سمپاشی بیمارستان

سمپاشی بیمارستان

از 1304 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سمپاشی بیمارستان در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت سمپاشی بخش تاسیسات بیمارستان ها

توافقی

قیمت سمپاشی بیمارستان به صورت دوره ای

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

سمپاشی بیمارستان و مراکز درمانی

نفوذ آفات، حشرات و جانوران موذی در بیمارستان ها موجب بروز معضلات جدی و خطرناک برای بیماران و کادر درمان خواهد شد. زیراکه حشرات و جانوران موذی در بیمارستان ها موجب انتقال عفونت های بیمارستانی خواهند شد. همانطور که می دانید نظافت مستمر تمام قسمتهای بیمارستان اولین و مهم ترین مورد در جهت حفظ بهداشت می باشد. اما در پاره ای از موارد نظافت به تنهایی چاره ی کار نیست و باید از سمپاشی بیمارستان و مرکز درمانی برای ریشه کنی آفات و کنترل آلودگی استفاده شود.

سم پاشی بیمارستان باید تحت برنامه منظم انجام شود. علاوه بر فضای داخلی باید محوطه بیرونی بیمارستان نیز کاملا آفت زدایی شود تا اقدامات انجام شده موثر واقع شوند. در ادامه به معرفی راهکارهای مبارزه با انواع آفات بیمارستانی و عوامل موثر بر هزینه سمپاشی بیمارستان خواهیم پرداخت.

انواع آفات بیمارستانی و جانوران موذی در بیمارستان کدامند؟

انواع حشرات و جانوران موذی ممکن است در بیمارستان شیوع پیدا کنند. حشراتی مانند پشه، مگس، کک، ساس، شپش، سوسک و جوندگان در گوشه کناره های بیمارتان لانه می کنند. این جانوران موذی ناقل انواع بیماری و میکروب ها هستند از این رو باید سریعا برای از بین بردن جانوران موذی بیمارستان اقدام به سمپاشی بیمارستان نمود. جالب است بدانید اقدامات خودسرانه و استفاده بی رویه از سم های خطرناک و قوی نه تنها موثر نیستند بلکه ممکن است موجب آسیب بیشتر به بیماران شوند. از این رو فرآیند سمپاشی درمانگاه و سایر مراکز درمانی باید توسط گروهی متخصص در این زمینه انجام شود که در زمان کوتاه بیشترین تاثیر را داشته باشند.

نحوه سمپاشی بیمارستان چگونه است؟

بیمارستان ها به علت شرایط ایده آلی که دارند محل مناسبی برای رشد و تکثیر جانوران موذی هستند به همین علت رعایت نظافت بسیار اهمیت دارد. بعد از رعایت نظافت باید شرکت سمپاشی بیمارستان تمام قسمت های بیمارستان را مورد بررسی قرار دهند. به علت مساحت بالای این مراکز، محل های زیادی ممکن است توسط جانوران موذی اشغال شده باشد. به این ترتیب شناسایی محل اختفای حشرات و جانوران موذی کار چندان راحتی نیست و باید توسط تیم مجرب در این زمینه انجام شود و برنامه جامع برای از بین بردن لانه ها ریخته شود.

به علت رفت و آمد زیاد افراد در بیمارستان ها، همواره این مراکز در معرض شیوع این آفات قرار دارند از این رو سمپاشی مراکز درمانی و سمپاشی درمانگاه و بیمارستان باید به طور مستمر و در دوره های زمانی مشخص انجام شود. زیرا که به این صورت تمام قسمت ها دوباره توسط سمپاش بیمارستان بررسی می شود و در صورتی که در معرض دوباره لانه گزینی باشند در همان ابتدای کار به طور کامل از بین خواهند رفت. باید به خاطر داشته باشید هیچ گاه نباید سمپاشی بیمارستان را به مرحله آخر انتقال داد و در مراحل اولیه باید با گروهی متخصص در این زمینه مشورت های لازم صورت بگیرد.

مزایای سمپاشی درمانگاه و آزمایشگاه ها

تمام محیط های درمانی مانند درمانگاه ها، آزمایشگاه ها و غیره باید کاملا استریل و عاری از هر گونه حشرات و جانوران موذی باشند. سمپاشی درمانگاه و سمپاشی آزمایشگاه ها علاوه بر پاکسازی محیط برای از بین بردن باکتری و میکروب ها و ضدعفونی کردن بیمارستان نیز موثر هستند.

سمپاشی خود سرانه مراکز بهداشتی و درمانی ممکن است عوارضی مانند آلرژی را برای مراجعه کنندگان، بیماران و کادر درمان در پی داشته باشد، زیرا این مکان ها قابل تخلیه نیستند باید از سمومی استفاده شود که نیاز به قرنطینه نداشته باشند و تایید شده وزارت بهداشت باشند. همچنین استفاده از سموم به صورت خودسرانه در بسیاری از موارد موجب قوی تر شدن نسل جانوران موذی می شود و از این رو ریشه کن کردن آنها تبدیل به پروسه زمان بر و هزینه برتری خواهد شد.

برنامه سمپاشی بیمارستان، مراکز درمانی و آزمایشگاه ها

سم پاشی بیمارستان ها باید توسط گروهی متخصص در این زمینه انجام شود. متخصصین سمپاش باید دانش کافی در زمینه انواع سم و حشره شناسی داشته باشند و باید با توجه به نوع آفات بهترین و کم خطرترین سم را مورد استفاده قرار دهند. کمک از شرکت سمپاشی بیمارستانی که دارای مجوز لازم در این زمینه نیستند ممکن است عوارض جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد، زیرا با بروز مسمومیت و آلرژی، جان بیماران و مراجعه کنندگان را به خطر می اندازند.

