سمپاشی بیمارستان

سمپاشی بیمارستان

از 1304 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سمپاشی بیمارستان در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت سمپاشی بخش تاسیسات بیمارستان ها

توافقی

قیمت سمپاشی بیمارستان به صورت دوره ای

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره سمپاشی بیمارستان خواهید خواند

 • سمپاشی بیمارستان و مراکز درمانی
 • خدمات سمپاشی بیمارستان توسط چه کسانی باید انجام شوند؟
 • در سمپاشی کلینیک کدام نوع از جانوران از بین می روند؟
 • در سمپاشی آزمایشگاه و بیمارستان از چه سمومی استفاده می شود؟
 • نحوه سمپاشی بیمارستان چگونه است؟
 • قبل از سم پاشی بیمارستان چه اقداماتی باید انجام شود؟
 • در سمپاشی درمانگاه و آزمایشگاه ها به چه مواردی باید توجه شود؟
 • قیمت سمپاشی بیمارستان چقدر است؟
 • سمپاشی بیمارستان را به شرکت سمپاشی بیمارستان هوم سرویز بسپارید
 • نحوه ثبت درخواست در شرکت سمپاشی بیمارستان هوم سرویز چگونه است؟

سمپاشی بیمارستان و مراکز درمانی

نفوذ آفات، حشرات و جانوران موذی در بیمارستان ها موجب بروز معضلات جدی و خطرناک برای بیماران و کادر درمان خواهد شد. زیراکه تکثیر حشرات و جانوران موذی موجب انتقال عفونت های شدید در این مراکز خواهند شد. سمپاشی بیمارستان از آن جهت اهمیت دارد که افرادی که اغلب به این مکان ها مراجعه می کنند، سیستم ایمنی ضعیفی دارند و سریعا بیمار می شوند. در بسیاری از موارد نظافت به تنهایی چاره ی کار نیست و باید از سمپاشی بیمارستان و مرکز درمانی برای ریشه کنی آفات و کنترل آلودگی استفاده شود.

سم پاشی بیمارستان، سمپاشی آزمایشگاه، سمپاشی کلینیک و ... باید تحت برنامه منظم انجام شود. علاوه بر فضای داخلی باید محوطه بیرونی این مراکز نیز کاملا آفت زدایی شود تا اقدامات انجام شده موثر واقع شوند. در ادامه به معرفی بهترین راهکار مبارزه با انواع آفات و عوامل موثر بر هزینه سمپاشی بیمارستان خواهیم پرداخت.

خدمات سمپاشی بیمارستان توسط چه کسانی باید انجام شوند؟

همانطور که بیان کردیم سمپاشی مراکز درمانی مانند سمپاشی کلینیک، سمپاشی آزمایشگاه و غیره از اهمیت بیشتری برخوردار است. زیرا افرادی که در این محیط ها رفت و آمد دارند اغلب بیمار بوده و بدن ضعیف تری دارند. از این رو نوع سم مورد استفاده در سمپاشی بیمارستان نباید خطری برای این افراد در پی داشته باشد. به همین دلیل کلیه خدمات سمپاشی بیمارستان باید توسط افرادی ماهر و سموم استاندارد و دارای مجوز انجام شوند که در کنار اثردهی بالا و سریع خطرات جانبی کمتری در پی داشته باشند.

سم پاشی بیمارستان ها باید توسط گروهی متخصص در این زمینه انجام شود. متخصصین سمپاش باید دانش کافی در زمینه انواع سم و حشره شناسی داشته باشند و باید با توجه به نوع آفات بهترین و کم خطرترین سم را مورد استفاده قرار دهند. کمک از شرکت سمپاشی بیمارستان که دارای مجوز لازم در این زمینه نیستند ممکن است عوارض جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد، زیرا با بروز مسمومیت و آلرژی، جان بیماران و مراجعه کنندگان را به خطر می اندازند.

سمپاشی داروخانه و سمپاشی بیمارستان و مراکز درمانی باید در کمترین زمان ممکن بیشترین تاثیر را در پی داشته باشد و باید بر اساس دستورالعمل سمپاشی بیمارستان اجرا شود. از این رو باید برای سمپاشی تضمینی بیمارستان استفاده از سموم موثر، بدون بو و عوارض برای از بین بردن سوسک ریز، سوسک فاضلاب، ساس و موریانه، کک و غیره استفاده شود.

در سمپاشی کلینیک کدام نوع از جانوران از بین می روند؟

انواع حشرات و جانوران موذی ممکن است در مراکز درمانی شیوع پیدا کنند. حشراتی مانند پشه، مگس، کک، ساس، شپش، سوسک و جوندگان در گوشه کناره های مراکز درمانی لانه می کنند. این جانوران موذی ناقل انواع بیماری و میکروب ها هستند از این رو باید سریعا برای از بین بردن جانوران موذی اقدام به سمپاشی بیمارستان نمود. جالب است بدانید اقدامات خودسرانه و استفاده بی رویه از سم های خطرناک و قوی نه تنها موثر نیستند بلکه ممکن است موجب آسیب بیشتر به بیماران شوند. از این رو فرآیند سمپاشی درمانگاه و سایر مراکز درمانی باید توسط گروهی متخصص در این زمینه انجام شود که در زمان کوتاه بیشترین تاثیر را داشته باشند.

