سرعت ببخشند.

نحوه ثبت درخواست سم پاشی شپش در هوم سرویز چگونه است؟

با ثبت درخواسترایگان و پاسخ به چند سوال و درج ادرس و شماره تماس متخصصین در کمترین زمان ممکنبا شما تماس خواهند گرفت. با مشاوره رایگان و اعلام محدوده هزینه ها شما را درجریان پروسه کار قرار خواهند داد. سپس در روز و ساعت تعیین شده برای سمپاشی محلمورد نظر در محل حضور پیدا خواهند نمود.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سمپاشی شپش و همچنین ارایه خدمات سمپاشی شپش خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سمپاشی و ضدعفونی ارائه می دهد که شامل سمپاشی منزل، سمپاشی آپارتمان و مغازه, سمپاشی رستوران , ضدعفونی محیط و گندزدایی منزل , سمپاشی بیمارستان , سمپاشی سوسک ریز کابینت, سمپاشی موش خانگی, سمپاشی خانه برای ساس, سمپاشی خانه برای مورچه, سمپاشی کنه کبوتری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سمپاشی شپش

سمپاشی شپش خانه

سمپاشی شپش سر

سمپاشی شپش بدن

سمپاشی شپش پرندگان

سمپاشی شپش هتل ها و مجتمع های مسکونی و تجاری

مبارزه با انواع شپش با سم شپش قوی

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط از بین بردن شپش با سم پاشی شپش

بازدید و مشاوره اولیه رایگان از محل برای شناسایی و تعیین الودگی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

درصورت نیاز مشتری تست حساسیت برای تشخیص سم شپش مناسب و کارا انجام خواهد شد.

پیشنهاد می گردد به منظور سمپاشی شپش موثر و رفع همیشگی آفات و حشرات نسبت به سمپاشی کل ساختمان اقدام نمایید.

چنانچه جهت سمپاشی محیط نیاز به سمپاشی مجدد یا تکمیلی (دو مرحله ای) وجود داشته باشد، هزینه سمپاشی تکمیلی طبق تعرفه اعلامی انجام خواهد شد.

جهت سم پاشی از سموم بهداشتی بی خطر و کم خطر مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می شود.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.

چهار ساعت پس از سم پاشی محل سمپاشی شپش باید تخلیه از سکنه باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 390,000 الی 540,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 491,000 الی 947,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 420,000 الی 840,000 تومان
خشکشویی و اتوی لباس
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 250,000 الی 650,000 تومان