سمپاشی بیمارستان

سمپاشی بیمارستان

از 1304 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سمپاشی بیمارستان در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت سمپاشی بخش تاسیسات بیمارستان ها

توافقی

قیمت سمپاشی بیمارستان به صورت دوره ای

توافقی

متوسط قیمت0 تومانکمینه قیمت0 تومانبیشینه قیمت0 تومان

آنچه درباره سمپاشی بیمارستان خواهید خواند

  • سمپاشی بیمارستان و مراکز درمانی
  • انواع آفات بیمارستانی و جانوران موذی در بیمارستان کدامند؟
  • نحوه سمپاشی بیمارستان چگونه است؟
  • مزایای سمپاشی درمانگاه و آزمایشگاه ها
  • برنامه سمپاشی بیمارستان، مراکز درمانی و آزمایشگاه ها
  • قیمت سمپاشی بیمارستان چقدر است؟
  • سمپاشی بیمارستان را به شرکت سمپاشی بیمارستان هوم سرویز بسپارید

سمپاشی بیمارستان و مراکز درمانی

نفوذ آفات، حشرات وجانوران موذی در بیمارستان ها موجب بروز معضلات جدی و خطرناک برای بیماران و کادردرمان خواهد شد. زیراکه حشرات و جانوران موذی در بیمارستان ها موجب انتقال عفونتهای بیمارستانی خواهند شد. همانطور که می دانید نظافت مستمر تمام قسمتهایبیمارستان اولین و مهم ترین مورد در جهت حفظ بهداشت می باشد. اما در پاره ای ازموارد نظافت به تنهایی چاره ی کار نیست و باید از سمپاشی بیمارستان ومرکز درمانی برای ریشه کنی آفات و کنترل آلودگی استفاده شود.

سم پاشی بیمارستان باید تحت برنامه منظم انجام شود.علاوه بر فضای داخلی باید محوطه بیرونی بیمارستان نیز کاملا آفت زدایی شود تااقدامات انجام شده موثر واقع شوند. در ادامه به معرفی راهکارهای مبارزه با انواعآفات بیمارستانی و عوامل موثر بر هزینه سمپاشی بیمارستان خواهیمپرداخت.

انواع آفات بیمارستانی و جانوران موذی در بیمارستان کدامند؟

انواع حشرات وجانوران موذی ممکن است در بیمارستان شیوع پیدا کنند. حشراتی مانند پشه، مگس، کک،ساس، شپش، سوسک و جوندگان در گوشه کناره های بیمارتان لانه می کنند. این جانورانموذی ناقل انواع بیماری و میکروب ها هستند از این رو باید سریعا برای از بین بردنجانوران موذی بیمارستان اقدام به سمپاشی بیمارستان نمود. جالباست بدانید اقدامات خودسرانه و استفاده بی رویه از سم های خطرناک و قوی نه تنهاموثر نیستند بلکه ممکن است موجب آسیب بیشتر به بیماران شوند. از این روفرآیند سمپاشی درمانگاه و سایر مراکز درمانی باید توسط گروهی متخصص دراین زمینه انجام شود که در زمان کوتاه بیشترین تاثیر را داشته باشند.

نحوه سمپاشی بیمارستان چگونه است؟

بیمارستان ها به علتشرایط ایده آلی که دارند محل مناسبی برای رشد و تکثیر جانوران موذی هستند به همینعلت رعایت نظافت بسیار اهمیت دارد. بعد از رعایت نظافت باید شرکت سمپاشیبیمارستان تمام قسمت های بیمارستان را مورد بررسی قرار دهند. به علت مساحتبالای این مراکز، محل های زیادی ممکن است توسط جانوران موذی اشغال شده باشد. بهاین ترتیب شناسایی محل اختفای حشرات و جانوران موذی کار چندان راحتی نیست و بایدتوسط تیم مجرب در این زمینه انجام شود و برنامه جامع برای از بین بردن لانه هاریخته شود.