در سمپاشی آزمایشگاه و بیمارستان از چه سمومی استفاده می شود؟

حشرات عامل اصلی انتقال بیماری و میکروب ها هستند روش های مختلفی برای از بین بردن آفات در این مراکز انجام می شود که موثر ترین آنها سمپاشی آزمایشگاه است. در ابتدا در صورت مشاهده هر نوع آفات باید با روش های بیولوژیکی لازم انجام شود. سپس تمام سموم مورد استفاده در پروسه سمپاشی بیمارستان باید دارای مجوز لازم باشند و تاییدیه های لازم را دار باشند. زیرا استفاده از سموم غیر استاندارد ممکن اثرات بسیار بدی به دنبال داشته باشد.

نحوه سمپاشی بیمارستان چگونه است؟

این مکانها به علت شرایط ایده آلی که دارند محل مناسبی برای رشد و تکثیر جانوران موذی هستند به همین علت انجام نظافت دوره ای بسیار اهمیت دارد. بعد از رعایت نظافت باید شرکت سمپاشی بیمارستان تمام قسمت ها را مورد بررسی قرار دهند. به علت مساحت بالای این مراکز، محل های زیادی ممکن است توسط جانوران موذی اشغال شده باشد. به این ترتیب شناسایی محل اختفای حشرات و جانوران موذی کار چندان راحتی نیست و باید توسط تیم مجرب در این زمینه انجام شود و برنامه جامع برای از بین بردن لانه ها ریخته شود.

به علت رفت و آمد زیاد افراد، همواره این مراکز در معرض شیوع این آفات قرار دارند از این رو سمپاشی مراکز درمانی و سمپاشی درمانگاه باید به طور مستمر و در دوره های زمانی مشخص انجام شود. زیرا که به این صورت تمام قسمت ها دوباره توسط سمپاش بیمارستان بررسی می شود و در صورتی که در معرض دوباره لانه گزینی باشند در همان ابتدای کار به طور کامل از بین خواهند رفت. باید به خاطر داشته باشید هیچ گاه نباید سمپاشی بیمارستان را به مرحله آخر انتقال داد و در مراحل اولیه باید با گروهی متخصص در این زمینه مشورت های لازم صورت بگیرد.

قبل از سم پاشی بیمارستان چه اقداماتی باید انجام شود؟

 • قبل از انجام سمپاشی بیمارستان باید اقدامات لازم در جهت جلوگیری از ورود این حشرات به طور کامل بسته شوند.
 • در صورتی که نیاز به سمپاشی آشپزخانه بیمارستان است باید کلیه مواد غذایی پوشانده یا از محیط خارج شوند.
 • بهتر است در ابتدا محیط هایی که افراد بیمار و پرسنل در محل حضور ندارند سمپاشی شوند و سپس به نوبت قسمت های دیگر در طی یک برنامه منظم سمپاشی شوند.

در سمپاشی درمانگاه و آزمایشگاه ها به چه مواردی باید توجه شود؟

تمام محیط های درمانی مانند درمانگاه ها، آزمایشگاه ها و غیره باید کاملا استریل و عاری از هر گونه حشرات و جانوران موذی باشند. سمپاشی درمانگاه و سمپاشی آزمایشگاه ها علاوه بر پاکسازی محیط برای از بین بردن باکتری و میکروب ها و ضدعفونی کردن محیط نیز موثر هستند.

سمپاشی خود سرانه مراکز بهداشتی و درمانی ممکن است عوارضی مانند آلرژی را برای مراجعه کنندگان، بیماران و کادر درمان در پی داشته باشد، زیرا این مکان ها قابل تخلیه نیستند باید از سمومی استفاده شود که نیاز به قرنطینه نداشته باشند و تایید شده وزارت بهداشت باشند. همچنین استفاده از سموم به صورت خودسرانه در بسیاری از موارد موجب قوی تر شدن نسل جانوران موذی می شود و از این رو ریشه کن کردن آنها تبدیل به پروسه زمان بر و هزینه برتری خواهد شد.

قیمت سمپاشی بیمارستان چقدر است؟

عوامل مختلفی بر هزینه سمپاشی بیمارستان تاثیر دارند. جهت تخمین هزینه سمپاشی بیمارستان متراژ فضا مطرح می شود. میزان آفت و نوع آفت موجود نیز تعیین کننده قیمت سمپاشی بیمارستان هستند. هر چه ابعاد فضا بیشتر باشد دستمزد سمپاس بیمارستان نیز طبعا بیشتر می شود. البته جهت سمپاشی مساحت های زیاد مانند بیمارستان، قیمت نهایی به صورت متری محاسبه نمی شود و به صورت قراردادی و توافقی تعیین می شود.

