سمپاشی ساس

سمپاشی ساس

از 1436 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سمپاشی ساس در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت سمپاشی ساس (متراژ کمتر از 100 متر)

2,200,000 الی 2,500,000 تومان

قیمت سمپاشی ساس (متراژ بین 100تا 300 متر)

2,500,000 الی 3,500,000 تومان

متوسط قیمت1,530,000 تومانکمینه قیمت1,530,000 تومانبیشینه قیمت1,530,000 تومان

آنچه درباره سمپاشی ساس خواهید خواند

 • آیا ساس با سمپاشی ساس از بین می رود؟
 • ساس چیست؟
 • نشانه های نیاز به سم پاشی ساس
 • سم ساس چیست؟
 • بهترین زمان سمپاشی ساس چه موقع است؟
 • بعد از سمپاشی ساس برای عدم شیوع دوباره چه باید کرد؟
 • انواع روش های سمپاشی ساس رختخواب چگونه است؟
 • بعد از سمپاشی ساس رختخواب چه باید کرد؟
 • قیمت سمپاشی ساس به چه مواردی وابسته است؟
 • چرا سمپاشی ساس رختخواب را به متخصصین هوم سرویز بسپاریم؟
 • نحوه ثبت سفارش در خدمات سمپاشی ساس هوم سرویز چگونه است؟

آیا ساس با سمپاشی ساس از بین می رود؟

سمپاشی ساس یک پروسه کاملا تخصصی است که سم ساس زیر نظر متخصصین حشره شناسی و البته سم شناسی ساخته شده است. از زمانی که ساس ها به محل مورد نظر وارد می شوند و تا زمانی که این حشرات شناسایی شوند حدود سه هفته طول می کشد تا نشانه های وجود ساس در خانه را متوجه شوید. در ابتدا خارش ناشی از گزش ساس ممکن است افراد را به اشتباه به سمت بیماری های پوستی سوق دهد اما در واقع این نشانه های گزش است.

ممکن است برای از بین بردن ساس و یا حتی سم پاشی کنه کبوتری به عطاری ها مراجعه کنید و سم ساس را خریداری کنید. اما در کنار سم ساس مورد استفاده نحوه سمپاشی ساس است که این اقدامات را موثر می کند. در واقع سم ساس موجود در بازار آن چنان موثر نخواهند بود. سمپاشی ساس رختخواب پروسه پیچیده ای است. زیرا این حشرات شب ها از محل اختفای خود خارج می شوند و در لابلای درز و شکاف های رختخواب پنهان می شوند. از بین بردن تمام این حشرات با سم ساس راحت نیست. به این ترتیب می توان نتیجه گرفت تنها راه موثر برای از بین بردن ساس سمپاشی ساس است که باید توسط متخصصین در این زمینه انجام شود. در ادامه به روش های سم پاشی ساس و عوامل موثر بر قیمت سمپاشی ساس می پردازیم.

ساس چیست؟

ساس ها حشراتی هستند که از کک بزرگترند. این حشرات انگلی از خون گرم انسان و حیوانات تغذیه می کنند. شکل ظاهری آنها به صورت مسطح است. اندازه این حشرات در حدود 5 میلیمتر و عرض آنها نیز همین حدود است و تقریبا ظاهری بیضی شکل دارند.

ساس ها وقتی به تازگی از تخم خود خارج می شوند بی رنگ هستند و پس از تغذیه تغییر رنگ می دهند. نمونه های بالغ قهوه ای مایل به قرمز هستند و حشرات تازه متولد شده رنگ قرمز روشن دارند.

این حشرات بدنی نازک دارند که به راحتی در بین لباس ها و رختخواب ها تردد می کنند. پس از تغذیه از خون انسان یا حیوان متورم می شوند. ساس همانطور که به ساس رختخواب معروف است به طور وسیع در بین رختخواب ها، مبلمان، فرش و لباس ها زندگی می کنند. ساس ها قابلیت پرواز کردن ندارند. برای حرکت به سمت مکان دیگر روی حیوانات یا انسان ها متصل شده و جابجا می شوند.

متاسفانه سرعت تکثیر این حشرات بسیار بالاست و به سرعت در تمام درز و شکاف های ساختمان لانه گزینی می کنند. استفاده از حشره کش های معمولی برای از بین بردن ساس راهکار مناسبی نیست. زیرا این حشره کش ها دارای دوز پایینی از سم ساس هستند که برای انسان خطرساز نباشد. همین دوز پایین روی این حشرات هم تاثیر ندارد!