به علت رفت و آمدزیاد افراد در بیمارستان ها، همواره این مراکز در معرض شیوع این آفات قرار دارنداز این رو سمپاشی مراکز درمانی و سمپاشی درمانگاه وبیمارستان باید به طور مستمر و در دوره های زمانی مشخص انجام شود. زیرا که بهاین صورت تمام قسمت ها دوباره توسط سمپاش بیمارستان بررسی می شودو در صورتی که در معرض دوباره لانه گزینی باشند در همان ابتدای کار به طور کامل ازبین خواهند رفت. باید به خاطر داشته باشید هیچ گاه نباید سمپاشیبیمارستان را به مرحله آخر انتقال داد و در مراحل اولیه باید با گروهی متخصصدر این زمینه مشورت های لازم صورت بگیرد.

مزایای سمپاشی درمانگاه و آزمایشگاه ها

تمام محیط های درمانیمانند درمانگاه ها، آزمایشگاه ها و غیره باید کاملا استریل و عاری از هر گونهحشرات و جانوران موذی باشند. سمپاشی درمانگاه و سمپاشیآزمایشگاه ها علاوه بر پاکسازی محیط برای از بین بردن باکتری و میکروب ها و ضدعفونی کردن بیمارستان نیز موثر هستند.

سمپاشی خود سرانهمراکز بهداشتی و درمانی ممکن است عوارضی مانند آلرژی را برای مراجعه کنندگان،بیماران و کادر درمان در پی داشته باشد، زیرا این مکان ها قابل تخلیه نیستند بایداز سمومی استفاده شود که نیاز به قرنطینه نداشته باشند و تایید شده وزارت بهداشتباشند. همچنین استفاده از سموم به صورت خودسرانه در بسیاری از موارد موجب قوی ترشدن نسل جانوران موذی می شود و از این رو ریشه کن کردن آنها تبدیل به پروسه زمانبر و هزینه برتری خواهد شد.

برنامه سمپاشی بیمارستان، مراکز درمانی و آزمایشگاه ها

سم پاشیبیمارستان ها باید توسط گروهی متخصص در این زمینه انجام شود.متخصصین سمپاش باید دانش کافی در زمینه انواع سم و حشره شناسی داشتهباشند و باید با توجه به نوع آفات بهترین و کم خطرترین سم را مورد استفاده قراردهند. کمک از شرکت سمپاشی بیمارستانی که دارای مجوز لازم دراین زمینه نیستند ممکن است عوارض جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد، زیرا با بروزمسمومیت و آلرژی، جان بیماران و مراجعه کنندگان را به خطر می اندازند.

سمپاشی داروخانه و سمپاشی بیمارستان و مراکزدرمانی باید در کمترین زمان ممکن بیشترین تاثیر را در پی داشته باشد و باید براساس دستورالعمل سمپاشی بیمارستان اجرا شود. از این رو باید برایسمپاشی تضمینی بیمارستان استفاده از سموم موثر، بدون بو و عوارض برای ازبین بردن سوسک ریز، سوسک فاضلاب، ساس و موریانه، کک و غیره استفاده شود.

قیمت سمپاشی بیمارستان چقدر است؟

عوامل مختلفیبر هزینه سمپاشی بیمارستان تاثیر دارند. جهت تخمین هزینهسمپاشی بیمارستان متراژ فضا مطرح می شود. میزان آفت در بیمارستان و نوع آفتموجود نیز تعیین کننده قیمت سمپاشی بیمارستان هستند. هر چه ابعاد فضا بیشترباشد دستمزد سمپاس بیمارستان نیز طبعا بیشتر می شود. البته جهتسمپاشی مساحت های زیاد مانند بیمارستان، قیمت نهایی به صورت متری محاسبه نمی شود وبه صورت قراردادی و توافقی تعیین می شود.

تعداد دفعات سمپاشیمورد دیگری است که در قیمت سمپاشی درمانگاه و سایر مراکز درمانی تغییرایجاد می کند. بعضی از آفات با یک بار سم پاشی یه طور کامل از بین نمی روند و برایتاثیر بهتر باید مراحل سمپاشی بیمارستانی حداقل دوبار تکرار شوند.