سمپاشی داروخانه و سمپاشی بیمارستان و مراکز درمانی باید در کمترین زمان ممکن بیشترین تاثیر را در پی داشته باشد و باید بر اساس دستورالعمل سمپاشی بیمارستان اجرا شود. از این رو باید برای سمپاشی تضمینی بیمارستان استفاده از سموم موثر، بدون بو و عوارض برای از بین بردن سوسک ریز، سوسک فاضلاب، ساس و موریانه، کک و غیره استفاده شود.

قیمت سمپاشی بیمارستان چقدر است؟

عوامل مختلفی بر هزینه سمپاشی بیمارستان تاثیر دارند. جهت تخمین هزینه سمپاشی بیمارستان متراژ فضا مطرح می شود. میزان آفت در بیمارستان و نوع آفت موجود نیز تعیین کننده قیمت سمپاشی بیمارستان هستند. هر چه ابعاد فضا بیشتر باشد دستمزد سمپاس بیمارستان نیز طبعا بیشتر می شود. البته جهت سمپاشی مساحت های زیاد مانند بیمارستان، قیمت نهایی به صورت متری محاسبه نمی شود و به صورت قراردادی و توافقی تعیین می شود.

تعداد دفعات سمپاشی مورد دیگری است که در قیمت سمپاشی درمانگاه و سایر مراکز درمانی تغییر ایجاد می کند. بعضی از آفات با یک بار سم پاشی یه طور کامل از بین نمی روند و برای تاثیر بهتر باید مراحل سمپاشی بیمارستانی حداقل دوبار تکرار شوند.

سمپاشی بیمارستان را به شرکت سمپاشی بیمارستان هوم سرویز بسپارید

سمپاشی تضمینی بیمارستان جهت ریشه کن کردن حشرات و جانوران موذی باید شامل یک برنامه مدون کامل باشد. تنها استفاده بی رویه از سموم غیر بهداشتی و بسیار قوی راه مبارزه با آفات بیمارستانی نیست. زیرا سمپاشی بیمارستانی غیر اصولی موجب آلوده شدن فضای بیمارستان به سموم و ایجاد مسمومیت های شدید می شود و ممکن است مشکلات جبران ناپذیری در پی داشته باشد. به همین علت کمک از شرکت سمپاشی بیمارستان هوم سرویز که دارای مجوز از وزارت بهداشت هستند بهترین راهکار است. زیرا این شرکت با استفاده از سموم بی بو و تایید شده وزارت بهداشت اقدام به سم پاشی مراکز درمانی، داروخانه ها، آزمایشگاهها و بیمارستان ها می نمایند و با بررسی دوره ای بر روند کار نظارت کامل دارند.

جهت مشاوره با متخصصین ما و اطلاع دقیق از برنامه سمپاشی بیمارستان در هوم سرویز تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما در کمترین زمان ممکن جهت بررسی فضا و ارائه راهکارهای موثر در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سمپاشی بیمارستان و همچنین ارایه خدمات سمپاشی بیمارستان نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سمپاشی و ضدعفونی ارائه می دهد که شامل سمپاشی منزل، سمپاشی آپارتمان و مغازه, سمپاشی رستوران , ضدعفونی محیط و گندزدایی منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سمپاشی بیمارستان

سمپاشی بیمارستان

سمپاشی مراکز درمانی

سمپاشی آزمایشگاه

سمپاشی کلینیک های درمانی

سمپاشی داروخانه

سمپاشی مطب و ...

نظرات کاربران

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

profile picture
اسماعیل دیبایی

ایشون بسیار خوش برخورد و عالی بودند و راضی بودم ازشون

profile picture
محمد توکلی
1 هفته پیش |همیار مهدی یزدی

کارشونو مرتب و منظم انجام دادند بسیار وقت شناس و مودب ممنونم

شرایط سمپاشی کلینیک، آزمایشگاه و درمانگاه ها با سموم استاندارد

بازدید و مشاوره اولیه رایگان از محل برای شناسایی و تعیین الودگی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

درصورت نیاز مشتری تست حساسیت برای تشخیص سموم مناسب و کارا انجام خواهد شد.

پیشنهاد می گردد به منظور سمپاشی موثر و رفع همیشگی آفات و حشرات نسبت به سمپاشی کل محوطه بیمارستان اقدام نمایید.

چنانچه جهت سمپاشی محیط نیاز به سمپاشی بیمارستان مجدد یا تکمیلی (دو مرحله ای) وجود داشته باشد، هزینه سمپاشی تکمیلی طبق تعرفه اعلامی انجام خواهد شد.

عمدتا سمپاشی ساس به صورت دو مرحله ای انجام می شود.

جهت سم پاشی از سموم بهداشتی بی خطر و کم خطر مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می شود.

قیمت های این سرویس به صورت متری محاسبه می گردد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر صندلی اداری و آرایشگاهی
تعمیر صندلی اداری و آرایشگاهی
در حال بروزرسانی قیمت
نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان
نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان
در حال بروزرسانی قیمت
نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری
نصب و تعمیر ژنراتور و برق اضطراری
در حال بروزرسانی قیمت
توری پنجره
توری پنجره
قیمت از 1,200,000 الی 2,650,000 تومان