نشانه های نیاز به سم پاشی ساس

این حشرات موذی خود را در روز به راحتی پنهان می کنند و به علت فیزیک ظاهری خود به راحتی در بین درز و شکاف هایی مخفی می شوند که پیدا کردن آنها راحت نیست. از جهت دیگر گاهی گزش این حشرات نشانه ای از خود به جا نمی گذارند. اما در مواردی مواد موجود در بزاق دهان این حشرات موجب می شود که محل گزش منعقد نشود و نشانه ها به جا بمانند. علائم و نشانه های گزش ساس در بین هر فردی تفاوت دارد. اما به طور کل موارد زیر نشانه های وجود ساس است که باید سریعا به دنبال سمپاشی ساس رختخواب باشید.

 • آثار گزش ساس التهاب بیشتری نسبت به گزش پشه دارد.
 • محل گزش به صورت به هم پیوسته و رشته ای است.
 • محل گزش ساس، دچار خارش و سوزش شدید می شود.
 • تاول های ناشی از گزش ساس به صورت تاول های چرکی در می آیند.
 • همچنین اگر لکه هایی از خون در محل خواب خود مشاهده کرده اید. اینها هم نشانه های گزش ساس است که هنور در پوست تان نشانه هایی ظاهر نشده اند.
 • همچنین ساس محل هایی از بدن را مورد گزش قرار می دهند که دارای پوشش نباشد مانند دستان، صورت و گردن. اگر در امتداد لباس شاهد تورم و نشانه های گزش بوده اید. بدانید که با شیوع ساس ها روبه رو هستید.
 • مشاهده کردن لکه های تیره رنگ در محل خواب که ممکن است مدفوع ساس باشد.
 • مشاهده کردن تخم های ساس
 • بوی کپک در زیر تخت و لباس ها نشانه هایی از کلونی های ساس است.
 • مشاهده خود ساس

سم ساس چیست؟

همانطور که پیش تر هم توضیح داده شد سم ساس موجود در بازار موثر نیستند و بوی بسیار تندی دارند. به همین جهت استفاده از این سموم برای سلامت انسان ها و حیوانات خانگی هم خطرناک است. محل اختفای این حشرات در تختخواب و مبلمان است. به همین جهت باید سم ساس استفاده شود که لکه و بوی بدی از خود به جا نگذارند. زیرا تعویض رویه مبل و شستشوی خوشخواب و تعویض ملحفه ها هزینه بر است. بهترین سم برای سمپاشی ساس تنها موجب کشته شدن این حشرات و تخم های آن خواهد شد و تنها باید این لاشه این حشرات را جمع آوری نمود.

در بهترین سم ساس از نوعی حشره کش گیاهی استفاده می شود که تاثیر بالایی در از بین بردن انواع افات در سمپاشی خانه دارد. همچنین سموم مورد استفاده در سمپاشی ساس حرفه ای به گونه است که این حشرات را از لانه خود خارج کرده و از بین می برند.

این سموم با نفوذ به سطح بدن ساس ها پوشش آنها را نابود می کند و موجب خشک شدن آنها می شود. ماندگاری بالای این مواد موجب می شود که لاروهایی که تازه هم از تخم درآمده اند دوباره به این سموم اغشته شوند و به این ترتیب نسل بعدی هم به طور کل از بین خواهند رفت.

بهترین زمان سمپاشی ساس چه موقع است؟

تا به اینجای کار متوجه شده اید که حیات این حشرات موذی در گرو سایر موجودات است. اگر با نشانه های حضور ساس در منزل مواجه شده اید و سوالی برایتان مطرح شده که بهترین زمان سمپاشی ساس چه موقع است. باید با سبک زندگی آنها آشنایی داشته باشید. این حشرات به زندگی در تاریکی علاقمند هستند و بیشتر در شب ها از محل خود خارج می شوند و روزها زمان استراحت آنها است. به همین دلیل بهتر است در شب ها که آنها از محل خود خارج شده اند اقدام به سمپاشی ساس نمود. مورد دیگر رطوبت است. اگر در روزهای بارانی اقدام به سم پاشی ساس کنید نتیجه بهترین می گیرید زیرا فعالیت کمتری دارند و می توانید تعداد بیشتری از آنها را مورد هجوم قرار دهید.