سمپاشی بیمارستان را به شرکت سمپاشی بیمارستان هوم سرویز بسپارید

سمپاشی تضمینیبیمارستان جهتریشه کن کردن حشرات و جانوران موذی باید شامل یک برنامه مدون کامل باشد. تنهااستفاده بی رویه از سموم غیر بهداشتی و بسیار قوی راه مبارزه با آفات بیمارستانینیست. زیرا سمپاشی بیمارستانی غیر اصولی موجب آلوده شدن فضای بیمارستانبه سموم و ایجاد مسمومیت های شدید می شود و ممکن است مشکلات جبران ناپذیری در پیداشته باشد. به همین علت کمک از شرکت سمپاشی بیمارستان هوم سرویز کهدارای مجوز از وزارت بهداشت هستند بهترین راهکار است. زیرا این شرکت با استفاده ازسموم بی بو و تایید شده وزارت بهداشت اقدام به سم پاشی مراکز درمانی،داروخانه ها، آزمایشگاهها و بیمارستان ها می نمایند و با بررسی دوره ای برروند کار نظارت کامل دارند.

جهت مشاوره بامتخصصین ما و اطلاع دقیق از برنامه سمپاشی بیمارستان در هوم سرویز تنها کافیست بهصورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما در کمترین زمانممکن جهت بررسی فضا و ارائه راهکارهای موثر در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سمپاشی بیمارستان و همچنین ارایه خدمات سمپاشی بیمارستان نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سمپاشی و ضدعفونی ارائه می دهد که شامل سمپاشی منزل، سمپاشی آپارتمان و مغازه, سمپاشی رستوران , ضدعفونی محیط و گندزدایی منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سمپاشی بیمارستان

سمپاشی بیمارستان

سمپاشی مراکز درمانی

سمپاشی آزمایشگاه

سمپاشی کلینیک های درمانی

سمپاشی داروخانه

سمپاشی مطب و ...

نظرات کاربران

profile picture
سینا یزدانی

بسیار محترم و حرف گوش کن و با دقت تمام کار را انجام دادند

profile picture
محمد هادی سبز زاده

هیچ انتقادی ندارم سایتتون واقعا عالیه هیچ مشکلی نبود و راضی بودم

profile picture
فاطمه قاسمی

من از فردی که تشریف اوردن قدردانی میکنم بسیار خوش برخورد وو با کیفیت کار بالا

profile picture
مجید ترکمن

کاملا راضیم واقعا دوست داشتم نحو کار بچه هارو عالی بود

شرایط سمپاشی کلینیک، آزمایشگاه و درمانگاه ها با سموم استاندارد

بازدید و مشاوره اولیه رایگان از محل برای شناسایی و تعیین الودگی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

درصورت نیاز مشتری تست حساسیت برای تشخیص سموم مناسب و کارا انجام خواهد شد.

پیشنهاد می گردد به منظور سمپاشی موثر و رفع همیشگی آفات و حشرات نسبت به سمپاشی کل محوطه بیمارستان اقدام نمایید.

چنانچه جهت سمپاشی محیط نیاز به سمپاشی بیمارستان مجدد یا تکمیلی (دو مرحله ای) وجود داشته باشد، هزینه سمپاشی تکمیلی طبق تعرفه اعلامی انجام خواهد شد.

عمدتا سمپاشی ساس به صورت دو مرحله ای انجام می شود.

جهت سم پاشی از سموم بهداشتی بی خطر و کم خطر مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می شود.

قیمت های این سرویس به صورت متری محاسبه می گردد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر صندلی اداری و آرایشگاهی
تعمیر صندلی اداری و آرایشگاهی
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان
نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان
نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان
قیمت از 2,500,000 الی 6,000,000 تومان
نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری
نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری
در حال بروزرسانی قیمت
توری پنجره
توری پنجره
قیمت از 1,300,000 الی 3,000,000 تومان