تعداد دفعات سمپاشی مورد دیگری است که در قیمت سمپاشی درمانگاه و سایر مراکز درمانی تغییر ایجاد می کند. بعضی از آفات با یک بار سم پاشی یه طور کامل از بین نمی روند و برای تاثیر بهتر باید مراحل سمپاشی بیمارستانی حداقل دوبار تکرار شوند.

سمپاشی بیمارستان را به شرکت سمپاشی بیمارستان هوم سرویز بسپارید

سمپاشی تضمینی بیمارستان جهت ریشه کن کردن حشرات و جانوران موذی باید شامل یک برنامه مدون کامل باشد. تنها استفاده بی رویه از سموم غیر بهداشتی و بسیار قوی راه مبارزه با آفات نیست. زیرا سمپاشی بیمارستانی غیر اصولی موجب آلوده شدن فضای بیمارستان به سموم و ایجاد مسمومیت های شدید می شود و ممکن است مشکلات جبران ناپذیری در پی داشته باشد. به همین علت کمک از شرکت سمپاشی بیمارستان هوم سرویز که دارای مجوز از وزارت بهداشت هستند بهترین راهکار است. زیرا این شرکت با استفاده از سموم بی بو و تایید شده وزارت بهداشت اقدام به سم پاشی مراکز درمانی، داروخانه ها، آزمایشگاهها می نمایند و با بررسی دوره ای بر روند کار نظارت کامل دارند.

نحوه ثبت درخواست در شرکت سمپاشی بیمارستان هوم سرویز چگونه است؟

جهت مشاوره با متخصصین ما و اطلاع دقیق از برنامه سمپاشی بیمارستان در هوم سرویز تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. با پاسخ به جند سوال و درج شماره تماس و آدرس، متخصصین ما باش ما تماس گرفته و توضیحات لازم را در ازتباط با نحوه انجام کار و هزینه سمپاشی بیمارستان در اختیارتان قرار خواهند داد. سپس در صورت توافق در کمترین زمان ممکن جهت بررسی فضا و ارائه راهکارهای موثر در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سمپاشی بیمارستان و همچنین ارایه خدمات سمپاشی بیمارستان نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سمپاشی و ضدعفونی ارائه می دهد که شامل سمپاشی منزل، سمپاشی آپارتمان و مغازه, سمپاشی رستوران , ضدعفونی محیط و گندزدایی منزل , سمپاشی سوسک ریز کابینت, سمپاشی موش خانگی, سمپاشی خانه برای ساس, سمپاشی شپش خانه, سمپاشی خانه برای مورچه, سمپاشی کنه کبوتری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سمپاشی بیمارستان

سمپاشی بیمارستان

سمپاشی مراکز درمانی

سمپاشی آزمایشگاه

سمپاشی کلینیک های درمانی

سمپاشی داروخانه

سمپاشی مطب و ...

نظرات کاربران

profile picture
حجت معینی

از همه نظر عالی و متعهد

profile picture
کاربر جدید

بسیار وقت شناس و منصف و ماهر در انجام کار هستند

profile picture
حسین کیانی

خیلی کاری بودند اصلا نیاز به تذکر نداشت خودش همه کار رو انجام می داد

profile picture
سیدحسین میری

بسیار باحوصله و دقیق و دلسوز و ماهر بودن ایشون.

شرایط سمپاشی کلینیک، آزمایشگاه و درمانگاه ها با سموم استاندارد

بازدید و مشاوره اولیه رایگان از محل برای شناسایی و تعیین الودگی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

درصورت نیاز مشتری تست حساسیت برای تشخیص سموم مناسب و کارا انجام خواهد شد.

پیشنهاد می گردد به منظور سمپاشی موثر و رفع همیشگی آفات و حشرات نسبت به سمپاشی کل محوطه بیمارستان اقدام نمایید.

چنانچه جهت سمپاشی محیط نیاز به سمپاشی بیمارستان مجدد یا تکمیلی (دو مرحله ای) وجود داشته باشد، هزینه سمپاشی تکمیلی طبق تعرفه اعلامی انجام خواهد شد.

عمدتا سمپاشی ساس به صورت دو مرحله ای انجام می شود.

جهت سم پاشی از سموم بهداشتی بی خطر و کم خطر مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می شود.

قیمت های این سرویس به صورت متری محاسبه می گردد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

office-hairdressing-chair-repair
تعمیر صندلی اداری و آرایشگاهی
قیمت از 850,000 الی 1,900,000 تومان
painting-stairs-parking-building
نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان
قیمت از 15,000,000 الی 15,000,000 تومان
installing-repairing-electricity-generator
نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری
قیمت از 1,200,000 الی 1,450,000 تومان
mosquito-netting-service
توری پنجره
قیمت از 1,700,000 الی 4,800,000 تومان