بعد از سمپاشی ساس برای عدم شیوع دوباره چه باید کرد؟

برخلاف شیوع سایر آفات مانند سوسک و یا موش عامل ایجاد ساس عدم رعایت بهداشت نیست. زیرا این حشرات به صورت مهمان وارد محل جدید می شوند. به طور مثال اگر افراد ناقل یا وسایل و تجهیزاتی که به تازگی به خانه آورده اید حاوی این حشرات باشند به راحتی در محل جدید زاد و ولد می کنند. زیرا هر ساس ماده بالغ در حدود 500 بار تخم ریزی می کند و تقریبا هر روز تخم ریزی می کند و این یعنی چند هفته تا فاجعه فاصله دارید. حضور در محل های پرتردد مانند سینماها، مدارس، اجتماعات و غیره می توانند عاملان شیوع این آفات باشند. از طرف دیگری ممکن است این آفات با وسایل دسته دوم وارد محل جدید شوند. به طور مثال مبلمان دسته دوم ممکن است حاوی این حشرات باشند و فاجعه آفرین شوند. پس بهترین راهکار برای جلوگیری از شیوع دوباره دقت در شناسایی این حشرات است. که هر وسیله مشکوکی را به خوبی چک کنید و اگر در محل های مشکوک و شلوغ حضور داشتید سریعا لباس های خود را با آب داغ بشویید و سپس به مدت نیم ساعت خشک کنید زیرا حرارت بالا این حشرات را از بین خواهند برد.

انواع روش های سمپاشی ساس رختخواب چگونه است؟

مبارزه با ساس رختخواب بسیار سخت است. توصیه می شود که سمپاش ساس حرفه ای استخدام کنید و کارها را به او بسپارید. زیرا این افراد بر اساس شرایط موجود و میزان شیوع آفات بهترین روش سم پاشی ساس را ارائه می کنند.

· سمپاشی ساس با گاز

سمپاشی ساس با گاز روش دیگری است که ساس ها را به طور کل نابود می کند. برای انجام اینکار از گازهای ازون، دی اکسید کلراید و کربن دی اکسید استفاده می شود. البته تنها زمانی سمپاشی ساس با گاز موثر واقع می شود که فضای مورد نظر به طور کامل ایزوله شود و هیچ درزی برای خروج سم و یا حشرات وجود نداشته باشد.

· مبارزه با ساس با گوگرد

قدیمی ترین روش مبارزه با ساس استفاده از گوگرد است. در هنگام استفاده از این روش، محیط خانه باید کاملا خالی شود. همچنین بعد از اینکار باید کلیه سطوح و وسایل شسته شوند. زیرا پس از سوزاندن گوگرد، بخار روی سطوح باقی می ماند و ممکن است موجب بروز مسمومیت شود.

· استفاده از دستگاه کشتن ساس

این دستگاه ها با ایجاد امواج صوتی با فرکانس بالا مدعی هستند که موجب از بین رفتن ساس می شوند. این دستگاه های التراسونیک نیز روش دیگری هستند که پیشنهاد می شود. اما تنها روشی که بیشترین رضایت را داشته تنها سمپاشی ساس رختخواب است.

· کمک از شرکت سمپاشی ساس معتبر و دارای مجوز

استفاده از سموم متنوع و غیر استاندارد موجب شده که این حشرات مقاوم تر شوند. از این رو بهترین روش برای ریشه کنی ساس کمک گرفتن از شرکت سمپاشی ساس است که دارای سم ساس تایید شده و تضمینی هستند و می توانند بهترین خدمات و موثرترین خدمات را ارائه دهند.

بعد از سمپاشی ساس رختخواب چه باید کرد؟

بعد از سمپاشی ساس باید حداقل دو روز هیچ فردی در محل تردد نکند. بعد از طی این مدت باید کولر را روشن نمود و سپس بعد از نیم ساعت وارد محل مورد نظر شوید. همچنین بعد از سم پاشی ساس باید کلیه ملحفه ها، تشک ها و بالش ها شسته شوند. همچنین تا دوهفته امکان دارد که هنور ساس هایی که به تازگی از تخم ها خارج شده اند مشاهده شود که اینها نیز پس از مدتی بر اثر تردد از روی سطوح آلوده به سم ساس، از بین خواهند رفت.

قیمت سمپاشی ساس به چه مواردی وابسته است؟

قیمت سمپاشی ساس در کنار کیفیت کار از مواردی است که پرسش می شود. هزینه سمپاشی ساس رختخواب به موارد متعددی وابسته است. ممکن است هزینه سمپاشی ساس نسبت به هزینه سمپاشی سوسک بیشتر باشد. اما اگر نسبت به سلامتی خود اهمیت قائل می شوید باید فکر این هزینه ها را نکنید و سریعا اقدام کنید.

در ادامه به معرفی مهمترین عوامل تاثیر گذار بر هزینه سم پاشی ساس رختخواب می پردازیم.

· هزینه سم پاشی ساس بر اساس متراژ فضا تغییر می کند

یکی از مهمترین موارد تاثیرگذار بر قیمت سمپاشی ساس، متراژ خانه است. هر چقدر که متراژ فضا بیشتر شود، به سم بیشتری نیاز است در نتیجه هزینه سمپاشی ساس بیشتر می شود.

· نوع سم ساس مورد استفاده

نوع سم مورد استفاده و روش سمپاشی ساس بر هزینه سمپاشی ساس تاثیر دارد. قیمت سم پاشی خانه برای ساس بر اساس نوع روش سمپاشی ساس تغییر می کند. به طور مثال قیمت سمپاشی ساس با گاز با روش دیگر متفاوت است. زیرا نوع سم مصرفی و همچنین روش استفاده از سم هزینه ها تغییر می کند.

· وضعیت منزل بر قیمت سمپاشی ساس تاثیر دارد

وضعیت فضا بر هزینه سمپاشی ساس تاثیر دارد. به طور مثال سم پاشی ساس در فضای خالی هزینه پایین تری دارد نسبت به فضایی که پر از مبلمان و رختخواب است. زیرا محل های بیشتری باید سم ریخته شوند و در نتیجه هزینه سم پاشی ساس تغییر می کند.

· وخامت شرایط هزینه سمپاشی ساس رختخواب را تغییر می دهد

گاهی ساس ها کلونی های وسیعی تشکیل داده اند و تقریبا کل فضا را اشغال کرده اند. از اینرو به سم بیشتر و نیروهای سم پاش بیشتر و همچنین زمان بیشتری نیاز است که ریشه کنی ساس انجام شود. که همه این موارد قیمت سمپاشی ساس رختخواب را بیشتر می کنند.

· مراحل انجام سمپاشی ساس مجدد

گاهی بر اساس تشخیص متخصصین باید سمپاشی در چند مرحله انجام شود تا نتیجه کاملا تضمینی شود. زیرا ممکن است تخم های حاوی ساس در 14 روز آینده باز شوند و دوباره در محل تردد کنند. با سم پاشی مجدد ساس کلیه نسل های بعدی به طور کل از بین خواهند رفت.

چرا سمپاشی ساس رختخواب را به متخصصین هوم سرویز بسپاریم؟

قطعا ما باید دارای ویژگی های خاصی باشیم تا خودمان برترین در بین شرکت های سمپاشی ساس بنامیم که در ادامه توضیح خواهیم داد.

· مهارت بالای پرسنل در اجرای کار

سمپاشی ساس از مواردی است که به مهارت بالای سمپاش نیاز دارد تا اثربخش باشند. تنها استفاده از سم ساس کافی نیست. بلکه نحوه ریختن سم و شناسایی کامل محل اختفای آنها موجب می شود که مسیر تردد آنها کاملا به سم آلوده شده و تمام آنها از بین بروند. شرکت سمپاشی ساس هوم سرویز دارای نیروهای زبرده و باتجربه هستند که مهارت کافی در این زمینه را دارند و می توانند بهترین خدمات را ارائه دهند.

· هزینه سمپاشی ساس منصفانه

قیمت منصفانه مورد دیگری است که ما به آن می بالیم. شعار خیلی از افراد سمپاشی ساس ارزان است اما ما بهترین خدمات را با قیمت سمپاشی ساس منصفانه ارائه می دهیم تا افراد بتوانند با خیال راحت به ما اعتماد کنند.

· ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن

پس از مشاهده نشانه های وجود ساس هر روز تاخیر یعنی تخم ریزی بیشتر و افزایش تعداد بیشتری از این حشرات. از این رو سمپاشی خانه برای ساس باید هرچه سریع تر انجام شود. با ثبت درخواست متخصصین ما در کمترین زمان ممکن جهت مشاوره و ارائه خدمات با شما تماس خواهند کرفت.

· استفاده از سموم مجاز و استاندارد

ساس ها به تنهایی که موجب سلب آسایش افراد می شوند. اما استفاده از سموم غیر استاندارد در کنار نداشتن اثر، ممکن است موجب ایجاد مسمومیت بر اثر استنشاق سم ساس شوند. اما استفاده از سموم استاندارد در کنار اثربخشی بیشتر، آسیبی برای برای انسان ها و حیوانات خانگی ندارند.

نحوه ثبت سفارش در خدمات سمپاشی ساس هوم سرویز چگونه است؟

برای درخواست نیروهای سمپاش ساس، سمپاشی موش و سمپاشی سوسک کابینت تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. با پاسخ به چند سوال و درج آدرس و شماره تماس نزدیک ترین متخصصین با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در ارتباط با نوع سموم مورد استفاده و نحوه سمپاشی ساس در اختیارتان قرار خواهند داد. سپس در روز و ساعت مورد نظر در محل حضور پیدا می کنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سمپاشی ساس و همچنین ارایه خدمات سمپاشی خانه برای ساس نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سمپاشی و ضدعفونی ارائه می دهد که شامل سمپاشی منزل، سمپاشی آپارتمان و مغازه, سمپاشی رستوران , ضدعفونی محیط و گندزدایی منزل , سمپاشی بیمارستان , سمپاشی سوسک ریز کابینت, سمپاشی موش خانگی, سمپاشی شپش خانه, سمپاشی خانه برای مورچه, سمپاشی کنه کبوتری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سمپاشی ساس

سمپاشی خانه برای ساس

سمپاشی ساس رختخواب

از بین بردن ساس با سموم استاندارد

سمپاشی ساس با سم ساس گیاهی

سمپاشی ساس با گاز

از بین بردن ساس با گوگرد

نظرات کاربران

profile picture
کاربر جدید

بسیار وقت شناس و منصف و ماهر در انجام کار هستند

profile picture
حسین کیانی

خیلی کاری بودند اصلا نیاز به تذکر نداشت خودش همه کار رو انجام می داد

profile picture
سیدحسین میری

بسیار باحوصله و دقیق و دلسوز و ماهر بودن ایشون.

profile picture
سمیه خواب نما

ممنون از همیار شرکت سمپاشی سلامت گستر مبین

شرایط سم پاشی ساس رختخواب با قیمت سمپاشی ساس مناسب

بازدید و مشاوره اولیه رایگان از محل برای شناسایی و تعیین الودگی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

درصورت نیاز مشتری تست حساسیت برای تشخیص سموم مناسب و کارا انجام خواهد شد.

پیشنهاد می گردد به منظور سمپاشی ساس موثر و رفع همیشگی آفات و حشرات نسبت به سمپاشی کل ساختمان اقدام نمایید.

چنانچه جهت سمپاشی محیط نیاز به سمپاشی ساس مجدد یا تکمیلی (دو مرحله ای) وجود داشته باشد، هزینه سمپاشی تکمیلی طبق تعرفه اعلامی انجام خواهد شد.

عمدتا سمپاشی ساس به صورت دو مرحله ای انجام می شود.

جهت سم پاشی از سموم بهداشتی بی خطر و کم خطر مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می شود.

قیمت های این سرویس بر حسب متراژ محاسبه می گردد.

در صورت امکان تا 24 ساعت بعد از انجام سم پاشی کودکان و افراد سالخورده را از محل دور نگه دارید.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.

چهار ساعت پس از سم پاشی ساس محل سمپاشی باید تخلیه از سکنه باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

laundry
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 1,300,000 الی 1,300,000 تومان
carpet-cleaning
قالیشویی
قیمت از 668,000 الی 1,385,000 تومان
mattress-cleaning
شستشوی تشک
قیمت از 1,000,000 الی 1,250,000 تومان
house-cleaning
نظافت منزل
قیمت از 1,080,000 الی 1,360,000 تومان